1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
DEIALDIA, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko zerbitzu orokorretako langileen ehun eta berrogeita hamazazpi lanpostu oposizio bidez betetzekoa. Izendapen proposamena.
Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko zerbitzu orokorretako langileen ehun eta berrogeita hamazazpi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdiaren 9. oinarrian xedatutakoa betez (deialdi hori Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren martxoaren 15eko 768/2021 Ebazpenaren bidez onetsi zen, eta 2021eko 82. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu, apirilaren 14koan), oposizioaren kalifikazio epaimahaiak honako izangai hauen aldeko izendapen proposamena aurkeztu du, haiek baitira, deitutako lanpostuetarako baldintzak betetzeaz gainera, hautapen prozesua gainditu duten izangaietatik bete beharreko lanpostuetan sartzen ahal direnak.
Erreserba txanda %33ko edo hortik gorako desgaitasuna duten pertsonentzat.
DUQUE ANCHETA, JOSE JAVIER
BAÑALES ITURRI, MIGUEL
ELIZARI RIEZU, ARITZ
GASTON ARNEDILLO, EDUARDO
SÁNCHEZ BERMEJO, GABRIEL
EDERRA BELOQUI, GARIKOITZ
IRIARTE MARTINEZ, MARISA
ZABALZA BERAZA, IGNACIO
ASPURZ SEMBEROIZ, RAQUEL
CIA GARCIA, ALVARO
TORRES HERVAS, OSCAR
ZUBIRI DE ESTEBAN, CARLOS JAVIER
DURÁ GÚRPIDE, CARLOS MARIA
COBO DE LA FUENTE, FRANCISCO JAVIER
Igoera txanda.
LARRAÑETA OYARZUN, LUIS RAMON
FERNÁNDEZ SANZ, EMILIO JOSÉ
DENIA FERNANDEZ, ULISES
NUIN MORENO, ESTEBAN
PEREDA PÉREZ, EVA MARÍA
GARCIA GARRIDO, RICARDO
AURENSANZ AGUSTÍN, MARIA LUISA
IRURZUN JUANCO, JESUS ENRIQUE
ALBERRO IBARRA, TOMAS
ARDANAZ ULIBARRI, M.ª INES
Txanda irekia.
ILUNDAIN GORRITI, JOKIN
PANTOJA PEREZ, DAVID
MARCO VEINTEMILLA, ANGEL
SANZOL TEJERINA, JAIME
ARDANAZ ASIAIN, MARIA GEMA
HERNANDEZ URRUTIA, ROBERTO
ARCA DIEZ, JOSE MARIA
IRIARTE UTERGA, JAVIER
GANUZA LARUMBE, EDUARDO
LOPEZ GAMBRA, MARIA ITZIAR
HUARTE NUÑEZ, CARLOS
ABADIA PINILLOS, MIKEL
CUEVA CALVO, JORGE CANDIDO
GONZÁLEZ VIDAURRETA, MARÍA TERESA
MANZANO AVELLANEDA, EDUARDO
ALONSO CRESPO, GABRIEL
ERICE DOMINGUEZ, PABLO
OSTA DEL MORAL, IBAN
SÁNCHEZ GARCÍA, JOSE ANTONIO
GOMEZ GARCIA, BORJA
ANSA DOMENCH, GEMMA
GOÑI ILUNDAIN, IDOIA
GÓMEZ AYERRA, ARÁNZAZU
LARRAGA BAILO, JUAN MANUEL
ILARREGUI MOSO, PEDRO ASIER
ESPELOSIN AZPILICUETA, DAVID
AZNAREZ ARMENDARIZ, ANE
ESCUDERO PASCUAL, JUAN MARIANO
ACOSTA SÁNCHEZ, YOLANDA
ARANGUREN SOLSONA, LUCIA
ERREA RECALDE, JOKIN
ADRIAN LEZANO, IÑIGO
ECHÁVARRI ECHÁNIZ, IÑIGO
GARCÍA HUARTE, MARIA SOLEDAD
LASHERAS LOS ARCOS, MARIA CRISTINA
OLZA ARDANAZ, MIKEL
HERRANZ AGUIRRE, MIGUEL ANGEL
BASOCO PASCUAL, SERBULO
ESPARZA LAUROBA, JAVIER
EDERRA GIL, GORKA
ANDUEZA BERGERA, SARA
CIA ANDUEZA, ZIGOR
JIMENEZ URRIZALQUI, BELEN
VALIÑO MARTINEZ, DAVID
RAZQUIN CABALLERO, FRANCISCO JAVIER
ILUNDAIN IRIARTE, JOSE LUIS
