Iragarkia
134. ALDIZKARIA - 2021eko ekainaren 9a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1546/2021 EBAZPENA, maiatzaren 25ekoa, Funtzio Publikoko zuzendari nagusiak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko 1. mailako ofizialen eta mantentze-lanetako ofizialen 53 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onesten duena eta deialdiaren 8.1.d) oinarrian atzemandako akatsa zuzentzen duena.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiak martxoaren 8an emandako 695/2021 Ebazpenaren bitartez (2021eko 80. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratua, apirilaren 12koan), deialdi bat onetsi zen Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko 1. mailako ofizialen eta mantentze-lanetako ofizialen 53 lanpostu oposizio bidez betetzeko.
Eskaerak aurkezteko epea bukaturik, bidezkoa da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Halaber, ikusirik akats bat dagoela deialdiaren 8.1.d) oinarrian, bidezkoa da hura zuzentzea, Administrazio Publikoen Administrazio Prozedura Erkideari buruzko urriaren 1eko 39/2015 Legearen 109.2 artikuluan ezarritakoaren arabera.
Horrenbestez, eta otsailaren 21eko 30/2005 Foru Dekretuaren bidez esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Onestea onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda honako deialdi honetan: Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko 1. mailako ofizialen eta mantentze-lanetako ofizialen 53 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdia.
2. Izangai baztertuek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen den egunetik hasita, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, zuzentzeko. Erreklamazioak modu telematikoan aurkeztu beharko dira, Interneteko www.nafarroa.eus helbidearen bidez, deialdiari buruz dagoen aiputik abiatuta.
3. Zuzentzea deialdiaren 8.1.d) oinarrian atzemandako akatsa, honela:
Honako hau dioen tokian: “d) Sexu Delituen Egileen Erregistro Nagusiaren ziurtagiri negatibo baten bidez (abenduaren 11ko 1110/2015 Errege Dekretuaren bidez arautua) frogatuko da 2.1.5 ataleko baldintza, baldin eta eskabidean Funtzio Publikoko Zuzendaritza Nagusiari ez bazaio baimenik eman hura lortzeko.”
Honako hau behar du: “d) Sexu Delituen Egileen Erregistro Nagusiaren ziurtagiri negatibo baten bidez (abenduaren 11ko 1110/2015 Errege Dekretuaren bidez arautua) frogatuko da 2.1.6 ataleko baldintza, baldin eta eskabidean Funtzio Publikoko Zuzendaritza Nagusiari ez bazaio baimenik eman hura lortzeko.”
4. Ebazpen hau epaimahaiko kideei igortzea, eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2021eko maiatzaren 25ean.–Funtzio Publikoko zuzendari nagusia, Amaia Goñi Lacabe.
ERANSKINA - LEHEN MAILAKO OFIZIALA ETA MANTENTZE-LANETAKO OFIZIALA
Izangai onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrenda
–Txanda irekia.
Onartuak:
ABARZUZA MARTIN, JAVIER GASPAR
ABAURREA BEORLEGUI, JULEN
ABENTIN USUNARIZ, IBAI
ACHA DOMEÑO, MIKEL
AGORRETA SANZ, MIKEL
AGUERRI ROMERO, JON
AGUIRRE ARAIZ, IÑAKI
AGUIRRE LECEA, ASIER
ALAVA JIMENEZ, JOSE LUIS
ALBARRACIN RAZQUIN, MIREN ITXASO
ALBILLOS MELGOSA, EDUARDO
ALDAVE SALINAS, ISKANDER
