1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
230/2012 EBAZPENA, martxoaren 20koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erizain izateko 74 lanpostu huts merezimendu-lehiaketa bidezko lekualdatze bereziaz betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten duena.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzailearen urtarrilaren 25eko 182/2012 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erizain izateko 74 lanpostu huts merezimendu-lehiaketa bidezko lekualdatze bereziaren bitartez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdia 2012ko 31. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, otsailaren 14an.
Baztertutako izangairik ez dagoela ikusita, bidezkoa da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen uztailaren 3ko 45/2006 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez,
EBATZI DUT:
1. Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erizain izateko 74 lanpostu huts merezimendu-lehiaketa bidezko lekualdatze bereziaz betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea:
Onartuak:
ABAURREA ALZUETA, GERMAN
ABLITAS MURO, JOSE MIGUEL
ADAN MARCOS, AMAIA EVA
AGORRETA TEJEDOR, ITZIAR
AGUERRE IRIGOYEN, M.ª ARANZAZU
AGUIRRE COMPES, ESTELA
AGUIRRE RAZQUIN, M.ª LUISA
AICUA ZALDUENDO, PEDRO ANGEL
AINZUA URRA, SILVIA
AJONA MARTINEZ POLO, SARA
ALBIZU GANUZA, AMELIA
ALBIZU LARRUCEA, LOURDES
ALDUAN ITURRIA, SUSANA
ALGARRA USTARROZ, M.ª ANGELES
ALGARRA USTARROZ, M.ª JOSE
ALIENDE GARCIA, M.ª PURIFICACION
ALVAREZ ABALOS, SONIA
ALVAREZ AREVALO, NURIA
ALVAREZ DE EULATE DIAZ DE SAN MARTIN, M.ª LOURDES
ALZUART ZALDAIN, NEREA
ANCIZU ELIZONDO, M.ª JOSE
ANCIZU MARTINEZ, NATALIA
ANDION ESPINAL, NURIA
ANDUEZA SAN MARTIN, ANA M.ª
ANSORENA TORREGROSA, LAURA
ANTIA AGOTE, M.ª ISABEL
ANTOMAS OSES, JAVIER
ARAMBURO GAMON, M.ª JESUS
ARAMBURU VIDEGAIN, M.ª JESUS
ARANA IRIBARREN, M. LOURDES
ARANAZ FLAMARIQUE, M.ª ISABEL
ARANDA DANSO, MARGARITA
ARANGUREN ERDOZAIN, ESPERANZA
ARBILLA IZURDIAGA, CONCEPCION
ARIAS SIERRA, JORGE
ARISTORENA ADRIAN, ANA
ARISTU BUENO, IDOYA
ARIZA NAVARRO, M.ª JESUS
ARIZTEGUI ECHENIQUE, ANA M.ª
ARMENDARIZ EZCURRA, MARIAN
AROZ ORTIZ, YOLANDA
ARRASTIA LOPEZ, SHEILA
ARRECHEA IRIGOYEN, ISABEL
ARRESE EZQUER, CRISTINA
ARRIBAS SARALEGUI, CAROLINA
ARTIEDA CADENA, MARIA
ASIAIN SAN MARTIN, M.ª ROSARIO
ASUN SESMA, ANA BELEN
AZCARATE ZUBIZARRETA, NEREA
AZCARGORTA GALARZA, MAITE
AZCUNE BONILLA, RAQUEL
BACAICOA YEREGUI, M.ª LORETO
BANDRES VITAL, NEREA
BARACE DE CARLOS, SILVIA
BARRIGA MUÑOZ, M. JESUS
BARTOLOME RESANO, M. TERESA
