Iragarkia
12. ALDIZKARIA - 2021eko urtarrilaren 19a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
2023E/2020 EBAZPENA, abenduaren 31koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak emana, zeinaren bidez onesten baita honako deialdi honetan onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda: Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan fisioterapeuta izateko 24 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzailearen abuztuaren 18ko 695E/2020 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan fisioterapeuta izateko 24 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdi hori 2020ko 209. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, irailaren 16koan.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak urriaren 29an emandako 1642E/2020 Ebazpenaren bidez, deialdi horretan onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezko da aipatu deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen irailaren 3ko 171/2015 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez.
EBAZTEN DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioko Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan fisioterapeuta izateko 24 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea. Hona hemen:
Txanda irekia.
–Onartuak:
ABAJO ATANES, ALFONSO
ABAJO PEREZ, GLORIA
AGREDA SADABA, VICTORIA
AGUADO LLORENTE, MARIOLA
AGUADO ULLATE, EDURNE
AGUAS AYESA, AMAIA
AGUIRRE ANGUIANO, ESTHER
AGUIRRE SANTANO, RAQUEL
AIZPURUA EISENHOFER, MIREN
ALBERTOS ITURRALDE, AMETS
ALCALDE RODRIGUEZ, SONIA
ALDEA RUBIO, SILVIA
ALES ALVAREZ, CLAUDIA
ALFARO SANJUAN, ANA
ALFARO TORRES, EVA
ALONSO ÁLVAREZ, JAVIER
ALONSO AMATRIAIN, ANGELA
ALONSO CALDERON, DAVID
ALONSO DEL BLANCO, ELENA
ALONSO GONZALEZ, MARIA LOURDES
ALONSO MICHEL, DIEGO
ALONSO MIÑAMBRES, SARA
ALONSO PEREZ, VIRGINIA
ALONSO TOBALINA, DIANA
ALONSO VAZQUEZ, ELSA
ALVAREZ GOMEZ, LORENA
ALVAREZ MACIAS, MARIA ELENA
ALVAREZ MORGADE, CRISTINA
ALVAREZ RAMOS, CRISTINA
ALVAREZ VILLENA, PAULA
ALZUETA GALARZA, IDOIA
ALZUETA GALARZA, MAITANE
AMENOS FORCADELL, JORDI
AMEZUA ANTOLIN, MARIANA
ANDRADAS ERASO, ITZIAR
ANDRES ALCOCEBA, RAFAEL
ANDRES PEREZ, ELISA
ANDUEZA NIETO, MIRIAM
ANSO LOPEZ, CAROLINA
ANTOLIN CASAS, ESTHER
ANTOLIN DIEZ, JAVIER
AÑORBE LAZARO, ELISA
APALATEGI ARIZTIMUÑO, IÑAKI
ARANDA REVILLA, JAVIER
ARANZETA PEREZ DE HEREDIA, MIKEL
ARBELOA ESLAVA, IDOYA
ARBIZU ARISTU, LETICIA
ARBONIES SETAS, JON
AREJOLALEIBA UGARTE, NEREA
ARELLANO MANGADO, MIRIAN
ARIAS FERNANDEZ, VERONICA
ARIAS MARTINEZ, MARTA
ARINAS SALAZAR, JUAN CARLOS
ARIZCUREN UNZUE, AMAIA
ARIZMENDIARRIETA FERNANDEZ, AMAIA
ARMENDARIZ IRASTORZA, KATTALIN
ARMENDARIZ IRIGOYEN, ERIC
ARNAIZ CARRO, AMAYA
AROCENA MUNDUATE, AIORA
ARRECHEA LEGARREA, AMAIA
ARRECHEA URRUTIA, ELISA
ARRIAGA MILAGRO, NAIARA
ARRIAZU ALCAZAR, RAQUEL
ARRIAZU ARRONDO, SARA
ARRIEN URZAA, IRAITZ
ARROYO FRAIZ, MARIA BELEN
ARRUBLA IRIGOYEN, IRACHE
ARTUCH REY, IZASKUN
ASENSIO ASENSIO, EVA MARIA
ASTIGARRAGA BACAICOA, IÑIGO
ASTIZ SEVILLANO, LEYRE
AURREKOETXEA LORZA, ENEKO
AVILA RODRIGUEZ, JORGE
AYERRA BUSTO, MONICA
AYESA JUSTICIA, AIANTZE
AZAGRA CACHO, SARA
AZCOAGA ANDUAGA, ITXASO
AZCONA ARRASATE, GARBIÑE
AZCONA BALERDI, PATXI
AZCONA URREA, PATRICIA
AZPARREN GURPEGUI, AMAYA
BACAICOA ZUASTI, CRISTINA
BACHILLER GARCIA, MIRIAM
BADIA LAZARO, ISABEL
BAENA SARMIENTO, MARIA EUGENIA
BALEZTENA RUDI, JULEN
BALLARENA AÑORGA, ANE
BANDRES GOMEZ, MARIA
BAÑOS LOMA, SUSANA
