Iragarkia
91. ALDIZKARIA - 2023ko maiatzaren 2a - BEREZIA
5. HAUTESKUNDE PROZEDURA
IRUÑEKO ESKUALDEKO HAUTESKUNDE BATZORDEA
Aldarrikatutako hautagai-zerrendak
Esther Fernández Arjonilla andreak, Iruñeko Eskualdeko Hauteskunde Batzordeko lehendakariak,
Aditzera ematen du: Jendaurrean jartzen dira batzorde honek aldarrikatutako hautagai-zerrendak, eranskinean agertzen direnak, betetzeko honako hauetan ezarritakoa: Hauteskunde-araubide Orokorrari buruzko ekainaren 19ko 5/1985 Lege Organikoaren 47.5 artikulua eta Nafarroako Kontzejuetako Hauteskunde Prozesua arautzeari buruzko martxoaren 16ko 12/1991 Foru Legearen 8.4 artikulua.
Iruñean, 2023ko maiatzaren 1ean.–Lehendakaria, Esther Fernández Arjonilla.
ADIOS
AGRUPACION VECINAL ADIOS (R-24)
1. ALFONSO LIZARRAGA ESLAVA
2. ASIER ESLAVA ECHAVARREN
3. IDOYA ISABEL AZCONA MURUZABAL
4. MARIA TERESA SANZ DE ACEDO BAQUEDANO
AGRUPACIÓN ELECTORAL ADIÓS (R-66)
1. MIGUEL ANSA RETA
2. IÑIGO VILLAFRANCA LAMBERTO
3. OSCAR SALINAS LÓPEZ
4. MARIA PUY ESLAVA PINA
5. ISABEL GALARRAGA IRUJO
ALTSASU
GEROA BAI (R-17)
1. JAVIER OLLO MARTÍNEZ
2. IDOYA IBAÑEZ DE OPACUA AMILLANO
3. MANUEL BERGERA IJURCO
4. MARI CARMEN VIANA MURGA
5. JULEN DIAZ OYARBIDE
6. SANTIAGA LUCEÑO ARIAS
7. PEDRO JOSÉ IGLESIAS MENDILUCE
8. PEDRO JIMENEZ ELVIRA
9. JOSEBA JOKIN ZELAIA OIARBIDE
10. MARIA JESÚS MIGUEL BARRIOCANAL
11. MONICA GUAJARDO ARANGUIZ
12. VISITACIÓN GRADOS CABEZA
13. UNAI HUALDE IGLESIAS
Ordezkoak
1. MARÍA ISABEL FERNÁNDEZ SAEZ DE MUNIAIN
2. FERMIN ZABALA RUIPEREZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-91)
1. AINIZE IBARGUTXI IPARRAGUIRRE
2. JESUS GALARTZA ZELAIA
3. AMAIA ABUCIDE AYLAGAS
4. JUAN JOSE GOICOECHEA SAN ROMAN
5. HODEI ALEGRE GIL
6. GOIURIA ANSO IRIARTE
7. JOSE ANTONIO DONLO BECERRIL
8. ANE ZELAIA RUIZ DE EGINO
9. MARIA IDOIA GOIKOETXEA GOMEZ
10. IÑAKI RUBIO MENDOZA
11. AINARA ONDARRA UTRILLA
12. ALBERTO AN TON REPARAZ
13. MARIA ASUNCION FERNANDEZ DE GARAYALDE-LAZCANO
Ordezkoak
1. MARIA ISABEL POZUETA FERNANDEZ
PARTIDO POPULAR (R-133)
1. MARTA MELERO CATALAN
2. ALMUDENA BLANCO MARTIN
3. FRANCIISCO ANTONIO SARABIA NARVAEZ
4. JORGE MOYANO CABRERA
5. MERCEDES RODRIGUEZ LLAGAS
6. VALENTIN MARIANO FRANCO NAVARRO
7. MARIA VICTORIA ROLDAN ESPEJO
8. MIGUEL MARCOS SANCHEZ
9. MARIA DOLORES PANADERO GOMEZ
10. PEDRO ORTEGO SAIZ
11. MARISOL ORTEGA RODRIGUEZ
12. AUREA VILLADANGOS GUTIERREZ
13. JAVIER JORGE GUERRA FERNANDEZ
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-163)
1. JUAN LOSA OCARIZ
2. ÁLVARO ARÉVALO JIMÉNEZ
3. PEDRO GONZÁLEZ FELIPE
4. YOLANDA IBAÑEZ PÉREZ
5. PAULA MARÍN HERNÁNDEZ
6. JOSÉ MIGUEL IMBULUZQUETA FERREIRO
7. MARÍA FELISA CASADO OLIVER
8. ASUNCIÓN GREGORIO IBÁÑEZ
9. JORGE ESPARZA GARRIDO
10. ANA ELIZALDE URMENETA
11. CRISTINA LÓPEZ MAÑERO
12. FRANCISCO GASTÓN AGUIRRE
13. EDUARDO SANZOL BAZTÁN
PODEMOS + IZQUIERDA UNIDA + BAZTARRE + ALIANZA VERDE + BERDEAK EQUO (R-313)
1. GONZALO MONTOYA SERRANO
2. ADRIANA REMIGIO RODRIGUEZ
3. PEDRO SANTANO CAVA
4. ERKUDEN MERCERO EZQUERRA
5. JUAN LUIS LOPEZ MUÑOZ
6. MARTA BARQUILLA BARROSO
7. ARTURO CARREÑO PARRAS
8. MARIA PATROCINIO EZQUERRA HERNANDO
9. JOSE MIGUEL CASTRO LOPEZ
10. JUAN MANUEL MALATO COSTA
11. MARIA ASUNCION PALOMINO MATEO
12. JOSE PEDRO PALACIOS BAZ
13. MARIA DEL MAR VERA FERNANDEZ
Ordezkoak
1. AURELIO LUCAS ANDRADES
ANTSOAIN
GEROA BAI (R-10)
1. JAVIER ANDUEZA GARCES
2. ADRIAN SEMINARIO MARIN
3. NEREA PÉREZ EXPOSITO
4. MAITE ELORZA CAPARROS
5. ALICIA MARCELA DUDECH GIMENEZ
6. JESUS MARTINEZ RICO
7. MARIA PILAR ECHEVERRIA CORONADO
8. XABIER GOMEZ DE SEGURA ALONSO
9. AINHOA GASTEARENA ARRAIZA
10. JON SEMINARIO MARIN
11. CONSUELO SATRUSTEGUI MARTURET
12. KOLDO ZURUTUZA EROSTARBE
13. AINHOA DELGADO MATEOS
14. JOSÉ RAMÓN SALAMANCA OSCOZ
15. MARÍA ROSARIO CREMAES MAYORGA
16. MARÍA RAQUEL LÓPEZ RUIZ DE ALEJOS
17. JOSÉ MARI AIERDI FERNÁNDEZ DE BARRENA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-26)
1. IVAN CACHO ISLA
2. LAURA ZORRAQUINO SALVO
3. JESUS ANTONIO LIZASO OLIVAN (Independentea)
4. SARA GILA OGAYAR
5. CARMELO JIMENEZ HERNANDEZ (Independentea)
6. MARIA ARANTZAZU BIURRUN URPEGUI
7. ALEJANDRO GARCIA VILLAR
8. MARIA ARANZAZU GAMBRA GARCIA
9. REBECA ESNAOLA BERMEJO (Independentea)
10. ANTONIO GILA GILA
11. MARIA CONSUELO LOPEZ JIMENEZ
12. EDUARDO GOMEZ RUBIO
13. NAIARA PEREZ GARCIA
14. ANTONIO SAINZ JIMENEZ
15. MARLENNI DALLANA TAVAREZ MARTINEZ (Independentea)
16. MARIA JOSE ANGELA ELIZONDO URTASUN (Independentea)
17. ALFREDO GARCIA LOPEZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-65)
1. MARTA DIEZ NAPAL
2. ARITZ AYESA BLANCO
3. JON GARAI VALES
4. MARIA ELENA UGARTE PAEZ
5. SILVIA MIRANDA IRIARTE
6. GORKA HERMOSO CARMONA
7. LAURA MOLINA AZANZA
8. ANTONIO FRANCISCO LA HABA VAZQUEZ
9. MARIA JOSE ARTEAGA URRUTIA
10. AIMAR SENOSIAIN SERRANO
11. MARIA ROSARIO GORRAIZ LARREA
12. VICTOR MARTINEZ LACUNZA
13. MARIA ELENEA URIZ BEORLEGUI
14. SANDRA MORILLAS MORALES
15. IBAI ANTON DOMINGUEZ
16. JAIONE CARRERA CIRIZA
17. ANDER ANDONI OROZ CASIMIRO
Ordezkoak
1. MARIA CRUZ REINALDOS BERNAL
2. ROBERTO CALERO RAMIREZ
3. IMANOL COLOMA PUCHOL
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-98)
1. ANTONIO VERGARA BURGOS
2. FRANCISCO JAVIER VILCHEZ LÓPEZ
3. FATME IBRAIMOVA PANICHKAROVA
4. ELEONORA MIHAYLOVA STAMBOLIYSKA
5. JUAN MANUEL VIEDMA TENA
6. MELIZA CHARLY CARRASCO ALANES
7. LUIS MARIA PÉREZ ARREGUI
8. MARIA JESÚS PÉREZ GARDE
9. JAVIER PUENTE SALVATIERRA
10. MARIA JESÚS SAN MARTÍN DÍEZ DE ULZURRUN
11. ELVIRA ALONSO ORDÁS
12. FRANCISCO JAVIER LITAGO TABUENCA
13. FERNANDO ÁLVAREZ GONZÁLEZ
14. ISABEL GÓMEZ ÁLVAREZ
15. DAVID VERGARA MARTÍNEZ (Independentea)
16. JUANA MARTÍNEZ DELGADO
17. JUAN MARIA AZCONA ÁLVAREZ
PARTIDO POPULAR (R-126)
1. EMILIO LINARES AGUILAR
2. MARÍA INMACULADA AZNAR GARBAYO
3. TERESA GASPAR GUTIERREZ
4. RAFAEL DIEZ SOJO
5. MARÍA CONCEPCIÓN ORTEGA GALVEZ
6. TRINIDAD PILAR LASERNA PEREZ
7. JONATAN CHILOECHES MIÑARRO
8. ILUMINADA MARTÍN CRESPO GARCÍA
9. MARIO FERNÁNDEZ PÉREZ
10. BERNARDO ZURITA MARQUES
11. INES GLADYS SAN MIGUEL MELGAREJO
12. NURIA HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
13. FRANCISCO ROJAS DE LA PEÑA
14. LUIS ORDOÑEZ LARA
15. MARÍA DIVINA RUBIO PASCUAL
16. JULIO MOISES FERNÁNDEZ GARCÍA
17. ALICIA MARTÍNEZ DÍEZ
PODEMOS+IZQUIERDA UNIDA+BATZARRE+ALIANZA VERDE+BERDEAK EQUO (R-228)
1. CARLOS JIMÉNEZ SARASA
2. MIGUEL ÁNGEL ARBIZU MARTURET
3. MARÍA ISABEL VIDAL RUIZ
4. MARÍA BEGOÑA GÓMEZ HERNÁNDEZ
5. IDOYA BUENO LERGA
6. IÑAKI HERMOSO CAPITÁN
7. MARIA RAQUEL CORTÉS GOÑI
8. MARÍA INMACULADA SÁNCHEZ MARQUÉS
9. SERGIO LÓPEZ GOÑI
10. MIKEL OTAZU IRACHETA
11. JOSÉ JAVIER ELIZARI CASTRILLO
12. CAROLINA AGUILERA PÉREZ
13. LOURDES TOMÉ MARTÍN
14. MERCEDES RUDI BURGALETA
15. JOSÉ IGNACIO ARBIZU MARTURET
16. MANUEL BENÍTEZ TRINIDAD
17. LAURA LECUMBERRI ESPARZA
Ordezkoak
1. SIXTO ARNÁIZ GARCÍA
2. LUIS MARÍA PLA LARRAMENDI
3. MARÍA NIEVES PÉREZ DE URABAYEN RUIZ
4. ANDRÉS SEPÚLVEDA TRIGO
5. MARÍA GUADALUPE GALINDO SARASIBAR
6. PATRICIA ELENA ABAD ENCINAS
ANUE
AGRUPACION BURDINDOGI (R-137)
1. MIGUEL ANGEL LARRAYOZ VIDAN
2. ROBERTO EL BUSTO EGOZKUE
3. MARIA ISABEL JESUSA OYARZUN AZPIROZ
4. AMAIA IRAIZOZ CIA
5. LUIS MIGUEL APELLANIZ BIZCARRONDO
6. PATRICIA MARIÑELARENA MIQUELEZ
7. ITXASO OYARZUN ARAMBURU
ARITZUKO KONTZEJUA
AUPA ARITZU (A.A.) (R-285)
1. ANA MARIÑELARENA URDANIZ
2. ENEKO IRAIZOZ CIA
3. JOSUNE IRAIZOZ CIA
4. IVAN ECHEVERZ BALDA
5. ANGEL MARIA URDANIZ IRURITA
BURUTAINGO KONTZEJUA
AGRUPACION BURUTAIN (R-116)
1. JOSE JAVIER ZARO IRAOLA
2. MAITE SAN PEDRO ECHAVARRI
3. FERMIN MUGIRO ZARO
GRUPO INDEPENDIENTE DE BURUTAIN /BURUTAIN TALDE INDEPENDENTEA (R-267)
1. LEYRE SAN MARTIN ELIZONDO
2. ANA SAN MARTIN MOROTE
3. NIEVES RICO GOMIS
4. MIRIAN OJER URDIN
5. OIHANE SAN MARTIN VENANCIO
EGOZKUEKO KONTZEJUA
EGOZKUEKO BATASUNA (R-108)
1. ARANZAZU ALEMAN ARRATE
ETSAINGO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ETULAINGO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE ETULAIN (R-264)
1. RAUL PASCAL EGOZCUE
LEAZKUEKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE LEAZKUE (R-265)
1. OIHANE PÉREZ ORBARA
OLAGUEKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
AÑORBE
AGRUPACIÓN ELECTORAL AÑORBE AVANZA (R-22)
1. JOSE IGNACIO ECHEVERRIA CIORDIA
2. KATIA NEVES NASCIMENTO
3. CRISTINA YOLDI TORRES
4. MIGUEL LUQUIN URMENETA
5. JAVIER LIZARRAGA MARTINEZ
6. LUIS RAFAEL AZPARREN ERVITI
7. JORGE ARDANAZ URRICELQUI
Ordezkoak
1. MIRIAM LIZARRAGA ECHEVERRIA
2. SONIA URIZ VIDAURRE
ARAITZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-48)
1. JOSE MANUEL ZUBILLAGA MUGUERZA
2. MAIDER AGUIRREBARRENA BELDARRAIN
3. ASIER ARSUAGA UGALDE
4. IGONE VAZQUEZ ANGULO
5. UNAI OCHOA OYARBIDE
6. MATIAS GOIKOETXEA IRIGOIEN
7. MARIA PAZ PEREZ IZCO
AZKARATEKO KONTZEJUA
URRAITZ (R-89)
1. UNAI OCHOA OYARBIDE
2. JUAN JOSÉ ALTUNA OTAMENDI
3. OLATZ ALTUNA GAZTELUMENDI
4. IRATI EZEIZA KARRERA
5. LOREA IRURZUN LÓPEZ
GAINTZAKO KONTZEJUA
SONBELU (R-110)
1. MIKEL BARBERIA PELLEJERO
INTZAKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
UZTEGIKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ARRIBE-ATALLUKO KONTZEJUA
AAB - ARRIBE ATALLU BERRITZEN (R-135)
1. JOSÉ MARÍA AMUNDARAIN ARANALDE
2. AITOR ECEIZA BALDA
3. XABIER SARASA TOLOSA
4. JUAN GORRITI GARATE
ARANO
HERRI AIERRIZ (R-280)
1. JOSE ANTONIO RUIZ MINER
2. XABIER CUETO MARTIN
3. FRANCISCO JAVIER LEGARRETA ECHARRI
4. JON MARI BEASAIN IRAZUSTA
5. MARIA CONCEPCION CLAVER OYARBIDE
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-311)
1. ROBERTO LECUMBERRI EUSA
2. FRANCISCO JAVIER MARQUEZ ALEGRE
3. MARÍA JESÚS ABAURREA URNIZA
4. ARMANDO JIMÉNEZ GARRIDO
5. DOLORES CALERO LÓPEZ
ARAKIL
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-50)
1. OIHANA OLABERRIA JAKA
2. RAUL ANGULO BLANCO
3. IRANTZU ESCUDERO JACA
4. ALFONSO NUIN CARTUJO
5. JULEN LLORENS ESPADA
6. IKER ALEGRE SANTANDER
7. NAIARA MARIÑELARENA MARTINEZ
Ordezkoak
1. IDOIA LOIGORRI VILLARES
2. PABLO URRICELQUI MARTINEZ
EKAIKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE EKAI (R-221)
1. FRANCISCO JAVIER HUARTE GARRO
ETXARRENGO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE ETXARREN/ETXARRENGO INDEPENDENTEAK (R-74)
1. MIGUEL MARCOS CRESPO
2. ASIER SANTESTEBAN GARCIA
3. EIDER SANTESTEBAN MARIÑELARENA (Independentea)
4. LAURA SOLANO MACHO (Independentea)
5. IKER DE CARLOS LARRAINZAR
Ordezkoak
1. ROBERTO ETXEBERRIA IRURTIA
ETXEBERRIKO KONTZEJUA
AGRUPACION ETXEBERRI/ETXEBERRI TALDEA (R-191)
1. JAVIER MARTIJA ECHARRI
2. ALONDRA AMOZTEGUI MOYA
3. FELIX LOPETEGUI SORAVILLA
4. SONIA ELUSTONDO LABARI
5. MARCIAL CESTAU JUANTORENA
EGIARRETAKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE EGIARRETA/EGIARRETAKO TALDE INDEPENDENTEA (R-268)
1. MIGUEL ERVITI FERNANDEZ
2. JULEN LLORENS ESPADA
3. ASIER LAZCOZ GARAICOECHEA
4. JOAQUIN LAZCOZ OLAECHEA
5. FERMIN IZQUIETA ARBILLA
ERROZKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE ERROTZ/ERROTZEKO INDEPENDENTEAK (R-195)
1. BEGOÑA OMATOS SORIA
2. LAURA RUIZ DE ERENCHUN RAMIREZ
3. OSKIA LEGARRA URDIAIN
4. ANA ARAGONESES RUBIO
IZURDIAGAKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES IZURDIAGA INDEPENDENTEAK (R-300)
1. IRATI HUARTE MAYORA
2. OSKIA LARUMBE HUARTE
3. JOSEBA HUARTE MAYORA
4. JULEN LARUMBE PEREZ
5. ANDER OCHOA LARUMBE
SATRUSTEGIKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE SATRUSTEGI - SATRUSTEGIKO INDEPENDIENTEA (R-304)
1. JOSÉ ANTONIO ANGULO BACHILLER
URRITZOLAKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE URRITZOLA (R-197)
1. FERMIN MARIÑELARENA IRAIZOZ
HIRIBERRI ARAKILGO KONTZEJUA
HIRIBERRI ARAKIL TALDEA (R-215)
1. JAVIER ARRIETA ANIZ
2. JOSÉ LUIS LEGARRA MURUZABAL
3. ANDER UNANUA HUARTE
4. MARKEL AZKONA UNANUA
5. IBAI HUARTE GONZÁLEZ
IHABARKO KONTZEJUA
IHABARKO INDEPENDIENTEAK/INDEPENDIENTES DE IHABAR (R-269)
