Iragarkia
118. ALDIZKARIA - 2010eko irailaren 29a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
64/2010 EBAZPENA, irailaren 15ekoa, Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko OLT-EUD izateko 17 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onetsi, 5. oinarria aldaturik epaimahaiaren behin betiko osaera ezarri, deialdiaren 6.1 oinarria aldatu eta oposizioko lehen ariketa egiteko eguna, ordua eta tokia finkatzen dituena.
Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzailearen martxoaren 31ko 64/2010 Ebazpenaren bidez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko OLT-EUD izateko 17 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdia 2010eko 47. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, apirilaren 16an, eta akats zuzenketa, berriz, 56. Nafarroako Aldizkari Ofizialean, maiatzaren 7an.
Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendariaren ekainaren 28ko 40/2010 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen. Ebazpena 2010eko 86. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, uztailaren 16an.
Bestalde, Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzaileak irailaren 14an emandako 212/2010 Ebazpenaren bidez, martxoaren 31ko 64/2010 Ebazpenean atzemandako akatsa zuzendu zen. Ebazpen hori 2010eko 117. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, irailaren 27an.
Erreklamazioak egiteko epea bukaturik, bidezko da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Bidezko da, halaber, abstentziorako arrazoiak eta Familia, Gazteria, Kirol eta Gizarte Gaietako Departamentuak eskatutako aldaketak kontuan harturik, deialdiaren 5.1 oinarria aldatzea eta epaimahaiaren behin betiko osaera finkatzea. Era berean, langileak ordezkatuko dituzten kideak izendatzen dira, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Langile Batzordeak proposaturik.
Azkenik, deialdiaren 6.1 oinarria aldatzen da, oposizioaren hasiera 2010eko urrira atzeratu baita, eta lehen ariketa egiteko eguna, tokia eta ordua adierazten dira.
Horrenbestez, eta Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzailearen ekainaren 26ko 103/2008 Ebazpenaren bidez (2008ko 86. Nafarroako Aldizkari Ofiziala, uztailaren 14koa) eskuordeturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko OLT-EUD izateko 17 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda, eranskin gisa ageri dena, onestea. Deialdia Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzaileak martxoaren 31n emandako 64/2010 Ebazpenaren bidez onetsi zen.
2. 5.2 oinarria aldatzea, epaimahaiaren behin betiko osaera zein den ezarriz. Hona hemen:
-Mahaiburua: María Arbona Celaya andrea, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Mendekotasun Egoeretarako Prestazioen zuzendariordea.
-Ordezkoa: Pilar Elcarte Elcarte andrea, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Autonomia Pertsonalaren Sustapenerako eta Mendekotasunaren Prebentziorako zuzendariordea.
-Mahaikidea: Javier De Prada Pérez jauna, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Desgaitasuna duten Pertsonentzako Zerbitzuen Ataleko burua.
-Ordezkoa: María Rosario Martínez-Lizarrondo Galañena andrea, Nafarroako Mendekotasun Agentziako ''El Vergel'' zahar-etxeari atxikitako OLT.
-Mahaikidea: María Dolores Amatriain Artieda andrea, Nafarroako Mendekotasun Agentziari atxikitako OLT.
-Ordezkoa: Javier Zugasti Moriones jauna, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Autonomia Pertsonalaren Sustapenerako eta Mendekotasunaren Prebentziorako Zuzendariordetzako Balorazio Ataleko burua.
-Mahaikidea: María Jesús Carrión Galarza andrea, langileen ordezkaria, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Langile Batzordeak proposaturik.
-Ordezkoa: Raquel Azcona Vidaurre andrea, langileen ordezkaria, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Langile Batzordeak proposaturik.
-Mahaikide idazkaria: Ana Arteaga Martínez andrea, Nafarroako Mendekotasun Agentziako Programen Ataleko burua.
-Ordezkoa: Carlos Arana Aicua jauna, Familia, Gazteria, Kirol eta Gizarte Gaietako Departamentuko Idazkaritza Tekniko Nagusiko Gizarte Gaien Araubide Juridiko-Administratiboaren Ataleko burua.
3. Deialdiaren 6.1 oinarria aldatzea eta adieraztea oposizioaldiko lehenbiziko ariketa 2010eko urriaren 24an eginen dela, igandearekin, Nafarroako Unibertsitate Publikoko ikasgelategian (Iruñeko Arrosadiko campusa, z.g.), 10:30ean. Ariketarako deialdi bakarra eginen da eta izangaiek nortasun agiri nazionala, pasaportea edo gidabaimena aldean dutela agertu beharko dute. Azterketara agertzen ez direnak edo arestian aipatutako agirietakoren baten bidez beren nortasuna frogatzen ez dutenak oposiziotik baztertuko dira.
4. Ebazpen hau epaimahaiko kideei igortzea eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak izan ditzan, eta interesdunei ohartaraztea gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahalko dela, Lehendakaritza, Justizia eta Barneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, argitaratu eta biharamunetik hasita, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioari buruzko abenduaren 3ko 15/2004 Foru Legearen 57. artikuluan eta Herri Administrazioen Araubide Juridikoari eta Administrazio Prozedura Erkideari buruzko azaroaren 26ko 30/1992 Legearen 114. eta 115. artikuluetan xedatutakoari jarraikiz.
