Iragarkia
89. ALDIZKARIA - 2002ko uztailaren 24a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Agintariak eta Langileak
198/2002 FORU AGINDUA, ekainaren 4koa, Hezkuntza eta Kultura kontseilariak emana, ekainaren 4ko 850/1993 Errege Dekretuaren 31. artikuluaren interpretazioa dela eta, hainbat hautespen prozesutako izangai hautatuen puntuazioak Hezkuntza, Kultura eta Kirol Ministerioak ezarritako irizpidearen arabera egokitzen dituena.
Ekainaren 4ko 850/1993 Errege Dekretuak LOGSEn aipatzen diren irakasle funtzionarioen kidegoetan sartzea eta espezialitateak eskuratzea arautzen du.
Arau horretan ezarritako zehaztapenei jarraikiz, Hezkuntza eta Kultura kontseilariak apirilaren 20an emandako 105/1998 Foru Aginduaren bidez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Maisu-maistren Kidegoan sartzeko oposizio-lehiaketarako deialdia onetsi zen.
Halaber, Hezkuntza eta Kultura kontseilariak martxoaren 22an eman 99/2000 Foru Aginduaren bidez Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Bigarren Hezkuntzako irakasleen kidegoan sartzeko eta bertara igotzeko eta Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen eta Lanbide Heziketako irakasle teknikoen kidegoetan sartzeko hautapen prozeduretako deialdia onetsi zen.
Deialdi horiek ekainaren 8ko 184/1999 Foru Aginduaren bidez (Maisu-maistren Kidegoari dagokionez) eta uztailaren 5eko 267/2001 eta abuztuaren 31ko 331/2001 Foru Aginduen bidez (Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen eta Lanbide Heziketako irakasle teknikoen kidegoei dagokienez) ebatzi ziren eta, ondotik, hautapen prozesuen espedienteak onetsi egin ziren. Espedienteetan aipatzen dira hautatutako izangaiei dagozkien puntuazioak eta Hezkuntza, Kultura eta Kirol Ministeriora igortzen dira karrerako funtzionario tituluak eman ditzan.
Aipatu Foru Aginduei jarraikiz, hautatutako izangaiak LOGSEn ezarritako irakasle kidegoetako karrerako funtzionario izan ziren izendatuak 1999ko irailaren 3ko Ministroaren Aginduaren bitartez (Maisu-maistren Kidegoari dagokionez) eta 2001eko urriaren 23ko Ministroaren Aginduaren bitartez (Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen eta Lanbide Heziketako irakasle teknikoen kidegoei dagokienez). Haietan agertzen dira sarrerako hautapen prozesuen espedienteak onesten dituzten Foru Aginduetan emandako puntuazioak berak.
Hezkuntza, Kultura eta Kirol Ministerioak, 2002ko apirilaren 10eko txostenean, ekainaren 4ko 850/1993 Errege Dekretuaren 31.2 artikulua interpretatzeko irizpideak ematen ditu eta aipatu ere egiten du Errege Dekretu horretan ezarritako prozeduren arabera hautatutako izangaien puntuazioa, osotarakoa, ez dela izaten ahal hamar puntukoa baino altuagoa, arauan paratutako ponderazioa egin eta gero ere.
Interpretazio irizpide hori betez eta, Administrazioa edozein dela, irakasleen kidegoetan sartzeko aukera berdinak izan daitezen, Maisu-maistren, Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen eta Lanbide Heziketako irakasle teknikoen kidegoetan sartzeko deialdietan hautatutako izangaien puntuazioak aldatu egiten dira ekainaren 4ko 850/1993 Errege Dekretuaren 31.2 artikuluaren interpretazio irizpidera egokitzeko.
Foru Agindu honen puntuazio egokitzapenak ez ditu ukituko martxoaren 22ko 99/2000 Foru Aginduak onetsi zuen deialdian hautatutako izangaiak. Hala ere, segurtasun juridiko handiago baten mesedetan, komenigarria da prozesu bakar batean hautatutako izangai guztiak egintza administratibo bakarrean agertzea. Izan ere, Foru Agindu honen eranskinetan agertuko dira baina Hezkuntza eta Kultura kontseilariak uztailaren 5ean eman zuen 267/2001 Foru Aginduan izangaiei paratu zitzaien puntuazioak errespetatuko dira.
