Iragarkia
155. ALDIZKARIA - 2007ko abenduaren 14a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.1. XEDAPEN OROKORRAK
1.1.4. Ebazpenak
952/2007 EBAZPENA, azaroaren 28koa, Arriskuen Prebentziorako eta Lanaren zuzendari nagusiak emana, Nafarroako Foru Komunitateko herrietako 2008ko jaiegun ordainduak, errekuperatu behar ez direnak, ezartzen dituena.
Irailaren 21eko 1561/1995 Errege Dekretuaren xedapen indargabetzaile bakarraren ondorioz indarra izaten jarraitzen duen uztailaren 28ko 2001/1983 Errege Dekretuak bere 46. artikuluan ezartzen du izaera orokorreko jaiegunez gain, udalerri bakoitzak gehienez ere beste bi egun baliogabe, ordainduak, errekuperatu behar ez direnak, izaten ahalko dituela urte natural bakoitzean, tradizioz bere dituen jaiak hain zuzen. Lan arloko agintaritzak erabakiko du zein diren, herri bakoitzak osoko bilkuraren bidez proposatutakoa ikusi ondoren.
Ekainaren 7ko 489/2006 Ebazpenaren bitartez, San Frantzisko Xabierkoaren eguna, abenduaren 3a, Foru Komunitate osorako jai bihurtu baitzen, bidezkoa da herri bakoitzari dagozkionak ezartzea, ebazpen horretako 2. puntuak adierazten duenaren arabera.
Estatuko Administraziotik Nafarroako Foru Komunitatekora lanaren arloko zerbitzuak eskualdatzeari buruzko apirilaren 11ko 937/1986 Errege Dekretuak transferitu zuen esparru lokaleko jaiegunak aukeratzeko ahalmena.
Horrenbestez, Berrikuntza, Enpresa eta Enplegu Departamentuko zuzendari nagusien eta idazkari tekniko nagusiaren aldi baterako ordezkoak izendatzeko Berrikuntza, Enpresa eta Enplegu Departamentuko kontseilariak irailaren 27an eman 285/2007 Foru Aginduarekin bat, eta organoko titularra ez dagoenez,
EBATZI DUT:
Lehenbizikoa.-Nafarroako Foru Komunitateko herrietako 2008ko jaiegun ordainduak, errekuperatu behar ez direnak, ezartzea. Ebazpen honen eranskineko zerrendan ageri dira.
Bigarrena.-Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratzea.
Iruñean, 2007ko azaroaren 28an.-Lan Zerbitzuko zuzendaria, Arriskuen Prebentziorako eta Lanaren zuzendaritza nagusiaren ordez, José María Andueza Azcona.
ERANSKINA
Herrietako 2008ko jaiegunak Nafarroako probintzian
HERRIA JAIEGUNA
ABAIGAR Urtarrilaren 24a
ABARTZUZA Ekainaren 6a
ABAURREGAINA Ekainaren 30a
ABAURREPEA Azaroaren 14a
ABERIN Urtarrilaren 21a
ABINTZAO Maiatzaren 15a
ABLITAS Uztailaren 22a
ACEDO Abenduaren 2a
ADIOS Abenduaren 1a
ADOAIN Abenduaren 9a
AGORRETA Irailaren 5a
AGUILAR KODESKOA Uztailaren 11
AGINAGA ITZA Maiatzaren 12a
OIBAR Maiatzaren 5a
AINTZIALDE ARIZKUN Maiatzaren 15a
AIZKORBE Abenduaren 5a
AITZOAIN Otsailaren 5a
