Iragarkia
91. ALDIZKARIA - 2023ko maiatzaren 2a - BEREZIA
5. HAUTESKUNDE PROZEDURA
TUTERAKO ESKUALDEKO HAUTESKUNDE BATZORDEA
Aldarrikatutako hautagai-zerrendak
Marta Fernández Molina andreak, Tuterako Eskualdeko Hauteskunde Batzordeko lehendakariak,
Aditzera ematen du: Jendaurrean jartzen dira batzorde honek aldarrikatutako hautagai-zerrendak, eranskinean agertzen direnak, betetzeko honako hauetan ezarritakoa: Hauteskunde-araubide Orokorrari buruzko ekainaren 19ko 5/1985 Lege Organikoaren 47.5 artikulua eta Nafarroako Kontzejuetako Hauteskunde Prozesua arautzeari buruzko martxoaren 16ko 12/1991 Foru Legearen 8.4 artikulua.
Tuteran, 2023ko maiatzaren 1ean.–Lehendakaria, Marta Fernández Molina.
ABLITAS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-17)
1. CARLOS BONEL SOTO
2. MAITE MELERO PELLICER
3. IRANZU TORRES AGUIRRE
4. RAMIRO ARROYO SABALLS
5. NEREA SANGÜESA CHOCARRO
6. JOSE VICENTE FERNANDEZ ANTON
7. ALBERTO SADA GIL
8. CRISTIAN ARRONDO SADA
9. ANA MARIA ROYO ARRIAZU
10. ASIER ENCISO RUIZ
11. JUAN MARIA MORGADO MORILLO
Ordezkoak
1. EVA REVIRIEGO SADA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-25)
1. CECILIO ANTON RUIZ (Independentea)
2. IVAN CEREZO ARIZALETA (Independentea)
3. MARIA FERNANDA LEON JIMENEZ (Independentea)
4. RUBEN SANTOS ROMERO (Independentea)
5. MARIA RUIZ CATOIRA (Independentea)
6. ANA JIMENEZ RUIZ (Independentea)
7. SANTIAGO GARDE IRIARTE (Independentea)
8. GARBIÑE RITA RUIZ ARRIAZU (Independentea)
9. SHEILA MARTINEZ GONZALEZ (Independentea)
10. MARIA PILAR ARELLANO OLIVER (Independentea)
11. MARIA ESTHER FERNANDEZ ROS (Independentea)
ARGUEDAS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-12)
1. JOSE LUIS SANZ ZUBIETA (Independentea)
2. PAULA RAPUN SETAS (Independentea)
3. SATURNINO PEDRO RAPUN URZAINQUI (Independentea)
4. ICIAR EZPELETA MIQUELEIZ (Independentea)
5. FRANCISCO JAVIER MARTON PEREZ (Independentea)
6. DAVID BIENZOBAS FLORISTAN (Independentea)
7. CARLOS MANUEL BORREGO DOMINGOS
8. ERICA SOLA MONBILA (Independentea)
9. MARIA LUISA BIENZOBAS SANGROS
10. MAXIMA ARGAIZ CASTILLEJO (Independentea)
11. NEREA MONCAYOLA UBAGO (Independentea)
Ordezkoak
1. MARIA CARMEN HUERTAS BIENZOBAS (Independentea)
2. JACINTO ALEGRE MATEO (Independentea)
3. JUAN JESUS ELIZALDE PELLISE (Independentea)
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-26)
1. JOSE MANUEL DOMINGUEZ BRONTE
2. MARIA VICTORIA SANZ CALVO (Independentea)
3. CESAR GURRIA GUERRA (Independentea)
4. MARIA LUZ LABIAGA BAÑOS (Independentea)
5. MAXIMO GALARRETA BRONTE (Independentea)
6. DESIREE CALVO GURRIA (Independentea)
7. MARIA JOSEFA ALONSO MARTINEZ (Independentea)
8. PAULA OTEIZA FALCES (Independentea)
9. SONIA IRISARRI IRISARRI (Independentea)
10. YARA SANZ IRIARTE (Independentea)
11. GUILLERMO RODRIGO GARATE (Independentea)
Ordezkoak
1. FERNANDO JOSE MENDOZA RODRIGUEZ
2. MARIA GLORIA ALBA JASO
3. JOSE MARIA PARDO AYALA
BARILLAS
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE BARILLAS (R-46)
1. JOSE RAMON MARTINEZ ZARDOYA
2. JORGE RUIZ MARTINEZ
3. MARIA MANUELA AGUIRRE VITAS
4. MARIA DEL MAR ZARDOYA FUENTES
5. ALBERTO MARTIINEZ BAIGORRI
6. JAVIER BAIGORRI MARTINEZ
7. SARA FUENTES GALINDO
BUÑUEL
BUÑUEL INDEPENDIENTE (R-44)
1. ENRIQUE VILLAFRANCA URIEL
2. JUAN ANTONIO PEREZ OSTA
3. RAUL MANUEL BECERRA PALOMO
4. SERGIO DIAZ LES
5. MANUEL PEREZ MALO
6. SUSANA GRACIA MARTIN
7. LETICIA INMACULADA DOMINGUEZ GUILLERMO
8. MIGUEL SAYAS SAEZ
9. MARTHA LUCIA PUERTA GONZALEZ
10. ISABEL CHUECA TRISTAN
11. JESUS ANGEL PORTOLES CHUECA
Ordezkoak
1. INMACULADA CONCEPCION FRAILE MAGALLON
CAMBIEMOS BUÑUEL (R-38)
1. MARIA TERESA ESPINOSA SAENZ
2. ALFONSO CARLOS BORDONABA RODERO
3. VICENTE LITAGO TABUENCA
4. NEREA MARTINEZ BELTRAN
5. MIREN JASONE ARRIETA MORIN
6. TAMARA RUBIO SAINZ
7. LAURA ALMINGOL PORTOLES
8. LUIS MIGUEL ORTA ENERIZ
9. FRANCISCO JAVIER REMON BELTRAN
10. SERGIO MONREAL AZCONA
11. ISRAEL JACOSTE ENCISO
Ordezkoak
1. IÑIGO MUÑOZ RUIZ
2. SONIA ISABEL BLASCO MARTINEZ
3. RICARDO MARTINEZ MATILLAS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-47)
1. DANIEL FRANCES SAINZ
2. LIVIA SAYAS BORDONABA
3. ALBERTO VELA OSTA
4. ANGEL OSTA LAVILLA
5. MARIA PILAR LAVILLA TAJAFUERCE (Independentea)
6. JESUS REMON LASHERAS
7. VERONICA VELA LAVILLA
8. RAUL PASCUAL BELIO
9. JESUS ANGEL SERRANO CERDAN
10. RAFAEL BERICAT ORTA (Independentea)