Iruñean, 2010eko irailaren 15ean.-Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendaria, Tomás Rodríguez Garraza.
ERANSKINA
Onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda
-Txanda irekia.
Onartuak:
ABADÍA ICHASO, IZASKUN
ABADÍAS ALDAZ, IRATXE
AGREDA LIZALDEZ, BEATRIZ
AGUIRRE EGUARAS, MAITANE
AGUIRRE LARRAZA, SAIOA
AIZCORBE IRAIZOZ, JOSÉ ÁNGEL
ALAMEDA BLANCO, MARTA
ALBARRACÍN ALBIZTUR, GARAZI
ALEGRE ORTIZ, OLGA
ALEGRÍA SAENZ, NURIA
ALMIRANTEARENA LEGAZ, MIRIAN
ÁLVAREZ ALONSO, ROBERTO
ÁLVAREZ FERNÁNDEZ, MARÍA
ÁLVAREZ MORQUECHO, BEATRIZ
ÁLVAREZ SAGÜÉS, IRUNE
ALZATE GUERGUÉ, ARANZAZU
AMATRIA LASANTA, LEIRE
AMATRIAIN BOLEAS, EDURNE
AMATRIAIN MARTURET, AMAIA
AMILLANO AZURMENDI, MARÍA ADORACIÓN
AMORES JAREÑO, RAMONA
AMORÍN TRELLES, ADELA ESTHER
ANCIZU ARÍZTEGUI, ANA
ANDUEZA EZQUERRO, ELENA
ANDUEZA URDANGARÍN, ANA
ANSORENA DE PAUL, JUDIT
ANTOMÁS ALONSO, YANIRE
ANTÓN AGUINAGA, MARÍA ÁNGELA
ANTOÑANZAS OCAÑA, PATRICIA
APARICIO CHANA, ARANTZA
APOSTÚA APESTEGUÍA, MAITE VANESA
AQUERRETA RETA, MARÍA JESÚS
ARAMENDÍA DÍAZ, MARÍA JOSÉ
ARANGUREN IRIARTE, RAQUEL
ARBIZU LÓPEZ, JAVIERA
ARELLANO CASTAÑEIRA, MARÍA CORAL
ARENAL GOTA, TANIA
ARETA CUESTA, CRISTINA
ARINA OJER, TANIA
ARISTU BUENO, IDOYA
ARÍZ CÍA, MARÍA CRUZ
ÁRIZ MONREAL, SILVIA
ARJONA SUCUNZA, VERÓNICA
ARNAL CLEMENTE, MARÍA PILAR
ARRIAZA LABORDE, EVA MARÍA
ARRONDO CUENCA, ANA
ARRONDO GARRIDO, SERGIO
ARTEAGA JAUNSARAS, NOELIA
ARTETA GARCÍA, MARÍA CARMEN
ARTUCH LUS, OLGA
ASENSIO BAIGORRI, MARÍA PILAR
ASENSIO JIMÉNEZ, BEATRIZ
ASIÁIN OLLO, MARÍA LOURDES
ASIÁIN YÁRNOZ, MARÍA CAMINO YOLANDA
ASTRAIN ALFARO, OSKIA
AUSEJO RIVAS, BEATRIZ
AYANZ PERLINES, OIHANE
AYENSA CARRASCO, LAURA
AYERRA ARREGUI, LEYRE
AYESTARÁN YUBERO, PAULA
AZANZA BARBARIN, SUSANA
AZANZA DÍAZ, BEATRIZ
AZANZA ROS, FRANCISCO JAVIER
AZCÁRATE IRAÑETA, MARÍA
AZCÁRATE SÁINZ, ANA
AZCÁRATE SUESCUN, BELÉN
AZCONA EGUINOA, RAQUEL
AZCUNE GIL, AMAYA
AZKARGORTA GALARZA, MAITE
BALDA SESMA, MARÍA CARMEN
BALLESTEROS GRACIA, MARTA
BAÑALES SANZ, VIRGINIA
BARBERENA GOYENECHE, ITZIAR
BARREÑA ARAÑA, MARÍA
BARRIGA MUÑOZ, MARÍA JESÚS
BAZTÁN GARCÍA, YOANA
BEAMUD DOMÍNGUEZ, MONTSERRAT
BEEMSTERBOER ARIZA, IRENE
BEGUIRISTÁIN BARRIENTOS, ALICIA
BELLO GUARC, MERCEDES
BENITO FALCES, ANA
BERASAIN ERRO, AINARA
BERASÁIN GASCUE, AINHOA
BERASAIN ORRADRE, AMAIA
BERAZA GASTESI, MARÍA VICTORIA
BEROIZ GANUZA, MARÍA ROSARIO
BEROIZ REDÍN, MARÍA
BERRUEZO SANCHO, ELENA
BIDEGAIN EGEA, BEATRIZ