1. JAVIER ERVITI IRAÑETA
2. AMAIA JACA IRURTZUN
3. MAIALEN HUARTE ARANO
4. PABLO URRICELQUI MARTINEZ
5. SAMUEL ARRARAS IRAÑETA
ZUHATZUKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ARBIZU
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-281)
1. FRANCISCO JAVIER RAZQUIN FLORES
2. ANE LIZARRAGA BEGIRISTAIN
3. MATEO BERASTEGUI ASTIZ
4. AMETS FLORES GARTZIANDIA
5. MITXEL ZENARRUZABEITIA UNAMUNO
6. MIREN IDOIA ETXEBERRIA ARRARATS
7. MAITANE INTXAURRAGA URIBARRI
8. MIKEL BERASTEGUI UNCILLA
9. AINHOA IZAGUIRRE IZAGUIRRE
ARRUAZU
BATZALARRE (R-305)
1. AMAIA GARCIA MENDIOROZ
2. GORKA OVEJERO GANBOA
3. LEIRE GAMBOA DE MIGUEL
4. MIKEL AIZPUN ANDUEZA
5. XABIER GAMBOA DE MIGUEL
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-312)
1. FRANCISCO JAVIER ESANDI RIÑON
2. ASUNCION MAYOR PUY
3. PEDRO PAMPLONA LOPEZ
4. MIKEL HERRANZ OIZ
5. JOSE IGNACIO LOPEZ BORDERIAS
ATETZ
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
AROZTEGIKO KONTZEJUA
AZTA (R-142)
1. LORENZO CAÑAMARES ALDAREGUIA
INDEPENDIENTE DE AROSTEGUI (R-310)
1. ANDONI ELIZONDO EZCURRA
ZIGANDAKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
BERATSAINGO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE DE BERASAIN (R-146)
1. AITOR MARÍA EGOZKUE GUERENDIAIN
BEUNTZAKO KONTZEJUA
BEUNZA DOS (R-81)
1. ENEKO EUGUI SUBIZA
2. IRANZU AZPIROZ ERBITI
3. SILVIA TORAL USUNARIZ
BEUNZA UNO (R-117)
1. MIKEL MARTIN GARIJO
2. ALBERTO SARASIBAR CIGANDA
3. ARANZAZU GONZALEZ CENOZ
ERITZEGOITIKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE ERICE (R-139)
1. JOSE AGUINAGA ALDAREGUIA
BAKAIKU
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-171)
1. EGOITZ URRITZA LAZKOZ
2. JOSETXO KINTANA LARRAZA
3. SAIOA ESTHER ZELAIA ANSO
4. EKHI ETXEBERRIA KAIUELA
5. HAIZEA GALARZA BARANDIARAN
6. MIKEL GALARZA QUINTANA
7. ENEKO LARRAZA ALEMAN
Ordezkoak
1. FRANCISCO JAVIER ZEBERIO ARRARAS
2. MARIA CONCEPCION ETXEBERRIA SOLIS
3. LAURA ERDOCIA LOPEZ DE ZUBIRIA
BASABURUA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-282)
1. SANTOS ETXEGIA ORONOZ
2. JULEN BEUNZA ARANO
3. ALAIA ETAYO ORONOZ
4. MICAELA ELIZALDE ELIZALDE
5. IKER ISIEGAS GARISOAIN
6. JOSE JAVIER AUZA ALSUA
7. MARÍA DEL MAR ANSORENA SALA (Independentea)
Ordezkoak
1. AMAIA RECONDO AZPILICUETA
2. IRATI BARBERENA COCERA
3. MIREN EDURNE ARRAZUBI LABIANO
ARRARASKO KONTZEJUA
OTSOLA (R-216)
1. LUIS MANUEL ARANGOA RIEZU
2. MARIA CARMEN MARIEZCURRENA UNANUA
3. YOLANDA ARRIBAS GIMENO
4. MIREN JOSUNE RIPALDA ZUBIETA
5. MIGUEL ANGEL OSCOZ ARCE
BERUETEKO KONTZEJUA
IREBER (R-72)
1. IÑAKI LÓPEZ OSINAGA
2. JUANA MARÍA OCHOTORENA GALARZA
3. MARTÍN MARÍA ETXARRI ETXEGIA
4. ASCENSIO INDACOECHEA ARANGOA
5. XABIER ARRARAS ARANGOA
GARTZARONGO KONTZEJUA
LAUXTI (R-211)
1. OIER LEGARRA BEUNZA
2. AMAIA LEGARRA BEUNZA
3. JOSUNE JUANENA MARIEZCURRENA
4. JOSEBA SATRUSTEGI TELLECHEA
5. SANTIAGO ESPINAL TELLECHEA
ITSASOKO KONTZEJUA
UNTZATEGI (R-249)
1. MARIA ISABEL ILARREGI MANJARREZ
IGOAKO KONTZEJUA
ISISTI (R-199)
1. IBAI IRIARTE ARIZTIMUÑO
2. IRATI MARTICORENA ARBILLA
3. MARIA BEGOÑA IRIBARREN GOÑI
4. MARIA LUZ NAGORE LEOZ
5. MARIA TERESA REYES AYERRA
JAUNTSARASKO KONTZEJUA
OIHANZABAL (R-270)
1. PELLO MIRENA ALSUA ARISTEGUI
IHABENGO KONTZEJUA
IHABENGOAK (R-188)
1. MARÍA GORETTI BEUNZA MARIÑELARENA
UDABE-BERAMENDIKO KONTZEJUA
ERLAIN (R-259)
1. IMANOL BIURRARENA BARRENETXEA
2. MARIA PILAR MAYORA GORROCHATEGUI
3. INMACULADA CONCEPCION FERNANDEZ VICUÑA
4. JESUS MARIA ALVAREZ SARASOLA
5. FRANTZISKA URRITZA SATRUSTEGI
OROKIETA-ERBITIKO KONTZEJUA
AIZARBIL (R-217)
1. JESUS MARIA BALDA PEREZ
2. JOSE ANTONIO SANCHEZ LORENTE
3. NEREA OIZ MARINA
OLA (R-250)
1. JOAQUÍN MARÍA ARMENDÁRIZ TELLETXEA
2. MARTÍN PERURENA BELTZA
3. MIKEL TELLETXEA ARREGUI
4. DAMARIS USED RUIZ
BAZTAN
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-40)
1. ANASTASIO NAGORE GARRALDA
2. MARÍA DEL CARMEN IRIBARREN IRIBARREN (Independentea)
3. IGNACIO AGUERREA ALMENAR
4. CONSOLACIÓN AGUERREBERE CELAYETA (Independentea)
5. MARCO MOLINA IRAZOQUI (Independentea)
6. MARÍA JOSÉ SALDÍAS SALDÍAS (Independentea)
7. JOSÉ MARÍA GARMENDIA ARIZMENDI
8. ISABEL OLAVE BALLARENA
9. CARLOS IDOATE EZQUIETA
10. MARÍA CARMEN IRIGOYEN SARRATEA (Independentea)
11. FRANCISCO VILLAREJO PRIETO (Independentea)
12. JESÚS MIGUEL EGURROLA IRAOLA (Independentea)
13. MARÍA NIEVES BALLARENA ERRAMUZPE (Independentea)
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-176)
1. FERNANDO ANBUSTEGI GOÑI
2. LOREA LIZARRETA INSAUSTI
3. MARIANO IRIBARREN IRIGOYEN
4. ALAITZ ARRETXEA ETXEBERRIA
5. JOSE LUIS RETEGI IITURBIDE
6. GORKA URTASUN SALDIAS
7. IZARGI ZUMARRAGA ETXANDI
8. AINARA UNANUA ARIZMENDI
9. JOSEBA ARRIJURIA LANDA
10. MAIDER AZKARATE TOMASSONE
11. XABIER MAIA ETXEBERRIA
12. ELISA ALMANDOZ IRIGOIEN
13. JOSEBA XABIER OTONDO BIKONDOA
Ordezkoak
1. AINHOA ASTIZ GOÑI
2. EÑAUT BERISTAIN IRIARTE
3. MARIA FRANCISCA ATXA MINDEGIA
GEROA BAI (R-230)
1. LANDER SANTAMARIA ALCOCER
2. MIKEL GARBALENA GOÑI
3. IZASKUN GOÑI RAZQUIN
4. MARIA JOSE PAGAZAURTUNDUA IDIART
5. CARLOS GARAICOECHEA ECHENIQUE
6. FRANCISCO JAVIER ETXENIKE URROZ
7. JAVIER ZABALETA ANDRESENA
8. LAURA IGANTZI MITXELENA
9. EVA SORBET PEZONAGA
10. MARIA ANTONIA ARANA SEGUIN
11. JOSE IGNACIO ARANBURO GONZALEZ
12. JOSE LUIS DE CARLOS IRIGUIBEL
13. ANA OLLO HUALDE
ZUREKIN CONTIGO BAZTAN (R-225)
1. FLORENTINO GOÑI TELLECHEA
2. IÑIGO ITURRALDE ELICECHE
3. JOSEBA MORENO BIDEGAIN (Independentea)
4. NEREA FRIAS ITURRIA (Independentea)
5. MARÍA RESURRECCIÓN ELIZAGOYEN ECHEGARAY
6. AITOR BAZTERRIKA ZELAIETA (Independentea)
7. MIREN OPOCA VICONDOA
8. MARÍA LOURDES OHARRIZ MARTICORENA
9. MIGUEL ANGEL ALEMAN SARRATEA (Independentea)
10. MARÍA TERESA ITURBIDE LUCAS
11. AITOR JAEN BRAÑA (Independentea)
12. NESTOR ARTURO CHARANCHI SAAVEDRA
13. MARÍA ISABEL MIKELARENA DOMEC
Ordezkoak
1. BELEN TERESA ITURBIDE LUCAS
2. UNAI APEZTEGUIA PETRIRENA
BAZTANGO INDEPENDIENTEAK - INDEPENDIENTES DEL BAZTAN (R-296)
1. PELLO SARRATEA SANZBERRO
2. ANDONI IRIGOYEN MARITORENA
3. MARTÍN MARÍA ALZUARTE GAZTELU
4. BEATRIZ ECHEVERRIA VALCARLOS
5. MIRENCHU GARBIÑE FERNÁNDEZ ARETXABALA
6. LUIS MIGUEL MORTALENA SALDIAS
7. MARÍA PILAR ITURREGUI VICONDOA
8. SANTIAGO URRUTIA JUANICOTENA
9. MARÍA ROSARIO VERGARA MIHURA
10. FRANCISCO BENGOECHEA FELIPE
11. PATRIZIA LEIZA ARRAZTOA
12. MARTÍN ANTONIO ARRIADA MICHELENA
13. MIREN VERA RODRIGUEZ
Ordezkoak
1. JOSÉ ANTONIO ECHEVERRIA OSACAR
2. GIL GOYENECHE AGUIRRE
3. CAROLINA CEBALLOS GUERRERO
BERTIZARANA
BERTIZARANAKO TALDEA (R-272)
1. ANDRÉS ECHENIQUE IRIARTE
2. JOSE ANTONIO SARRATEA RECARTE
3. XABIER AGUERRE DAMBORIENA
4. JOSE ANTONIO JAUREGUI JUANTORENA
5. IKER TRANCHE LAURNAGA
6. BLAS MARI ANDRESENA ECHEVERRIA
7. ROMAN AGUERRE LIZARRETA
LEGASAKO KONTZEJUA
LEGASAKO HERRIA (R-18)
1. JESUS ETXART ANSALAS
2. AINTZANE MARTIRENA HERNANDORENA
3. MIREN KORO IBARRA SANCHOTENA
4. ARITZ ASTIBIA PERURENA
NARBARTEKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
OIEREGIKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE OIEREGI (R-20)
1. JOSÉ NOSELLAS ZABALEGUI
BETELU
ARRITXU TALDEA (R-87)
1. LORENZO ZUBILLAGA GOICOECHEA
2. IGOR OTERMIN EGUIA
3. MARIA CRISTINA VAL SARDON
4. IÑAKI ELIZALDE ZUBILLAGA
5. NEREA YEREGUI BALDA
6. ANDER PRADOS OTAMENDI
7. AITZIBER OTAMENDI ECHARRI
Ordezkoak
1. RAKEL ESTANGA BERAZA
2. JOSEBA ESKAMENDI IRIARTE
3. AMAIA URRESTARAZU GARMENDIA
BIURRUN-OLKOTZ
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE BIURRUN-OLCOZ (R-149)
1. MARIA LUISA SERRANO ECHAVES
2. OSCAR LIZARRAGA CIGA
3. MIGUEL NAVARCORENA ELETA
4. PABLO LABIANO JAUREGUI
5. RICARDO GONZÁLEZ ELORZ
OLKOZKO KONTZEJUA
PARTIDO INDEPENDIENTE OLCOZ (R-181)
1. PABLO LABIANO JAUREGUI
BIURRUNGO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN CONCEJO DE BIURRUN (R-150)
1. ÓSCAR LIZARRAGA CIGA
2. MARIA LUISA SERRANO ECHAVES
3. MIGUEL NAVARCORENA ELETA
4. LUIS MARIA EZQUERRA SALES
5. DEMETRIO IBAÑEZ SANTESTEBAN
ZIORDIA
GEROA BAI (R-16)
1. MIGUEL ANGEL AGUIRRE LARRAZA
2. FERNANDO FUSTE MARTIN
3. CONSUELO RAMIREZ FORCADA
4. MARIA EUSEBIA ESPARZA LIZARRAGA
5. ERKUDEN GOICOECHEA ASCORBE
6. NEREA SAN ROMAN APECECHEA
7. EPIFANO AGUIRRE IMAZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-63)
1. OLATZ IRIZAR MARTINEZ
2. ROSA MARIA MENDOZA ARREGUI
3. OSCAR OTSOA ETXEBERRIA
4. MIKEL PERCAZ GASTESI
5. MIREIA SAEZ BENGOETXEA
6. ALAIN PERCAZ EREÑO
7. MAITANE ALCELAY URDIAIN
ZIRITZA
ARRILUZE (R-155)
1. MARIA CRISTINA PORRÓN GOÑI
2. JUAN JOSE PRESENCIO NAGORE
3. MANUEL DOMÍNGUEZ RODRÍGUEZ
4. ALBERTO GOROSTIETA VILLANUEVA
5. ROMÁN ARANGUREN PÉREZ
ZIZUR
HACIENDO CENDEA (R-67)
1. RAFAEL ANSÓ ANSÓ
2. MARIA MENA VARAS
3. ALFREDO CABALLERO SUCUNZA
4. SUSANA VELAZ BALLESTEROS
5. ASUNTA MARÍA CHAPA PRADO
6. TERESA MARÍA ROUZAUT SUBIRÁ
7. IGNACIO QUINTANA ORTIZ
8. ANGEL BERJÓN SAN JUAN
9. EGOITZ CASTILLO TABERNA
10. MAITE ESPINAL CAMINOS
11. CARLOS CHACCOUR DIAZ
Ordezkoak
1. MARÍA ESPERANZA MELERO NAUSIA
2. JEAN PAUL APARICIO KNORR
3. MARÍA DEL ROCIO HUARTE ARREGUI
4. RODRIGO HERMIDA HUARTE
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-100)
1. JESÚS ANTONIO BARRICARTE SARABIA
2. JOYCE BAPTISTA SERNA
3. ALBERTO FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ
4. MARÍA DOLORES BULNES PLANO
5. NERI IBRAIMOVA DERVISHEVA
6. FRANCISCO JAVIER TORRANO CABIA
7. ANA CHOCARRO GOICOECHEA
8. JAVIER CALONGE MUGUETA
9. LETICIA SAN MARTIN RODRIGUEZ
10. ROBERTO GALÁN REBOLLO
11. ARNALDO BELZUNCE MANTEROLA
CENDEA AURRERA (R-113)
1. HAIZEA SAN MARTIN MIQUEO
2. ORTZI IRIARTE GARMENDIA
3. MARÍA MONTOYA DE ANTONIO
4. CARLOS MARÍA ASIN GAMBRA
5. NAIARA ARANCON ESCUDERO
6. OIHANA BILDARRATZ FUERTES
7. AITOR DOMEÑO RAYO
8. PABLO AMATRIA MATEO
9. MARÍA VICTORIA EQUIZA ESCUDERO
10. IÑIGO LEYÚN ALMARCEGUI
11. MIGUEL ANGEL SANZ IZCO
Ordezkoak
1. BLANCA ESTHER VAZQUEZ JIMENEZ DE BENTROSA
2. DANIEL INNERARITY GRAU
3. IDOIA SARA PEREZ
4. JOSE ENRIQUE MIRANDA GARCIA
5. MIGUEL FERMÍN AIZCORBE GARRALDA
6. CAMINO SAN MARTIN ARREGI
7. JOSE RAMÓN GONZALEZ LIZASOAIN
8. CESAR ROMEO CARBONELL
9. LEYRE ESCUDERO SALINAS
ASTERAINGO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE CONCEJO DE ASTRAIN (R-82)
1. ÁNGEL MARÍA PARDO GONZÁLEZ
2. LEYRE GOÑI ELIZALDE
3. AITOR DOMEÑO RAYO
4. FRANCISCO JAVIER MARTÍNEZ ELÍA
5. SILVIA SÓLA MUNÁRRIZ
ZIZUR TXIKIKO KONTZEJUA
UNIDOS POR CIZUR MENOR (R-88)
1. LUIS FERNANDO UNCETA RIVAS
2. GRACIELA MENENDEZ GARCIA
3. ROSA RUS PUJOL
4. GORKA BERRAONDO REVILLA
5. MARIO PEREZ REDIN
6. ALFONSO PEREZ NEGRO
7. JOSE RAMON LACOSTA AZNAR
GAZOLAZKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE CONCEJO DE GAZOLAZ (R-238)
1. PEDRO JESUS EQUIZA ESCUDERO
2. JOSÉ JOAQUÍN EQUIZA ESCUDERO
3. MARCOS EQUIZA VESPERINAS
4. ITXASO EQUIZA VESPERINAS
5. CARLOS VILLAIN EQUIZA
LARRAIAKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE LARRAYA (R-185)
1. IZASKUN ADOT LARUMBE
2. FRANCISCO JAVIER OROZ ASTRAIN
3. JUAN MARTIN ESCUDERO ASIAIN
4. IGNACIO GALAN FERNANDEZ
5. VIRGINIA SAN MARTIN IZCUE
MURU ASTERAINGO KONTZEJUA
LARRENPEA (R-274)
1. SANDRA GALAR ARIZTEGUI
2. IZAGA MENDIOROZ SAN MARTIN
3. BEATRIZ CARRERA CAMBRA
4. CRISTINA SAN MARTIN ARREGI
PATERNAINGO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE PATERNAIN (R-295)
1. JOSE IGNACIO BLANCO ALBA
2. RUBEN OROZ GARCIA
3. IÑIGO LEYÚN ALMÁRCEGUI
4. IDOIA SARA PEREZ
UNDIOKO KONTZEJUA
POR UNDIANO/UNDIOREN ALDE (R-79)
1. SERGIO HERRERO FERNANDEZ
2. MARIA RECALDE ROMEA
3. SUSANA TIRAPU GONZALEZ
4. SERGIO MAURICIO NOVOA
5. CESAR ROMEO CARBONELL
ZARIKIEGIKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
DONAMARIA
HERRIARENGATIK (R-273)
1. NATALIA REKARTE OTEIZA
2. NAIARA AIZPURU SAGASETA
3. FRANCISCO JAVIER LIZASOAIN ARIZTIA
4. MIREN ARREGI MINDEGIA
5. JUAN LEACHE OSCOZ
6. CARLOS EZKURRA LEONET
7. IDOIA ARREGI AZPIROZ