BAYO MARTINEZ, ANA BELEN
BEGUIRISTAIN REPARAZ, LEIRE
BELLA FONTANA, MARTA
BENGOCHEA ECHEVERRIA, RAQUEL
BENITO PORTUGAL, DAVID
BEORLEGUI MENDIVE, M.ª PILAR
BERASAIN ERRO, AINARA
BERASAIN ERRO, ITZIAR
BERDUQUE MANCHO, M. DEL MAR
BEROIZ ECHAVARRI, ANA
BEROIZ REDIN, MARIA
BERRIO GOMEZ, M.ª ESTHER
BERRIO SAN JULIAN, M. LUISA
BERUETE ECHECON, RAQUEL
BIURRUN ARMENDARIZ, EIDER
BIURRUN CIA, JORGE
BLASCO ZOCO, M.ª TERESA
BORREGA PERIANEZ, ANA ISABEL
BRAVO REMIREZ, ITZIAR
BRAVO VILLAMAYOR, ROSARIO
BUENO DE MIGUEL, MARTA
BUENO SUESCUN, CRISTINA
BURGOS CRESPO, ESTEFANIA
BURUSCO JUANDEABURRE, BLANCA ESTHER
CABRERIZO ALVAREZ, SUSANA
CALAVIA RUIZ, M.ª ROSARIO
CALLE RODRIGUEZ, SILVIA
CAMBRA GOÑI, INMACULADA
CAMPION VENTURA, ANA
CARLOS QUIJANO, CRISTINA
CARLOS DE VERGARA PIEROLA, M.ª DOLORES
CASADO DEL OLMO, ISABEL
CASTELLS ERDOZAIN, NEREA
CENZANO INESTRILLAS, VIRGINIA
CHOCARRO ANCHETA, M.ª CONCEPCION
CHOCARRO ASENJO, BLANCA
CIERVIDE GORRIZ, ESPERANZA
CIGÜELA IRUJO, ARANTZA
CILVETI JIMENO, SUSANA
CLAVERIA ARANGUREN, M.ª UJUE
COMPAINS LAYANA, MIREN
CRESPO CARRIZO, M. DEL CARMEN
DAROCA SANZ, ANA M.ª
DE LA OSSA SENDRA, PILAR
DE MIGUEL FERNANDEZ, ARANZAZU
DE MIGUEL LEDESMA, M.ª ARANZAZU
DEL CASTILLO TORRES, M. CRISTINA
DEL MORAL LUSARRETA, JUAN MANUEL
DELGADO ZABALA, EGUIARTE
DIAZ CASTILLO, AMAYA
DIEST GARCIA GARAYO, BLANCA ESTHER
DIEZ AMILLO, CARMEN
DIEZ ASENJO, M. JOSE
DIEZ RAMAJOS, PILAR
DOMINGUEZ GALAN, EVA M.
DOMINGUEZ DE VIDAURRETA OJER, ADORACION
DRONDA BARRIENTOS, JAVIER
DURANA MURILLO, ANA M.ª
ECHEVERRIA BEROIZ, CRISTINA
EGEA BEORLEGUI, M. ANGELES
EGUINOA BUZUNARIZ, GEMA
ELIZALDE ARIZTEGI, ELIXABET
ELIZALDE SANCHEZ, ELENA
ELIZONDO BURUSCO, IDOIA
ELIZONDO PERNAUT, M. JOSE
ELVIRA ARANDA, LUCIA
EMMANUEL LITRO, JAVIER
ENCISO SANZ, BEATRIZ
EQUIZA ARIZCUREN, M.ª ANGELES
ERAUZKIN NAVARRO, MIREN GOIZALDE
ERDOZAIN MARMAUN, BEATRIZ
ERDOZAIN RIOS, BEATRIZ
ERICE GOÑI, EDURNE
ERROZ ECHEVERRIA, MARTA
ESANDI MURGUIALDAY, MAITE
ESCUCHURI AISA, ITZIAR
ESNAOLA ESEVERRI, JAVIER
ESPADAS SUCUNZA, MARIA
ESPARZA GOICOECHEA, INMACULADA
ESPARZA JIMENEZ, GEMA
ESPARZA LIZASOAIN, CONCEPCION
ESPELOSIN AZPILICUETA, M.ª DOLORES
ETAYO ANDUEZA, VICTORIA
ETULAIN ITURRALDE, ARANZAZU
EZQUER GARCES, M.ª LOURDES
FALCES AÑON, AMAYA
FERNANDEZ ROMERO, EVA M.
FERNANDEZ SANZ, M.ª EUGENIA
FERNANDEZ URDACI, ANA BELEN
FERNANDEZ VICENTE, SANDRA VIRGINIA
FLAMARIQUE SAEZ, LAURA
FLAMARIQUE VELA, M. CRISTINA
GADAÑON GARRIZ, ANA MARIA
GALAR DEL ARCO, LAURA
GALLEGO GARCIA, LAURA
GAMBRA MARECA, ARANZAZU
GANDUL HURTADO, M. LORETO
GARCIA AGUILAR, TERESA DE J.