AIZPUN Abenduaren 2a
AKERRETA (Esteribar) Irailaren 12a
ALBIASU Urriaren 3
ALDABA Abuztuaren 18a
ALDATZ Azaroaren 14a
ALDUATE Abenduaren 29a
ALKOTZ (Ultzama) Urtarrilaren 21a
ALLI Irailaren 10a
ALLO Uztailaren 22a
ALLOTZ Maiatzaren 15a
ALTSASU Ekainaren 30a
ALTZORRITZ Otsailaren 4a
ALTZUZA Abenduaren 27a
AMATRIAIN Irailaren 5a
AMILLAO Azaroaren 21a
AMUNARRIZKETA Abuztuaren 25a
ANTZIN Urriaren 13a
ANDOSILLA Irailaren 8a
AÑEZKAR Abenduaren 1a
ANOZIBAR Urtarrilaren 17a
AÑORBE Maiatzaren 15a
ANOTZ (Ollaran) Otsailaren 4a
ANOTZ Urtarrilaren 21a
ANTSOAIN Irailaren 19a
ANTXORITZ Abenduaren 13a
AGOITZ Irailaren 29a
AOS Irailaren 6a
ARAMENDIA (Allin) Iraileko hirugarren larunbata
ARANARATXE Irailaren 1a
ARANDIGOIEN Maiatzaren 15a
ARANGUREN Ekainaren 7a
ARANO Uztailaren 26a
ARANTZA Ostiral-inautea
ARAS Urtarrilaren 21a
ARAZURI (Oltza) Abuztuaren 29a
ARBEITZA (Allin) Abuztuko hirugarren larunbata
ARBIZU Ekainaren 24a
ARBONTZE Maiatzaren 15a
ARDAITZ Maiatzaren 15a
ARDATZ (Eguesibar) Urtarrilaren 22a
ARDATZ (Itzagaondoa) Maiatzaren 15a
ARELLANO Azaroaren 19a
ARESO Ekainaren 30a
ARGUEDAS Abenduaren 26a
ARGIÑAO Azaroaren 15a
ARGIÑARITZ Maiatzaren 15a
ARIA Abenduaren 1a
ARIBE Abenduaren 9a
ARISTREGI Ekainaren 28a
ARITZU Irailaren 12a
ARITZ Azaroaren 12a
ARITZALA Azaroaren 25a
ARITZALETA Abenduaren 1a
ARLEGI Irailaren 8a
ARMAÑANTZAS Maiatzaren 15a
AROZTEGI Abuztuaren 18a
ARRAITZ-ORKIN Urtarrilaren 21a
ARRAITZA Urriaren 1a
ARRARATS Ekainaren 30a
ARRE (Ezkabarte) Azaroaren 19a
ARRIBE Irailaren 29a
ARRIETA Abuztuaren 12a
ARROITZ Irailaren 8a
ARRUAZU Ekainaren 30a
ARRUITZ Urriaren 3
ARTAITZ Azaroaren 14a
ARTAXO Abuztuaren 18a
ARTAXOA Azaroaren 29a
ARTARIAIN Irailaren 1a
ARTABIA Iraileko lehen larunbata
ARTATZA Abuztuko bigarren astelehena
ARTAZKOTZ Azaroaren 14a
ARTAZU Maiatzaren 15a
ARTEAGA Maiatzaren 15a
ARTETA Maiatzaren 15a
ARTIKA Irailaren 27a
ARTIEDA Irailaren 20a
ARTOZKI Abenduaren 13a
ARZOTZ Azaroaren 22a
ASARTA Iraileko hirugarren larunbata
ASIAIN Abuztuaren 18a
AIZPURGI Azaroaren 24a
ASTITZ Uztailaren 1a
ASTERAIN Irailaren 27a
ATALLU Abuztuaren 29a
ATETZ Uztailaren 1a
ATONDO Azaroaren 12a
AURITZ Ekainaren 24a
AURIZBERRI Abuztuaren 26a
AUZA Urtarrilaren 21a
AIETXU Urriaren 11
AIEGI Irailaren 8a
AGEZA Azaroaren 14a
AZAGRA Irailaren 8a
AZANTZA Azaroaren 14a
AIZKOA Maiatzaren 15a
AZKARATE Uztailaren 7a
AZOTZ (Ezkabarte) Abenduaren 27a
AZPA (Eguesibar) Azaroaren 12a
AZPARREN Azaroaren 15a
AZPIROTZ Abuztuaren 5a
AZKETA Abuztuaren 19a
AZUELO Apirilaren 23a
BADOSTAIN Irailaren 30a
BAKAIKU Ekainaren 24a
BALLARIAIN Ekainaren 30a