BIMBELA SERRANO, MARÍA TERESA
BIURRUN SAMANIEGO, MARÍA CRISTINA
BLANCO NAGORE, TERESA
BLASCO GUTIÉRREZ, SONIA
BLASCO SANTOS, MARÍA VIRGINIA
BONETA BONAUT, VANESSA
BRAVO IZCO, MYRIAM
BRAVO SANTO TOMÁS, LEIRE
BRUSTENGA VILASECA, INÉS
BUENO DRAGO, BEATRIZ EUGENIA
BUENO PÉREZ, FRANCISCO JAVIER
BULDÁIN ARIZALETA, ANA CRISTINA
BURGUETE GALLO, SANDRA
CABEZÓN YANGUAS, RAQUEL
CABRERIZO FRESNO, MARÍA SILVIA
CALLEJA GONZÁLEZ, VIRGINIA
CALVO MECA, CARMEN
CALVO MUR, PILAR
CALZADA SIMÓN, CATALINA
CÁMARA DEL RÍO, SONIA
CAMBRA VIDART, JOSEFINA
CAMBRA VIDART, LAURA
CAMINOS LÓPEZ, MARÍA MERCEDES
CAMPANERO ECHECHIPEA, SUSANA AGUSTINA
CAMPÍSTEGUI ZUDAIRE, NURIA
CANO MARTOS, BENJAMÍN
CANTABRANA GARCÍA, MARTA
CANTERO NOUQUERET, MARCY
CAÑETE SERRANO, SILVIA
CARCAVILLA ARDAIZ, IRENE
CARDENAL BUENO, MERCEDES
CARDONA ECHEVERRÍA, RAQUEL
CARRASCO BERNABEU, LUCÍA
CARRASCOSA RIDRUEJO, ANA ISABEL
CARRERA MARTÍN, PATRICIA
CARRILLO DE ALBORNOZ LEZAUN, MARÍA
CARVAJAL VÁZQUEZ, ERICA
CASIMIRO LECUMBERRI, MAITE
CASTILLO MERINO, ELIZBETH
CATALÁ NAVARRO, MÓNICA
CATALÁN ESTÉBANEZ, ÓSCAR SCHEDIR
CELAYA CALVO, ISABEL
CELAYETA ELIZONDO, USOA
CHIVITE POZO, MARÍA BEGOÑA
CHOCARRO ARRÓNIZ, SARA
CIÁURRIZ LABIANO, MARÍA SAGRARIO
CIGANDA CENOZ, MIRIAM
CINTORA HERNÁNDEZ, NOEMÍ
CIPRIÁIN LÓPEZ, ANA PILAR
CIRIZA LALAGUNA, MARÍA CRISTINA
COMPAINS LAYANA, MIREN
CORCUERA GARCÍA, ALEJANDRA
CORDERO DÍAZ, NOEMÍ
CÓRDOVA MARCELO, THANIA DAMARIS
CORREAS MARÍN, MARÍA
CORREIA ARRASATE, RUTH
CORTABERRÍA ARMENDÁRIZ, RAÚL
CORUJO ELIZALDE, AMAYA
COSCOLÍN MORENO, MARÍA INMACULADA
CRESPO CARLOS, MARGARITA MARÍA YOLANDA
CRESPO CORDÓN, NEREA
CRESPO LEORZA, IRATXE
CRUZ PAESA, OLGA MARÍA
CRUZ RUIZ, ANA BELÉN
CUEVA LÓPEZ, IDOYA
DE CARLOS GARCÍA, MAITANE
DE JUAN IRUZUBIETA, RAQUEL
DE LA FUENTE ARRILLAGA, MIREN
DE LA RÚA RUMI, ESTHER
DE SOUZA PINTO, DÉBORA
DELGADO ZABALA, EGUIARTE
DÉVORA SARRIGUREN, ANDREA
DHIYA BASHA, NIHAD
DÍAZ DE CERIO OCHOA, NAGORE
DÍAZ JIMÉNEZ, ARANZAZU
DÍAZ SOTO, ANA ISABEL
DÍAZ-FAES PÉREZ, MARÍA VICTORIA
DÍEZ DE CARLOS, ESTÍBALIZ
DÍEZ GALERA, ELISENDA
DOMÍNGUEZ DE VIDAURRETA MORENO, MARTA MARÍA
DOMÍNGUEZ PASCUAL, SONIA
DUQUE CHOCARRO, CRISTINA
ECHARRI ESLAVA, MARTA
ECHEVERRÍA AZPARREN, MARÍA CRISTINA
ECHEVERRÍA PÉREZ, CRISTINA
EGEA OLLETA, JUANA MARÍA
EGOZCUE SAGASETA, MARÍA VICTORIA
EGUÍLLOR MUTILOA, MARÍA
ELIZALDE CALVILLO, ITXASO
ELIZARI RONCAL, INMACULADA
ELIZONDO BURUSCO, IDOIA
ELIZONDO RODRÍGUEZ, NEREA
ENCISO SANZ, BEATRIZ
ESANDI VIDAURRE, NORA