GARCIA AIZPUN, M.ª MERCEDES
GARCIA ARAGUAS, M.ª TERESA
GARCIA BAÑALES, JERUSALEN
GARCIA BOSQUE, RAQUEL
GARCIA CAMPO, EDUARDO
GARCIA GARCIA, JOSE MARIA
GARCIA HUARTE, AITZIBER
GARCIA LATORRE, ANA CARMEN
GARCIA NAVEIRO, MAITE
GARCIA SANCHEZ, MANUELA
GARCIA ZABALETA, RAQUEL
GARCIANDIA RAZQUIN, ESTHER
GARDE AGUERRI, ANA ISABEL
GARDE SESMA, IDOYA
GARNICA MARTINEZ, IRATXE
GASCON HUGUET, JUANA
GASTON GASTON, M.ª MERCEDES
GAYA MORIONES, BEATRIZ
GAZTELU SANZ, M.ª TERESA
GIL BURGUETE, CRISTINA
GIL DIAZ DE CERIO, JOSE JAVIER
GIL JORDAN, NIEVES
GIL PEREZ-NIEVAS, MARIA PAZ
GOICOA ANDRES, IDOIA
GOICOECHEA ELIZALDE, MARIA PUY
GOMEZ GANUZA, YOLANDA M.ª
GOMEZ LERGA, ASUNCION
GOMEZ LERGA, MARTA
GOÑI BARBERENA, AINHOA
GOÑI EZCURRA, MARIA LUISA
GOÑI IRIGOYEN, M.ª JOSEFA
GONZALEZ ALEN, M. PUY
GONZALEZ GARCIA, M. JOSEFA
GONZALEZ ZOZAYA, M. ITZIAR
GONZALEZ DE LA RIVA TRONCOSO, PAULA
GUALLART PEREZ, LAURA
GURBINDO ELIZARI, M.ª CONCEPCION
GURPEGUI DIAZ, BEGOÑA
GURUCEAGA EGUILLOR, IRENE
GURUCHARRI JAUREGUI, M.ª TERESA
GUTIERREZ TAINTA, M.ª MANUELA
HERRANZ AYESA, M.ª VICTORIA
HERRERA JUARROS, CARMEN
HUARTE QUESADA, BLANCA
IBAÑEZ ABAD, M.ª CONCEPCION
IBAÑEZ ERVITI, MARIA LUZ
IBAÑEZ SALINAS, VALENTIN
IBARRA MARIN, BEATRIZ
ICHASO ZABALETA, M.ª JESUS
IGLESIAS SUBERVIOLA, M.ª MERCEDES
IGUAZ PERNAUTE, JOSE LUIS
IJURCO OYARZUN, ANA ISABEL
IÑIGO ARAMENDIA, M. ANGELES
INZA ELIA, M.ª EUGENIA
IRAIZOZ APEZTEGUIA, PILAR
IRASTORZA ALZUGUREN, AMAIA
IRIARTE AYESTARAN, M.ª JOSE
IRIARTE OSAMBELA, M. JOSE
IRIARTE ROTETA, ANDREA
IRIBARREN LIZARRAGA, M.ª LOURDES
IRIGOYEN GOICOECHEA, M.ª CARMEN
ISTURIZ BEGUIRISTAIN, ALICIA
ITURAIN ELIZALDE, M.ª DOLORES
IZCO ARRIARAN, M.ª CARMEN
IZCUE ARGANDOÑA, M.ª DEL MAR
IZKUE LOPEZ, XABIER
IZU ARCAS, CARMEN
IZURA ROMERO, INMACULADA
JAUREGUI MIGUEL, MARIA
JIMENEZ REDRADO, ANA ISABEL
JURADO RUMI, MILAGROS
LABIANO URTASUN, ITZIAR
LACALLE LACALLE, EVA
LADRON ARANA, MARIA
LAFUENTE LARRAÑETA, NATALIA
LAINEZ CABEZON, ROSA IDOYA
LAPIEZA ITXASO, JUDIT
LARRAZ MORIONES, RAQUEL
LARRION BAÑOS, M.ª CRUZ
LARUMBE IRIARTE, JUAN CARLOS
LARUMBE IRURZUN, MAIDER
LARUMBE OROZ, PAULA FRANCISCA
LASPALAS MAINZ, ROSA CARMEN
LASPALAS PEREZ, IDOYA
LASTERRA SANCHEZ, BEATRIZ
LAZARO ARRIETA, CARMEN
LEACHE BEORTEGUI, M. TERESA
LIZARBE CHOCARRO, MARTA
LIZARRAGA ESLAVA, M.ª IRACHE
LIZASO BACAICOA, JOAQUIN
LLANOS MARQUES, ANA ISABEL
LOPEZ CANOS, NURIA
LOPEZ ZABAL, M. PILAR
