I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
3/2009 EBAZPENA, urtarrilaren 22koa, Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko kirolaren eta gazteriaren arloko erdi mailako teknikari izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onesten duena.
Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzaileak, azaroaren 19ko 210/2008 Ebazpenaren bitartez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko kirolaren eta gazteriaren arloko erdi mailako teknikari izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdia onetsi zuen. Deialdia 2008ko 148. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, abenduaren 5ean.
Eskabideak aurkezteko epea bukaturik, bidezko da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Horrenbestez, eta Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzailearen ekainaren 26ko 103/2008 Ebazpenaren bidez (2008ko 86. Nafarroako Aldizkari Ofiziala, uztailaren 14koa) esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko kirolaren eta gazteriaren arloko erdi mailako teknikari izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea. Zerrenda eranskinean ageri da.
Izangai baztertuek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, zuzentzeko.
2. Ebazpen hau mahaikideei igortzea eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2009ko urtarrilaren 22an.-Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendaria, Tomás Rodríguez Garraza.
ERANSKINA
Onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
-Txanda irekia.
Onartuak:
ADRIÁN ARRIETA, MIGUEL
AIZKORBE ARLEGI, OIER
ALFARO BARBED, RAQUEL
ALZUETA MATÉ, PEDRO
ANDUEZA IBARROLA, BEATRIZ
ANTOÑANA GARRALDA, DAVID
AROZARENA RUBIO, IGNACIO
ARTAZCOZ GUEREÑU, IÑIGO
ASTRAIN MASSA, NATALIA
AYESA RUIZ, MARTA
AZCÁRATE OCHOA, MARCOS
BACAICOA CLEMENTE, MAITE
BARASOAIN PATERNÁIN, MARTA
BARBERÍA NÚÑEZ, FRANCISCO JAVIER
BARRANCO REVILLA, ÓSCAR
BEORLEGUI DÍEZ DE ULZURRUN, EUNATE
BONASTRE PIAZUELO, ISAAC
CENOZ CHECA, JOSÉ IGNACIO
CHICOTE GARCÍA, YOLANDA
CÍA LECUMBERRI, JOSÉ LUIS
CORDERO RUS, MARÍA EUGENIA
CORRES LÓPEZ, ISAAC
DE MIGUEL FERNÁNDEZ-VILLA, CRISTINA JOSÉ
DEL CERRO VALENCIA, MARÍA
DOMÍNGUEZ CORTÉS, DAVID
ECHARRI GARCÍA, IMANOL
ECHARRI MARCO, MAITE
ECHAURI ARANA, JOSÉ JAVIER
ELIZARI ARANGUREN, OLIVIA
ELIZARI CASADO, MIGUEL ANGEL
ERVITI ILUNDÁIN, ÁLVARO
EZQUIETA BELZUNCE, OLGA
FERNÁNDEZ AVIZANDA, CRISTINA
GARCÍA BEDOYA, IÑIGO
GARCÍA DE GALDEANO MANGADO, LAURA
GARRALDA GOÑI, RITA
GAVIÑA ARENAZA, XABIER
GIMÉNEZ GARCÍA, MANUEL
GONZÁLEZ EGUARAS, REBECA
GONZÁLEZ MARTÍNEZ, JOAQUÍN MARÍA
GORENA NICUESA, MARÍA ANGELES
HERNÁNDEZ MAÑÚ, FERNANDO
HUARTE URRICELQUI, MARÍA ISABEL
IDOATE IZCO, PABLO
IRAÑETA VELASCO, SONIA
IRIARTE ORRADRE, MARÍA
JIMÉNEZ IDIAZABAL, RAQUEL
JIMÉNEZ VALLÉS, ASIER JESÚS
LÁINEZ LÓPEZ, MARTA
LANDA ELIZALDE, ESMERALDA
LANZA AMIGOT, MARÍA EDURNE
LEGARRA SÁNCHEZ, JESÚS ANTONIO
LERGA KEEFE, SUSANA
LIZARRAGA ESLAVA, EVA MARÍA
LOPERENA QUIRÓS, IGNACIO
MARCO HERNANDO, FRANCISCO JAVIER
MARQUINA ESQUÍROZ, VIRGINIA
MARTÍNEZ ARBELOA, IÑAKI
MARTÍNEZ NAVARRO, NEREA
MASDEU ANGUERA, ANGELA
MAYAYO RIBA, NATALIA
MENDILUZE URÍA, KOLDO
MONENTE SAGASETA DE ILURDOZ, ANA
MUNÁRRIZ ALBISTUR, ANA RAQUEL
OCHOA PRAT, CÉSAR
OROZ SENGARIZ, JAVIER
ORRANTIA SABORIT, JULEN
OSÉS IBÁÑEZ, MARÍA ISABEL
OZALLA MARTÍNEZ, AINHOA
PALOMO DEL ROSARIO, DAVID
PAZ JIMÉNEZ, JOSÉ JAVIER
PÉREZ LOZANO, VERÓNICA
PÉREZ MARTÍN, MARÍA ANGELES
PETRINA ECHEVERRÍA, ALBERTO
REMACHA ORAYEN, IOANA
RÉMIREZ RUIZ, PAULA
RIPODAS LARRAYA, MARÍA EUGENIA
RIVES AIZPÚN, EVA
RODRÍGUEZ SAN MARTÍN, PABLO
RODRÍGUEZ SOLA, JAVIER
SADA URABAYEN, EVA MARÍA
SAINZ SANZ, AMAYA
TELLÓN OYAREGUI, MARTÍN JOSÉ
TORRECILLAS LUQUIN, JOSÉ ÁNGEL
YABEN AZANZA, DANIEL
ZOZAYA MENDIVERRI, XABIER
ZUDAIRE ECHAVARRI, MARÍA FE
Baztertuak:
Ordaindu beharrik ez daukatela osorik ez frogatzeagatik:
OJER BARBARIN, PUY
Tasak ordaindu dituztela ez frogatzeagatik:
LABIANO SALINAS, RAÚL
RAMÍREZ VERA, IÑAKI
Eredu ofizialaren araberakoaz besteko eskabidea aurkezteagatik:
BUJANDA BUJANDA, JOSEBA
Iragarkiaren kodea: F0901013