ALDAZ ESCUDERO, ANGEL MARIA
ALDUAN RINCON, FELIX
ALDUNATE GONZALEZ, JON
ALEMAN ARMENDARIZ, NICOLAS
ALEMAN CARRICA, JOSE JOAQUIN
ALFARO RODRIGUEZ, ANDER
ALMAGRO BELZUNCE, DANIEL
ALMAGRO JIMENEZ, XABIER
ALMIRANTEARENA LEGAZ, JAVIER
ALONSO DELGADO, JESUS
ALONSO GARCIA, JAVIER
ALONSO GOMARA, BLAS
ALONSO LARRANUA, JOSE MANUEL
ALONSO MARTINEZ PANTOJA, ASIER
ALONSO VIZCAY, JAVIER
ALVAREZ ARANAZ, BORJA
ALVAREZ DE EULATE OLAVE, ROBERTO
ALVAREZ ZAFRA, JAVIER
ALVAREZ ZUBELDIA, IGOR
ALVARO MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
ALZUETA VIEDMA, JAVIER
AMATRIAIN CEBRIAN, MIGUEL ANGEL
AMIGOT LARRAZ, JAVIER
AMINE KHALIL, YASSINE
AMIROLA DURANA, GALDER
AMORENA URDANIZ, IBAN
ANAYA HUARTE, MARIA AGUEDA
ANDRES GALAR, SANTI
ANDUEZA SAN MARTIN, ANDRES
ANTON OLORIZ, ANTONIO
APARICIO ALMIÑANA, JESUS
APESTEGUIA MARTINEZ, OSCAR
ARADA GOYALDE, HODEI
ARAGON SANZ, FRANCISCO JAVIER
ARANA PERALES, JAIME
ARANGOA MARIEZCURRENA, ARKAITZ
ARANGOA MARIEZCURRENA, IGOR
ARANGUREN OLANGUA, JAVIER
ARANO SASTRE, HEGOI
ARBEX ASIN, DANIEL
ARBIZU LABARTA, DANIEL
ARDANAZ MOLVIEDRO, DANIEL
ARETA GAZTAÑAGA, LUIS
ARISTREGUI ELCANO, IÑIGO
ARIZ MARTINEZ, JUAN PEDRO
ARIZCUREN ATIENZA, MIKEL
ARIZTIMUÑO GARIN, MIKEL
ARMENDARIZ ANDUEZA, CESAR JESUS
ARNESTO BERRUEZO, ALFONSO
ARRAIZA CLEMENTE, IÑIGO
ARRASTIA OTEGI, HAITZ
ARRASTIO CALVO, RUBEN
ARRASTUA ALZURI, JAVIER
ARRAZOLA ZABALETA, XABIER
ARREGUI ZARATIEGUI, JUAN MANUEL
ARRIBAS MUÑOZ, ASIER
ARRIETA GARCIA, JOSU
ARRIETA PERURENA, ASIER
ARRONDO VILLANUEVA, RAUL
ARRUTI JAUREGUI, ARATZ
ARTAJO IPARRAGUIRRE, XABIER
ASENSIO MARTINEZ DE SAN VICENTE, JAVIER
ASTIZ OLASKOAGA, UNAI
AUTOR IZCO, JUAN CARLOS
AYARRA ULLATE, MIGUEL
AYESA PEREZ, ANDER
AZANZA MEDINA, GORATZ
AZCARATE AZANZA, JOSE MIGUEL
AZCOITI MIQUELE, MARTIN
AZCONA LEGARRA, UNAI
AZCONA SALCEDO, ANGEL DONATO
AZCONA URIARTE, MIGUEL
AZKARATE IRIGUIBEL, MIKEL
AZNAREZ ARROYO, RAFAEL
AZOFRA AZCONA, ASIER
AZPILICUETA ROS, GAIZKA
BAILE MENDO, JUAN CARLOS
BALDA IRUROZQUI, VICTOR
BALSEIRO SANTOS, CARLOS ALBERTO
BAQUEDANO ILZARBE, BORIS
BARBARIN ARANA, AMAIUR
BARBER ZUGALDIA, ALBERTO
BARRENA ARANA, IOSU
BARRENA ARANGUREN, JAVIER
BARRENECHEA GARCIA, GORKA
BARRERO SANCHEZ, SERGIO
BARRON PEREA, JESUS JAVIER
BAUCIS PERURENA, JOKIN
BAZTAN JIMENEZ, IÑIGO
BELOQUI ELIZALDE, IGOR
BELOQUI IGOA, JUAN DIEGO
BELSUE URQUIZU, AITOR
BELTRAN MARCHITE, ALBERTO
BELTZA ARZA, HASIER
BENEDE RICO, ALFONSO
BENITEZ GARCIA, ALBERTO
BEORLEGUI IRAGUI, PABLO
BEORLEGUI ZOZAYA, JAVIER
BERASAIN VALPUESTA, CARLOS ALBERTO
BERAZA VIDONDO, PEDRO
BERDONCES SOTA, MIGUEL ANGEL
BERIAIN SANCHEZ, DANIEL
BERMEJO HUELVA, ADRIAN
BERMUDEZ OLAVE, JOSE JAVIER
BERNAL GOIKOETXEA, ARTIZ IÑAKI
BERRADE CAMPION, EKAITZ
BERROGUI PEREZ, IBAI
BIURRUN VIDONDO, MIKEL
BLANCO ALVAREZ, JUAN CARLOS
BLASCO MORENO, JAVIER
BONETA BONAUT, DAVID
BORJA ANCIN, JULEN
BRASERO ECHAVARRI, IGOR
BUJANDA AUTOR, AITOR
BUJANDA AZCONA, JOSE LUIS
BUJANDA MATEOS, ADRIAN
BURDASPAR CELAYA, ANGEL MARIA
BURGUETE PLAZA, IVAN
CABALLERO LORENTE, ISIDORO
CABAÑAS LENZANO, JON
CABEZAS PIÑERO, EMILIO
CABREJAS GOMEZ, JOSE RAMON
CALDUCH OREJA, FRANCISCO JAVIER
CALVO HERRADOR, VICTOR
CALVO LOPEZ, JOSE JOAQUIN
CAMINO PARIS, SANTIAGO
CAMPO JUAN, ALBERTO