LOPEZ ZAPATERIA, GEMMA
LOPEZ DE GUEREÑO SANZ, M.ª JOSE
LOPEZ DE SAN ROMAN LAÑO, ANA JESUS
LOYOLA RINCON, M.ª JOSEFA
LUENGO DIAZ, JOSE LUIS
LUQUI MONENTE, M.ª DEL SOTO
MAGNO VILLANUEVA, MONICA
MARAÑON LEGARRA, IDOYA
MARAVI ARTIEDA, M.ª PILAR
MARCILLA HERNANDEZ, DIANA
MARTIN JIMENEZ, MONICA
MARTIN NEVADO, LOURDES
MARTIN OYARBIDE, ELENA
MARTIN SALAS, ALMUDENA
MARTINEZ CADREITA, MILAGROSA
MARTINEZ CAMPILLO, AMAYA
MARTINEZ GABARRUS, M. GORETTI
MARTINEZ GARCIA, ISABEL
MARTINEZ IZURZU, NURIA
MARTINEZ SAINZ, M.ª CARMEN
MARTINEZ VALLES, M.ª JESUS
MARTINEZ DE LIZARRONDO GALAÑENA, ROSARIO
MARTINEZ DE LIZARRONDO LIZARRAGA, ROSARIO
MAYAYO REMIREZ, YOLANDA
MEDRANO GURREA, M.ª REYES
MEGINA VELLOSILLO, MARGARITA
MELERO HERNANDEZ, GEMMA
MENDIGUREN SOTELO, ANA M.ª
MERINO GARCIA, M.ª ENCARNACION
MIGUEL EGUZQUIZA, M.ª ELENA
MINER ECEIZA, ITZIAR
MIRANDA YERRO, JAIONE
MORENO GARATEA, LARA
MORENO HERMOSILLA, SANTIAGO
MORENO RESANO, M.ª YOLANDA
MUÑIZ AGUIRREURRETA, MARIA JOSE
MUÑOA ARRIETA, ARANTXA
MUÑOZ GARDE, LUISA VICTORIA
MUÑOZ PUYALES, LAURA
MURO SUESCUN, CARMEN BEGOÑA
MURUZABAL MARTINEZ, ASUNCION
MURUZABAL MURUZABAL, M.ª PILAR
NAPAL AGOS, LETICIA m.
NAVIO CORBACHO, LEONOR M.ª
NUIN BALDA, BEATRIZ
OCHOTORENA VILLANUEVA, BEATRIZ
OIZ ARANGOA, JAIONE
OIZ EUGUI, MAITE
OLLO JORDAN, BEATRIZ
OLLO JORDAN, M. LUISA
OLLOQUI DIAZ, JORGE
ORAYEN GOÑI, M.ª NIEVES
OROZ SEGURA, M.ª IDOIA
ORTA SEGURA, M.ª JESUS
ORTEGA ANLLO, ENRIQUE
OSACAR EQUISOAIN, M TERESA
OTAZU ABINZANO, MAITE
OTEIZA FLORES, TERESA
OTEIZA ORRADRE, NELIDA
PAGOLA LOPEZ, NATALIA
PALACIOS GARCIA, RUTH
PALACIOS HERNANDO, NURIA
PASTOR AGUIRRE, CAROLINA
PERALES ARASA, ELIA
PERCAZ VILLANUEVA, M.ª PILAR
PEREZ PARICIO, LAURA
PEREZ PEJENAUTE, FERNANDO
PEREZ TRULLOS, JESUS JAVIER
PEREZ DE LANZABAL MARTIN, SOLEDAD
PERNAUT SOLA, CELIA M.ª
PINILLOS ESPARZA, ASIER
PLANO EZQUER, ALICIA
PONCE MENDEZ, M. CARMEN
RANDEZ ALVERO, MONICA
RECALDE EZPELETA, LAURA
RECALDE PEREZ, M. VICTORIA
REDIN ESLAVA, IRENE PILAR
RESANO LIZARRAGA, M.ª ANTONIA
RICO CANO, SONIA
RIPA CIAURRIZ, INMACULADA
RIPODAS AGUDO, ANA M.ª
ROCA HERRERO, JAVIER
RODRIGUEZ AMATRIAIN, NATALIA
RODRIGUEZ ARRAYAGO, REBECA
RODRIGUEZ BUENDIA, MARIA PILAR
RODRIGUEZ LUSARRETA, M.ª DEL MAR
RODRIGUEZ MAESTU, NATALIA
RODRIGUEZ PEREZ, ISABEL
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, M.ª TERESA
ROJAS ZUASTI, RAQUEL
ROJO SAN ROMAN, M.ª ANGELES