Ordezkoak
1. NATIVIDAD BARANGUAN ZOZAYA
ETXALAR
HERRI TALDEA (R-25)
1. XABIER ETXARTE MIQUELESTORENA
2. LEIRE OLAGARAI GOIENETXE
3. XABIER LEIZA MARTICORENA
4. GARAZI REMON IBARRA
5. MIKEL GOIENETXE PIKABEA
6. GARBIÑE MAIA MIKELESTORENA
7. MIGUEL MARIA IRIGOYEN SANZBERRO
Ordezkoak
1. AINARA ARBURUA OLAGARAI
2. JOSE MARIA MAYA ARIZTEGUI
3. MARIA TERESA IRISARRI BABACE
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-175)
1. PATXIKU IRISARRI ELIZAGOIEN
2. AINARA ARANGUIBEL REINALDOS
3. ANDREA GOURAUD ALZUGARAY
4. XABIER ITURRIA ARBURUA
5. JONE BIZENTE MAIA
6. IÑAKI DANBORIENA ULAZIA
7. IRAITZ ARRUABARRENA LEKUONA
ETXARRI
CANDIDATURA POPULAR ERROTABIDEA (R-210)
1. JOSÉ MARÍA ODERIZ AZCONA
2. ENRIQUE CARLOS ABAD MARTÍNEZ
3. FIDEL MENDIA GARRUES
ETXARRI ARANATZ
PARTIDO POPULAR (R-134)
1. IKER CONRADO MARCOS ARENAS
2. ANA HELENA NAVARRO RUIZ
3. ALBERTO VICENTE HERNANDEZ
4. GEMA LASO ARAGUAS
5. JOSE MARIA BELLO BELLO
6. MARIA OLGA IGLESIAS RUIZ
7. RAMSES CORRALES AMAYA
8. MARTA LASO ARAGUAS
9. ANTONIO MANUEL SNTOS ESTEBAN
10. NATIVIDAD MARTIN AYUSO
11. JOSE ENRIQUE SANCHEZ NUÑEZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-173)
1. MARIA SAEZ DE ALBENIZ BREGAÑA
2. LUR IOSU LARRAZA LOPEZ
3. JESUS RAZQUIN IJURRA
4. SILVIA SESMA NAZABAL
5. ARTURO CARREÑO MUNDIÑANO
6. ARKAITZ ERRAZKIN BELTZA
7. RAFAEL LAKUNTZA MENDINUETA
8. SONIA ULAYAR REPARAZ
9. IBAN VERDUGO MARCOTEGUI
10. BLANCA SUSANNA SUREDA ROMERO
11. SILVIA MARAÑON CHASCO
Ordezkoak
1. NAROA ANSO IRIARTE
2. AMAGOIA LIZARRAGA PERUSQUI
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-286)
1. JUAN FROMMKNECHT LIZARRAGA
2. JULIO MARTÍN VIDAURRE RUIZ
3. GONZALO SOLA MARTÍNEZ
4. JAVIER PÉREZ ARBIOL
5. MIKEL ALTUNA MARIEZCURRENA
6. FELIX ZAPATERO SORIA
7. MANUEL MARIA LAZCOZ ARTANGA
8. FERNANDO GONZÁLEZ SESMA
9. MARIA ARANZAZU ARIAS LEIRO
10. MARI CARMEN MIÑES ZUECO
11. CRISTINA ALTUNA OCHOTORENA
LIZARRAGABENGOKO KONTZEJUA
HAITZURDIN (R-303)
1. TERESA GOIKOETXEA ARREGUI
ETXAURI
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-55)
1. IDOIA ARITZALA ETXARREN
2. JULEN LAZCANO ANDUEZA
3. ITXASO SAGARDOY LACOSTA
4. AINARA BAQUEDANO MUNARRIZ
5. IKER SATRUSTEGUI PEREZ
6. ITZIAR CALVO OTEIZA
7. OSANE ANDUEZA OSES
Ordezkoak
1. MADDALEN ILARGI BEAUMONT RODRIGUEZ
2. DAVID NERI EUGUI
3. JUAN NUIN ZUFIA
ELGORRIAGA
AGRUPACION INDEPENDIENTE ELGORRIAGA (R-275)
1. MARIA GUADALUPE EVA MARTÍN IBARRA
2. FRANCISCO JAVIER IBARRA IBARRA
3. JAIONE IRISARRI GOYENECHE
4. ITZIAR MARTIN IBARRA
5. IÑAKI ARRIETA IDIAKEZ
Ordezkoak
1. FERNANDO MARTIN IBARRA
2. XABIER IRISARRI GOYENECHE
ENERITZ
AGRUPACION ELECTORAL ENERIZ (R-291)
1. RAUL ELIZALDE VILLAMAYOR
2. RICARDO FERNANDEZ MENDEZ
3. MIKEL LUQUIN ZABALZA
4. LUIS MIGUEL TORRES MONREAL
5. GABRIEL ESPARZA ISASI
6. IÑIGO VILLAMAYOR ILARREGUI
7. SONIA LANAS LIZPUZCOA
ERGOIENA
BATZARRAMENDI (R-219)
1. MARIA SOLEDAD MOZO GALARZA
2. MIREN MAITE MENDINUETA RESANO
3. IRANTZU MOZO BERASTEGUI
4. IOSU MARIN LIZARRAGA
5. KOLDO SANSINENEA RODRIGUEZ
6. IDOIA RESANO IGOA
7. JAVIER MOZO LIZARRAGA
ASKOGAIN (R-256)
1. MIREN IOSUNE ANDUEZA OSTERIZ
2. ENEKO ECHARRI AMORIN
3. BLANCA REYES SENAR SOLIS
4. NAROA ETXARRI SENAR
5. LORENZO NUÑEZ PEREZ
6. ERKUDEN CARRAVILLA LEZEA
7. MIRIAM BERASTEGUI GURUCHARRI
Ordezkoak
1. UNAI NAVARRO ARISTORENA
2. MIKEL BELZA GOLDARACENA
LIZARRAGAKO KONTZEJUA
LIZARRAGAKO KONTZEJUA (R-255)
1. ENEKO ECHARRI AMORIN
2. NAROA ETXARRI SENAR
3. LORENZO NUÑEZ PEREZ
4. MIREN IOSUNE ANDUEZA OSTERIZ
5. ERKUDEN CARAVILLA LECEA
DORRAOKO KONTZEJUA
DORRAOKO KONTZEJUA (R-218)
1. JON RAZQUIN RAZQUIN
2. IDOIA RAZQUIN GOÑI
3. MARTIN MIRANDA LIZARRAGA
4. LEIRE LIZARRAGA HURTADO
5. MARIA TERESA RAZQUIN LIZARRAGA
UNANUKO KONTZEJUA
UNANUKO KONTZEJUA (R-45)
1. SANTIAGO BERASTEGUI LIZARRAGA
2. SERGIO ESPUELAS RUIZ
3. JÉSSICA AMBROSIO OROPESA
4. ROMAN MERCERO BERASTEGUI
EZKABARTE
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE VECINOS POR EZCABARTE-EZKABARTEAREN ALDEBIZLAGUNAK (R-80)
1. PEDRO LEZAUN ESPARZA
2. EVA LARA PARDO
3. SONIA ARANZAZU OSES MORENO
4. SERGIO CASADO FERNANDEZ
5. MARIA CONCEPCIÓN GASCUE IROZ
6. JAIONE GARCIA MARTINEZ
7. ARANZAZU CALVERA AYANZ
8. AMAYA LEZAUN LAPEÑA
9. UNAI GUTIERREZ GARCIA
Ordezkoak
1. ADELARDO PATERNAIN CADENA
2. GEMMA ARBIZU GABIRONDO
3. IÑIGO LEZAUN ESPARZA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-97)
1. IKER ANDUEZA GIL
2. SUSANA ASIAIN VIERGE
3. PATRIZIA DAVID IBIRIKU
4. ION BEGUIRISTAIN UGARTE
5. JUAN IGNACIO ODRIA ANDREU
6. DANIEL VELAZ UROS
7. MIREN JOSUNE LLORENS CASADO
8. JOSE MARIA PASTOR ELGORRIAGA
9. SANTI GORRITXO ARAMENDIA
Ordezkoak
1. KARMIÑE GIL SESMA
2. JON ANDONI DIEZ DE URE ERAUL
3. GAIZKA BAQUEDANO IRIBARREN
4. LAURA AZNAL SAGASTI
AZOZKO KONTZEJUA
PUEBLO AZOZ/AZOTZ HERRIA (R-237)
1. MIREIA ECHAURI PEREDA
2. PABLO GARDE RAZQUIN
3. ANTXON IBARRA BERASAIN
4. JUAN IGNACIO ODRIA ANDREU
ZILDOZKO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE DE CILDOZ (R-119)
1. JESUS FELIX LECUMBERRI OCHOA
MAKIRRIAINGO KONTZEJUA
TXANGOLA-MAKIRRIAIN (R-114)
1. REBECA MAYO ARTAZKOZ
2. MARÍA TERESA GUILABERT RODRIGUEZ
3. ASIER ARANDIGOYEN QUEL
4. DIEGO CENOZ ELORZ
5. ALFREDO ZABALZA IRURZUN
ORIKAINGO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ORRIOKO KONTZEJUA
AGRUPACION ELECTORAL ORRIO (R-208)
1. JUDITH ZALBA OTEIZA
2. JESUS MARIA GARCIRIAIN ALDABA
3. MARIA TERESA MARAÑON DIEZ
4. ISIDRO FRANCISCO GARCIRIAIN OROQUIETA
5. MARIA GENOVEVA GARCIRIAIN OROQUIETA
SORAURENGO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ARREKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
EUSAKO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE DE EUSA (R-184)
1. DANIEL IDOATE GUERENDIAIN
2. ANDREA PURROY PÉREZ
3. JOSÉ ANTONIO GARRIZ IDOATE
4. JOSÉ ANTONIO IDOATE MUNARRIZ
5. ARÁNZAZU CALVERA AYANZ
EZKURRA
"IDOIA" HAUTESLEEN ELKARTEA (R-251)
1. MIREN JAIONE ZABALO JUANTORENA
2. PEDRO MARÍA ZESTAU JUANTORENA
3. JOSÉ MARÍA GOGORZA JAUREGUI
4. BAUTISTA MARIEZCURRENA MARIEZCURRENA
5. ANA MARÍA OCHANDORENA TELLECHEA
GALAR
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-165)
1. FRANCISCO JOSE FERNANDEZ ELIZALDE
2. CRISTINA TURRILLAS FONSECA
3. RAUL ISO SOLA
4. GUILLERMO UNZUE GARCIA-FALCES
5. BEATRIZ NUIN TIRAPU
6. JOSE MARIA GARAGARZA RUIZ
7. OSCAR ESQUIROZ NOBLE
8. NIEVES TOLOSANA BAZAN
9. JAVIER BUSTO ALONSO
10. NELVA RAMIREZ AZCOITI
11. MARTA ALVAREZ ALONSO
AGRUPACION INDEPENDIENTE CENDEA DE GALAR (R-170)
1. OSCAR AMOZTEGUI RECALDE
2. MARIA CARMEN TIRAPU ERRO
3. DIEGO VELA MACAYA
4. SERGIO DELGADO BERMEJO
5. SANTIAGO SANCHEZ MARQUIJANO
6. ROSA MARIA BARBERIA ARDANAZ
7. ANA VALES SAN MARTIN
8. IGNACIO MANUEL MARTINEZ PEREZ
9. RUT QUINTERO HERNANDEZ
10. MAIALEN IRIARTE ARMENDARIZ
11. CRISTIAN WASKONIG CARO
Ordezkoak
1. ISMAEL AMATRIAN GOYENECHE
2. INES ARIZ MUÑOZ
3. FERNANDO OTAZU SENGARIZ
4. EUGENIO ECHEVERRIA SALES
5. CECILIO LUSARRETA ECHARRI
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-177)
1. ESTEBAN LIZARBE ARISTU
2. MÓNICA BIDEGAIN IRIARTE
3. GAIZKA VIZCAY TIRAPU
4. MARIA ARANGUREN LACUNZA
5. ANGEL MUÑOZ FERNÁNDEZ
6. JULITA GARCÍA ARISTU
7. JUAN RAMÓN GARCÍA GARCÍA
8. JAGOBA GARCÍA ERRAZKIN
9. MARIA BEGOÑA ERDOZAIN LAKUNTZA
10. JOSEBA IBERO ARETA
11. CARMEN OSLE MUÑOZ
ARLEGIKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE TXOMORGAIN (R-78)
1. CARMEN OSLÉ MUÑOZ
2. MARTÍN ARDANAZ ASIAIN
3. MARÍA CARMEN ERVITI MONREAL
4. PEDRO IRAGUI ERVITI
5. CRISTIAN GUILLERMO WASKONIG CARO
CORDOVILLAKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE CORDOVILLA (R-245)
1. ANA ISABEL VALES SAN MARTÍN
2. SANTIAGO SÁNCHEZ MARQUIJANO
3. RUT QUINTERO HERNÁNDEZ
4. SERGIO FERNÁNDEZ EZQUER
5. AMALIO NAVARRETE DELGADO
ESPARTZAKO KONTZEJUA
TXAURRIETAS (R-102)
1. ENEKO SANZ RICO
2. ELIZABETH URIA MANTEROLA
3. JAVIER GUINDANO GARDE
4. PAULA ARRARAS ESLAVA
5. SERGIO MARCOS GARCIA
EZKIROZKO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE ESQUIROZ (R-187)
1. IGNACIO MANUEL MARTINEZ PEREZ
2. JOSE IGNACIO URIZ SESMA
3. ALICIA CARCAR RUBIO
4. AMAIA SAN MARTIN PÉREZ
5. HÉCTOR SENOSIAIN ELCANO
GALARKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE GALAR (R-112)
1. MAIALE N IRIARTE ARMENDARIZ
2. GERARDO SANTIAGO FERNANDEZ ANDUEZA
3. LUIS MARIA ALBERTO BIURRUN BARBERIA
OLATZ-SUBITZAKO KONTZEJUA
ARTAZ (R-200)
1. ANGEL MARIA ARANGUREN PASTOR
GETZEKO KONTZEJUA
AGRUPACION MENDI (R-202)
1. OSCAR AMÓZTEGUI BAUTISTA
2. MAITE ERREA VIZCAY
3. JAVIER BLAZQUEZ GABAS
4. RAÚL ARRONDO VILLANUEVA
5. EDUARDO ARIZ AMÓSTEGUI
SUBITZAKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE SUBIZA (R-198)
1. JUAN LUIS ARRAIZA LARRAYA
2. MARIA ELIZALDE GARBALENA
3. MARIA PILAR LARRAYA LARRAYA
4. ITZIAR PEÑALVER PRIMO
5. DIEGO VELA MACAYA
GOIZUETA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-174)
1. UNAI MIRANDA BERROETA
2. MAIALEN UITZI UITZI
3. UZURI PERURENA PERURENA
4. IGOR ELIZEGI ERBITI
5. MARÍA MERCEDES UITZI ANTON
6. EIDER ZUGARRAMURDI OSA
7. OLATZ ZUBIRI GOIZUETA
Ordezkoak
1. JULEN AROCENA ALMANDOZ
2. MAYI ZELARAIN ARANGUREN
3. PATXI BAKERO ESCUDERO
UHARTE ARAKIL
PARTIDO POPULAR (R-129)
1. SONIA GIMENEZ ALARCÓN
2. DARIO MOLINA BARCA
3. JAVIER TIRSO URRUELA GARCÍA
4. JESUS CARRERO GARCÍA
5. MARÍA LOURDES TAMAYO RODRIGUEZ
6. ANGELES MARTINEZ TEMPRANO
7. JOSE MANUEL HERNANDO GARCÍA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-172)
1. JOSE DOMINGO HUARTE BALEZTENA
2. AMAGOIA BETELU ALDAZ
3. ARKAITZ LOS ARCOS BERTIZ
4. ENEKO MARTIARENA BETELU
5. ANE HUARTE RAZQUIN
6. MIREN USTARROZ GOÑI
7. ARANTZAZU LARRAÑAGA URIEN
Ordezkoak
1. JUAN JOSE GOIKOETXEA BERASATEGI
2. JULEN MARTIARENA ARZA
3. ITZIAR RETEGUI MARTIARENA
IMOTZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-96)
1. ALFREDO ALZUETA UNZUE
2. IDOIA JUSUE MARTIARENA
3. HODEI ARADA GOYALDE
4. JOSE ANGEL ITURRALDE VILDARRAZ
5. MARIA TERESA AYESTARÁN OSINAGA
6. DAVID IBAÑEZ LACRUZ
7. PATXI XABIER ITURRIOZ GARMENDIA
ETXALEKUKO KONTZEJUA
AZKORREA (R-46)
1. LUIS LARREA BOZALONGO
2. JOSUNE BALEZTENA ALDAREGUIA
3. JOAQUIN MARÍA ANTSO LEOTZ
4. HODEI ARADA GOYALDE
5. TXOMIN SANTIAGO YUBERO SANZ
ERASOKO KONTZEJUA
MALAUN (R-292)
1. ALAZNE FERNANDEZ DE MUNIAIN LOMILLOS
GOLDARAZKO KONTZEJUA
ELKARTUZ (R-278)
1. JOSU OLLO ITURRALDE
LATASAKO KONTZEJUA
TUXURI (R-301)
1. MARÍA BELEN GÓMEZ OREJA
MUSKIZKO KONTZEJUA
ANGAITZ (R-105)
1. VIRGINIA SARASA ERICE
OSKOZKO KONTZEJUA
OSKOZKO TALDEA (R-243)
1. MARIA ANTONIA IRIBARREN ALDAREGUIA
2. MARIA JOSE IRIBARREN ALDAREGUIA
3. IÑIGO ARANA HERNANDEZ
4. PEDRO MARIA CONDE ARBILLA
5. JUAN MIGUEL ARTAZCOZ SAENZ DE ALBENIZ
URRITZAKO KONTZEJUA
OSKOTSETA (R-246)
1. PEDRO ALDAZ AUGUSTO
ZARRANZKO KONTZEJUA
KAPITXURRIETA (R-297)
1. DAVID IBAÑEZ LACRUZ
IRAÑETA
ORBELA (R-293)
1. JORGE VITORIA GASANZ
2. BELEN ORCARAY BARBERENA
3. ODEI ZABALZA BENGOETXEA
4. SUSANA AZCONA BIURRUN
5. JOSE IGNACIO ARANGOA CIA
ITUREN
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-57)
1. FRANCISCO JAVIER BEREAU MIQUELARENA
2. JOSE MARIA ALZURI VERTIZ
3. AINHOA BEREAU ALCHU
4. MARIA LARRETXEA ECHEVERRIA
5. ARKAITZ MINDEGUIA BALEZTENA
6. MIREN ILARREGUI BELARRA
7. PEDRO FRANCISCO MINDEGIA ELIZALDE
ITZA
ALTERNATIVA IZA (R-86)
1. JESÚS MARÍA RIPA DIEZ DE ULZURRUN
2. ANA BELEN JUANENA LAZCANO
3. FRANCISCO JAVIER FOURCADE MARTINEZ
4. MIKEL ANDUEZA ITURAIN
5. MIREN OSKIA LAZCOZ MUNARRIZ
6. GONZALO FERNANDEZ QUILEZ
7. ENRIQUE MARTIN CABEZAS
8. JOSEFINA IBERO AIZPÚN
9. JOSÉ MARÍA IRIGOYEN APESTEGUIA
Ordezkoak
1. MARÍA CARMEN GOÑI GARCÍA
2. JOSÉ MIGUEL FERNANDEZ DE ARCAYA ROTELLAR
3. IMELDA AIZPÚN SARASA
4. PEDRO ANTONIO DIEZ OSTA
5. RICARDO LARUMBE SARASIBAR
UNIDOS POR IZA (R-241)
1. FLORIA PISTONO FAVERO (Independentea)
2. JAVIER RIPA MUSQUIRIZ (Independentea)
3. JAVIER AYENSA VICENTE (Independentea)
4. MARIA GEMA ELORZA OLVEIRA (Independentea)
