1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1583E/2021 EBAZPENA, uztailaren 29koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak emana, deialdi honetan onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten duena: Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan, Ospitaleko Farmaziako barrutiko fakultatibo espezialisten 11 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzaileak urriaren 13an emandako 1109E/2020 Ebazpenaren bidez, deialdi bat onetsi zen Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan Ospitaleko Farmaziako barrutiko fakultatibo espezialisten 11 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Deialdi hori 2020ko 254. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, urriaren 30ekoan.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak martxoaren 4an emandako 446E/2021 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezko da aipatu deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen irailaren 3ko 171/2015 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez.
EBAZTEN DUT:
1. Onestea Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan Ospitaleko Farmaziako barrutiko fakultatibo espezialisten 11 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda hau:
Txanda irekia.
Onartuak:
ACÍN GERICÓ, M.ª TERESA
AGULLO FENOLL, ALVARO
ALAMO GONZALEZ, OLGA
ALDAVE COBOS, PAULA
ALONSO CASTAÑÉ, MARIA DOLORES
ALVAREZ MANCEÑIDO, FELIPE JOSE
ALVAREZ MARTIN, TAMARA
ALVAREZ NONY, ADRIANA
ALZUETA ISTURIZ, NATALIA
APARICIO FERNANDEZ, MARIA AMELIA
ARANGUREN RUIZ, MARIA ISABEL
ARNAIZ DIEZ, SARA
ARRIETA LOITEGUI, MARIA
ASENJO SEGOVIA, SONIA
ASTIZ LIZARRAGA, RAQUEL
BAEZ GUTIERREZ, NEREA
BELOQUI LIZASO, JUAN JOSE
BERISA PRADO, SILVIA
BERMEJO BRAVO, ADRIANA
BEUNZA SOLA, MÓNICA
BURGUI ALCAIDE, CRISTINA
CABIA FERNANDEZ, LAURA
CALVO ARBELOA, MARIA
CALVO PITA, CECILIA
CAPDEVILA BASTONS, FERRAN
CARDENAS SIERRA, MERCEDES
CARRASCOSA RODRIGUEZ, CONCEPCION
CARRILES FERNANDEZ, CARMEN
CASAJUS NAVASAL, ANDREA
CASTIELLA GARCIA, MARINA
CASTRESANA ELIZONDO, MARTA
COMET BERNAD, MACARENA
CORRAL ALAEJOS, ALVARO
DE DIOS GARCIA, MARIA JOSE
DE LA RIVA BOHIGAS, ROSALIA
ECHEVERRÍA GORRITI, AMAYA
EGUES LUGEA, AMAIA
ENRIQUEZ OLIVAR, LAURA
ESCOLANO PUEYO, ANGEL
ETXEBERRIA URIZ, MIREN
FERNANDEZ ALONSO, EDGAR
FERNANDEZ GARCIA, BEATRIZ
FERNANDEZ GONZALEZ, JULEN
FERNANDEZ VICENTE, MAITE
FERRERAS LOPEZ, NONIA
FONTELA BULNES, M.ª DEL CARMEN
GALLARDO ANCIANO, JARA
GARCIA GONZALEZ, PATRICIA
GARCIA LOPEZ, LAURA
GARCIA LOPEZ, LAURA
GASCON VILLACAMPA, ANA MARIA
GIRALDEZ QUIROGA, MIRIAM
GOMEZ DE SEGURA IRIARTE, LETICIA
GOMEZ RIVAS, PAULA
GONZALEZ GONZALEZ, MARIA ASUNCION
GOÑI ZAMARBIDE, OIHANE
GUERRO DE PRADO, MARTA
GUTIERREZ LIZARAZU, ANE
GUTIERREZ VALENCIA, MARTA
IBAR BARIAIN, MAITANE
IBARRONDO LARRAMENDI, ITZIAR
IDOATE GRIJALBA, ANA ISABEL
