2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
LOS ARCOS
Deialdia, eskolazain lanpostu bat betetzeko Los Arcosko Haur eta Lehen Hezkuntzako Santa María ikastetxe publikoan. Onartuen behin betiko zerrenda eta probak hasteko eguna
Nafarroako Aldizkari Ofizialaren 293/2020 alean argitaratu zen deialdi bat, eskolazain lanpostu bat, erretiroagatik hutsik geldituko dena, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko, Los Arcosko Haur eta Lehen Hezkuntzako Santa María ikastetxe publikoan. Erreklamazioak aurkezteko epea iragan denez, eta horiek ebatzita, Los Arcosko Udaleko alkateak ebazpena eman du, deialdian onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onesteko. Hortaz,
EBAZTEN DUT:
1.–Deialdiaren 4. oinarriaren 2. apartatuan xedatuarekin bat, izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea.
2.–Probak hasiko dira 2021eko apirilaren 20an, asteartearekin, 09:30ean, Los Arcosko udal kiroldegian.
Los Arcosen, 2021eko martxoaren 4an.–Alkatea, Javier Chasco Abaigar.
DEIALDIA, ESKOLAZAIN LANPOSTU BAT BETETZEKO LOS ARCOSKO HAUR ETA LEHEN HEZKUNTZAKO SANTA MARÍA IKASTETXE PUBLIKOAN
Onartuen eta baztertuen zerrenda
–Onartuen zerrenda:
ABADÍA PINILLOS MIKEL
ABÁRZUZA ARMAÑANZAS MIGUEL ÁNGEL
AIZKORBE FERNÁNDEZ MARTÍN
ALBIZU GONZÁLEZ CARLOS
ANCÍN OBANOS JESUS MARÍA
ARAGÜES ECAY JOSE IGNACIO
ARANGUREN IBÁÑEZ EDUARDO
AROCENA APESTEGUÍA IÑIGO
BARBARIN ARANA AMAIUR
BLASCO MORENO JAVIER
CABALLERO LORENTE ISIDORO
CERDÁN LÓPEZ IGNACIO
CHÁVARRI ALONSO JOSÉ IGNACIO
CIRAUQUI LÓPEZ ALBERTO
COUSO CHAMARRO ALEJANDRO
CUADRA CUADRA JOSU
DE MIGUEL LÓPEZ DE DICASTILLO JORGE
ECHARRI LANA MARÍA TERESA
ECHÁVARRI ARAMENDÍA DANIEL MARÍA
ESPARZA GURUCHARRI IKER
FERNÁNDEZ DE LAS HERAS ANDUEZA UNAI
FERNÁNDEZ LATASA IRAITZ
FLAMARIQUE ÁLVAREZ DE EULATE IÑIGO
FLORES RAMOS ÁNGEL IGNACIO
FRANCISCO BÁRCENAS LORENA
FUENTES BONACHEA RAQUEL
GARCÍA DÍAZ IÑAKI
GARRIZ VALLEJO OIER
GASTÓN ARNEDILLO EDUARDO
GASTÓN ARNEDILLO FRANCISCO JAVIER
GASTÓN BLASCO NOEMÍ
GONZÁLEZ ELVIRA MIGUEL ÁNGEL
GOYENECHE ISO PATXI
GUERRERO ASPURZ MARÍA ÁNGELES
GURPEGUI RESANO MIGUEL ÁNGEL
HERNÁNDEZ CARPANETO INTI NEHUEN
ICHASO GASTÓN YOEL
JORGE GARCÍA PATRICIA
LANA GARCÍA-VILLOSLADA OLGA
LATASA URBISTONDO OSCAR
LAVILLA REDRADO ALBERTO
LÓPEZ DE IPIÑA ALDABA MAITANE MIRARI
LÓPEZ RESANO AMAYA
LUQUIN ALBERDI ASIER
MACUA RUIZ JUAN MANUEL
MARÍN QUESADA MARÍA AMPARO
MARQUÍNEZ CORRES REBECA
MARQUÍNEZ MAULEÓN OSCAR
MARTÍNEZ DE LIZARRONDO EGOZKUEZABAL EDURNE
MARTÍNEZ SANCHO PEDRO
MERINO NAVARRO MARCOS
MERINO SEDANO PATRICIA
NAPAL VILLANUEVA ENEKO
OCÁRIZ MARTÍNEZ ROBERTO
ORCARAY MARTÍNEZ MIGUEL ÁNGEL
PENAGOS ISAZA LIZANDRO
PÉREZ DE NOTARIO ALEGRÍA ALBERTO
PÉREZ DE NOTARIO ALEGRÍA DAVID
PÉREZ SÁMPER VICTOR
PÉREZ TORRES MANUEL
PINILLOS BARBARIN IOSU
RAMÍREZ DÍEZ BÁRBARA
RECALDE GRACIA LANDER
RIPA GANUZA DAVID
ROA DÍAZ DE CERIO ASIER
ROMERO LEACHE EUNATE
ROMERO QUESADA TOMÁS
ROMERO SAGASTI CARMELO
RUIZ SARDIÑA JESÚS
SAN EMETERIO RODRÍGUEZ GERMÁN
SAN SEGUNDO SUAREZ FERNANDO
URBIOLA BLANCO JAVIER
USOZ RIPA ESTER
VALERIO MARTÍNEZ DE ESPRONCEDA ANTONIO
VINIEGRA FERNÁNDEZ EVA
ZÁRATE DEL TÍO MARÍA ELENA
ZUBIZARRETA HUESO JON
ZUDAIRE CRESPO OSKAR
–Baztertuen zerrenda:
ANTOÑANA GARRALDA DAVID
PÉREZ LAURENZ VICTOR
Iragarkiaren kodea: L2103749