Iragarkia
5. ALDIZKARIA - 2022ko urtarrilaren 10a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
3321/2021 EBAZPENA, abenduaren 20koa, Funtzio Publikoko zuzendari nagusiak emana, zeinaren bidez onesten baita Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko koordinazioko operadore laguntzaileen hogei lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartutako eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda, eta zehazten baitira oposizioaldiko lehenengo proba egiteko eguna, ordua eta tokia.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren uztailaren 26ko 2108/2021 Ebazpenaren bitartez, deialdi bat onetsi da Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko koordinazioko operadore laguntzaile izateko hogei lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Ebazpena 2021eko 211. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, irailaren 8koan.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren urriaren 25eko 2917/2021 Ebazpenaren bidez, deialdian onartutako eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen. Ebazpen hori 2021eko 267. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, azaroaren 24koan.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezkoa da deialdian onartutako eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Azkenik, bidezkoa da, halaber, oposizioaldiko lehenbiziko proba egiteko eguna, ordua eta tokia adieraztea.
Horrenbestez, eta otsailaren 21eko 30/2005 Foru Dekretuaren bidez esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko koordinazioko operadore laguntzaile izateko hogei lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea. Eranskinean ageri da.
2. Adieraztea oposizioaldiko lehenengo proba 2022ko martxoaren 12an eginen dela, larunbatarekin, 10:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoko ikasgelategian (Iruñeko Arrosadiko campusa).
Probetarako dei bakarra eginen da. Izangaiek nortasun agiri nazionala, pasaportea edo gidabaimena aldean dutela agertu behar dute.
Oposiziotik baztertuko dira azterketara agertzen ez direnak edo aipatutako agirietako baten bidez beren nortasuna frogatzen ez dutenak.
Kalifikazio epaimahaiak www.nafarroa.eus helbidean, deialdiaren atalean, argitaratuko du, oposizioko lehenengo proba egiteko eguna baino lehen eta behar besteko denborarekin, nola banatuko diren izangaiak ikasgeletan eta zein ordutan hasiko den izangaiei deitzen.
3. Ebazpen hau kalifikazio epaimahaiko kideei igortzea eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, eta interesdunei ohartaraztea ebazpenaren aurka gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahal dela, Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, jakinarazi eta biharamunetik hasita, bat etorriz Administrazio Publikoen Administrazio Prozedura Erkideari buruzko urriaren 1eko 39/2015 Legearen 121. eta 122. artikuluekin.
Iruñean, 2021eko abenduaren 20an.–Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren ordezko gisa, hura kanpoan baita (196/2019 Foru Agindua, abenduaren 18koa), Langileriaren Gastuaren Kontrolaren eta Nominen Zerbitzuko zuzendaria, Raquel San Martín Ederra.
ERANSKINA-KOORDINAZIOKO OPERADORE LAGUNTZAILEA (OPOSIZIO-LEHIAKETA)
Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
Txanda irekia:
–Onartuak:
ABADIA PINILLOS, MIKEL
ABAURREA FUENTES, MARIA
ABAURREA PITILLAS, AITZIBER
ABENTIN USUNARIZ, IBAI
ABETE IRAZABAL, ANDER
ACARRETA GRACIA, ANA MARTA
ACEBRON ARIZCUN, JAVIER MARIA
ACIN GERICO, MARIA TERESA
AGUADO GRACIA, ANDREA
AGUADO MIRANDA, BEATRIZ
AGUERRI LOZANO, OLGA
AGUIRRE ECHAVARRI, MARIA CARMEN
AGUIRRE VIAMONTE, MARTA
AGUIRREBENGOA YARNOZ, AMAIA
AGUIRREZABALA LIZARRAGA, JUAN RAMON
AGUNDEZ CAMINOS, MARIA DEL MAR
AIZCORBE ESAIN, ROGELIO
AIZKORBE IRAIZOTZ, JOSE ANGEL
ALAVA ULLATE, AMAYA
ALBARRACIN RAZQUIN, MIREN ITXASO
ALBERO CABEZA, RUBEN
ALBERO ROS, FRANCISCO JAVIER
ALCARAZ HIDALGO, ANTONIA GEMA
ALCATE ERBURU, EVA
ALDAREGUIA IGUELZ, JUANA MARIA
ALDAZ ARMENDARIZ, IBAI
ALDUCIN LEZA, MARGARITA
ALDUNATE ZUZA, JOSE JAVIER
ALFARO PIÑERO, SILVIA
ALGAR CEREZAL, JOSE JAVIER
ALGARRA URBELZ, AMAIA