Azkenik, Foru Agindu hau Hezkuntza, Kultura eta Kirol Ministeriora igorriko da, lehen aipatu diren 1999ko irailaren 3ko eta 2001eko urriaren 23ko Ministroaaren Aginduak aldatu ahal izateko, hala eskatu baitzaio Departamentu honi.
Beraz, apirilaren 1eko 165/1996 Foru Dekretuak eman dizkidan eskurantzak erabiliz,
AGINDU DUT:
1. Hezkuntza eta Kultura kontseilariaren ekainaren 8ko 184/1999 Foru Aginduaren Eranskinean agertzen diren puntuazioak, Maisu-maistren Kidegoan sartutako pertsonei eman zitzaizkienak, aldatzea. Foru Aginduak Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Maisu-maistren Kidegoan sartzeko oposizio-lehiaketaren espedientea onetsi zuen. Puntuazioen aldaketa Foru Agindu honen I. Eranskinean ezarritakoari jarraikiz eginen da.
2. Hezkuntza eta Kultura kontseilariaren uztailaren 5eko 267/2001 Foru Aginduaren Eranskinean eta abuztuaren 31ko 331/2001 Foru Aginduaren 2. atalean agertzen diren puntuazioak, Bigarren Hezkuntzako irakasleen, Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen eta Lanbide Heziketako irakasle teknikoen Kidegoetan sartutako pertsonei eman zitzaizkienak, aldatzea. Foru Agindu horiek Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Bigarren Hezkuntzako irakasleen kidegoan sartzeko eta bertara igotzeko eta Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen eta Lanbide Heziketako irakasle teknikoen kidegoetan sartzeko hautapen prozeduretako espedientea onetsi zuten. Puntuazioen aldaketa Foru Agindu honen II. Eranskinean ezarritakoari jarraikiz eginen da.
3. Foru Agindu honen kontra gora jotzeko errekurtsoa paratzen ahal da, Nafarroako Gobernuari zuzendua, hilabeteko epean, honako hau argitara eman eta biharamunetik kontaturik.
4. Foru Agindu hau Hezkuntza, Kultura eta Kirol Ministeriora igortzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
5. Foru Agindu hau eta haren eranskinak Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara ematea.
Iruñean, bi mila eta biko ekainaren lauan.-Hezkuntza eta Kultura kontseilaria, Jesús María Laguna Peña.
I. ERANSKINA
Maisu-maistren kidegoa
N.A.N. ABIZENAK ETA IZENA PUNTUAZIOA
ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA (Euskara)
29141279 IRIARTE BERASTEGUI, MARIA TERESA 7,6947
29145420 DOMBLAS GARCIA, ANDRES 7,1083
HAUR HIZKUNTZA (Euskara)
15841264 OLANO ARRARAS, MARIA MILAGROS 7,7791
15848072 LEACHE BEORTEGUI, MARIA ANGELES 7,3792
72663176 ALZUGUREN SANZBERRO, MARIA JUNCAL 7,3467