ESCALA ESCUDERO, MARÍA
ESCOBEDO ROMERO, ROSARIO LEYRE
ESEVERRI AZCOITI, MARÍA CARMEN
ESPARZA GARCÍA, IRANZU
ESPARZA NIEVA, AMAYA
ESPINOLA FAUSTE, CRISTINA
ESQUISABEL ANSO, SOFÍA
ESTÉBANEZ RUIZ, MIRIAN
ETAYO CABREJAS, MAIALEN
EUGUI VILLANUEVA, EVA
EXPÓSITO GARCIANDÍA, MAITANE
FADRIQUE HERNÁNDEZ, ANDREA
FERNÁNDEZ DE BARRENA SARASOLA, PATRICIA
FERNÁNDEZ DE LARRINOA DÍAS DE MONASTERIOGUREN, ESTÍBALIZ
FERNÁNDEZ GALAR, MARTA
FERNÁNDEZ GANUZA, ROCÍO LEIRE
FERNÁNDEZ LUIS, MARÍA
FERNÁNDEZ MARTÍN, NURIA
FERNÁNDEZ PALOMO, ANA BELÉN
FERNÁNDEZ ZARCO, GEMA
FERNANDINO ZUBIETA, BLANCA
FERNANDINO ZUBIETA, LETICIA
FIDALGO GONZÁLEZ, ISABEL
FIGUERAS FAMADAS, MARÍA TERESA
FLAMARIQUE ALFARO, IRENE
FRANCIA PABLO, LAURA
FUERTES DE LUIS, MIKEL
FUERTES PÉREZ, MAITE
GABIEIRO ULAYAR, BEATRIZ
GALÁN ESPINILLA, MARÍA JOSÉ
GALÁN RODRIGO, SAIOA
GALDEANO GALDEANO, MARÍA ISABEL JOSEFINA
GALDEANO VILLAR, MARÍA ISABEL
GALDUROZ ARCELUS, MAITE
GALE UNANUA, MAYTE NATALIA
GALENDE GALARZA, VIRGINIA
GARAY ARAMENDÍA, MARÍA DOLORES
GARAYOA ARIZCUREN, BEATRIZ
GARCÍA DAVALILLO, MIGUEL ÁNGEL
GARCÍA DEL VALLE MÉNDEZ, GLORIA INÉS
GARCÍA HERNÁNDEZ, SILVIA
GARCÍA ITURRIAGA, MARÍA
GARCÍA MANSO, ELENA
GARCÍA MARTÍN, LEYRE
GARCÍA MARTÍNEZ, ROSARIO
GARCÍA MORENO, ESTHER
GARCÍA MURILLO, BERTA
GARCÍA OSORIO, YOLANDA
GARCIA RUBIO, ARANTXA
GARCÍA SAN ANSELMO, MARÍA CARMEN
GARCÍA SOTRO, MARÍA CARMEN
GARDE ECHALECU, RAQUEL
GARDE NAVARRO, ALICIA
GARIJO ERDOZÁIN, CRISTINA
GARIJO MARTÍ, ELVIRA
GARMENDIA SALABERRÍA, EDORTA ANDONI
GARRIDO DÍAZ, ANA ISABEL
GARRIDO GIL, MARÍA
GARRIDO REDRADO, DELIA
GAZPIO LANAS, MIRIAN
GAZTAMBIDE CUESTA, EVA
GEORGIEVA TRIFONOVA, VESELA
GIL GRACIA, SARA
GIRONÉS SARRIGUREN, MIREN
GOLDÁRAZ BUSTO, SILVIA
GÓMARA JIMÉNEZ, MARÍA ARÁNZAZU
GÓMEZ LAS HERAS, MARÍA ÁNGELES
GÓMEZ SALVADOR, BÁRBARA
GÓMEZ USUA, BEATRIZ
GONZÁLEZ ARAGÓN, LEYRE
GONZÁLEZ ASIÁIN, SARA LOURDES
GONZÁLEZ CINTORA, MIREN
GONZÁLEZ DE ARRIETA IRURZUN, MARÍA ELENA
GONZÁLEZ DE SUSO JANARIZ, MARÍA NURIA
GONZÁLEZ GARCÉS, EDURNE
GONZÁLEZ JIMÉNEZ, MARÍA DEL CARMEN
GONZÁLEZ LATORRE, LIDIA
GONZÁLEZ SENOSIÁIN, IRANZU
GOÑI ARZA, MARÍA
GOÑI ELIZAINCIN, CRISTINA
GOÑI GASTÓN, CRISTINA
GOÑI IRIARTE, MARÍA CONCESA
GOÑI TORREA, ARIÑE
GORRÍA LUQUI, GLORIA MARÍA
GORRICHO OYARZÁBAL, LEIRE
GÓRRIZ ALCAT, MARÍA
GOYA LARUMBE, NATALIA
GOYENECHE ARRIJURIA, MARÍA
GRACIA ARAMBILLET, CAROLINA
GUALLART PÉREZ, JOAQUÍN
GÜEMES LÓPEZ, SUSANA
GUERRA AZCONA, CRISTINA
