1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
DEIALDIA, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuan erizaintzako zainketa lagungarrietako teknikari (EZLT) izateko 210 lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzekoa. Izendapen proposamena.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuan erizaintzako zainketa lagungarrietako teknikari (EZLT) izateko 210 lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdiaren 8. oinarrian xedatutakoari jarraikiz, kalifikazio epaimahaiak probak gainditu dituzten izangaien izenen zerrenda aurkeztu du, lortutako puntuazioaren araberakoa, eta, horrekin batera, puntuaziorik handienak izateagatik deitutako lanpostuetan sartzen ahal diren izangaiak izendatzeko proposamena. Deialdi hori 2019ko 172. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, irailaren 2koan.
1. Onesten da Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuan erizaintzako zainketa lagungarrietako teknikari (EZLT) izateko 210 lanpostu betetzeko izendapen proposamena, honako hauen aldekoa:
Desgaitasuna dutenentzako txanda.
VILLANUEVA ESAIN, M.ª ARANZAZU
HIDALGO GARCIA, ANTONIA
IRIBARREN BURGUETE, NAGORE
CHOCARRO ALFARO, LAURA
ECHEVERRIA ECHEVERRIA, JESUS FELIX
MACÍAS NIETO, YOLANDA
OSES AYERRA, IÑAKI
SANCHEZ SANCHEZ, LIDIA
Igoera txanda.
BARBAJERO UGARTE, AMAYA JULIA
VELASCO GARRO, FERNANDO
USOZ RIPA, RAQUEL
GARCÍA BENITO, IDOIA
URMENETA TEJERO, M.ª ANGELES
Txanda irekia.
GARCIA OLALDE, IZASKUN
BENÍTEZ FERNANDEZ, ANA ISABEL
AZCOITI MIQUELE, MARIA CONCEPCION
BRACO BERNUES, NURIA
LARREA VELILLA, AINHOA
MARTINEZ ZAPATERO, RAQUEL
GUERRA PEREZ, MARIA ROSARIO
MARTINEZ TRILLO, JOANNA
GALDEANO ARMENDÁRIZ, CRISTINA
LARRAGUETA MARCOTEGUI, MARÍA SOCORRO
SEVILLA RUIZ, MARIA BELEN
ZUAZU PINA, MARIA PILAR
OSES MARTINEZ, SAIOA
ZAPATA BARRADO, LOURDES
PORTUA PUERTA, VERÓNICA LUISA
YANGUAS ARAMENDIA, MARIA DEL CARMEN
IBERO BAQUEDANO, MONTSERRAT
LARREA ICHASO, MARIA ARANTZAZU
TIRAPU IGUELZ, MARIA NIEVES
PALACIOS SÁNCHEZ, VERÓNICA
IBERO ALDUNATE, PILAR
GUERENDIAIN BIEC, EDURNE
OLANGUA BEROIZ, NATALIA
RODERO ASCUNCE, ROSA IMELDA
LEON MERINO, MARIA ANGELES
VILLAMANDOS DIAZ, CRISTINA
ZUBIRIA ROMERO, BLANCA
ZAPATA SENOSIAIN, VIRGINA
JASO JIMENEZ, MARIA UXUA
ALONSO CRESPO, LORENA
EZCARAY FERNANDEZ, VIRGINIA
GONZALEZ SEGOVIA, VERONICA
LIZARBE ARISTU, MARIA MONTSERRAT
SAN PEDRO ECHAVARRI, RAQUEL
