Iragarkia
142. ALDIZKARIA - 2021eko ekainaren 18a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.7. BESTELAKOAK
145/2021 EBAZPENA, ekainaren 2koa, Hezkuntza Departamentuko Irakasleak Hautatzeko eta Lanpostuak Betetzeko Zerbitzuko zuzendariak emana, estatu-eremuko lekualdatze-lehiaketarako deialdian esleitutako destinoak argitara ematen dituena. Lekualdatze-lehiaketa hori kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat egin zen: maisu-maistrak, Bigarren Hezkuntzako katedradunak eta irakasleak, Lanbide Heziketako irakasle teknikoak, hizkuntza eskola ofizialetako katedradunak eta irakasleak, musikako eta arte eszenikoetako katedradunak eta irakasleak eta arte plastikoetako eta diseinuko katedradunak, irakasleak eta lantegiko maisu-maistrak.
Hezkuntza Departamentuko Irakasleak Hautatzeko eta Lanpostuak Betetzeko Zerbitzuko zuzendariaren urriaren 9ko 191/2020 Ebazpenaren bidez dei egin zen Estatuko lekualdatze-lehiaketarako, kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat: maisu-maistrak, Bigarren Hezkuntzako katedradunak eta irakasleak, Lanbide Heziketako irakasle teknikoak, hizkuntza eskola ofizialetako katedradunak eta irakasleak, musikako eta arte eszenikoetako katedradunak eta irakasleak eta arte plastikoetako eta diseinuko katedradunak, irakasleak eta lantegiko maisu-maistrak.
Ondoren, Hezkuntza Departamentuko Irakasleak Hautatzeko eta Lanpostuak Betetzeko Zerbitzuko zuzendariak maiatzaren 11n emandako 128/2021 Ebazpenaren bidez, destinoen behin betiko esleipena onetsi zen, honako kidego hauetako irakasle funtzionarioentzako estatu-eremuko lekualdatze-lehiaketarako deialdiaren barrenean: Bigarren Hezkuntzako katedradunak eta irakasleak, Lanbide Heziketako irakasle teknikoak, hizkuntza eskola ofizialetako katedradunak eta irakasleak, musikako eta arte eszenikoetako katedradunak eta irakasleak eta arte plastikoetako eta diseinuko katedradunak, irakasleak eta lantegiko maisu-maistrak.
Halaber, Hezkuntza Departamentuko Irakasleak Hautatzeko eta Lanpostuak Betetzeko Zerbitzuko zuzendariak maiatzaren 18an emandako 135/2021 Ebazpenaren bidez, maisu-maistren kidegoko irakasle funtzionarioentzako estatu-eremuko lekualdatze-lehiaketarako deialdiaren barrenean, destinoen behin betiko esleipena onetsi zen.
Bi ebazpen horiek Hezkuntza Departamentuko iragarki-taulan eta haren web-orrian (https://www.educacion.navarra.es/eu/web/dpto/inicio) argitaratu ziren, 2021eko maiatzaren 13an eta 21ean, hurrenez hurren, eta bi kasuetan lekualdatze-lehiaketan esleitutako destinoak Nafarroako Aldizkari Ofizialen argitara daitezela agintzen da, deialdiaren hamalaugarren oinarriari jarraikiz.
Horiek horrela, bidezkoa da estatu-eremuko lekualdatze-lehiaketarako deialdian esleitutako destinoak argitaratzea. Lekualdatze-lehiaketa hori kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat egin zen: maisu-maistrak, Bigarren Hezkuntzako katedradunak eta irakasleak, Lanbide Heziketako irakasle teknikoak, hizkuntza eskola ofizialetako katedradunak eta irakasleak, musikako eta arte eszenikoetako katedradunak eta irakasleak eta arte plastikoetako eta diseinuko katedradunak, irakasleak eta lantegiko maisu-maistrak.
Hezkuntza Departamentuko Hezkuntza Baliabideen zuzendari nagusiaren azaroaren 28ko 208/2019 Ebazpenaren bidez eskuordetutako eskudantziak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Argitara ematea estatu-eremuko lekualdatze-lehiaketarako deialdian kidego hauetako irakasle funtzionarioei esleitutako destinoak: maisu-maistrak, Bigarren Hezkuntzako katedradunak eta irakasleak, Lanbide Heziketako irakasle teknikoak, hizkuntza eskola ofizialetako katedradunak eta irakasleak, musikako eta arte eszenikoetako katedradunak eta irakasleak eta arte plastikoetako eta diseinuko katedradunak, irakasleak eta lantegiko maisu-maistrak. Honako hauei jarraikiz eginen da:
I. eranskina: Maisu-maistren kidegoko funtzionarioei esleitutako destinoak.
II. eranskina: Irakasleen gainerako kidegoetako funtzionarioei esleitutako destinoak.
2. Ebazpen hau eta eranskinak Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara daitezela agintzea.
3. Ebazpen honen eta eranskinen kontra gora jotzeko errekurtsoa jar daiteke, Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko Departamentuko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu eta biharamunetik aurrera, baldin eta errekurtsoaren xede den lanpostua hezkuntza administrazio honetakoa bada.