GUERRA ZARDOYA, KATERIN
GUERRERO HEREDIA, ANA BELÉN
GUILLÉN DEL CASTILLO, ANA
GURPEGUI RESANO, MARÍA
GURUCEAGA EGUÍLLOR, IRENE
HERAS ÁLVAREZ, EVA MARÍA
HERMIDA BLANCO, AINOA
HERMOSO DE MENDOZA IDOATE, MARÍA BLANCA
HERMOSO DE MENDOZA LÓPEZ, CRISTINA
HERNÁNDEZ ÁLVAREZ, MARÍA PUY
HERNÁNDEZ ARANGUREN, NAIARA
HERNÁNDEZ GARCÍA, BEATRIZ
HERRERA RODRÍGUEZ, MARTA
HUAMÁN LÓPEZ, IVONNE DEL ROSARIO
HUARTE DEL BARRIO, SUSANA
HUARTE NAGORE, VIRGINIA
HUARTE USTÁRROZ, CRISTINA
HURTADO MONTOYA, MARÍA
IBÁÑEZ IRIGOYEN, MARGARITA
IBÁÑEZ ZÚÑIGA, ANDREA
IBARBUEN REY, ERKUDEN
IBERO PEMÁN, LEYRE
IBERO REDÍN, JAIONE
IBRAHIM KAPOV, MEHMED
IDARETA EZCURRA, OHIANE
IDARETA IRIBARREN, MAIDER
IGAL NAVASCUÉS, LORENA
IGLESIAS ARCELUS, IRATI
IGLESIAS GOÑI, MARÍA
IGOA ERRO, ARANTZAZU
IJURCO OYARZUN, ANA ISABEL
ILARREGUI MERINO, EDURNE
ILUNDÁIN RUIZ, NAIARA
INAGA PREBOSTE, BERTA
INDURÁIN HUARTE, IDOIA
INDURÁIN VALENCIA, MAITE
IÑARREA ECHENIQUE, AMAYA
IRACEBURU JIMÉNEZ, ORREAGA
IRIARTE ERANSUS, JOSEFINA
IRIARTE ERDOZÁIN, PATRICIA
IRIGOYEN MARTÍN, VIRGINIA
IRURITA ERICE, NEREA
IRURZUN GOÑI, MAITE
ISO RAZQUIN, PATRICIA
IZA ERVITI, SAIOA
IZAL CIRIA, ELENA
IZCO GARCÍA, MARÍA NIEVES
IZCO OREJA, MIREN
JIMÉNEZ LAHUERTA, EDURNE
JIMÉNEZ MONTAÑA, ESTHER
JUÁNIZ OJER, NEREA
JUBERA SAENZ, MARÍA SOLEDAD
JUEZ-SARMIENTO BRITO, EVA MARÍA
JURÍO MARTÍNEZ, LARA
JUSUÉ MARTIARENA, IÑAKI
LABARTA HERRERA, BEATRIZ
LACALLE SEGURA, ARANZAZU
LACRUZ GARCÍA, ANA BELÉN
LACUEY ECAY, LUCÍA
LANDA PÉREZ, ION
LAPIEZA ITXASO, JUDIT
LARREA VELILLA, AINHOA
LARUMBE IRURZUN, MAIDER
LARUMBE OLLO, MARÍA MONTSERRAT
LAS HERAS YOLDI, TERESA
LASO ALMÁRCEGUI, LEYRE
LATASA LASA, DAVID
LATORRE CASAJÚS, ISABEL
LATORRE ORTE, PALOMA
LAYANA FERNÁNDEZ DE BARRENA, IÑAKI
LEACHE ALEGRÍA, AIORA
LECUMBERRI ERRO, MAIALEN
LERÍA SANTESTEBAN, MARÍA SOLEDAD
LIAÑO CISNEROS, ILARGI
LIZARBE LARREA, ADRIANA
LIZARRAGA ROJAS, MARÍA TERESA
LIZARRIBAR BAKAIKOA, IRATI
LIZASO GOÑI, ALICIA CRISTINA
LIZASOAIN GARRO, JUDITH
LOITEGUI ZUBIETA, AMAIA
LÓPEZ DE CIORDIA IRIGOYEN, MARÍA TERESA
LÓPEZ GASTÓN, COLOMA ÁNGELA
LÓPEZ GASTÓN, MARÍA FE
LÓPEZ GONZÁLEZ, MARÍA DEL MAR
LÓPEZ GOÑI, RAQUEL
LÓPEZ MARDONES, ELVIRA
LÓPEZ MATEO, BEATRIZ
LÓPEZ NEGRO, MARÍA JOSÉ
LORENTE CISNEROS, MARÍA
LOSARCOS ALGARRA, SARAY
LOYARTE ARBILLA, ANDREA
LOZANO OLÓRIZ, PATRICIA
LUQUIN HERMOSO DE MENDOZA, MARÍA SOLEDAD
LUQUIN JIMÉNEZ, MARÍA LOURDES
LUSARRETA IRURZUN, CELIA
LUSARRETA VILLANUEVA, SUSANA
MACUA BASTERRA, ANA BELÉN