CAMPOS MENENDEZ, MONTSERRAT
CAMPOS PASCUAL, JAVIER
CANELA URIZAR, IGNACIO
CANTERO AGUDO, JORGE
CAÑO ALONSO, OSCAR JAVIER
CAÑO RODRIGUEZ, JAVIER
CAÑO RODRIGUEZ, MANUEL
CARASUSAN MERCHAN, JAVIER
CARLOSENA ABETE, DANIEL
CARRASCO GARCIA, HEGOI
CARRION ARMIJOS, JOEL PATRICIO
CASADO PALOMAR, PEDRO
CASADO REDIN, PABLO
CASANOVA VIDAL, JAVIER
CASIMIRO LECUMBERRI, JESUS MARIA
CASTIELLA ALONSO, CARLOS JULIAN
CATENA OCAÑA, JUAN ANDRES
CENOZ AMIGO, MIKEL
CENOZ BERASATEGUI, MIKEL
CENTENO ERRO, ROBERTO
CERDAN LOPEZ, IGNACIO
CESTAU ZUBIRI, ENRIQUE
CESTAU ZUBIRI, IÑAKI
CHOCARRO ECHANDI, XABIER
CHOCARRO GIRAL, VIDAL
CHOCARRO HERNANDEZ, ANDER
CHOCARRO SUESCUN, JAVIER
CIA ESEVERRI, DANIEL
CIAURRIZ AIZPURUA, JAVIER
CIAURRIZ APOSTUA, IÑIGO
CIAURRIZ TEJADA, VICTOR
CIGANDA BARBARIN, MIKEL
CIGANDA MURILLO, JOSEBA
CIRIA URRIZA, MIKEL
CIRIZA BEREAU, XABIER
CIRIZA SARRIAS, JESUS MARIA
CIRIZA SARRIAS, OSCAR
CLAVER HERRERA, IÑAKI
COLLADO BERRUEZO, MIKEL
COLLADO DOMINGUEZ, GREGORIO
COMPAINS ARANGUREN, KARLOS
CORTES SOLA, ANDONI
CUENDE ELIZALDE, EFREN
CUNCHILLOS ARRASTIA, IÑAKI
DALLO OLAVE, JESUS
DE ANTONIO GOÑI, JOSE JAVIER
DE LA FUENTE AHECHU, IGOR
DEL FRAGO ZARDOYA, DAVID
DEL RIO AYERBE, IMANOL
DEL RIO IRACHETA, IÑAKI
DELGADO RODRIGUEZ, JAIRO JACOB
DENIA FERNANDEZ, ULISES
DIAGO PEJENAUTE, MIGUEL ANGEL
DIAZ ARCE, IKER
DIAZ DE CERIO LAJAIMA, FELIX
DIAZ PEREZ, JOSE MIGUEL
DOMECH VILLAR, ULISES
DOMEÑO OLIVER, DAVID
DOMEZAIN FERNANDEZ, ENEKO
DONAMARIA ELDUAYEN, ALEXIS
DONAMARIA ELDUAYEN, OSCAR RANSES
DUCAR ASTIZ, JOSU
DUTOR PALOMARES, FRANCISCO JAVIER
ECHAVARRI ECHANIZ, IÑIGO
ECHEONDO BREGAÑA, JAVIER
ECHEVERRI NAGORE, JOSEBA
ECHEVERRIA ARROYO, IKER
ECHEVERRIA ARRUIZ, JON
ECHEVERRIA LARRION, CARLOS
ECHEVERRIA MARTIN, XABIER
ECHEVERRIA MORENO, JOSE JAVIER
ECHEVERRIA PAIN, OSCAR
ECHEVESTE YANCI, MARKEL
EDERRA BELOQUI, ADUR
EGEA CASTAN, FRANCISCO JAVIER
EGUARAS ALCANTARA, JAVIER
EGUILLOR AYERRA, DAVID
EGUINO SASIAIN, ANDER
ELBUSTO ARTEAGA, MIKEL
ELCANO URRUTIA, JESUS
ELIAS LOPEZ, IÑAKI
ELIZALDE INSAUSTI, IÑIGO
ELIZBURU ZABALZA, FERMIN
ELIZONDO BARAIBAR, ARITZ
ENERIZ ORTIZ, MIGUEL ANGEL
EQUIZA ERDOZAIN, RAMON
EQUIZA URTASUN, FERNANDO
ERDOZAIN ARIZTIA, XABIER
ERICE IBIRICU, AITOR
ERICE JUANGO, OSCAR
ERICE LABIANO, MIKEL
ERRO ERASUN, JAVIER
ESCALADA OSES, RAFAEL
ESCORZA GOÑI, JORGE
ESCRIBANO ERBURU, ANDONI
ESEVERRI ANAUT, DAVID
ESNAOLA ALEGRIA, MIKEL
ESPARZA IRAIZOZ, JOSU
ESPARZA PEREZ, IÑIGO
ESPARZA REMON, JESUS
ESPINOSA GARCIA, CESAR
ESTAUN ATARES, JAVIER
ETXARRI HUARTE, ASIER
ETXEBERRIA ASTABURUAGA, IKER
ETXEBERRIA GARCIA, ENEKO
ETXEBERRIA TELLETXEA, ASIER
EZCURRA ERRO, MIKEL
EZKIROTZ ETXEBERRIA, IÑAKI
EZQUER LARREA, IÑIGO
EZQUER LLORENTE, MIGUEL
EZQUERRO APESTEGUIA, DAVID
EZQUERRO BARRIOS, JAVIER
FAYANAS BERNAT, ALBERTO
FAYANAS BERNAT, JORGE
FERNANDEZ GARCIA-GALDEANO, JAIME
FERNANDEZ IZU, ARMANDO
FERNANDEZ MORENO, FERMIN
FERNANDEZ ROS, ALBERTO
FERNANDEZ SAYAVERA, DAVID
FERREIRA XAVIER, DAVID
FERRERO MORENO, JOSE GNACIO
FLAMARIQUE ALVAREZ DE EULATE, IÑIGO
FLAMENCO JIMENEZ, GIOVANNA
FONSECA GALDEANO, FERNANDO
FRAILE ITURRALDE, JORGE
FUERTES OÑA, ROBERTO
GALARRETA MIGUEL, GORKA
GALECH LESACA, RAUL
GALLARDO HERNANDEZ, ALBERTO