15940771 IBAÑEZ GONZALEZ, GEMA ASUNCION 7,2622
72668519 MIGUELENA LEGASA, BEATRIZ 7,0618
72667237 EUGUI APEZTEGUIA, ROSA MARIA 7,0533
72665806 BALLARENA ITURBURUA, XABIER 7,0313
15791320 SAROBE MICHELENA, MARIA TERESA 6,9397
15251885 JUANENEA IBARRA, MARIA ROSARIO 6,8269
29151330 AZPIROZ SARALEGUI, MARIA ARANTZAZU 6,7977
72666026 MAYLIN MINDEGUIA, MARIA SARA 6,7850
15998969 GAZTELUMENDI ELICEGUI, GEMA MARIA 6,4979
18191965 GORRIZ NAGORE, MARIA PUY 6,4476
15852496 GUTIERREZ IRURZUN, MARIA VICTORIA 6,2547
18195023 LARREA RUIZ DE ALEGRIA, CARLOS MARIA 6,1118
15989468 ZEBERIO ERRANDONEA, MARIA DE LA CONCEPCION 5,9991
33446177 SALVOCH ALEGRIA, NORA 5,9945
34095072 ZUBILLAGA MAÑERU, MIREN JAIONE 5,9247
15848029 DE MIGUEL ZABALA, MARIA FATIMA 5,9217
15385105 IGARTUA FERNANDEZ DE ARROYABE, ENMANUEL 5,6721
29139068 AZPIROZ ARANGOA, ANA ISABEL 5,6629
33422781 AZPIROZ RECONDO, AMAYA 5,6087
GORPUTZ HEZKUNTZA (Euskara)
33441635 GOMEZ URDANOZ, IZASKUN 6,4417
33445330 ESCUBI ENCAJE, AITZIBER 6,2977
29143337 LARRAINZAR USTARROZ, EDUARDO 6,0435
44616084 URDANOZ MELADO, MARTA 5,9768
44141126 MENDOZA PEREZ, IBON 5,5920
15259145 VELAZQUEZ AGUIRRE, SERGIO 5,5918
33436921 VALENZUELA LASA, SARA 5,4935
18203902 IBERO ALBO, JOSE MANUEL 5,4392
29140776 GARCES OTAZU, FRANCISCO JAVIER 5,4177
EUSKARA (NAFARROA)
72667829 IPARRAGUIRRE TABERNA, MARIA JUNCAL 7,2190
14589192 BERROJAIN GABICA-ALDECOA, JOSE IGNACIO 6,6673
15912390 ABURUZA REZOLA, LORENZO 6,6383
72437276 ECHEBERRIA JAUREGUI, MARIA INMACULADA 6,5620
29145296 LIPUZCOA TRES, ANA ISABEL 6,5063
15939028 ILLARREGI ELBERDIN, MIKEL 6,3760
15863416 MUGUETA LOPEZ, MARIA SAGRARIO 6,2083
18207465 PLA ERROZ, MARIA TERESA 5,9610
18192152 LIZARRAGA LAZCANO, VICTORIO 5,8778
18198288 ARANGOA SATRUSTEGUI, MANUEL 5,7373
72439240 AGUIRRE CEBERIO, ANA MARIA 5,7147
FRANTSESA (Euskara)
29144755 OCARIZ ZORNOZA, MARIA DE LOS ANGELES 7,4200
INGELESA (Euskara)
72668460 LEGAZCUE GOÑI, MARIA MARTA 7,3810
15954471 SUBIJANA REZA, MARIA ELENA 6,8397
30567444 IRURETAGOYENA ALDAZABAL, ANE MIREN 6,6617
15905113 AGUIRREBENGOA MAZQUIARAN, MARIA ISABEL 6,3767
30605814 REMENTERIA REMENTERIA, AMAYA 6,3003
30585106 MONTERO ALTIDE, MIREN ARGIÑE 6,1837
15975184 ARANA IZTUETA, EUGENIO 6,0837
15863895 MARIÑELARENA MIQUELEZ, MARIA PILAR 6,0787
72663226 LOPEZ URMENETA, MARIA EUGENIA 5,9143
MUSIKA (Euskara)
29141795 PASCUAL SAENZ, ANA MARIA 7,7253
29149588 IRIGOYEN PERURENA, ITZIAR 7,3154
72675444 IRIGOYEN ARRECHEA, YOLANDA 6,5827