MAESTRE CORPAS, YAQUELIN
MAEZTU RUIZ DE GAONA, IDOIA
MAGAÑA NAVASCUÉS, VERÓNICA
MANSO PERÚ, EVA MARÍA
MAÑERU MARTÍNEZ, ISABEL
MAÑERU ORIA, AMAYA
MARCILLA ANTOÑANA, AINARA
MARCO ACEDO, MAITE
MARCO RUBIO, RAQUEL
MARÍN PEÑAS, IZASKUN
MARQUÍNEZ MARTÍN, MIREN DEÑE
MARTÍN CABEZÓN, NURIA
MARTÍN MANIEGA, MARÍA EUGENIA
MARTÍN PORTAL, ANA
MARTÍN SÁNCHEZ, MARÍA ÁNGELES
MARTÍNEZ ALCAINE, LAURA
MARTÍNEZ ÁLVAREZ, DANIEL
MARTÍNEZ DE COMPAÑON MARTÍNEZ DE MARIGORTA, MAIDER
MARTÍNEZ DE GOÑI PASCUAL, MAITE
MARTÍNEZ DE GOÑI PÉREZ, MARTA
MARTÍNEZ GIL, EVA ROSA
MARTÍNEZ GOÑI, LEIRE
MARTÍNEZ HERCE, MARÍA
MARTÍNEZ IBÁÑEZ, ANA
MARTÍNEZ LEONOR, MARÍA MILAGROS
MARTÍNEZ MANGADO, MARÍA LOURDES
MARTÍNEZ MARISCAL, ANA BELÉN
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, ELENA
MARTÍNEZ NAVARRO, IRANTZU
MARTÍNEZ OSORIO, MARÍA DEL MAR
MARTÍNEZ-PEÑA RUIZ, ANA
MATEO CHIVITE, MARÍA PURIFICACIÓN
MATEO GONZÁLEZ, MARÍA ESTELA
MATEO ZOZAYA, LUISA
MAYORDOMO ANGUIANO, ANA
MEDRANO GALDEANO, MARÍA
MÉNDEZ LEBLIC, ARANZAZU
MENDIVE GARCÍA, SILVIA MARÍA
METAUTEN EL BUSTO, MIRIAM
METODIEVA DZHUCHKOVA, YULIYA
MILLÁN RUIZ, IRATXE PELE
MIR TABAR, MARTA
MITXELENA ETXEBERRIA, MIREN
MOLANO MARTÍN, LETICIA
MOLINA BUEY, NEREA
MONCAYOLA MARTÓN, ANA
MONGE LOU, UXUA
MONTIEL MARÍN, ANDRÉS
MORALES VILLANUEVA, ASIER
MORENO GARATEA, LOURDES ICIAR
MORENO LARUMBE, ANA ISABEL
MORENO LURI, MARÍA PILAR
MORRÁS GÓMEZ, MARTA
MORRÁS LAITA, BEGOÑA
MUGUERZA MAS, ELENA
MUNÁRRIZ FERNÁNDEZ, VERÓNICA
MUÑOZ FRANCO, NAIARA
MUÑOZ VILLELLAS, ARANZAZU
MURGUIALDAY VALERDI, JUNCAL
MURO LATIENDA, TRINIDAD
NASARRE LORITE, MARTA
NAVALLAS SANTOS, LUCÍA
NAVARRO MARTÍNEZ, LAURA
NAYAS IGAL, SOFÍA MARÍA CRUZ
NÚÑEZ CELAYA, LAURA
NÚÑEZ EQUIZA, BEATRIZ
OCHOA FERNÁNDEZ, AMAYA
OCHOA GARCÍA, TAMAR
OCHOTORENA URETA, MARÍA JOSÉ
ODRIOZOLA GALLASTEGUI, IZARO
OIZ EUGUI, MAITE
OLITE MUNÁRRIZ, BEATRIZ
OLLETA LISARRI, LYDIA
OLLO LANDIRIBAR, LAURA
OLÓNDRIZ GARCÍA, IDOIA
ORAYEN GARCÍA, ESTÍBALIZ
ORESTE ARMENDÁRIZ, MARÍA BEGOÑA
ORONOZ GARDE, SUSANA
ORONOZ LASAGA, AGURNE
OROZ SOLA, SILVIA
OSACÁIN AGOUES, MARÍA LOURDES
OSCÁRIZ PIEDRAFITA, NURIA
OSCÁRIZ ZABALETA, MARÍA
OSÉS AYUCAR, LEYRE
OSÉS DE LEÓN, ELIZABETH
OSÉS IRIARTE, JANA
OSÉS SAMANES, KAREN
OTANO OROZ, LAURA
OYARZUN ECHARTE, MIRIAN
OZCÁRIZ PALACÍN, MARÍA ESPERANZA
OZCOIDI BALLAZ, LEYRE
PARDO PÉREZ, VERÓNICA
PARDO RESANO, MARÍA PILAR
PARDO ROMERA, MARÍA
PASCUAL ECHECHIPEA, EVA MARÍA
PASCUAL HERNÁNDEZ, MARÍA ÁNGELES
PASCUAL PÉREZ, PATRICIA