ILLODO BECERRA, JON ANDER
IRIARTE IZURA, MARIA ANGELES
IRIGOYEN RODRIGUEZ, IRATI
IZQUIERDO ACOSTA, LAURA
JIMENEZ CASAUS, JOSE
JOFRE PERALTA, ABRAHAM
JUANBELTZ ZURBANO, REGINA
LACALLE FABO, ESTHER
LARIA CAMPAÑA, CELIA
LARRAYOZ SOLA, BEATRIZ
LARRODE LECIÑENA, ITZIAR
LASO LUCAS, ESTER
LEACHE ALEGRIA, LEIRE
LEGARIA GAZTAMBIDE, ESTHER
LIZAMA GOMEZ, NATALIA GLORIA
LIZARDI MUTUBERRIA, AITZIBER
LOPEZ GIMENEZ, LEOCADIO RAFAEL
LUMBRERAS MARTIN, MARTA
LURI FERNANDEZ-MANZANOS, MARTA
MACIA FUENTES, LUCAS
MADRID GONZALEZ, MARTA
MARIN GORRICHO, RAQUEL
MARIN MARIN, MARTA
MARTIARENA AYESTARAN, AMAIA
MARTIN ANDRES, PATRICIA
MARTIN GUTIERREZ, NEREA
MARTIN LOPEZ, MARIA
MARTIN PRADO, SILVIA
MARTINEZ ITURRIAGA, SHEILA
MEDIAVILLA GARCIA, MARTA MAIALEN
MIGUEL GAZTELU, MARIA
MONFORTE GASQUE, MARIA PILAR
MONTESERIN GARRASTATXU, ITZIAR
MULET ALBEROLA, ANA MARIA
NEBOT VILLACAMPA, MARIA JOSE
NOVAJARQUE SALA, LORENA
OLIER MARTINEZ, MARIA DEL PILAR
ORTOLL POLO, MARIA VIRGINIA
PASCUAL MARTINEZ, OIHANA
PEDRAZA NIETO, LAURA
PELLEJERO JIMENEZ, ROCIO
PEÑA CABIA, SILVIA
PEREZ DIEZ, CRISTINA
PICAZA ITURRICHA, ESTIBALIZ
PIO ASIN, MARIA
POLO GARCIA, JULIA
PRECIADO GOLDARACENA, JAVIER
RODRIGUEZ FERRERAS, ADRIAN
ROGADO VEGAS, BERTA
ROJO GARCIA, AMAYA
ROS BERNAOLA, GOIZANE
RUANO DE LA TORRE, RAFAEL
SAN JOSE RUIZ, BEGOÑA
SANCHEZ RUIZ DE GORDOA, MARIA
SANTIAGO GALLEGO, BEATRIZ
SANTOS DEL PRADO, ROBERTO
SANTOS PEREZ, MARIA ISABEL
SANZ ALVAREZ, LOREA
SERRANO ALONSO, MARIA
SERRANO DE LUCAS, LAURA
SERRANO PEREZ, ANDRA
TIRAPU NICOLAS, BIANCA
TORRES DEGAYON, VIRGINIA
ULACIA EPELDE, LEIRE
URIARTE PINTO, MOISES
VARELA MARTINEZ, ISABEL
ZAFRA MORALES, RICARDO
ZAS GARCIA, MARIA INMACULADA
Baztertuak: inor ez.
Igoera txanda.
Ez dago izangairik txanda honetan.
Aldi baterako barne igoerako txanda, Osasunbidea.
Inor ez.
2. Aditzera ematea oposizioaldiko ariketa 2021eko urriaren 16an eginen dela, 09:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoaren ikasgelategian (Arrosadiko campusa, Iruña).
3. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, eta interesdunei ohartaraztea ebazpenak ez duela administrazio bidea amaitzen eta haren aurka gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahalko dela, Osasuneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, argitaratu edo jakinarazi eta biharamunetik hasita, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioari eta foru-sektore publiko instituzionalari buruzko martxoaren 11ko 11/2019 Foru Legearen 126.1.c) eta 126.3 artikuluetan xedatutakoarekin bat, eta Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko kontseilariak abuztuaren 23ko 118/2019 Foru Aginduaren bidez egindako eskumenen eskuordetzea erabiliz.
Iruñean, 2021eko uztailaren 29an.–Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendaria, Esteban Ruiz Álvarez.
Iragarkiaren kodea: F2111938