BAKEDAO Iraileko bigarren ostirala
BARAIBAR Urriaren 3a
BARAÑAIN Abenduaren 26a
BARASOAIN Abuztuaren 25a
BARBARIN Urriaren 3
BARGOTA Urtarrilaren 21a
BARILLAS Abenduaren 4a
BARINDAO Uztaileko laugarren ostirala
BAZTAN Astearte-inautea
BEARIN Azaroaren 14a
BEASOAIN Irailaren 29a
BEIRE Azaroaren 25a
BERASKOAIN Abuztuaren 18a
BELTZUNTZE Abenduaren 15a
BENEGORRI Abuztuaren 25a
BEORBURU Urriaren 27a
BEORTEGI Maiatzaren 15a
BERA Otsailaren 4a
BERAMENDI Irailaren 29a
BERATSAIN Uztailaren 12a
BERBINTZANA Maiatzaren 15a
BERIAIN Azaroaren 11
BERRIOBEITI Maiatzaren 15a
BERRIOGOITI Abenduaren 10a
BERRIOZAR Abenduaren 26a
BERROIA Maiatzaren 15a
BERUETE Ekainaren 24a
BETELU Ekainaren 30a
BEUNTZA (Atetz) Ekainaren 20a
BEZKITZ (Leotz) Irailaren 30a
BIDAURRETA Urtarrilaren 7a
BIOTZARI Maiatzaren 15a
BIZKARRETA-GERENDIAIN Maiatzaren 15a
BIURRUN Irailaren 8a
BUÑUEL Urtarrilaren 17a
BURGI Maiatzaren 12a
BURLATA Ekainaren 24a
BURUTAIN Uztailaren 2a
CABANILLAS Abuztuaren 16a
CABREDO Irailaren 8a
CADREITA Urtarrilaren 17a
CAPARROSO Irailaren 2a
CARCAR Irailaren 29a
ZARRAKAZTELU Abuztuaren 8a
CASCANTE Maiatzaren 26a
KASEDA Otsailaren 5a
CASTEJON Ekainaren 28a
GAZTELUBERRI Azaroaren 12a
ZENBORAIN (Untzitibar) Abenduaren 15a
ZIAURRITZ Urtarrilaren 17a
ZIGANDA (Atetz) Irailaren 5a
ZILDOTZ Abenduaren 27a
CINTRUENIGO Ekainaren 24a
ZIRAUKI Azaroaren 18a
ZIRITZA Irailaren 29a
CORDOVILLA Irailaren 24a
CORELLA Irailaren 29a
CORTES Irailaren 29a
DESOJO Irailaren 8a
DEIKAZTELU Maiatzaren 15a
DOMEÑU Maiatzaren 15a
DONAMARIA Abuztuaren 18a
DONEZTEBE Ekainaren 30a
DORRAO Abuztuaren 16a
EKALA (Ameskoabarren) Iraileko azken ostirala
EKAI (Longida) Azaroaren 15a
ETXAGUE (Oloritz) Urriaren 10
ETXARREN (Girgillao) Maiatzaren 15a
ETXARRI Abuztuaren 4a
ETXABARRI (Allin) Abuztuaren 18a
EGIARRETA Urriaren 3
EGILLOR Azaroaren 11
EGOZKUE (Anue) Urriaren 3a
EGUARATS (Atetz) Azaroaren 14a
EGUES Azaroaren 11
EKAI (Arakil) Urriaren 3a
EL BUSTO Abenduaren 1a
ELKANO (Eguesibar) Urriaren 8a
ELKARTE (Berriobeiti) Otsailaren 4a
ELKOATZ (Urraulgoiti) Abenduaren 30a
ELGORRIAGA Ekainaren 30a
ELIA (Eguesibar) Abuztuaren 18a
ELORTZ Abuztuaren 16a
ELTSO (Ultzama) Urtarrilaren 21a
ELTZABURU (Ultzama) Urtarrilaren 21a
ENDERITZ (Olaibar) Abenduaren 30a
ENERITZ Maiatzaren 15a
EPAROTZ (Urraulgoiti) Abenduaren 5a
ERANTSUS (Eguesibar) Igokundea
ERASO (Imotz) Abuztuaren 25a
ERATSUN Irailaren 12a
ERAUL (Deierri) Urriaren 1a
ERBITI Irailaren 8a
ERDOZAIN (Longida) Abuztuaren 9a
ERITZE (Atetz) Azaroaren 14a
ERITZE Irailaren 15a
ERRAZKIN (Larraun) Abuztuaren 9a
ERREA (Sarasibar) Urriaren 10a