PASCUAL RODRÍGUEZ, MARTA
PASCUAL SANTESTEBAN, RITA MARÍA
PASTOR PASCUAL, CELIA
PEDROSA OLITE, ANA
PEJENAUTE CERDÁN, JUDITH
PELETERO CALVO, ANA ISABEL
PEÑA MALO, CLAUDIA MARÍA
PEÑAS LÓPEZ, XURIÑE
PÉREZ ALDREY, CRISTINA
PÉREZ BETELU, MARÍA ARANZAZU
PÉREZ DE ALBÉNIZ GÓMEZ, MARÍA CRISTINA
PÉREZ DE HEREDIA MORENO, MARÍA JESÚS
PÉREZ GURREA, VIRGINIA
PÉREZ LUMBRERAS, JESÚS JAVIER
PÉREZ MIRANDA, VANESSA
PÉREZ VICENTE, REBECA
PLAZA AZKARATE, KRISTINA
PLAZA UNZUÉ, RUTH
PORCEL REMÍREZ, MARÍA ISABEL
PORRÓN ARISTU, PAULA
PÓRTOLES CHUECA, SONIA
POSSE FERNÁNDEZ DE MONGE, ELENA
PRECIADO EZQUERRO, LAURA
PRIETO GUEMBE, PATRICIA
RAMÍREZ MEDRANO, MARÍA MILAGROS
RAMOS MANJÓN, BEATRIZ
RAMOS SALCEDO, REBECA
RECLUSA MARTÍN, PAULA
REDÍN OTXOTORENA, IÑAKI
REGUERA OSORIO, SHEYLA
REINALDO IRISO, RUTH
REY AÑORBE, LAURA MARÍA
REYES CATALÁN, MYRIAM DEL CARMEN
RIBEIRO MAESTRE, LAURA
RINCÓN AYENSA, ELENA
RÍPODAS DUEÑAS, ANA BELÉN
RIVERA SÁNCHEZ, LETICIA
ROCHE LUCÍA, ADRIANA
RODRÍGUEZ ANTÚNEZ, MAITE
RODRÍGUEZ CHOCARRO, JAZMINA
RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, ANA CRISTINA
RODRÍGUEZ LECUNA, SANDRA
RODRÍGUEZ LÓPEZ, DAVINIA
RODRÍGUEZ MERCHÁN, DAVID
RODRÍGUEZ MUÑIZ, VANESSA
RODRÍGUEZ MURUGARREN, MAITE
ROMEO ARRIOLA, MAYRA
ROMEO LIZARRAGA, BEATRIZ
ROMEO LIZARRAGA, MARÍA ÁNGELES
ROMERO DE LA FUENTE, BEATRIZ
ROMERO SAINZ, LORENA
ROS RUIZ, MARÍA
ROYO BARRERA, MARÍA VICTORIA
ROYO RUIZ, CRISTINA
RUBIO HERNÁNDEZ, AINARA
RUBIO ILUNDÁIN, AINARA
RUEDAS BATUECAS, MIRIAN
RUIZ BEORTEGUI, LETICIA
RUIZ DOMAICA, SUSANA
RUMI SÁNCHEZ, MARÍA CARMEN
RUPÉREZ YANGUAS, AMAYA
SÁDABA SAN MARTÍN, ARANTZA
SAEZ ANDUEZA, MARÍA ROCÍO
SAIRITUPA GAMARRA, MARISOL VERÓNICA
SAIZ FERNANDEZ, MIGUEL
SALAS ARMENDÁRIZ, MAITE
SALINAS GARCÍA, SONIA
SALINAS URRA, SILVIA
SALMERÓN ARANCETA, LEYRE
SALVADOR ÍÑIGO, MARÍA CARMEN
SALVATIERRA QUINTANA, OLGA
SAN FÉLIX OLCOZ, EUNATE
SÁNCHEZ ALONSO, YOLANDA
SÁNCHEZ MORENO, MARÍA
SANMARTÍN URZAY, INÉS
SANTAMARÍA ALONSO, CRISTINA
SANTAMARÍA DELGADO, ADRIANA
SANTANA SUÁREZ, RAQUEL CRISTINA
SANZ MONTERO, MARÍA BEGOÑA
SANZ PÉREZ, MARÍA
SARASA ASIÁIN, MARÍA CONCEPCIÓN
SEMINARIO REGUEIRO, ICÍAR
SESMA ESCRIBANO, MÓNICA
SESMA GONZÁLEZ, MARÍA BEGOÑA
SEVILLANO ROYO, SHEILA
SEVINE ITOIZ, AMAYA
SOLA AMOEDO, ANA
SOTO OLÓRIZ, MARIA ISABEL
STEFANOVA YORDANOVA, ILKA
SUEIRO TEJADA, MARTA
TABERNA OCHOA, TERESA TRINIDAD
TAINTA ESARTE, NEREA
TANCO MURILLO, MAITE
TAPIZ ARRONDO, NIEVES DE LOS ÁNGELES