BAQUEDANO GUERGUE, PAULA
BARADO LOPEZ VAILO, MARTA
BARBER AZCARATE, AMAIA
BARBER FERNANDEZ, EMILIO
BARBERO ACERA, BLANCA ISABEL
BARQUILLA SANTOS, EKAITZ
BARQUIN ABRIL, MARIA JESUS
BARRERO CAMARA, SILVIA
BASTERRECHEA UNAMUNO, GARAZI
BASTIDA REPES, VERONICA
BAUSA CANO, ELENA
BAYO ALVAREZ, RUTH
BAYONA ITURBE, PATRICIA MARIA
BEAMONTE PELARDA, PAULA
BEDIALAUNETA GOMEZ, AITOR
BENGOCHEA ZABALETA, AINARA
BENITEZ LADRON DE GUEVARA, MANUEL
BENITEZ RODRIGUEZ, MARCOS
BENITO CALVO, LEIRE
BERANGO URRA, MAITANE
BERGES VINIEGRA, PABLO
BERMEJO SANDIN, SARA
BERMUDEZ AREAS, JESUS
BERRUECO ORTIZ, AITZIBER
BETÉS ARREGUI, MARÍA JOSÉ
BETOLAZA ARANEGI, IRATI
BIELSA LÓPEZ DEL CASTILLO, JUAN PABLO
BIZKARRALEGORRA BELACORTU, OLATZ
BLANCO ALVAREZ, DAVID
BLANCO BARTOLOME, RAQUEL
BLANCO CARRANCIO, MARTA
BLANCO RUBIO, FRANCISCO JAVIER
BLANCO VARGA, BRUNO
BLAS SOTO, MARIA JOSE
BLASCO AGUADO, MATILDE
BLASCO PEREZ, NURIA
BOADA ROMERO, PABLO
BODERO VIDAL, ERNESTO
BOROBIA TABUENCA, SANDRA
BORONAT GARCIA, MIREIA
BOSQUE HERNANDO, MARIA
BOTAYA PUERTA, NADIA
BRIEBA IBARROLA, IDOYA
BRIZUELA GIGANTO, LARA MARIA
BUENO FERNANDEZ, SAMUEL
BUEZO LANDA, BEATRIZ
BUITRAGO GONZALEZ, LUIS
BURGOS GARCIA, EDUARDO
BURGOS GONZALEZ, SARA
BUSTO RUIZ, ELENA
CABANAS NAVARRO, ALBERTO
CABIEDAS SANCHEZ, MIRIAM
CABODEVILLA LOPEZ, AITOR
CABRERA MARTIN, PAULA TERESA
CABRERIZO GÓMEZ, LETICIA
CADARSO MATEO, JESUS
CALLEJAS BARJA, EVA
CALONGE GARCÍA, PAULA
CALVO APALATEGUI, NAROA
CALVO DE MIGUEL, ARITZ
CALVO GIL, JANKO
CALVO RODRIGO, JAVIER
CALVO SIMON, ELENA
CAMACHO GARRIDO, SANDRA
CAMACHO SAES, MARCELA BEATRIZ
CAMARERO VARGA, CRISTINA
CAMPOS GONZALEZ, VICTOR
CANCHAL CRESPO, DAVID
CANELA RESPUELA, ANA
CANO GARRIDO, SOFIA
CANO GONZALEZ, ALBERTO
CAPARROS MARTINEZ, AGUEDA MARIA
CARDENAS CONDE, SONIA
CARMONA IÑURRATEGUI, IZAR
CARRETERO PEREZ, TANIA
CASADESUS VIDAURRE, ALVARO
CASADO LARRAÑAGA, NEREA
CASAS VIDONDO, CRISTINA
CASEDA GUERRERO, VERONICA
CASTAÑEDA LABORDÉ, MONICA
CASTELLANOS LOPEZ, ELENA
CASTRESANA ARDANZA, GORKA
CATALAN CHIVITE, MARIA
CATALAN VITAS, ALBERTO
CERRO TORRE, DIEGO
CERVERA GARDE, MARGARITA
CESTAU APESTEGUIA, CODES MARIA
CHACON MARTINEZ, MARIA
CHAVARRI ARZOZ, SILVIA
CHAVES CAMINO, MARIA
CHOCARRO DE LA FUENTE, ZURIÑE
CHOCARRO VILLANUEVA, BEATRIZ
CHOQUE CARRASCO, MARÍA LOURDES
CIANCA LOPEZ, LUCIA
CIORDIA RIPA, ANA
CIRUELOS CASTELLOT, MARA
CLÀRIA DURAN, ALBA
COENE, DANA
COLL JARA, INMACULADA
COMAS GARCIA, TAMARA
CORDERO CALADO, INES
CORNAGO PEREZ, SARA
CORNEJO MANCHON, MARIA ROSA
CORRAL RODRIGUEZ, RAQUEL
CORRALES GUALDA, MARIA JOSE
CORREA ZAPATA, DANIELA
CORREDOR GOROSQUIETA, MIRIAM
CORREYERO LEON, MARTA
CORROCHANO CASTILLO, JUAN JOSE
CORTES OTAZU, PILAR
CORTES PEREZ, IRENE
CRISTOBAL IÑIGUEZ, MANUEL
CRUCELEGUI MARTINEZ, MARIO
CRUZ FORCADA, PABLO
CRUZADO ALONSO, ANDREA
CUERVO DIEZ, MARIO
CUESTA GOMEZ, ALVARO
CUETO CARRO, PABLO
DA COSTA QUIJANO, ANA MARIA
DE ALBA FERNANDEZ, SUSANA
DE ANDRÉS MARTÍN, SANDRA
DE ARRIBA IGLESIAS, LETICIA
DE FRUTOS ARRANZ, ANGELA
DE FRUTOS GAMERO, HENAR MARIA
DE LA CASA MARIN, ANTON
DE LA CRUZ VALLE, LARRAITZ
DE LA HERA ROBLEDO, NAHIA
DE LA HUERTA VILLA, SARA
DE LUIS PROVEDO, OLAIA
DE MIGUEL VELASCO, NAROA
DE PABLOS LOPEZ, INMACULADA DE LA CABEZA
DEL AMO RODRIGUEZ, AINHOA
DEL PINO ARCOS, ELENA
DEL VALLE ARRANZ, JULIA
DEL VALLE PRIETO, MIGUEL
DEL VILLAR ARRONIZ, MARIA
DELGADO SAEZ, TINA
DIAZ BASANTA, SOFIA
DIAZ COLADO, CRISTINA
DIAZ DE CERIO MORENO, DAVID
DIAZ DE ILARRAZA VICENTE, ANDONI
