2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
TUTERA
2009001191 ebazpena, abenduaren 9koa, administrari-ofizial izateko 6 lanpostu huts (C maila) oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdiko izangaien behin betiko zerrenda onesten duena
Tuterako Udalaren eta Castel-Ruiz Kultur Etxea haren erakunde autonomoaren zerbitzuko administrari-ofizial (C maila) izateko 6 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdiko (deialdia 2009ko 69. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, ekainaren 5ean) izangai onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrendaren aurka erreklamazioak aurkezteko epea bukatu denez (Alkatetzaren 2009000343 ebazpena, 2009ko apirilaren 27koa), eta horiek zuzendu ondoren.
Horrenbertzez, ebatzi dut:
Lehena.-Onestea izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda, deialdia arautzen duten oinarrietako 4.3 puntuari jarraikiz.
a) Onartuak, txanda irekian:
AGORRETA VILLAFRANCA, EDURNE
AGUADO GARCIA, INES
AGUADO GIL, MARÍA
AGUADO URZAY, M.ª ENCARNACIÓN
AGUDIÑA CHARRO, LOURDES
AGUIRRE ESCUDERO, ARANZAZU
ÁLAVA ARNEDO, SANDRA
ALMAZAN DOMÍNGUEZ, MARIA TERESA
ALONSO ARANDA, ISABEL
ALONSO SERRANO, MAR
ALQUEZAR BORAO, BEATRIZ CONSUELO
ALVAREZ REY, M.ª CARMEN
ALVAREZ RODRIGUEZ, M.ª ASUNCION
ANTON LORENTE, LORENA
ANTON SUAREZ, MONICA
ANTOÑANA GARRALDA, DAVID
AQUERRETA GONZALEZ, M.ª BELEN
ARAGÓN PELARDA, JOSÉ ÁNGEL
ARAGON PEREZ, AMAYA
ARANCÓN RODRÍGUEZ, MARÍA
ARELLANO PEREZ DE LAZARRAGA, PAULA
ARIISTU MARTINEZ, ISABEL
ARINA TELLECHEA, SUSANA
ARRIAZU ANTÓN, CARLOS
ARRIAZU SOTO, MARIA NIEVES
ARRONDO CALAVIA, ANA ISABEL
ARTOLA VELA, MARIA TERESA
ASENSIO CARRANZA, M.ª ISABEL
ASIN AICUA, M.ª TERESA
ASURMENDI IZAGIRRE, ITZIAR
ATIENZA FERNANDEZ, RAQUEL
AUSEJO MORAS, LORENA
AYENSA BEA, DIANA
AYENSA BEA, JAIME
AYENSA GOMARA, ARANTZA
AZAGRA AYALA, INMACULADA
AZAGRA JIMENEZ, MARIA DEL MAR
AZNAR BOROBIA, CAROLINA
AZNAR GRANGE, OLGA
AZNAR QUINTANILLA, EKHI
BAIGORRI SAN VICENTE, BEGOÑA
BANDRES VICENTE, LAURA
BARCELO LAZARO, SUSANA
BAYONA LERENDEGUI, ASCENSION
BEGUIRISTÁIN GONZÁLEZ, ISABEL
BENITO SAMANES, AMAYA
BERASAIN ANDUAGA, JOANA
BERROZPE FERNÁNDEZ, M.ª CARMEN
BLASCO OSTA, ELISA
BUENO GOMEZ, ANA MARIA
BUISAN AGUIRRE, MIRYAM
BURGOS CUSTARDOY, EVA MARIA
BURGOS REMIREZ, ANA CARMEN
BURGUI SAMANES, ANA JESUS
CALAVIA SAMANES, ANA ISABEL
CALAVIA SAMANES, MARIA ESMERALDA
CALERO MAGAÑA, PATRICIA
CALLE MEZA, MELBA LUZ
CALLEJA LÓPEZ, MARIA CARMEN
CALLEJA PIUDO, NEREA
CALVO MARTINEZ, PAMELA
CALVO MARTINEZ, RAQUEL
CALVO REGUEIRO, JOSE LUIS
CALVO SANDÚA, YOLANDA