ERRO Abenduaren 30a
ERROTZ (Arakil) Maiatzaren 12a
EZKIROTZ (Esteribar) Irailaren 19a
ESLABA Irailaren 30a
ESNOTZ (Erroibar) Maiatzaren 15a
ESPARTZA (Galar) Irailaren 16a
ESPARTZA (Zaraitzu) Abenduaren 1a
ESPOTZ Maiatzaren 15a
ESPRONTZEDA Irailaren 29a
EZKIROTZ (Galar) Abuztuaren 19a
LIZARRA Maiatzaren 26a
ESTENOTZ (Gesalatz) Azaroaren 15a
ETAIO Abuztuaren 16a
ETSAIN (Anue) Abuztuko lehen larunbata
ETULAIN Irailaren 5a
ETXALAR Astearte-inautea
ETXALATZ Azaroaren 12a
ETXALEKU Irailaren 1a
ETXARREN (Arakil) Urtarrilaren 26a
ETXARRI (Larraun) Irailaren 16a
ETXARRI ARANATZ Ekainaren 13a
ETXAURI Abenduaren 10a
ETXEBERRI (Arakil) Irailaren 12a
EUGI Ekainaren 28a
EULATE Ekainaren 30a
EULTZ Iraileko lehen larunbata
EUSA Abenduaren 27a
EZKABA Abenduaren 27a
EZKANITZ Urriaren 27a
EZKAROZE Azaroaren 18a
EZKURRA Abenduaren 1a
EZPOROGI Abenduaren 1a
FALTZES Azaroaren 10a
FITERO Martxoaren 15a
FONTELLAS Irailaren 4a
FUNES Maiatzaren 15a
FUSTIÑANA Abuztuaren 7a
GABARDERAL Otsailaren 12a
GAINTZA (Araitz) Azaroaren 11
GALAR Irailaren 8a
GALBARRA Ekainaren 30a
GALDIO (Allin) Uztailaren 30a
GALDUROTZ (Lizoain) Maiatzaren 13a
GALIPENTZU Irailaren 20a
GALOZE Abuztuaren 25a
GAUZA (Metauten) Iraileko hirugarren larunbata
GARAIOA Abenduaren 2a
GARTZIRIAIN (Txulapain) Uztailaren 1a
GARDE Irailaren 8a
GARINOAIN Irailaren 8a
GARISOAIN Irailaren 12a
GARRALDA Abenduaren 27a
GARRUES (Ezkabarte) Abenduaren 27a
GARTZARON Abuztuaren 16a
GASKUE Urtarrilaren 17a
GASTIAIN (Lana) Uztailaren 18a
GAZOLATZ Irailaren 8a
GENEVILLA Urriaren 21a
GERENDIAIN (Ultzama) Urtarrilaren 21a
GOIZUETA Astearte-inautea
GOLDARATZ Irailaren 8a
GOLLAO Abuztuaren 18a
GOÑI Urtarrilaren 7a
GORRAITZ Abenduaren 29a
GORRITI (Larraun) Ekainaren 28a
GORRONTZ OLANO (Ultzama) Urtarrilaren 21a
GERETZ Maiatzaren 26a
GOROZIN (Deierri) Maiatzaren 15a
GELBENTZU Urtarrilaren 17a
GENBE Abenduaren 10a
GENDULAIN (Odieta) Urtarrilaren 17a
GERENDIAIN (Elortzibar) Ekainaren 24a
GERGETIAIN (Itzagaondoa) Maiatzaren 15a
GORZA Abenduaren 26a
GIRGILLAO Maiatzaren 15a
GULIA Ekainaren 30a
HIRIBERRI Irailaren 12a
HIRIBERRI AEZKOA Uztailaren 4a
UHARTE Abenduaren 27a
IBARGOITI Urriaren 3a
IBERO Abuztuaren 18a
IBILTZIETA Irailaren 8a
IBIRIKU (Eguesibar) Ekainaren 30a
IBIRIKU (Deierri) Abenduaren 29a
IZIZE Irailaren 26a
IDOATE Maiatzaren 15a
IDOTZIN Urriaren 3a
IDOI Urriaren 3a
IGARI (Gorza) Urtarrilaren 22a
IGANTZI Irailaren 29a
IGOA (Basaburua) Irailaren 8a
IGUZKITZA Ekainaren 28a
IHABAR Abenduaren 29a
IHABEN Irailaren 8a
ILARRATZ (Esteribar) Urtarrilaren 21a
ILARREGI (Ultzama) Urtarrilaren 21a