ALLER PALMIER, MARIA DE LA PAZ
ALLO NAVARRO, ESTELA
ALMAGRO VIEDMA, ANA ISABEL
ALONSO ALCALA, DIANA
ALONSO FERNANDEZ, ROBERTO
ALONSO LUIS, ANE
ALONSO-PASTOR CABELLO, OSCAR
ALTAMIRA GOROSQUIETA, JOSE IGNACIO
ALTUNA GORJON, ERIK
ALVAREZ ALVAREZ, CARMEN MARIA
ALVAREZ LOPEZ, EDUARDO
ALVAREZ MARTIN, ELISABETH
ALVIRA GUALLART, MARIA ARANZAZU
AMATRIA JIMENEZ, ZOHIARTZE
AMATRIAIN ARMIJO, DANIEL
AMATRIAIN CEBRIAN, MIGUEL ANGEL
AMIANO SAGASTIBELZA, CRISTINA
AMORENA EZCURRA, JON
AMORENA EZCURRA, MARTA
ANCIN ERDOZAIN, SARA
ANDIA GARCIA DE OLALLA, MARIA PIA
ANDRADE AZCONA, AINHOA
ANDRES GALAR, SANTI
ANDRES PARAMIO, CRISTINA
ANDRES PERFECTO, ANA ISABEL
ANDRES SERRANO, NOELIA
ANDRESENA ZUBIGARAY, LAURA
ANDUAGA INSAUSTI, JAIONE
ANIZ PERCAZ, NEREA
ANSA DOMENCH, GEMMA
ANSORENA SALA, MARIA DEL MAR
AOIZ APERTE, EVA
APESTEGUIA SARASIBAR, MIKEL
APONTE ARANGUREN, AMAYA
APONTE ARANGUREN, EVA
ARAGON PULIDO, VICTOR
ARAGUES ECAY, MARIA LUISA
ARAIZ MORAN, JESUS MARIA
ARAMENDIA AZCONA, MARIA IDOYA
ARANA GARCIA, NATALIA
ARANA POZO, MARIA PILAR
ARANA ROMO, ADRIANA
ARANGUREN SOLSONA, LUCIA
ARAUZ RAYO, FRANCIS YAHAIRA
ARBEA MOLINS, SANDRA
ARBIZU CASTILLON, AMAYA
ARBIZU GARMENDIA, AITZIBER
ARBIZU VELEZ, SUSANA
ARCAS DE LA FUENTE, MARTA
ARDAIZ ILUNDAIN, BEATRIZ
ARDANAZ ASIAIN, MARIA GEMA
ARDANAZ MARCO, SONIA
ARDANAZ PEREZ, JOSE
ARETXALDE RECIO, JON ANDER
ARGANDOÑA VALLEJO, CRISTINA
ARIGITA PEREZ, MARIA CARMEN
ARIZALETA FERNANDEZ DE LAS HERAS, IRENE
ARIZALETA NIEVA, ANA ISABEL
ARMENDARIZ CARRASCOSA, RAUL
ARMENDARIZ MURILLO, ALICIA
ARMENDARIZ MURILLO, BEGOÑA
ARMENDARIZ MURILLO, CARLOS MIGUEL
ARNAL ESAIN, SANDRA
AROSTEGUI MIRANDA, JOANA
ARRAIZ MUÑOZ, MIREN ORREAGA
ARRARAS LOZANO, ROBERTO
ARRIETA ASIAIN, MARIA ELENA
ARRIETA RODRIGUEZ, JESUS
ARRONDO DE ESTEBAN, JOSE ANGEL
ARRONDO JIMENEZ, VANESSA
ARRONDO SEGOVIA, JAVIER
ARRUIZ MARTINEZ DE LIZARRONDO, PABLO
ARTEAGA SAN MIGUEL, AINARA
ARTEAGA VILLAR, JUAN MARIA
ARTETA GORRIZ, MARIA IDOYA
ARTETA URIZ, MARIA JESUS
ARTIEDA CADENA, RAQUEL
ASCARGORTA ZOZAYA, GARAZI
ASCORBE MURUZABAL, MIGUEL
ASENJO LECUMBERRI, PAULA
ASIN MORENO, ELISABET
ASTIZ MONTERO, SALOME
ASTRAIN AQUERRETA, CRISTINA
ASURMENDI SADABA, ARANTZAZU
ATAUN CELIHUETA, OSKIA
AVIZCURI MIRAMON, IDOIA
AYARRA IZCO, BERTA
AYARRA ULLATE, MIGUEL
AYECHU GOÑI, VIRGINIA
AYESA PEGENAUTE, LAURA
AYESA USOZ, MARIA TERESA
AYUSO SOBEJANO, ANTONIA
AZCONA ELORZA, MARIA MILAGROS
AZCONA LOPEZ, JAVIER
AZCONA MENDIA, NATALIA
AZPARREN ARRICIVITA, ALVARO
AZPILICUETA VERGARA, ARITZ
AZTARAIN DE LUIS, JAVIER
BAENA RUIZ, MARIA JOSE
BAILO AYENSA, RUBEN
BAINES PILART, NATALIA IDOYA
BAJO LOPEZ, MIRIAN
BALBAS AGUILAR, RAQUEL
BALDA TORNARIA, CRISTINA
BANDRES MARCO, IXONE
BARANDALLA FERNANDEZ DE ARCAYA, IGNACIO
BARBARIN ERVITI, LUIS ANTONIO
BARBARIN ERVITI, MAYTE
BARBARIN IRIARTE, JORGE
BARBER ZUGALDIA, ALBERTO
BARBERIA MUGICA, AINARA
BARBERO RUBIO, LUIS CHRISTIAN
BARIAIN ARDANAZ, OIHANA
BARON LACUNZA, SOROSPEN
BARRENA ARANA, IOSU
BARRON GUERRA, IKER
BASTIUREA, ELENA JULIETA
BAUTISTA IBARROLA, VANESA
BEA GARBISU, KATIXA
BELOQUI BEUNZA, OIHANA
BEORLEGI GOÑI, AITOR
BERAMENDI BALLIRIAIN, MARIA MILAGROSA
BERIAIN SANCHEZ, DANIEL
BERRAONDO MORAL, MAITE
BERT LANDA, EVA
BERTIZ LASTIRI, FRANCISCA
BERZOSA SUÑER, AURA
BEZUNARTEA MASCARAY, MARIA CARMEN
BLASCO AGUADO, MATILDE
BLASCO CABELLO, DAVID
BLAZQUEZ HUARTE, PATRICIA
BOCANEGRA SANCHEZ, JOSE MARIA
BOCOS LAVENA, BEATRIZ
BOLAÑOS MATEO, ENARA
BOLEA AGUILAR, CARLOS ENRIQUE
BOLIVAR RAMOS, ALEX
BONILLA CACHO, MINERVA
BRIONES GARCIA, OSCAR
BRUÑA BEJARANO, MARIA CRISTINA
BUENO SANCHEZ, MARIA LUISA
BUENO URRITZELKI, MIKEL
BURGUETE ECHAVARRI, MIGUEL JAVIER
BURGUI VILLANUEVA, ANA
BURUSCO UNCITI, MARTA
BUSTO ALECHA, HUGO
BUSTO OCHOA, LEYRE
CABEZA ARRAIZA, JORGE
CABODEVILLA ZABALZA, MARIA AMAGOIA
CALANDA LOPEZ, ANA ISABEL
CALVO BADIOLA, KOLDO
CALVO FERNANDEZ, MARTA
CALVO ILUNDAIN, YANIRA
CALVO MUNARRIZ, JAIONE
CALVO ORUEZABAL, MARIA ELENA
CAMINERO LEÑERO, RAFAEL
CAMPOS ARROYO, HORTENSIA DENISE
CAMPOS CASARES, MARIA DEL PILAR
CARDENAS ROLDAN, AXEL
CARIÑENA LEON, CRISTINA
CARPINTERO RUIZ, INES
CARRAVILLA PALOMANES, MAIDER
CARRERA MURILLO, FRANCISCO JAVIER
