1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1263E/2021 EBAZPENA, ekainaren 15ekoa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak emana, zeinaren bidez onesten baita Osasun Departamentuko erakunde autonomoetan erizainen 494 lanpostu huts merezimendu lehiaketa bidezko lekualdatzearen bitartez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda.
Osasuneko kontseilariaren apirilaren 26ko 96E/2021 Foru Aginduaren bidez, deialdi bat onetsi zen Osasun Departamentuko erakunde autonomoetan erizainen 494 lanpostu huts merezimendu lehiaketa bidezko lekualdatzearen bitartez betetzeko. Deialdi hori 2021eko 111. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, maiatzaren 13koan.
Eskaerak aurkezteko epea bukaturik, bidezkoa da onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Irailaren 3ko 171/2015 Foru Dekretuaren bidez onetsitako Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren Estatutuek ematen dizkidaten ahalmenak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Onestea Osasun Departamentuko erakunde autonomoetan erizainen 494 lanpostu huts merezimendu lehiaketa bidezko lekualdatzearen bitartez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda, ebazpen honen eranskinean ageri dena.
2. Izangaiek bost egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, haiek zuzentzeko.
3. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea.
Iruñean, 2021eko ekainaren 15ean.–Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendaria, Esteban Ruiz Álvarez.
IZANGAI ONARTUEN ETA BAZTERTUEN BEHIN-BEHINEKO ZERRENDA
O-NOZeko lekualdatze txanda
–Onartuak:
ABLITAS MURO, JOSE MIGUEL
ADÁN MARCOS, AMAIA
AGUIRRE HERNANDEZ, MARIA PAZ
AICUA ZALDUENDO, PEDRO ANGEL
AINZUA BEGUIRISTAIN, MAITE
AINZUA URRA, SILVIA
ALCALDE GARCIA, ANA MARIA
ALDAZ OSACAR, ANA ISABEL
ALIENDE GARCÍA, MARÍA P.
ALVAREZ ABALOS, SONIA
ALVAREZ AREVALO, NURIA
ALVAREZ GONZALEZ, MARIA
ALVAREZ-EULATE DIAZ-SANMARTIN, MARIA LOURDES
ALVES TORRE, MARIA JOSE
ALZATE GUERGUÉ, ARANZAZU
ALZUART ZALDAIN, NEREA
AMATRIAIN ARTIEDA, MARIA DOLORES
ANAUT ROS, M.ª ANGELES
ANCIN YANIZ, MARIA
ANCIZU MARTINEZ, NATALIA
ANDION ESPINAL, NURIA
ANDUAGA ARMENDARIZ, INAXI
ANDUEZA LATORRE, IVON
ANGUIANO ZARRANZ, OLGA
ANSORENA TORREGROSA, LAURA
ANTOMAS OSES, JAVIER
APARICIO CHANA, ARANTZA
ARANCON OÑATE, MARIA BELEN
ARANGUREN ERDOZAIN, ESPERANZA
ARANGUREN MAEZTU, RAQUEL
