I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Agintariak eta Langileak
624/2002 EBAZPENA, maiatzaren 17koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Administrazio eta Giza Baliabideen zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioko Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan administrari laguntzaile izateko 111 lanpostu huts merezimendu-lehiaketa eta lekualdatze bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten duena.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzaileak azaroaren 21ean emandako 1616/01 Ebazpenaren bidez Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan administrari laguntzaile izateko 111 lanpostu huts merezimendu-lehiaketa eta lekualdatze bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdi hori 2002ko urtarrilaren 25eko Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen (11. zk.).
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Administrazio eta Giza Baliabideen zuzendariak martxoaren 13an emandako 304/2002 Ebazpenaren bidez deialdi hartan onartu eta baztertu ziren izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen.
Erreklamazioak aurkezteko epea amaitu delarik, bidezkoa da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Horrenbestez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren egitura organikoa aldatu zuen abenduaren 26ko 604/95 Foru Dekretuaren bidez eskuordeturik ditudan eginkizunak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan administrari laguntzaile izateko 111 lanpostu huts merezimendu-lehiaketa eta lekualdatze bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda, ondotik heldu dena, onestea:
-Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko langileen lekualdatzea.
Onartuak:
ADELL GISBERT JOSEFA
AGUERRI TABOADA FRANCISCA
ANDIA MARTINEZ ENCARNA
ANDRES GARCIA RAQUEL
ARAGON SANCHEZ ETHEL
ARBONA JIMENEZ CRISTINA
ARCON ALZORRIZ JUAN
ARIAS ELIZARI M.ª JESUS
ARIZ LARRAINZAR ANA JESUS
ARIZ LARRAINZAR M.ª ROSARIO
ARIZALETA PRIMO ENRIQUE
ARIZTIA MIURA ARANZAZU
ARTEAGA VALERDI INMACULADA
AYESTA ZARDOYA M. YOLANDA
AZCARATE SEMINARIO MARTIN JOSE
BERGERANDI COMEZ JOSE M.ª
BEZUNARTEA DOMENCH ALICIA
BIURRUN BUENO M.ª ROSARIO
BORREGO IRIARTE YOLANDA
BUENO MACAYA SOLEDAD
CALVO FERNANDEZ M.ª ANGELES
CANTERO ARROSAGARAY FELISA
CARMONA LABAYEN SILVIA
CASTILLEJO CATALAN ESPERANZA
CHAMIZO PEÑA CATALINA
CRUZ REYES ROSA M.
DE FRUTOS ALVAREZ BEGOÑA
DE MIGUEL BERGERANDI NURIA
DEL PERAL CASTILLEJO MARGARITA
DEL RIO MAYAYO YOLANDA
DIAZ JIMENEZ JULIAN
ECHECHIPIA URABAYEN M.ª JOSE
ECHEVERRIA BELOQUI ITZIAR
EGOZCUE GONZALEZ JOSE FRANCISCO
ERDOZAIN RIVED M.ª ROSARIO
ERICE JIMENEZ JUANA M.ª
ERREA BERROZPE YOLANDA
ESAIN SOLIS M.ª BEATRIZ
ESQUIROZ VILLANUEVA M.ª GLORIA
FONTENLA SAENZ M.ª ISABEL
GIL ROANES CONCEPCION
GOGORZA ALCOZ JUAN MARTIN
GOMEZ CASADO ANA M.