5. JAVIER AZCARATE IRAÑETA (Independentea)
6. CRISTINA LASA RAMIIREZ (Independentea)
7. IDOIA ANIZ VALBUENA (Independentea)
8. RAMON SAN MARTIN ERICE (Independentea)
9. ANDRÉS OSCARIZ YAGUE (Independentea)
Ordezkoak
1. MARÍA AGUILERA URTEA (Independiente)
2. MIKEL INDA AIZPÚN (Independentea)
3. CARLOS JAVIER ECHEVERRIA ELCARTE (Independentea)
AGINAGA ITZAKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE AGUINAGA (R-1)
1. DANIEL IZURDIAGA FERNÁNDEZ
ALDABAKO KONTZEJUA
AGRUPACION ELECTORES TXILITU (R-34)
1. JOSE MANUEL ZUNZARREN ZABALZA
2. MARIA CARMEN URTEA LABARI
3. MAIDER SARASA EJEA
4. SERGIO MUSQUIZ PAZ
5. MONICA ADRIANA PRADO VILLALOBOS
ARIZKO KONTZEJUA
AI (ARIZ INDEPENDIENTE) (R-178)
1. JAVIER AZCARATE IRAÑETA
ATONDOKO KONTZEJUA
"ATONDO" HAUTESLEEN ELKARTEA (R-232)
1. FRANCISCO JAVIER AMEZQUETA LATIEGUI
ZIAKO KONTZEJUA
BASABE (R-70)
1. JOSE LUIS ETXEBERRIA MIKELE
ERITZEKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES DE ERICE (R-242)
1. FLORIA PISTONO FAVERO (Independentea)
2. GEMA ELORZA OLVEIRA (Independentea)
3. ESTRELLA DEL BARRIO ORTIZ (Independentea)
4. ENEKO ANDUEZA PÉREZ (Independentea)
GULIAKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE GULINA (R-4)
1. IÑAKI PEÑAS JIMENEZ
2. AITOR EIZAGUIRRE URIA
3. MIGUEL ANGEL SEÑAS HERNANDO
4. CARLOS ECHEVERRIA ELCARTE
5. LOURDES YARZA BEGUIRISTAIN
ITZAKO KONTZEJUA
ICI (R-194)
1. ANA JIMENEZ SIMON
2. EVA NUÑEZ IZCO
3. IGNACIO MANDADO AGUERRI
4. JOSE FEDERICO GIARRATANA
5. RUBEN ZABALZA ARANZADI
LARUNBEKO KONTZEJUA
ITSUMENDI (R-3)
1. EDUARDO GOIKOA ARBILLA
2. JAVIER ERBITI MINDEGIA
3. JUAN IGNACIO ERVITI MARTIARENA
4. SERGIO ERICE ROLDAN
5. MARIANA ESPUNY LEZAUN
LETEKO KONTZEJUA
ECHAMENDI (R-145)
1. JAVIER LUIS RIPA MEZQUIRIZ
SEGUIMOS POR LETE (R-201)
1. MARIA ASCENSION CIAURRIZ AIZPUN
OTXOBIKO KONTZEJUA
ARTIZA (R-21)
1. MIREN MIRARI ZESTAU BARAIBAR
2. AINHOA OTXOA ARELLANO
3. LEONILA ALONSO FERREIRA
4. IDOIA ANIZ VALBUENA
5. FERMIN MANGADO CRUZ
SARATSAKO KONTZEJUA
SAN MARTIN (R-19)
1. JULEN OSCARIZ LUMBIER
2. BORJA SANGÜESA SOLA
3. JOSÉ FERMÍN IBERO BAQUEDANO
4. UXUE LUMBIER LARRAYA
SARATSATEKO KONTZEJUA
POR SARASATE (R-287)
1. IBAN LACARRA RUIPEREZ
2. MIKEL INDA AIZPUN
3. ANA OSINAGA COBOS
4. CARLOS MORALES CANO
5. DAVID OSINAGA COBOS
TXULAPAIN
JUSLAPEÑA AURRERA (R-258)
1. PABLO ROTA ARRIETA
2. AMAYA ERRO GARCÉS
3. MARÍA JOSEFA ASTIZ ARANO
4. MERCEDES IRIBARREN BARRENECHEA
5. JOSEBA IÑAKI FORTES OSES
6. AMALIA ZABALZA MILAGROS
7. IVAN VEDIA JIMENEZ
Ordezkoak
1. ROBERTO ARLEGI MAIA
TXULAPAIN (R-315)
1. FRANCISCO JAVIER SARASA MUNARRIZ
2. LETICIA ERRO ANDUEZA
3. MIKEL SUBIZA ALONSO
4. IÑAKI OCAÑA ALDAZ
5. JAVIER SARASA ODERIZ
6. MAITE GONZALEZ ZABALZA
7. ITSASNE ETXARTE BARAIBAR
BEORBURUKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
GARTZIRIAINGO KONTZEJUA
ELTXUMENDI ELKARTEA (R-169)
1. JOSÉ JAVIER DONAZAR GALAR
LARRAIOZKO KONTZEJUA
AGRUPACION ELECTORAL LARRAYOZ (R-68)
1. ANGEL MARIA HUARTE ARZOZ
MARKALAINGO KONTZEJUA
IND. MARCALAIN (R-239)
1. JOSÉ GABRIEL GALAR SARASA
NABAZKO KONTZEJUA
MENDURRO (R-23)
1. JUAN MIGUEL OLLO IDOATE
NUINGO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES NUIN (R-186)
1. FRANCISCO JAVIER ORRIO ESPELOSIN
2. ANA ISABEL MARTINEZ MARTIN
3. MARIA JOSE MARTINEZ MARTIN
4. MARIA TERESA MARTINEZ MARTIN
5. IÑIGO ALEMAN HUARTE
OLLAKARIZKETAKO KONTZEJUA
AGRUPACION OLLOMENDI (R-69)
1. JOSE IGNACIO SUBIZA ATAUN
2. ROBERTO ALDAZ ERRO
3. DAVID ELCANO MORENO
4. BEATRIZ SUBIZA ATAUN
5. MARIA PEREZ DE LARRAYA ELCANO
OTSAKARKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
OSINAGAKO KONTZEJUA
OSINAGA TALDEA (R-248)
1. IGONE ASTITZ ARANO
UNTZUKO KONTZEJUA
AGRUPACION ELECTORAL INDEPENDIENTE DE UNZU (R-302)
1. MARIA CRISTINA AGUINAGA MENDIOROZ
BEINTZA-LABAIEN
HERRIA BIZIRIK TALDEA (R-35)
1. JOSEBA MIKEL ALBISU GOMEZ
2. PABLO ELIZONDO MACHIÑENA
3. MIKEL GRAJIRENA OTEIZA
4. TXOMIN KARRIKIRI TELLETXEA
5. ALEJANDRO MINDEGUIA OCHANDORENA
HERRIARENGATIK (R-244)
1. JON TELLETXEA JUANENEA
2. JESUS JUAN VERTIZ GOÑI
3. JOSE ANTONIO MINGEGUIA SALDIAS
4. LAZARO JAVIER ERASUN ECHEVERRIA
5. YOLANDA URROZ SALDIAS
LAKUNTZA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-308)
1. OIHANE URIBEETXEBARRIA GARMENDIA
2. SERGIO GOICOECHEA BERGERA
3. RITA TORRICO MUNIZ
4. JOSE MANUEL AZPIROZ ARMENDARIZ
5. EVA LEACHE ITOIZ
6. PATXI XABIER RAZKIN SAGASTIBELTZA
7. MIRIAM MENDIKUTE GARATE
8. ASIER GARTZIANDIA ORMAETXEA
9. MIKEL AINGERU LOPETEGUI OLASAGARRE
Ordezkoak
1. XABIER LIZARRAGA ANDUEZA (Independentea)
2. JOKIN GOIKOETXEA BERGERA
LANTZ
AGRUPACIÓN LANTZ (R-152)
1. RUBEN BEUNZA ERICE
2. MARÍA ISABEL BALEZTENA LARRAZA
3. BENITA IRURITA LOYARTE
4. ASIER OLCOZ LARRAYOZ
5. MIKEL MARIEZKURRENA GOIZUETA
LARRAUN
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-95)
1. MIKEL UHARTE MARTIJA
2. IRUNE JUANENA AYESTARÁN
3. JOSU OREJA ARRATIBEL
4. XUBAN GOLDARAZENA AZPIROTZ
5. AINHOA FERNÁNDEZ GALDEANO
6. MIGUEL MARIA MUGUIRO SORABILLA
7. JOSEBA XABIER ARTZELUTS BIZKARRONDO
Ordezkoak
1. LOREA LASARTE ELIZALDE
ALBIASUKO KONTZEJUA
ALBIASU AURRERA (R-71)
1. JOSE JAVIER OQUIÑENA ARGAÑA
ALBIASUARRAK (R-160)
1. MANUEL MARIA ARGAÑA INCHAURRONDO
ALDAZKO KONTZEJUA
ALDAZKOAK (R-279)
1. MARTIN JOSÉ BILDARRAZ VERGARA
2. JOSÉ JAVIER BARBERENA ECHARRI
3. JUAN JESÚS BILDARRAZ ARRARAS
4. ANA BELEN ARRARAS ZABALETA
5. JUAN IGNACIO LIZARRAGA LAZCANO
ALLIKO KONTZEJUA
ALLIARRAK (R-118)
1. EUKENI CELAYA ZUBIETA
ARRUIZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ASTIZKO KONTZEJUA
ASTIZKO TALDEA (R-73)
1. JOSE MARIA AZPIROZ SATRUSTEGUI
BARAIBARKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ETXARRIKO KONTZEJUA
ARRIZURI (R-122)
1. IMANOL JAKA NAVARRO
2. JOSÉ IGNACIO EGUZKITZA ETXEKONEA
3. ASIER BEGUIRISTAIN GOROSTARZU
4. AINARA MIQUEO CIGANDA
5. ENRIQUE CABALLERO ANDONEGUI
GORRITIKO KONTZEJUA
GORRITIARRAK (R-182)
1. ASIER URQUIZU LOPE
2. GARBIÑE BERNAL GOICOECHEA
3. UNAI PEREZ SAGASTIBELTZA
4. JULIO SOTO EZKURDIA
UITZIKO KONTZEJUA
UITZIARRAK (R-294)
1. SALVADOR GARCIA BELMONTE
2. LAIDA ZABALETA IRAIZOZ
3. ALBA PRADAS SCHIAFFINO
4. XABIER AZPIROZ BEUNZA
5. EIDER MARTIRENA IBARRA
IRIBASKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
MADOZKO KONTZEJUA
MADOZKO TALDEA (R-75)
1. AITOR UNANUE AURRECOECHEA
MUGIROKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ODERIZKO KONTZEJUA
ODERIZKO TALDEA (R-76)
1. JOSEBA GARCIA ODERIZ
2. MIGUEL MARÍA BIDEGAIN OCHANDORENA
3. IKER SANZ DÍAZ
AZPIROTZ-LEZAETAKO KONTZEJUA
AZPIROTZ-LEZAETAKO TALDEA (R-109)
1. ENEKO ETXETXIKIA JUANBELTZ
2. ITZIAR EGIDAZU UGALDE
3. JUAN JOSE LASARTE ARTOLA
4. JUAN JESUS GOROSTIDI ESPINAL
5. MIGUEL ANGEL ZABALO AMEZQUETA
ERRAZKINGO KONTZEJUA
ERRAZKINDARRAK (R-107)
1. IÑIGO OREJA SANZ
2. ENEKO SARALEGUI MARTINICORENA
3. IKERNE ILAREGUI MARTIARENA
4. MIREN EDURNE MARTINIKORENA MATXAIN
5. ION EZCURDIA AZCONA
LEGARDA
AGRUPACIÓN ELECTORAL INDEPENDIENTE LEGARDA (R-144)
1. SILVESTRE BELZUNEGUI OTANO
2. ALBERTO BERMEJO LÓPEZ
3. LUIS FERNANDO JOAO ALASTUEY
4. FERNANDO LARUMBE UNANUA
5. MARÍA SAGRARIO BARASOAIN MOLINET
LEITZA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-233)
1. DAVID ANAUT PEÑA
2. MAIDER AMANTEGI URDALLETA
3. XABIER GARTZIA AZPIROTZ
4. ITXARO ZABALETA TELLERIA
5. VICTORIO LIZARRAGA LAZCANO
6. AINTZANE ARRAIZA BEGIRISTAIN
7. IÑAKI ZABALO BETELU
8. XABAT ILLARREGI MARZOL
9. MIKEL ZABALETA ARAMENDIA
10. SAIOA SAGASTIBELTZA GANBOA
11. NAHIKARI URIARTE INTXAURRONDO
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-235)
1. SILVESTRE ZUBITUR GOÑI (Independentea)
2. FERMIN AZPIROZ MARTINICORENA
3. ERADIO EZPELETA ITURRALDE
4. MARGA PAMPLONA CENZANO
5. ISABEL BARROS ANDION
6. ICIAR CEBRIAN TARDIO
7. XABIER BENGOA MUÑOA (Independentea)
8. JUANA SAGASTIBELZA ZABALETA
9. MARIA PILAR ITURRALDE MURUZABAL
10. FRANCISCO ZUBITUR CESTAU
11. JAVIER ESPARZA ABAURREA
LESAKA
GEROA BAI (R-14)
1. JOSE LUIS ETXEGARAI ANDUEZA
2. IONE FAGOAGA ECHARTE
3. JOSE MARIA PORTU OCHOTECO
4. MARIA VICTORIA GORTARI ALDAVE
5. IMANOL GOIENETXE MARITXALAR
6. ESTEBAN IRAZOQUI IRAZOQUI
7. ANTONIO HIDALGO HIDALGO
8. CARLOS UBIRIA PORTU
9. JON UGUTZ ORMAETXEA BERROETA
10. JESUS MARIA CASTRO ALMANDOZ
11. ESTEBAN ECHEVESTE APEZTEGUIA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-59)
1. LADIS SATRUSTEGUI ALZUGARAY
2. ARGIÑE ORDOKI URKIXO
3. GABRIEL TXOPERENA ALTZUGARAI
4. UXUE ROYO POZUETA
5. ENEKO FERNANDEZ MARITXALAR
6. IZASKUN RODRIGUEZ MARICHALAR
7. PELLO ASTIZ ELVERDIN
8. RAKEL DESKARGA OIARTZABAL
9. LIDE IGOA FONTAN
10. IBON TXOPERENA ELOSEGI
11. MIREN ETXEPETELEKU SAN JULIAN
Ordezkoak
1. AMAGOIA SUSPERREGI BERGARA
2. IBAN GARRO ALZURI
3. MAITANE RODRIGUEZ ETXABIDE
OBANOS
AGRUPACION NEKEAS (R-207)
1. MARIA ARANZAZU HERNANDEZ LACALLE
2. MIKEL BILBAO CALDERON
3. LUCIA GUEMBE ARLEGUI
4. PABLO LIZARRAGA DIEZ DE ULZURRUN
5. DAVID TORRECILLA SANZ
6. MARIA SUSANA ELORZ APESTEGUIA
7. JESUS MARIA PUY LANAS
Ordezkoak
1. JUAN IGNACIO ELORZ TORRECILLA
2. ANDREA LOYOLA SENOSIAIN
3. MARIA PILAR JAURRIETA VELAZ
ODIETA
EUSKALHERRIA BILDU (EH BILDU) (R-94)
1. ANE MIREN BUITRON ZAZPE
2. JUAN PEÑALVER HERMIDA
3. ENRIQUE GORRIZ ELIZALDE
4. ITSASO OLAGÜE LARRAYA
5. ZIRO AZKARATE GANUZA
6. VIOLETA TARAZAGA BOUDON
7. JESUS MARIA IZURDIAGA OSINAGA
Ordezkoak
1. OIHANA ELCANO MARIEZCURRENA
2. EDURNE GUERENDIAIN BIEC
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE DE ODIETA/ODIETAKO ELKARTE INDEPENDENTEA (R-247)
1. ALBERTO JOSE URDANIZ ELIZONDO
2. ANNE OYARZUN DOMEÑO
3. OIHANE ORRIO REY
4. IÑAKI GUERENDIAIN AZPIROZ
5. CAROLINA AZANZA MONTALVO
6. ANDREA ERICE CORTEA
7. LETIZIA ALTUNA CUELI
Ordezkoak
1. RAQUEL ARRAZTOA ARRECHEA
2. MIKEL GUERENDIAIN AZPIROZ
ANOTZIBARKO KONTZEJUA
AINGIRITURRI (R-85)
1. DIONISIO ARADA CALLEJO
ZIAURRIZKO KONTZEJUA
ZIAURRITZ AURRERA (R-209)
1. MAITE LARRETXEA ZILBETI
2. ION LARRETXEA ZILBETI
3. SAIOA MUÑOZ VIZCAY
4. IÑAKI GUERENDIAIN AZPIROZ
5. RODRIGO ELCANO VIZCAY
GASKUEKO KONTZEJUA
ARGAIN (R-147)
1. EUSEBIO ORRIO IRAIZOZ
2. MARIA LARRAÑETA OYARZUN
3. JESUS JAVIER URDANIZ ELIZONDO
4. AMAYA CIGANDA OYEREGUI
5. JOSE JAVIER LOPEZ MARIÑELARENA
GELBENTZUKO KONTZEJUA
GELBENTZU AURRERA (R-229)
1. ALFREDO IRURE IBERO
GENDULAINGO KONTZEJUA
GUENDULAIN DE ODIETA (R-143)
1. MARÍA ARANZAZU AZNAR GOÑI
LATASAKO KONTZEJUA
ORITXETA (R-138)
1. JUAN IGNACIO ELIZONDO OSINAGA
OSTIZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ERRIPAKO KONTZEJUA
ERRIPA BETI (R-213)
1. LETIZIA ALTUNA CUELI
2. MIREN BAKARNE IRAGUI OLLO
3. SAIOA MORRONDO OYARZUN
4. MARIA VIRGINIA IRAGUI OLLO
OIZ
OIZKO ALKARTASUNA (R-288)
1. RAKEL ARIZTEGUI ARIZTIA
2. FIDEL ARIZTEGUI ANSO
3. JAIME URROZ TELLECHEA
4. MIGUEL CIGANDA LARRABURU
OLAIBAR
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE DE OLAIBAR (R-203)
1. MARÍA CARMEN LIZOAIN OSINAGA
2. RICARDO SANCHEZ URTASUN
3. RICARDO LOZANO MARTOS
4. MIREN BIDEA BERROETA SANSIÑENA
5. ANA YOLANDA ESCUDERO GIL
6. OSCAR BORIA INDA
7. ASIER SÁNCHEZ GALERA
Ordezkoak
1. CESAR GONZALVO LAJUSTICIA
ENDERIZKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE ENDERIZ (R-77)
1. IZASKUN LEIZAOLA OLARREAGA
2. FELIP ARAGUE MESANA
3. RONALD ENRIQUE MUÑOZ GODOY
4. JESÚS ÁNGEL IZQUIERDO SANTOS
5. MARÍA JESÚS URIZ VILLANUEVA
OLAIZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
OLABEKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
OTSAKAINGO KONTZEJUA
AGRUPACION ELECTORAL OTSAKAINDARRA (R-271)
1. AITOR PEREZ OLORIZ
2. ALFONSO APARICIO PEREZ
3. KOLDO GALO SANTAMIARIA DEL CASTILLO
4. MAITE SANCHEZ GALERA
5. ASIER SANCHEZ GALERA
OLAZTI
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-29)
1. JOSE MARIA ACERETE SANCHEZ
2. CHARLLY CARDENAS ISUIZA
3. ANA AZCARATE SAINZ
4. JOSE JAVIER BARBA RUPEREZ
5. MARIA PILAR MOLINA NIÑO
6. FERNANDO DIEZ BAZAN
7. RAQUEL BARBA LACARRA
8. JESUS ANGEL DIEZ BAZAN
9. MARIA PILAR SANCHEZ PEREZ