DIAZ DE TEJADA SASIAIN, JON ANDER
DIAZ ESCUDERO, PEDRO VENTURA
DIAZ MARTOS, ESTHER
DIAZ TIRAPU, MIKEL
DIEZ ANGULO, MARIA DE LAS MERCEDES
DIEZ GONZALEZ, AMAIA
DIEZ RABADAN, BEATRIZ
DIEZ SIERRA, SARA
DIEZ VILLARROEL, EVA
DOMENCH VIDAL, SARA
DOMINGUEZ MORRAS, SERGIO
DOMINGUEZ REGUEIRA, VERONICA
DOMINGUEZ SANZ, NATALIA
DONO GARCIA, JOSE MANUEL
DORADO FUENTE, MAITANE
DUCAR GONZALEZ, ANA ESMERALDA
DUCAY ELIA, OIHANE
ECHARTE MEDINA, IKER
ECHARTE PIÑEIRO, ELENA
ECHAVARREN MENDIVIL, ALFONSO
ECHENIQUE GUTIERREZ, MAITE
EDERRA ERRO, ESTELA
EGIZABAL LLATA, ANE MIREN
EGUIA BARBARIN, FERNANDO
EGUREN EGUILLOR, MAIER
EKISOAIN ERRO, AINARA
ELENA SAHUQUILLO, NEREA
ELIZAINCIN CELAYETA, AINHOA
ELZAURDIA ARIZTIA, OIHANA
EMMANUEL NAVARRO, NATALIA
ENCINA ALVAREZ, ANE
ERANSUS GARZARON, JAVIER
ESCANCIANO DEL BLANCO, ALICIA
ESCUDERO MANZANAL, OLIVER
ESPARZA SAINZ, MARTA
ESPARZA ZARATE, AMAYA
ESPINOSA HERMOSA, ELISA
ESPINOSA MORENO, AINHOA
ESQUIROZ LIZAUR, IÑIGO
ESTANGA LOPETEDI, AMAIA
ESTARBE ZUBELDIA, IRATI
ESTEBAN DOMINGUEZ, EIDER
ESTEBAN TEJEDOR, SANDRA
ESTER EMMANUEL, MARTA
ESTEVE SUBIES, VICENTE
ESTREMERA BEUNZA, OHIANE
ETXEBERRIA AGIRRE, AINHOA
ETXEBERRIA FUENTE, JULENE
ETXEBESTE DIEZ, ANE
ETXENIKE ERNETA, MAIALEN
EXPOSITO MATIA, VANESA
EZCURRA ARANGUREN, LAURA
EZQUERRO BENITO, LEYRE
FADON GOMEZ, ARKAITZ
FALAGAN RINCON, BEATRIZ
FERNANDEZ AGUERO, NOE
FERNANDEZ ALIMAN, JAVIER
FERNANDEZ COBO, EVA
FERNANDEZ DE LARRINOA AURRECOETXEA, JOSU
FERNANDEZ DEL PALACIO, ALBERTO
FERNANDEZ FERNANDEZ, LORENA
FERNÁNDEZ FIRGAIRA, MARTA
FERNANDEZ GOMEZ, MIRIAM
FERNANDEZ GRANDE, YOLANDA
FERNANDEZ LAS HERAS OSES, EVA
FERNANDEZ MIRANDA, RAMON
FERNANDEZ PEREZ, SILVIA
FERNANDEZ PLANAS, FRANCESC XAVIER
FERNANDEZ RODRIGUEZ, MARIA
FERRO GALARDI, IRENE
FLORES GONZALEZ, MARTA
FLORES YABEN, OLATZ
FLORIDO FLORIDO, ROCIO
FRANCÉS PEÑA, ISABEL
FRANCO GONZALEZ, BORJA
FRIAS GONZALEZ, LAURA
GALAR MIRANDA, SERGIO
GALARRAGA BALERDI, NAGORE
GALDO PEINO, RAFAEL
GALINDO TERCERO, MARIA GEMA
GALLEGO PUENTE, SARA ALEJANDRA
GAMERO CASADO, FRANCISCO JAVIER
GAOS DE TERESA, MARIA
GARCES JIMENEZ, IRATI
GARCIA ABRIL, RAQUEL
GARCIA ALFONSO, ELVIRA
GARCIA ALFONSO, ZULEMA
GARCIA ASCOZ, GEMA
GARCIA DE LA FUENTE, LUCIA
GARCIA DELGADO, CRISTINA
GARCIA ELIZALDE, DAVID
GARCIA FERNANDEZ, IGNACIO
GARCIA FERNANDEZ, NATALIA
GARCÍA GALGO, JOSÉ LUIS
GARCIA GONZALEZ, ANGELA
GARCIA GONZALEZ, NEREA
GARCÍA I CARMONA, CARLA
GARCIA LEON, MARIA ROSA
GARCIA MARTIN, ENRIQUE
GARCIA MARTINEZ, CARMEN MARIA
GARCIA MARTINEZ, ESTHER
GARCIA MOLINERO, MARTA
GARCIA MORENO, MYRIAM
GARCIA MULAS, CARMEN
GARCIA ORTEGA, ROSA MARIA
GARCIA ORTEGA, SANDRA
GARCIA RODRIGUEZ, AITOR
GARCIA SAEZ, PAULA
GARCIA SAINZ, ELENA
GARCIA SOMOZA, TAMARA
GARCIA TURRION, LAURA
GARCIA UGUETO, LUZ DE ALBA
GARCIA URRUZOLA, JAVIER
GARCIA YOLDI, SILVIA
GARCIA-GRANERO LACASA, MARTA
GARDE ERRO, MAITANE
GARDE MARTINEZ, PATRICIA
GARDE NAVARRO, ANA
GARISOAIN YOLDI, YAGO
GARJON LOPETEGUI, MAIDER
GARRIDO GOMEZ, CARMEN
GARRIDO IGLESIAS, MARIA
GATON MORENO, XABIER
GAZTELU BRETON, XABIER
GIJÓN ORTEGO, ÁNGELA
GIL BERASAIN, MARIA
GIL CIAURRIZ, NEREA
GIL LARRAURI, MAITANE
GIL ORIVE, RUT
GIL PEREZ, MARIA
GIL SENOSIAIN, TAMARA
GIMENO MALUMBRES, GUILLERMO
GION CUADRADO, CRISTINA
GISBERT VALLS, JUAN CARLOS
GOICOECHEA MOTINO, LARA
GÓMARA JIMÉNEZ, VICENTA
GOMEZ ANDRES, ALBA
GOMEZ DE OLMEDO CORONA, CARLOS
GOMEZ MARTINEZ, ELENA
GOMEZ PEÑA, ALBA MARIA
GOMEZ RODRIGUEZ, PEDRO
GOMEZ TEJERO, ANA ISABEL