GAMBOA RODRIGUEZ, MIKEL
GANUZA ASTIZ, IÑAKI
GARATEA IZAL, JOSE MARIA
GARAYOA DE MARCOS, JORGE
GARAYOA IRACHETA, JON
GARAYOA IRACHETA, XABIER
GARCES BARIAIN, MIKEL PATXI
GARCES JIMENEZ, ROLANDO
GARCIA AMATRIAIN, RICARDO
GARCIA ARTETA, MIKEL
GARCIA BEROIZ, ANDONI
GARCIA BIDEGAIN, MARINA
GARCIA GARRIDO, RICARDO
GARCIA HERNANDEZ, PEDRO MARIA
GARCIA IÑIGUEZ, OSCAR
GARCIA LEGARDA, EMILIO JOSE
GARCIA LEGARDA, JORGE LUIS
GARCIA LOPEZ-ARANA, RAUL
GARCIA PUEYO, MIGUEL ANGEL
GARCIA SANCHEZ, ALVARO
GARCIA VALENCIA, JORGE
GARCIANDIA LIZARRAGA, JAVIER MARIA
GARDEAZABAL SANCHEZ, ION
GARIN ARANA, ROBERTO JOSE
GARJON CORONADO, DANIEL
GARJON IBARRA, IBAI
GARRIZ VALLEJO, OIER
GASTON SAINZ-MURIETA, RAFAEL
GAVARI MATEO, IÑIGO
GIL ASIAIN, MARIA
GIL SANCHEZ, IÑIGO
GIL ZUBELDIA, JOSEBA
GIMENO VILLAFRANCA, MIKEL
GLARIA ZABALZA, ALFREDO
GOGORZENA BIDONDO, ODEI
GOICOECHEA AUZMENDI, IÑIGO
GOICOECHEA IBAÑEZ, CARLOS JAVIER
GOLDARAZ IRISARRI, FCO. JAVIER
GOMEZ BASAIL, ANDER
GOMEZ MARCOS, ENRIQUE
GOMEZ ORTIGOSA, UNAI
GOMEZ PEREZ, ASIER
GOMEZ PEREZ, GAIZKA
GOMEZ SANZ, IBAI
GONZALEZ BERKHOUT, MIREIA
GONZALEZ ELIZALDE, JAVIER IGNACIO
GONZALEZ ERANSUS, IGNACIO EDUARDO
GONZALEZ ETAYO, ION
GONZALEZ GIL, RAUL
GONZALEZ GOÑI, ARITZ
GONZALEZ INZA, IGNACIO
GONZALEZ LARIZGOITIA, ASIER
GONZALEZ SUAREZ, ERNESTO
GONZALO GONZALO, RUBEN
GONZALO LOPERENA, DAVID
GOÑI ALECHA, JUAN JOSE
GOÑI ARAMENDIA, ENEKO
GOÑI BIURRUN, IOAR
GOÑI ECHAURI, XABIER
GOÑI GARDE, JUAN ANTONIO
GOÑI LARA, LUIS
GOÑI LARRAZA, JOSE LUIS
GOÑI ONSALO, ESTEBE
GOÑI SAN MARTIN, JUAN CARLOS
GOYENAGA GARRO, URTZI
GOYENECHE ISO, PATXI
GRACIA GARCIA, DIEGO
GUARDIA OLCOZ, JOSE MIGUEL
GUERGUE CORRALES, IÑAKI
GURREA GARCIA, OSCAR
GUTIERREZ VITORES, ENRIQUE
HERMOSO DE MENDOZA FERNANDEZ, JESUS
HERNANDEZ MAGALLON, LUIS OSCAR
HERNANDEZ SATURIO, JUAN FERNANDO
HERNANDEZ VAQUERO, OSCAR
HERRANZ AGUIRRE, MIGUEL ANGEL
HERRERA ALDAVE, ADRIAN
HERRERA MARIN, NEREA
HERRERA UBEDA, LUIS MIGUEL
HERRERAS ROIG, CHRISTIAN
HERRERO TORRECILLA, IVAN
HUALDE TORRE, JUAN
HUARTE ARZOZ, ANGEL
HUARTE SENDRA, DAVID
HUIDOBRO FAURO, MIREYA
HURTADO DOMINGUEZ, RUBEN
IBARRA IRIGOYEN, JUAN FELIX
IBARRA RUESTA, IGOR
IBARROLA APEZTEGUIA, GUILLERMO
IBARROLA EZQUER, IKER
IBARROLA GIL, EDUARDO
IBARROLA OSINAGA, IÑAKI
IBERO MORIONES, IÑAKI
IBERO MORIONES, MIKEL
ICHASO ARDANAZ, KOLDO
ILINTXETA NAVARRO, EDUARDO
ILLERA MARCOS, JAVIER
IMIRIZALDU FERRERAS, FRANCISCO JAVIER
INDA AIZPUN, MIKEL
INDABERE OCHANDORENA, EDUARDO
IRACEBURU MURILLO, ALAIN
IRALDE RODRIGO, ALVARO
IRAÑETA ANDUEZA, JON
IRAÑETA ARASCO, MIKEL
IRIARTE AGUIRREGOICOA, IOSEBA
IRIARTE ARIZTIMUÑO, IBAI
IRIARTE BLASCO, AITOR
IRIARTE FUERTES, ANGEL MARIA
IRIARTE OLLO, MIKEL
IRIBARREN IRIGOYEN, MARIANO
IRIBARREN LACUNZA, OSCAR
IRIBARREN LEON, JOAQUIN
IRIGALBA DIAZ, IÑAKI
IRIGOYEN ALVAREZ, FERNANDO
IRIGOYEN MARTIN, OSKAR
IRISARRI AZPIROZ, OSCAR
IRISARRI ERVITI, ASIER
IRISARRI SERRANO, GORKA
ISO IBAÑEZ, FELIX
ISO TORREA, AITOR
ITARTE NAUSIA, MIKEL
ITULAIN URRUTIA, PABLO
IZAL SOLA, IÑIGO
IZCUE CIA, IÑAKI
IZCUE MARISCAL, GUILLERMO
IZU ZABALZA, GUILLERMO
IZURA CIORDIA, RAFAEL
IZURDIAGA MONTERO, URKO
IZURIAGA ESCUDERO, JAVIER
JACA NAVARRO, ENEKO
JAMAR BARBAJERO, MIKEL