MARTINEZ DE CONTRASTA BELTRAN DE HEREDIA, JESUS MARIA
IRIGOYEN ESPARZA, MARÍA ASUNCIÓN
CUESTA JORQUERA, ROBERTO
PÉREZ DIAZ, MARTA
AQUERRETA GONZALEZ, MARIA ESTHER
AIZCORBE OSCOZ, MARIA LOURDES
EXTREMADO RUIZ, MARIA ASUNCION
CALVO CIRIZA, IZAKUN
AROMA ARANDIA, ANA
PINILLOS BETETA, ARANTXA
ELCANO MARIEZCURRENA, MAITANE
ROS URRA, SILVIA
MANIAS DELGADO, GEMMA
GARCIA GONZALEZ, MARIA PILAR
ECHENIQUE LARRAÑAGA, ANA BELEN
ZUBIRIA ROMERO, MARIA VICTORIA
BOCOS LIZARBE, CRISTINA
ULIBARRENA HERCE, ELODIA
POLO CALVO, VANESSA
QUINTANILLA REMIRO, MARINA
IRIGOYEN ALEGRIA, MARIA ISABEL
MOLERES SEGURA, RAQUEL
ROMÁN PASCUAL, MIREN IRUNE
MORENO NARROS, NURIA
RUIZ IBAÑEZ, ALMUDENA
VERANO MARTINEZ, MARIA NEREA
ORDOÑEZ ANCIN, MARIA
TABAR HUARTE, MARIA CRISTINA
LOPEZ BLANCO, MARIA CONCEPCION
SANZ GOLDARAZ, JAIONE
ILLERA INZA, YOLANDA
ANGOS ITURGAIZ, VIRGINIA
SOLIS PASCUAL, BEATRIZ
ARROYO CASARES, MARIA DEL MAR
ZAZPE CALVO, ANA ISABEL
HERNANDEZ BERRIO, MARIA PILAR
MIRAMON RUEDA, ROSA MARIA
SÁNCHEZ MARTINEZ, ANA ISABEL
SEGUR VELAZ, SONIA
GIL MARTICORENA, MARGARITA
MARCO LURI, NEKANE
JIMENEZ LAPEÑA, M. REMEDIOS
OTAOLA GURPIDE, VIRGINIA
MARTÍNEZ LUNA, MARÍA PURIFICACIÓN
GOÑI JIMENEZ, VIRGINIA ISABEL
IRISARRI LANAS, IDOIA
FRAILE GARAYOA, SANDRA
VILLANUEVA AIZCORBE, BEATRIZ
LOPEZ ILZARBE, ANA CARMEN
PRADO ANGUIANO, SUSANA
INCHAUSTI ARANA, NATALIA
CONTIN ILINCHETA, MARÍA CARMEN
ILUNDAIN ARRIAGA, MAITE
ARANGUREN ZUNZARREN, MARTA
ECAY SANZ, M.ª ISABEL
LIZARRONDO ALDEA, OSKIA
BADIOLA SAENZ DE UGARTE, MIREN GURUTZE
ROMERO ALDAVE, NATALIA
CASTILLEJO LÓPEZ, JUANA
SANADO GARCIA, PAULA
MARTINEZ MARTINEZ, MARIA ELENA
ARRONDO SEGURA, YOLANDA
USTARROZ TOBAJAS, MARIA ANGELES
FRANCOY MORIONES, ITZIAR
OCHOAERRARTE EZQUER, M. AMAYA
AZANZA AGORRETA, MARÍA MERCEDES
CARDENAS CATENA, MANUELA
CAMACHO HERNANDEZ, MARGARITA
LAHERA MARTIN, SUSANA
ERBURU VILLANUEVA, AMAYA
VILLANUEVA RUIZ, JOSÉ JOAQUÍN
CORRALES SALDAÑA, ANA ISABEL
BERENGUER SANTOS, M.ª TERESA
FERNANDEZ COLOMO, MARIA LUISA
BERMEJO GUTIERREZ, LINA MARIA
CALVO MARTIN, AMAYA
CIFUENTES LARA, MARÍA LUZ
LOZANO SAN ROMÁN, IDOYA
SAPIÑA GONZALEZ, MARIA ELENA
ROMANZADO OLASAGARRE, ANA
OYON RODRIGUEZ, SONIA
YARNOZ MARTIN, CELIA ELISA
ESTEBAN BUSTILLO, MONTSERRAT
CELAYA GUERRERO, GERMAN
SANZ SIERRA, EVA
MARTINEZ DIAZ, VANESSA
DOS SANTOS BARRANHAS, SABRINA
REDIN ARRAIZA, IDOYA
RUIZ ALFONSO, MIRIAM
LORITE LANZAS, ANA
VALDIVIA LACALLE, MARIA CRUZ
PEREZ SESMA, LAURA