THOMAS ERVITI, BEGOÑA
TIMONEDA COMPANY, MÓNICA
TIRAPU OSAMBELA, ANA ISABEL
TORRES GARCÍA, MARÍA ÁNGELA
TRE GÓMEZ, MIRIAN
TROYAS VISUS, CARMELA
TURUMBAY RANZ, ELENA
UNANUA CÍA, AINHOA
UNDIANO LÓPEZ, MAITANE
UNZUÉ OTEL, ARANTZA
URBE GARCÍA, AMAYA
URBIOLA MONTALVO, IVÁN
URBISTONDO LASA, GLORIA
URDÁNOZ ERROZ, MARÍA LUISA
URDÍN IZURA, AMAYA
ÚRIZ BERDONCES, IUNE
URMÁN PÉREZ, LEIRE
URMENETA RONCAL, CRISTINA
URRA MONAUT, MERCEDES LEIRE
URRALBURU ALCATE, GEMMA
URRICELQUI ECHARTE, MIRIAM
URRICELQUI URRA, REBECA
URTASUN ALONSO, LEIRE
VAL AJONA, ELENA
VALENCIA GONZÁLES, MARIELA JUANA
VALENCIA LARRAONA, MAITE
VAÑES ABAUNZA, SAIOA
VARGAS RODRÍGUEZ, ISABEL
VARONA GÓMEZ, MARÍA CARMEN
VÉLEZ DE MENDIZÁBAL LLODIO, MARÍA INMACULADA
VERA DEL RÍO, SUSANA
VIADER PÉREZ, OLALLA
VICUÑA SANZ DE GALDEANO, LAURA
VIDAURRE AZCONA, JUANA MARÍA
VIELA GARRO, ALFREDO
VILLA INDURÁIN, LEYRE
VILLABONA IRIGOYEN, MARÍA SOLEDAD
VILLANUEVA LAMPREABE, MIREN
VILLARES ECHAIDE, MIREN JAIONE
VIZCAY ALDAVE, JUANA MARÍA
YEREGUI BALDA, MARÍA TERESA
ZABALA RÁZQUIN, EVA
ZABALZA TURRILLAS, JOSUNE
ZALBA OTEIZA, JUDITH
ZAMBRANA URIEL, ANA MARÍA
ZANOVELLO CANTERO, SARA
ZARZOSA VILLANUEVA, MARÍA FELIPA
ZUDAIRE GANUZA, MYRIAN PAOLA
ZUGARRONDO MARTÍNEZ, MARÍA ÁNGELES
Baztertuak:
Ordaindu beharrik ez dutela osorik ez frogatzeagatik:
ALEGRÍA SOS, LAURA
GUTIÉRREZ DE CABIEDES HIDALGO DE CAVIEDES, MYRIAM
ULIBARRENA HERCE, ELODIA
Tasa ordaindu dutela ez frogatzeagatik:
AMADOZ IBÁÑEZ, ANA ISABEL
CASTILLEJO PRECIADO, PATRICIA
MORALES MORENO, MARÍA ESPERANZA
Eredu ofizialari egokitzen ez zaion eskabidea aurkezteagatik:
EL BUSTO GANUZA, MARÍA
Eskabidea sinatu gabe edo sinadura fotokopiatua aurkezteagatik:
BERROZPIDE HERRERO, JUAN LUIS ANTONIO
IRIGOYEN ITURRI, FRANCISCA
-Igoera txanda.
Onartuak:
ALDAZ OSÁCAR, ANA ISABEL
ASENJO GORRICHO, MARÍA ASUNCIÓN SOCORRO
BARRENECHEA PÉREZ, NURIA
CHOURRAUT AGUIRRE, SARA
DURANA MURILLO, ANA MARÍA
ECHÁNIZ ROS, ROSA MARÍA
ERASO PÉREZ, MARÍA VIRGINIA
GOÑI ORELLA, MARÍA ELENA
HERNÁNDEZ BARCOS, MARÍA ASUNCIÓN
LABIANO URTASUN, ITZIAR
LEZAUN ALECHA, MARÍA NATIVIDAD
LISARRI GARRUÉS, LAURA
MONREAL GÓRRIZ, MARÍA CARMEN
MONTORO RESA, MARÍA
OCHOTORENA VILLANUEVA, BEATRIZ
PÉREZ TRULLOS, JESÚS JAVIER
PINILLOS ESPARZA, ASIER
SAN MARTÍN ZABALETA, MARÍA DEL MAR
VERA NAVARRO, ELISABET
VILLAR ACEDO, JORGE
ZAPATA MUTILVA, MYRIAM
Baztertuak: inor ez.
Iragarkiaren kodea: F1015220
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50