Hezkuntza administrazio honetakoa ez bada, errekurtsoaren xede den lanpostuari dagokion hezkuntza administraziora igorri beharko dira eta hark ebatziko ditu.
4. Ebazpen hau eta eranskinak igortzea Hezkuntza Departamentuko Idazkaritza Tekniko Nagusira, Azterlan Ekonomikoen eta Nominen Zerbitzura, Hezkuntzako Ikuskapen Zerbitzura eta Irakasleak Hautatzeko eta Lanpostuak Betetzeko Zerbitzuko Lanpostuak Betetzeko Atalera, behar diren ondorioak izan ditzaten.
Iruñean, 2021eko ekainaren 2an.–Irakasleak Hautatzeko eta Lanpostuak Betetzeko Zerbitzuko zuzendaria, Amalia Cuartero Arteta.
I. ERANSKINA |
DEITURAK ETA IZENA | IKASTETXEA | ESPEZIALITATEA ETA HIZKUNTZA |
AGUIRRE EGUARAS, ITSASO | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E)-ELEANIZTUNA INGELESA |
AGUIRRE IRALDE, ANDREA | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
AIZPÚN VILCHEZ, EDURNE | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | MUSIKA (G) |
ALBÉNIZ ORDOYO, ELIANA | IRUÑEKO ROCHAPEA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
ALGARRA URBELZ, MAITANE | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ALTUNA MENDIZABAL, MIKEL | IRUÑEKO MENDIGOITI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ÁLVAREZ IRARRETA, MARÍA DE LA ALMUDENA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
ARANGUREN GALARZA, UDANE | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
ARANO ARREGUI, MARÍA PUY | IRUÑEKO JOSE M.ª IRIBARREN HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ARLEGUI VIRTO, LOREA | IRUÑEKO AMAIUR IKASTOLA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ARMENDÁRIZ IRIGOYEN, CÉSAR | OTSAGABIKO HLHIP | MUSIKA (E) |
ARRECHEA IRIGOYEN, NEREA | BETELUKO ARAXES HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ARRIAZU ARRONDO, ITZIAR | TAFALLAKO MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ARRIAZU DE PABLOS, MARÍA DOLORES | IRUÑEKO JOSE M.ª IRIBARREN HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ARRIOLA CAPDEQUI, HARITZ | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
ARRIZUBIETA ARANO, NAIARA | ATARRABIAKO ATARGI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ARZOZ RIVAS, EDURNE | ETXALARKO LANDAGAIN HLHIP | MUSIKA (E) |
ASURMENDI AZCONA, MARÍA PILAR | IRUÑEKO EL LAGO DE MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
AZORÍN MARTÍN, PALOMA | BERRIOZARKO MENDIALDEA I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BEAUMONT MANDADO, AINHOA | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
BENGOECHEA COUSILLAS, IVÁN | IRURTZUNGO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (E) |
BIDAURRE ARANA, MIKEL AINGERU | BERRIOZARKO MENDIALDEA I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BLANCO CANTERO, EDURNE | BUÑUELGO SANTA ANA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
BLANCO DE MIGUEL, EVA ESTHER | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BLANCO RODRÍGUEZ, MARÍA YOLANDA | IRUÑEKO ROCHAPEA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BLASCO GIMENO, JESÚS ANTONIO | TAFALLAKO ESKUALDEA, HELDUAK | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BLASCO GUILLÉN, AITOR MIGUEL | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BURGUI VILLANUEVA, MARÍA LEIRE | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
CALVO FERRER, MARÍA VICTORIA | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARÍA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CALVO JIMÉNEZ, JULIÁN | IRUÑEKO JOSE M.ª IRIBARREN HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CÁMARA CASTILLA, PALOMA | MUTILOAKO SAN PEDRO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
CAMPO RUIZ, MARÍA NIEVES | SAN ADRIANGO ALFONSO X EL SABIO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CANO DE LA LUZ, MARÍA DEL ÁGUILA | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
CASTELL-RUIZ MORENO, EDURNE | CABANILLASKO SAN JUAN DE JERUSALEN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
CASTILLO LECUONA, AINTZANE | IRUÑEKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (E) |
CELAYA BENGOECHEA, GOIATZ | ARANTZAKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
CERQUEIRA PÉREZ, VANESA | IRUÑEKO SANDUZELAI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
CIGANDA ARTETA, EDURNE | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
CIORDIA FILLAT, MARÍA ALEGRÍA | MUTILOAKO SAN PEDRO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
CIRIZA BAREA, LEIRE | IRUÑEKO ROCHAPEA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
COBOS MUÑOZ, FRANCISCO DE PAULA | IRUÑEKO BASOKO BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
CONDE RECONDO, MARÍA | UHARTEKO ZUBIARTE EUSKALTEGIA HEIIP | HELDUENTZAKO EUSKARA (E) |
CORTES GOÑI, MARÍA RAQUEL | ORKOIENGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
COSCOLLUELA ZUECO, SILVIA | RIBAFORADAKO SAN BARTOLOMÉ HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