11. JOSE ANGEL CERDAN LASHERAS (Independentea)
Ordezkoak
1. JOSE MANUEL OSTA CHUECA (Independentea)
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-27)
1. DEMETRIO MUÑOZ RUIZ
2. ALBA REMON BELTRAN (Independentea)
3. RICARDO OSTA REMON (Independentea)
4. NATALIA OSTA VILLARROYA (Independentea)
5. JUAN CARLOS HUGUET CHAVERRI
6. URSULA PARDO GARCIA
7. MARIA VICTORIA PEREZ SANSUAN
8. MARIA ANGELES ORNAD MINCHINELA (Independentea)
9. CESAR LAVILLA TAJAFUERCE (Independentea)
10. JOSE MARIA OSTA SANSUAN
11. LYDIA PARDO GARCIA (Independentea)
CABANILLAS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-13)
1. CELESTINO ANTON VILLAFRANCA
2. SANTOS JAVIER RODRIGUEZ RODRIGUEZ
3. ANA BELEN ESTELLA JIMENO
4. MARIA ROCIO JIMENEZ GIL
5. ROGELIO RODRIGUEZ ALONSO
6. MARIA MERCEDES RODRIGUEZ ENERIZ
7. MIGUEL ANGEL REDONDO ZARDOYA
8. IGNACIO MARIN ALONSO
9. MARGARITA ARANZAZU ALONSO PEREZ
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-28)
1. RAQUEL PAZ APERTE
2. PABLO ARELLANO IRANZU (Independentea)
3. LAURA IRAÑETA GIL (Independentea)
4. URIEL ARELLANO RODRIGUEZ
5. BLANCA CENZANO DIEZ (Independentea)
6. JESUS MARIA CERVERA BONA (Independentea)
7. JULIA GIL VICENTE (Independentea)
8. ANA CARMEN ZUBIETA JIMENEZ
9. FRANCISCO JAVIER GUIA LITAGO
Ordezkoak
1. JULIO SANGÜESA FERNANDEZ (Independentea)
2. CAROLINA AGUADO MATEO (Independentea)
3. LUCIA PAZ LEDESMA
CADREITA
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-9)
1. BERTA PEJENAUTE PRAT
2. JOSE MARIA PALACIOS DE MIER (Independentea)
3. MARIA PRECIADO CAMBRA (Independentea)
4. JESUS NIEVA OZCOZ
5. MARIA CARMEN PASTOR JIMENEZ (Independentea)
6. PABLO CASTILLEJO PRECIADO (Independentea)
7. MARIA MAESTU CAMBRA (Independentea)
8. ISAIAS IGNACIO MILITINO CAMBRA (Independentea)
9. SILVIA ALVAREZ MARTINEZ
10. CARMELO PRECIADO LOPEZ
11. LIDIA PRECIADO CAMBRA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-29)
1. CRISTINA CAMBRA PRECIADO
2. MARIA ADORACION MAIZ PRECIADO (Independentea)
3. JUAN CUEVA PASTRANA (Independentea)
4. JAVIER CARCAR OCHOA
5. ROMINA MALO AZCONA (Independentea)
6. TANIA SANCHEZ HERNANDEZ (Independentea)
7. JUAN JOSE CAMBRA MURO (Independentea)
8. SERGIO GOMEZ NAVARRETE
9. MANUEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ
10. MARIA JESUS PUEYO CIAURRIZ (Independentea)
11. MARIA TERESA PEREZ GARCIA
Ordezkoak
1. ISABEL CAMBRA PRECIADO (Independentea)
ZARRAKAZTELU
INDEPENDIENTES DE CARCASTILLO (R-41)
1. OLAIA FRAILE GRACIA
2. MARIA BELEN CORTES LARRAMENDI
3. CHRISTIAN GARCIA ASTARRIAGA
4. JAVIER ALFARO GARCIA
5. MARIA BURGOS CATALAN
6. MAIALEN AGUIRRE IRISARRI
7. JON RIPODAS FRAILE
8. MARIA EUGENIA ECHEGOYEN SALVO
9. EDGAR DIAZ GARCIA
10. MARCOS ANTONIO PEREZ ABENDAÑO
11. JAVIER IGAL IGUAZ
Ordezkoak
1. JESUS ANASTASIO MUGUETA SIERRA
2. PABLO ANTONIO TUR CORTES
3. JESUS EMILIANO FRAILE ONECA
4. JUAN ANTONIO JIMENEZ GABARI
5. VICTORIA VISITACION AROZARENA RABASCO
6. JONATAN MAYA JIMENEZ
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-48)
1. MARIANO TIRSO BONEL LAGUARDIA
2. CLAUDIA ALFARO GURPEGUI
3. MARINA ARANGAIZ CASTILLO
4. IVAN PEREZ PEREZ
5. ANA ISABEL AGUAS ZOCO
6. EDUARDO JOSE GARDE MIQUELEIZ
7. LUIS FERNANDO USOZ JOSUE
8. JOSE ANTONIO CHUECA GASCON
9. MARIA JESUS GONZALEZ PEREZ
10. FRANCISCO JAVIER ZOCO PORTERO
11. JULIO EDUARDO MARIA PRIETO ARBELOA
FIGAROLGO KONTZEJUA
AGRUPACION POPULAR FIGAROL (R-37)
1. JAVIER FELIPE AZNAR
2. REBECA PASCUAL PASTOR
3. JESUS IBAÑEZ LUMBRERAS
4. LUIS JAVIER GRACIA RUIZ
5. JUAN PABLO CLEMENTE LUMBRERAS
CASCANTE
COALICION DE IZQUIERDAS DE CASCANTE (R-39)
1. CARLOS PIÑEIRO OTERO
2. MARIA ELENA ALONSO AGUADO
3. JOSE LUIS AGUADO MARTINEZ
4. ANA RAQUEL JIMENEZ OCHOA
5. JESUS MANUEL BAREA HERNANDEZ
6. EDURNE CASADO GUARDIA
7. MARIA TERESA HERNANDEZ MAGALLON
8. OCTAVIO AUGUSTO ROMANO VALLEJO
9. ROSARIO TERRON RODRIGUEZ
10. CARLOS GUARDIA JIMENEZ
11. ROSA MARIA AYENSA HERNANDEZ
Ordezkoak
1. JOSE IGNACIO GORRINDO TABUENCA
2. AMAIA OCHOA NAVARRO
3. MIGUEL SANCHEZ HERNANDEZ
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-49)
1. ALBERTO AÑON JIMENEZ
2. FRANCISCO JAVIER OCHOA REDIN (Independentea)
3. MARIA ASUNCION ROMEO GOMARA (Independentea)
4. CESAR TORTAJADA MODREGO (Independentea)
5. ALMUDENA MIRAMON ROYO
6. JAVIER DE LA MERCED ARTANGA
7. SANDRA CALVO DIAZ (Independentea)
8. LUIS SAN JUAN JIMENEZ (Independentea)
9. MARIA ASUNCION UCAR JIMENEZ (Independentea)