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-253)
1. JON ANGULO MARTÍNEZ
2. MIGUEL BUJANDA CIRAUQUI
3. ELEUTERIO LAFUENTE HUIZA
4. NEXO LUCIO ESCOBAR LOZA
5. CAROLINA MORENO DE GRACIA
6. MARÍA JOSÉ IBAÑEZ PÉREZ
7. JOSÉ MARÍA NAVARRO FANDOS
8. RAQUEL GARBAYO BERDONCES
9. ANGEL MIRAL MAGAÑA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-309)
1. JOSEBA VIZUETE ASCARGORTA
2. JOSE MANUEL TOMAS ARMENDARIZ CATALAN
3. ALEA ORABENGOA CARO
4. ASIER VICENTE DE MIGUEL
5. IZASKUN LANDA LASA
6. UNAI RUIZ LARRAZA
7. URTZI MARQUINEZ GRADOS
8. MARTA BARRENETXEA GOMES
9. NEKANE ANTON REPARAZ
OLTZA ZENDEA
OLTZAKO HERRIA (R-101)
1. IVAN MANUEL GARCIA RODRIGUEZ
2. NEREA ANCIN OSES
3. PEDRO MARÍA AZPARREN OCAÑA
4. RUBEN MARITORENA LATASA
5. IKER ZUDAIRE LATIENDA
6. IDOIA MARTINEZ DE IRUJO GOÑI
7. SUSANA LATASA URBISTONDO
8. MAITANE MIRARI LOPEZ DE IPIÑA ALDABA
9. MOISES GARJON VILLANUEVA
Ordezkoak
1. ILARGIÑE IRAIZOZ CIARRA
2. MARÍA ISABEL BLANCO ÁLVAREZ
3. FERNANDO HUGALDE OLAGÜE
4. MARÍA CRUZ ARIZ CIA
5. BRIAN ALEXANDER MALDONADO CUMBA
6. LAURA LAYANA BLANCO
7. AINARA ELARRE BELZUNEGUI
INDEPENDIENTES CENDEA DE OLZA (R-214)
1. JOSE MARIA CUENDE VALLEJO
2. DANIEL BEUNZA HERNANDEZ
3. MARIA JOSE GARAYOA ELIZALDE
4. FELIX LUIS OTAMENDI ECHAURI
5. LUIS JESUS PATERNAIN ARBIZU
6. ANDREA GARAYOA BARANDA
7. RAUL REGUERA MARTIN
8. MARIA ELENA LIZARBE GARCIA
9. FRANCISCO JAVIER DELGADO DAVILA
Ordezkoak
1. JULIA MARIA ELIZALDE ENERIZ
2. LUIS MARIA ZUBIRI ANOCIBAR
ARATZURIKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ARTAZKOZKO KONTZEJUA
AGRUPACION ELECTORAL ARTAZCOZ (R-148)
1. JUAN PEDRO ARMENDARIZ LECUMBERRI
ASIAINGO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
IBEROKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
IZKUEKO KONTZEJUA
CANDIDATURA OJARA (R-212)
1. ALBERTO DEL CASTILLO ARTAZCOZ
2. RAQUEL SEVILLA PALOMEQUE
3. OLAIA MARTINEZ DE IRUJO TABAR
4. BRIAN ALEXANDER MALDONADO CUMBA
5. FRANCISCO JAVIER ARAGON SANZ
IZUKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
LIZASOAINGO KONTZEJUA
LIZASOAIN BIZIRIK (R-254)
1. MARÍA NATIVIDAD LIZOAIN NUIN
2. ELENA LIZARBE GARCIA
3. SABINA HURTADO VAQUERIZO
4. MAIALEN JIMENEZ OLONDRIZ
5. MAITANE SALINAS LIZOAIN
OLTZAKO KONTZEJUA
VECINOS DE OLZA (R-206)
1. JOSE ANTONIO URIBARRI QUINTANA
2. ISABEL MENCOS ARRAIZA
3. MYRIAN PASCAL MORIONES
4. MARIA ISABEL PASCAL SATRUSTEGUI
5. ANGEL MARIA BERAMENDI BALLIRIAIN
ORORBIAKO KONTZEJUA
OLLATIBAR (R-151)
1. JESUS GARRIZ EZCURRA
2. VICENTE BEUNZA BENGOECHEA
3. PEDRO SAGARDOI ESEVERRI
4. FELIX SAN MARTIN ANIZ
OLLARAN
AUZOLAN (R-167)
1. DAVID CAMPION VENTURA
2. ARANTXA ARIÑO MURILLO
3. SERGIO PEÑALVER PRIMO
4. JAVIER MARIEZKURRENA SAN MARTIN
5. PEDRO MARIA ANDUEZA ECHARREN
6. ELUR ULIBARRENA HERCE
7. MARINO SAN MARTIN RAZQUIN
Ordezkoak
1. RUBEN MONEDERO GARCÍA
2. JUAN RAMON CEBRIAIN YPAS
ANOZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ILTZARBEKO KONTZEJUA
A.E. IZEGI (R-263)
1. IÑAKI YABEN AMEZQUETA
2. SONIA MARTINEZ MORENO
3. XABIER LIZASO GOLDARACENA
4. RUBEN MONEDERO GARCIA
OLLOKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE DE OLLO (R-276)
1. JESUS ANDUEZA ECHARREN
2. EDUARDO ARMENDARIZ TABAR
3. VICENTE ALDABA ARANGUREN
4. PEDRO MARIA ANDUEZA ECHARREN
SALDISEKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
SENOSIAINGO KONTZEJUA
INDEPENDIENTES SENOSIAIN (R-257)
1. RAUL JESÚS PILAR GARCES
ULTZURRUNGO KONTZEJUA
BARICELAI (R-231)
1. RAUL YOLDI JIMENEZ
2. OSKAR RAZKIN LARRAYOZ
3. MARINO SAN MARTIN RAZQUIN
4. ARKAITZ MUÑOZ MERINO
5. ESTHER RAZQUIN OSCOZ
BEASOAIN-EGILLORKO KONTZEJUA
URDINTXA (R-179)
1. MIREN ARANTXA JIMENEZ MORALES
2. DAVID JESUS CAMPION VENTURA
3. ANA LEZAUN ALFONSO
4. ALBERTO ONIEVA ONIEVA
5. MARIA GAZTELU LUS ZUFIA
IRUÑA
GEROA BAI (R-11)
1. KOLDO MARTINEZ URIONABARRENETXEA
2. MIKEL ARMENDÁRIZ BARNECHEA
3. JAVIER LEOZ SANZ
4. ESTHER CREMAES MAYORGA
5. AMAIA AROSTEGUI NOVALES
6. MAMEN LÓPEZ CAVIA
7. MARÍA IZKUE APESTEGUIA
8. ROMÁN LEOZ BERRUEZO
9. CRISTIAN CERVILLA TORRES
10. ROBERTO OCARIZ RAYA
11. ISABEL ARANBURU BERGUA
12. ANDER RICO MENDIGUREN
13. AMAIA URRA IRIBARREN
14. EDURNE IRIBARREN BALLENT
15. MIKEL ARANBURU ZUDAIRE
16. MIREN ERRO ZAPATA
17. SERGIO JUARISTI LATIENDA
18. ELVIRA HUARTE LIZARRAGA
19. AMAIA ARRIZABALAGA IDIAQUEZ
20. PEDRO GARCES GARCIA
21. ISMAEL VELAZ BONA
22. ROSANA NAVARRO IZCO
23. PEIO AYERDI ECHEVERRI
24. FERNANDO DOMINGUEZ CUNCHILLOS
25. MARÍA RONCESVALLES SOLANA ARANA
26. IÑAKI CABASES HITA
27. UXUE BARCOS BERRUEZO
Ordezkoak
1. MIREN UXUE OREGI GOÑI
2. CARLOS OCTAVIO URANGA
3. JOSÉ MIGUEL GAMBOA GAMBOA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA -PSOE (R-30)
1. ELMA SAIZ DELGADO
2. XABIER SAGARDOY ORTEGA
3. MARINA CURIEL GARCIA
4. ELOY DEL POZO CANO
5. NURIA MEDINA SANTOS
6. TOMAS EMILIO RODRIGUEZ GARRAZA
7. MARIA JOSE BLASCO GUEROLA
8. MIGUEL JAVIER MATELLANES MURUZABAL
9. MARITZA MEJIAS CABRERA
10. PEDRO LUIS RASCON MACIAS
11. GEMMA AMPARO GOMEZ FUERTES
12. GUZMAN GARCIA GARCIA
13. MARIA TERESA PEREZ BENITEZ
14. CONRADO MUÑOZ LEON
15. ANA BLANCA HUAYNA PEREZ
16. JAVIER BELASCOAIN CALATAYUD (Independentea)
17. CAROLINA CASTILLEJO HERNANDEZ
18. MIGUEL ANGEL IRISARRI MATEO
19. JOSEFINA VICTORIA ZABALA RODRIGUEZ
20. JOSE LUIS IZCO LABORDENA
21. CECILIA MARIA ULZURRUN PUY
22. FRANCISCO JAVIER ERICE CANO
23. AMAYA GARDE SANJUAN
24. MIGUEL ANGEL POZUETA URIBE ECHEVERRIA
25. MARIA ASUNCION APESTEGUIA JAURRIETA
26. MARIA CAMINO OSLE GUERENDIAIN
27. JULIAN BALDUZ CALVO
VOX (R-36)
1. MARÍA ROSARIO ESTEVEZ GARCIA
2. MARÍA TERESA NOSTI IZQUIERDO
3. MARTÍN REDONDO NAVASCUES
4. ROMAILIS MARGARITA GONZÁLEZ HERMES
5. IGNACIO JAVIER SIBÓN MACARRO
6. LAURA DENISA RAICAN GHEORGHIU
7. JUAN AGUSTIN GOIZUETA IRABURU
8. ENCARNACIÓN VEA SESMA
9. JORGE ARTAJO DE NO
10. FRANCISCA GARCIA ESPAÑA
11. JESÚS LEGARDA PEÑAS
12. FRANCISCO JOSÉ GARCÍA LÓPEZ
13. ELENA GARRUES IÑIGO
14. JUAN MANUEL CABEO CABRERA
15. MARÍA SHEILA GARCIA ENCABO
16. CÁNDIDO HUARTE LERGA
17. HANNEH GEORGI HANNA
18. JOSÉ MARÍA GARCÍA ELORZ
19. SANDRA QUIÑONES BELLOSO
20. JAVIER HORNO GRACIA
21. MARÍA PAZ MUÑOZ BLANCO
22. CORPUS CRISTINA MERINO CANO
23. JUAN ANDRÉS ECHEVERRÍA MARTÍNEZ
24. FERNANDO JOSÉ VAQUERO OROQUIETA
25. MARÍA CARMEN ORISOAIN AGUIRRE
26. ANTONIO CARMONA RODRÍGUEZ
27. ARIANNA FLORINA BANCILA NICOLESCU
Ordezkoak
1. SANTIAGO MASCARAQUE SALAZAR
2. EUSEBIO JOSÉ BELZA FRESÁN
3. MARÍA ÁNGELES GARCÍA HERNÁNDEZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-90)
1. JOSEBA ASIRON SAEZ
2. GARBIÑE BUENO ZABALZA
3. JOSÉ MARTIN ABAURREA SAN JUAN
4. MAIDER BELOKI UNZU
5. ENDIKA ALONSO IRISARRI
6. AITZIBER CAMPION GAMBOA
7. BORJA IZAGUIRRE LARRAÑAGA
8. ZALOA BASABE GUTIERREZ
9. PAULA GARCÍA GARCÍA
10. JOSU ARRAIZ MUÑOZ
11. NEKANE LASA ETXEBERRIA
12. IGNACIO SAENZ PASCUAL
13. ARANTZA BIDONDO ARNEDO
14. MIKEL URRA NUIN
15. IRATI MACHIÑENA USTARROZ
16. DANIEL BEAUMONT ALCALDE
17. MAIDER VICENTE LIRAS
18. CARMELO ZABALZA DALLO
19. MARÍA VICTORIA ERDOZAIN GARDE
20. KONTXESI SAN JUAN ELIZALDE
21. JULEN PASTOR ORTE
22. MIREN KOLDOBIKA OSTA DELGADO
23. GARAT GAZTELU ARBUNIES
24. MARIA JOSEFA BARBERIA INDACOECHEA
25. NORA GONZALEZ GOÑI
26. JONE GALARTZA LARRAIOTZ
27. CARLOS OTXOA BARRIKARTE
Ordezkoak
1. JOAQUIN MANUEL ARANGUREN ANDRAIZ
2. MADDI LASA GARCÍA
3. PATXI XABIER URRUTIA JAUREGI
PARTIDO POPULAR (R-5)
1. CARLOS GARCÍA ADANERO
2. MARÍA DEL CARMEN ALBA ORDUNA
3. MARÍA GARCÍA-BARBERENA UNZU
4. ISABEL MARTÍNEZ PEÑUELA MARCO
5. FERMIN JAVIER ALONSO IBARRA
6. ALBERTO PICÓN CINTAS
7. EDUARDO PRIETO IGLESIAS
8. PAULA SANTOLAYA DEL BURGO
9. PEDRO IGARRETA AYESA
10. INGRID VINDEL PÉREZ
11. ALEJANDRO MUGUIRO ALZÓRRIZ
12. CESAR GONZÁLEZ ROYO
13. MARTA FRANCÉS JIMÉNEZ
14. BORJA RUIZ FERNÁNDEZ DE CORDOBA
15. IDOYA AINCÍA SÁEZ
16. PAULA MONTES GANUZA
17. MARÍA INMACULADA GUALLAR ATRIAN
18. LUIS BARRIENTOS PASCUAL
19. MARÍA LUISA CHOCARRO SAN MARTÍN
20. ROBERTO MORENO TORRES
21. MARÍA TERESA RICO RUBIO
22. MARÍA MERCEDES RUGAMA LABAYEN
23. ALEJANDRO MONTES SALANUEVA
24. JUAN MANUEL OJEMBARRENA CALVO
25. MARÍA LUISA IÑARRA CASTIELLA
26. RUTH GOÑI SARRIES
27. JOSÉ CRUZ PÉREZ LAPAZARÁN
Ordezkoak
1. MERCEDES SEBASTIAN LABAYEN
2. AMELIA GASCON CERDAN
3. JOSE MARIA MARTINEZ-PEÑUELA VIRSEDA
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (R-154)
1. FERNANDO SESMA URZAIZ
2. MARIA JESUS ALONSO ARTEAGA
3. SONIA PEREZ MARTINEZ
4. MANUEL MORENO TORRES
5. IÑIGO GALLEGO SAN MIGUEL
6. JOSE MANUEL LÓPEZ ALEMANY
7. ESTÍBALIZ MARIA GIL MIGUEL
8. ROBERTO ERRO SADA
9. SARA CLIMENT SÁNCHEZ
10. SERGIO LUJAMBIO IRAZABAL
11. ANA DE CARLOS RUIZ
12. MANUEL JESÚS MOZOTA NÚÑEZ
13. MARÍA ITZIAR FIGUEROA AGUIRRE
14. ANNA MALGORZATA RADOMSKA GARDYJAS
15. JUAN APESTEGUÍA OFICIALDEGUI
16. DIEGO SÁNCHEZ IRURITA
17. MARIA ELENA LLORENTE TRUJILLO
18. IVAN CASTELL ZAZPE
19. DORAMIS DE LA CARIDAD LARRALDE VINET
20. JAVIER ALDAY JIMÉNEZ
21. MAITE GORRAIZ CASTRO
22. ISMAEL ZOCO MURUZÁBAL
23. SILVIA MORENO FIGUEROA
24. JOAQUÍN GALLEGO ALDAZ
25. MARIA PILAR SADA GONZÁLEZ
26. MANUELA PÉREZ-NIEVAS ARAMBURU
27. DANIEL SESMA PÉREZ
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-164)
1. CRISTINA IBARROLA GUILLÉN
2. CARLOS SALVADOR ARMENDÁRIZ
3. MARÍA CABALLERO MARTÍNEZ
4. MARÍA ECHÁVARRI MIÑANO
5. AITOR SILGADO GOICOECHEA
6. IZASKUN ZOZAYA YUNTA
7. RAÚL ARMENDÁRIZ LEZÁUN
8. CLARA GARCÍA-VALIÑO ABÓS
9. JAVIER LABAIRU ELIZALDE
10. JUAN JOSÉ ECHEVERRÍA IRIARTE
11. FERNANDO ARANGUREN RETA
12. CRISTINA MARTÍNEZ DAWE
13. CONCHI MATEO PÉREZ
14. GUILLERMO CHAVERRI REPÁRAZ
15. JUAN LUIS SÁNCHEZ DE MUNIÁIN LACASIA
16. ROMÁN LUZÁN SUESCUN
17. PILAR EZPELETA ITURRALDE
18. VALENTÍN ALZINA DE AGUILAR
19. CARMEN GONZÁLEZ VICENTE
20. ANDRÉS GOICOECHEA ÁLVAREZ
21. ANA MARINA PÉREZ MARCO
22. ELENA GÓMARA URDIÁIN
23. GEMMA GARRO BENITO
24. JAVIER ALVERO GASTÓN
25. PEDRO MUNETA IRUJO
26. SARA OLEJUA SÁNCHEZ
27. ENRIQUE MAYA MIRANDA
Ordezkoak
1. LUIS ARMENDARIZ JIMÉNEZ
2. JOSEFINA ROYO FUENTES
3. JOSE MARIA MIRAMÓN MARCO
FE de las JONS (R-168)
1. JORGE GARRIDO SAN ROMÁN
2. ÁLVARO TORIO BARBADO
3. ÁNGEL DE LA LOSA CALZADO
4. MARIA EUGENIA NIETO FERNÁNDEZ
5. MARIA GARCIA DE TUÑÓN DEL VALLE
6. JAVIER TOMEL BLÁZQUEZ
7. FERNANDO JOAQUÍN RODRÍGUEZ ZÚÑIGA LÓPEZ
8. DIEGO MÁRQUEZ GARCÍA
9. MARIA DEL CAMINO CARRILLO IGLESIAS
10. MARÍA DIEZ DE LAS HERAS
11. JAVIER LUIS HORAS PUENTE
12. JOSE MARIA DE ESPONA DELGADO
13. JOSE RAMÓN FRANCO ABAD
14. MARIA ANTONIA AVISON MARTÍNEZ
15. VERÓNICA HELENA HENELL ANDONIE
16. JOSE MARIANO PÉREZ MEJÍAS
17. JOSÉ ANTONIO JIMÉNEZ GONZÁLEZ
18. ÁLVARO ROMERO FERREIRO
19. MARIA BELÉN CASTAÑO PLAZA
20. MARIA ADORACIÓN GRANDE ALEJANDRO
21. ANTONIO VÁZQUEZ BARROSO
22. JOSE ANTONIO MOLINA MORCILLO
23. DAVID NOVELLA FONS
24. MÓNICA MARIA ROSAS MARTÍNEZ
25. MARIA INMACULADA GARCÍA SANCHO
26. JOSE IGNACIO GONZÁLEZ MARTÍNEZ
27. ANDREA RAMOS ALARCÓN
Ordezkoak
1. ESMERALDA LIZÁN MATEO
POR UN MUNDO MAS JUSTO (R-157)
1. JOSE ANTONIO APARICIO MARTIN
2. ANA ROCIO SETUÁIN EQUISOÁIN
3. IGNACIO ARANZADI DE MIGUEL
4. ANA PALACIOS ARELLANO
5. IÑAKI ASIÁIN ALBISU
6. MARIA CARMEN SILVESTRE BUSTO
7. MARIA ROSARIO ELCUAZ VISCARRET
8. JUAN ALBERTO CIBIRIÁIN OSÉS
9. MARIA ARANTZAZU MUNARRIZ RODRÍGUEZ
10. RODRIGO ESPINEDO ESCALADA
11. MARIA CARMEN AZANZA ILZARBE
12. JAVIER MARTÍNEZ BAIGORRI
13. MARIA GARCÍA-MINA FREIRE
14. ITZIAR OLAZARÁN RODRÍGUEZ
15. ALFREDO AMILIVIA ELORZA
16. MARTA OLORIZ ITURGAIZ
17. IGNACIO IRIARTE IRIBARREN
18. JOSE JAVIER ANDUEZA ARTAL
19. MARIA JOSE GÓMEZ FERNÁNDEZ
20. ARANTZAZU AZQUETA RODRÍGUEZ
21. ANTONIO URBIOLA GOÑI
22. RAQUEL ESPUELAS RUIZ
23. MARIA JOSE SOLER ARDANAZ
24. JOSE MARIA AYMERICH SOLER
25. ALICIA PERCAZ BETELU
26. OLGA GOÑI IRIARTE
27. JOSE IGNACIO ELEJALDE GUERRA
Ordezkoak
1. JOSEP MARIA VALLS MARTI
2. MARIA CONCESA GOÑI IRIARTE