DE RUEDA LEIZA, MARÍA CATALINA | ETXALARKO LANDAGAIN HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
DEL ARCO QUEL, BEATRIZ | IRUÑEKO ESKUALDEA | GUTXIENGO KULTURALAK (G) |
DEL HOYO SAN RAFAEL, LARA MARÍA | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
DÍEZ CÍA, UNAI | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
DÍEZ DE ARIZALETA GIL, MARÍA FE | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DOMÍNGUEZ VELASCO, MARÍA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DRONDA DRONDA, JAVIER | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
ECHARRI GARCÍA, IMANOL | ZIZUR NAGUSIKO ERRENIEGA HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
ECHEVERRÍA RUIZ, MARÍA JOSEFA | ZANGOZAKO LUIS GIL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ECHEVERRÍA ZUBIETA, GOIURI | IRUÑEKO MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ERASO ARREGI, KRISTINA | LARRAINTZARKO IKASTETXEA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ERRANDONEA ARANIBAR, MARÍA | ELIZONDOKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ERREA REDÍN, SILVIA | IRUÑEKO SANDUZELAI HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E)-IBILTARIA |
ESNAOLA ARANCEGUI, MIKEL | TAFALLAKO ESKUALDEA, HELDUAK | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ESPINAL VIGURI, MIKEL | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | MUSIKA (G)-IBILTARIA |
ETXEBERRIA GARTXITORENA, AMAIA | IRUÑEKO SAN FRANCISCO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) |
ETXEBERRIA TELLETXEA, EDURNE | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ETXEBESTE ADURIZ, ELAIA | IRUÑEKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (E) |
ETXEBESTE HILINGER, RUTH | ITURENGO PULUNPA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
EZCURRA TIRAPU, BATIRTZE | BERRIOZARKO MENDIALDEA II HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
EZKERRA AZPIROTZ, JONE MIREN | IRUÑEKO SAN FRANCISCO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
EZPELETA LAGANA, LORENA | IRUÑEKO ESKUALDEA | GUTXIENGO KULTURALAK (G) |
FERNANDEZ LÓPEZ, MARÍA CRUZ | IRUÑEKO ROCHAPEA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
FERREIRA PINTO, VERONICA | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
FLAMARIQUE URDIN, FERNANDO | ERRIBERRIKO PRÍNCIPE DE VIANA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
FLOREZ ALDAZ, ITSASO | IRUÑEKO MENDIGOITI HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
FLORISTÁN GARCÍA, ARTURO | FUNESKO ELÍAS TERÉS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GABIOLA BASTERRETXEA, JOSU | SARRIGURENGO JOAKIN LIZARRAGA HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
GALFARSORO CRESPO, ITSASNE | IRUÑEKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (E) |
GARBAYO SENOSIÁIN, MIREN | ERRIBERRIKO PRÍNCIPE DE VIANA HLHIP | MUSIKA (G)-IBILTARIA |
GARCÍA ARZOZ, LAURA | IRUÑEKO ESKUALDEA | GUTXIENGO KULTURALAK (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
GARCÍA DANIEL, LAURA | ZIZUR NAGUSIKO CAMINO DE SANTIAGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GARCÍA SÁNCHEZ, ÁNGELA MARÍA | IRUÑEKO ITURRAMA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
GARTZIA BERASATEGI, NEREA | ZIZUR NAGUSIKO ERRENIEGA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
GASCÓN SEBASTIÁN, LAURA | IRUÑEKO VÁZQUEZ DE MELLA-BAYONNE HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G)-IBILTARIA |
GAVARI DORAY, AMAIA | GARESKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
GONZÁLEZ PÉREZ, FRANCISCO JAVIER | CORELLAKO CIUDAD DE CORELLA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GONZÁLEZ SOMOCURCIO, JOSUNE | IRUÑEKO ELORRI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
GOÑI LANZAS, ESTEFANÍA | BERRIOZARKO MENDIALDEA I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GOÑI SALDIAS, SILVIA | BURLATAKO IBAIALDE BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
GOÑI TORRES, MIREN | GARTZAINGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
GOYENECHE AZCOITI, LINA ESTHER | OTSAGABIKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
GURBINDO GIL, BEATRIZ | BURLATAKO HILARIÓN ESLAVA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GURPIDE ALVIRA, MARÍA JOSE | IRUÑEKO ITURRAMA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GURREA GONZÁLEZ, YOLANDA | ARTAXOAKO URRACA REINA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
HORNO GRACIA, MARÍA TERESA | IRUÑEKO VÁZQUEZ DE MELLA-BAYONNE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
HUGUET PÉREZ, MARTA | CORTESKO CERRO DE LA CRUZ HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
IBERO ALBO, JOSE MANUEL | IRUÑEKO JOSE M.ª IRIBARREN HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
IGUELZ LAZCANO, IZASKUN | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
INTXUSTA MARTÍN, ITZIAR | LARRAINTZARKO IKASTETXEA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E)-IBILTARIA |