ARBIZU FERNANDEZ, BELEN
ARISTU BUENO, IDOYA
ARIZ ARNEDO, ARANZAZU
ARIZA NAVARRO, MARIA JESÚS
ARJONA SUCUNZA, VERÓNICA
ARRESE EZKER, CRISTINA
ARRIAZU ENRIQUE, ANA ISABEL
ARTAZCOZ ARTÁZCOZ, MARÍA ÁNGELES
ARTAZCOZ SANZ, MARIA ARANZAZU
ARTETA IRUJO, MARTA
ASARTA AMESCOA, EVA
ASENJO GORRICHO, MARIA ASUNCION SOCORRO
ASENSIO ELORZA, M MAR
ASENSIO ILZARBE, NORA
ASIAIN VIERGE, SUSANA
AYAPE ARBE, MARIA JESUS
AYENSA CARRASCO, LAURA
AYERRA USTARROZ, M.ª ELENA
AZANZA BURUSCO, ANA
AZCONA EGUINOA, RAQUEL
AZCUNE BONILLA, RAQUEL
AZKARGORTA GALARZA, MAITE
BARACE DE CARLOS, SILVIA
BARBARIN SAN MARTIN, RAQUEL
BARRENECHEA PÉREZ, NURIA
BARRIGA MUÑOZ, MARIA JESUS
BASTERRA LONGAS, ANA ISABEL
BAZTAN MADOZ, BEATRIZ
BEGUIRISTAIN REPARAZ, LEIRE
BELLA FONTANA, MARTA
BENGOCHEA ECHEVERRIA, MARIA RAQUEL
BENITO JALÓN, JULIO
BEORLEGUI MENDIVE, MARIA PILAR
BERASAIN ERRO, AINARA
BEROIZ ECHAVARRI, ANA
BERRIO SAN JULIAN, M. LUISA
BERUETE ECHECON, RAQUEL
BIDEGAIN EGEA, BEATRIZ
BRETON MENDIA, MONTSERRAT
BUENO DRAGO, BEATRIZ EUGENIA
BUENO SUESCUN, CRISTINA
BURGOS CRESPO, ESTEFANIA SANDRA
BURGUI ALDUNATE, MARIA BEGOÑA
CABODEVILLA JIMENEZ, MARIA JESUS
CALAVIA RUIZ, MARIA ROSARIO
CALLEJA GONZÁLEZ, VIRGINIA
CALVO CALVO, PILAR
CALVO LECUMBERRI, BEGOÑA
CAMBRA GOÑI, MARIA INMACULADA
CAMPION MEZQUIRIZ, ALICIA MARIA
CANO MARTOS, BENJAMIN
CARDALLIAGUET ASIN, SONSOLES
CARLOS QUIJANO, MARIA CRISTINA
CARO SAINZ, LUCIA
CASADO DE LA PAZ, ANA ISABEL
CASADO DEL OLMO, MARIA ISABEL
CASIMIRO OYAGA, ELENA
CASTELLS ERDOZAIN, NEREA
CASTILLO SANTESTEBAN, CARMEN
CHOCARRO ASENJO, MARIA BLANCA
CIERVIDE GORRIZ, ESPERANZA
CORCUERA MARTÍNEZ, M.ª INÉS
CORRAL SIMON, BLANCA
CRESPO CARRIZO, M. DEL CARMEN
CREUS LLORENS, GEMMA
CUEVA LOPEZ, IDOYA
DE MIGUEL LEDESMA, M. ARANZAZU
DE PRADA PEREZ, FRANCISCO JAVIER
DE PRADA PEREZ, MONTSERRAT
DELGADO ZABALA, EGUIARTE
DIAZ DE CERIO BAÑOS, MARISOL
DIEZ ASENJO, MARIA JOSE
DOMINGUEZ CRESPO, MARIA CRISTINA
DOMINGUEZ GALAN, EVA M.
DONAMARIA OROZ, NAIARA
ECHENIQUE LARRAÑAGA, MARIA JOSE
ECHEVERRIA ALVAREZ, AINHOA
EGEA BEORLEGUI, MARIA ANGELES
EGOZCUE MEDIAVILLA, DOLORES JULIA
ELGORRIAGA GUILLEN, MANUEL
ELIZALDE SANCHEZ, ELENA
ELVIRA ARANDA, LUCIA
EMAZABEL EIZAGUIRRE, ANA
EMMANUEL LITRO, JAVIER
ERASO PÉREZ, MARIA VIRGINIA
ERAUL SAN GIL, MARIA MERCEDES
ERAUZKIN NAVARRO, MIREN GOIZALDE
ERDOZAIN RIOS, BEATRIZ
ERROZ ECHEVERRIA, MARTA
ESLAVA LECUMBERRI, ANA
ESNAOLA ESEVERRI, JAVIER