CARTE GARCIA-FALCES, ODEI
CASALES ZOCO, AITZIBER
CASANELLAS FUERTES, IDOIA
CASTEJON ASTIZ, BLASA MARIA
CASTILLEJO ZARATIEGUI, REBECA
CASTRILLO MARTINEZ, MARIA DE LA VEGA
CAVERO DE LA PEÑA, NANCY MARLENE
CELAY IRIARTE, JORGE
CERDAN SARACIBAR, MARIA
CERVELLO ZAFRA, IÑAKI
CHAVARRI HERNANDO, OSCAR
CHOCARRO LOSANTOS, RICARDO
CHUECA MARIN, MAITANE
CIA ANDUEZA, ZIGOR
CIAURRIZ TEJADA, MARIA LUISA
CIGANDA MURILLO, JON
CILVETI ALVAREZ, ANDER
CIRIZA BELOQUI, OIHANA
CIRIZA TORREMOCHA, EDURNE
COBOS JIMENEZ, JAVIER
CONDE ESLAVA, MARIA
CONEJERO VELAZQUEZ, ISABEL
CORELLA CORELLA, CONSUELO
CRESPO GANUZA, JORGE
CRESPO OBANOS, MARIA
CUARTERO ABAD, MARIA ISABEL
CUBAS CRUZ, BLANCA ESTHER
CUIRAL BUEY, CRISTINA
CURIEL GARCIA, MARINA
DE ANDRES PEREZ, ANNA
DE ANDRES PEREZ, ISMAEL
DE BLAS IBAÑEZ, NEKANE
DE CASTRO, PATRICIA SALOME
DE LA FUENTE DELGADO, ELENA
DE LA ROSA OCARIZ, SARA
DE LUIS DE ESTEBAN, SUSANA
DE MIGUEL CABALLERO, IZASKUN
DE MIGUEL DE LOS PINOS, MANUEL JOSE
DE VICENTE LACASIA, RAQUEL
DEL HOYO MARTINEZ DE LAGRAN, RUBEN
DEL RINCON IRURZUN, CRISTINA
DELGADO ARANA, JESSICA DEL ROCIO
DELGADO GOMEZ, ELENA MARIA
DELGADO MARTINEZ, DAVID
DENCHE DE LA CRUZ, NOELIA
DIAZ AIZPUN, SILVIA
DIAZ ANGUITA, SILVIA
DIAZ CASTILLO, JOSE
DIAZ IBIRICU, IVAN
DIAZ ROSILLO, JESSICA PAULINA
DIAZ SASTRE, MARGARITA
DIEZ FOLHAS, PAULA
DOPAZO BOUZO, JUAN ANTONIO
DUCUN OLITE, ALBERTO
ECHALECU CASTAÑO, DAVID
ECHAMENDI BERRUEZO, ITSASO
ECHAMENDI LAZARO, JAVIER
ECHAMENDI LAZARO, JOSE IGNACIO
ECHARRI ERICE, MARTA
ECHARRI SOTO, AINHOA
ECHARTE LIZARRAGA, ANA ISABEL
ECHARTE SALVIDE, CRISTINA
ECHAURI ARANA, JOSE JAVIER
ECHAVARRI ECAY, BEATRIZ
ECHEVERRIA BALDA, AICIBER
ECHEVERRIA BARBER, IZASKUN
ECHEVERRIA ELIZONDO, MIREN JOSUNE
ECHEVERRIA FERNANDEZ, AMAYA
ECHEVERRIA LACUNZA, EUKENE
ECHEVERRIA LARRION, SERGIO
ECHEVERRIA MURUZABAL, JUNE
ECIOLAZA LANDA, GEMA
EGAÑA GORRAIZ, CARMEN
EKIZA JUANIZ, VIRGINIA
EL CID YOLDI, LAURA
ELARRE ERRO, MARIA VICENTA
ELCANO TELLECHEA, ESTIBALIZ
ELCANO URRUTIA, DIANA
ELCID TEJADA, MARIA ARANTZAZU
ELIA ARBIZU, ALFREDO
ELIA HURTADO, SANDRA
ELIA SANCHEZ, MONICA
ELIAS CAMPOS, CANDELA
ELIZALDE ARTAZCOZ, SANDRA
ELIZALDE ASIAIN, PATRICIA
ELIZALDE MENDIBURU, AITOR
ELIZALDE TIRAPU, MARIA LUISA
ENERIZ ORTIZ, MARIA MERCEDES
ERASO JIMENEZ, SONIA
ERDOZAIN ERVITI, MARTIN
ERDOZAIN SALON, SERGIO
ERICE LABIANO, AITOR
ERICE LABIANO, MIKEL
ERREA NUÑO, MIREN
ERRO BERGERA, OIHANA
ERRO URRA, JULEN
ERVITI ILUNDAIN, MARCOS
ESARTE LACASIA, ASIER
ESCALERA AICUA, SERGIO
ESCUDERO PASCUAL, JUAN MARIANO
ESNAOLA ALEGRIA, MIKEL
ESPARZA BARBERENA, MARIA
ESPARZA GALLASTEGUI, IZASKUN
ESPARZA LAUROBA, JAVIER
ESPARZA LOPEZ, MARIA TERESA
ESPARZA MUÑOZ, SILVIA
ESPARZA RUIZ, IRATI
ESPINAL AINCIBURU, SENDOA
ESTEBAN ALVAREZ, MIGUEL ANGEL
ESTEBAN MORALES, ERIKA
ETCHEVERS, MARTINE
ETULAIN CIGANDA, IZASKUN
ETXANIZ MILLAN, IZASKUN
ETXEBERRIA CAYUELA, EVA
ETXEBERRIA ELIZONDO, ANA MARIA
ETXEBERRIA MARTINEZ, AINARA
ETXEBERRIA URIZ, XABIER
ETXEGARAI BUSTINCE, JULEN
EZCURRA IBARROLA, MARIA DE LA O
EZKER PILART, ARKAITZ
EZQUERRO LANDIVAR, JAIME
FADRIQUE ARETA, EKAITZ
FAGOAGA ANSO, AINHOA
FANLO GURBINDO, IÑAKI
FERNANDEZ ALLO, SARA
FERNANDEZ AVILA, FRANCISCO
FERNANDEZ BAREA, EVA MARIA
FERNANDEZ CUEVAS, LAURA
FERNANDEZ IBAÑEZ, MARIA EVA
FERNANDEZ ILLANA, MARIA LORENA
FERNANDEZ RODRIGUEZ BOBADA, ANA MARIA
FERNANDEZ SANCHEZ, MARIA SIRA
FEU CASTANY, MIGUEL
FLAMARIQUE ALVAREZ DE EULATE, IÑIGO
FLAMARIQUE SENDOA, MARTA
FOMBELLIDA PULIDO, JAVIER
FONSECA URTASUN, MARIA YOLANDA
FORT SANCHEZ, MARINA
FRANCES ARELLANO, JARA
FREIRE SALINAS, CONSTANTE ALBERTO
FUENTE SALGADO, MONICA
FUENTEMILLA URIO, MAITANE
FUENTES GUTIERREZ, MIREN ALAZNE
FUENTES PEREZ, XABIER
GALAN GOÑI, BEATRIZ
GALAN SEVILLA, MARIA ASCENSION
GALAR EXPOSITO, IDOIA
GALARZA GOICOECHEA, JENNIFER
GALDEANO ZUBELDIA, MARIA ARANZAZU
GALDUROZ DE CARLOS, AINHOA
GALECH IRURTIA, ROSA
GALECH LESACA, RAUL
GAMBRA GASTON, CRISTINA
GANUZA ALCALDE, MARIA LUISA
GANUZA IRISARRI, JESUS
GANUZA ZUBILLAGA, MARIA EUGENIA
GARAÑA LOPEZ, REBECA BIBIANA
GARATE BAÑEZ, IDOIA
GARAYOA ALFONSO, MARIA EUGENIA
GARAYOA POYO, BEATRIZ
GARCIA BARANDALLA, SONIA