IPARRAGUIRRE BALEZTENA, AMAIA | LEITZAKO ERLETA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
IRAETA URIBEETXEBERRIA, INTZA | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | MUSIKA (E) |
IRIGOYEN ALONSO, LETICIA | BERIAINGO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
IRUNGARAY ALZURI, IGOR | ARBIZUKO HERRI ESKOLA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
IRURZUN LÓPEZ, JAVIER | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
IZU MENDOZA, ANA | AZAGRAKO FRANCISCO ARBELOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
JAURRIETA EZQUERRO, JOSEFINA | IRUÑEKO JOSE M.ª IRIBARREN HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
JAUSORO BUÑUALES, MARÍA EULALIA | IRUÑEKO MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
KINTANA LOPEZ DE GOIKOETXEA, ADELAIDA | IRUÑEKO JOSE M.ª IRIBARREN HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LACUNZA ARAÑA, EDURNE | IRUÑEKO HEGOALDE IKASTOLA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
LAFOZ SALIDO, VANESA | TUTERAKO TORRE MONREAL HBIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
LARRAÑETA ALMIRANTEARENA, MARÍA ARACELI | ORKOIENGO AUZALAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LARRAYOZ NIETO, SAIOA | IRUÑEKO SAN FRANCISCO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LARRUSKAIN FERNÁNDEZ, MARKEL | SARRIGURENGO JOAKIN LIZARRAGA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
LECEA LÓPEZ, MARÍA BEGOÑA | IRUNBERRIKO SAN JUAN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
LEGARRA SADABA, IÑAKI | ORKOIENGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LENZANO SOLDEVILLA, BERENICE | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
LEYÚN ALMARCEGUI, ARANTZA | IRUÑEKO MENDIGOITI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LEZA LANDER, ANA ISABEL | VILLATUERTAKO SAN VEREMUNDO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LOBÁN MUNDIÑANO, JAIONE | ALTSASUKO ZELANDI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LÓPEZ GÓMEZ, EVA | IRUÑEKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (G) |
LÓPEZ JIMÉNEZ, MARÍA MERCEDES | IRUNBERRIKO SAN JUAN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
LORENTE MARTÍNEZ, MARÍA JOSÉ | IRUÑEKO VÁZQUEZ DE MELLA-BAYONNE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MAIZA ESEVERRI, XABIER | ERRONKARIKO JULIÁN GAYARRE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
MARIÑELARENA GOÑI, IGNACIO | BARAÑAINGO ALAIZ HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
MARTÍN CUETO, MARÍA ROSARIO | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARÍA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTÍN URIZ, RIKARDO | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
MARTÍNEZ ALDAZ, CRISTIAN | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | MUSIKA (G) |
MARTÍNEZ DÍEZ, MARÍA CRUZ | CORELLAKO CIUDAD DE CORELLA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
MARTÍNEZ HURTADO DE SARACHO, OSCAR | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTÍNEZ LAZKANO, AMAIUR | ZUDAIRIKO LAS AMESCOAS HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
MARTÍNEZ MATEO, IOSUNE | CADREITAKO TERESA BERTRAN DE LIS HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MARTÍNEZ NÚÑEZ, ENRIQUE | IRUÑEKO ITURRAMA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
MARTÍNEZ PARDO, MARÍA NIEVES | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
MATXAIN INTXAUSTI, IÑIGO | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
MOLAGUERO CABALLERO, ASCENSIÓN | BERBINTZANAKO RÍO ARGA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MOLINA ASENSI, MANUEL | IRUÑEKO PADERBORN VICTOR PRADERA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MONREAL SÁEZ, MARÍA PILAR | FITEROKO JUAN DE PALAFOX HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MONTES CALVO, ARACELI | IRUÑEKO MENDIGOITI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
MOÑINO SÁNCHEZ, NOELIA | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MORENO SÁNCHEZ, JOSÉ MANUEL | TUTERAKO GRISERAS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MURUGARREN FABO, RAQUEL | AZAGRAKO FRANCISCO ARBELOA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
MUTUBERRÍA ESTANGA, AINHOA | BARAÑAINGO ALAIZ HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
NAVARRO ENCINA, ELENA | AZAGRAKO FRANCISCO ARBELOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
NUÑO MILAGRO, AMAIA | GARRALDAKO NUESTRA SRA. DE ORREAGA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
OLMOS FRAILE, MÓNICA | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
ONA LÓPEZ, ILARGI | IRUÑEKO SANDUZELAI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
OTAZU ESPINOSA, RAQUEL | TUTERAKO MONTE SAN JULIÁN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
OTERMIN PARRA, ARRATE | ANTSOAINGO EZKABA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
OYARZUN OSÁCAR, AMAIA | ZIZUR NAGUSIKO ERRENIEGA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
