2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
ZANGOZAKO ESKUALDEKO ZERBITZUEN MANKOMUNITATEA
Deialdia, Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko administrari laguntzaile izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko buruak, gaurko datarekin, ebazpena eman du. Hona hemen haren testua:
1.-Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda onestea Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko administrari laguntzaile izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian. Hura 2011ko 71. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, apirilaren 12an. Hona hemen:
-Onartuak:
Aisa Rivera, Cristina
Almandoz Navarro, Francisco Javier
Amuchastegui Rubio, Jesus
Anaya Huarte, María Agueda
Aranguren Alastuey, Isabel
Aranguren Armañanzas, Maria
Ariz Monreal, Maider
Arizcuren Armendariz, Jose Maria
Artieda Claraco, Esther
Asurmendi Ochoa, David
Azpeitia Carabias, Diana
Bailo Calvo, María Soledad
Bariain Seminario, Leyre
Benito Falces, Ines
Berruezo Aldunate, Isabel
Bolea Aguilar, Carlos
Calleja Cuesta, Ignacio
Carmona Ibilceta, Cristina
Casado Arbonies, Beatriz
Continente Toledo, Sonia
Cuesta Toro, María Del Carmen
Del Castillo Baztan, Ana Maria
Del Castillo Simon, Pilar
Delgado Crespo, Stella
Delgado Miranda, Amaya
Diez Osante, María Begoña
Domínguez Bueno, María Pilar
Echarri Erice, Marta
Echegoyen Ojer, Lucia
Echeverria Lara, Nerea
Elarre Beltran, Ana Isabel
Estaun Machin, Esther
Falces Jimenez, Eduardo
Fanlo Iso, Cristina
Flandes Aldeyturriaga, Beatriz
Folla Cisneros Garcia, María Dolores
Gainza Ordoqui, Jose Maria
Garces Viu, Lidia
Gaston Gil, María Belen
Gomez Dominguez, Noemi
Gonzalez Tofe, Virginia
Goñi Gabas, Sheila
Grocin Garjon, Beatriz
Guerrero Leoz, Irune
Hornazabal Sanz, Ainhoa
Ibañez Sanmiguel, María Teresa
Iraizoz Roncal,. Estibaliz
Irisarri Lanas, Maria
Iso Ibañez, Eva
Iso Ibañez, Nora
Izpura Perez, María Jesus
Jimenez Carrera, Ana
Jugand Mugueta, Enriqueta
Lacosta Linde, Nahiara
Lacosta Zabala, Begoña
Larequi Sancet, Concepcion
Legaz Modrego, Nuria
Linares Gomez De Segura, Daniel
Lizarbe Villabona, Monica
Lopez De Zubiria Otamendi, Jose Antonio
Los Arcos Vidondo, Mariela
Manrique Arpon, Maite
Marquez De Prado Moragues, Guillermo
Martinez Lacasta, Lara
Maté Fernandez, Raquel
Miguelena Plano, Laura
Miranda Marquina, Blanca Esther
Moreno Maquirriain, Nerea
Ochoa Idiazabal, David
Ochoa Rolan, Cristina
Ojer Plano, Laura
Olite Azcona, Josune
Oneca Gonzalez, Raul
Perez Arellano, Katherine
Perez Izquierdo, Bernardo
Periano Idoate, Laura
Pitillas Lopez, Izaskun
Planells Planells, Jose Luis
Primicias Zuñiga, Leticia
Remon Martin, Inmaculada
Rodriguez Alonso, Trinidad
Rodriguez Fernandez, Amaya
Rodriguez Siono, Ana Maria
Saez De Jáuregui Urdanoz, Elvira
Sainz De Los Terreros Errea, Ana
Saiz Fernandez, Rut
Salinas Latasa, Olga
San Martin Monton, Nagore
Sanchez Martin, María Carmen
Sanz Badillos, Iranzu
Sorozabal Fernandez, Alberto
Ureta Aizcorbe, Maider
Usoz Burguete, Raquel
Usoz Ortiz, María Merecedes
Velaz Lopez, Olivia
Vicente Zunzarren, María Blanca
Vinacua Remon, Ana
Viu Yoldi, Sandra
Yoldi Sada, Cristina
Zazpe Torrea, Ines
Zorroza Compaired, Noemi
-Baztertuak, eskatutako titulazioa ez frogatzeagatik:
Agesta Belloso, Izaskun
Antoñana Garralda, David
Moreno Campo, Ana
Orte Perez, Jose Antonio
Saenz Villanueva, Maider
Salvatierra Escorihuela, Ainhoa
Senosiain Garatea, Idoia
Colell Baztan, Monica
-Baztertuak, NANa ez aurkezteagatik eta eskatutako titulazioa ez frogatzeagatik:
Calvo Yanguas, Salome
Eraso Arana, Jose Ignacio
Suescun Sanz, Leyre
2.-Izangai baztertuek, zerrenda hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu ondoko hamar egun baliodunean, erreklamazioak egiten ahalko dituzte edo, aurkeztutako dokumentazioan akats formalik izanez gero, horiek zuzendu.
Zangozan, 2011ko maiatzaren 17an.-Mankomunitateko burua, Jesús Esparza Iriarte.
Iragarkiaren kodea: L1108909