JANARIZ MUNARRIZ, JAVIER
JARAUTA GURRIA, JAVIER
JAUQUICOA URBIOLA, JAVIER
JAURRIETA YOLDI, JORGE
JIMENEZ ALBISTUR, CRISTIAN XABIER
JIMENEZ FERNANDEZ, EDUARDO
JIMENEZ GARCIA, EDUARDO JAVIER
JIMENEZ GUTIERREZ, ANDRES
JIMENEZ JIMENEZ, JAVIER
JIMENEZ MIRAMON, PABLO
JIMENO GARCIA, ALFONSO
JORDAN SAAVEDRA, GUIDO
JUANGO ANSO, JESUS MARIA
LACUNZA HERNADEZ, IGOR
LAFOZ TIRAPU, FERNANDO
LAFUENTE EDER, MARIO
LAFUENTE JERICO, ADUR
LANDA SANZ, IGNACIO
LAPUERTA GRACIA, SAMUEL
LARA GAUNA, DIEGO
LARRALDE CAMPROVIN, FRANCISCO JAVIER
LARRANUA USUNARIZ, ROBERTO
LARRAYA IBARBUEN, IVAN
LARRAYOZ ARREGUI, OIER
LARREA MARTINEZ, MIKEL
LARUMBE FERNANDEZ, UNAI
LARUMBE FERNANDINO, LUIS ANGEL
LASA ETXEBERRIA, ASIER
LASA USTARIZ, AITOR
LATASA APEZTEGUIA, FRCO JAVIER
LAUROBA GIL, DANIEL
LEACHE LEON, IKER
LEACHE MIRANDA, IOSU
LEBRERO DRONDA, IÑAKI
LEON GARCIA, SERGIO
LEON SOLOZABAL, JUAN IGNACIO
LERGA OLITE, GAIZKA
LERIN BLASCO, FRANCISCO JOSE
LES ARRONDO, ASIER
LES DELGADO, MARIA JESUS
LIBERAL ALCHU, JOSE MARIA
LIZARBE DE MIGUEL, MIKEL
LIZARBE LARRAZA, EGOITZ
LIZARRAGA ARDANAZ, ARITZA
LIZARRAGA ECHECOLENEA, JUAN JOSE
LIZARRAGA MUNARRIZ, IOSEBA
LIZASO FERREIRA, IVAN
LIZEAGA ARBIZU, BEÑAT
LLORENTE LABARI, CARLOS
LOBERA REVUELTO, CARLOS FELIPE
LOBO FONSECA, ALBERTO
LOIDI LARRAYOZ, MIKEL
LOPEZ ALBERRO, CRISTIAN
LOPEZ AZCONA, MIKEL
LOPEZ BURGUI, ALBERTO
LOPEZ DE GOIKOETXEA RODRIGUEZ, ANDONI
LOPEZ GOMEZ, EUGENIO JOSE
LOPEZ MARTIN, JUAN RAMON
LOPEZ MARTIN, SEBASTIAN EDUARDO
LOPEZ PEREZ, IVAN
LORENTE HUALDE, JOSE ANGEL
LORZA VERGARA, BORJA
LOS ARCOS SAENZ, EDUARDO
LOZANO LEOZ, PEDRO
LUCAMBIO HUARRIZ, MANUEL
LUNA CUESTA, SERGIO
LUSARRETA ELIA, JOSE JAVIER
LUZ DE LA VILLA, EDUARDO
MACHIO RAMOS, MIKEL
MACUA RUIZ, JUAN MANUEL
MACUSO MORENO, PABLO
MADERA CARRACEDO, JOSE MARIA
MAGAÑA HUARTE, JOSE MANUEL
MAIZA LEDESMA, MIKEL
MALDONADO ALONSO, RUBEN
MANCEBO LOPEZ, ANTONIO
MANDACEN ELIZALDE, LUIS MARIA
MANGADO EDERRA, JORGE
MANGADO GOÑI, ENEKO
MANGADO PEREZ, JON
MANGAS YOLDI, FRANCISCO JAVIER
MANSO ALVAREZ, SARA
MAÑERU GARCIA, AITOR
MARIN LIZARRAGA, IOSU
MARINERO MUÑOZ, MIGUEL
MARITORENA LATASA, DAVID
MARQUINEZ MAULEON, OSCAR
MARTIARENA MENDIOROZ, IOSU
MARTIARENA OSACAR, IBAI
MARTIN MORALES, JOSE
MARTINCORENA EGUES, ASIER
MARTINEZ AGUIRRE, JOSE JAVIER
MARTINEZ AZPILIKUETA, ALEJANDRO
MARTINEZ CHIVITE, DANIEL
MARTINEZ ECHEVERRIA, JESUS MIGUEL
MARTINEZ ESPEJO, MARIA
MARTINEZ FERNANDEZ, JAVIER
MARTINEZ HITA, JULEN
MARTINEZ LAZARO, IGNACIO
MARTINEZ LUYANDO, ROBERTO
MARTINEZ MACUA, JOSE RAMON
MARTINEZ MONREAL, JULEN
MARTINEZ MUÑOZ, ANGEL
MARTINEZ NAGORE, RUBEN
MARTINEZ PARRA, JOSE CARLOS
MARTINEZ PEREZ, IÑAKI
MARTINEZ REMIRO, RAUL
MARTINEZ RESANO, XABIER
MARTINEZ URRICELQUI, IÑAKI
MARTINEZ-LIZARRONDO AZANZA, JAVIER
MARTINEZ-POLO ARNEDO, JESUS M.ª
MARTINEZ-POLO ARNEDO, LUIS
MARTURET MARTINEZ, IOSU
MATA GALAN, JUAN PEDRO
MEDINA URRA, MIKEL
MELERO PAGOLA, RAFAEL MARIA
MENDEZ LOZANO, GUILLERMO
MENTA GARCIA, DIEGO
MERCERO SANTESTEBAN, MIKEL
MESA BEORLEGUI, DANIEL
MESA BEORLEGUI, ISMAEL
MILAGRO EGUILLOR, XABIER
MINA ARISTU, ALFREDO
MINA GONZALEZ, GABRIEL
MIRAL FERNANDINO, ALEJANDRO
MIRANDA ARGUELLES, DANIEL
MIRANDA MARTINEZ, IÑAKI