GOMEZ ZOZAYA, AITZIBER
GONZALEZ ESAIN, ELENA
GONZALEZ ESPINOSA, MARIA
GONZÁLEZ GUERRA, LAURA
GONZALEZ HENARES, SARA
GONZALEZ LARRAÑETA, MARIA INMACULADA
GONZALEZ MARTINEZ, JAVIER
GONZALEZ MUÑOZ, MARIA CRISTINA
GONZALEZ NAJERA, BEGOÑA
GONZALEZ SANTIAGO, JAVIER
GONZALEZ TEMPRANO, CRISTINA
GONZALEZ VAZQUEZ, ALEJANDRO
GONZALEZ VILLAMAYOR, OSCAR
GONZALO PALLARES, GLORIA
GONZALO PEREZ, MARIA
GOÑI GARCIA, MAITE
GOÑI MORALES, PAULA
GORRIA REDONDO, AURKENE
GORRITI TARANCON, JAVIER
GRACIA MARTINEZ DE OSABA, NAIARA
GRACIA PERA, MARIA BRUIS
GRANERO PÉREZ, MARIA
GRAZ ZUGASTI, JUAN JOSE
GRAZ ZUGASTI, MARIA
GUIJARRO CANO, BLANCA
GUILLAMÓN TORNERO, SILVIA
GUILLEN LOPEZ, XURIÑE
GUILLEN PEREZ, CRISTINA
GURRIA CORTES, NAILA RAQUEL
GURRIA VALLEJOS, CRISTINA
GUTIERREZ BARRIOS, RAQUEL
GUTIERREZ BLANCO, PAULA
GUTIERREZ CUBINO, ALICIA
GUTIERREZ MALON, SARA
GUTIERREZ MORANTE, PAULA
GUTIERREZ MOUGAN, LUCIA
HERNÁNDEZ MARCO, ESTIBALIZ
HERNANDEZ RICO, ABEL
HERNANDO IBERO, BITTOR
HERRERA MUÑOZ, REBECA
HERRERO MARTIN, CRISTINA
HERREROS MARTINEZ, BEATRIZ
HERREROS MARTINEZ, PEDRO
HIDALGO GARIJO, PAULA
HUGUET JALLE, ARANTXA
HUICI SANTESTEBAN, IRANTZU
IBAÑEZ ALONSO, SARA
IBAÑEZ ORTUETA, JOSEBA
IBAÑEZ PRECIADO, JUAN MANUEL
IBAR BARIAIN, AINHOA
IBARROLA NAGORE, ARANTXA
IBARZ CORONAS, LORENA
IGEA GARATEA, PATRICIA
IGLESIAS MARTÍN, IDOIA
IGLESIAS TRIVIÑO, ANA ROSA
IMAS ESPARZA, ANA
INCHAUSTI RODRIGUEZ, ADRIAN
INDA IRACEBURU, JAIONE
INDURAIN ARRICABERRI, EDURNE
INDURAIN BERMEJO, GONZALO
IRAIZOZ ALDAZ, LEIRE
IRALDE ARMENDARIZ, AINHOA
IRIARTE BARRERA, M SOLEDAD
IRIGOIEN ZELAIA, AINTZANE
IRIGOYEN CHANDIA, PAULA
IRUJO ABAURREA, EDURNE
ISLA SORIA, PAULA
ITURRALDE AROTZENA, MAIALEN
ITURRICHA ARNAL, DORLETA
IZQUIERDO RAZQUIN, LAURA
JAEN MARTIN, ESTER
JAIMERENA AZCARRAGA, BORJA
JARAUTA SANCHEZ, GUILLERMO
JAUNARENA GOICOECHEA, EDURNE
JESÚS BELTRAN, JUAN CARLOS
JIMENEZ ALCALDE, VERA
JIMENEZ DIAZ, SILVIA
JIMENEZ GOMEZ, CELIA
JIMÉNEZ HERCE, LEYRE
JIMENEZ MAESTRE, MAIDER
JIMENEZ MARTINEZ, ROSANA
JIMENEZ MERINO, CRISTINA
JIMENEZ MOROS, SANDRA
JIMENEZ ZAPATER, CRISTINA
JORGE TANIÑE, LAURA
JUAMBELTZ MARTINEZ, MARIA CRUZ
JUANES PEREZ, MIRIAM
JUBERO PUNTOS, ARACELI
JULIAN ROYO, MARIA JOSE
JURIO GOIBURU, GAIZKA
JURIO TREVIÑO, URSULA
JUSTO RANERA, ALEJANDRO
KUJACIC, ZORICA
LABAIRU MARTINEZ, AIDA
LACA BLANCO, NESTOR
LAHUERTA GOMEZ, JESUS
LAINEZ CARRERAS, RAQUEL
LALINDE SAINZ, NATALIA
LANDALUCE FERNANDEZ DE RETANA, MIRIAM
LAPIEDRA CASTELLOTE, SANDRA
LARA TARDÍO, JAVIER
LARRAMENDI ENBIL, MIREN ITZIAR
LARRAMENDI RODRIGO, MUSKILDA
LARRAÑAGA EGAÑA, ANE
LARRASOAIN CEBRIAN, EDURNE
LARRION VEGA, CARLOS
LASHERAS SALCEDO, LORENA ISORA
LATASA BARBERENA, NEREA
LAZARO PRIETO, CRISTINA
LECETA MARAÑON, AINARA
LECUBERRI ALBIZU, ANE
LECUMBERRI LARA, ALBA
LEDESMA SAENZ, GONZALO
LEDESMA SANJUAN, MARIA ISABEL
LEGASA SUSPERREGUI, MARINA
LEON LUQUE, VANESSA
LINZOAIN LIZARRAGA, EDURNE
LIZARRAGA LOPEZ, MAITE
LLAMAS MOREJON, JUAN CARLOS
LLAMAS SANCHEZ, MARIA
LLANOS TRANQUE, CRISTINA
LLOPIS MURUGARREN, EVA
LOBO POMBO, MARIA ESMERALDA
LOPEZ ASCASIBAR, MARIA DEL MAR
LOPEZ CALVO, PATRICIA
LOPEZ CAMARERO, SUSANA
LOPEZ DEL CERRO, BELEN-MATILDE
LOPEZ LOGROÑO, RICHARD
LOPEZ MESANZA, ARRATE
LOPEZ MUNARRIZ, CARLOS
LOPEZ MUNARRIZ, PABLO
LOPEZ MURILLO, ANA MARIA
LOPEZ PEREZ, MARIA PAZ
LOPEZ PEREZ, MIGUEL ANDRES
LOPEZ SANCHEZ, LAURA
LOPEZ SEPTIEN, YAIZA
LOREA RANERA, EDURNE
LORENTE FERNANDEZ, SARA
LORENTE NAGORE, ELENA
LOZANO ECHARRI, ELENA