ILOTZ (Lizoain) Urtarrilaren 19a
ILUNDAIN Urtarrilaren 19a
ILURDOTZ Urriaren 10a
ILTZARBE (Ollaran) Irailaren 29a
IMARKOAIN (Elortzibar) Azaroaren 11
IMIRIZALDU Urriaren 8a
IMIZKOTZ (Artzibar) Urriaren 3a
INBULUZKETA (Esteribar) Urriaren 3a
INDURAIN Maiatzaren 15a
INTZA (Araitz) Irailaren 8a
IRATXETA (Leotz) Maiatzaren 5a
IRAGI (Esteribar) Irailaren 17a
IRAIZOTZ (Ultzama) Irailaren 15a
IRAÑETA Abuztuaren 29a
IRIBAS (Larraun) Irailaren 1a
IRISO (Itzagaondoa) Maiatzaren 15a
IROTZ (Esteribar) Ekainaren 2a
IRUXO (Gesalatz) Azaroaren 22a
IRUÑELA (Deierri) Irailaren 16a
IRURE (Esteribar) Irailaren 10a
IRUROZKI (Urraulgoiti) Irailaren 10a
IRURRE (Gesalatz) Abuztuaren 18a
IRURTZUN Azaroaren 11
IZABA Irailaren 16a
ISU (Erromantzatua) Maiatzaren 15a
ITOITZ (Longida) Abenduaren 13a
ITSASO (Basaburua) Irailaren 15a
ITUREN Astelehen-inautea
ITURGOIEN (Gesalatz) Abenduaren 15a
ITURMENDI Uztailaren 18a
ITZA Irailaren 15a
ITZAGAONDOA Maiatzaren 15a
ITZALLE (Galoze) Urtarrilaren 22a
ITZALTZU Irailaren 29a
IZKO (Ibargoiti) Urriaren 3a
IZKUE (Oltza) Maiatzaren 15a
IZU (Oltza) Urriaren 10a
IZURDIAGA (Arakil) Abuztuaren 18a
IZURTZU (Gesalatz) Abenduaren 2a
JANARITZ (Lizoain) Maiatzaren 15a
JAUNTSARATS (Basaburua) Abuztuaren 16a
JAURRIETA Ekainaren 21a
XABERRI (Longida) Abenduaren 29a
XABIER Abenduaren 29a
TXULAPAIN Urriaren 3a
LABAIEN Ekainaren 30a
LABEAGA (Iguzkitza) Ekainaren 30a
LABIANO Ekainaren 16a
LAKAR Apirilaren 18a
LAKAIN-APEZBORRO Urriaren 3a
LAKUNTZA Urtarrilaren 21a
LANTZ Irailaren 15a
LAPOBLACION Abuztuaren 19a
LAKIDAIN (Aranguren) Ekainaren 16a
LARRAGA Irailaren 29a
LARRAGETA Abuztuaren 4a
LARRAINTZAR Urtarrilaren 21a
LARRANGOTZ (Longida) Abuztuaren 26a
LARRAGOA Uztailaren 24a
LARRASOAÑA Irailaren 12a
LARRAIA (Zizur) Azaroaren 21a
LARRAIOTZ Iraileko lehen astelehena
LARRION (Allin) Abuztuaren 18a
LARUNBE Urtarrilaren 21a
LATASA (Imotz) Abuztuaren 4a
LATASA (Odieta) Urtarrilaren 17a
ELIZAGORRIA Maiatzaren 15a
LEATXE Maiatzaren 15a
LEAZKUE (Anue) Abuztuaren 18a
LEGARDA Maiatzaren 15a
LEGARIA Azaroaren 11
LEGASA Abuztuaren 28a
LEITZA Urtarrilaren 28a
LEKUNBERRI Ekainaren 25a
LEOTZ Maiatzaren 7a
LERANOTZ Irailaren 12a
LERATE Uztailaren 2a
LERGA Azaroaren 11
LERIN Abenduaren 4a
LERRUTZ Maiatzaren 15a
LESAKA Uztailaren 7a
LETE Azaroaren 12a
LEIUN Maiatzaren 15a
LEZAUN Ekainaren 30a
LEDEA Uztailaren 24a
LINTZOAIN Maiatzaren 15a
LIZARRAGA (Ergoiena) Azaroaren 24a
LIZARRAGA (Itzagaondoa) Maiatzaren 15a
LIZARRAGABENGOA Ekainaren 30a
LIZASO (Ultzama) Urtarrilaren 21a
LIZASOAIN (Oltza) Irailaren 12a
LIZOAIN Maiatzaren 15a