OYARZUN URROZ, ARANTXA | BERAKO RICARDO BAROJA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
OZCOIDI MARTURET, GARAZI | ATARRABIAKO ATARGI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
PADILLA CRUZ, ANA MARÍA | IRUÑEKO MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PAJARES GARCÍA, ERKUDEN | SARTAGUDAKO NUESTRA SRA. DEL ROSARIO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PASTOR AROCENA, MAIALEN | AGOIZKO SAN MIGUEL HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
PASTOR FERNÁNDEZ, MARÍA EVA | IRUÑEKO SAN JUAN DE LA CADENA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PASTORA GARCÍA, JORGE | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PAVÓN SÁNCHEZ, RAQUEL MARÍA | IRUÑEKO PADERBORN VICTOR PRADERA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PEÑA MARTÍNEZ, ROSA | BERRIOZARKO DBHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
PERCAZ GORDILLO, IZASKUN | BERIAINGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PÉREZ ARTUCH, JESÚS | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
PÉREZ LÓPEZ, ESTEFANÍA | CADREITAKO TERESA BERTRAN DE LIS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PÉREZ SANZ, TANIA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PICALLO GUEMBE, ALSIRA | MUTILOAKO SAN PEDRO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PINTO LASANTA, LETICIA | AZAGRAKO FRANCISCO ARBELOA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
POYATOS MARTÍN, MARTA | IRUÑEKO EL LAGO DE MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
POYO POZO, RAQUEL | ALTSASUKO ZELANDI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
RAMÓN LATORRE, ANA | BARAÑAINGO LOS SAUCES-SAHATS HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
RAZKIN AGUIRRE, AMAIA | LAKUNTZAKO HERRI ESKOLA HLHIP | MUSIKA (E) |
RECALDE IZCUE, ESTHER | IRUÑEKO ESKUALDEA | GUTXIENGO KULTURALAK (G) |
REMEDIOS OLIVARES, SONIA | TUTERAKO MONTE SAN JULIÁN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ROBLEDO LÓPEZ, AMAIA | SARRIGURENGO JOAKIN LIZARRAGA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) |
ROS GARRIDO, ALBA | NOAINGO ELORTZIBAR DBHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
RUANO LOZANO, AMAIA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
RUIZ ARRIAZU, GARBIÑE RITA | SAN ADRIANGO ALFONSO X EL SABIO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
RUIZ MARTURET, ITZIAR | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
RUIZ ZUBICOA, PATRICIA | IRUÑEKO ESKUALDEA | GUTXIENGO KULTURALAK (G) |
SÁDABA SÁDABA, NEREA | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SAGASETA PORTILLO, ARANZAZU | MUTILOAKO IRULEGI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SAINZ JIMÉNEZ, ELBA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SAN AGUSTÍN GAJÓN, MARÍA ISABEL | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SÁNCHEZ LEÓN, ANTONIO | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SANDOVAL SÁDABA, CRISTINA | TUTERAKO MONTE SAN JULIÁN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SANTAMARÍA VELASCO, ANE | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
SANZ CUEVA, JOANNA | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARÍA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SANZ MOYA, SUSANA | BARASOAINGO MARTIN AZPILCUETA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SARA PEREZ, IDOIA | IB NAFARROAKO LANBIDE ESKOLA TEKNIKO SANITARIOA-NLETS (IRUÑA) | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA ZEREGINEN IKASKUNTZAKO GELETAN (G) |
SARASA SANCLEMENTE, MARÍA TERESA | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
SARASOLA SÁNCHEZ, MIREN | ATARRABIAKO ATARGI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SERRANO LAHUERTA, MARÍA ESTELA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G)-IBILTARIA |
SEVILLANO GARCÍA, IOSU | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | MUSIKA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
SUESCUN LÓPEZ, CRISTINA | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E)-IBILTARIA |
TEMPRANO VALERDI, MARÍA CRISTINA | VILLATUERTAKO SAN VEREMUNDO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
TIRAPU ZOCO, IGOR | BURLATAKO ERMITABERRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
UGALDE GARCÍA, IANIRE | ABARTZUZAKO ZUMADIA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
UNSUÁIN LÓPEZ, EKAITZ | OTEITZAKO SAN SALVADOR HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
URRA LARRIÓN, ITZIAR | BARAÑAINGO ALAIZ HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
VALENCIA MARTIARENA, JOSU | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
VICENTE CABRERO, BEGOÑA | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
VIDÁN NORIEGA, ASUNCIÓN | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
VILCHEZ PALACIO, ANA MARÍA | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | MUSIKA (G)-IBILTARIA |