10. MARIA DEL CORO RUEDA PASCUAL (Independentea)
11. MARIO GARCIA LIZARBE
Ordezkoak
1. JESUS MANUEL ROMEO ARNEDO
2. MARIA ROSA BURGOS MARTINEZ (Independentea)
3. VIRGINIA FALCES DELGADO (Independentea)
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-30)
1. JOSE LUIS GOMEZ GARCIA (Independentea)
2. ION GOMARA GORRINDO (Independentea)
3. IARA SAN MARTIN SANCHEZ (Independentea)
4. MIGUEL ANGEL DIAZ BENITO (Independentea)
5. MARIA ARANZAZU LOPEZ ALBERDI (Independentea)
6. RAFAEL AYUSO GANDUL (Independentea)
7. VIOLETA ESPEJO JIMENEZ (Independentea)
8. ESTHER CASADO MORENO (Independentea)
9. SERGIO FUENTES ALCALDE (Independentea)
10. MARIA TERESA REDONDO PINACHO (Independentea)
11. JULIAN BERRUETE RODRIGUEZ (Independentea)
Ordezkoak
1. GLORIA PRESENTACION VICTORIA OCHAGAVIA MIRAMON (Independentea)
CASTEJÓN
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-16)
1. NOELIA GUERRA LAFUENTE
2. CELIA MARIA RINCON SAENZ (Independentea)
3. JAVIER PEREZ ECHEVARRIETA
4. JAVIER LOS ARCOS ATIENZA (Independentea)
5. ARKAITZ ROYO MALO (Independentea)
6. ERIKA MARIN SALAS (Independentea)
7. BLANCA SOLEDAD RODRIGUEZ GONZALEZ
8. JUAN MIGUEL GARCIA TRIGO (Independentea)
9. FRANCISCO JAVIER MARIN BENITO
10. JUAN LUIS VISANZAY DELGADO
11. EVA DOIZ FRANCES (Independentea)
Ordezkoak
1. FRANCISCO JOSE CASTELLANO UCAR
2. VICTOR MANUEL RODRIGUEZ DIEZ (Independentea)
3. HENAR MAULEON GUERRA
SOMOS CASTEJON (R-45)
1. RUBEN CARCAR CABRERIZO
2. MARIO DURAN RICIS
3. ROBERTO CARLOS VALVERDE CID
4. CECILIA LUJAN TOTTARO GONGORA
5. SOFIA HURTADO CARCAR
6. PEDRO ORTEGA GOMEZ
7. NATALIA HERAS GAZQUEZ
8. MARIA NIEVES CARCAR CABRERIZO
9. LORENA TIRAPLEGUI CHIQUIRRIN
10. CARLOS DAVID MARTINEZ OVEJAS
11. LAURA RUIZ SALTRA
Ordezkoak
1. JOSE ANGEL SALVATIERRA DELGADO
PODEMOS + IZQUIERDA UNIDA + BATZARRE + ALIANZA VERDE + BERDEAK EQUO (R-52)
1. RAFAEL MARTINENA LOPEZ
2. JULIA MANRIQUE ESPAÑA
3. SANDRA FRIAS MELERO
4. MARIA CRUZ MARTINEZ PALLARDO
5. DAVID ALVAREZ YANGUAS
6. IDOYA APERTE QUINTANAR
7. MARIA DEL MAR MONEO SANCHEZ
8. AITOR MURGA VELAZA
9. SERGIO ALVAREZ YANGUAS
10. ENRIQUE SUAREZ FERNANDEZ
11. SILVIA SEGURA MUNARRIZ
Ordezkoak
1. PATRICIA RODRIGUEZ HERMOSA
2. FRANCISCO JAVIER FRAILE VELAZA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-55)
1. ANICETO PEREZ VICENTE
2. GARDENIA GREGORIA COLOMA MOYANO
3. PEDRO CORCUERA MARTINEZ
4. ALEXANDER GIRALDO CORREA
5. JOHANA PATRICIA BLANDON CASTAÑO
6. ANGEL URMENETA SANTAMARIA
7. ARACELI RINCON ROMERO
8. JUAN MANUEL IRIGARAY GUILLORME
9. MANUEL MEDINA PEÑAS
10. MARIA OCTAVIO CAMPO
11. ISORIS RENTERIA MOSQUERA
Ordezkoak
1. MIGUEL ANGEL CORREDOR VALERO
CINTRUÉNIGO
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-11)
1. OSCAR BEA TRINCADO
2. FRANCISCO JAVIER MORENO ARAGON
3. ANA ISABEL LACARRA RIDRUEJO
4. FELIPA SAINZ GARIJO
5. ANA ISABEL CHIVITE GIL
6. EDURNE NAVASCUES MURO
7. SAYRA CHIVITE ALCEQUIEZ
8. RICARDO GARCIA MUÑOZ
9. VICTOR SIMON GUEVARA
10. JOAQUIN PEREZ CELIHUETA
11. MARIA ASUNCION SESMA GURUCHARRI
12. LAURA FERNANDEZ PEREZ
13. CASTO ALVERO GONZALEZ
Ordezkoak
1. ANGELA GARCIA ALFARO
2. ALVARO AREVALO HORNILLOS
3. ISRAEL GARBAYO SESMA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-31)
1. JAIME ALIAGA CHIVITE
2. JOAQUIN MORENO GARBAYO
3. JUNCAL ALVAREZ DEL RIO
4. ALVARO NAVASCUES MARTIN (Independentea)
5. MARIA ANGELES GARCIA SESMA
6. DANIEL GARBAYO ALIAGA (Independentea)
7. MARIA JESUS CELIHUETA NAVASCUES
8. ALVARO FERNANDEZ FERNANDEZ
9. INES GARBAYO RONCAL (Independentea)
10. MIRLADYS HENAO PRETEL
11. GERMAN MENA GARCIA
12. ELISA NAVASCUES MARTIN
13. JOSE MARIANO CELIHUETA NAVASCUES
Ordezkoak
1. LEYRE CHIVITE CORDON (Independentea)
2. OSCAR CHIVITE CORNAGO
AGRUPACION POPULAR CIRBONERA (R-63)
1. MARIA CARIÑENA GARBAYO
2. JUAN PABLO WEIGAND POGGI
3. IRUNE ACARRETA BEA
4. FRANCISCO JAVIER ACARRETA BONILLA
5. MONICA FERNANDEZ CUESTA
6. JOSE LUIS PEREZ JIMENEZ
7. MARIA PAZ VICENTE NAVASCUES
8. FERNANDO JIMENEZ MAGAÑA
9. MARIA CARMEN VIRTO TOTORICAGUENA
10. FRANCISCO JAVIER BOILLOS ROMERA
11. MARIA PAZ VIRTO TOTORICAGUENA
12. RAUL MONTES TRINCADO
13. MARIA ASUNCION LABOA ECHARRI
PARTIDO POPULAR (R-64)
1. MARCOS NAVASCUES CHIVITE
2. EVA CHIVITE NAVASCUES
3. SANDRA CHIVITE GARCIA
4. RODRIGO GARCIA GIL
5. ANGEL DIAGO FERNANDEZ
6. ALMUDENA GARCIA DEL POZO ROMANO
7. MONICA FERNANDEZ JIMENEZ
8. LAURA TRINCADO ALVERO