CAMPO ALVAREZ, M.ª BELEN
CAMPO ANTÓN, PATRICIA
CARCAVILLA GIL, BEATRIZ
CARRASCO NAVARRO, CARLOS
CARRERA ASENSIO, SARA
CARRERA LORENTE, FATIMA
CARRILLO BEORLEGUI, MARÍA ARÁNZAZU
CASSI ZUAZO, IDOIA
CASTELLANO CORDOVA, EVA
CASTEL-RUIZ MARIN, MARIA DEL CARMEN
CATALAN OIZ, VICENTE
CELAYA IRUJO, SHEILA
CERVERA UCAR, BEATRIZ
CID-FUENTES GOMEZ, DANIEL
CIRIA SANZ, FRANCISCO JAVIER
CLEMENTE ENÉRIZ, SARA
CLEMENTE HERRANZ, RAQUEL
CORNAGO SANTESTEBAN, SANDRA
CRUZ MARTINEZ, VICENTA MARIA
DANSO GARCES, ELVIRA
DE IRIZAR MALO, ELENA
DE IRIZAR MALO, M.ª JOSEFA
DE LA TORRE VILLAGRASA, ANA
DE MIGUEL SAN MARTIN, ESTHER
DEL BARRIO RONCAL, ANA
DEL BARRIO RONCAL, MARÍA VICENTA
DI NALLO GARCIA, MARIA LAURA
DIAZ MORALES, ANA M.ª
DOIZ ENERIZ, ANA JOSE
DOMÍNGUEZ BERGES, MARÍA ROSA
ELÍA BEUVAIN, JUAN CARLOS
ENCISO PUEYO, ALBERTO
ENÉRIZ SALVATIERRA, ANA
ENÉRIZ SALVATIERRA, MARÍA EUGENIA
ERVITI ILUNDÁIN, ÁLVARO
ESPALLARGAS GASCON, MARIA DE LAS MERCEDES
ESPINAL LÓPEZ, REBECA
ESTEBAN DIAZ, ANA MARÍA
ESTEBAN SANZ, VIRGINA
FELIPE REMON, BEATRIZ
FERNANDEZ FRAGUAS, PURIFICACION
FERNANDEZ MUÑOZ, PURIFICACION
FERNANDEZ PÉREZ, JUDITH RUTH
FERNANDEZ SOLANO, ANGELA
FLAMARIQUE CASANOVA, M.ª ASUNCION
FORCADA GONZALEZ, ELENA
FUERTES VALERO, LAURA
GALÁN HERNÁNDEZ, MARÍA ASUNCIÓN
GALAR EXPOSITO, IDOYA
GALARRETA PEREZ, M.ª ANGELES
GALINDO CUENCA, CELIA
GARCIA AZCONA, YOSUNE
GARCÍA DOMÍNGUEZ, AMAYA
GARCIA ELZABURU, MARIA LUISA
GARCÍA MARTÍNEZ, PATRICIA
GARCIA MARTINEZ, VANESA
GAVILÁN IBERO, VANESA
GIL BORAO, ANA PILAR
GIL GALPARSORO, LOREA
GIL LAHUERTA, ELOISA
GIL LOPEZ, NOELIA
GIL RODRIGUEZ, MARIA PILAR
GOMARA OCHOA, M.ª ROSARIO
GONZALEZ GONZALEZ, CRISTINA
GRACIA GARCIA, ANDREA
GRACIA LAPUENTE, ENRIQUE
GRACIA ZAPATA, ANA CARMEN
GREGORIO LÓPEZ, ANA ISABEL
GUEMBE ALONSO, MARTA
GUERRA CABALLERO, M.ª TERESA
GUERRA RUIZ, JOSE ANTONIO
GUIJARRO LOPEZ, JAVIER
GURREA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER
GURRIA MARCO, EVA
GUTIERREZ ALARCIA, M.ª ARANZAZU
HERNANDEZ GARCÍA, ANA ISABEL
HERNANDEZ OSTIZ, SANDRA
HILOS MARTINEZ, ELISA
HUETE GÓMEZ, ISABEL
IBARRA CIRIA, MARÍA LUZ
IDOATE LABARGA, AMAYA
IGLESIAS PIÑAR, MARTA
IMIZCOZ TOME, ELENA
INAGA MARTINEZ, M.ª CARMEN
ÍÑIGO ÁLAVA, MARÍA JOSEFA
IRUJO GARCIA, OLGA
ITURRE PINTO, BEATRIZ
IZQUIERDO MARTÍNEZ, MARÍA
JARAUTA MARTIN, OSCAR
JARAUTA PASCUAL, REBECA
JASO ARAGON, FELIX
JIMENEZ AYLLON, RAQUEL
JIMENEZ CALVO, MARÍA
JIMÉNEZ DEL VAL, MARÍA CARMEN
JIMENEZ ELORZ, MARIA BEGOÑA
JIMENEZ PELLEJERO, M.ª ESTHER
JIMENEZ SERRANO, ALEJANDRO
JIMENEZ VALDEMOROS, LAURA
JORDAN LIZARBE, ANA MARIA
KELECSÉNYI BARANYI, KRISZTINA