ESPARZA IMAS, GONZALO
ESPARZA LIZASOAIN, MARIA CONCEPCION
ESPELOSIN AZPILICUETA, MARIA DOLORES
ETAYO ETAYO, MARIA VICTORIA
ETULAIN ITURRALDE, ARANZAZU
EUGUI NOGUERA, MIREN JAIONE
EULATE ARRASATE, IOSUNE
EZCURRA ALDUAN, MARIA ESTHER
EZPELETA BASARTE, MARIA PILAR
FALGUERA ALEGRE, MARIA ESTHER
FERNÁNDEZ BASTERRA, CRISTINA
FERNANDEZ ECHEVERRIA, NURIA
FERNANDEZ NISTAL, MIGUEL ANGEL
FERNANDEZ SANZ, MARIA EUGENIA
FIERRO GONZALEZ, SUSANA
FLAMARIQUE CHOCARRO, MARIA BEGOÑA
FLAMARIQUE SAEZ, LAURA
GADAÑON GARRIZ, ANA MARIA
GALAN ESPINILLA, MARIA JOSE
GALAR DEL ARCO, LAURA
GALAR OLLETA, MARIA USUA
GAMBRA MARECA, M. DOLORES
GANUZA ZAMBORAIN, MARIA ASUNCION
GARCES TAPIA, AMAYA
GARCIA AGUILAR, TERESA DE JESUS
GARCIA BAÑALES, MARIA JERUSALEN
GARCIA BOSQUE, RAQUEL
GARCIA CASADO, ANA ISABEL
GARCIA ELORZ, MARIA CRISTINA
GARCIA ESPIGA, M. SELMA
GARCIA GARCIA, LAURA
GARCIA LABAYEN, SILVIA
GARCIA LOPEZ, MILAGROS
GARCIA MORRAS, MONICA
GARCIA NAVEIRO, MAITE
GARCIA ZABALETA, RAQUEL
GARCIA DE GALDIANO FERNANDEZ, ANA
GARCIA DEL VALLE MENDEZ, GLORIA INES
GARDE SESMA, IDOIA
GARNICA MARTÍNEZ, IRACHE
GARRIDO GIL, MARIA
GARRIDO SAEZ, SILVIA
GARRIZ MURILLO, CRISTINA
GASCON HUGUET, JUANA
GAZPIO LANAS, MIRIAN
GAZTAMBIDE GANUZA, MARISOL
GIL BURGUETE, CRISTINA
GIL JORDAN, MARIA NIEVES
GIL PEREZ-NIEVAS, MARIA PAZ
GOIKOA ANDRES, IDOIA
GÓMEZ LERGA, ASUNCIÓN
GONZALEZ ASIAIN, SARA
GONZALEZ CORDEU, ALBERTO
GONZALEZ GARCIA, MARIA JOSEFA
GONZALEZ LAPEÑA, MARIA ISABEL
GOÑI AIZPUN, MARIA ANGELES
GOÑI MURILLO, AMAYA CARMEN
GOÑI ORELLA, MARIA ELENA
GORRIZ NOAIN, IGNACIO
GORTARI ARBONA, USUE
GUELBENZU LASARTE, MARIA JOSE
GUINDANO GUINDANO, AMAYA
GURUCEAGA EGUILLOR, IRENE
GUTIERREZ ARPON, MONICA
GUTIERREZ URRESTARAZU, ANTONIO JOSE
HERMIDA BLANCO, AINHOA
HERNANDEZ ARMENDARIZ, BEATRIZ
HERNANDEZ PALACIOS, JESUS
HUARTE ALONSO, CARLOS
HUARTE DEL BARRIO, SUSANA
HUARTE IBARROLA, MARIA JESUS
IBAÑEZ BEROIZ, MARIA ISABEL
IBAÑEZ ERVITI, MARIA LUZ
IBERO GABAS, JAVIER MARIO
IDOATE GIL, ANA MARIA
IGUAZ PERNAUTE, JOSE LUIS
ILUNDAIN AVELLANEDA, MARIA
INDURAIN GOÑI, MARIA CAMINO
INDURAIN HUARTE, IDOIA
IRIARTE AYESTARAN, MARIA JOSE
IRIARTE IRIGOYEN, M.ª BERTA
IRIGOYEN ARISTORENA, MARIA ISABEL
IRIGOYEN GOICOECHEA, MARIA CARMEN
IRIGOYEN INCHUSTA, ROSA JULIA
ITURAIN ELIZALDE, MARIA DOLORES
IZA ERVITI, SAIOA MIREN
IZCUE ISTURIZ, MARIA PILAR
IZCUE LOPERENA, NICOLAS
IZKUE LOPEZ, XABIER