GARCIA CLEMENTE, HECTOR
GARCIA DE ANDOIN FERNANDEZ, MARIA TERESA
GARCIA ECHEVERRIA, MYRIAM
GARCIA EQUIZA, SUSANA
GARCIA FALCES BARRAGAN, LUIS FRANCISCO
GARCIA FERNANDEZ ECHEVARRIA, ROCIO
GARCIA GARCIA, JAVIER
GARCIA GASTON, PATRICIA
GARCIA GONZALEZ, IVAN
GARCIA HERRERO, RAQUEL
GARCIA LAZCANO, ASIER
GARCIA MARTINEZ, VANESSA
GARCIA MURO, ASCENSION MARIA
GARCIA UCHE, ELENA
GARCIA UNANUA, ANA MARIA
GARCIA VILLALBA, DIANA MARIA
GARCIA ZAZPE, LEYRE
GARDE GIL, MARIA
GARDE MARCO, CRISTINA
GARDE MARCO, MIRIAM
GARDE RUIZ DE LAS HERAS, ENEKO
GARIJO ECHAVARRI, MIKEL
GARIN PEREZ, MARIA
GARRALDA ANAYA, SERGIO
GARRIDO ECHARRI, AINHOA
GARRIDO GARCIA, MARIA DEL CARMEN
GARZARON CAMINO, ASIER
GAUNA LARA, DAVID
GAVARI ECHALECU, CARLOS
GAZPIO LANAS, SUSANA
GIL ARRONDO, MARIA LUZ
GIL ASIAIN, MARIA
GIL LABARTA, SANDRA
GIL RESANO, MAITE
GIL ROANES, FRANCISCA
GIL SADABA, FERNANDO
GOCHEVA ZAIMOVA, RAMONA
GOICOECHEA GASTON, JOSEBA
GOIKOETXEA ESNAOLA, MARIA JOSE
GOMEZ BARRERO, JUANA MARIA
GOMEZ FERNANDEZ, MARIA LAURA
GOMEZ GARCIA, BORJA
GOMEZ JIMENEZ, BELINDA
GOMEZ JIMENEZ, MARIA PILAR
GOMEZ JIMENEZ, MARIA TERESA
GOMEZ LARGO, OSCAR
GOMEZ MARIÑELARENA, ENEKO
GOMEZ MENDEZ, YOLANDA
GOMEZ TROCHEZ, CLAUDIA PATRICIA
GONZALEZ AGUIRRE, MARIA PILAR
GONZALEZ ARCE, EDURNE
GONZALEZ DONAMARIA, SHIRA
GONZALEZ ETAYO, ION
GONZALEZ LANDIVAR, EDUARDO
GONZALEZ MARTINEZ, ALFREDO
GOÑI ARAMENDIA, ENEKO
GOÑI HERNANDEZ, MARIA LUZ
GOÑI LERANOZ, ISABEL
GOÑI MALUMBRES, CAROLINA
GOÑI MARAÑON, MARIA SOLEDAD
GOÑI MICHAUS, MIREN
GOÑI OLANGUA, MARIA BEATRIZ
GOÑI VILLARROYA, CRISTINA
GOROSABEL ROBLES ARANGUIZ, IRATI
GORRICHO ARTETA, MARIA ISABEL
GORRICHO TRANCANELLA, PATRICIA
GOTA ECHEVERRIA, SAIOA
GOYA ARRECHEA, IXONE
GOYENAGA BERASAIN, MARIA JOSE
GRACIA MARTINEZ, CRISTINA
GRANDE CASAS, NEREA
GRAU GARCIA, PEDRO LUIS
GRIJALVO LEZAUN, LINA
GUERRERO ASPURZ, MARIA ANGELES
GUERRERO TIRAPU, MARTA
GUIJARRO SALVADOR, PABLO
GUINDO GONZALEZ, AMAIA
GUIÑON ELIZARI, ANDREA
GULINA VELASCO, ION LUR
GURPEGI ARTIKA, ENEKO
GURRUCHAGA URIBE-ECHEVERRIA, IRATI
GUSANO IBAÑEZ, RAQUEL
GUTIERREZ ZOTES, ROCIO
HERMOSO DE MENDOZA SAN JUAN, AINARA
HERNANDEZ ASIRON, ALFONSO
HERNANDEZ DURAN, MARIA LUZ
HERNANDEZ PONCE, JOAQUIN ALBERTO
HERNANDEZ URRUTIA, ROBERTO
HIDALGO GUERRERO, ANA MARIA
HOYO MORENO, CARMEN
HUALDE EQUISOAIN, IRUNE
HUALDE LARRAYOZ, MARIA JOSE
HUALDE ORICAIN, ENEKO
HUARRIZ ADOT, JOSEBA
HUARTE BRONTE, CELIA
HUARTE GOLEBIOWSKA, RAMONA
HUARTE LACUNZA, IZASKUN
HUARTE LIZARRAGA, MARIA ELVIRA
HUARTE PALACIAN, RAMON
HURTADO RUDI, TXUMARI
IBAÑEZ LACOSTA, PAULA
IBIRICU VARONA, MIGUEL
IGLESIAS CASADO, AMAYA
IGOA OYARBIDE, ERKUDEN
IJURCO CALVO, LAURA MARINA
ILARREGUI AZCONA, LAURA
ILARREGUI MOSO, PEDRO ASIER
ILUNDAIN NARVAEZ, IKER
INCHUSTA CASTELEIRO, DAVID
IÑIGO BASTERRA, MARIA SOLEDAD
IPARRAGIRRE PERURENA, AINHOA
IRACEBURU MURILLO, ALAIN
IRAIZOZ AGUERRI, JOSE FRANCISCO
IRAOLA MARIEZCURRENA, GOIZEDER
IRAZABAL DIEZ DE ULZURRUN, BEATRIZ
IRIARTE ARRARAS, MARIA ISABEL
IRIARTE SANZ, ALAINE
IRIBARREN GOÑI, MARIA BEGOÑA
IRIBARREN MORRAS, MARIA PILAR
IRIGOYEN ALVAREZ, FERNANDO
IRISARRI ARANA, MARIA IRANZU
IRISARRI GARRIDO, IRENE MARIA
IRISARRI LOS SANTOS, MERCEDES
IRUJO CIA, ANA ISABEL
IRUSTA APRAIZ, AINHOA
ISO IBAÑEZ, FELIX
ISTURIZ ALVAREZ, NAIARA
ITURMENDI HERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN
ITURMENDI VELASQUEZ, ERIK
ITURRALDE MENDIBE, MARIA ARANZAZU
ITURRI IRAGUI, MAITE
IZCO ARAMENDIA, ASIER
IZCUE MARTINEZ, MONTSERRAT
IZKUE REDIN, EDURNE
IZQUIERDO BARASOAIN, JOSU
IZQUIERDO LOPEZ, NEREA
IZU REMIREZ DE GANUZA, SABINA
IZU ZABALZA, GUILLERMO
IZURIAGA PEREZ, IMANOL
JASO CORREDOR, YANIRE
JIMENEZ DE MIGUEL, SUSANA
JIMENEZ GARCIA, MARIA DOLORES
JIMENEZ JAUREGUI, IOBAT
JIMENEZ JIMENEZ, ALEXANDER
JIMENEZ MARIN, JORGE
JIMENEZ PEREZ, MARIA
JIMENEZ URBIOLA, AINHOA
JIMENEZ URRIZALQUI, BELEN
JIMENEZ ZAPATER, RAQUEL
JIMENO ARZA, MARIA
JIMENO GARCIA, JERUSALEN
JIMENO SAN MARTIN, ELISA
JORAJURIA LAZARO, SERGIO
JORGE NAPAL, MARTA
JUANIZ ZUAZOLA, JESUS MARIA
JUARROS ARANGUREN, ADRIAN
JURIO EZQUER, ZUBEROA
LABAT ALDUNATE, IKER
LABAYEN ARTAZCOZ, MARTA
LABRADOR GONZALEZ, MARIA ISABEL
LACALLE UNCITI, MARIA CARMEN