LACARRA RIDRUEJO, ANA ISABEL
LACOSTA AMAT, MARÍA
LAHUERTA MORALES, NATALIA
LANZ PEÓN, M.ª DE IRACHE
LAPLAZA GONZALEZ, SILVIA
LAPUERTA ORTIGOSA, ITZIAR
LAPUERTA ORTIGOSA, SANDRA
LARRAGA BAILO, SILVIA
LARRINAGA GUZMAN, JESUS ANGEL
LATORRE LEON, MARIA JOSE
LATORRE REQUETIBATE, MARIA ELENA
LÁZARO GARCÍA, MARÍA JOSÉ
LEÓN SANTESTEBAN, MARIA MONTSERRAT
LERGA VEGA, MARIA DEL MAR
LIZASO ZALBA, M.ª JOSE
LOPE JIMENEZ, ROSA MARIA
LÓPEZ CANOS, MARÍA ROCÍO
LOPEZ GARCIA, MARTA
LOPEZ LOPEZ, RAUL
LÓPEZ SÁNCHEZ, CARLOS JAVIER
LORENTE MESA, MARÍA JOSÉ
LOSTALE MARTINEZ, REMEDIOS
LUCAS OJUEL, ELVIRA
MARÍN IRISARRI, CARMEN MARÍA
MARTINEZ ARRIAZU, ROCIO
MARTINEZ CASADO, VIRGINIA
MARTINEZ CISNEROS, DAVID
MARTINEZ GUTIERREZ, SANDRA
MARTINEZ JIMENEZ, JOSE CARLOS
MARTÍNEZ MENSAT, SARA
MARTINEZ PELARDA, ANA BELEN
MARTINEZ PEREZ, M.ª DEL CARMEN
MARTÍNEZ SANZ, IRACHE
MARTINEZ ZUECO, MARIA INMACULADA
MARUGAN MORALES, MARIA TERESA
MATUTE FUENTES, SERGIO
MATUTE IRUJO, PEDRO
MAZARICO SORIA, CRISTINA
MELLADO LÓPEZ, ERIKA
MENDEZ BEGUE, JUAN IGNACIO
MENDINUETA RUBIO, PEDRO MARÍA
MIRANDA LATORRE, AURORA
MIRANDA LEON, BEATRIZ
MODREGO JIMÉNEZ, GEMA
MONEO GARCIA, INES
MORENO SAEZ, M.ª DOLORES
MOYANO LABORDA, BARBARA
MUGUETA GOÑI, YOLANDA
MUNARRIZ HERNANDEZ, M.ª NIEVES
MUÑOZ GONZALEZ, ANA ISABEL
MURILLO LONGAS, RAQUEL
NAVASCUES ESPADA, NURIA
NAVASCUÉS LIZAR, INMACULADA
NUIN ERRO, ANA CRISTINA
OBREGON ORREGO, LILIANA
OCHOA ARIZA, M.ª ANGELES
OCHOA GARCÉS, ISABEL
OLIVER BOTANA, MARGARITA MARÍA
ORDUÑA GOLDARACENA, MARIA CRISTINA
ORTA SIMÓN, VICTOR
ORTA TAUS, MARIA ANGELES
OSES URSUA, RICHARD
OTEIZA MENDEZ, MERCEDES
OVEJAS HERNÁNDEZ, MÓNICA
OVIEDO AGUIRRE, AINHOA
PAGADOR PINO, MIRIAM
PALACIOS GOÑI, M.ª ASUN
PALACIOS HERNANDEZ, LUIS JORGE
PARDO BAILO, OSCAR
PASCUAL MARIN, M.ª PURIFICACION
PEÑA CALVO, RAQUEL
PEREZ ARELLANO, RAQUEL
PEREZ BURGOS, ELENA
PEREZ DEL PALOMAR LOPEZ, DAVID
PEREZ FRAGUAS, MIRIAN
PEREZ GARDE, LAURA
PEREZ GARDE, MARIA
PEREZ HUGUET, JOSE MARIA
PEREZ LAURENZ, VICTOR MANUEL
PÉREZ MAYOR, ANA BELÉN
PEREZ MUÑOZ, SORAYA
PEREZ OLIVAN, PILAR
PÉREZ SÁNCHEZ, AGUSTINA FLORA
PINA CANTERO, ADRIANA
PINTO SEGOVIA, M.ª PILAR
PITILLAS LOPEZ, IZASKUN
PLAZA LASHERAS, MARIA ELENA
PLAZA MAGAÑA, TANIA
PÓRTOLES MARCHITE, MARÍA TERESA
PRIETO ANTON, BELEN
QUILUMBAQUI GUANDINANGO, GUADALUPE MARGARITA
RAMIREZ BLANCO, M.ª JOSEFA
RANEDO SOLANA, AURORA
REDAL VELA, DAVID
REMIRO ALAVA, EVA MARIA
RESA DELGADO, SILVIA
RICOOBENE LIROZ, YOLANDA
RIPALTA CONDE, MARIA ELENA
RODÉS MARTÍNEZ, ANA MARÍA
RODRIGUEZ CRESPO, BEATRIZ
RODRIGUEZ SAINZ, REBECA
ROJAS ARRIBAS, MIREYA