11924088 DIEZ HERRERO, MONTSERRAT 6,5579
33449325 ETXAURI SAINZ DE MURIETA, ANA 6,2657
72443245 ETXEZARRETA ANSA, MIREN NEREA 5,3884
15992381 ASEGUINOLAZA AIZPEOLEA, MAITE 5,3060
PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (Euskara)
72667365 SANZBERRO MARTICORENA, MARIA EMMA 6,4973
15373838 AZCONIZAGA CHURRUCA, JAIONE ARRATE 6,4800
18206682 JIMENEZ BURGUI, ANA FLOR 6,3200
15829843 GONZALEZ SAGUES, MIGUEL MANUEL 5,7413
29149083 CASANOVA AMORENA, MARIA BEATRIZ 5,6427
33440580 MUTUVERRIA BAZTARRICA, MARIA ROSARIO 5,6170
34086369 ALSUA ESCUDERO, MARIA TERESA 5,3983
II. ERANSKINA
Bigarren hezkuntzako irakasleen kidegoa
N.A.N. ABIZENAK ETA IZENA PUNTUAZIOA
BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (Euskara)
-Txanda irekia:
15242641 GENUA MARTINEZ, MARIA INES 7,0872
15986689 ESTEBAN TOLOSA, MIREN ITZIAR 6,7083
29153133 ROPERO SANCHEZ, ANTONIO 6,3165
29151167 MAULEON EZCUTARI, MARIA SILVIA 5,5916
18195805 CIRIZA ARAMBURU, MARIA IZASKUN 3,8499
MARRAZKETA (Gaztelania)
-Txanda irekia:
15994995 ETXEZARRETA ESPARZA JOSUNE 6,8575
72671199 CARDIEL PELEGRIN, ADOLFO 6,4517
29152306 ISTURITZ ABADIA, JESUS MARIA 5,8090
16553774 SIERRA SOTO, JUAN CARLOS 5,7637
MARRAZKETA (Euskara)
-Txanda irekia:
29146133 FAGOAGA IRURTIA, MIREN ITZIAR 7,5388
72440118 ORTEGA MORAL, PEDRO LUIS 7,1780
30620431 LARZABAL CAMPOS, AINHOA 7,0207
15379991 ASTIGARRAGA ARAQUISTAIN, LEIRE 6,4150
15377821 ELCORO GALDOS, MARIA JOSE 6,3490
15250744 LAZCANOTEGUI ZUMETA, GEMA 5,4279
34096080 BELTRAN GALLEGO, IÑAKI 4,8830
33449347 HUARTE TOHANE, MARIA 4,1453
GORPUTZ HEZKUNTZA (Euskara)
-Txanda irekia:
72436961 ELOSEGI URTEAGA, AMAIA 8,9033
20178213 ANDRADE LUACES, JOSE LUIS 7,0233
72669200 ITURZAETA BARNO, JOSE JAVIER 6,9167
30624808 ZABALA ECHEBARRIA, JUAN 6,8833
15246435 ECHEPARE GARIN, JAVIER 6,7167
30630407 MESEGUER FERNANDEZ, IRANTZU 6,6267
44134876 URBE IRAZUSTA, AINHOA 6,6033
33428051 BENGOETXEA INTXAUSTI, JON KOLDO 6,5967
FILOSOFIA (Gaztelania)
-Txanda irekia:
18205400 LUMBIER ECHEVERRIA, MARIA VICTORIA 6,9973
29152658 GONZALEZ SAEZ, MONICA 6,4711
15831789 CASTIELLA RODRIGUEZ, CARLOS 6,4351
15783983 PRIETO OSES, VICTOR 6,1731
15848327 VENTURA BASTERRICA, FERNANDO 6,0366
16565603 SAENZ BARCO, MARIA TERESA 5,4071
44615332 MUTILOA ORIA, MARIA YOLANDA 5,0955
72692808 ZAFRA MOLINA, DAVID 3,9792
FILOSOFIA (Euskara)
-Txanda irekia:
15375944 AGUIRRE URTEAGA, XABIER 7,7900
72434745 MELLADO BUENO, MANUEL REYES 7,0786