LODOSA Uztailaren 31
LOIZU Maiatzaren 15a
LORKA (Deierri) Maiatzaren 15a
LOS ARCOS Maiatzaren 12a
LOTZA (Berriobeiti) Azaroaren 12a
IRUNBERRI Maiatzaren 15a
LUKIN Irailaren 8a
LUZAIDE Uztailaren 28a
MADOTZ (Larraun) Maiatzaren 15a
MAÑERU Ekainaren 30a
MAKIRRIAIN (Ezkabarte) Abenduaren 27a
MAKIRRIAIN (Leotz) Azaroaren 27a
MARAÑON Abuztuaren 16a
MARKALAIN Irailaren 30a
MARTZILLA Abuztuaren 5a
MEANO Ekainaren 14a
MELIDA Uztailaren 26a
MENDABIA Maiatzaren 12a
MENDAZA Maiatzaren 24a
MENDIGORRIA Otsailaren 8a
MENDILIBARRI (ANTZIN) Abenduaren 1a
MENDIOROTZ (Lizoain) Maiatzaren 15a
MENDIBIL (Oloritz) Urriaren 1a
MEOTZ (Longida) Uztailaren 4a
METAUTEN Irailaren 10a
MEZKIRITZ Maiatzaren 15a
MILAGRO Otsailaren 5a
MIRAFUENTES Abenduaren 12a
MIRANDA ARGA Martxoaren 28a
ELO Irailaren 8a
MONTEAGUDO Irailaren 8a
MORENTIN Abenduaren 5a
MORIONES Azaroaren 12a
MUES Irailaren 3a
MUETZ Abenduaren 13a
MUGIRO (Larraun) Uztailaren 14a
MUGETA (Longida) Azaroaren 14a
AMUNARRITZ (Goñerri) Abenduaren 13a
MUNETA (Allin) Iraileko bigarren larunbata
MUNIAIN (Gesalatz) Azaroaren 24a
MUNIAIN IGUZKITZA Urtarrilaren 21a
MURCHANTE Abuztuaren 16a
MURIETA Abuztuaren 1a
MURELU (Longida) Abuztuaren 19a
MURELU-BERROIA Abuztuaren 19a
MURILLO EL CUENDE Irailaren 2a
MURILLO EL FRUTO Urriaren 21a
MURELU DEIERRI Maiatzaren 15a
MURU ASTERAIN Irailaren 8a
MURU ARTEDERRETA Irailaren 2a
MURUGARREN Azaroaren 21a
MURUZABAL Maiatzaren 15a
MUSKITZ Azaroaren 11
MUTILOAGOITI Ekainaren 16a
MUTILOABEITI Ekainaren 16a
MUZKI (Gesalatz) Urtarrilaren 24a
NAGORE (Artzibar) Urtarrilaren 10a
NAXURIETA Abenduaren 23a
NAPAL Maiatzaren 15a
NARBARTE Abuztuaren 23a
NARKUE (Lana) Azaroaren 17a
NARDOZE-ALDUATE (Urraulbeiti) Abenduaren 29a
NARDOZE-ANDURRA (Urraulbeiti) Azaroaren 15a
NABASKOZE Uztailaren 10a
NABATZ (Txulapain) Irailaren 15a
NAZAR Abenduaren 13a
NOAIN (ELORTZIBAR) Irailaren 29a
NUIN (Txulapain) Azaroaren 15a
OBANOS Martxoaren 27a
OTSAGABIA Abenduaren 27a
OTXOBI Ekainaren 25a
OKO Azaroaren 13a
ODERITZ (Larraun) Abuztuaren 12a
ODIETA Urtarrilaren 17a
OIEREGI Ekainaren 24a
OITZ Irailaren 8a
OLAGUE (Anue) Ekainaren 25a
OLAIBAR Abenduaren 27a
OLAITZ Abenduaren 27a
OLABE Abenduaren 27a
OLABERRI Abuztuaren 25a
OLATZ (Eguesibar) Ekainaren 30a
OLATZ SUBITZA (Galar) Irailaren 9a
OLAZTI Uztailaren 26a
OLKOTZ Irailaren 29a
OLEXUA Uztailaren 26a
ERRIBERRI Abuztuaren 26a
OLLAKARIZKETA Irailaren 10a
OLETA Irailaren 10a
OLLO Abenduaren 22a
OLLOBARREN (Metauten) Maiatzaren 15a
OLLOGOIEN (Metauten) Azaroaren 12a
OLLOKI Maiatzaren 9a
OLORITZ Abuztuaren 25a
OLTZA Abuztuaren 29a