IZQUIERDO FERNANDEZ, NATIVIDAD
IZU ARCAS, CARMEN
JAREÑO ALVES, SONIA ISABEL
JIMENEZ CACHO, NURIA
JIMENEZ UGARTE, MARIA YOLANDA
JUEZ-SARMIENTO BRITO, EVA MARÍA
JURADO RUMI, MILAGROS
LABIANO URTASUN, ITZIAR
LADRON LLORENTE, M.ª YOLANDA
LAGUARDIA FERNANDEZ, MARIA ROSARIO
LAHUERTA LAHUERTA, MARIA LUCIA
LAINEZ CABEZON, ROSA IDOYA
LANDA GIL, ALICIA
LARA BUENO, MARIA CRUZ
LARRAZ MORIONES, RAQUEL
LARUMBE OLLO, MARIA MONTSERRAT
LARUMBE IRIARTE, JUAN CARLOS
LARUMBE IRURZUN, MAIDER
LARUMBE LANDER, ANA
LARUMBE OROZ, PAULA FRANCISCA
LASHERAS MARTINEZ, MARIA JOSE
LASPALAS PEREZ, MARIA IDOYA
LASTERRA SANCHEZ, MARIA BEATRIZ
LAZARO ARRIETA, CARMEN
LEACHE ALEGRIA, AIORA
LECEA MALAGON, EDURNE
LECUMBERRI ERRO, MAIALEN
LEYUN PEREZ DE ZABALZA, MAGDALENA
LIBERAL OBANOS, ANA ISABEL
LIZARRAGA ESLAVA, MARIA IRACHE
LIZARRAGA GARCHO, LOURDES
LOITEGUI ZUBIETA, AMAIA
LOPEZ FLAMARIQUE, ANA MARIA
LOPEZ GASTON, COLOMA
LOPEZ GOMEZ, AIALA
LOPEZ MUGUERZA, BLANCA ESTHER
LOPEZ VELEZ, CRISTINA
LOPEZ DE GUEREÑO SANZ, MARIA JOSE
LOPEZ DE SAN ROMAN LAÑO, ANA JESUS
LORENTE RODA, BLANCA ISABEL
LORENTE URZAIZ, M.ª CARMEN
LOSARCOS ALGARRA, SARAY
MACÍAS DOMÍNGUEZ, MARÍA ISABEL
MAISTERRA NUIN, MARÍA BEGOÑA
MAIZA ECHAVARRI, MARIA CARMEN
MALLA BONAÑO, MARIA SOL
MAÑERU ORIA, AMAYA
MARQUES JALLE, INMACULADA
MARTIN GOÑI, M.ª ELENA
MARTINEZ ARANGOA, ITZIAR
MARTINEZ ARELLANO, CARMEN
MARTINEZ CADREITA, MILAGROSA
MARTINEZ CAMPILLO, AMAYA
MARTINEZ GARCIA, ISABEL
MARTÍNEZ PINILLOS, DIEGO
MARTÍNEZ DE FALCÓN PALMA, SUSANA
MARTINEZ DE FALCON PALMA, LAURA
MARTINEZ DE GOÑI PASCUAL, MAITE
MARTINEZ DE LIZARRONDO GALAÑENA, MARIA ROSARIO
MARTINEZ DE LIZARRONDO LIZARRAGA, MARIA ROSARIO
MARTINEZ DE LOSA CARVAJAL, MARIA SONIA
MAYAYO REMIREZ, YOLANDA
MEDRANO GURREA, MARIA REYES
MELERO HERNANDEZ, GEMMA
MENDAZA BONIS, YOLANDA
MERINO GARCIA, MARTA
MIGUEL EGUZQUIZA, MARIA ELENA
MINCHINELA ZARRALUQUI, MARIA INMACULADA
MONREAL LOZANO, MARIA TERESA
MONTORO RESA, MARIA
MORENO VELASCO, ALVARO
MORENO TORRES, JUANA MARIA
MORERA LUZAN, OLGA
MUNARRIZ ELIZONDO, MARIA DE LOS ANGELES
MUNARRIZ SAN NICOLAS, MARTA
MUÑOZ PUYALES, LAURA
MURUZABAL MURUZABAL, MARIA PILAR
NASARRE LORITE, MARTA
NAVIO CORBACHO, LEONOR MARIA
NIETO LEON, MARIA CARMEN
OCHOA ALFARO, BARDA MARÍA
OLLO JORDAN, BEATRIZ
OLLO JORDAN, MARIA LUISA
ORDOÑEZ ORTIGOSA, MARIA ESTHER
ORESTE ARMENDARIZ, MARIA BEGOÑA
ORONOZ LASAGA, AGURNE
ORTA ALAVA, ROSA M.