34094884 TELLECHEA TOLOSA, MARIA JOSE 6,7437
15963621 CALVO MATEOS, ANTONIO 6,3297
15849502 GORRAIZ AREOPAGITA, FERMIN JAVIER 6,0807
30615908 ITURBE AJURIA, MIREN ZENDARI 5,4197
15849310 MENA SARASOLA, JESUS AGUSTIN 5,2725
FISICA ETA KIMIKA (Euskara)
-Txanda irekia:
15375514 ALKORTA OSORO, IDOIA 7,1970
34082517 ARRIZABALAGA VEGA, MAITENE 6,7893
72668424 ZUBIETA ERQUICIA, TXARO 6,5593
LANERAKO PRESTAKUNTZA ETA ORIENTAZIOA (Gaztelania)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda :
15785295 ELIA PEREZ, JESUS MARIA 10,6300
16001848 ELIA GIL, ALFREDO 9,9000
-Txanda irekia:
16586458 FERNANDEZ SOLO DE ZALDIVAR, ISABEL 6,7667
30609421 GARCIA GOMEZ, ENRIQUE 5,5777
16012586 LETE MINCHINELA, MARIA CARMEN 5,0222
33439599 BERIAIN TANCO, ALBERTO 4,8055
FRANTSESA (Euskara)
-Txanda irekia:
22723847 CARO HERRERA, CLOTILDE 7,7277
33425748 BARAIBAR ANSALAS, LAURA 7,0459
14590344 LAZARO ARCARAZO, MARIA NIEVES 6,4741
15852706 SOLIS SENAR, GREGORIA 6,1723
GEOGRAFIA ETA HISTORIA (Gaztelania)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
17204378 ROJO PINILLA, FERNANDO 11,9560
-Txanda irekia:
29144330 LAYANA ILUNDAIN, CESAR 6,7731
18195256 FLANDES ALDEYTURRIAGA, GLORIA MARIA 6,2839
15793442 HERNANDEZ DETTOMA, MARIA VICTORIA 6,2356
15842808 GALLEGO GALLEGO, JOSE JAVIER 6,0451
GEOGRAFIA ETA HISTORIA (Euskara)
-Txanda irekia:
34094467 FERNANDEZ ALTUNA, JOSE JAVIER 6,3457
15950969 LOPEZ GOENAGA, FRANCISCO JAVIER 6,1120
15369581 PLAZAOLA ALCERRECA, MILAGROS 6,0511
15989779 ETXEBESTE ZUBIZARRETA, IÑAKI 5,4269
15990009 MENDOZA CORTINES, CESAR 4,8546
34100805 GARMENDIA AYESTARAN, AITOR 4,7070
INGELESA (Gaztelania)
-Txanda irekia:
25167564 MUÑOZ MALO, CRISTINA 8,2518
18200600 ALVAREZ RODRIGUEZ, ANA ISABEL 7,0867
16019330 TRINCADO AYENSA, ANA ISABEL 6,9525
11919120 LOPEZ ROMERO, ELENA 6,5197
INGELESA (Euskara)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
15785290 JIMENEZ ZABALEGUI, BLANCA ESTHER 9,8260
-Txanda irekia:
15849945 CENOZ IRAGUI, MARIA VICTORIA 7,9109
11910729 ALONSO CEA, AMAYA 7,9087
34084614 HERAS AIZPURUA, MARIA ARANZAZU 7,1921
16281783 MORETA PEREZ, ANA MARIA 7,1380
15963824 MICHEL DE LA ROSA, MARIA PILAR 7,0955
33438801 GOMEZ ALDAZ,AMAIA 6,4422
34084093 VILLARREAL NAVARRO, MARIA TERESA 6,3172
30612571 LECUE IRUARRIZAGA, MARIA JOSE 6,1131
16010031 SESMA SANCHEZ, ANA 5,8152
15246005 ARANA ORTIZ, BEATRIZ 5,7848
33441020 UCAR CAMINOS, MARIA ANGELES 5,7652
GIZARTEAN ETA KOMUNITATEAN ESKU HARTZEA (Gaztelania)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