MISIEGO FLORES, HODEI
MOLINA PEREZ, JOAQUIN
MONENTE CARNES, JAVIER
MONENTE JIMENEZ, HECTOR
MONTOYA AGORRETA, URKO
MORENO ANDION, EIDER
MORENO CABEZAS, YERAI
MORENO HERNANDEZ, JAIME
MORENO IBAÑEZ, IBAI
MORENO RUIZ, JOSE ANGEL
MORENTIN LARRAONA, JAVIER
MORILLA RUIZ, SERGIO
MORIONES ISTURIZ, IGNACIO
MORIONES ISTURIZ, RUBEN
MUNARRIZ CAMBRA, GARI
MUNARRIZ EULATE, IÑAKI JAVIER
MUÑOZ ABETE, IÑIGO
MUÑOZ OROZ, IÑAKI
MURU RUBIO, ALBERTO
NARCUE MELERO, IBAN
NAVARRO ARISTORENA, UNAI
NAVARRO MUNARRIZ, AITOR
NAVARRO MUNARRIZ, IVAN
NAVASCUES ITURRI, IKER
NEGUERUELA IBAÑEZ, ERIC
NICOLAS AGUILELLA, DAVID
NIETO LOZANO, DANIEL
NOGUES SAEZ, ALBERTO GUILLERMO
NUIN VILLANUEVA, LUIS MARIA
OCAÑA ALDAZ, IÑAKI
OCHOA MALON, IKER
OCHOA URRUTIA, JAVIER
OJER ELIZALDE, JOSU
OJER RUIZ, DANIEL
OJER TORO, ENEKO
OLAGUE IGLESIAS, MIGUEL ANGEL
OLAVE BASOGAIN, GAIZKA
OLIVAN OCARIZ, OSCAR JULIAN
OLLETA LACUNZA, JOSE RAMON
OLLETA MUGUETA, MIKEL AINGERU
OLORIZ SATRUSTEGUI, JON
ORAYEN GOÑI, JORGE
ORCARAY ITURMENDI, IGNACIO
ORDUÑA HERRERA, JAVIER
OROZ TORREA, MIKEL
ORTA SIMON, MIGUEL ANGEL
ORTEGA ARTETA, RUBEN
ORTIZ ARETXAGA, RAMON
ORTIZ ZARDOYA, ANDONI
ORZAIZ ALDAVE, ISABEL
ORZANCO GARRALDA, EDUARDO
OSCOZ AYERRA, ANDONI
OSES AZCARATE, DAVID
OSTA GARATE, GORKA
OTANO SESMA, MIKEL AINGERU
OTAZU LOPEZ, EVA
OTEIZA AMATRIAIN, ARITZ
OTEIZA IRIGOYEN, IKER
OTXOTORENA GOIKOETXEA, ANTXON
OVEJAS OSES, CARLOS
OZCOIDI ECHARREN, FRANCISCO
PALACIN TEJADA, JUAN MANUEL
PALOMO FUENTETAJA, AITOR
PASCUAL DIEZ, MIKEL
PASCUAL PEREZ, XABIER
PEDROSA MEDINA, RUBEN
PEGITO IGUZQUIZA, FRANCISCO JAVIER
PEINADO MORENO, CARLOS
PEJENAUTE PRECIADO, ANGEL
PELETERO CALVO, JULIO JAVIER
PEÑA BAIGORRI, RICARDO
PEÑA MARTINEZ, VICENTE
PERALES, PABLO
PERCAZ ARANGUREN, AKIER
PERERA ORTIZ, DAVID
PEREZ AGUERRI, NESTOR
PEREZ ARADROS ARENALES, CESAR
PEREZ CRISTOBAL, FERMIN
PEREZ DE PIPAON ARELLANO, KRISTIAN
PEREZ GARCIA, DAVID
PEREZ GARCIA, FRANCISCO JAVIER
PEREZ OLIVAN, PILAR
PEREZ PEREZ, JULIAN
PEREZ REDIN, ROBERTO
PEREZ SADABA, LUIS VICENTE
PEREZ SAMPER, VICTOR JESUS
PEREZ SUESCUN, JUAN JOSE
PESCE PARADIZO, CESARE AUGUSTO
PICO REVILLA, LUIS MARIA
PICO REVILLA, VICTOR MANUEL
PIEROLA GOYA, FRANCISCO JAVIER
PINILLOS MORENO, IVAN
PLATA PARRA, FERNANDO
PONTICHELLI SAN MIGUEL, ARMANDO
PORTELA VALLE, IKER
PORTILLO RUIZ, AITOR
POZO LANA, JOSHUA
PRIEGO RUIZ, ANTONIO
PRIETO GANUZA, ALBERTO
PRIETO MORENO, JOSE MANUEL
PUJANTE VIDAL, RUBEN
PULIDO GARCIA DE VICUÑA, ALEXANDER
RAZQUIN ROMANZADO, IÑIGO
REBOLE VILLAMAYOR, RICARDO
RECALDE ARRETXEA, JUAN MARIA
REDIN GONZALEZ, ROBERTO
REKALDE IZKO, JULEN
RESANO LOPEZ, JOSE MARTIN
RESTITUTO BLANCO, SAMUEL
RETA ALMARCEGUI, JAVIER
REY CAPELLIN, ALVARO
RICO PEÑA, IÑIGO
ROBLES FERNANDEZ, OSCAR
RODRIGUEZ CONTRERAS, MANUEL
RODRIGUEZ FELIX, MANUEL
RODRIGUEZ GARCIA, IÑAKI
RODRIGUEZ GUILLEN, DAVID
RODRIGUEZ SERRANO, USOA
ROMANZADO FERNANDEZ, IÑAKI
RONCERO VILLA, MIKEL JAVIER
ROS SAENZ, AITOR
ROSINO CORTES, MIKEL
RUBIO JAUREGUI, IÑAKI
RUEDA DIEZ, DANIEL
RUIZ CIVICO, DANIEL
RUIZ DE LARRAMENDI URDANGARIN, ROBERTO
RUIZ GUERRERO, ANTONIO
RUIZ MARTINEZ, PABLO
SAAVEDRA GONZALEZ, CRISTINA
SAD IRISARRI, GAIZ
SAENZ SALINAS, YON
SAEZ LOPEZ, ANGEL
SAEZ SEGARRA, JAVIER