CASIMIRO LECUMBERRI, MAITE
ARASCO TAPIZ, NURIA
IBERO ALDUNATE, MARÍA LOURDES
FERNANDEZ LIZARRAGA, ESTEFANIA
GOÑI CELIGUETA, LAURA
MATEOS BRIONGOS, MONICA
BINUÉ GIL, MIREN EDURNE
ARREGUI GURUCEAGA, JON
MAGALLON HUARTE, SARA
ABADIANO GALLEGO, LUCIA
HUARTE PEREZ, MARIA PILAR
CENTENO SELVA, MARÍA JOSÉ
ALFARO SOBRINO, MARIA
ESCALADA AGUADO, MARIA
DELGADO ASURMENDI, EUNATE
SAINZ DE MURIETA RAMOS, AINARA
RUIZ DAVID, SAMANTA
MORENO MERINO, YOLANDA CRISTINA
FERNANDEZ ELVAS, MARIA BELEN
MUÑOZ RUIZ DE ANGULO, TANIA
LOPEZ GUARDIA, EDUARDO
JASO VILLAMAYOR, AMAYA
AQUERRETA RETA, MARIA JESUS
OTAZU FERRER, MARIA PUY
GARIJO ERDOZAIN, CRISTINA
MURO LATIENDA, TRINIDAD
LIBERAL AZPARREN, MARÍA TERESA
ARAMENDIA DIAZ, MARIA JOSE
MARTINEZ ELIZALDE, LAURA
SOLA IGAL, MARIA PILAR
ALDUNATE ZUBIATE, BERTA
IBERO ARTIEDA, LETICIA
CINTORA VAL, MARIA CONSOLACION
SESMA ALFARO, MARIA BEGOÑA
GONZALEZ GARCIA, ANA BELEN
DE LA MOTA GARCIA, EDURNE
ORUE DUEÑAS, MIREN JULENE
IRIBARREN SALVATIERRA, NATALIA
CHACÓN ILUNDAIN, IZASKUN
ADDA FERNANDEZ, SARAH
LUCAS OJUEL, MARIA JOSE
DUQUE CHOCARRO, CRISTINA
VELASCO GONZALEZ, MARIA BELEN
SANCENA ARPIDE, MARTA
SESMA GONZALEZ, MARIA BEGOÑA
ECHEVERRIA MICHEL, MIGUEL
GARCÍA DOMINGUEZ, ROSA LUZ
ARBIOL VILOCHE, SUSANA
SAN MARTIN HORCAJO, MAIKA
VILLANUEVA JIMENEZ, IXONE
DUEÑAS BACHILLER, MARÍA GUADALUPE
BRAVO IZCO, MYRIAM
ASIAIN ARTOLA, MAITANE
AGUIRRE ZABALA, MARIA NEREA
CALVO MECA, CARMEN
CAMPISTEGUI ZUDAIRE, NURIA
CABRAL DOS SANTOS, ENOABIA
BERAZA AMEZTEGUI, ADRIANA
PÉREZ BETELU, MARÍA ARANZAZU
CONTIN RECALDE, MARIA JESUS
MAS ERICE, IRENE
ALDA ESPARZA, MARIA ARANZAZU
SANMAMED RIVERA, JOSEFINA
RUBIA ALCALDE, BEATRIZ
RODRIGUEZ LECUNA, SANDRA
FUERTES PEREZ, MAITE
LÓPEZ ALONSO, MARIA EUGENIA
GÁLVEZ SANCHEZ, JHANINA
ORTÍN GIL, JOSÉ IGNACIO
ANDUEZA CERDAN, EUKENE
2. Deialdiaren 8.2 oinarrian ezarritakoa betez, proposatutakoek 30 egun naturaleko epea izanen dute, proposamen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu eta biharamunetik hasita, aipatu oinarrian aipatzen diren agiriak aurkezteko Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Erregistro Orokor Elektronikoaren bidez.
3. Argitara bedi hori guztia Nafarroako Aldizkari Ofizialean, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2021eko urriaren 22an.–Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendaria, Esteban Ruiz Álvarez.
Iragarkiaren kodea: F2115554