50701191 VERGARA RAMIREZ, JUAN JOSE 12,5300
15764213 ARBEA ARANGUREN, LUIS MARIA 12,4700
-Txanda irekia:
18201861 SAINZ DE MURIETA GARCIA DE GALDEANO, SUSANA 8,2333
LATINA (Euskara)
-Txanda irekia:
18211906 JURIO VIDARTE, MARIA TERESA 5,1851
15987544 BOTELLO FERNANDEZ, ANA ISABEL 5,0969
GAZTELANIA ETA LITERATURA (Gaztelania)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
37682675 BASARTE LORENTE, LUIS MARIA 11,8300
-Txanda irekia:
29143319 MIGUELENA ADOT, IRENE 7,0433
73194771 BALLARIN LLORET, MARIA PILAR 6,6560
18206229 PATERNAIN MIRANDA, BEATRIZ 5,5772
16569388 ALVAREZ RIVAS, NATALIA 5,4343
GAZTELANIA ETA LITERATURA (Euskara)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
15834531 LABAYEN ESTEBAN, MARIA PILAR 11,7578
15790348 MENDOZA PEÑA, JOSE LUIS 10,9880
-Txanda irekia:
18207436 SAINZ GOÑI, MARIA ELENA 7,3407
33430745 AGUDO ARRARAS, EVA 6,9185
33423765 CERVANTES IBAÑEZ, JORGE 6,8040
15990850 REDONDO HERNANDEZ, MARIA ESTHER 6,7982
15982581 GARCIA PASCUAL, JAIME 6,5650
16287840 ECENARRO DEL RIO, MARIA CRISTINA 5,3283
33424285 MACHINA GARCES, CARLOS 5,0745
72667433 MACHICOTE ALCAYAGA, ANA MARIA 4,9512
72661700 BELZUNEGUI ARIZMENDI, MARIA 4,9037
EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (Nafarroa)
-Txanda irekia:
30552663 PENADES BILBAO, JOSU 7,0707
72445700 ORBEGOZO ALCORTA, MIREN NEKANE 6,7213
73219750 BASURTO LUZURIAGA, MIREN GARBIÑE 6,6743
15250154 URROZ LLORENTE, MARIA ARANZAZU 6,5607
18199658 URDIROZ PEREZ, JUAN MIGUEL 6,0487
18202981 YABEN SOLCHAGA, IOSEBA XAVIER 5,9887
72671174 ALEMAN CARRICA, MARIA DEL CORO 5,7977
72672323 OCHANDORENA MINDEGUIA, ANTXONE 5,5607
72439240 AGUIRRE CEBERIO, ANA MARIA 5,5137
72440379 ARRATIBEL GALARZA, JOSEBA IMANOL 5,3177
16046807 DUCE ZUBILLAGA, MIREN AGURTZANE 5,2100
44611175 MUNDIÑANO LARRAZA, ION IÑAKI 5,1693
34092225 ERRAZQUIN MANSO, KARIÑE 5,0880
34104941 BELOQUI ZURUTUZA, IDOIA ROSA 4,9437
15236595 PEÑA LIZARAZU, ENCARNACION 4,7853
72646699 MARURI ORRANTIA, JOSE RAMON 4,3947
15986187 GORROCHATEGUI MUGICA, ION MIRENA 4,3007
34099282 ZULOAGA ARANZABE,ANE MIREN 4,2687
MATEMATIKA (Gaztelania)
-Txanda irekia:
18022162 BALLABRIGA ESCUER, JUAN CARLOS 5,7415
16544487 DE BLAS GUTIERREZ, MARIA DEL PILAR 5,7045
29148927 ELORZA BARBAJERO, JORGE 5,4933
29145975 TIRAPU USTARROZ, SEBASTIAN 5,0998
MATEMATIKA (Euskara)
-Txanda irekia:
11919675 GOMEZ ZORRILLA, ROBERTO 6,9332