ARROYO GOMEZ, ARTURO
CALVO MARTINEZ, ANA BELEN
CUBAS CRUZ, BLANCA ESTHER
ARRONIZ LACUNZA, MARTA MARIA
GENARO GARCIA, JONATAN
PEREZ ALONSO, EDUR
GONZÁLEZ GARZÓN, RAQUEL
IRIGUIBEL ZABALZA, JESUS ANGEL
SALINAS ERASUN, PATXI
LAZCOZ GONZALEZ, SILVIA ALMUDENA
FERRERO MORENO, JOSE IGNACIO
MARTÍNEZ ARRANZ, JOSE LUIS
ZUÑIGA IRIARTE, SERGIO
DE MIGUEL CABALLERO, PEDRO
FLAMARIQUE VEGA, OSCAR
MORENO ESPINOSA, JUAN
GONZALEZ IÑIGO, M.ª PILAR
ECHEGARAY BAJO, MONICA
IRIARTE BAZTERRA, MARIA DEL CARMEN
SAN JUAN LAITA, JESÚS MARÍA
MENACHO PONCE, MARIA ESTRELLA
GAYARRE AGUIRRE, ANA
ULLATE GOLDARACENA, ARITZ
BOCANEGRA SANCHEZ, JOSE MARIA
FERNÁNDEZ LÓPEZ, FRANCISCO JAVIER
ANDUEZA AYENSA, IZASKUN
BURGUETE LEOZ, BEGOÑA
FERNANDEZ SEGURA, IVAN
DOMÍNGUEZ MUGUIRO, LUIS MARÍA
GAVARI ECHALECU, CARLOS
LIAÑO ZUGASTI, EDUARDO
BALDONEDO LABÍN, JOSÉ ANTONIO
IRIBARREN GALBETE, INAKI
GUTIERREZ GARCIA, JOSE ANTONIO
ANDUEZA LASANTA, FRANCISCO JAVIER
GOICOECHEA IRISARRI, IKER
MINA ZAPATA, JOSE JOAQUIN
GOÑI ARINA, ROBERTO
ANAYA HUARTE, MARÍA ÁGUEDA
PÉREZ CORBACHO, ROSA MARÍA
EGUREN URRIZOLA, FÉLIX JOSÉ
ACAZ MARTINEZ, JOSE MIGUEL
BALEZTENA SAGASTIBELZA, FRANCISCO JAVIER
CATALÁN MARTINEZ, ANA MARÍA
FERNANDEZ URIARTE, MIKEL
MENDIVE SANTOS, JAVIER
CALVO VILLAR, ALMA MARÍA
GONZALEZ ELVIRA, MIGUEL ANGEL
ELIZALDE MENDIBURU, AITOR
MARISCAL DIAZ-EMPARANZA, JORGE
GALIANO UREÑA, PATXI ANDER
SOLANILLA NAVAS, JOSE ANTONIO
OLAGÜE TURRILLAS, MARIA JESUS
SANJUÁN ELIZONDO, JOSÉ MARÍA
DAVID IBIRIKU, PATRIZIA
CARRO PÉREZ, ALEJANDRO
CHOCARRO IRUJO, ADUR
BUSTO ETXEBERRIA, RUBEN
FERNANDEZ ILLANA, FERMIN
BERAZALUZE VIVANCOS, JOSEFINA
ANTOMAS OSES, YOLANDA
INDA AIZPUN, MIKEL
IBARLUCEA DIEGUEZ, MARIA AMAYA
GARAYOA ALFONSO, MARIA EUGENIA
LAREDO DÍAZ, MAITE
GARCIA NAVARRO, ALBERTO
ASCASO PEREZ, JOSE ANTONIO
SERRANO DOMENCH, NEKANE
BELOQUI IGOA, JUAN DIEGO
ELOSEGUI CRECENTE, ELSA
AIZCORBE ESAIN, ROGELIO
PARDO SOLANO, ESTHER
AGUILERA LÓPEZ, ELISABET
URIARTE GALBETE, LUIS ALBERTO
ROYO ROMEO, ALBERTO
MONREAL URIARTE, SUSANA MARÍA
GARAYOA POLIDO, EDUARDO
JIMÉNEZ FERNÁNDEZ, LOREA
GOMEZ LARGO, OSCAR
GOÑI RUIZ, HERNAN
HERNANDEZ AINZUA, CHRISTIAN
Genero-indarkeriaren biktima diren emakumeentzako erreserba txanda.
SERRA FORTICH, M.ª ASUNCIÓN
OSTIZA SEGON, PAULA MARIA
AIRES CABRIADA, ANA
CRISTOBAL PERCAZ, MERCEDES
RUSCALLEDA CHAGOYEN, GUAYARMINA
JAVALOYES BISTUE, LAURA
Deialdiaren 9.2 oinarrian ezarritakoa betez, proposaturiko izangaiek 30 egun naturaleko epea izanen dute, proposamen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu eta biharamunetik hasita, aipatu oinarrian aipatzen diren agiriak aurkezteko Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Erregistro Orokor Elektronikoaren bidez.
Iruñean, 2023ko urtarrilaren 11n.–Langileriaren Kudeaketako Zerbitzuko zuzendaria, Pilar Goñi Muro.
Iragarkiaren kodea: F2300603