LACRUZ BAZTAN, MARIA JOSE
LACUNZA ARRAIZA, AMAIA
LACUNZA LOPEZ, ION IOSEBA
LAFUENTE TORREGROSA, AITZIBER
LAGARTOS DONATE, MARIA JESUS
LAGUNA JIMENEZ, MARIA VICTORIA
LAGUNAS CASALES, RAQUEL
LAINEZ PINTO, IDOIA
LANA ALONSO, IZASKUN
LANDA BORAITA, PABLO
LANDABERE VILLANUEVA, MIKEL JOSEBA
LANGARICA ROCAFORT, ARGIA
LAPEÑA BERE, ALFREDO
LARA DENIA, DESIREE
LAREKI RUIZ, SAIOA
LARRAINZAR ALUSTIZA, RAQUEL
LARRAINZAR BARAIBAR, PEDRO MARIA
LARRANUA USUNARIZ, NEKANE
LARRASOAIN JIMENEZ, EDUARDO ALBERTO
LARRAYOZ OSES, ELISA
LARRAYOZ PEREZ, BEATRIZ
LARRAYOZ TORNARIA, MARIA
LARREA OYARZUN, ASIER
LARREA SALINAS, MARIA ARANZAZU
LARRION IRISARRI, HAIZE
LARUMBE ARRIBILLAGA, ALVARO
LARUMBE CIA, IÑAKI
LARUMBE LEACHE, BERTA
LASA ZURBANO, BEATRIZ
LASAGA LEZAUN, ALBA
LASHERAS LAVILLA, FRANCISCO JAVIER
LAZCANO JAUREGUI, JESUS IGNACIO
LECUMBERRI BONILLA, FRANCISCO JAVIER
LECUMBERRI ZARATIEGUI, EGIPTO
LEGARRA ALBIZU, JOAQUIN
LEGIDO GONZALEZ, ALICIA
LINARES GOMEZ DE SEGURA, DANIEL
LIRAS RIZO, ALICIA
LIZARBE ARISTU, JOSEBA IÑAKI
LIZARRAGA ERROZ, IAIONE
LIZARRAGA GARCIA, AMAIA
LIZASOAIN VICUÑA, AMAIA
LIZOAIN RODRIGUEZ, ANA MARIA
LIZOAIN SANTOS, ARTURO
LOPERENA GARCIA, AINHOA
LOPERENA LARRAÑETA, AMAIA
LOPERENA QUIROS, IGNACIO
LOPEZ ANTON, JOSE JAVIER
LOPEZ CERRO, MARIA TERESA
LOPEZ DIEZ DE ARIZALETA, MIGUEL JAVIER
LOPEZ GAMBRA, MARIA ITZIAR
LOPEZ GOÑI, MARIA ROCIO
LOPEZ IRIARTE, EZEQUIEL
LOPEZ LANA, CESAR
LOPEZ LAPIEZA, JAIONE
LOPEZ LOPEZ, MARIA
LOPEZ MINA, FRANCISCO JAVIER
LORA URDIALES, RUTH
LORENZO FIGUEIRA, MARIA PILAR
LOZANO EZEIZA, LAIDA ASUNCION
LUIS MONTERO, MARIA ISABEL
LUQUIN PEREZ, SUSANA
LUSARRETA SANZ, PEDRO JESUS
LUZAN ONRUBIA, LUIS
MACUSO MORENO, JULIA
MAEZTU ARTEAGA, ANDER
MAILLO CLEMENTE, SEVERIANO JOSE
MALDONADO MERINO, PAULA
MANCHO ILUNDAIN, MARIA JESUS
MANERO ZAMARBIDE, ALBERTO
MANSO ALVAREZ, SARA
MARAVI ARTIEDA, ISABEL
MARCO VEINTEMILLA, ANGEL
MARCOS CANTABRANA, EDUARDO
MARIN GURREA, MARIA ASUNCION
MARIÑO MUNARRIZ, XABIER
MARITORENA GAMBOA, BEATRIZ
MARKINA LIZARRAGA, NEREA
MAROTO PEREZ, FRANCISCA
MARQUES PANIAGUA, KEVIN
MARQUINA ESQUIROZ, ANA
MARQUINEZ ETAYO, IRATXE
MARTICORENA LEZCANO, LETICIA
MARTIN AZPILICUETA, MARIA ANGELES
MARTIN FERNANDEZ, SANDRA
MARTIN-CERECEDA ANSA, ARITZA ENEKO
MARTINEZ AZPILICUETA, NAIARA
MARTINEZ BODERO, GONZALO
MARTINEZ DE LAGRAN CABREDO, ISABEL
MARTINEZ ELARRE, MIREN
MARTINEZ GAINZA, LUIS
MARTINEZ GONZALEZ, MARIA CARMEN
MARTINEZ IZQUIERDO, NURIA
MARTINEZ LEACHE, LIDIA
MARTINEZ LUYANDO, ROBERTO
MARTINEZ MACUA, JOSE RAMON
MARTINEZ MATEO, BEATRIZ
MARTINEZ MATEO, CRISTINA
MARTINEZ MONREAL, EIDER
MARTINEZ MONREAL, ISMAEL
MARTINEZ MONREAL, JULEN
MARTINEZ PASCUAL, MARIA TERESA
MARTINEZ PEREZ, YOEL
MARTINEZ RUIZ, MARIA LUISA
MARTINEZ ZABORRAS, IGNACIO ALFONSO
MARTINEZ ZANCAJO, MARIA ASUNCION
MARTINICORENA BEORLEGUI, AIKA
MARTURET ILUNDAIN, IÑAKI
MASSOT PEREZ, ALICIA
MATI FERNANDEZ, LAURA
MATUTE ROLDAN, ANA BELEN
MAULEON ANTONIO, FERNANDO
MAYOR VIDAURRE, AMAYA
MAYORDOMO LOPEZ, SONIA
MEDINA PASCUAL, IOSUNE
MENA MAYAYO, MAITE
MENA ZAPATA, GERARDO
MENDAZA VICENTE, JOSUNE
MENDEZ BRUGOS, BEATRIZ
MENDEZ RICO, GONZALO
MENDIOROZ ARCE, IRANZU
MENDIVE GALE, RAQUEL
MENDIVE GARCIA, MAITE
MENDIVIL OROZ, MAGDALENA
MENDIVIL SANCHEZ, ZURIÑE
MENDOZA MANGADO, SUSANA
MERIDA GUTIERREZ, GONZALO
MERINO NODAR, IDOIA
MERINO NOGAL, CARLOS
MIGUEL DE LA CAMARA, MARTA
MIHURA GARATE, BERTA
MLOTEK --, MAGDALENA JOLANTA
MOLERO JORAJURIA, CESAR
MOLINERO AYESA, EVA MARIA
MOLINERO AYESA, IGNACIO NESTOR
MOLINERO CRESPO, DAVID
MOLPECERES ALFONSO, SUSANA
MONENTE SAGASETA DE ILURDOZ, JOSE IGNACIO
MONREAL CIPRIAIN, MARIA
MONREAL ROZAS, NEREA
MORAL FERNANDEZ, MARIA OLGA
MORALES DE FRANCISCO, RAUL
MORALES GOICOECHEA, AARON
MORALES VILLANUEVA, ION
MORENO ALCALDE, MARIA DEL MAR
MORENO ANDION, EIDER
MORENO GUERRERO, CARMEN
MORENO LOPEZ, MAITE
MORENO MACUSO, NATALIA
MORENO MAQUIRRIAIN, NEREA
MORENO ORQUIN, MARIA DE LAS NIEVES
MORENO ZABALZA, GUSTAVO
MORRA, MARIA
MORRAS BARRENA, JOSE LUIS
MORRAS GOÑI, RONCESVALLES
MOSQUERA IZURDIAGA, MARTA
MOSTAZO GUERRERO, SONIA
MUGICA TOMASENA, ARANTXA
MUGUERZA OLCOZ, ALBA
MUJIKA ERDOZAIN, MIKEL