72432114 MARTINEZ DE ANTOÑANA DIAZ DE ALDA, IGNACIO 6,4026
44128238 MUÑAGORRI AROCENA, ONINTZA 5,9821
15378899 OREGUI ALBERDI, MARGARITA 5,7735
72672657 ITURZAETA BARNO, MARIA DOLORES 5,6299
15848866 SAEZ VILLANUEVA, ANA MARIA 5,5599
72672171 IBAÑEZ SOLA, FRANCISCO JUAN 5,4853
22735224 PEREZ IRAZABAL, MIREN NEKANE 3,8918
MUSIKA (Euskara)
-Txanda irekia:
34090996 GORROTXATEGI MITXELENA, PEDRO MARIA 6,9173
72439812 IBAÑEZ MENDICUTE, LEYRE 6,7618
34104968 ZABALO KORTA, JOSE ANTONIO 5,1648
72673186 CORDOBA ARROSAMENA, AMAYA 4,8237
33423814 DOMEÑO ZARO, AMAIA 4,5797
FABRIKAZIO MEKANIKOAREN ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (Gaztelania)
-Txanda irekia:
33419031 ARMENDARIZ TABAR, EDUARDO 7,1082
16002090 TWOSE SANCHEZ, AGUSTIN 5,1422
29150505 IBARRA MURILLO, MARTIN JOSE 5,1377
FABRIKAZIO MEKANIKOAREN ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (Euskara)
-Txanda irekia:
72437189 JAUREGUI OYARBIDE, JOSE ANTONIO 7,0194
33431865 SUBIZAR GARRALDA, JOSE ANTONIO 5,8957
30651829 BILBAO ERLEAGA, ZIGOR 3,9987
PSICOLOGIA ETA PEDAGOGIA (Gaztelania)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
15853377 ARRAIZA ZORZANO, MARIA VICTORIA 11,8800
72623935 ALVAREZ JIMENEZ, JOSEFINA 11,2200
-Txanda irekia:
15853924 EZCURRA BARRENA, MARIA MERCEDES 8,6445
15841808 ROLDAN ARRONIZ, MARIA ISIDRA 7,7423
29144398 CUARTERO ARTETA, AMALIA MERCEDES 7,4781
29147862 ARTAJO CARLOS, MARIA SALOME 6,7677
18199271 LEZA ROA, MARIA FRANCISCA 6,4911
72671587 MARTINEZ GUILLEN, ROSA MARIA 6,0998
PSICOLOGIA ETA PEDAGOGIA (Euskara)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
15828195 ETXEBERRIA BARBARIN, PEDRO MARIA 15,3800
15847906 ECHAGÜE ALCALDE, MARIA ANGELES 9,4500
-Txanda irekia:
18203169 ARACAMA COBOS, ISABEL 7,4681
29148560 MARTINEZ URMENETA, IÑAKI 6,5187
29138453 MAZQUIARAN IRIGOYEN, ANA MARIA 6,5133
29146646 LOBEIRAS OSCARIZ, ANA ISABEL 5,8482
18194834 ARRIBILLAGA SAGASTIBELZA, JOSE JOAQUIN 5,8035
15982260 LOPETEGUI PEÑAGARICANO, GEMA 5,2589
33419361 SENOSIAIN GARATEA, VIRGINIA 4,7435
SISTEMA ELEKTRONIKOAK (Gaztelania)
-Txanda irekia:
29140782 PALACIOS FERNANDEZ, JOSE ANTONIO 6,1570
TEKNOLOGIA (Gaztelania)
-Goi mailako kidegora igotzeko txanda:
16009042 CHUECA RUIZ, FRANCISCO JAVIER 10,8860
-Txanda irekia:
29154961 PINTO MENDAZA, JOSE LUIS 5,3467
18206921 URDACI IRIARTE, RAUL 5,1257
TEKNOLOGIA (Euskara)
-Txanda irekia:
29156187 DOMEÑO ZARO, MIKEL 6,2170
15991434 LOPETEGUI ZALDUA, JOSE IGNACIO 5,5643
15940324 INSAUSTI ONDA, MARIA PILAR 5,5079