LUCAS IRIONDO, JOKIN
LUCAS ROCHE, RAQUEL
LUENGO AZPIROZ, IÑAKI
MACIAS GANUZA, AMAIA
MADOZ BELAUNZARAN, IKER
MAESTRE ARAMENDIA, RAQUEL
MAESTRO ANIZ, XABIER
MAGUREGUI LOPEZ, AINHOA
MALLOR LOPEZ, ELSA
MANSO PEREZ, ANA ISABEL
MANUEL SANCHEZ, ANA JOSE
MANZANO PEREZ, ALBA
MARAÑA RODRIGUEZ, HENAR
MARCO GARAICOECHEA, EVA
MARCO LLORENTE, CRISTINA
MARCOS PEREZ, MELANIE
MARIA SAN MIGUEL, IRIS
MARIN ABAD, FRANCISCO
MARÍN BLANCO, ANDREA
MARIN BREZMES, PATRICIA
MARIN SAN ROMAN, MARIA
MARÍN SUBERO, JESÚS ÁNGEL
MARRERO IRIONDO, NEREA
MARTIN GONZALEZ, ANA BELEN
MARTIN GONZALEZ, ANA BELEN
MARTIN GUTIERREZ, YOLANDA
MARTIN HERNANDEZ, LOURDES
MARTIN JIMENEZ, MARIA
MARTIN MARRACO, IRENE
MARTIN MARTIN, RAUL
MARTIN MARTINEZ, SERGIO
MARTIN MENDOZA, UXUE
MARTIN NUÑEZ, MARIA CRISTINA
MARTIN URIA, IRENE
MARTINEZ ALASTUEY, AMAIA
MARTINEZ ALFONSO, ANA
MARTINEZ ALVAREZ, MERCEDES
MARTINEZ ANTOÑANZAS, ANA
MARTINEZ AZPILLAGA, SONIA
MARTINEZ DE ARENAZA GATO, PATRICIA
MARTINEZ DE LIZARRONDO FERNANDEZ, MIKEL
MARTINEZ ELIZALDE, BEATRIZ
MARTINEZ EUGUI, LAURA
MARTINEZ GARCIA, PATRICIA
MARTINEZ HERRERO, MARIA
MARTINEZ JIMENEZ, SORAYA
MARTINEZ LABEAGA, ESTELA
MARTINEZ LONGARES, DAVID
MARTINEZ MARCOS, MARIA YOLANDA
MARTINEZ MARTINEZ, DANIEL
MARTINEZ MINGO, MAIALEN
MARTINEZ MONFOUGA, JOANA
MARTINEZ RUIZ DE INFANTE, FATIMA
MARTINEZ ZARATIEGUI, MARIA ROSARIO
MARTINEZ-BUJANDA MENDIVE, AMETS
MARTON REINA, ITZIAR
MATEO ABAD, GONZALO
MATEOS DEL AMO, MARTA
MATEOS LABRADOR, DANIEL
MATIAS EGIDO, CELIA
MATUTE MARTINEZ, AINOA
MEDIERO ITURRIOZ, AMAIA
MEJUTO CIFUENTES, SANDRA
MENA MILAN, MARIA
MENDEZ TERRAZAS, LUCIA
MENDIOROZ ARMENDARIZ, MIKEL
MENDIOROZ SAN MARTIN, IZAGA
MENDIVE SANTOS, CRISTINA
MIGUELIZ VALCARLOS, ANDRES
MILLO PERAL, MIRIAM
MIRANDA CÁRCAMO, MIREN ITSASO
MIRANDA PERALES, MARIA DEL CARMEN
MOGROVEJO VALDERREY, NOEMI
MOHAMED MOHAMED, NABY
MOLINA RICO, ALEX
MOLINO HEREDIA, JORGE
MOLINUEVO AUZMENDI, MAITE
MOLL BALLESTER, JOSEP
MONREAL CABALLERO, MARTA
MONREAL OYARBIDE, OLATZ
MONTALVA VIÑUELAS, CRISTINA
MONTALVO ACOSTA, MARIA
MONTAÑA CORTES, RAQUEL
MONTERO ECHEGOYEN, UXUE
MONTOYA OTT, LAURA
MOÑUX BARTOLOME, ANDREA
MORALES MORENO, DANIEL
MORÁN TIRADOR, ELENA
MORAZA BERASATEGUI, AMAIA
MORENO ARCAYA, ALBA
MORENO ETAYO, PABLO
MORENO LOPEZ, ERKUDEN
MORENO SANCHEZ, BLANCA
MORENO SANCHEZ-ORTIZ, MARIA
MORENO TORCAL, MARIA ROSARIO
MORETON RODRIGUEZ, MARIA
MUGICA ASURMENDI, AINHOA
MUGICA LAZCANO, UXUE
MUNARRIZ GALAR, JOSE MIGUEL
MUNARRIZ GIMENEZ, PAULA
MUNUERA CALVO, ALICIA
MUÑOZ LOPEZ, ALBERTO
MUÑOZ LUNA, OIHANE
MUÑOZ PAREDES, INES
MUR ORTEGA, MARIA
MURGUIALDAY GARCIA, AMAIA
MURUA SALINAS, LEIRE
MURUA SARRIEGI, ARITZ
MURUZABAL GOMEZ, ANA
NAVARRO ALONSO, ANAIS
NEVENOVA TRAMPOVA, EMILILLA
NICOLAS CAMPOY, MARIA LUISA
NIETO GARCIA, LETICIA
NIETO MELON, ANA
NIETO SERRANO, VANESA
NOVAL BIDEGAIN, JULEN
NOVOA SEGURA, LIDIA
NUIN ZARRANZ, MAITE
OCHAGAVIA PELAYO, JUAN MANUEL
ODRIOZOLA AGUIRRE, ITXASO
OLABARRIETA GUERRERO, ENDIKA
OLAGARAY MUNGUIA, ANA
OLANGUA ALVAREZ, ANDREA
OLAVARRIA ATECA, FERNANDO
OLAYA BODELÓN, SILVIA
OLIVAN MURO, PATRICIA
OLIVAS ARAGON, LUCIA
OLIVER RODRIGUEZ, MIREN AMAIA
OLLO URIBE, MARIA GORETI
ORABENGOA ELIZONDO, AINARA
ORDAX GARCIA, MARIA BEGOÑA
ORRADRE RODRIGUEZ, EDURNE
ORTEGA LARRIPA, ZURIÑE
ORTEGA MUNERA, JUAN RAUL
ORTIGOSA CAYETANO, ALEXANDRA
ORTIZ ANDREU, MONTSERRAT
OSCOZ OCHANDORENA, SERGIO
OTEIZA FERNANDEZ, ISOLDA
OTERO GARCIA, UXIA
OVELAR BERNAL, MARIA OLGA