VISUS BARTUREN, IRUNE | AMAIURKO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E)-IBILTARIA |
VITIENES ORBEGOZO, IDOIA | TUTERAKO HOHIP | HELDUENTZAKO LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ZAFRA JANDULA, MIGUEL | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ZEBERIO MORRÁS, ION | UHARTEKO ZUBIARTE EUSKALTEGIA HEIIP | HELDUENTZAKO EUSKARA (E) |
ZUBIETA IRIZAR, NEREA | IRUÑEKO SAN FRANCISCO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ZUBILLAGA GURUPEGUI, IÑAKI | ATARRABIAKO ATARGI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ZUBIRI ARGIÑARITZ, MARÍA LUISA | UHARTEKO ZUBIARTE EUSKALTEGIA HEIIP | HELDUENTZAKO EUSKARA (E) |
II. ERANSKINA |
DEITURAK ETA IZENA | IKASTETXEA | ESPEZIALITATEA ETA HIZKUNTZA |
ABADÍA CENOZ, GUILLERMO | IRUÑEKO MARÍA ANA SANZ ADMINISTRAZIOKO, MERKATARITZAKO ETA INFORMATIKAKO IB | SISTEMA ETA APLIKAZIO INFORMATIKOAK (G) |
ACEDO FERNÁNDEZ, TOMÁS CARLOS | IRUÑEKO FELIX URABAYEN NHBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ACINAS BLANCO, SANTIAGO | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | MATEMATIKA (G) |
AGUIRRE SANTOLAYA, OLGA | TAFALLAKO TAFALLA IBP | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (G) |
AISA GALAR, ROBERTO | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | INGELESA (G) |
AIZPURUA RAMÍREZ, BEATRIZ | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | MUSIKA (G) |
ALBA GARCÍA DE DIOS, ENRIQUE | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | MATEMATIKA (G) |
ALDUCIN PAGOLA, NIEVES | IRUÑEKO MARÍA ANA SANZ ADMINISTRAZIOKO, MERKATARITZAKO ETA INFORMATIKAKO IB | INGELESA (G) |
ALTUNA OCHOTORENA, CRISTINA | LARRAINTZARKO IKASTETXEA DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
ANDUEZA ROS, IZASKUN | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
ARAKAMA ZUBELTZU, JUANA MARÍA | ALTSASUKO ALTSASU BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
ARIZKUREN ESEBERRI, IÑAKI | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | TEKNOLOGIA (G) |
ARREDONDO GONZÁLEZ, M.CAMINO | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | INGELESA (G) |
ARRONDO CATALÁN, LAURA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | INGELESA (G) |
ARRUABARRENA REZOLA, IGOR | IRUÑEKO BIURDANA BHI | TEKNOLOGIA (E) |
ARTAJO AYENSA, ANA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ARTAJO CARLOS, MARÍA SALOMÉ | IRUÑEKO BASOKO BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ARTIEDA RODRIGO, ALBERTO | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | ESPARRU SOZIOLINGUISTIKOA (G) |
AYENSA GARRIDO, MARÍA ARÁNZAZU | IRUÑEKO MARÍA ANA SANZ ADMINISTRAZIOKO, MERKATARITZAKO ETA INFORMATIKAKO IB | SISTEMA ETA APLIKAZIO INFORMATIKOAK (G) |
AZPILICUETA DOMEÑO, FRANCISCO JAVIER | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | MATEMATIKA (G) |
BAIGORRI SAN VICENTE, BEGOÑA | TUTERAKO ETI IBP | ENPRESEN ADMINISTRAZIOA (G) |
BARÁIBAR OZCOIDI, NAHIKARI | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
BARBARIN GÓMEZ, ISABEL | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | MATEMATIKA (G) |
BARBERENA GOÑI, ALBERTO | UHARTEKO BHI | IBILGAILUEN MANTENTZE-LANAK (G) |
BARRENA REBE, ALEX | ALTSASUKO SAKANA LH IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (E) |
BARRENETXEA PASCUAL, SERGIO | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
BASARTE OLLOBARREN, MIKEL | MARTZILLAKO MARQUÉS DE VILLENA BHI | FILOSOFIA (G) |
BEJARANO ELIZAGARAY, MARÍA CARMEN | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | FRANTSESA (G) |
BERASTEGI MARIÑELARENA, ZOILA | LARRAINTZARKO IKASTETXEA DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
BODEGO LÓPEZ, ISABEL | AGOIZKO DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
CABELLO VÁZQUEZ, RAÚL | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
CALDERÓN CALLEJAS, GORETTI | LEITZAKO AMAZABAL BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
CALVO GARCÍA, ANA VANESSA | BURLATAKO “BURLADA FP” IB | IRUDI PERTSONALEKO AHOLKULARITZA ETA PROZESUAK (G) |
CARDABA GARCÍA, ÁNGELES | IRUÑEKO HEZITZAILE ESKOLA IB | KOMUNITATEARENTZAKO ZERBITZUAK (G) |
CARLOSENA GARCÍA, ROBERTO | UHARTEKO BHI | IBILGAILUEN MANTENTZE-LANAK (G) |
CASAS OSCOZ, MARÍA ROSARIO | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
CELAYETA ELIZONDO, ANA ROSA | ELIZONDOKO LANBIDE ESKOLA IBP | ENPRESEN ADMINISTRAZIOA (E) |
CORRETGE ARRASTIA, MILAGROS | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | FILOSOFIA (G) |
CRISTÓBAL GRAÑA, ABEL | TUTERAKO BENJAMÍN DE TUDELA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
D’ ORS LOIS, BLANCA MARÍA | IRUÑEKO HEO | FRANTSESA (G) |
DÍAZ DE ZERIO MARÍN, AITZIBER | IRUÑEKO BIURDANA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
ECHARTE OSINAGA, MAIALEN | BERRIOZARKO DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