9. ANGEL GARCIA JIMENEZ
10. JESUS SANCHEZ MORENO
11. LUIS ANTONIO HURTADO VERA
12. MARIA INMACULADA CHIVITE BEAMONTE
13. JAVIER GARCIA JIMENEZ
Ordezkoak
1. DAVID BARCELONA FERNANDEZ
2. BEATRIZ GARCIA BONILLA
CORELLA
PARTIDO POPULAR (R-2)
1. ALBERTO CATALAN PERALTA
2. ALVARO MUÑOZ LOPEZ
3. MARIA CARMEN SAINZ GARCIA
4. ALFONSO JUAN ORLANDO MACHIMBARRENA
5. CARMEN OCHOA JIMENEZ
6. MARIA VANITA CHIHAIA
7. ALBERTO OCHOA SANCHEZ
8. SANTIAGO LLORENTE GOMEZ
9. MARIA VILLAR MILAGROSA GUIJARRO FRANCES
10. LUIS MARIA VERA LOPEZ
11. MARIA VICTORIA RUIZ TORRES
12. TRINIDAD SERRANO COYO
13. RAMON GARCIA CUEVA
Ordezkoak
1. JOSE RAMON MATEO CATALAN
ASAMBLEA MUNICIPAL DE IZQUIERDAS-CORELLA DECIDE ERABAKI (R-50)
1. MIGUEL ANGEL GOITIANDIA BERASATEGUI
2. CRISTOBAL CATALAN NOVO
3. CARLOS ARELLANO GOY
4. MAITE LIROZ BIENZOBAS
5. UKINEBO CASTILLEJO SALI
6. MARIA LIDIA ARELLANO LOPEZ
7. GORKA FERNANDEZ BOTE
8. NATALIA PEREZ ARIZALA
9. UNAI GONZALEZ SAEZ
10. JUAN CARLOS GONZALEZ MARTINEZ
11. SUSANA PEÑA HOLGADO
12. DOMINGO GONZALEZ MARTINEZ
13. LAURA LUCIA PEREZ RUANO
Ordezkoak
1. NOEMI SOLANAS SOLER
2. JABIER SAINZ PEZONAGA
3. AINHOA DELGADO ARAIZ
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-56)
1. PATRICIA CUEVA LAZARO
2. ANGEL CARLOS FRANCES GOMEZ
3. MARIA PILAR JIMENEZ GONZALEZ
4. JUAN JOSE DE LA CALLE SOTO
5. MARIA DEL PUY PELLEJERO MARTINEZ (Independentea)
6. JESUS MIGUEL VALLES RAMOS
7. MARIA JESUS VALLES RAMOS
8. DIEGO ANDRES GALARRETA BLAZQUEZ
9. JESUS MALUMBRES BASARTE
10. MARIA CAMINO VERGARA LOSUA
11. MARIA ARACELI MALUMBRES BASARTE (Independentea)
12. JOSE JAVIER GALARRETA BLAZQUEZ (Independentea)
13. SANTIAGO MELLADO MALUMBRES (Independentea)
ALTERNATIVA CORELLANA INDEPENDIENTE (R-67)
1. GORKA GARCIA IZAL
2. MARIA PILAR PEREZ GIL
3. IGNACIO SOBEJANO SESMA
4. AMAIA BIENZOBAS GOMEZ
5. FELIX BIENZOBAS LAZARO
6. JUDIT GARITO DELGADO
7. JAVIER EXTREMADO SEGURA
8. AMAYA LOPEZ VICENTE
9. IKER SESMA LOPEZ
10. BERONICA MARCELA GANOZA NIMA
11. FELIX JIMENEZ MELLADO
12. MARIA PILAR JIMENEZ HERNANDEZ
13. JUAN FERNANDEZ ALVAREZ
Ordezkoak
1. EUGENIA FRAILE SALCEDO
2. PEDRO ANTONIO GALAN MEARTINEZ
3. MARIA MONTSERRAT MARTINEZ LOPEZ
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-70)
1. JUAN IGNACIO GARCIA CATALAN
2. MARIA SALCEDO VIRTO
3. JAVIER FERNANDEZ MELLADO
4. ROSARIO ARELLANO SANZ
5. ALVARO LLORENTE GOMEZ
6. CESAR ECHARRI OCHOA
7. MARIA VIRGEN BISONO ROJAS
8. SANDRA BAIGORRI SAEZ
9. GLORIA MELLADO SAINZ
10. ALBERTO PRUDENCIO CATALAN HIGUERAS
11. MARIA JOSEFA ARIZA NAYAS
12. MOUSSA HAFIDI HAFIDI
13. MIGUEL SANZ SESMA
Ordezkoak
1. JOSE JAVIER GARCIA ARELLANO
2. RAQUEL PEREZ DE ARRILUCEA VIADAS
3. JOSE MATIAS JIMENEZ LAZARO
CORTES
EH BILDU - CANDIDATURA DE IZQUIERDA DE CORTES (R-5)
1. ROSALIA BONA TRAMULLAS
2. CESAREO ALBA ARELLANO
3. JOSE ADOLFO BOROBIA CIRIZA
4. AINARA ARRIAZU SANZ
5. MARIA SOLEDAD MAGALLON CASTRO
6. LUIS JAVIER SANCHEZ FERRANDEZ
7. AITXANE ARRIAZU SANZ
8. ANDER ALBA SANZ
9. MARIA SUSANA CARMEN PEÑA MASCARELL
10. IKER RINCON BONA
11. JESUS ANGEL RINCON HUERTA
Ordezkoak
1. LUIS FERNANDO PASCUAL FALDOS
CORTES ENTRE TODOS (R-1)
1. FERNANDO SIERRA ESTODUTO
2. ANTONIO ALBA BAYA
3. MARIA TERESA BLASCO ZOCO
4. FULGENCIO ANGEL ROS HERNANDEZ
5. MARIA IDOYA OROZ SEGURA
6. JOSE ESTEBAN BAIGORRI HERNANDEZ
7. MARIA PILAR MORANT ECHEVARNE
8. ANA CARMEN CONGET BALETA
9. DOMINGO CERDAN HERNANDORENA
10. JULIA MARIA HERNANDORENA LARRAYOZ
11. AINOA LOSCOS SANZ
Ordezkoak
1. MARIA ROSARIO VICENTE URIEL
2. BENJAMIN GARCIA LAVEGA
3. MARIA JESUS ZOCO EZPELETA
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-8)
1. MARIA CONCEPCION AUSEJO GOMEZ
2. JUAN PEDRO ROS HERNANDEZ
3. INMACULADA CONCEPCION CIRIZA MARCO
4. FRANCISCO FERMIN CIRIZA CASTRO
5. SILVIA NAVARRO MELENDO
6. ISMAEL MIÑES CATALAN
7. JESUS JIMENEZ CASTRO
8. ANDREA MARTINEZ REDRADO
9. EVA MARIA MIÑES ZUECO
10. JORGE CRESPO MELENDO
11. FRANCISCO JACINTO FERNANDEZ PARACUELLOS
Ordezkoak
1. SERGIO GUERRERO PEÑARRUBIA
2. MONTSERRAT ALBA ARELLANO
3. AURELIO SEGURA VICENTE
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-32)
1. ESPERANZA RUBIO GALAN
2. GERARDO ESTEBAN BELIO RODRIGUEZ
3. ANA ROSA MARTINEZ BUÑUEL
4. TASIO SANZ SALDAÑA
5. ANA JULIA LORES MORALES (Independentea)
6. ILUMINADA SANZ FERRANDEZ
7. MARIA PILAR BLASCO CATALAN
8. JOSE LUIS LABORDA RUBIO (Independentea)
9. ANDRES SANCHEZ GUERRERO