SAEZ-ALBENIZ BERZAL, IOSU
SAGARDOY URRUTIA, JOSE IGNACIO
SAINZ IBAÑEZ, SERGIO
SALAVERRIA GABELLANES, IKER
SALCEDO BLAZQUEZ, JESUS
SALMERON SEBASTIAN, ANDRES
SALVADOR IZAGA, AITOR
SALVADOR MENENDEZ, EDUARDO
SAN JUAN ALEGRIA, JOSU
SAN JUAN FUNES, JONATHAN
SAN MARTIN OCHOA, GORKA
SANCHEZ CARRERA, OSCAR
SANCHEZ GARCIA, SERGIO
SANCHEZ MARTINEZ, JAVIER
SANCHEZ MOSQUERA, MANUEL
SANCHEZ PEREZ, DAVID
SANCHEZ ZUFIA, SERGIO
SANCHO DE PABLO, FRANCISCO JAVIER
SANMARTIN ASURMENDI, DAVID
SANMARTIN ASURMENDI, IÑIGO
SANTACRUZ ANDUEZA, JULEN
SANTAMARIA PEREZ, RUBEN
SANTOS MENDO, DANIEL
SANZ ALFARO, ALBERTO
SANZ PASCAL, ISRAEL
SANZ SAENZ, TXOMIN
SARA MENDINUETA, DIEGO
SARAGUETA ERBURU, ASIER
SARAGUETA ERBURU, IÑAKI
SARASA LARREA, DAVID
SARASATE GARCIA, JOSE
SARASIBAR GOÑI, MIKEL ANDONI
SEGURA ALVAREZ, IGNACIO
SENOSIAIN NICOLAY, DAVID
SENOSIAIN OCHOTORENA, IÑAKI
SESMA PEÑALVA, MIGUEL
SESMA SOLA, DAVID
SIERRO PETRERENA, RAUL
SIMON BURGOS, DANIEL
SOLA BURGUETE, IÑIGO
SOLA IGUAL, PABLO
SOLA LEZEAGA, ANDER
SOLA OCHOTEA, AITOR
SOLA URRIZA, GORKA
SOLA VALENCIA, PEDRO LUIS
SOLCHAGA ZARATIEGUI, DANIEL
SOTA PERNAUT, IBAN
SOTO BLASCO, RUBEN
SOTO RAMAS, JOSE MARIA
SUAREZ ECHARTE, JOSE ANTONIO
SUESCUN GONZALEZ, GORKA
SUESCUN IRISARRI, IÑIGO
SUESCUN SANZ, HODEI
SUESKUN MUZAS, UNAI
SUESKUN SANDUA, JESUS
SUKIA SASIAIN, JOKIN
TABAR JURIO, SANTIAGO
TABERNA ECHEVERRIA, JOKIN
TANIÑE ALZORRIZ, JOSU AINGERU
TAPIA ARRIADA, MIGUEL ANGEL
TELLECHEA ARRUBLA, RAFAEL
TERE SAN MARTIN, JON
TORRALBA SARDA, ARITZ
TORRANO LARUMBE, IGOR
TORREA CASTERA, IBAI
TORREA GOIKOETXEA, IÑAKI
TORRECILLAS SOTO, ASIER
TORRES COLAS, JORGE
UGARTE JAURRIETA, MADDI
ULLIBARRI GARAYOA, JOKIN
UNZUETA ECHAVARRI, XABIER
URABAYEN ZALBA, ALBERTO
URBIOLA MEDRANO, DAVID
URDANIZ GOÑI, JOSE MARIA
URDIN SOLA, JAVIER
URDIN UNCITI, JULEN
URDIN ZUBIRI, JUAN CARLOS
URIARTE JAIMERENA, XABIER
URIGUEN RUEDA, ASIER
URIGUEN RUEDA, IÑAKI
URRA JIMENO, MARTIN
URRA MASIP, JOSE DANIEL
URRIZA ARRASTIA, IÑAKI
URROZ EIZAGUIRRE, DANIEL
URRUTIA ZUGASTI, JAVIER
USAR ECHEVERRIA, ALBERTO
USTARROZ ZAZU, DAVID
VACA GUERGUE, JOSE JOAQUIN
VALBUENA IBAÑEZ, ROBERTO
VALENCIA LABIANO, RUBEN
VALENTIN VELAZ, ROBERTO
VALERO VALENCIA, ASIER
VALLEJO PEREZ, DIEGO
VAZQUEZ PUERTA, JOSE ANTONIO
VEGAS SEVILLANO, JOSE ANGEL
VELASCO GARCIA, KOLDO
VELAZ ARIZMENDI, XABIER IÑIGO
VENTURA HERNANDORENA, JOSE ANTONIO
VERGARA LANDA, XABIER
VERGARA TANCO, PEDRO JOSE
VIANA SUSPERREGUI, ANGEL
VICUÑA ARANGUREN, IÑIGO
VIDAURRE BARBERIA, FRANCISCO JAVIER
VIDONDO OJER, DIEGO
VIDONDO PEREZ, CRISTIAN
VIDORRETA SALILLAS, IGNACIO
VILLAFRANCA LABARI, IÑAKI
VILLAFRANCA ORBEGOZO, JOSE TOMAS
VILLANUEVA LARRE, MIKEL
VILLANUEVA ZAMORANO, JAVIER
VILLAR VIDAURRE, ANGEL
VILLARROEL DIAS, AITOR
VIVAR LARRACOECHEA, URKO
YABEN AZANZA, DANIEL
YABEN IZCO, DANIEL
YANIZ BERRIO, IVAN KOLDO
YARMOZ YABEN, FERNANDO
YERA GIL, ITZIAR
YUSTE ANTOLIN, PEDRO MANUEL
ZABALA POCEIRO, ALFONSO
ZABALETA EIZAGUIRRE, BEÑAT
ZABALETA FERNANDEZ, IOSU
ZABALO ERASUN, ARITZ
ZABALZA ECHAVARREN, ALVARO
ZABALZA ECHAVARREN, IÑIGO
ZABALZA TEJADA, SANTIAGO LORENZO
ZALDUENDO HERNANDO, GAIZKA
ZAMARBIDE GORRAIZ, IBAI
ZAMBERLAN ---, ALBERTO
ZARAGUETA LARUMBE, PABLO
ZARAUTZ ARRUTI, ANGEL MARIA