29149586 CESTAU JUANTORENA, PEDRO MARIA 5,0934
15997413 LIZARRETA JACA, MIKEL 4,5826
Hizkuntza Eskola Ofizialetako irakasleen kidegoa
N.A.N. ABIZENAK ETA IZENA PUNTUAZIOA
ALEMANA
12378377 GONZALEZ FERNANDEZ, MARIA CARMEN 7,1341
O5260205 RUIZ KOLB, MARGARITA 6,6222
FRANTSESA
11926009 GALAN CAMARENA, ROSARIO 7,5911
18211197 CASTILLO SANZOL, NATALIA 7,0221
INGELESA
X0291317E McGRATH, MICHAEL 7,8311
13142070 DIEZ DIEZ, MARIA TERESA 7,1009
50422030 COGOLLUDO DIAZ, JUAN JOSE 7,0588
M486273 RUSH, COLM FRANCIS 7,0499
Lanbide Heziketako irakasle teknikoen kidegoa
N.A.N. ABIZENAK ETA IZENA PUNTUAZIOA
EKIPO ELEKTRONIKOAK
33435086 IJURCO SARALEGUI, UNAI 6,8609
73192161 CARREY ESCUER, JESUS 6,1040
INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK
15790420 PEREZ LECUMBERRI, FRANCISCO JAVIER 6,6201
18164401 CERDAN AZNAREZ, JUAN PABLO 6,5340
16553775 LOPEZ MARTINEZ, LUIS 6,2708
33423717 GORRAIZ AYALA,CESAR 6,0892
29154951 OJER ORZANCO, OSCAR MANUEL 5,8765
25148387 PELAYO ZUECO, IGNACIO 5,0682
08800080 GARCIA NAVARRO, JOSE MANUEL 4,5403
IBILGAILUEN MANTENIMENDUA
15828437 OROZ LEGAL, JOSE LUIS 6,9447
29150559 ORTIZ IRIBARREN, PABLO JESUS 6,7574
33418219 ANDOÑO RUIZ DE ESCUDERO, ROBERTO 6,0885
16561346 LASUNCION BELLO, JOSE ANTONIO 5,4834
MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENIMENDUA
15843935 FLAMARIQUE CASANOVA, JOAQUIN MARIA 6,4707
72671580 PERNAUT OJER, CARLOS MARIA 5,8117
07875454 BALLESTEROS DEL ARCO, JOSE MARIA 5,6003
72128983 CORRALES BLANCO, DAVID 3,8497
PROZESUKO LANAK
15992619 ANGULO ALVAREZ, EDUARDO 6,2380
15996199 MONTERRUBIO ARIZNABARRETA, ESTHER 5,8735
NEKAZARITZAKO EKOIZPENEKO LANAK ETA EKIPOAK
16006092 ARANA MAÑAS, FRANCISCO JAVIER 7,1070
15365329 ERAÑA MAIZTEGUI, CARLOS 6,8870
17719746 BORDONABA FORTUÑO, JOSE ANTONIO 5,9463
16007975 MUNILLA ARRIEZU, JOSE LUIS 5,8033
DIAGNOSTIKO KLINIKO ETA ORTOPROTESIKOKO PROZEDURAK
16555234 ANTON DEL CAMPO, MARIA CONCEPCION 6,9834
02705172 SANZ JIMENO, GUILLERMO JOSE 5,1720
OSASUN ETA LAGUNTZA PROZEDURAK
16009588 PEREZ PEREZ, MARIA LINA 6,7200
03431738 RADA PEREZ, VICTORINO JAVIER 6,0359
18198448 ARBEA POLITE, JESUS MARIA 5,5111
KOMUNITATEARENDAKO ZERBITZUAK
15851963 HERRERA GONZALEZ, ANA ISABEL 7,2800
15848494 TOUS ROLDAN, MARIA MONTSERRAT 6,7889
SOLDADURA
18209277 ORTIZ EGUIZABAL, KOLDO 6,4292
33437144 ORTEGA RODRIGUEZ, JESUS MARIA 3,7751
Iragarkiaren kodea: A0206546
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50