GUALLAR IRIGOYEN MARIA JESUS
GUILLEN MAYAYO EVA
HERNANDEZ ASIRON MERCEDES
HUICI BAZTARRICA ARANTZAZU
IRIBARREN ARANGOA MIREN
IRIBARREN HERNANDORENA MARIA ANGELES
IROZ ARRAIZA M.ª VICTORIA
IRUJO BENGOECHEA MIGUEL MARIA
IRUNGARAY LOPEZ ASUNCION
ITURRI VILLANUEVA BEATRIZ
JIMENEZ ANADON JOSE ANTONIO
JIMENEZ BUÑUALES LUIS
JUANICORENA IZCUE RAQUEL
LABIANO CENOZ MARIA
LEON ROBLEDO CRISTOBAL
LESACA OZCOIDI SAGRARIO
LOPEZ URDIAIN ANA
LOYOLA ERASO JOSE
LURI SAN GIL M.ª JESUS
MARTIARENA LEGARRA ANA
MARTINEZ DE LIZARRONDO JIMENEZ NATALIA
MARTINEZ ROS LAURA
MARTINEZ SAN ANSELMO YOLANDA
MARTINEZ DE SABARTE CAPANAGA IDOIA
MERA CORDERO YOLANDA
MERINO NAVARRO SUSANA
MOLINOS GOMEZ M.ª JESUS
MONDELA BARADO ALICIA
MORENO MACUSO ITSASO
ODERIZ MENDIOROZ LAURA
OLAVE BASOGAIN BEGOÑA
OLONDRIZ ASTIZ BERTA
OROZ INZA ALICIA
PALAZUELOS RUIPEREZ CARMEN
PEREZ ASTIZ ANA ISABEL
PEREZ ESLAVA M.ª LUISA
PEREZ MARTINEZ M.ª JESUS
PEREZ REPARAZ M.ª TERESA
PUERTO ARRANZ JOSE MANUEL
PUEYO MENDIVIL MARIA NIEVES
QUEL INZA CRISTINA
RODRIGO JASO M.ª LUISA
SALDAÑA ZABALEGUI FERNANDO
SAN FRANCISCO ZABAL MIREN GURUTZE
SANZ YABAR M.ª ROSARIO
SENAR LARRAZA LOURDES
SENOSIAIN LANZ PURI
SESMA VALLES AMAYA
SILANES VELA SUSANA
SOBA ZUÑIGA ALICIA
SORBET TAINTA PURIFICACION
SORET ALCORTA DIONISIO
SUESCUN MURUGARREN FERMIN
TRES RUBIO M.ª CRISTINA
URMENETA GRACIA LYDIA
URZAINQUI OSES ANA ELENA
USTARROZ RUIZ JESUS MARIA
VALDEANDE BERDONCES ALEJANDRO
VALENCIA EDERRA M. CARMEN
VELASCO FLETA CARMEN
VICENTE PEREZ GENMA ANTONIA
ZABALZA ARIZCUREN JUANA M.ª
ZABALZA LOPEZ PEDRO JOSE
ZARATIEGUI LABIANO BELEN
Baztertuak:
ALDAZ CALVO SUSANA (1)
ARTOLA VELA EVA SUSANA (1)
BUIL HUETE M.ª VICTORIA (1)
CASTIELLA RODRIGUEZ JORGE (1)
ECHAURI URTASUN M.ª MILAGROS (2)
HERNANDEZ ASIRON M.ª PILAR (2)
LES IZQUIERDO SONIA (1)
LOZANO EDER ARTURO (1)
MOLINA SANZ ANA M.ª (1)
ORDOYO MARTINEZ BEGOÑA (1)
PASCUAL GARRALDA JOSE JOAQUIN (2)
PEIRO BAQUEDANO TERESA (2)
REY ESCALERA JUAN CARLOS (2)
RUIZ CARRASCOSA MARIA LUCIA (2)
SAINZ AMILLO ANA ISABEL (1)
Baztertzeko arrazoiak:
(1) Deialdiko 2.1.1. oinarrian ezarritako baldintzak betetzen dituela ez egiaztatzeagatik.
(2) Deialdiko 2.1.1.b) oinarrian ezarritako baldintza betetzen duela ez egiaztatzeagatik.
-Sistema nazionaleko langileen lekualdatzea.
Onartuak:
MASACHS GATIUS, ANGELS
Baztertuak: Inor ez.
2. Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea.
3. Ebazpen hau igortzea epaimahaikide titularrei, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Langileriaren Kudeaketa, Sarrera eta Barne Igoerarako Zerbitzura eta Deialdiak Izapidatzeko Unitate Teknikora eta Osasun Departamentuko idazkari teknikoari, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, bi mila eta biko maiatzaren hamazazpian.-Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Administrazio eta Giza Baliabideen zuzendaria, Alberto Andérez González.
Iragarkiaren kodea: A0206136