OYARBIDE UNAMUNO, IRATI
PADILLA QUERO, ELENA
PAINO RUBIO, LEIRE
PAIS SOUSA, ELISABET
PALACIOS CASTRILLO, ANA
PALAU IRISARRI, MIGUEL
PALOMAR CASADO, ELENA
PARDO BERMEJO, MARTA
PARRA PUMA, CARLOS CRISTHIAN
PASANDIN SANZ, SARA
PASCAL GIL, ENEKO
PASCUAL ALUTIZ, PAULA
PASTOR AGUIRRE, DAVID
PAZ BALBUENA, NURIA
PAZ SANCHEZ, MARTA
PEDRERO MARTIN, YOLANDA
PEJENAUTE GARCIA, AITOR
PELAEZ ALVAREZ, BEATRIZ
PELAEZ RODRIGUEZ, NURIA
PELLEJERO SOLANS, SANTIAGO
PEREZ BLASCO, OLAIA
PEREZ BLASCO, TANIA
PEREZ BURGOS, SARA
PEREZ BUSTEROS, IMANOL
PEREZ CUARTERO, ALBERTO
PEREZ DE MENDIOLA BLANCO, ITZIAR
PEREZ FERNANDEZ, BEATRIZ
PEREZ FERNANDEZ, CARMEN
PEREZ GARCIA, PAULA
PEREZ HERNANDEZ, LAURA
PEREZ LARREA, EDER
PÉREZ LÓPEZ, JUAN FRANCISCO
PEREZ MARTINEZ, LEYRE
PEREZ MUÑOZ, LUIS MIGUEL
PEREZ PALACIOS, MARTA
PEREZ PEREZ, LAURA
PEREZ PEREZ, NEREA
PEREZ PRECIADO, MARIA
PEREZ SABIO, JUAN MARIA
PEREZ URIARTE, JUAN RAMON
PERNIA SANCHEZ, LORENA
PESOS RODRIGUEZ, JAVIER
PEZONAGA CABODEVILLA, AMAYA
PIEROLA SEVILLANO, RAQUEL
PINILLA CARREÑO, JOSE ANTONIO
PINILLOS NOGUERA, SARA
PINO LOZANO, RICARDO MANUEL
PIÑEYROA GIGOSOS, ALBERTO
PLASENCIA SERRA, SANDRA
PLAZA GARCIA, CRISTINA
PLAZA MARTINEZ, MARIA LUISA
PLAZA PRIETO, SARA
PLAZA SORRIBAS, JENNIFER
POBLADOR MUNIAIN, IRUNE
POLO FERRANDEZ, CRISTINA
POMARES BEA, SONIA
PORTEROS CREGO, BEATRIZ
PORTUGAL SAIZ, CRISTINA
POZO DIEZ, VANESA
POZUETA RODRIGUEZ, CARMEN
PRADOS PALACIOS, MARIA JOSE
PREGO SOBRAL, MARGARITA
PRIETO CAMPORBIN, ISABEL
PRIETO GONZALEZ, MARIA
PRIETO ORTEGA, FERNANDO
PUENTE PEROJO, MARIA
PUERTA GARCIA, DORA LILIANA
PUERTA SAN JOSE, MIRIAM
PUIGDEFABREGAS CORNET, DAVID
QUIÑONES MEDRANO, OLGA
RAMIREZ PASCUAL, ANA
RAMON ZAMBORAIN, EDUARDO
RAMOS GARCIA, SHEILA
RAMOS LOBO, RAQUEL
RAMOS SALVACHUA, ANGELA
RANDEZ NIETO, SAIOA
RAYCHEVA MITSOVA, ANELIYA
RECIO IRUSTA, MIKEL
RECIO MARCOS, PABLO
REDIN GARRALDA, SAIOA
REDONDO ARRIAZU, PAULA
REDONDO FERNANDEZ, NURIA
REGUEIRA SENRA, NATALIA
REMON ALFARO, MARIA BELEN
RENEDO CAMARA, MARIA ESTHER
RENGEL ESTEVEZ, MARIA ELENA
RETEGUI CASAJUS, JOSETXO
REVIEJO MANZANO, DANIEL
REY ALMAGRO, JUAN JOSE
REY ROMERO, JORGE JUAN
REZUSTA GANUZA, AMAIA
REZUSTA RUIZ, JOSUNE
RIO ESTELLA, DAVINIA
RIOCEREZO CALZADA, LAURA
RIOJA RIAÑO, SERGIO
RIOS MEDRANO, EVA
RIVERA MUÑOZ, BEATRIZ
RIVERO ANDRES, INES
RIVERO ARROYO, AINHOA
RIVERO BARRUECO, ELENA
ROBLES ZAMORANO, SHEILA
RODRIGUEZ ALVAREZ, JACOBO
RODRIGUEZ ANTON, ESTHER
RODRIGUEZ ARROYO, ANA
RODRIGUEZ COLLADO, TAMARA
RODRIGUEZ DEL OLMO, MARIA
RODRIGUEZ GARCIA, MIRIAM
RODRIGUEZ LOPEZ, MARIA
RODRIGUEZ MELENDEZ, MARIA
RODRIGUEZ PASCUAL, SILVIA
RODRIGUEZ PAZ, SILVIA
RODRIGUEZ PEREZ-SERRANO, ESTER
RODRIGUEZ RECIO, PAULA
RODRIGUEZ ROBLES, RAUL
RODRIGUEZ TUREGANO, ALBERTO
RODRIGUEZ VARELA, ALBA
ROJO FERNANDEZ, ALBA CRISTAL
ROMAN NIETO, NATALIA
ROMAY GAINZA, MAITE
ROMERO LASHERAS, SARA
ROMERO SAUCEDA, LUCIA
ROMO SALADRIGAS, ORIOL
ROSA LLORENS, ANA
RUBIO ALCAIDE, IÑIGO
RUBIO ESPARZA, AITOR
RUBIO GARCIA, ISMAEL
RUBIO GRACIA, DAVID
RUEDA LOPEZ, SERGIO
RUIZ ARRIBAS, BLANCA
RUIZ CHIVITE, MONICA
RUIZ LEZAUN, TANIA
RUIZ PEREZ, MARIA PUY
RUIZ POLO, ALMUDENA
RUIZ SANCHEZ, JESUS ANGEL
RUMAYOR VILLAMIL, JAVIER
RUPEREZ SERRANO, MARISOL
RUZ SOLDADO, FRANCISCO JAVIER
SACCO BETELU, MIRIAM PATRIZI
SACRISTAN DOMINGO, VICTOR
SAENZ BRETON, MYRIAM
SAENZ DIAZ, ADRIANA
SAENZ IÑIGUEZ, PAULA
SAEZ ERICE, MARTIN
SAEZ GONZALEZ, IRATXE
SAIZ ROBLEDO, RAQUEL
SALINAS HUARTE, IONE
SALVATIERRA PAGOLA, CLAUDIA