ONGOTZ (Urraulgoiti) Abenduaren 10a
ORBAITZETA Ekainaren 30a
ORBAITZ Uztailaren 2a
ORBARA Abuztuaren 16a
ORKOIEN Irailaren 29a
ORIKAIN (Ezkabarte) Abenduaren 27a
ORIZIN (Oloritz) Abenduaren 1a
ORISOAIN Azaroaren 11
ORITZ Irailaren 8a
OROKIETA (Basaburua) Abuztuaren 11
ORONDRITZ Maiatzaren 15a
ORONTZE Martxoaren 12a
ORORBIA (Oltza) Urtarrilaren 7a
OROTZ-BETELU Ekainaren 18a
ORRADRE Maiatzaren 15a
ORREAGA Irailaren 8a
ORRIO (Ezkabarte) Abenduaren 27a
OSA (Ezkabarte) Urriaren 3a
OTSAKAIN Abenduaren 22a
OTSAKAR Abenduaren 17a
OSINAGA Irailaren 8a
OSKOTZ Uztailaren 28a
OSTERITZ Urtarrilaren 21a
OSTITZ (Odieta) Urtarrilaren 17a
OTAO Maiatzaren 20a
OTEITZA (Berriobeiti) Ekainaren 25a
OTEITZA Maiatzaren 2a
OTIÑAO Abenduaren 15a
OZKARITZ (Lizoain) Maiatzaren 15a
OZKOIDI (Urraulgoiti) Ekainaren 28a
IRUÑA Azaroaren 29a
PATERNAIN Azaroaren 14a
AZKOIEN Otsailaren 4a
PETILLA DE ARAGON Azaroaren 12a
PIEDRAMILLERA Abenduaren 15a
PITILLAS Ekainaren 30a
GARES Uztailaren 26a
PUIU Uztailaren 28a
ARRADA Irailaren 15a
ERREDIN Maiatzaren 15a
ERRETA (Itzagaondoa) Maiatzaren 15a
RIBAFORADA Abuztuaren 25a
ERREZU (Deierri) Otsailaren 4a
ERRIPA Urtarrilaren 17a
ARRIPODAS (Urraulgoiti) Otsailaren 5a
ROCAFORTE Otsailaren 5a
ERRONKARI Abenduaren 26a
ZARE Urtarrilaren 22a
SAGASETA Apirilaren 18a
SAGUES (Zizur) Urriaren 1a
SAGUES (Eguesibar) Apirilaren 19a
SAIGOTS (Esteribar) Maiatzaren 31
SALDIAS Ekainaren 27a
SALDISE Ekainaren 30a
JAITZ Urriaren 3a
GETZE GALAR Irailaren 8a
SAN ADRIAN Irailaren 8a
SAN ISIDRO DEL PINAR Maiatzaren 15a
SAN MARTIN AMESKOA Azaroko bigarren ostirala
SAN MARTIN UNX Azaroaren 11
SAN VICENTE (Urraulbeiti) Urriaren 10a
ZANGOZA Irailaren 12a
SANTSOAIN (Leotz) Abuztuaren 18a
SANTSOAIN (Urraulbeiti) Urriaren 11
SANTSOAIN Abuztuaren 18a
SANTSOL Mendekostearen biharamuna
SANTSOMAIN Ekainaren 30a
SANTAKARA Irailaren 16a
SARAGUETA (Artzibar) Abuztuaren 30a
SARATSA Azaroaren 12a
SARATSATE Abenduaren 27a
SARASIBAR (Esteribar) Abenduaren 24a
SARTZE Azaroaren 11
SARRIGUREN Apirilaren 18a
SARTAGUDA Abuztuaren 9a
SATRUSTEGI Irailaren 18a
SENGARITZ (Ibargoiti) Urriaren 3a
SENOSIAIN (Ollaran) Irailaren 19a
SESMA Maiatzaren 15a
SETOAIN Ekainaren 21a
SOLTXAGA (Oloritz) Abuztuaren 30a
SORAUREN Abenduaren 27a
SORLADA Azaroaren 24a
SUARBE (Ultzama) Urtarrilaren 21a
SUBITZA Ekainaren 25a
SUNBILLA Ekainaren 9a
TABAR (Urraulgoiti) Irailaren 1a
TAFALLA Urtarrilaren 21a
TAXOARE Martxoaren 22a
TIEBAS Irailaren 16a
TIRAPU Irailaren 8a
TORRALBA DEL RIO Abenduaren 29a
DORRE ELORTZIBAR Ekainaren 30a
TORRES DEL RIO Irailaren 15a
TRAIBUENAS Abuztuaren 30a