OSCARIZ MOSO, JUANA MARIA
OSINAGA ERROZ, MARIA ARANZAZU
OTAMENDI OTAMENDI ZOZAYA, BERTA
OTEIZA ORRADRE, NELY
OZCARIZ ZABALETA, MARIA
PALACIOS HERNANDO, NURIA
PEGENAUTE ALBISTUR, MARIA CARMEN
PERCAZ VILLANUEVA, MARIA PILAR
PEREZ ECHEVERRIA, AMAYA
PEREZ JIMENEZ, IBANA
PEREZ MORENO, LIDIA
PEREZ TRULLOS, JESUS JAVIER
PEREZ-ALBENIZ GOMEZ, MARIA CRISTINA
PEREZ-SEOANE JUSTO, ANA MARIA
PERNAUT PERNAUT, CELIA
PILART MEDINA, SILVIA
PLANO EZQUER, ALICIA
QUIROGA TRINCADO, ANA MARIA
REDIN OTXOTORENA, IÑAKI
REMIREZ BASTERRA, ARACELI
RIPA CIAURRIZ, INMACULADA
RIPODAS AGUDO, ANA MARIA
ROCA HERRERO, JAVIER
RODELES ECHARRI, PATRICIA
RODRIGUEZ BALLIRIAIN, MARIA TERESA
RODRIGUEZ NAVAS, M.ª JOSE
ROJO SAN ROMAN, MARIA JESUS
ROMERO LASHERAS, M.ª ANGELES
ROS BARRENECHEA, MIREN IOSUNE
ROYO RUIZ, CRISTINA
RUIZ ECHEONDO, UXUE
RUIZ IZQUIETA, VIRGINIA
SADABA GARCIA, MILAGROS
SAENZ MENDIA, RAQUEL
SAGASTI MARTINEZ-NARVAJAS, YOLANDA
SAGREDO GARDE, MYRIAN
SALINAS RODRIGUEZ, ARACELI CRISTINA
SAN MIGUEL ORDOÑEZ, LUCIA
SAN VICENTE MARQUES, MARIA MERCEDES
SANCHEZ INCHAUSTI, MARIA FELISA
SANCHEZ PERAL, LOURDES
SANCHO REY, BLANCA ESTHER
SANCHO SENA, M.ª ELENA
SANJUAN RICO, MONICA
SANTIAGO VALLADOLID, MARÍA CELESTE
SANZ AZNAREZ, ANA CARMEN
SANZ GARDE, MARIA AMAYA
SENAR SENAR, JUAN BAUTISTA
SISTIAGA LOPETEGUI, MARIA ARANZAZU
SOLA AZCOITI, JUANA MARIA
SOLA SANCHEZ-CHIQUITO, BEATRIZ MARIA
SOLA SOLA, MARIA JOSE
SORELL BEAUMONT, MARIA CARMEN
SOTO BLASCO, MARTA
SUBIZA JIMENEZ, ISABEL
TANCO MURILLO, MAITE
TELLECHEA VERTIZ, MARIA ELENA
TORREA LUS, ANA ISABEL
TORREA LUS, MARIA SOCORRO
UNANUA CIA, AINHOA
URQUIZA ALBERO, MARIA CONCEPCION
URRA GIL, CRISTINA
URRALBURU ALCATE, GEMMA
URRIZA HUARTE, MARTIN
URRIZBURU GONZALEZ, M.ª AMPARO
URROZ JAURRIETA, ALICIA MARIA
URZAINQUI SENOSIAIN, LEIRE
USÁN VILLANUEVA, JOSE
VALENCIA VENYS, IDOIA
VAQUERO BARRERA, MARIA ANDREA
VAZQUEZ PRECIADO, MARIA CONCEPCION
VEGA GARCIA, SOFIA
VELASCO GARCIA, VALENTIN IGNACIO
VERA NAVARRO, ELISABET
VIDAL URTASUN, MARIA AROA
VIELA IRUNGARAY, AINHOA
VILLAR ACEDO, JORGE
VILLAR ACEDO, ALICIA
VIÑES IRUJO, OLGA
YOLDI LIZARRAGA, MARIA CARMEN
ZABALA IRAURGUI, MARIA BELEN
ZABALZA GONZALEZ, MARIA VIRGINIA
ZABALZA IMIZCOZ, MARIA JESUS
ZAMBRANA URIEL, ANA