ECHEVERRÍA LÓPEZ DE DICASTILLO, SARA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ERRO LANA, IBAI | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
FERNÁNDEZ BELLOSO, FÉLIX | LIZARRAKO IBP | SISTEMA ETA APLIKAZIO INFORMATIKOAK (G) |
FERNÁNDEZ DURÁN, SONIA | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | LANERAKO PRESTAKUNTZA ETA ORIENTABIDEAK (G) |
FERNÁNDEZ MARTÍNEZ, ESTHER | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | INGELESA (G) |
FERNÁNDEZ SEGURA, ENEKO | IRUÑEKO IÑAKI OCHOA DE OLZA DBHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
FLANDES ALDEYTURRIAGA, GLORIA MARÍA | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
FUENTES IRIARTE, ANDRÉS | IRUÑEKO IÑAKI OCHOA DE OLZA DBHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G)-ELEANIZTUNA INGELESA |
GANUZA ARANA, MARKEL | IRUÑEKO BIURDANA BHI | EKONOMIA (E) |
GARCÍA CHAVES, MANUEL | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERBATORIO PROFESIONALA MKP | PIANOA (G) |
GARCÍA MELERO, ALBERT | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
GARCÍA TELLAECHE, MARÍA PILAR | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
GARMENDIA GLARIA, OIHANE ZUBEROA | IRUÑEKO EUNATE BHI | FILOSOFIA (E) |
GAXAS SÁNCHEZ, NURIA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
GÓMEZ VIU, CARMEN AMELIA | IRUÑEKO BASOKO BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
GONZÁLEZ LORENTE, EDUARDO | BURLATAKO IBAIALDE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
GONZÁLEZ MARTÍN, JUDITH | TUTERAKO BENJAMÍN DE TUDELA BHI | MARRAZKETA (G) |
GONZÁLEZ SUALDEA, ANDRÉS | IRUÑEKO BASOKO BHI | MATEMATIKA (G) |
GROS LLADÓS, SONIA | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | ESPARRU SOZIOLINGUISTIKOA (G) |
GUTIÉRREZ LÓPEZ, JOSÉ IGNACIO | LIZARRAKO IBP | SUKALDARITZA ETA PASTELGINTZA (G) |
GUTIÉRREZ VERGARA, JOSÉ RICARDO | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | MATEMATIKA (G) |
HERAS YAGÜE, MARÍA BLANCA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | MARRAZKETA (G) |
HUALDE BALLAZ, LEYRE | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
IBÁÑEZ PUENTE, ARMANDO PEDRO | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
IDOATE ECHARRI, SUSANA | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | EKONOMIA (G) |
IRATZOKI IBARRA, ÍÑIGO | ALTSASUKO SAKANA LH IBP | FABRIKAZIO MEKANIKOAREN ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (E) |
IRIBARREN DOMÍNGUEZ, LAURA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
IRIBARREN ZIA, ÁLVARO | IMARKOAINGO ENERGIA BERRIZTAGARRIEN GOI MAILAKO IB | INGELESA (G) |
IRUNGARAY ALZURI, AITZIBER | LEITZAKO AMAZABAL BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
IZQUIERDO VELASCO, LORETO | VIANAKO DEL CAMINO DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
JIMÉNEZ MÁRQUEZ, PEDRO VICENTE | IMARKOAINGO ENERGIA BERRIZTAGARRIEN GOI MAILAKO IB | ENERGIA SISTEMEN ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (G) |
JIMENO GUEMBE, ROSA | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
JUÁREZ GAZTELU, USUE | BARAÑAINGO ALAIZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
LANGAS CAÑADA, CAROLINA | SAN ADRIANGO EGA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
LAS HERAS GARCÍA, MARÍA ISABEL | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | LATINA (G) |
LÁZARO ANDRÉS, MARÍA JESÚS | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
LIZASO LOYARTE, MARÍA ISABEL | ARANTZAKO HLHIP | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (E) |
LLEYDA AYALA, MERCEDES | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | MATEMATIKA (G) |
LOGROÑO CARRASCOSA, ISABEL | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
LOITEGUI BERASATEGUI, JAVIER | LEITZAKO AMAZABAL BHI | MUSIKA (E) |
LÓPEZ PARDO, HILARIO | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | NEKAZARITZAKO EKOIZPENEKO LAN ETA EKIPOAK (G) |
LÓPEZ SALDAÑA, SONIA | IRUÑEKO VIRGEN DEL CAMINO IBP | FABRIKAZIO MEKANIKOAREN ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (G) |
LÓPEZ ZABALZA, JOSÉ LUIS | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | FILOSOFIA (G) |
LUEZAS ALONSO, REBECA | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
LUSARRETA ERDOZÁIN, VIRGINIA | BURLATAKO IBAIALDE BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
MACHINA GARCÉS, CARLOS | BERRIOZARKO DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
MADINABEITIA ORTIZ DE LAZCANO, JESÚS | LEITZAKO AMAZABAL BHI | LATINA (E) |
MADOTZ EKIZA, ANDREA | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
MAIZA OKARIZ, JOSÉ LUIS | IMARKOAINGO ENERGIA BERRIZTAGARRIEN GOI MAILAKO IB | ENERGIA SISTEMEN ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (G) |
MARÍN MERCERO, AINTZANE | ALTSASUKO ALTSASU BHI | ESPARRU SOZIOLINGUISTIKOA (E) |
MARTÍNEZ DE LA CUADRA GARCÍA, VERÓNICA | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERBATORIO PROFESIONALA MKP | BIOLINA (G) |