MUNARRIZ ARRAZUBI, MARIA CARMEN
MUNARRIZ IRIARTE, ELENA
MUNARRIZ REGUEIRO, AURORA
MUNIAIN GIRONES, SONIA
MUÑOZ CARRASCO, MARIA ISABEL
MURILLO GARRALDA, MARIA NIEVES
MURO GARJON, MARIA CARMEN
MURO MAGAÑA, ROSARIO MARIA
MURU CABALLERO, LEIRE
MURUZABAL JANICES, CRISTINA
MURUZABAL LEOZ, MARIA ASUNCION
MUSQUIZ VILDOSOLA, JULEN
NAGORE URRIZA, MARIA DOLORES
NAPAL SANZ, ENRIQUE
NARBARTE HERNANDEZ, BERBIZNE
NAVARLAZ RODRIGUEZ, MARIA
NAVARRETE LOPEZ, MARIA ISABEL
NAVARRO GONZALEZ, ZURIÑE
NAVARRO GUIRAO, GERMAN
NAVARRO GUTIERREZ, JAVIER FERMIN
NAVARRO REY, ANDRES
NEGRO ROLDAN, CARLOS
NICOLAS AGUILELLA, DAVID
NIETO DOMINGUEZ, SANDRA
NORANDI DE ARMAS, MARIANA LAURA
NOVOA PUGLIESES, MARIA BEGOÑA
NUÑEZ VALENCIA, BEATRIZ
OCHOA GARRAZA, SILVIA
OFICIALDEGUI OTONDO, IOSU
OJER URDACI, IOSU
OLABERRI GURBINDO, MAITANE
OLABERRIA JAKA, OIHANA
OLAGUE TURRILLAS, BEATRIZ
OLCOZ MORON, AINARA
OLITE AYESA, ESTIBALIZ
OLITE AZCONA, MAURICIO
OLIVARES ECHEVERRIA, ALICIA
OLLETA JIMENEZ, JAIONE
OLLO ZAPATA, IMANOL
OLZA ARIZALETA, JUAN MIGUEL
ONSALO EGUILLOR, IDOIA
ONTOSO RODRIGUEZ, SERGIO
ORCOYEN ROMEO, RAMON ALBERTO
ORDOÑEZ SANCET, AITOR
ORDUNA ALLEGRINI, MARIA ANGELICA
ORDUNA GARJON, XABIER
ORDUNA TIRAPU, RAQUEL
ORMART BURGUETE, JOSE MIGUEL
ORONOZ ZUBILLAGA, MARIA EDURNE
OROZ MOLER, IVAN
ORTEGA ARDAIZ, RUBEN
ORTEGA GARNES, CATALINA
ORTIGOSA VERA, IÑIGO
ORTIZ DE LANDAZURI IGUZQUIZA, XABIER
ORTIZ MUÑOZ, JON
OSACAR JIMENEZ, ANDREA
OSES BORDES, FATIMA
OSES GARCIA, ANA MARIA
OSES GARCIA, MARTA
OSORIO MOSCOSO, MARIA JESUS
OTANO UBANI, JON
OTAZU MARIN, NEREA
OTERO MORALES, MARIA
OYARZUN MARTINEZ, JUAN ANTONIO
OYON BARRUTIA, ROBERTO
OZCOIDI ROMEO, DAVID
PALACIOS BEGUIRISTAIN, LEYRE
PALACIOS PALACIOS, RUBEN
PALACIOS PINILLOS, MARIA SONIA
PARADA ALBARRACIN, JULIAN ANDRES
PARDO BALLIRIAIN, MARIA CARMEN
PASCUALENA SEÑAS, NAIARA
PASTOR IZCO, LUIS
PASTOR PUERTA, SANDRA
PEDEFERRI RIPA, CAROLINA
PEJENAUTE EZQUER, ADRIANA
PENA ABAURREA, MIREN
PENA ALZUETA, GERARDO
PEÑA HERNANDEZ, MIGUEL ANGEL
PEÑA MARTINEZ, AGUSTIN FILIBERTO
PEÑA NARCISO, ALVARO
PEÑARROYA MILLAN, AURORA
PERALES CABAÑAS, MARIA ELENA
PEREZ ALDUNATE, BEGOÑA
PEREZ ARETA, JON
PEREZ AZCARATE, ALFONSO
PEREZ DE OBANOS RODRIGO, MARIA JESUS
PEREZ DUCAY, CRISTINA
PEREZ ELARRE, MIKEL
PEREZ MENDOZA, ASIER
PEREZ NAPAL, SAIOA
PEREZ SAEZ, RUBEN
PEREZ SAN JOSE, SUSANA
PEREZ SANZ, EDURNE
PEREZ TORRES, JESUS
PEREZ URRETAVIZCAYA, IÑIGO
PEREZ VALLESPIN, ALVARO
PERNAUT LERGA, KOLDO
PERU MUNARRIZ, YOLANDA
PEYRE MARIN, STEPHANIE
PEZONAGA URRALBURU, MARTA
PICALLO ALSASUA, EVA MARIA
PICON RESA, JENNIFER
PINEDO PEREZ, JESUS
PINOS MARTINEZ, SARA
PIÑAS ARTETA, SEBASTIAN
PIÑERO BRAVO, ESTHER
PISADOR ANDRES, MARTA ISABEL
PRECIADO IRISO, EDUARDO
PRESA GARBISU, MARIA CRISTINA
PRIETO ROCAFORT, MIGUEL
PUY GARCIA, VERONICA
PUZZO, FRANCESCO
QUERALT ZUGASTI, MAITE
RAMIREZ DIEZ, BARBARA
RAMONEDA SERRANO, SUSANA
RANGEL, MERY JOHANA
REBOLE ARBEA, JOSE IGNACIO
REBOLLO REMESAR, LEYRE
REGLA LARRIPA, ANA CARMEN
REMIRO VIRTO, PATRICIA
REMON CUENCA, JUANA MARIA
REMON SABALZA, DAVID
REQUEJO ZABALZA, MARIA SAGRARIO
RESA ARAMENDIA, SAIOA
RESANO HERAS, ESTIBALIZ
REZUSTA MORILLAS, SONIA
RIDRUEJO FERNANDEZ, JON
RIESGO FERNANDEZ, DANIEL
RIEZU MERINO, BEATRIZ
RIPALDA UNCITI, AMAYA
RIVEIRA SOUTO, REBECA
RIVERA YAGUE, ESTIBALIZ
RIVERA YAGUE, MARIA FUENCISLA
ROA VICENTE, MARIA CRISTINA
ROA VICENTE, MARIA IRACHE
RODRIGO SARRIES, MIGUEL ANGEL
RODRIGO TEJERO, MARTA
RODRIGUEZ ALEGRE, JOSU
RODRIGUEZ CANTERO, ISAAC
RODRIGUEZ DIEZ, MARIA ARANZAZU
RODRIGUEZ GARCIA, ESTEFANIA
RODRIGUEZ GURBINDO, MARTA MARIA
RODRIGUEZ MARTINEZ, MARIA ELENA
RODRIGUEZ MONTES, CARLOS
RODRIGUEZ PEREZ, ANTONIO FERNANDO
RODRIGUEZ REMIREZ, MARIA ISABEL
RODRIGUEZ VIDEGAIN, LOREA
ROJO SAN ROMAN, CARMEN MARIA
ROMAN CABELLO, CANDELARIA
ROMEO ROMEO, ANA
ROMERO BENITO, SUSANA
ROMERO GONZALEZ, MARIA MAR
RONCERO TORRES, JOSEFA
ROPERO VIEDMA, JENIFER
ROS PEREZ, LAIDA
ROSEL CARTE, MARTA
ROSELL POLO, IRANZU
ROSELL POLO, SAIOA
ROSSO GONZALEZ, MARIA ESCARLATA
ROSSO GONZALEZ, OLGA
ROYO DONAMARIA, BEATRIZ
RUBIO MARTINEZ, AMAYA
RUIZ ERASO, ALFONSO
RUIZ ERICE, IÑIGO
RUIZ ESPINAL, ALAITZ