ROJO SAN ROMAN, M.ª JESUS
ROS GARCIA DE ACILU, M.ª MILAGROS
ROYO FERNANDEZ, CARMEN
RUBIO GASTON, JULIA
RUEDA GARCIA, MARIA JOSE
RUIZ AISA, ESTHER
RUIZ DOMINGUEZ, ANA ISABEL
RUIZ MARQUES, VIRGINIA
RUIZ MEDRANO, M.ª ISABEL
SADABA GARCIA, MILAGROS
SAGASETA DE ILURDOZ MARQUES, M.ª ISABEL
SAGREDO GARDE, MYRIAM
SALGADO REGUERO, M.ª ESTHER
SAN JUAN BORDA, SAGRARIO
SAN JULIAN EZURMENDIA, M.ª CARMEN
SAN ROMAN MAZKIARAN, ERKUDEN
SANCHEZ ALONSO, YOLANDA
SANCHEZ INCHAUSTI, FELISA
SANCHEZ PERAL, LOURDES
SANJUAN RICO, MONICA
SANTAMARIA URDANOZ, M. JESUS
SANTESTEBAN ECHAURI, ELENA
SANZ GARDE, M. AMAYA
SANZ TORQUEMADA, MIGUEL ANGEL
SANZOL MARCO, MARTA
SARASA LARREA, CRISTINA
SARASATE EZQUER, NAROA
SCHULZ PEREZ, BEATRIZ
SEVILLANO CALAVIA, RAQUEL
SOLA RUIZ, MAITE
SOLA SANCHEZ-CHIQUITO, BEATRIZ
SOLA SARA, MARTA PILAR
SORET RUIZ, EVA
SORIANO HERNANDEZ, M.ª CONCEPCION
SOS ORTIGOSA, PURIFICACION
SOTA GAINZA, AMELIA
SOTO BLASCO, MARTA
TIRAPU LEON, BELEN
TORREA LARRALDE, BEGOÑA
TORREA OIZ, LETICIA
TORRECILLA PEREZ DE EULATE, ROSARIO
UNANUA SANTESTEBAN, ANA
UNZUE YARNOZ, LAURA
URDANIZ VILLANUEVA, JUANA M.ª
URMENETA MARIN, ANA M.ª
URRICELQUI CHASCO, ANA
URRUTIA JUANIKOTENA, M. CRISTINA
URRUTIA OLLO, REBECA
URTEAGA VILLANUEVA, ANA M.ª
URTIAGA ARRARAS, CRISTINA
USECHI GOÑI, PILAR
VALENCIA ZAPATA, M. SUSANA
VARAS BARATAS, MARIA SOLEDAD
VELAZ PAGOLA, M. DEL MAR
VERA NAVARRO, ELISABET
VIDAL LIBRAN, ESPERANZA
VIDAL URTASUN, M.ª AROA
VILA CAMBRA, M.ª PILAR
VILLAFRANCA SERRANO, SOFIA
VILLANUEVA PEREZ, ANTONIO JESUS
VILLANUEVA TRES, CRISTINA
VILLAR ACEDO, ALICIA
YAGÜE YOLDI, YOLANDA
YANIZ ALVAREZ, FRANCISCO JAVIER
ZABALETA SIRON, M.ª CRISTINA
ZABALZA IMIZCOZ, M. JESUS
ZAZPE GOÑI, MIREN
ZAZPE RIPA, M.ª PILAR
ZAZPE USTARROZ, MARTA
ZUBELDIA INCHAURRONDO, M. CARMEN
ZUBIA ZABALETA, ANA LUISA
ZUBIZARRETA IRIARTE, ELIXABETE
ZUDAIRE POLO, MAITE
ZUFIA ARBILLA, BEGOÑA
ZUÑIGA DIAZ DE CERIO, VICTORIA
ZURBANO AZCARATE, RAQUEL
Baztertuak: inor ez.
2. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea.
3. Ebazpen hau igortzea mahaikide titularrei, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Deialdiak Tramitatzeko Atalari eta Osasun Departamentuko Idazkaritza Tekniko Nagusiari, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2012ko martxoaren 20an.-Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendaria, Elena Navascues Catalán.
Iragarkiaren kodea: F1204676