MARTÍNEZ LALANNE, NEREA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | FRANTSESA (E) |
MARTÍNEZ PARRA, JESÚS JAVIER | IRUÑEKO MARÍA ANA SANZ ADMINISTRAZIOKO, MERKATARITZAKO ETA INFORMATIKAKO IB | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (G) |
MARTÍNEZ VIJUESCA, FRANCISCO | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
MAULEÓN EZKUTARI, MARÍA SILVIA | BARAÑAINGO ALAIZ BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
MAYORA ISTILART, MARÍA EUGENIA | ELIZONDOKO LANBIDE ESKOLA IBP | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (E) |
MENDIBURU ALBISU, INTZA | ALTSASUKO ALTSASU BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (E) |
MICÓ MUÑOZ, BORJA | LIZARRAKO IBP | ESPARRU SOZIOLINGUISTIKOA (G) |
MIGUELENA ADOT, MARÍA JUDIT | BARAÑAINGO ALAIZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
MOLINA FERNÁNDEZ, FRANCISCA | IRUÑEKO DONAPEA IBP | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (G) |
MUÑOZ ARANDA, JORGE | MARTZILLAKO MARQUÉS DE VILLENA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
MUÑOZ TAZUECO, SARA MARÍA | CORELLAKO ARTE ETA GOI MAILAKO DISEINUKO ESKOLA | MARRAZKETA (G) |
NAVARRO BALAGUER, SANDRA ASUNCIÓN | NOAINGO ELORTZIBAR DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
OLANO YURRITA, UNAI | SARRIGURENGO SARRIGUREN BHI | MATEMATIKA (E) |
OLAZÁBAL ECHEGUÍA, XABIER | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | MUSIKA (E) |
OLZA VICENTE, LIDIA | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | EKONOMIA (G) |
ORNAT BURGUI, MIREN | NAFARROAKO LANBIDE ESKOLA TEKNIKO SANITARIOA-NLETS IB (IRUÑA) | OSASUN ETA LAGUNTZA PROZEDURAK (E) |
OROZKO EGILUZ, LORE | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
PASCUAL LISARRI, IRANZU | LIZARRAKO IBP | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
PENADES BILBAO, JOSU | BURLATAKO ASKATASUNA BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
PERALTA MATEO, MARINA | CORELLAKO ALHAMA BHI | INGELESA (G) |
PÉREZ BARBACHANO, RAQUEL | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
PÉREZ CALVO, MARÍA CARMEN | TUTERAKO ETI IBP | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (G) |
PÉREZ ZUDAIRE, XABIER | ERRIBERRIKO PRÍNCIPE DE VIANA HLHIP | MATEMATIKA (G) |
PLAZA MARTÍNEZ, ÍÑIGO | BERAKO TOKI-ONA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
PRATS ABADÍA, INMACULADA | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
QUINTANA GUITIÁN, MARÍA ISABEL | CORTESKO BARDENAS REALES DBHI | INGELESA (G) |
REMESAL VILLAR, GRACIELA | SAN ADRIANGO EGA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
REVIRIEGO CUENCA, EVA MARÍA | RIBAFORADAKO EL CIERZO DBH | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ROBLES VITAS, GARAZI | BURLATAKO ASKATASUNA BHI | FRANTSESA (E) |
ROMÁN PORTAS, MARÍA LOURDES | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
SÁENZ LÓPEZ, ELENA | TUTERAKO HEO | INGELESA (G) |
SAN MARTÍN NICOLÁS, MARISOL | BARAÑAINGO BARAÑAIN BHI | MARRAZKETA (G) |
SÁNCHEZ BARANGUA, CARLOS ANDRÉS | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERBATORIO PROFESIONALA MKP | PIANOA (G) |
SANTOS TAMBO, MARÍA PILAR | CORELLAKO ALHAMA BHI | INGELESA (G) |
SORIA SÁNCHEZ, DAVID | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | MATEMATIKA (G) |
SUESKUN MUZAS, ENEKO | IRUÑEKO ARTE ETA GOI MAILAKO DISEINU ESKOLA | MARRAZKETA (G) |
TOMBILLA MANZANEDO, JOSÉ MANUEL | TUTERAKO BENJAMÍN DE TUDELA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
TORRÓN VARELA, SANDRA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
ÚKAR ARANA, CARLOS | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | MATEMATIKA (G) |
ULTRA ROYO, PATRICIA | TUTERAKO BENJAMÍN DE TUDELA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
UNZUÉ UNZUÉ, ANTONIO | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
USOZ ALDEA, ANDREA | MARTZILLAKO MARQUÉS DE VILLENA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
VALDÉS RODRÍGUEZ, MARTA ISABEL | IRUÑEKO ARTE ETA GOI MAILAKO DISEINU ESKOLA | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
VÉLEZ DE MENDIZÁBAL LOS ARCOS, ASIER | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
VIARTOLA LECHÓN, SAMUEL | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | TEKNOLOGIA (G) |
VILLODAS ORTE, JUAN RAMÓN | TUTERAKO ETI IBP | SISTEMA ELEKTRONIKOAK (G) |
ZABALETA ARTÁZCOZ, VIRGINIA | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | TEKNOLOGIA (G) |
ZAPICO FERNÁNDEZ, FRANCISCO JAVIER | TUTERAKO BENJAMÍN DE TUDELA BHI | FILOSOFIA (G) |
ZIGANDA PASTOR, MAIDER | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
ZUFIAURRE MENDOZA, GUILLERMO | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | EKONOMIA (G) |
ZULAICA BENGOECHEA, JOSÉ | IRUÑEKO FELIX URABAYEN NHBHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
ZURBANO CAMINO, AMAIA | IRUÑEKO IPARRALDE DBHI | MARRAZKETA (E) |
F2109128 |
Iragarkiaren kodea: F2109128
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50