RUIZ HUELVA, SARA
RUIZ MALAGON, ARACELI
RUIZ MALAGON, MARIA PAZ
RUIZ UNANUA, ANA
RUIZ ZAMARREÑO, PATRICIA
SACEDA GUTIERREZ, SILVIA
SAENZ SOLANS, MERCEDES
SAEZ GONZALEZ, AINHOA
SAIZ MENDIVE, MARIA ARANZAZU
SALGADO DOMINGUEZ, SATURNINO ALEJANDRO
SALINAS JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER
SALINAS MILAGROS, ALBA
SALVATIERRA ZUBIRI, EDUARDO
SALVOCH BALTANAS, ALEJANDRO
SAMANES OLLETA, GUILLERMO
SAMPER NARVAIZ, ALICIA
SAN ADRIAN BEDMAR, UXUA
SAN GIL ESQUISABEL, MARIA NURIA
SAN JUAN JIMENEZ, JAVIER
SAN MARTIN LAREQUI, ARANZAZU
SAN MARTIN SASTRE, ASIER UDALAITZ
SANADO BONAFONTE, ASIER
SANCHEZ ALDAZ, BEATRIZ
SANCHEZ ANTON, MARIA ANGELES
SANCHEZ GALLE, SILVIA MARIA
SANCHEZ LIZARRAGA, IGNACIO
SANCHEZ MARTINEZ, BLANCA MARIA
SANCHEZ MOLINA, JAVIER
SANCHEZ NIETO ALISEDA, CARLOS ANGEL
SANCHEZ-VALVERDE MONTERO, JON
SANCHO TERESA, ALBERTO
SANDEZ MARTIN, ESTER
SANTESTEBAN AJONA, ANA MARIA
SANTESTEBAN CABALLERO, MARIA SOLEDAD
SANTESTEBAN QUIROGA, SERGIO
SANTILLAN OSES, MARTA
SANZ HERNANDEZ, NEREA
SANZ MATEO, MARIA ISABEL
SANZ SENOSIAIN, AITZIBER
SANZ SOBRINO, ALEJANDRO
SANZBERRO SOBEJANO, CRISTINA
SANZOL TEJERINA, JAIME
SARAGUETA UNZUE, NURIA
SARASA LORENZO, MARIA CARMEN
SARASA PETRIRENA, MAITE
SARASUA ALIENDE, JOSE FRANCISCO
SATRUSTEGI VAREA, MIREN AINGERUA
SCORRANI FANTIN, DANIELA LILIANA
SENOSIAIN IMIZCOZ, MIGUEL
SENOSIAIN OROZCO, MONICA
SERRANO LARRAYOZ, VERONICA
SERRANO MARTIN, MARIA NIEVES
SERRANO PETISCO, MARIA ELENA
SERVIAN GONZALEZ, EVA MARIA
SETUAIN BELZUNEGUI, CRISTINA
SILVESTRE ORDUÑA, MARIA TERESA
SOBRINO RAMOS, IRATXE
SOLA BELLOSO, JOSU
SOLA BLASCO, JOSE JAVIER
SOLANO ESCUDERO, MARIA GUADALUPE
SOLANO SUESCUN, LEYRE
SOLANO UGARTE, JOSE IGNACIO
SOLCHAGA DIAZ, SERGIO
SOLOZABAL ECHECONEA, JOSUNE
SORIA MARTIN, CHRISTIAN
SORROCHE SEDANO, MIGUEL
SOTELO MARTIN, ANTONIO LUIS
SOTES ALDAMA, DANIEL
SOTES DIAZ, MARCOS
SOTES ITOIZ, AINARA
SOTO GUZMAN, RONAL WILSON
SOTO MARTINEZ, MIKEL
SOTO MARTINEZ, SOFIA
TABAR MARTIN, FRANCISCO JAVIER
TARDAGUILA VICTORIA, SANDRA
TEJERO NATURANA, MARIA ASUNCION
TEJERO REGUERO, CRISTINA
TELLECHEA ARRUBLA, RAFAEL
TELLECHEA ECHARRI, NEREA CARMEN
TIHISTA SALDISE, MARIA TERESA EUGENIA
TIRAPU SANCHEZ, MARTA
TORREA GOIKOETXEA, IÑAKI
TORRECILLAS FERNANDEZ, ALICIA
TORRES IZURIETA, IANIRE
TORRES SANCHEZ, DOLORES
TORRES SENOSIAIN, MARIA ROSARIO
TRAINA HUARTE, NEREA
TRES BAREA, PATRICIA
TURRILLO MARTIN, MIKEL
UCAR AHECHU, LIDIA
UGARTE ARRONDO, BARBARA
UGARTE ERASO, MARTA ANTONIA
ULLIBARRI GARAYOA, IKER
ULLIBARRI GARAYOA, JOKIN
UNANUA MARIEZCURRENA, CONCEPCION
UNZU REY, MARIA
UNZUE GONZALEZ, AINARA
UNZUE SALINAS, IKER
URBANO PEÑA, YAIZA
URBIOLA GOÑI, MAITANE
URBIOLA ITURRALDE, IZASKUN
URBIOLA ROMERO, MARIA ROSARIO
URDANOZ GAZTELU, ANA
URDIAIN PAGOLA, MARIA
URDIN SOLA, JAVIER
URRA MASIP, BLANCA VICTORINA
URRASTABASO PEREZ, IBAI
URRIZA ASURMENDI, IZASKUN
URSUA FERNANDEZ, DANIEL
URTASUN OFICIALDEGUI, FERNANDO
URTASUN PASCUAL, IGOR
URTASUN PASCUAL, IVAN
VALENCIA LABIANO, RUBEN
VALIENTE GARCIA, ANA ISABEL
VALIÑO MARTINEZ, DAVID
VALLE MARIA, IZASKUN
VAZQUEZ SOLA, EVA
VAZQUEZ SORIA, ALBERTO
VELASCO CARRION, ELENA
VELEZ IRIARTE, IDOYA
VERGARA BURGOS, MARIA DE LA ALMUDENA
VERGARA JUANCO, SAYOA
VICARIO RAMOS, LAURA
VICENTE IGEA, AITOR
VICENTE PLAZA, MARTIN
VIDARTE MENDIOROZ, GORKA
VIDAURRE GONZALEZ, IVON
VIELA DIEZ DE ULZURRUN, FERMIN
VIGNEAU OTTE, LEILA CELINE
VILCHES RAMIREZ, BEATRIZ
VILCHEZ ESAIN, ITSASO
VILLAFRANCA ORBEGOZO, ROSA MARIA
VILLANUEVA IRIARTE, ANDONI
VILLANUEVA PEREZ, NURIA
VILLANUEVA RUIZ, MARIA DOLORES
VILLANUEVA TAINTA, IGNACIO
VILLEGAS FAREA, LUCIA
VIQUE OSET, ENRIQUE
VITAL IRIARTE, MIREN JERUSALEN
VIZCAY TIRAPU, EVA ISABEL
YABEN BEGINO, URKO
YARNOZ FLORISTAN, JAVIER
YOLDI ARRIETA, AMAYA ESPERANZA
YOLDI MAESTU, SARA ESTHER
ZABAL CIRAUQUI, YOLANDA
ZABALA RAZQUIN, UXUA
ZABALO AMEZQUETA, MARIA SAGRARIO
ZABALZA CIRIZA, CRISTINA
ZABALZA ESQUIROZ, PAULA
ZABALZA IMIZCOZ, MARIA VISITACION
ZAHINO LASHERAS, ABEL
ZALBA EGOZCUE, SERGIO
ZALBA IBAÑEZ, BLANCA
ZAMORA RUIZ, MARIA ANTONIA
ZARATIEGI MARTINEZ, EVA MARIA
ZARDOYA MARTINEZ, CARLOS
ZARO LOPERENA, MARIA CONCEPCION
ZAYAT IZU, SANDRA