10. GERARDO MOISES BELIO URZAIZ (Independentea)
11. MARIA RAFAELA VICENTE SANCHEZ
Ordezkoak
1. JOSE LUIS LABORDA MELERO
FITERO
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-19)
1. MIGUEL AGUIRRE YANGUAS
2. ROSA MARIA BOZAL YANGUAS (Independentea)
3. ISIDRO JOSE YANGUAS JIMENEZ (Independentea)
4. MARIA ALIAGA DIEZ (Independentea)
5. IVAN SERRA MELERO (Independentea)
6. MARIA ESTHER JIMENEZ OCHOA (Independentea)
7. ANA ISABEL MARTINEZ PASTOR (Independentea)
8. ANA ISABEL MARTINEZ PASTOR (Independentea)
9. MANUEL RANDEZ GARBAYO (Independentea)
10. MIGUEL FERNANDEZ VALLEJO (Independentea)
11. MARIA MERCEDES PEREZ HERNANDEZ (Independentea)
Ordezkoak
1. LUIS AZPILICUETA ZARACAIN (Independentea)
2. ALBERTO LLORENTE JIMENEZ (Independentea)
3. DIEGO RUPEREZ DELGADO (Independentea)
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-33)
1. RAUL MAYOR BIELSA (Independentea)
2. JOSE ANGEL ALVERO PUEYO (Independentea)
3. FRANCISCO CORDOBES GUTIERREZ (Independentea)
4. LUIS ENRIQUE DELGADO MUÑOZ (Independentea)
5. MARIA MUSITA MAYOR JIMENEZ (Independentea)
6. IRURI CARRILLO CORDOBES (Independentea)
7. DIEGO GARCIA PIÑEIRO (Independentea)
8. FRANCISCO JAVIER EMILIO ALVERO YANGUAS (Independentea)
9. JOSE MANUEL DUARTE FERNANDEZ (Independentea)
10. MARIA ANGELES ALFARO TOLEDO (Independentea)
11. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ FERNANDEZ (Independentea)
FONTELLAS
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-34)
1. MARIA ERICA LASHERAS MUNARRIZ
2. VICTOR SANGÜESA PEREZ
3. SARA LORENTE BAIGORRI (Independentea)
4. DAVID PEÑA JIMENEZ (Independentea)
5. SHEILA PEREZ MARTINEZ (Independentea)
6. DANIEL GOMEZ PERNAS (Independentea)
7. MARIA LUISA LOPEZ ULLATE (Independentea)
8. MARIA JOSE PEREZ BAREA (Independentea)
9. ANDRES AGORRETA ARRIAZU
Ordezkoak
1. TOMAS CARCAVILLA VAZQUEZ
2. SANTIAGO SANCHEZ ARRIAZU
3. FRANCISCO JAVIER LAMANA IBUARBEN (Independentea)
PARTIDO POPULAR (R-66)
1. MAXIMILIANO HERNANDEZ SAHUQUILLO
2. ANGEL ARRONDO GALINDO
3. ESTELA FALCES LUNA
4. ADRIAN GARCIA RUIZ
5. ADOLFO SANZ HUGUET
6. SONIA FRANCES CLEMOS (Independentea)
7. ALEXIA HERNANDEZ FERNANDEZ
8. OSCAR JOSE OLIVER SIMON
9. ALBERTO JAVIER SALCEDO GUILLORME
Ordezkoak
1. GUZMAN SANZ SERRANO
2. RUTH AINHOA CRISTOBAL BERDALA
FUSTIÑANA
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-18)
1. MARCOS SANTIAGO GONZALEZ GAYARRE
2. ANDREA AGRAMONTE GIL
3. CRISTHIAN ARRONDO CARVAJAL
4. MARIA GABASA GRACIA
5. FRANCISCO JAVIER LOSTADO ARRONDO
6. LUIS ANTONIO AGUIRRE HIDALGO
7. LUIS AGRAMONTE REDRADO
8. JOSE NUÑEZ JUAREZ
9. DIMITAR RADEV ZHELYAZKOV
10. SVETLIN IVANOV STOYCHEV
11. JOSE MARIA AGRAMONTE AGUIRRE
Ordezkoak
1. MARIA LUCIA AGRAMONTE REDRADO
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-35)
1. HECTOR AGUIRRE OVIEDO
2. CRISTINA ARRONDO SOLA (Independentea)
3. MARIA VISITACION GARIJO LARAÑA (Independentea)
4. DAVID FERNANDEZ JIMENEZ (Independentea)
5. MOISES GALAN GUERRERO (Independentea)
6. CARLOS VITAS GALINDO
7. REBECA ARRONDO PE (Independentea)
8. LORENA PEREZ ARNEDO (Independentea)
9. BEATRIZ VITAS GALINDO (Independentea)
10. MARTA SANTOS LAPLAZA (Independentea)
11. JORGE AGUIRRE OVIEDO
POR FUSTIÑANA (R-43)
1. SERGIO VITAS AGUIRRE
2. MARIA DOLORES ARRONDO AGUERRI
3. ESTIBALIZ LARAÑA PEREZ
4. FELIX FLORISTAN REDRADO
5. CARLOS SANGÜESA SOLA
6. TSVETELIN KIRILOV PANEV
7. FRANCISCO JAVIER AGUIRRE PAREJO
8. ENCARNACION GIL GALINDO
9. CARMEN AGUIRRE LOSTADO
10. FRANCISCO JAVIER MARCHITE SIERRA
11. DANIELA VITAS CORNAGO
Ordezkoak
1. CRISTIAN GAYARRE MORALES
2. LUIS OCHOA GIL
3. IGNACIO CEREZO GIL
AGRUPACION FUSTIÑANA DE IZQUIERDAS (R-51)
1. CARLOS GUILLEN SOLA
2. ALEXIA GARIIJO SAEZ
3. GERARDO OLEA CRESPO
4. FRANCISCO JAVIER BELTRAN JORDAN
5. FABIO FERNANDEZ PUIG
6. SALOME MAGALLON LOSTADO
7. RAFAEL GUILLEN SESMA
8. MARIA ANTONIA GRACIA ENERIZ
9. MARIO J BERMEJO PINILLA
10. JESUS OVIEDO DE SOLA
11. NATALIA GALINDO JARAUTA
Ordezkoak
1. IOSUNE SOLA GIL
MÉLIDA
GRUPO INDEPENDIENTE DE TRABAJO POR MÉLIDA (R-23)
1. FRANCISCO JAVIER SESMA RODRIGO
2. JAVIER MORENO SESMA
3. ELENA MARIA TERESA MARTINEZ
4. PABLO ONECA JASO
5. MIRIAM IRISARRI ITURRALDE
6. DAVID GASTON PEREZ
7. LOURDES MUSGO GORRIA
Ordezkoak
1. JESUS CESAR PEREZ GOÑI
2. VICTOR ESTARRIAGA MUSGO
3. JUAN ANGEL MUSGO PEREZ
MONTEAGUDO
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-10)