TUTERA Uztailaren 26a
TULEBRAS Abuztuaren 20a
TURRILLAS Maiatzaren 15a
UBAGO (Mendaza) Urriko lehen larunbata
UBANI (Zabaltza) Azaroaren 15a
UKAR Irailaren 29a
UDABE (Basaburua) Urriaren 7a
UGAR Azaroaren 14a
UHARTE ARAKIL Ekainaren 24a
UITZI Uztailaren 4a
UXUE Irailaren 8a
ULIBEITI (Longida) Abenduaren 13a
IRIBARRI (Lana) Irailaren 8a
ULTZURRUN (Ollaran) Azaroaren 11
UNANU (Ergoiena) Ekainaren 30a
UNTZITI Apirilaren 19a
UNDIO Azaroaren 12a
UNTZU (Txulapain) Maiatzaren 15a
UNTZUE Azaroaren 12a
URBIKAIN Maiatzaren 15a
URBIOLA Urriaren 3a
URDAITZ Urriaren 3a
URDOTZ Maiatzaren 15a
URDAZUBI Astearte-inautea
URDIAIN Uztailaren 5a
URDIROTZ (Artzibar) Abenduaren 1a
URITZ (Artzibar) Abenduaren 1a
UROTZ (Lizoain) Maiatzaren 15a
URRA Abuztuaren 18a
URRITZELKI Maiatzaren 15a
URRITZA Irailaren 1a
URRITZOLA (Arakil) Uztailaren 4a
URRITZOLA-GALAIN (Ultzama) Urtarrilaren 19a
URROTZ Irailaren 29a
URROTZ-HIRIA Abuztuaren 6a
URTASUN Irailaren 10a
URZAINKI Azaroaren 11
USKARTZE (Galoze) Abuztuaren 11
USETXI Abuztuaren 9a
USI (Txulapain) Irailaren 26a
USOTZ Abenduaren 1a
USTARROTZ Abuztuaren 25a
USTAIZE Abenduaren 1a
USUN (Erromantzatua) Maiatzaren 15a
UTERGA Maiatzaren 15a
UZKITA Azaroaren 24a
UZTARROZE Apirilaren 16a
UZTEGI Abuztuaren 16a
VALTIERRA Abenduaren 18a
VIANA Uztailaren 22a
BIDANKOZE Ekainaren 30a
BIDAURRE (Gesalatz) Uztailaren 28a
BIGURIA Abenduaren 13a
VILLAFRANCA Irailaren 16a
VILLAMAYOR DE MONJARDIN Abenduaren 1a
HIRIBERRI DEIERRI Maiatzaren 15a
HIRIBERRI ARTZIBAR) Abenduaren 5a
VILLATUERTA Martxoaren 10a
ATARRABIA Abenduaren 1a
BILLABETA (Longida) Abenduaren 12a
BILORIA Abenduaren 1a
IHARNOTZ Irailaren 8a
IHELTZ Maiatzaren 15a
ESA Abenduaren 26a
ZABAL Azaroaren 24a
ZABALTZETA Abuztuaren 19a
ZABALDIKA Irailaren 5a
ZABALEGI Urriko lehen larunbata
ZABALTZA (Urraulgoiti) Uztailaren 4a
ZABALTZA Abuztuaren 18a
ZALBA Maiatzaren 15a
ZANDIO Irailaren 29a
ZARIKIEGI Uztailaren 2a
ZARRANTZ Irailaren 29a
ZENOTZ (Ultzama) Urtarrilaren 21a
ZIA Irailaren 30a
ZILBETI Maiatzaren 15a
ZIORDIA Irailaren 8a
ZIZUR NAGUSIA Irailaren 15a
ZIZUR TXIKIA Martxoaren 4a
ZOLINA Ekainaren 16a
ZOROKIAIN Abenduaren 2a
ZUASTI Irailaren 30a
ZUHATZU (Itzagaondoa) Maiatzaren 15a
ZUBIELKI (Allin) Abuztuaren 18a
ZUBIETA Urtarrilaren 17a
ZUBIRI Urriaren 3a
ZUDAIRI Abenduaren 1a
ZUFIA Urriaren 3a
ZUGARRAMURDI Astearte-inautea
ZUHATZU (Arakil) Irailaren 26a
ZULUETA Irailaren 1a
ZUÑIGA Uztailaren 3a
ZUNTZARREN Maiatzaren 15a
ZURIAIN Azaroaren 15a
ZURUKUAIN Otsailaren 4a
Iragarkiaren kodea: F0718441
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50