ZELAIA GOIKOETXEA, ALFREDO
ZUBIETA PEREZ, MIKEL
ZUBIETA VALENCIA, JOKIN
ZUBILLAGA CALVO, NURIA ESTHER
ZUBIRIA URTEAGA, AINARA
ZUGASTI JUANCO, IBAN
ZUZA AZPARREN, ANA CARMEN
–Baztertuak:
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.1.a) atalean eskatutako baldintza:
ALVES GARCIA MONTEIRO, MARILIA
VIERA, JESUS DAVID
Langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
ARREGUI MARIEZCURRENA, ICIAR
CALATAYUD AGULLO, PEDRO RAFAEL
LAITA APESTEGUIA, MAIDER
NUÑEZ AZCARATE, JAVIER
OCHOA ILZARBE, MAITE
PASCAL URDANIZ, ANA BELEN
PASTOR IZCO, MIKEL
PIRES PIRES, SORAIA MARIA
Deialdia argitaratu baino hilabete bat lehenagotik gutxienez, langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
AYENSA MORODO, JULEN
DELGADO MARTOS, ANA BELEN
GARCIA BAZTAN, NEREA
HUALDE EQUISOAIN, MAIDER
JIMENEZ ALZU, MARIA
LUQUI IRIBARREN, ELENA
MARCOS SANCHEZ, ESTRELLA ANA
PEREZ ARELLANO, RAQUEL
ROMEO RUIZ, MIKEL
ROMERO ALVARADO, CARMEN GUIANELLA
SIERRO MARTIN, LAURA
URDIN PEREZ, VIRGINIA
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.1.a) atalean eskatutako baldintza eta langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik deialdia argitaratu baino hilabete lehenagotik, gutxienez ere:
CARDONA MOLINA, LINA MARIA
RUIZ UMAÑA, JUSDIN
Ziurtagirian ez frogatzeagatik langabe gisa inskribaturik dagoela deialdia argitaratu baino hilabete bat lehenagotik gutxienez:
RUIZ DE GAONA SORAVILLA, AINHOA
RUIZ DE GAONA SORAVILLA, SONIA
ZELAIA IRIGOIEN, EKINE
–Igoera txanda:
Onartuak:
AGUIRRE LOPEZ, JOSE MIGUEL
ARBUNIES SANCHEZ, MARTA
BALENTZIA BIURRUN, HODEI
CALVO CORNAGO, ALVARO
CARASUSAN MERCHAN, JOSE LUIS
CASAS GARCIA, REBECA
CASTELL SANZ, ANA ISABEL
COLL CAPELLE, JOSE RICARDO
GARCIA GILA, JOSE MANUEL
HERNANDEZ BAIGORRI, ROSA MARIA
IBAÑEZ GARCIA, MIGUEL
IRIARTE INDAVE, ANA MARIA
IRURZUN JUANCO, JESUS ENRIQUE
LOPEZ VILLAR, ANA ELENA
MARCO CEBRIAN, MARIA JOSE
MENDIBIL GARCIA, CESAR
OLORON AZCARATE, PABLO ALBERTO
PASCUAL CALVO, ENEKO
RAMIREZ SANTESTEBAN, BLANCA
REY MORENO, MARIA UJUE
SANZ DE GALDEANO EL BUSTO, GONZALO
SEGURA GIL, BAKARTXO
TORRECILLAS LUQUIN, MARIA NIEVES
URRIZALQUI CERVANTES, PILAR
ZABALZA BARANGUA, ISMAEL
ZUDAIRE BURGUI, ERNESTO
–Baztertuak:
Ez aurkezteagatik 3.4 oinarrian ezarritako ziurtagiria. Bi, frogatzea deialdiaren 2.1.2 atalean ezarritako baldintzak betetzen dituela:
YOLDI ARRIETA, AMAYA ESPERANZA
Desgaitasuna dutenentzako txanda.
–Onartuak:
AGOS FERNANDEZ, FRANCISCO JAVIER
ALTUNA PASCUAL, IOSU
ARAMENDIA VIDAURRETA, OLAIA
ARBILLA CARASATORRE, ALAITZ
ARBONIES ESANDI, ANDER
ARMENDARIZ MURILLO, MARIA PILAR
ASENJO REDIN, BEATRIZ
ASIAIN BERMEJO, JOSE IGNACIO
ASTIGARRAGA ARANCIBIA DEL PUERTO, MARIA CRISTINA
AUGUSTO PRETO, FRANCISCO JAVIER
AYENSA ASURMENDI, MARIA PUY
CAMPO BRAVO, GREGORIO
DUQUE ANCHETA, JOSE JAVIER
ECHEVERRIA AYERRA, JOSUNE
ELVIRA ZABALEGUI, EMILIA
ESCAURIAZA ARNILLAS, IZASKUN
FROMMKNECHT LIZARRAGA, MIGUEL
GALZAGORRI VICONDOA, DAVID
GARBAYO CASADO, JAVIER CARLOS
GARCIA GONZALEZ, IGNACIO DOMINGO
GARCIA MONTENEGRO, ALBINA
GARRALDA LIBERAL, SERGIO
GARTZIA ZIGA, EDER
GOLDARAZ ASTRAIN, FERNANDO LUIS
GONZALEZ GARCIA, EVA MARIA
GONZALEZ TABAR, IGNACIO
GUERRERO TELLECHEA, MARIA VICENTA
GUTIERREZ CERVERA, OLGA
HERNANDEZ BARRANCO, HECTOR
HERNANDEZ RABAL, ANA ISABEL
HUERTAS FONSECA, RAIMON
JIMENEZ NOGUERA, ITZIAR
LARRIPA HERNANDEZ, ELENA
LOS ARCOS IGLESIAS, RUBEN
MANRIQUE, ANGEL EDUARDO
MARCILLA FERNANDEZ, JOSE LUIS
MARTIN ENTIO, RAUL
MARTINEZ ESTEBAN, NAOMI
MASO MARTINEZ, VICTOR
MONTOYA ESTEBANEZ, IRATI
MUNGUIRA ELIZONDO, RUTH
MURILLO GARRALDA, MIGUEL
OIZ ZARRANZ, MARTA
OLLACARIZQUETA SCHOOR, NADIA
OTANO IRANZO, AMAIA
OTERMIN ELCANO, MARIA TERESA
PEREDA VIDAL, MAIDER MARIA
PEREZ MATEO, JORGE
PURROY PEREZ, ANDREA
RANERA LEON, BEATRIZ
RECALDE APEZTEGUIA, BEATRIZ
REDONDO NARROS, ANA MARIA
RODRIGUEZ SATRUSTEGUI, SILVIA
RUBIO MIGUEL, MARIA MAGDALENA
RUIZ ORTEGA, LAURA
SADA LABELLA, ISABEL
USUNARIZ PERCAZ, JOSE JAVIER
VILA GEIS, DANIEL
ZAPATA FERNANDEZ, IÑIGO VICTOR
ZUGARRAMURDI MENTA, AMAIA BIHOTZ
–Baztertuak: inor ere ez.
Iragarkiaren kodea: F2118069
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50