ZANCAS MARTÍN, ANA MARÍA
ZAPATA MUTILVA, MIRIAM
ZAPATA SENOSIAIN, MARIA NURIA
ZAPATA ZAPATA, MARÍA
ZARIQUIEGUI ALDAVE, MARIA BELEN
ZAZPE GOÑI, MIREN
ZAZPE OYARZUN, CONSUELO
ZUDAIRE FERNANDEZ, IRANZU
ZUFIA ARBILLA, BEGOÑA
–Baztertuak:
MAYORAL HERNANDEZ, SARA (2, 5)
METODIEVA DZHUCHKOVA, YULIYA (2, 5)
Estatuko lekualdatze txanda
–Onartuak:
AGUAS TORRES, AMAYA
ALEGRÍA SORIA, SUSANA
AÑORGA OROZ, BEGOÑA
APESTEGUIA SANZ, MARINA
ARNAL CLEMENTE, MARIA PILAR
ARREGUI TORRES, IZASKUN
ARTUCH LUS, OLGA
AZANZA AGORRETA, MARIA JESUS
BARRIO GOÑI, MARIA CRISTINA
BASTERRA ROYO, MIRIAM
BERMEJO AZCARATE, MYRIAM
BLANCO DÍAZ, ADORACION MARTA
BONEL TORRERO, CONCEPCIÓN BERTA
BURGUETE SANCHEZ, ANDREA
CAMINOS LÓPEZ, MARÍA MERCEDES
CATALAN NAVARRO, IZASKUN
CERDAN GARCIA, FCO JAVIER
DIEZ DE ARIZALETA GARCIA, LUCIA
DOMÍNGUEZ CABREJAS, LORENA
DOMINGUEZ ANDUEZA, IDOIA
ERROZ CIRIZA, CRISTINA
ESCALADA ABRAHAM, ALMUDENA
FAGOAGA JAURENA, MARIA JESUS
FALCES AÑÓN, MARÍA
FERNANDEZ PASCUAL, ANGELA
FIDALGO GONZÁLEZ, ISABEL
GALÉ UNANUA, MAYTE NATALIA
GARCÍA SÁNCHEZ, SILVIA
GARCÍA BERRUGUETE, ANA
GARCIA ESTARRIAGA, ESTER
GOIKOETXEA GOROSTEGI, JAIONE
GOLDÁRAZ BUSTO, SILVIA
GOÑI AGUIRRE, MERCEDES
GOÑI TORREA, ARIÑE
GOYENECHE PALACIN, VERONICA
GREGORIO MAZO, PATRICIA
GUERRERO CALVO, ANA ISABEL
HUARTE USTARROZ, CRISTINA
IMIZCOZ ERASUN, SAIOA
IRIARTE CERDÁN, LAURA
IRURZUN ARBIZU, ROSA MARÍA
IRURZUN GOÑI, MAITE
JIMENEZ ESCALADA, MARGARITA
LASA ARAMBURU, XABIER
LATORRE BARRERA, SARA
LEACHE OROZ, MARIA CELIA
MERAYO GARCIA, SOFIA
MILAGRO JIMÉNEZ, MARÍA EUGENIA
MIRANDA VAZQUEZ, PATRICIA
MOREA COLMENARES, EDURNE
MOZOTA ALIAGA, REBECA
MUÑOZ JIMÉNEZ, NEREA
MUÑOZ IRIARTE, PATRICIA
PALACIN RIPALDA, BEATRIZ
PASCAL ESPINAR, MIGUEL
PEÑA MALO, CLAUDIA MARIA
PÉREZ GUERRA, MARÍA ÁNGELES
RAMOS CHAPARRO, ANA BELÉN
RUIZ MEDRANO, LAURA
SANCHEZ PALAZUELOS, RAQUEL
SARNAGO ASTOBIZA, LEYRE
SEGURA PASCUAL, ISABEL
SOLANA MÁRQUEZ, MARÍA LUZ
URTUBIA CABEZÓN, MÓNICA
VIEDMA MENDEZ, JUANA
VILLAR ZABALA, BEATRIZ
ZARRANZ VENTURA, CRISTINA
–Baztertuak:
ALDA ESPARZA, M.ª ARANZAZU (3)
ALMIRANTEARENA LEGAZ, MIRIAM (1, 2)
ANTÓN CASAS, TAMARA (1)
ARIÑO SERRANO, MARIA JOSE (1, 2)
ARMENDARIZ GONZALEZ, LAURA (1)
ARNEDO LADRÓN, LUCÍA (1, 2, 3)