SAN EDMUNDO SOTELO, TAMARA
SAN JUAN CONDE, NEREA
SAN JUAN GONZALEZ, IZASKUN
SAN MIGUEL BAS, LEIRE
SAN MIGUEL GOROSABEL, NURIA
SANCHEZ AGUILAR, JAVIER
SANCHEZ ARRIBAS, ALEJANDRO
SANCHEZ CUEVAS, ZAIRA
SANCHEZ GALLARDO, LAURA
SANCHEZ LINARES, ROCIO
SANCHEZ ORTEGA, ELENA
SANCHEZ REPARAZ, JAVIER
SANCHEZ VALEIRAS, RAQUEL
SANCHEZ-INFANTE GOMEZ-ESCALONILLA, JORGE
SANCHEZ-VIZCAINO BASTANTE, EVA
SANCHO FALCON, ENEKO
SANCHO MARRON, BEATRIZ
SANGUESA ARCOS, MIKEL
SANMARTIN PENA, EUNATE
SANTIAGO SANCHEZ, BEATRIZ
SANTOLAYA VITERI, JOSE ANGEL
SANTOS SANZ, CRISTINA
SANZ ALEMÁN, JAVIER
SANZ AZPIROZ, SAIOA
SANZ CACHO, ANDREA
SANZ DEL AMO, ALEJANDRO
SANZ DEL POZO, OLALLA
SANZ GONZALO, GONZALO
SANZ LASAGA, AMALUR
SANZ LEAL, ALMUDENA
SASTRE MARTINEZ DE AZAGRA, GUILLERMO
SATOSTEGUI ASTRAIN, MAIALEN
SAYAS LAVILLA, VANESA
SEBASTIAN ANDRES, NEREA
SEBASTIAN PURAS, RAQUEL
SECORUN ENJUANES, LUCIA ROSA
SEDANO MARTIN, BARBARA
SEGURA BIEDMA, SONIA
SEGURA VICENTE, JAVIER
SEOANE SOTO, LETICIA
SERNA ESPARZA, RAMON
SERNA OVEJERO, LETICIA
SERRANO FERNANDEZ, MARIA BLANCA
SERRANO MATOS, CARLOS
SERRANO RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL
SILVA ALONSO, SUSANA
SILVA VALENTIN, GRECIA MARILIA
SIMON ARRIAZU, JAVIER
SIMON CASCON, SANDRA
SOBRADO ROMERO, MARTA
SOJO ANTON, ROCIO
SOJO ELIAS, MARIA DEL PILAR
SOLA CEMBORAIN, NATALIA
SOLA DIAZ, MARIOLA
SOLCHAGA ZARATIEGUI, TAMARA
SORIA ARBILLA, ANA
SORIA AYUDA, RITA ELENA
SOTIL ARRIETA, PATRICIA
SOTO BARRUSO, EVA
SUBIZA HUARTE, GARAZI
SUESCUN PEREZ, MAIDER
TABAR LUSARRETA, VIRGINIA T.
TAJUELO GARCIA, NATALIA
TANIÑE ESQUIROZ, ADRIANA
TAPIA ANDRES, INES
TEJEDOR CUBILLO, CRISTINA
TEJERO CATALAN, LEIRE
TERROBA VALLE, JAVIER
TESON MIÑAMBRES, LETICIA
TIELVE LOPEZ, PEDRO LUIS
TINO VICENTE, BEATRIZ
TINOCO FERNANDEZ, MARINA
TIRADO ATXURRA, OLAIA
TIRADO BEJARANO, ANTONIO JAVIER
TOQUERO MORACHO, IÑIGO
TORANZO MERCAU, VERONICA ROMINA
TORNOS SOLA, ASIER
TORRALBO RUIZ, PABLO
TORRANO MORENO, RUBEN
TORRES MADRAZO, ANE
TOSAT BITRIAN, JAVIER
UHALTE TERÉS, ERNESTO
UNZUETA LAZCANOTEGUI, ANNE
URANGA MARICHALAR, MADDI
URDIAIN GARCIA, FRANCISCO
URQUIOLA ECHEGUIA, ANABEL
URRA ALBIZU, MADDI
URTASUN DEL CASTILLO, AMAYA
URZAIN ANDUEZA, EDURNE
USTARROZ MORELLA, SARA
UZAL VIQUEIRA, SANDRA
VALDENEBRO FUENTECILLA, SOFIA
VALDIVIELSO CARCEDO, ANDREA
VALENCIA REDIN, AMAIA
VALENCIANO MUJIKA, ITXASO
VALERO ARNAL, MARIA PILAR
VALIENTE ARMENDARIZ, ADRIAN
VALLE SOBERON, MARTA
VALLEJOS HERREROS, JENARO XABIER
VARONA ISLA, JAVIER
VAZQUEZ BOTE, ANDREA MARIA
VAZQUEZ FERNANDEZ, NEREA
VÁZQUEZ GARCÍA, BELÉN NEREA
VAZQUEZ JIMENEZ, MARIA DEL PILAR
VEGA REGUERAS, NATALIA
VEGA SUTIL, ALICIA
VEGAS LOPEZ, LUIS
VEGAS MANJARRES, SAMUEL
VELA MARTIN, PAULA
VELAR HERAS, IDOYA
VELASCO MARTINEZ, REBECA
VELAZQUEZ LABRADOR, RAQUEL
VELEZ LARREA, OLGA
VELEZ VAZQUEZ, TANIA
VERA BLASCO, NAUSICA
VERDEJO LOPEZ DE SUBIJANA, DIEGO
VERGARA DE CARLOS, LORENA
VICENTE DE LA PUENTE, MARIA
VICENTE MESONERO, MIGUEL ANGEL
VICENTE MUÑOZ, INES
VIDARTE GARCIA-TORRES, SILVIA
VIDIELLA SANCHEZ, MANEL
VIDORRETA LOPEZ, MARTA
VILCHEZ RUIZ, EVA
VILLA GARCIA, ENRIQUE
VILLACORTA ANDRES, ALICIA
VILLADANGOS GARCIA, MARTA
VILLARREAL ALVAREZ, JAIONE
VILLASUR MARTINEZ, TANIA
VILLEGAS GARCIA, MARIA LUZ
VILLOSLADA FANEGA, AMAIA
VITIENES CINTORA, MAIALEN
WANG ZHOU, ELENA
WILCHES MORENO, INDRA
YANGUAS DUARTE, NEREA
YUNQUERA PEÑARANDA, EVA
ZABALETA IRIARTE, JOSU
ZAMORANO CASTAÑO, ALBERTO
ZARDOYA SANTOS, DAVID
ZARZUELO ELIA, SUSANA