PODEMOS+IZQUIERDA UNIDA+BAZTARRE+ALIANZA VERDE+BERDEAK EQUO (R-222)
1. JOSE MARIA MAULEON ECHEVERRIA -(BATZARRE)
2. MONICA LOPEZ RODRIGUEZ - (IZQUIERDA UNIDA)
3. GAXAN SAD IRISARRI - (PODEMOS)
4. PATRICIA RUIZ DE IRIZAR - (PODEMOS)
5. MARIA SOFIA PEREZ IBIRICU - (EQUO)
6. FERNANDO ESPINOSA FERNANDEZ DE ARCAYA - (IZQUIERDA UNIDA)
7. JUAN CARLOS BERASATEGUI MARTINEZ - (ALIANZA VERDE)
8. MIREN LOURDES OÑATE ZABALETA (Independentea)
9. MIREN EDURNE EGUINO SASIAIN - (BATZARRE)
10. CARLOS CIRILO AMATRIAIN BUSTO - (PODEMOS)
11. JAVIER MACUA OLLOBARREN - (BATZARRE)
12. AMAYA ALGARRA GRANDE - (IZQUIERDA UNIDA)
13. RAQUEL BLANCO BARTOLOME - (PODEMOS)
14. PABLO ANTON BARRIGA - (PODEMOS)
15. IMANOL USTARROZ APESTEGUIA - (IZQUIERDA UNIDA)
16. UBALDO GONZALEZ DELGADO - (PODEMOS)
17. GOIO MENDOZA ERICE - (EQUO)
18. ANA MARIA ARILLO CRESPO - (BATZARRE)
19. SARA MANTERO MAULEON (Independentea)
20. EDUARDO MAYORDOMO CARRASCO - (IZQUIERDA UNIDA)
21. MARIA DEL CARMEN COSTA QUINTANA - (PODEMOS)
22. FRANCISCO JAVIER DRONDA MARTINEZ - (IZQUIERDA UNIDA)
23. ANGEL LARREA PEREZ - (BATZARRE)
24. MARIA DEL CARMEN OLORIZ RIVAS (Independentea)
25. IÑIGO RUDI JIMENEZ - (BATZARRE)
26. ISABEL ANTONIA BURBANO SANCHEZ - (IZQUIERDA UNIDA)
27. FRANCISCO JULIAN RODA HERNANDEZ (Independentea)
Ordezkoak
1. MARIA CARMEN JUANMARTIÑENA ALDABA - (IZQUIERDA UNIDA)
2. LUIS MARIA ANTOÑANZAS MATEO - (PODEMOS)
3. MARIA CLARA EQUIZA LAQUIDAIN - (BATZARRE)
ESCAÑOS EN BLANCO PARA DEJAR ESCAÑOS VACIOS (R-266)
1. DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE
2. FRANCISCA MOLINA CASADO
3. ION DANIEL MARIN LOPEZ
4. SARA ROTETA URESBERUETA
5. UNAI ARIZ BLANCO
6. JAIONE URRA URIZ
7. ANDREY HERBON RIPODAS
8. ITZIAR OSINALDE DELGADO
9. VILMAR FERNÁNDEZ HERRERO
10. MONTSERRAT BENAGES MENDIOROZ
11. JOKIN BIAIN ARAQUISTAIN
12. SILVIA DE LA GALA ANTON
13. AGER AGUIRRE ZUBILLAGA
14. ANNE ROTETA URESBERUETA
15. VICTOR GALLARDON BELOKI
16. AINHOA SOMOZA CAÑES
17. JORGE RUEDA LIZARRALDE
18. IRATI LIZARAZU MARTINENA
19. PEDRO IGARZABAL ARRATIBEL
20. ARANZAZU ILARRAZ LABARGA
21. FRANCISCO CARO REYES
22. YOLANDA MARTINEZ RUIZ
23. ANTONIO ALIER LAPLANA
24. VIRGINIA ESTHER DE LA PARRA ARRUABARRENA
25. DIEGO CEA MAUDO
26. MARÍA NIEVES URESBERUETA IRIONDO
27. RUBEN CUÑADO CABANA
GARES
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-43)
1. YOLANDA TEJERO ROJO
2. ALBERTO ACELDEGUI APESTEGUIA (Independentea)
3. AXEL CARDENAS ROLDAN (Independentea)
4. CARMEN SOTO ROS
5. CARMEN ESAIN MORENO (Independentea)
6. FRANCISCO MARTÍNEZ NICOLÁS (Independentea)
7. JOSÉ LUIS ERDOZÁIN PERDIGUERO
8. TERESITA ZABALA ERDOZÁIN
9. CARMEN DELGADO VALENCIA (Independentea)
10. MARÍA PILAR DÍAZ SANZ
11. MIGUEL JAVIER UNCITI CASTILLO
Ordezkoak
1. TATIANA GARCÍA DE CAMPOS (Independentea)
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-61)
1. ITZIAR IMAZ ARTAZCOZ
2. JON CIRIZA MURUGARREN
3. BEATRIZ ORDOÑEZ ANCIN
4. ASIER OTXOA SANZ
5. AITOR AZKONA ARRAIZA
6. AINHOA AZPILCUETA ARACAMA
7. IXONE ESQUIROZ LUNA
8. OIHAN MENDO GOÑI
9. MARIA GORRAIZ ALDAZ
10. JOSE ANGEL RETA IBEAS
11. JESUS MARIA MOLERES LIZARRAGA
Ordezkoak
1. VANESA AMIGOT ORTIZ DE ERIVE
2. AMAIA OLITE JAURRIETA
3. ANE AZCONA ALVAREZ
SALDIAS
TANTADI (R-121)
1. IÑIGO ZUBELDIA TELLECHEA
2. ZORION EZCURRA BALEZTENA
3. IBAN URRUTIA ESCUDERO
4. ENEKO MITXEO EZKURRA
5. MARKEL LIZASOAIN BALEZTENA
DONEZTEBE
PARTIDO POPULAR (R-132)
1. JOSE MARIA MUNILLA ESPARZA
2. JUANA MARIA MORENO LINARES
3. EUGENIO NASARRE GOICOECHEA
4. VICENTA SENSO CABALLERO
5. ANGUSTIAS FERNANDEZ-MANJON FERNANDEZ
6. CARLOS MARCOS MARTIN IGLESIAS
7. MARIA TERESA GARCÍA MUNGUÍA
8. MARIA ÁLVAREZ GARCIA
9. JUAN JOSÉ SANZ VITORIO
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-162)
1. SERAFIN LÓPEZ FLOREZ
2. IDOIA AGUIRRE OTEIZA
3. IÑAKI IRIARTE LÓPEZ
4. MARINA IMBULUZQUETA GASCON
5. JAIONE PEJENAUTE IBÁÑEZ
6. MILENA VASQUEZ ORJUELA
7. FRANCISCO JAVIER ATIENZA MARTÍNEZ
8. PEDRO FABO NATURANA
9. PABLO JOSÉ URRACA RAULERA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-234)
1. MARÍA ARANTZAZU ARREGUI ALBERRO
2. JUAN TELLETXEA URROZ
3. MAIDER ILARREGUI BELARRA
4. FERNANDO GALLEGO GALINDO (Independentea)
5. SANTIAGO BELARRA TELLECHEA
6. IASONE FRESNEDA ECHEVERRIA
7. NEREA ZAZPE BRAÑA
8. ARITZ MEOQUI ECHEVESTE (Independentea)
9. LEIRE ORTUOSTE GARCIA
Ordezkoak
1. OIER ZULAIKA ARAKISTAIN
2. SANTIAGO UTERGA LABIANO
3. MIKEL MUTUBERRIA SANTESTEBAN
SUNBILLA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-283)
1. AMETS INDA GORRIARAN
2. FLORENTINO GUELBENZU ALMANDOZ
3. MARGARITA ERDOZAIN AZPILIKUETA
4. JOSUNE AGUIRRE MARITORENA
5. ANE PETRIRENA INSAUSTI
6. JOSE FRANCISCO ERRANDONEA ZUBIETA
7. IRUNE AGUIRRE MARITORENA
TIRAPU
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-316)
1. JOSÉ MARÍA CAMBRA AMIGOT
UKAR
AGRUPACION INDEPENDIENTE SAN MIGUEL (R-103)
1. JORGE JUAN PETRINA PIÑAL
2. MARIA ARIVE ANSOAIN
3. MARTA ERDOZAIN LECUMBERRI
4. CARLOS LECUMBERRI ERRO
ULTZAMA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-62)
1. MARTIN MARIA PICABEA AGUIRRE
2. IZASKUN ANDUAGA ECHEVERRIA
3. IKER ISASI ALEMAN
4. JESUS MARIA LARRETXEA LAZKANO
5. EKAITZ ASTIZ MARTINEZ
6. YAIZA MENDIVE GASCUE
7. JOSE MARIA IBARRA ECHENIQUE
8. LEIRE ECHEVERRIA SAMPEDRO
9. IÑAKI ARIZTEGI BARBERENA
Ordezkoak
1. ANA ISABEL MINDEGIA ILARREGI
2. JESUS MARIA GOIENAGA TORNARIA
ALKOZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ARRAITZ-ORKINGO KONTZEJUA
ARRAITZ-ORKIN-BENTAS (R-298)
1. AITOR GUELBENZU ESCUDERO
2. UNAI REDIN BARBERENA
3. IMELDA MACAYA ZANDIO
4. MIGUEL ANGEL HERNANDORENA PEREZ
5. MIREN LARRAINZAR EZKURRA
AUZAKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ZENOZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ELTSOKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ELTZABURUKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
GORRONTZ-OLANOKO KONTZEJUA
INDEPENDIENTE DE GORRONZ (R-111)
1. PEDRO ZUNZARREN BAIGORRI
GERENDIAINGO KONTZEJUA
GERENDIAINGO TALDEA (R-299)
1. JUAN GABRIEL ROS SAGARDÍA
2. ELENA TORNERO RECASENS
3. MARTÍN MARIA PICABEA AGUIRRE
4. MIKEL BEUNZA URTASUN
ILARREGIKO KONTZEJUA
LARTZABAL (R-196)
1. AMBROSIO MARÍA ELIZALDE URTASUN
2. AITZIBER RAZQUIN JACA
3. MIREN BELATE SAN JULIAN ERVITI
4. IÑIGO URDANIZ OSINAGA
5. GORKA OSINAGA ASTIZ
IRAIZOZKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
SUARBEKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
LARRAINTZARKO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN ALDAPA (R-205)
1. MARÍA ARANTZAZU RECALDE ARRECHEA
2. JAVIER ECHANDI RECALDE
3. ANTONIO GASCUE LARRAYA
4. JUAN MARÍA RECALDE ARRECHEA
LIZASOKO KONTZEJUA
LIZASOKOAK (R-183)
1. DAVID IRAIZOZ OLIVA
2. JULEN ANCIZU MARCKERT
3. IÑAKI ARIZTEGUI BARBERENA
4. FRANCISCO JAVIER RAMOS MORENO
5. GURUTZ URZELAT IRIBARREN
URRITZOLA-GALAINGO KONTZEJUA
URRITZOLAKO TALDEA (R-240)
1. IÑAKI EZKURRA OSACAR
2. MARIA ROSARIO LEGARREA RAZQUIN
3. MARIA LOPEZ LEGARREA
4. ANDER OYAREGUI MUNARRIZ
5. IMANOL LANDIRIBAR GOYENECHE
URDAZUBI
PARTIDO POPULAR (R-131)
1. SILVIA OLAIZOLA VIDART
2. JOSE CARMELO MUÑOZ RODRIGO
3. YOLANDA BELLO PRADA
4. ANTONIO FERNANDEZ MENENDEZ
5. MARIA CARMEN PRADA VILLAGROY
6. VICTORIA PILAR GARCIA VAQUERO
7. JAVIER ARENAS BOCANEGRA
AZKAR AGRUPACIÓN ELECTORAL (R-307)
1. IGNACIO ARIZTIA URRIZA
2. CRISTOBAL ALZUYET MARTIN
3. JOSÉ LUIS GÓMEZ SIERRA
4. PEDRO LANAU ALONSO
5. JAVIER DIAZ RAMOS
6. TXOMIN IRIBARREN LARRALDE
7. SANTIAGO VILLARES OTHEGUY
URDIAIN
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-284)
1. DAVID CARMELO OROZ ALONSO
2. MIKEL AZCONA UNANUA
3. ANDER GALARZA LOPEZ DE GOIKOETXEA
4. IMANOL ETXARRI GALARTZA
5. BINGEN GALARTZA IPARRAGIRRE
6. OIHANE AGIRRE ULAIAR
7. JULEN GOIKOETXEA URDIAIN
BERA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-52)
1. AITOR ELEXPURU EGAÑA
2. INES ROSARIO MATXIARENA ALDALUR
3. PATXI CASTILLO GRACIARENA
4. MARIA GUADALUPE MENDIGUTXIA ETXEBESTE
5. JOSE ESTEBAN AGUIRRE ZUBIETA
6. ADELA ARLEGI GOIENETXE
7. FRANCISCO LARRECHEA LAZCANO
8. ESTIBALIZ PINACHO OLACIREGUI
9. ANGEL POMBAR SAINZ
10. MAIDER IANTZI GOIENETXE
11. KATTALIN EZKERRA SOBRINO
PARTIDO POPULAR (R-130)
1. ALBERTO GIL ZUBELDIA
2. MARÍA DEL CARMEN SORDO NORIEGA
3. JORGE GONZÁLEZ FERNÁNDEZ-VALDERRAMA
4. MARÍA CONCEPCIÓN PÉREZ DEL CASTILLO
5. MANUEL NOGALES SANZ
6. ROSA PANIAGUA GARCÍA
7. JOSÉ LUIS OLIVARES CONDE
8. MARÍA LUISA RODRIGUEZ FUERTES
9. AURELIO IZQUIERDO LÓPEZ
10. FRANCISCO NIETO GARCÍA
11. AMAYA LANDIN DÍAZ DE CORCUERA
HERRIRAKO (R-136)
1. JOSÉ ANTONIO OYARZABAL IRIBAS
2. ANDONI ANDUEZA INTXAURRONDO
3. RAQUEL QUIROGA TAPIA
4. GERMAN CASTILLO LAZCANOTEGUI
5. EVA MARTÍNEZ GIL
6. EKAITZ ETXEBERRIA TELLETXEA
7. AYDA JIMÉNEZ AVILÉS
8. MARKEL OYARZABAL ELGORRIAGA
9. BEATRIZ FRANCO MÚGICA
10. SONIA ELGORRIAGA MARTIARENA
11. ARANTXA ALZUGARAY BARRIOS
GEROA BAI (R-156)
1. JOSE MIGUEL GORRIA VICUÑA
2. MANUEL CASTILFORTE DIAZ
3. SANTIAGO ALZUGUREN MACHICOTE
4. MARIA ASUNCION ROZAS ERRANDONEA
5. INES ELIZONDO APEZTEGUIA
6. CARLOS PEREZ MARCHAL
7. CARLOS MARTIARENA CORDOBA
8. MAIDER GORRIA VICUÑA
9. MARIA PILAR RETEGUI FERRERO
10. LUCIANO ERQUICIA AZCUE
11. ANA ISABEL ECHAVARRI ARANA
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-161)
1. JOSU IGOA IPARRAGUIRRE
2. RICARDO LOPEZ PEREZ
3. FRANCISCO JAVIER TRIGO OUBIÑA
4. ESTRELLA RIOS LOPEZ
5. EVA OSES OSCOZ
6. MARIA EVA GASCON ZUAZU
7. JOSE CARLOS PASTOR GREGORIO
8. BEGOÑA DEL VILLAR TORRENT
9. RAFAEL ABAD CALLEJAS
10. MARIA ROSARIO RODRIGUEZ EZQUERRO
11. MYRIAN NOEMI GAVILANEZ VELASCO
BIDAURRETA
URGUNEA (R-33)
1. ENARA RABINA DEL RIO (Independentea)
2. MARIA JESUS GOICOECHEA TABAR (Independentea)
3. MARIA ANGELES OROZ LABIANO (Independentea)
4. ANTONIO GOICOECHEA LABIANO (Independentea)
5. EDURNE ELCANO MURILLO (Independentea)
ATARRABIA
ATARRABIA-GEROA BAI (R-15)
1. MIKEL ASIAIN TORRES
2. DANIEL GALLEGO LABRADOR
3. MIKEL SATRUSTEGUI MARTURET
4. MAITE BENGOA ZARRANZ
5. AMAIA OLORIZ RIVAS
6. MERCEDES RIPOLL CALVET
7. XABIER GARCIA BENGOA
8. MARIA SOLEDAD SATRUSTEGUI MARTURET
9. ANGEL GOÑI RIVAS
10. ALICIA HUICI ALBISTUR
11. MARTIN IBAÑEZ ORAYEN
12. BEGOÑA BARANGUAN ZOZAYA
13. GUILLERMO EZQUIETA SOROZABAL
14. MARIA CONCEPCION MONTEANO SORBET
15. MAXIMO BURGUETE ASIN
16. CONSUELO DE LOS MOZOS TOSAL
17. PEIO JOSEBA MONTEANO SORBET
Ordezkoak
1. JOAQUIN MARIA ELIZARI LACASTA
2. MARIA SOCORRO OLORIZ GORRAIZ
3. NORBERTO VALVERDE ARTOLA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-31)
1. MARIA YADIRA MARTIN ROBLES
2. DANIEL GALECH GOÑI
3. ANA ELISA LIZARBE PALOMARES
4. JOSE CURIEL CANELADA
5. MARTINA DIAZ MONTERO
6. GERARDO ALDAZ IBARROLA
7. MARIA MERCEDES SANCHEZ ARANGAY
8. RAFAEL URDIROZ ARRAIZA
9. MARIA MILAGROSA GARCIA DIAZ (Independentea)
10. MANUEL GONZALEZ GONZALEZ
11. VIRGINIA GARCIA GARCIA (Independentea)
12. MELCHOR CALLEJA HERRAN
13. ANA MARIA ROLLADO ARIZALETA (Independentea)
14. JAVIER APARICIO LOPEZ (Independentea)
15. MARIA BEGOÑA DE FRUTOS ALVAREZ (Independentea)
16. YOVANNA AZCARATE OCHOA (Independentea)
17. AGUSTIN HERMOGENES RODRIGUEZ MERCHAN (Independentea)
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-49)
1. MIKEL OTEIZA IZA
2. DIANA BRUÑO ARTAZCOZ
3. LAIA PRAT GALLEGO
4. ETOR LARRAIA OLORIZ
5. MAIA TABAR CLEMENTE
6. BORJA ARRATIBEL ARRULA
7. MAITE ORMAETXEA URITZ
8. JOSU DELFRADE OSINAGA
9. AINARA FRANCHEZ JIMENEZ
10. KATTALIN SETOAIN PABOLLETA
11. ISABEL CARMEN AMEZKETA ESCUDERO
12. ARITZ MENDAZA RIAÑO
13. MAITE CHURRUCA ALEMAN
14. JORGE CHOCARRO ZOCO
15. IBAI LECUMBERRI SANCHEZ
16. JUAN MARIA BARAIBAR ARROQUI
17. IRENE LATASA BAILON
Ordezkoak
1. IRATI JIMENEZ ARAGON
2. JOSEBA KOLDO HUALDE AZPARREN
3. PELLO MIRENA GURBINDO JIMENEZ
PARTIDO POPULAR (R-127)
1. RICHARD GARCIA PALACIOS
2. MARIA SAGRARIO ASTIZ GAZTAMBIDE
3. MARIA NIEVES CAMACHO LEIVA
4. ALEJANDRO JAVIER DELGADO HERNANDEZ