1. JOSE MARIA TOMAS MARTINEZ
2. ROSALIA SOFIA FARIA TEIXEIRA
3. ERNESTAS UZPALIS
4. IGNACIO MARTINEZ JARAUTA
5. SILVIA JARAUTA PLANILLO
6. ANA CRISTINA MARTINEZ JIMENEZ
7. JAVIER PLANILLO ARBIOL
8. MARIA AMELIA MARTINEZ MUÑOZ
9. SARA AZAGRA CACHO
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-61)
1. MARIA LUISA JIMENEZ TARAZONA (Independentea)
2. GEMMA SOLANO VILLELLAS (Independentea)
3. IVAN AGUADO ROMAN (Independentea)
4. JOSE MANUEL MARTINEZ SANDUA
5. IGNACIO MANRIQUE MURUZABAL (Independentea)
6. MIKEL GOMARA PLANILLO (Independentea)
7. MARIA INES CORNAGO MARTINEZ (Independentea)
8. IÑAKI MUÑOZ SANTOS (Independentea)
9. SONIA PLANILLO TOMAS (Independentea)
Ordezkoak
1. IZASKUN MAGALLON MARTINEZ (Independentea)
2. ANGEL CECILIO JARAUTA MUÑOZ
3. LAURA YAGÜE MORALES
4. JESUS MARIA MEDINA SANTOS
MURCHANTE
MURCHANTINOS POR MURCHANTE (R-42)
1. MACARIO MANUEL JARAUTA SIMON
2. MARIA LUISA JIMENEZ MALO
3. DOINA-GABRIELA LUPASCU
4. GERARDO AZPIAZU MARTINEZ DE LECEA
5. IGNACIO MAGAÑA ORTA
6. DELIA SESMA GALIPIENZO
7. RICHARD MARTINEZ HERNANDEZ
8. MONICA JARAUTA MAGAÑA
9. MIGUEL ARRIAZU DOMINGUEZ
10. DAVID CLEMENTE SEBASTIAN
11. ROCIO ULLATE AGUADO
Ordezkoak
1. JOSUE MARIN FELIPE
2. CESAR FERNANDEZ OSTIZ
3. ANTONIO AGUADO CHUECA
4. TANIA PLAZA MAGAÑA
5. MARIA GUADALUPE DUEÑAS BACHILLER
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-57)
1. ALBERTO AGUADO ARRIAZU
2. ANA SASO MARTINEZ (Independentea)
3. ALEJANDRO SIMON PALOMARES (Independentea)
4. BEATRIZ ORTA SANCHEZ (Independentea)
5. MIGUEL ANGEL ORTA ORTA (Independentea)
6. MARIA ANGELES URTASUN CLEMENTE
7. LARA YOLANDA BARTOS ALEGRIA
8. MIGUEL MARTINEZ PEREZ (Independentea)
9. MARIA ROSARIO SANCHEZ CLEMENTE (Independentea)
10. JOSE RAMON LIZAR PLANILLO (Independentea)
11. HECTOR CHUECA BARTOS (Independentea)
IZQUIERDA MURCHANTINA / MURTXANTEKO EZKERRA (R-62)
1. ALFONSO CARLOS JIMENEZ PEREZ
2. AINHOA REPARAZ PEREZ
3. MIKEL COLLADO GONZALEZ
4. LOREA JIMENEZ OLLABARREN
5. JUAN CARLOS ESCRIBANO GONZALEZ
6. ANA MARIA TERAN CALAHORRA
7. MARIA ADORACION DOMINGUEZ ALBERICIO
8. JESUS CASJAUS MARTINEZ
9. MARCOS ULLATE SEBASTIAN
10. MARIA TERESA OLLOBARREN RIPA
11. SUSANA SAN JUAN JERICO
Ordezkoak
1. LUIS ENRIQUE VICENTE GOMARA
PARTIDO POPULAR (R-65)
1. MANUEL EUGENIO LEAL VILLADANGOS
2. CARLOS JIMENO MAGAÑA
3. EVA AGUADO GARCIA
4. NATIVIDAD AGUADO MAGAÑA
5. ANA JULIA LEAL PAUSANOS
6. MARIA CRUZ DIEZ ACHA
7. ANTONIO ESTARAS MORENO
8. AGUSTIN GASCON BELLIDO
9. MARIA MANUEL GOMEZ GARCIA
10. ANTONIO COCA DE LA FUENTE
11. MAY ANN LUMANDOG PAUSANOS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-68)
1. GARBIÑE ULLATE TOBAJAS
2. EDUARDO ERRO LANDA
3. BEATRIZ SIMON SANCHEZ
4. ALVARO JOSE ECHEGOYEN JARAUTA
5. ADRIAN MERIDA GIL
6. MARIA JESUS FELIPE MAGAÑA
7. JAVIER EDUARDO LARRAD CASAJUS
8. FATIMA OLGA BIENZOBAS BUENO
9. OSCAR ULLATE SEBASTIAN
10. SERGIO BONILLA GALIPIENZO
11. MARIA NIEVES ECHEGOYEN MARTINEZ
RIBAFORADA
PARTIDO POPULAR (R-3)
1. BLAS ANTONIO LORENTE RUIZ
2. JORGE HUGUET CACHO
3. MARTA RODRIGUEZ SOLA
4. FRANCISCO JAVIER JALLE VILLAFRANCA
5. ADELA MURILLO RODRIGUEZ
6. EVA CASTILLO ECHAVE
7. MARIA DEL ROMERO URDANIZ HERNANDEZ
8. FRANCISCO JAVIER LOPEZ BURGALETA
9. SERGIO RODRIGUEZ ZARDOYA
10. MARIA EUGENIA BOZAL HUGUET
11. DAVID URZAIZ EMBUN
GEROA BAI (R-22)
1. RAFAEL ERASO SALAZAR
2. ANA ISABEL MARTINEZ ALDAZ
3. JOSE MARIA SANCHEZ RUBIO
4. SERGIO SIERRA SANGÜESA (Independentea)
5. MARIA PILAR HERNANDEZ LOPEZ
6. CESAR LAFUENTE IBAÑEZ
7. HIND ANNASSI RACHIDI (Independentea)
8. JOSE MANUEL MARTINEZ MAGDALENA
9. YOLANDA MORENTIN GAUNA
10. ROBERTO PLACIDO ANASTASI MANNINO
11. OLGA LUCIA ACEVEDO CORREA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-36)
1. TIRSO CALVO ZARDOYA
2. NOEMI BEATRIZ HERNANDEZ RODRIGUEZ
3. JESUS JAVIER PEREZ MARQUES (Independentea)
4. ELENA SANCHO MURILLO
5. MARIA URDANIZ HUGUET
6. JORGE LASHERAS SIERRA
7. DIANA PAOLA OSORIO VALENCIA
8. SAUL HUGUET NUÑO
9. MARIA NIEVES MURILLO GOMEZ
10. ALBERTO ORTA RUIZ
11. JESUS MARIA RODRIGUEZ GOMEZ
Ordezkoak
1. JOSE ANTONIO VILLAFRANCA ENRIQUE
2. DAVID HUGUET CHAVERRI
3. ALBERTO DIAZ ALDAZ
4. MARIA JESUS HUGUET RODRIGUEZ
5. CLAUDIA HUGUET PEREZ (Independentea)
PODEMOS + IZQUIERDA UNIDA + BATZARRE + ALIANZA VERDE + BERDEAK EQUO (R-69)
1. ADRIAN ARRIAZU CARCAVILLA
2. JAVIER LAPUERTA AYENSA
3. ITZIAR RUIZ MORENO
4. IÑAKI ORTIGOSA ARRIAZU