ROMAN LACARTA, MARIA TERESA
ROMEO ROMEO, ANA
ROMERO ORTEGA, SARA
ROMERO RAMIREZ, ANA MARIA
ROMO REY, INMACULADA
RUIZ GRAJERA, NEREA
RUIZ JIMENEZ, LAURA
RUIZ LLAMAZARES, PAMELA
RUIZ ORTEGA, LAURA
RUIZ RUDI, RITA
RUIZ TORRES, SANDRA
SAEZ-BENITO DÍEZ, ÁNGELA
SAEZ-BENITO DÍEZ, REBECA
SÁINZ MIGUEL, ANDREA
SANCHEZ AUSEJO, MARIA TERESA
SANCHEZ BONILLA, ADONIS
SANCHEZ CHIVITE, RAQUEL
SANCHEZ TAMBO, SONIA
SANCHO PRIETO, MARGARITA
SANGUESA ARRONDO, M.ª ANTONIA
SANTOS RAMIREZ, ALEJANDRA EVA
SANZ JIMÉNEZ, MARÍA CARMEN
SASO FERNANDEZ, M.ª LUISA
SESMA RINCON, MARIA MILVA
SESMA VALLÉS, M.ª LUZ
SOTO BERMEJO, FRANCISCO XABIER
SOTO BUÑUEL, ANA
TANTOS FERNANDEZ, REBECA
TIMÓN GARCÍA, SONIA
TOMAS VERA, LAURA
TORRES AZAGRA, ALMUDENA
TORRES GARCIA, MELISA
TORRES HUERTA, ROCIO
UCAR IBARGUCHI, ANA LIDIA
ULLATE CLEMENTE, VERONICA
ULTRA YAGÜE, MERCEDES
VAL ARNEDO, DIEGO
VALLE CRESPO, ANA RITA
VICENTE GARCIA, VANESA
ZARZUELO GARCIA, LEIRE
b) Onartuak, igoera txandan:
ALVERO COLOMA, EVA
ARCILLA SOTO, M.ª TERESA
CASTELLANO CORDOVA, MARTA
FELIPE SAENZ, ANA
FUENTES ARCILLA, JESÚS M.ª
GARATE MARTINEZ, ANA
GARCIA MARTINEZ, BEATRIZ
GIL PEÑA, MERCEDES
GRACIA ENERIZ, ANTONIA
HERNANDEZ ORTIN, JESUS
MARTINEZ ASIN, JESUS CARLOS
MARTINEZ CISNEROS, ANA CRISTINA
PLAZA LASHERAS, ANGEL MANUEL
SEBASTIAN CIRIA, JESUS JAVIER
VALERO GOMEZ, ANAROSA
VILLAFRANCA SÁNCHEZ, REBECA
ZABALZA LOPEZ, PURIFICACION
c) Onartuak, ezgaitasuna dutenen txandan:
LEON FLORISTAN, ANDREA
MAZARICO SORIA, ESTEFANIA
MELERO MARIN, INES
REINOSO CASADO, ANTONIO JOSE
RODRIGUEZ CRESPO, JOSE ANTONIO
SALVATIERRA TAPIZ, NEREA
ULZURRUN ESCALADA, CESAR
d) Baztertuak, txanda irekian:
GARCÍA FOLGUERA, NURIA
NAN iraungia.
IRIGOYEN SAINZ, NOELIA
NAN iraungia.
MARTINEZ SANTAMARIA, EDURNE
NAN iraungia.
RODRÍGUEZ FERRO, MARÍA JESÚS
Ez du titulua aurkeztu.
GALIPIENZO MATUTE, MILAGROS
Epez kanpo aurkeztua.
GRACIA SANTOS, MARÍA JOSÉ
Titulu baliogabea.
RUIZ SOTO, LAURA
Titulu baliogabea.
VICENTE MALO, ROSA
Titulu baliogabea.
YANGUAS ECHEVERRÍA, ANA LAURA
Titulu baliogabea.
ORDAD CARCAVILLA, YURENA
Titulu baliogabea.
e) Baztertuak, igoera txandan: Inor ez.
f) Baztertuak, ezgaitasuna dutenen txandan: Inor ez.
Bigarrena.-Izangai onartuei adieraztea, ezen deialdiko lehenbiziko ariketa urtarrilaren 26an eginen dela, asteartea, 16:00etan, Tuterako E.T.I. eskolan, Tarazonako errepidea, zk.g., Tutera.
Hirugarrena.-Agintzea Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzeko, baita Udalaren web orrian ere: www.tudela.es.
Tuteran, 2009ko abenduaren 11n.-Alkatea, Luis Casado Oliver.
Iragarkiaren kodea: L0928227