5. MARTA GALAR DE FUENTES
6. CHRISTIAN LARA LEZAUN
7. ELENA BLANCO RUIZ
8. NEMESIA ISABELINA ALVAREZ GARCIA
9. JOSE HERNANDEZ MIRETE
10. SILVIA GALLEGO ASTIZ
11. ALVARO ENCISO HERCE
12. JOAQUINA JULIA ERREA LECUMBERRI
13. ALICIA LODEIRO SECO
14. BEATRIZ MARIA LASO ARAGUAS
15. BENEDICTO JAVIER GARCIA DE MATEOS ALONSO
16. JULEN RUANO NOVOA
17. FELISA CONDE DE LA CALLE
PODEMOS+IZQUIERDA UNIDA+BATZARRE+ALIANZA VERDE+BERDEAK EQUO (R-226)
1. JAVIER IBAÑEZ ORAYEN
2. FRANCISCO JAVIER SEÑAS BEA
3. LAURA CURIEL JIMÉNEZ
4. RUBÉN ONECA ERRO
5. NEREA URROZ GUILLÉN
6. MARIA ROSARIO AIZPURUA DONAZAR
7. FRANCISCO JAVIER URROZ DOMÍNGUEZ
8. MARITXU ITURBIDE BEORTEGUI
9. ENEKO IBAÑEZ ILLERA
10. ANGEL SANZ MONTERO
11. ANTONIO IZAL GARCÉS
12. MARÍA SAGRARIO TERESA GUILLÉN GOÑI
13. PABLO JESÚS ARCHEL DOMENCH
14. ANGÉLICA ILLERA MARCOS
15. JOSÉ VICENTE ZUNZARREN CRESPO
16. JOSÉ JAVIER JAUNARENA ARTOLA
17. MARINA GARCÍA ARIAS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-252)
1. JAVIER LÓPEZ PATÚS
2. GALINA HADZHIEVA KEHAYOVA
3. FRANCISCO JAVIER ZANCAS MARTÍN
4. EVA DANNY ARANCIBIA ESCALERA
5. RAMÓN CASADO OLIVER
6. JOSÉ LUIS MEDRANO ALCÁNTARA
7. MARIA CARMEN ZUAZU TARRAGONA
8. MUGUREL POPESCU POPESCU
9. MARÍA SUSANA REDRADO AGUIRRE
10. RAÚL SOLLA FERNÁNDEZ
11. JESÚS MARÍA BASARTE VALENCIA
12. AURELIA COLQUE ACHACOLLO
13. JEAN CARLO RUEDA HERNÁNDEZ
14. MARÍA ESTHER URRACA RAULERA
15. DANNA CARRASCO ALANES
16. ZENÓN FERRUFINO VARGAS
17. MARÍA JESÚS VALDEMOROS ERRO
IGANTZI
Igantziko Herri Taldea (R-220)
1. JUAN CARLOS UNANUA NAVARRO
2. EDURNE HUITZI ERATSUN
3. MANUEL TELLETXEA IPARRAGUIRRE
4. ROBERTO TXOPERENA ITURBIDE
5. IRATI ALKORTA GARCIA
6. AITOR ALONSO ESTEBAN
7. AMAIA IGUZQUIAGUIRRE ITURBIDE
Ordezkoak
1. AITOR BEGINO IRIGOIEN
2. MARIA ZAMORA CELAYETA
3. GORKA OBESO INZA
ZABALTZA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-92)
1. JOAQUIN ANGEL GALAR JIMENEZ
2. ROQUE PEDRO MARZO GARCIA
3. DAVID ABADIA RODRIGUEZ
4. MARINA INES BIURRUN ZURBANO
5. ALFREDO KIROGA ASTIZ
6. SANTI ANDRES GALAR
7. JUAN ANTONIO LARREA HUARTE
AGRUPACION INDEPENDIENTE ZABALZA/ZABALTZA (R-262)
1. MARINA MEJIAS JIMÉNEZ
2. CARLOS MARIA AMATRIAIN MACAYA
3. LUIS MIGUEL IZCUE ANCIN
4. IRACHE MURILLO AZANZA
5. DANIEL REZUSTA OLMOS
6. SANTIAGO LÓPEZ CALDERON
7. MIGUEL MORENO BORBALAN
Ordezkoak
1. LAURA IBARBUEN REY
2. ISABEL ARRAIZA BELOQUI
ARRAITZAKO KONTZEJUA
AGRUPACION INDEPENDIENTE ARRAIZA (R-260)
1. CARLOS AMATRIAIN MACAYA
2. EDURNE LIZARRAGA OROQUIETA
3. DANIEL REZUSTA OLMOS
4. MARIA ISABEL ARRAIZA BELOQUI
UBANIKO KONTZEJUA
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTE UBANI (R-261)
1. MARINA MESIAS JIMÉNEZ
2. IRACHE MURILLO AZANZA
3. SANTIAGO LÓPEZ CALDERÓN
4. LAURA IBARBUEN REY
5. MIGUEL MORENO BORBALAN
ZABALTZAKO KONTZEJUA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-93)
1. JOAQUIN ANGEL GALAR JIMENEZ
2. ROQUE PEDRO MARZO GARCIA
3. DAVID ABADIA RODRIGUEZ
4. JUAN ANTONIO LARREA HUARTE
AGRUPACION INDEPENDIENTE CONCEJO DE ZABALZA (R-204)
1. JOSE IGNACIO ILUNDAIN LLORENTE
2. LUIS MIGUEL IZCUE ANCIN
3. FRANCISCO JAVIER ARBIZU LUMBIER
4. FELIX JESUS CIRIZA EDERRA
ZUGARRAMURDI
AKELARRE (R-2)
1. EVARISTO MENTABERRI MIHURA
2. MANUEL SOTO RODRIGUEZ
3. JUAN MIGUEL ARIZTEGUI ECHENIQUE
4. GERARDO ESEVERRI DE CARLOS
AUZOLANEAN (R-120)
1. JULENE ARBURUA FAGOAGA
2. MIKEL PEDRO MICHELENA ETCHEVESTE
3. JEAN MICHEL OLAIZOLA BARBERENA
4. IÑIGO ARBURUA APEZTEGIA
5. ARGITXU AGUERRE OLAIZOLA
BARAÑAIN
GEROA BAI (R-13)
1. FLOR GONZALEZ ALONSO
2. JOSU RODELES SANTAMARIA
3. JOKIN ELIA GUINDO
4. PEDRO LUIS ARRIAZU PIKABEA
5. ARANZAZU ELGOIBAR ABENDIBAR
6. MARIA PILAR ETSEBERRI SOLA
7. JOSE MARIA ECHEVERRIA ODERIZ
8. RAQUEL ARRIAZU PICABEA
9. LUCIANO ERICE ERVITI
10. MARIA ESTHER REMON BERRADE
11. MIRIAM GOMEZ CASTILLO
12. PEDRO JUAN KARRIKA NARBAITZ
13. ADELA GONDAN JIMENEZ
14. MIGUEL UGALDE BARBERIA
15. GEMA IRIBARREN BALLENT
16. ANDREINA ELIAS GONZALEZ
17. MIGUEL SOLANA BADIOLA
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-27)
1. MARIA JOSE ANAUT COUSO
2. ROBERTO ANDION MARTINEZ
3. ROSA LEON JUSTICIA
4. JULEN ENERIZ DEL VALLE
5. MAITE ECHARTE HERNANDEZ
6. DAVID ANDION MONREAL
7. ISABEL FERNANDEZ PAN
8. FELIPE PEREZ LAGO
9. MARIA BEGOÑA FATIMA QUINTANAL GOROSTIAGA
10. JUAN MARIA OSES IBAÑEZ
11. MARIA LUISA BLANCO PRESA
12. JAIME AYESTARAN URIZ
13. AROA ALONSO ANAUT (Independentea)
14. FERNANDO VIELA RADA (Independentea)
15. MARIA ENERIZ DEL VALLE
16. FRANCISCO GABRIEL DE LA ERA SATRUSTEGUI
17. AMPARO LAGO RODRIGUEZ (Independentea)
Ordezkoak
1. JUAN BAUTISTA AGOS OLAVE
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-39)
1. MARÍA LECUMBERRI BONILLA
2. FÁTIMA CARMEN SESMA VALLES
3. JAVIER ANDÚJAR ALCOLEA
4. JOSÉ LUIS RUIZ MARTÍNEZ
5. BEGOÑA ACEITUNO ZUNZARREN
6. PABLO ARCELUS CAVALLERO
7. ALFONSO MORENO BLANCA
8. CRISTINA MANERO PÉREZ (Independentea)
9. LAURA TIERRA ATARES
10. JOSÉ MANUEL PÉREZ LACOSTA
11. IGNACIA ANDRÉS MARTÍNEZ
12. JOSÉ JAVIER GOLDÁRAZ OTEIZA
13. MARTÍN ORBARA IBÁÑEZ
14. MARÍA PILAR ZALDUENDO PEÑA
15. MARÍA CRUZ JUANBELTZ MARTÍNEZ
16. PEDRO BERROZPE VILLAMAYOR
17. ALICIA ITURRI RUIZ DE SAMANIEGO
Ordezkoak
1. MATILDE SARASIBAR OTEIZA
2. JOSÉ LUIS ASÍN BUÑUEL
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-51)
1. OIHANE INDAKOETXEA BARBERIA
2. ALBERTO LOPEZ IBORRA
3. ANA LEACHE ARRESE
4. IOSEBA JIMENEZ MUÑOZ
5. EMILIANO GARIN ARRIAGA
6. MARIA CARMEN ASTIZ GOLDARAZ
7. JOSE FERMIN ASTIZ GOÑI
8. IDAUZE ZARATIEGI LOPEZ
9. MIKEL LAZKOZ GANBOA
10. IRAITZ ANDIARENA MARTINEZ
11. ARKAITZ ARELLANO GOÑI
12. ARANTXA CRISTOBAL MARTINEZ
13. IMANOL RODRIGUEZ TORRENS
14. AINARA SANCHO URRA
15. AITOR SANZ LINTO
16. GURUTZE MARITORENA ZUBIETA
17. JOKIN ERASO GARCIA
Ordezkoak
1. MARIA MILAGROS MARGARITA AZCONA SANCHEZ
2. JOSE MARIA LAYANA GUTIERREZ
3. MARIA DE LOS MILAGROS URBIETA ZUÑIGA
PARTIDO POPULAR (R-125)
1. JESÚS EMILIO SÁNCHEZ DÍAZ
2. JOSÉ SAMUEL MARTINEZ RODRIGUEZ
3. MARIA DEL MAR GUTIERREZ BOYA
4. GEMA COVADONGA FERNÁNDEZ REVUELTA
5. MARIA ISABEL CARBALLA MARTINEZ
6. CELESTINO LUCERO MARTIN
7. JULIO YUBERO BARROSO
8. ISABEL SACRAMENTO ALMELA ORTIZ
9. SI JIA JING SHI
10. RAUL GONZALEZ ROBLEDO
11. JULIO GUTIERREZ FIGUEROA
12. MARIA YOLANDA GARCÍA GALLARDO
13. LUIS ANTONIO CAMARA CAÑETE
14. CLARA MARIA GUTIERREZ ESCRIBANO
15. JOSE JOAQUIN VALENCIANO ORTEGA
16. JOSE VICTORIO MATELLANO CANO
17. JULIANA NANCY AYALA MONTES
Ordezkoak
1. FRANCISCO JAVIER AGRAZ LASERNA
2. MARIA DE LOS REYES AMARO MORILLO
3. MARIO GABARRON FRANCOS
4. MARIA PILAR GONZÁLEZ CABALLERO
PODEMOS+IZQUIERDA UNIDA+BATZARRE+ALIANZA VERDE+BERDEAK EQUO (R-224)
1. JESÚS MARÍA HUARTE ARREGUI
2. ANE MARIA SANCHEZ JIMÉNEZ
3. KOLDO MIREN LASQUIBAR AGUIRRE
4. ROSA MARIA UGALDE ANDRÉS
5. JON IRAÑETA LOPEZ DE DICASTILLO
6. JUAN CARLOS IRISARRI NAVARRO
7. DAVID FUENTES PÉREZ
8. LILIANA MARIA ARTIEDA PELLEJERO
9. MARIA JESUS ESCORZA VILLOSLADA
10. IGNACIO JAVIER TORRES LANA
11. FRANCISCO JAVIER DE MIGUEL SÁENZ
12. PABLO ANTONIO ERICE ARISTU
13. MARIA YOLANDA GARCÍA CARASUSAN
14. DAVID ARMENDARIZ NÚÑEZ
15. MARÍA ROCIO TREVIÑO JIMÉNEZ
16. JESUS RAMÓN LAZARO GONZÁLEZ
17. MARÍA JOSEFINA LOPEZ BARUQUE
Ordezkoak
1. MARÍA DOLORES PÉREZ LEÓN
2. FERMÍN HUARTE ABÁRZUZA
3. MANUEL ÁNGEL BURGUETE ZUBILLAGA
BERRIOBEITI
PARTIDO POPULAR (R-7)
1. CRISTINA RECALDE VALLEJO
2. VICTOR GIL NAVARRO
3. MARIA DEL CARMEN SOLANILLA NAVAS (Independentea)
4. RAQUEL MONICA RUIZ DE LAS HERAS GANUZA
5. SERGIO SOLANO ALONSO
6. SHEILA LOPEZ TRIGUERO
7. SILVIA SANTA OLALLA BASTIDA
8. AITOR LACRUZ ECHEPARE
9. PATRICIA MUÑOZ LOPEZ
10. EDUARDO JIMENEZ RUIZ
11. JUAN CARLOS CEBREIRO PAZ
12. RAFAEL MUÑOZ SEGOVIA
13. ESTELA SOTO RICO
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-41)
1. RAÚL JULIO BATOR PÉREZ
2. ANA ISABEL OTEIZA HUARTE
3. JUAN ANDRÉS MONTORO FUENTES
4. ALBERTO ÓSCAR ÚBEDA RUIZ
5. GLORIA FERNÁNDEZ NÚÑEZ
6. MIKEL PÉREZ RUIZ
7. CARINA MORENTIN ECHAURI
8. MARTA FELIPE GUILLÉN
9. YOLANDA IRISARRI LAPORTA
10. PABLO OTEIZA HUARTE
11. MARIENMA POSADAS CIRIZA
12. CRISTINA GRACIA RAZQUIN
13. JUAN CARLOS ESCUDERO ZUFÍA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-53)
1. FÉLIX REMÍREZ HOYOS
2. MARIA BEGOÑA SADABA ARBIZU
3. JUAN CARLOS ARRIAGA MARTÍNEZ
4. MIKEL BARRENA GARDE
5. AITZIBER GONZÁLEZ PEÑA
6. RAKEL JAUNARENA BARBERENA
7. IRUNE MARIN IRUROZQUI
8. UNAI ORTIZ DE GUINEA GEREDIAGA
9. MARIA YOLANDA MARCO GALLO
10. ENEKO BURUSKO SANCHEZ
11. AITOR GARCES BARBERIA
12. ARATZ ARRIAGA VIGURI
13. JOSUNE AZNAREZ ALKAT
Ordezkoak
1. NEREA PIDAL GALARZA
2. LUIS ALBERTO IRIARTE OBANOS
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-84)
1. UNAI CALVO BALCISCUETA
2. MARIA VIRGINIA MAGDALENO ALEGRIA
3. MAXIMO ALFONSO MARTINEZ CASADO
4. MAIDER IRIARTE MURUGARREN (Independentea)
5. IGNACIO APEZTEGUIA MORENTIN
6. ANA TERESA MURUGARREN RONCAL (Independentea)
7. JUAN RUIZ GALILEA
8. ANA BELEN ERDOCIAIN SARALEGUI
9. MIGUEL MORENO ARIZTEGUI
10. ANA MARIA MUÑOZ ROMON (Independentea)
11. CRISTIAN BETELU PASTOR
12. NEKANE RODRIGUEZ ZUBIMENDI
13. FRANCISCO FERNANDEZ NISTAL
VECINOS POR ARTICA Y BERRIOPLANO (R-140)
1. FRANCISCO JAVIER VALLEZ PARDO
2. LUIS JAVIER OCHOTORENA SANTOS
3. ANGEL OBANOS GALAR
4. ROSA BLANCO GOMEZ
5. MARIA MERCEDES LANGARICA ROMERO
6. IVAN FERNANDEZ DEAN
7. DANIEL RIDRUEJO ECHEVERRIA
8. JULIA ESPEJO CESPEDES
9. JUAN MARTIN LACUNZA BERASTEGUI
10. MARIA ANGELES ALUSTIZA CUMBA
11. JUAN MERCED MALDONADO JORGE
12. LIERNI MENDIVE HERNANDEZ
13. MARIA PILAR MIQUELEZ LOPEZ
Ordezkoak
1. ANTONIO NOVOA IRAIZOZ
AGRUPACION AYUNTAMIENTO BERRIOPLANO (R-189)
1. JOSÉ MARÍA IRISARRI OLLACARIZQUIETA
2. FRANCISCO ESQUIROZ SUBIZA
3. LAURA LAURENZ RUIZ DE EGUILAZ
4. JOSÉ MANUEL LARUMBE ILUNDAIN
5. MARIA ROSARIO CIA APEZTEGUIA
6. RUBEN GARCÍA DEL MOLINO
7. BEATRIZ REYERO GONZALEZ
8. MARIA EMMA BEAZA SCHWARZ
9. ANDRES LAZCOZ IRIBARREN
10. ALICIA URDANGARIN ORAYEN
11. JUAN JOSE MARTINEZ CHAVARREN
12. DIEGO PRENDES SANCHEZ
13. ALICIA AMEZGARAY LEGARREA
AGRUPACION ELECTORAL PLAZAOLA (R-190)
1. LUIS JAVIER GONZALEZ LORENTE
2. DONALD FRANCISCO NAVAS ZELEDON
3. RAQUEL DEL POZO VAZQUEZ
4. OSCAR ALONSO SADABA
5. EVA ELIZALDE ERDOCIA
6. EVA MARIA ECHEVERRIA SALAVERRI
7. LUIS MIRANDA ORELLA
8. JUAN MARIA ALBIZU ANDUEZA
9. AMAYA LAZCANO IZURDIAGA
10. MIREN AINHOA AZKUE MINGUEZ
11. MIREN ARRITOKIETA AZKUE MINGUEZ
12. DAVID PALACIOS HERVAS
13. RAUL BELLOSO EUGUI
AITZOAINGO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
AÑEZKARKO KONTZEJUA
EZKIDI (R-104)
1. BLAS CANTERO DE LA TORRE
2. JOSEBA SOLTXAGA FERNANDEZ
3. SERGIO LAMMARCA FERNANDEZ
4. MAGDALENA AULESTIARTE JURICO
JUNTA ASOCIACION VECINOS DE AÑEZCAR (R-115)
1. JAVIER LUMBIER IRISARRI
2. FRANCISCO JAVIER LAZCOZ IRIBARREN
3. JON CIGANDA MURILLO
4. DAVID ALVAREZ MORA
ARTIKAKO KONTZEJUA
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-44)
1. GLORÍA FERNÁNDEZ NUÑEZ
2. CARINA MORENTIN ECHAURI
3. MIKEL PÉREZ DÍEZ
4. MARTA FELIPE GUILLÉN
5. PABLO OTEIZA HUARTE
PSN-PSOE (R-158)
1. MARLENNI TAVAREZ MARTINEZ (Independentea)
VECINOS POR ARTICA (R-141)
1. ANTONIO NOVOA IRAIZOZ
2. ROSA BLANCO GOMEZ
3. IVAN FERNANDEZ DEAN
4. JUAN MARTIN LACUNZA BERASTEGUI
5. JULIA ESPEJO CESPEDES
6. DANIEL RIDRUEJO ECHEVERRIA
PARTIDO POPULAR (R-123)
1. CRISTINA RECALDE VALLEJO
2. MARIA DEL CARMEN SOLANILLA NAVAS
3. RAQUEL MONICA RUIZ DE LAS HERAS GANUZA
4. SERGIO SOLANO ALONSO
5. AITOR LACRUZ ECHEPARE
6. PATRICIA MUÑOZ LOPEZ
AGRUPACION ELECTORAL PLAZAOLA (R-277)
1. OSCAR ALONSO SÁDABA
2. LUIS MARIA OLABERRI IGARTUA
3. AMAYA LAZCANO IZURDIAGA
BERRIOBEITIKO KONTZEJUA
SAN ISIDRO (R-192)
1. ALFONSO LARRAYOZ IRACHETA
2. FRANCISCO JAVIER DIAZ RODRIGUEZ
3. AURELIO JESÚS BARIAIN BEORLEGUI
4. JAVIER LUIS OROZ GOÑI
5. ENRIQUE LARRAYOZ IRACHETA
BERRIOGOITIKO KONTZEJUA
Ez da hautagaitzarik aurkeztu.