5. MARTA ARRIAZU CARCAVILLA
6. SERGIO CALVILLO RUIZ
7. CARLOS SANCHEZ GRACIA
8. MARIA RUIZ CALVO
9. FUENSANTA ROMANOS ESPADA
10. LUIS FERNANDO GOMEZ VIAMONTE
11. MARIA DEL CARMEN MARTIN DE AGUILERA MORO
Ordezkoak
1. ESTEBAN DOMINGUEZ CHAVERRI
TUTERA
GEROA BAI (R-14)
1. ANA LUJAN MARTINEZ
2. NOEL IRIZ DE PABLO
3. ANA JOSE JACOSTE SAEZ
4. JUAN CARLOS GOYENECHE ARAMBURU
5. PILAR IGARTUA ETXEBERRIA
6. JOSE MANUEL HERNANDEZ SORIA
7. BEGOÑA FRANCESENA ORBEGOZO
8. DANIEL LOPEZ MORENO
9. ANA CASTELLANO SAINZ DE MURIETA
10. ARTURO VESGA SAN JOSE
11. NEREA HERNANDEZ POVEDA
12. XABIER BERGARA COGECES
13. MARIA DEL CARMEN MARTINEZ GIL
14. JUAN JOSE UCAR MURUZABAL
15. VICTOR ERASO BUÑUEL
16. EUSEBIO LARRAÑAGA MENDIZABAL
17. SARA LUCAS ALCORTA
18. JUAN CARLOS IRIZ PEREZ
19. JAIONE ARRATIBEL ARRONDO
20. MARIA DOLORES MARTINEZ COLOMA
21. MARIA CARMEN LOPEZ GARCIA
EH BILDU (R-4)
1. EDURNE LEON SANCHEZ
2. FRANCISCO JAVIER PEREZ DE OBANOS OYARBIDE
3. MIREN ARGIÑE CORTA ARAMBURU
4. JUAN ZARDOYA CISNEROS
5. TANIA GONZALEZ AGUIRRE
6. JOSE MARIA USTARROZ SANTACARA
7. LAURA CORDON MARTINEZ
8. IÑIGO GONZALEZ GONZALEZ
9. ANGELES SUSANA SUAREZ DEZA
10. MIGUEL ANGEL GRACIA ERASO
11. DANIEL JIMENEZ GIL
12. MARIA TERESA ITURRALDE ARRIBAS
13. LUIS FERNANDO IRALA BARBERIA
14. LUCIA PEREZ ARELLANO
15. AITOR MORO URRA
16. ELISA SALCEDO LAINEZ
17. URKO CAIZAN JUANARENA
18. REBECA GOMARA MADURGA
19. JOSE IGNACIO VAQUERO ORTEGA
20. MARIA ELENA BLANCO FEIJOO
21. JESUS MATEO RUBIO
Ordezkoak
1. MERCEDES GIL PEÑA
2. ARISTOTELES WLADIMIRO FUENTES JIMENEZ
3. SILVIA SAINZ ANGOS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-7)
1. ALEJANDRO TOQUERO GIL
2. ZEUS PEREZ PEREZ
3. LAURA CASANOVA SAINZ-AJA
4. IRUNE GARCIA GARCIA
5. MARIA REYES CARMONA BLASCO
6. ANA MARIA JESUS AGÜERA ANGULO
7. MARTIN LOPEZ VILLACASTIN
8. VERONICA GORMEDINO LOPEZ (Independentea)
9. FERNANDO MARIA FERRER MOLINA
10. CARLOS AGUADO HUGUET (Independentea)
11. ICIAR LES URRA
12. JUAN MANUEL PEREZ LIZAR
13. EUGENIO MIRAMON CARCAVILLA
14. MARIA NAVARRO CASADO
15. MAURO MILAGRO GONZALEZ
16. SEBASTIANA BLANCO GAMEN
17. PEDRO MARIA MARTINEZ MAULEON
18. JOSE MIGUEL GRACIA MARTON
19. VESSELINA KRASSIMIROVA GARCHEVA GARCHEV
20. LYDIA MEDINA CABANILLAS
21. MARGARITA AMALIA ELVIRA CARASUSAN GASCON
Ordezkoak
1. ALFONSO JAVIER AÑON LIZALDRE
2. CONCEPCION PURIFICACION RODERO REMON
3. MARIA MILAGROS GARRIDO GUIJARRO
4. ION HERNANDEZ HERNANDEZ
VOX (R-24)
1. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ VAZQUEZ
2. MARIA GIL GOMEZ
3. FRANCISCO JAVIER GARCIA LOPEZ
4. RICARDO DUQUE MALLEN
5. EVA RODRIGUEZ LOPEZ
6. HANS MILIAN MOJENA
7. JOSE LUIS HERNANDEZ COCERA
8. ANA SILVIA MARZAL ALONSO
9. JAVIER PABLO ABAD ESCARZA
10. ANABEL CARREIRA SUAREZ
11. JAVIER CUESTA COCERA
12. MARIA BELEN MONTES-JOVELLAR ROVIRA
13. JESUS GIL CARRERA
14. LOURDES MARGARITA BARREDO DURAN
15. JUAN FRANCISCO CUESTA COCERA
16. ANA REBECA APASTEGUI GRACIA
17. MARIANO DE LA HOZ FERRER
18. JULIA DUQUE GARCIA-MONGE
19. ALFONSO MARIA GALBIS GARCIA-ELORZ
20. MARIA PILAR SAENZ SAINZ
21. JOSE VIDAL OBON
Ordezkoak
1. SANTIAGO GALLARDO LUNA
2. ANDREA DE LOS SANTOS LEAL DE LA BARRA
3. RAUL FERRERO ARIAS
PODEMOS + IZQUIERDA UNIDA + BATZARRE + ALIANZA VERDE + BERDEAK EQUO (R-40)
1. ENEKO LARRARTE HUGUET
2. EVA ELICECHE LEON
3. OLGA RISUEÑO MOLINA
4. ALBERTO LAJUSTICIA GIL
5. MARIUS GUTIERREZ ESPINOSA
6. MARIA ISABEL MARQUES RODRIGUEZ
7. MARIA GRACIELA LOPEZ CAMARAN
8. JAVIER MONEO ARCOS
9. EMILIO RUIZ LOPEZ
10. JAVIER SANZ CONDON
11. MARIA INES MUNUERA AMADOR
12. ANA MARIA JORDAN LIZARBE
13. IRANTZU BERMEJO RUIZ
14. DANIEL CRESPO APASTEGUI
15. MIKEL ARILLA ALVAREZ
16. EDURNE ARRIAZU GIL
17. MARIA JOAQUINA GOMEZ PEREZ
18. MIGUEL MARIA CARASUSAN IZCUE
19. JOSE ANTONIO AGRAMONTE REDRADO
20. ANA MARIA RUIZ LABATA
21. SERGIO ITURRE CARCAVILLA
Ordezkoak
1. JESUS MARIA CASADO ARRIAZU
2. DARINA AVRAMOVA KYAMIL
3. MARIA MILAGROS RUBIO SALVATIERRA
PARTIDO POPULAR (R-21)
1. MARIA IRENE ROYO ORTIN
2. GLORIA GONZALEZ SORIA
3. MARIA MERCEDES SAMPEDRO LOPEZ
4. ALEJANDRO ARANTEGUI MATEO
5. DIEGO OSTA BOZAL
6. CARLO CARNEVALE SCHIANCA
7. IKER RUBIO RUIZ
8. LUZ ADRIANA GAVIRIA GIRALDO
9. RENATA BORGES MOREIRA
10. JOSE MANUEL LATORRE ORELLANA
11. RAFAEL CALLEJAS NARVAJAS
12. PATRICIA ZEGRE VERGARA
13. ALVARO BALMONT FELIPE
14. MARIA JOSEFA MORAL GARCIA
15. EVA BURGOS OLLO
16. MARIA ARANZAZU CID PEREZ