ZINKUNEGI ZIPITRIA, AIERT
ZOZAYA LARIZ, EGOITZ
ZUBIAGA DURAN, VANESA
ZURIARRAIN JORGE, ANDER
–Baztertuak:
ASENSIO CHAVES, MARIA ISABEL (1)
AUSEJO MARTURET, MIKEL (4)
BARCENA MELERO, OLGA VANESA (3)
CANO BAQUERO, CARLOS (1)
CHAPARRO PAMPANO, VICTORIA (2)
CURIEL MARTINEZ, SERGIIO (5)
MUÑOZ GOMEZ, IRENE (2)
OCERIN ALGANZA, MAIDER (3)
POZA MONTES, MARÍA VICTORIA (4)
VINDEL CRESPO, EVELIA (5)
Barne-igoera.
–Onartuak:
GARCÍA ENÉRIZ, IVÁN
LIZARRAGA ESLAVA, MARIA IRACHE
ROZAS MUÑOZ, ANDREA
SORIA BAEZ, AMAYA
–Baztertuak: inor ez.
Desgaitasuna dutenentzako txanda.
–Onartuak:
ACERO DELGADO, CARLOTA
ALDEA SILVA, MARIA DEL CARMEN
ALONSO SANZ, ANGEL
ARRIZABALAGA MARDARAS, NAGORE
BAAMONDE LEBON, VERONICA
CESPEDES CASTRO, MARIA DEL ROCIO
DE ANDRES ARREGUI, ITZIAR
EGEA LLIBRE, ESTER
FERRAGUT LATORRE, VERONICA
FRAILE GARCIA, PEÑAS ALBAS
GUILLARDINI DIEZ, LIVIA
JAUREGUI IDOATE, AMAIA
LEGORBURU ECHEVESTE, GARAZI
MARTINEZ CASTELLANO, JESUS
MERAYO FERNANDEZ, LUCIA
MERAYO FERNANDEZ, PAULA
PAJARES IZQUIERDO, JAVIER
QUIRCE RUIZ, CARLOS
SANMARTIN XIFRE, MARIA
URREA GARCIA, JOSE
USTARROZ ORRIO, MIKEL ANDER
VALIENTE LOPEZ DE LAMELA, SONSOLES
VELASCO DOMINGUEZ, PATRICIA
–Baztertuak: inor ez.
Aldi baterako barne igoerako txanda (NOZ).
–Onartuak:
SORIA BAEZ, AMAYA
Baztertzeko arrazoiak:
(1) Lanbide arteko hileko gutxieneko soldatatik gorako diru-sarrerarik ez izateari buruzko aitorpena ez egitea edo ez aurkeztea.
(2) Ez aurkeztea inskribaturik egon den bitartean inolako lan eskaintzari ez diola uko egin adierazten duen ziurtagiria.
(3) Ez aurkeztea dagokion enplegu bulegoaren ziurtagiria, honako hauek egiaztatzeko: batetik, deialdia argitaratu zen egunean hilabete bat zeramala lan eskatzaile gisa; eta bestetik, inskripzio epean ez diola uko egin inongo lan eskaintzari.
(4) Ez aurkeztea inskribaturik egon den bitartean inolako lan eskaintzari ez diola uko egin adierazten duen ziurtagiria, ez frogatzea deialdia argitaratu zenean lan eskatzaile gisa hilabete bat zeramala, eta ez aurkeztea edo ez egitea lanbide arteko hileko gutxieneko soldatatik gorako diru-sarrerarik ez izateari buruzko aitorpena.
(5) Inskribaturik egon den bitartean inolako lan eskaintzari ez diola uko egin adierazten duen ziurtagiria ez aurkeztea, eta lanbide arteko hileko gutxieneko soldatatik gorako diru-sarrerarik ez izateari buruzko aitorpena ez aurkeztea edo ez egitea.
2. Aditzera ematea oposizioaldiko ariketa 2021eko otsailaren 27an eginen dela, 10:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoaren ikasgelategian.
3. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, eta interesdunei ohartaraztea ebazpenak ez duela administrazio bidea amaitzen eta haren aurka gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahalko dela, Osasuneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, argitaratu edo jakinarazi eta biharamunetik hasita, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioari eta foru-sektore publiko instituzionalari buruzko martxoaren 11ko 11/2019 Foru Legearen 126.1.c) eta 126.3 artikuluetan xedatutakoarekin bat, eta Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko kontseilariak abuztuaren 23ko 118/2019 Foru Aginduaren bidez egindako eskumenen eskuordetzea erabiliz.
Iruñean, 2020ko abenduaren 31n.–Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendaria, Esteban Ruiz Álvarez.
Iragarkiaren kodea: F2016397
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50