ELKARTEKO KONTZEJUA
ELKARTE (R-314)
1. NEREA HUARTE GOLDARACENA
LARRAGETAKO KONTZEJUA
ASOCIACIÓN DE VECINOS DE LARRAGUETA (R-180)
1. MARÍA PILAR BERAZA HUARTE
2. JAVIER ROMÁN ALDAZ URIZ
3. MIGUEL ANGEL SAN VICENTE RECALDE
4. DIEGO IRAIZOZ NAGORE
5. MARÍA MANSO MONTES
LOTZAKO KONTZEJUA
ARTABIL LOZA (R-289)
1. RUBEN GOÑI VIGURIA
2. JON GOÑI LIZARRONDO
3. ALBERTO NUIN ITURRI
4. ESTEBAN NUIN HUARTE
5. ALFREDO LARUMBE SAN MARTIN
OTEITZAKO KONTZEJUA
VECINOS POR OTEIZA (R-290)
1. JOSE FELIX BABACE URRIZA
2. FRANCISCO JAVIER GONZALO BIURRUN
3. VERONICA SANCHEZ TROYA
4. PEDRO LUIS LARRAYA CAMINO
AGRUPACIÓN INDEPENDIENTES DE OTEIZA (R-306)
1. IBAN LIZARRAGA BLAZQUEZ
2. MAIDER LÓPEZ OLAIZ
3. JUAN RAMÓN MATEOS MARTÍNEZ
BALLARIAINGO KONTZEJUA
ARRONDOA (R-193)
1. JOSE CORTIZO GULIAS
BERRIOZAR
PARTIDO POPULAR (R-6)
1. DANIEL CUESTA CASTAÑEDA
2. FRANCISCO JAVIER PAZ LAYANA
3. ALICIA NAVARRO VALENCIA (Independentea)
4. ALFREDO PEREZ GOMEZ
5. EDURNE GOROSQUIETA MORENO (Independentea)
6. LUIS LOPEZ LOSTAL
7. VANESA CANDELARIO GALAN
8. NEMESIO MARTÍN GARCÍA
9. PALOMA AZORIN MARTIN (Independentea)
10. FELIX CUESTA MARTINEZ (Independentea)
11. ANA VICTORIA RUIZ MONTES (Independentea)
12. JOSÉ LUIS IBARROLA LACUNZA
13. LETICIA MARTIN PEREZ (Independentea)
14. MARCIAL ALVINO TOVAR TAYPE
15. MARÍA PALOMA GALINDO RICO (Independentea)
16. SIMONE ONNIS DESSI
17. SERGIO SAYAS LÓPEZ
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-54)
1. IKER MARIEZCURRENA CELAYA
2. MARIA SAGRARIO ORTIGOSA LEKUNBERRI
3. ASIER ZAFRA ELORZA
4. SAIOA IZURA AZANZA
5. FELIX JOSE PUYO REBOLLO
6. MARIA CARMEN NADALES RAMIREZ
7. ASIER COSTA CHAVERO
8. JOSE FRANCISCO IRAIZOZ AGUERRI
9. BEATRIZ MARTIARTU FERNANDEZ
10. AMAIA NAZAR VICENTE
11. JON KARLOS CASTAÑARES LARREA
12. NORA SOBEJANO PEREZ
13. XABIER ARDAIZ GOÑI
14. MARIA PILAR SAN FRANCISCO ZABAL
15. ROBERTO PULIDO SOTIL
16. ARANTZA ILARREGUI MOSO
17. RAUL MAIZA GONZALEZ
Ordezkoak
1. MARIA LUISA BAYO OCHOA
2. RAUL LOPEZ SAMANES
3. SAGRARIO CIRIZA ERASO
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-83)
1. MARIA ARANZAZU RIOS GONZALEZ
2. CARLOS MENA BLASCO
3. YOLANDA MORENO DE LA CHICA
4. ALBERTO HIPOLA ARELLANO
5. NOURA BOUAZIZ EL BOUZIANI
6. RICARDO RODRIGUEZ LACUEY (Independentea)
7. MONSERRAT CASTAÑON FERNANDEZ
8. JUAN JOSE CUADROS PERALVAREZ (Independentea)
9. SALOUA KARROUM AOULAD OMAR (Independentea)
10. MANUEL GONZALEZ LLAMAZARES
11. YOLANDA RODRIGUEZ MORENO (Independentea)
12. ANTONIO PIÑAR GARCIA
13. HOCINE MEFTI HAMZA
14. BENITO JOSE RIOS OCHOA
15. MARIA DE LOS ANGELES IGLESIAS GUTIERREZ (Independentea)
16. MARIA CARMEN REYES CHAMORRO
17. FABRICIO POTESTAD MENENDEZ
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-99)
1. USUA OLAZAR LASHERAS
2. FRANCISCO JAVIER TORRECILLAS MARTÍNEZ
3. ANA MARIA MORILLO GUISADO
4. YANIRA LEON MORILLO
5. JORGE VILLAR GARCÍA
6. MARIA LUISA TORREGROSA MORAL
7. ANGIE DANIELA ZAPATA MARIN
8. JUAN FELIPE CARDONA BEDOYA
9. NAIRA MALIO OLAZAR
10. IORDAN BALTADJIEV SHTEREV
11. SUSANA FERNÁNDEZ MEZQUITA
12. MARÍA MILAGROS OLAZAR REY
13. ROSA MARIA FELIGRERAS ROSON
14. JESÚS MORENO HERNANDO
15. JUAN ANTONIO BELIO FALDOS
16. MARIA VICTORIA OLAZAR REY
17. ÁLVARO MARIANO LÓPEZ MUÑOZ
PODEMOS+IZQUIERDA UNIDA+BATZARRE+ALIANZA VERDE+BERDEAK EQUO (R-223)
1. FRANCISCO JAVIER CASTRO GONZALEZ
2. IGNACIO BERNAL LUMBRERAS
3. MARIA TERESA BURGUI JURIO
4. JOSE IGNACIO CAMPO NICOMEDES
5. MONTSERRAT CUESTA GARCÍA
6. JOSÉ ANTONIO PABOLLETA IZAL
7. MARIA CRUZ IZQUIERDO GOMEZ
8. IÑAKI LARRAÑETA BEORLEGUI
9. PILAR HURTADO QUESADA
10. MARIA PILAR ROMERO SEGURA
11. IGNACIO FERMIN ARTETA ORONOZ
12. MARIA ISABEL CAMPO NICOMEDES
13. JULIO GARCÍA VIDA
14. AGUSTINA LOPEZ MORENO
15. RAMÓN LUIS ELIZALDE LACALLE
16. MARIA CARMEN URTEAGA URTEAGA
17. ANTONIO YAÑEZ POSTIGUILLO
Ordezkoak
1. ROSA MARIA DIAZ CORRES
2. JOSEFA NODAR FERNANDEZ
3. LUCIO GONZALEZ NIETO
4. MARIA LUISA RAQUEL FERNANDEZ AMATRIAIN
5. JUAN MORAL BALLESTEROS
6. TXOMIN GARMENDIA GARMENDIA
IRURTZUN
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-56)
1. UNAI RAZKIN IRIARTE
2. ANA BALDA SANJUAN
3. AITOR LARRAZA CARRERA
4. IRATI OLLAKARIZKETA IRIARTE
5. JOSEBA ROYO GARCIA
6. AGURTZANE GARIJO PERALTA
7. JON NAVARRO CARRILLO
8. JUAN JOSE IRIARTE VITORIA
9. TAMARA ANGULO BLANCO
10. IVAN CALVO OROQUIETA
11. ANA MARIA SANTANDER LIZASO
Ordezkoak
1. FELIX JAVIER MENDIA VILLANUEVA
2. NAIARA GARCIA ROYO
3. EDUARDO MURUGARREN FRANCES
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-166)
1. LUIS ENRIQUE DE LA CALLE MORENO
2. DOMINGO GOÑI SARASOLA (Independentea)
3. MIGUEL ANGEL MARTINEZ GARCIA (Independentea)
4. ANTONIO VILCHES CORRAL (Independentea)
5. NATALIA ALCARAZ JODAR (Independentea)
6. FREDDY JACINTO CANALES CAPURRO (Independentea)
7. JACQUELINE DEL ROCIO ROJAS SUAREZ (Independentea)
8. NATIVIDAD LAZCOZ ARTANGA
9. MARIA ADORACION AGUIRRE BUSTO
10. RAFAEL FRANCISCO ANTOÑANA CHASCO
11. JOSE LUIS PASTOR OCHOA
BERIAIN
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-28)
1. SOLANGEL HEIDI QUINTANA DI BLASI
2. JORGE RICO VAZQUEZ (Independentea)
3. ANTONIO NIETO POL (Independentea)
4. BEATRIZ SILVA LORENZO (Independentea)
5. ANGEL GARCIA ROMERO (Independentea)
6. MARIA PILAR OCTAVIO DE LA FUENTE (Independentea)
7. MARCOS MARTINEZ BLANCO (Independentea)
8. CAROLINA AZORIN MARTIN (Independentea)
9. ANTONIO DELGADO ROMERO (Independentea)
10. MONICA POZO PASCUA (Independentea)
11. LUIS MARIA VILLAMAYOR BARBERIA (Independentea)
ADELANTE BERIAIN/BERIAIN AURRERA (R-47)
1. JOSE MANUEL MENENDEZ GONZALEZ
2. ANNA ISABEL LLAMAS MONTAÑA
3. SANTIAGO MARCOS LORENZO
4. ISABEL ANTONIA JIMENEZ ZARZUELA
5. CRISTINA GARIN FERNANDEZ
6. ANGEL PIZARRO BEJARANO
7. INES CLEMENTE OYON
8. JUAN FRANCISCO DUQUE NOVELLA
9. LAURA GONZALEZ URBICAIN
10. JUAN CARLOS ARAIZ APESTEGUIA
11. FERMIN LEGAL COLOMO
Ordezkoak
1. OLAIA MENENDEZ NAVAS
2. VICENTE MONTES CALSO
3. ALFONSO TORRES ISTURIZ
PARTIDO POPULAR (R-128)
1. IVÁN CASTAÑO GOMEZ
2. GEMMA MARTÍN GARCÍA
3. JOSU GOÑÍ LEON
4. SILVIA MARÍA ARCENTALES AVEGNO (Independentea)
5. MAYTE GUINEA NIETO
6. DARIO MOYA GARCÍA
7. CARLOTA FLAMARIQUE MARTÍN
8. MANUEL ALEJANDRO MARTÍN GARCÍA
9. ELENA GONZÁLEZ PÉREZ (Independentea)
10. ANTONIO PERAL SÁNCHEZ (Independentea)
11. ASHLEY ANTONELLA VELIZ ARCENTALES
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-236)
1. RICARDO JOSÉ HERNÁNDEZ PALOMINO
2. EVA CAMPOS SALMERÓN
3. AINHOA PÉREZ ARELLANO
4. MONTSERRAT GARCÍA DE MINGO
5. LUIS MIGUEL GRANDE LUMBRERAS
6. VICTOR HUESO RIVAS
7. DESISLAVA ALENDAROVA KODJAILIEVA
8. JAIONE PÉREZ LAZCOZ
9. JOSÉ JAVIER MARTÍN LÓPEZ
10. MARTÍN RAMON ARRAIZA SALINAS
11. CATALINA RODRÍGUEZ VALLEJOS
ORKOIEN
PARTIDO POPULAR (R-8)
1. PAOLA AISA BARBER
2. ADARA DOMINGUEZ ASIN
3. ALVARO VERA CATENA
4. JOSE ANTONIO LOPEZ INDURAIN
5. MARIA BELEN ERDOZAIN NISTAL
6. MARIANO LOPEZ VILA
7. JUAN ANTONIO GARCIA PACHE
8. MARIO ZURITA CORTES
9. ANA ISABEL GUTIERREZ ESCRIBANO
10. MARIA DOLORES MORENO TORRALBA
11. MARIA DEL ROSARIO ALONSO ALONSO
JUNT@S POR ORKOIEN (R-37)
1. CAROLINA GARCIA PELLEJEROS
2. RAQUEL NUÑEZ LORENTE
3. ANGEL ZAMORA MEDINA
4. MANUEL PALOMEQUE RODRIGUEZ
5. JOSE JESÚS OLGUIN CHUQUIZENGO
6. FRANCISCO JAVIER MEDINA MEDINA
7. SILVIA MEDINA PARDO
8. KOLDO CIAURRIZ BURGUI
9. FRANCISCO JOSE REMÓN CASTRO
10. MARIA OBANOS BLANCO
11. MANUEL PACHECO LOPERA
Ordezkoak
1. DANIEL LERIN ECHEGOYEN
2. ERIKA GARCIA PELLEJEROS
3. SARA GARCIA DE VINUESA SOLIS
UNION DEL PUEBLO NAVARRO (R-42)
1. DIEGO VIÑAS AYUSO (Independentea)
2. TERESA LEYÚN ELIZALDE
3. AURELIO VIVES CASAS
4. BEATRIZ ACHA MORENO
5. MIGUEL GUERRERO PÉREZ
6. SILVIA PERÉZ DESOJO (Independentea)
7. ALEJANDRO TORRES REMÓN (Independentea)
8. SOCORRO LEYÚN ELIZALDE
9. ANDY MICHAEL GONZÁLEZ LÓPEZ (Independentea)
10. NURIA CABODEVILLA GORRICHO
11. TOMAS LECHADO CONDE
Ordezkoak
1. ARTURO URDÁNIZ SOLA
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-60)
1. CRISTINA INDABEREA BRAVO
2. JOSE JAVIER CONSTANZA SERRANO (Independentea)
3. BREIXO PEQUEÑO FERVENZA
4. MONICA REDONDO SALGADO (Independentea)
5. MARIA INMACULADA IRIBARREN URRIZOLA
6. DAVID MUÑOZ CIAURRIZ (Independentea)
7. ISABEL LECUMBERRI IRIBARREN (Independentea)
8. PERU ELIZALDE ARRASATE (Independentea)
9. MIKEL JOSU IRIBARREN IZURZU (Independentea)
10. MARIA ARANTZAZU MILAGROS ITURRARTE ECHARRI
11. OSCAR GOÑI BUBEA (Independentea)
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-159)
1. ALEJANDRO LOPEZ OREJUELA
2. MARIA SAGRARIO ABADIANO LESTON (Independentea)
3. MARIA BEGOÑA LARRAYA IRIARTE (Independentea)
4. ADRIAN MOLERO ROMERO (Independentea)
5. OLGA VERA CATENA (Independentea)
6. WASHINGTON MAURICIO MARTINEZ PATINO (Independentea)
7. ERIKA PEREZ SORIA
8. RAQUEL LOPEZ OREJUELA (Independentea)
9. INMACULADA CARRILLO OREJUELA (Independentea)
10. IKER MURUGARREN MERINO (Independentea)
11. JAVIER REMIREZ APESTEGUIA
ZIZUR NAGUSIA
AS ZIZUR (R-9)
1. MARÍA MANUELA RODRIGUEZ IBAÑEZ
2. JUANA MARÍA MUÑOZ RUIZ
3. MARÍA DEL CARMEN MARTÍNEZ AMATRÍA
4. JAVIER ÁLVAREZ MONTERO
5. RAÚL MARÍA GONZÁLEZ HERNÁNDEZ
6. AINARA MONTAVEZ SÁNCHEZ
7. FRANCISCO JAVIER ECHAIDE TORRES
8. IRENE APARICIO SOLA
9. ANTHONY RODRÍGUEZ BELTER
10. BLANCA ESTELA MELGAR VARELA
11. ANTONIO JOSÉ MONREAL VERA
12. MIRIAM HOREN COBANCHE
13. IKER DUQUE DOMÍNGUEZ
14. FIORELLA MARGARITA HIDALGO ÁLVAREZ
15. JUAN ANTONIO MARTÍNEZ MAÑAS
16. IRIS YOMARIS BELTRE CASTILLO
17. MIGUEL VIANA LÓPEZ
Ordezkoak
1. YOLANDA BRIONGOS MATEOS
2. LUIS CARLOS GUTIÉRREZ ZEVALLOS
GEROA BAI (R-12)
1. JON GONDAN CABRERA
2. MARÍA PILAR GARCIA CASTELLANO
3. ANDONI SERRANO ZABALZA
4. IÑAKI AYERRA ITURAIN
5. IRANTZU ZABALZA AGUIRRE
6. ALES MIMENTZA DE IRALA
7. NAROA MENDOZA ARMENDARIZ
8. JOSE MIGUEL ANDRES VIERGE
9. MIGLENA BISEROVA ENCHEVA
10. ALEXANDER RIVAS DURAN
11. IDOIA ETXEONDO BREGANA
12. JOSU JANICES PEREZ
13. ITXASO SOTO DIAZ DE CERIO
14. ARMANDO REDONDO IZAL
15. PAQUITA ALFARO AUSEJO
16. ANA GALAR SENAR
17. PEDRO HUARTE IRIBARREN
Ordezkoak
1. MAREN ARANBURO ETXEONDO
2. CRISTINA DEL RIO SOLANO
3. MIGUEL ALMENDROS ANGUIS
4. MAITE ARMENDARIZ ANSA
5. JESUS VIANA IRIARTE
6. ANA ISABEL ANSA ASCUNCE
PARTIDO SOCIALISTA DE NAVARRA-PSOE (R-32)
1. RICARDO OCAÑA RUIZ
2. SANDRA SANCHEZ-BARROSO VALADEZ
3. ANA BELEN REGUILON DELGADO (Independentea)
4. ROBERT GEORGE PANAITE (Independentea)
5. JERUSALEN NUÑEZ ROSON (Independentea)
6. DAVID MOISES MORALES PEREIRA (Independentea)
7. MARINA RUIZ MAZON
8. DAVID ELUSTONDO NUÑEZ (Independentea)
9. MARIA DEL CARMEN CASTILLO NUÑEZ (Independentea)
10. ANTONIO VICENTE GARCIA RODRIGUEZ
11. ANA ROSA CASTILLO NUÑEZ (Independentea)
12. JUAN RAMIREZ COBO (Independentea)
13. CRISTOBALINA RUIZ GUZMAN (Independentea)
14. IGNACIO RAMOS ALMAGRO (Independentea)
15. TATIANE ARAUJO DE JESUS (Independentea)
16. JOSE RUIZ GARRIDO
17. ANTONIA CAMPOS GONZALEZ (Independentea)
Ordezkoak
1. ASIER OCAÑA RIOS (Independentea)
2. JANETT DEL ROCIO REINOSA ARAQUE (Independentea)
3. ALAIN OCAÑA RIOS (Independentea)
UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO (R-38)
1. JOSE MARIA DIOS VIEITEZ
2. RICARDO PARDAVILA GAVARI
3. SILVIA GONZALEZ MARTINEZ
4. ROBERTO LECHADO LUQUE
5. PATTY CAVERO DE LA PEÑA
6. JAIME BRAVO ESLAVA
7. FELIX CASTOR ZUNZARREN FERNANDEZ
8. ALVARO SOBEJANO DE PABLO
9. ISABEL MENDÍA AZPIROZ
10. TERESA LÓPEZ FERNÁNDEZ DE MESA
11. MARINA ARAMENDÍA RODRÍGUEZ
12. JOSE ANGEL MARTÍNEZ LEZAETA
13. FRANCISCO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ
14. MARIA LOURDES GARCÍA GARCÍA
15. SAGRARIO CAMUEL CALLEJAS
16. RICARDO PARDAVILA FRADEJAS
17. LUIS MARIA IRIARTE LARUMBE
Ordezkoak
1. MARIA DEL CARMEN MORENO MARTINEZ
2. JOSÉ LUIS SÁNCHEZ AGRAMONTE
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-64)
1. ANDER LOYOLA SERGIO
2. OIHANE AZKONA LÓPEZ
3. GORATZ AZANZA MEDINA
4. MARIA IDOYA PASTOR JIMENEZ
5. AITZIBER SAN MARTIN LASA
6. JUAN CARLOS ALONSO LARRANUA
7. ELENA PETRI NAVARLAZ
8. JON URIBE ECHEVERRIA GURUCEAGA
9. MARÍA PILAR GUILLEN OLONDRIZ
10. SERGIO ROLDAN MILLAN
11. IGNACIA AMEZCOA VALDIVIA
12. DAVID BIURRUN LAKIDAIN
13. OLGA MARÍA SANZ GABAY
14. IRUNE MADARIAGA PASCUAL
15. JESÚS GARATEA DIAZ DE CERIO
16. MARÍA TERESA VALENCIA SOTA
17. JOSÉ ANGEL SAIZ ARANGUREN
Ordezkoak
1. EIDER AZKOAGA GOMEZ
2. MARTA MOLINERO TORREA
3. JOSU ZABALA BELASCOAIN
PARTIDO POPULAR (R-124)
1. RAQUEL RUIZ FERNANDEZ DE CORDOBA
2. XABIER FERNANDEZ DELGADO
3. PATRICIA DEL CARMEN APARICIO ALMAGRO
4. RUBEN MORENO PALANQUES
5. MANUEL ANDREO DOMINGUEZ
6. MERCEDES MARTINEZ YURRITA
7. MERCEDES IGARRETA AYESA
8. JOSE DAVID SANCHEZ DOMINGUEZ
9. ROBERTO FRANCISCO LASO NOYA
10. DOMINGO ANGEL HERRADON BORRELLA
11. ROSARIO SANCHEZ RUIZ
12. MARIA ANGELES REDONDO CASADO
13. ANGEL MARIN VALENCIA
14. ROCIO MARTINEZ BELMAR
15. MIGUEL ANGEL PANIAGUA NUÑEZ
16. ANA OJEMBARRENA ALBA
17. PABLO ZALBA BIDEGAIN
PODEMOS+IZQUIERDA UNIDA+BAZTARRE+ALIANZA VERDE+BERDEAK EQUO (R-227)
1. JUAN MANUEL LOPEZ DIAZ
2. MARIA GRACIA MORENO SOLA
3. GORKA PIÑAR CATALAN
4. MARIA CARMEN JIMENEZ GONZALEZ
5. JESUS MARIA CORERA AZKARATE
6. MARIA CONCEPCION SAEZ PORRES
7. JOSE MIGUEL NUIN MORENO
8. MARIA ISABEL MORAL GOICOECHEA
9. JUAN MARIA ALDAZ QUEREJETA
10. GUILLERMO BERGANTIÑOS SAN MARTÍN
11. MARIA EUGENIA SN MARTIN JAUREGUI
12. ALBERTO MARTIN BERGANTIÑOS SOUTO
13. ALBERTO JOSE SAN MARTIN JAUREGUI
14. ELOISA MARCHITE GIL
15. VALENTIN JUAN CARLOS LABARGA ALAVA
16. MARIA VICTORIA ASTRAIN AZPARREN
17. DAVID RODRIGUEZ SERRANO
LEKUNBERRI
EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU) (R-58)
1. ARKAITZ GOIKOETXEA ARRIOLA
2. MIREN JASONE GOIKOETXEA ARREGI
3. MIKEL BETELU GOROSTEGUI
4. JUAN MARÍA IRASTORZA GARAÑO
5. ANE BARBERÍA URREAGA
6. CARLOS BALDA CALAHORRA
7. ANE GALDOS MAIZTEGUI
8. JOSU VALENCIA MARTIARENA
9. GARAZI MARTIARENA ZUBIETA
LEKUNBERRIKO TALDEA (R-153)
1. GORKA AZPIROZ RAZKIN
2. MARIA JESUS AYESTARAN OQUIÑENA
3. MIKEL IRUJO ALBIASU
4. IDOIA OLASCOAGA ECHARRI
5. JOSEBA JOKIN ORDOQUI OCHOA
6. RALPH NDONGO EVINA
7. EVA FERNANDEZ ZURILLA
8. RAFAEL SARRIEGUI HIDALGO
9. LOREA MAYAYO ABADIA
Ordezkoak
1. MAITE ZUBILLAGA BEUNZA
2. VICENTE MICHAUS GALLARDO
3. LUISA ALDABURU AIZPURUA
Iragarkiaren kodea: J2306857
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50