17. JOSE FRANCISCO GOMEZ JARAUTA
18. ANA MARIA JIMENEZ FERNANDEZ DE CUEVAS
19. FERNANDO GERMAN LORENTE FLOREZ
20. ANSELMO GARCIA PEREZ
21. RICARDO MIGUEL VALLEJO RUBIO
Ordezkoak
1. SUSANA GARCIA JIMENEZ
2. JAVIER PEREZ PEREZ
3. JOSE ANGEL GONZALEZ ALONSO
4. LORENA LUZAN RUIZ
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-60)
1. MARIA OLGA CHUECA CHUECA
2. EDUARDO VIDONDO ULLATE
3. BEATRIZ OCHO ARIZA
4. JOSE LUIS ANGEL IBAÑEZ MEDINA
5. LAURA SAEZ PONZONI
6. IVAN ROMO ARBIDE
7. RUTH SERNA SORIA
8. FRANCISCO JAVIER YUSTE DOMINGUEZ
9. DELINA ROSARIO TORRICO JAIMES
10. SANTIAGO CASANOVA TORRELLA (Independentea)
11. LINA AIDA HAMDOUD SANCHEZ
12. JOSE MANUEL FERNANDEZ ECHAVARRI
13. TAMARA GUTIERREZ MINGORANCE
14. JESUS MARIA PARDO DELGADO
15. MARIA DEL MILAGRO RODRIGUEZ MARCO
16. JUAN ANTONIO ROMAN GARCIA
17. MARIA JOSE SIMON MURO
18. ANTONIO FERNANDO CACHOS CLEMOS
19. ANA ISABEL ARIZA BERMEJO
20. CARLOS GIMENO GURPEGUI
21. JOSE TEOFILO SERRANO BELTRAN
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (R-53)
1. CARLOS PEREZ-NIEVAS LOPEZ DE GOICOECHEA
2. LUIS MIGUEL ALONSO MAYOR
3. SOFIA VALLEJO EGUIZABAL
4. MARTA ALONSO GONZALO
5. MARIO VALLEJO RODRIGUEZ
6. ESTELA JIMENEZ BASTERRA
7. JOSE LUIS GARCIA VILLEGAS
8. DAVID HOLGUIN ESTEVEZ
9. MARIA JESUS EGUIZABAL GONZALEZ
10. RAFAEL GARCIA ZAMORA
11. ANA MATEO ICHASO
12. ALFREDO ARROYO FRAIZ
13. VIOLETA LOPEZ DIEZ
14. IGNACIO FRAUCA REMACHA
15. NEREA SESMA PEREZ
16. JOSE LUIS GONZALEZ GARCIA
17. MARIA JESUS URZAIZ SAENZ
18. PALOMA AZCONA CASADO
19. ANA CRUCHAGA D´ HARCOURT
20. PASCUAL ALONSO VIDORRETA
21. MARTA PÉREZ-NIEVAS ARAMBURU
TULEBRAS
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE DE TULEBRAS (R-20)
1. CRISTINA DIAZ SORIA
2. ANGEL GIL TORRES
3. ARANTZA AYENSA GOMARA
4. PAULA VAL NAVAL
5. MARIA CONCEPCION PEREZ TORRES
UNION POR TULEBRAS (R-54)
1. LAURA ARTANGA BURGOS
2. MARIA CARMEN ALONSO ZAPATA
3. JOSE LUIS POYO BAZO
4. EDUARDO ARTEAGA BURGALETA
VALTIERRA
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-15)
1. MANUEL RESA CONDE
2. ALFONSO PEREZ HUALDE
3. MARTA RUIZ ALVAREZ
4. PAOLA HERNANDEZ SANCHEZ
5. MANUEL RODRIGO LARRAGA
6. DAVID HERNANDEZ USTARROZ
7. MANUEL LOPEZ JASO
8. OSCAR CASTILLEJO JIMENEZ
9. ANA ISABEL MENA GARCES
10. MARIA REYES PEÑA LALINDE
11. ROBERTO MIRANDA HUALDE
Ordezkoak
1. ROSARIO ANDREA JASO CASTILLEJO
2. JOSE JULIAN GARCES RESA
3. FELIX RODRIGO GARCIA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-59)
1. MARIA VICTORIA MONTORI MATEO
2. FERNANDO HERNANDEZ BOBADILLA
3. ANA ISABEL BIENZOBAS AZNAR (Independentea)
4. IVAN PEREZ MAZUQUE (Independentea)
5. ADRIANA GUILLORME TORRES (Independentea)
6. LUIS MARIA PRAT RODRIGO
7. ENRIQUE HUALDE LOPEZ (Independentea)
8. EVA PINA LUMBRERAS (Independentea)
9. ANDRES CILLERO DELGADO (Independentea)
10. LORENA CAMPOS CASTILLEJO (Independentea)
11. IRENE CASTILLEJO CIZAURRE
Ordezkoak
1. DIEGO JASO CASTAÑARES (Independentea)
2. MARTA CASTILLEJO CASTILLEJO (Independentea)
3. ALFONSO CARLOS MATEO MIRANDA
4. LAURA MENA BLASCO (Independentea)
5. JESUS DUCAR LEON
6. MARIA ANGELES CILLERO JIMENEZ (Independentea)
7. LEON SALILLAS TOMAS (Independentea)
8. ESCOLASTICO IRIARTE MIRANDA (Independentea)
9. CARMEN ZAPATERIA AZCONA (Independentea)
10. JUAN IGNACIO RESA CARPINTERO (Independentea)
ALESBES
SIEMPRE VILLAFRANCA (R-6)
1. MARIA CARMEN SEGURA MORENO
2. ANA CIRAUQUI MARTINEZ
3. CRISTINA MALO ABRIL
4. CHRISTIAN BURGUI BASARTE
5. GABRIEL PEJENAUTE VENTURA
6. REBECA RODRIGUEZ SAINZ
7. LAURA LAFRAYA SEGURA
8. JUAN ANGEL CERDAN MARTINEZ
9. GERMAN GOMEZ AMIGOT
10. DORIS DANIELA GUAMAN ZARUMA
11. LAURA AZCONA FUERTES
Ordezkoak
1. FABIOLA GARRIDO ARANA
2. DAVID FUERTES BURGUI
3. LUIS FERNANDO PEREZ CRISTOBAL
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-58)
1. DELIA LINZOAIN PINILLOS
2. JESUS MARIA ARAIZ MORAN (Independentea)
3. LARA ROMEO ARIZALA
4. LAURA ARTUCH NAVARRO (Independentea)
5. MIGUEL ANGEL RANDEZ PEREZ (Independentea)
6. MIGUEL RAFAEL MOINA QUISHPI (Independentea)
7. LETICIA MUÑOZ CANO (Independentea)
8. JESUS ARRONDO CALAHORRA
9. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ JAURRIETA
10. JULIA MARIA OCHOA RESANO (Independentea)
11. VALENTINA AZCONA MORENO
Ordezkoak
1. ENRIQUE MAYAYO AMIGOT
2. ARANTXA ROMEO ARIZALA
Iragarkiaren kodea: J2306858
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50