BAZTAN OLLETA, LAURA (1, 2, 3)
BERIAIN BERIAIN BURGUI, RONCESVALLES (4,6)
BIURRUN SAMANIEGO, MARÍA CRISTINA (1)
BROCATE SAN JUAN, MIRIAM (2, 4)
BURGOS ARNEDO, LAURA (1)
CALAHORRANO ADAN, M.ª ESPERANZA (3, 4)
CARCAVILLA VAL, MARIA BELÉN (1, 2)
CARRERA MARTIN, PATRICIA (1, 2)
CORNAGO NAVASCUES, NEREA (1, 2)
CORTIJO HUGUET, EDURNE (1)
COSCOLIN MORENO, MARIA INMACULADA (1, 2, 3)
FAJARDO GOMARA, ARANTXA (1)
FALGUERA ALEGRE, MARÍA YUGO (1, 2, 3)
FERNANDEZ HUARTE, SUSANA (1, 2)
FILGUEIRA PÉREZ, TANYA (1, 2)
GARCIA MURILLO, BERTA (1, 2)
GARCIA PASCUAL, NOELIA (1)
GARCIA PRIETO, ANTONIO (1, 2, 3)
GARCIA SAN ANSELMO, MARIA CARMEN (1, 2)
GAYA CACHO, TAMARA (1)
GÓRRIZ ALCAT, MARIA (1, 2, 3)
HERNANDEZ ALVAREZ, MARIA PUY (1)
IGAL NAVASCUÉS, LORENA (1, 2)
ITOIZ MONTES, MERCEDES (1, 2)
ITURGAIZ ETAYO, SUSANA (1, 2)
IZCO OREJA, MIREN (1, 2, 3)
LOBERA LOBERA, RAQUEL (1, 2)
MARTIN CABEZON, NURIA (1, 2)
MARTIN SANCHEZ, MARIA ANGELES (1, 2)
MIRAMON PLANILLO, MIRIAM (1)
NABARRO ARIZTIA, AMAIA (1, 2)
NAVARRO CILLERO, MARTA (1, 2)
PARDO ROMERA, MARIA (1, 2)
PASCUAL FERNÁNDEZ, NORUEGA (1, 2)
PEREZ PEREZ, MARIA ANGELES (1, 2)
RODRIGUEZ CUESTA, MARIA TERESA (1, 2)
RUIZ BEORTEGUI, LETICIA (1, 2)
RUIZ PEREZ, HELENA (1, 2, 3)
SALCEDO CLEMOS, LYDIA (1, 2)
SANCHEZ BERCEDO, SARA (1, 2, 3)
URBANO FORCADA, SONIA (1, 2)
URZAINQUI ARRIAZU, ELISABET (1, 2)
Baztertzeko arrazoiak:
(1) Izena emateko epean jarduneko zerbitzuan berriz hasteko lege eta erregelamendu eskakizunak betetzen dituela ez frogatzea.
(2) Administrazio egoera ez frogatzea.
(3) Izena emateko epean aurkezten den lantokiko lanpostuan urtebete bete izana ez frogatzea.
(4) Osasun Sistema Nazionaleko plantillako langile finkoa izatea, eta hartan jardunean aritzea edo lanpostua erreserbatua izatea ez frogatzea.
(5) Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioko eta haren erakunde autonomoetako B mailako edo taldeko funtzionarioa, estatutupeko langilea edo lan-kontratadun finkoa izatea ez frogatzea, ezta “Erizaintza jeneralista” espezialitateko lanpostu batean aritzeko izendatua izana ere.
(6) “Erizaintza jeneralista” espezialitateko lanpostuan aritzeko izendatua izana ez frogatzea.
Iragarkiaren kodea: F2109650