ZARDOYA MARTINEZ, CARLOS
ZAZPE MENDIOROZ, AITOR
ZOROZA BELZA, JESUS BENIGNO
ZORRILLA LEON, MIGUEL ANGEL
ZUBIRI ASTIZ, CRISTIAN
ZUDAIRE ARRULA, MIGUEL
ZUDAIRE LOPEZ, ANDER
ZUGARRAMURDI AGUIRRE, AITOR
ZUGASTI AZCONA, JESUS JAVIER
ZUGASTI JUANCO, IBAN
ZULAICA SATRUSTEGUI, ANDRES
ZULET GANUZA, JAVIER
ZULET MARTINEZ, OSCAR
ZUMETA LLORENTE, ASIER
ZUÑIGA GIL, ARKAITZ
ZUÑIGA GONZALEZ, ANDER
Baztertuak:
Langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
ASTRAIN AZPARREN, JUAN JOSE
BEROIZ ARRANZ, GORKA
EQUISOAIN ZARAGUETA, IKER
GOMEZ ELIZALDE, DAVID
GONZALEZ MARTIN, FERNANDO
GOÑI MARTINEZ, ENEKO
HUARTE BALDA, GAIZKA
INDA ZARRANZ, JULEN
LABAT VILLALBA, IÑIGO VICTOR
LANZ DURAN, JOSE JAVIER
LAPLAZA NAVARRO, PEDRO JESUS
MARCO ANDUEZA, JAVIER
MURO POYO, DAVID
NUÑEZ IRIARTE, FRANCISCO JAVIER
PEREZ ITURRI, FRANCISCO JAVIER
PEREZ MENDEZ, ELEDER
SAINZ IBAÑEZ, FELIX
SOLANO NAGORE, JUAN
Hautaketa deialdia argitaratu baino hilabete bat lehenagotik gutxienez langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
AZPILICUETA PEREZ DE CIRIZA, IZAI
ORTIGOSA VALCARLOS, LUIS
VINAGRE DIEGO, ANDER
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.1.a) atalean ezarritako baldintza:
GARCIA NEIRA, MANUEL ENRIQUE
PACHECO BRITO, LUIS HUMBERTO
–Igoera txanda.
Onartuak:
ALBERRO IBARRA, TOMAS
ARAIZ OTEIZA, GONZALO
AZCONA ZARAGUETA, GUILLERMO
AZPARREN LOPEZ, MIKEL
BALENTZIA BIURRUN, HODEI
CAÑO RODRIGUEZ, JUAN LUIS
CIA GOÑI, MIKEL
COMES LOPEZ, XABIER
DURAN ESPINAZO, LUIS MIGUEL
FERNANDEZ SANZ, EMILIO JOSE
GRACIA GARDE, JAVIER
HUARTE HUERTAS, PAULINO MARIA
JAUREGI OJER, JOSU
MARTINEZ URRICELQUI, ALFREDO
NAVASCUES IRUJO, JUAN LUIS
RECONDO BERECOECHEA, FACUNDO
SUESCUN ERVITI, AINGERU MIREN
VIDARTE YOLDI, JOSE MANUEL
Baztertuak:
Ziurtagirian ez frogatzeagatik betetzen dituela deialdiaren 2.1.2 atalean ezarritako baldintzak:
ARRASTUA ALZURI, JAVIER
DENIA FERNANDEZ, ULISES
DUCAR ASTIZ, JOSU
GARCES JIMENEZ, ROLANDO
GARCIA GARRIDO, RICARDO
GIL ZUBELDIA, JOSEBA
MORENO IBAÑEZ, IBAI
OLLETA LACUNZA, JOSE RAMON
ORDUÑA HERRERA, JAVIER
PEREZ SADABA, LUIS VICENTE
SAINZ IBAÑEZ, SERGIO
Deialdiaren 2.1.2 atalean ezarritako baldintzak ez betetzeagatik:
VIDONDO OJER, DIEGO
Ez frogatzeagatik deialdiaren 3.3 atalean aurreikusitako salbuespena:
ZUBIRI LORA, MARTIN
–Desgaitasuna dutenentzako txanda.
Onartuak:
ASIAIN BERMEJO, JOSE IGNACIO
AYERRA BUSTO, MARCOS
AZCONA MORENTIN, RAUL
BASARTE MORENO, FERMIN
CAPON GOÑI, JAVIER
DI GIRONIMO GARCIA, DANIEL ANGELO
ECHEVERRIA CARRICA, EDUARDO
EDERRA BELOQUI, GARIKOITZ
ESPARZA OCARIZ, IÑAKI
ESQUIROZ TAINTA, MIGUEL
EZQUERRO LANDIVAR, JAIME
FERNANDEZ PEREZ, IVAN
GABARI DE CARLOS, DAVID
GARBAYO CASADO, JAVIER
GOMEZ HERNANDEZ, JULIO
IRIGIBEL ELIZAGOIEN, LUIS
MAESTRE PEREA, JAVIER
MARTIN CHIVITE, LUIS MIGUEL
MARTINEZ SALAZAR, ROBERT
MEDEL GONZALEZ, OSCAR
MITXAUS NIETO, IGOR
MURILLO SAN MARTIN, IKER
OSES AYERRA, IÑAKI
TORREGROSA BENEDE, JUAN
ZAPATA FERNANDEZ, IÑIGO VICTOR
ZUBILLAGA PERDIGUERO, JOSE MIGUEL
Baztertuak:
Deialdiaren 2.1.3 atalean eskatutako baldintzak betetzen dituela frogatzen duen ziurtagiria ez aurkezteagatik (3.4.Hiru oinarrian ezarritakoa):
ARANGUREN OLANGUA, JAVIER
CIGANDA BARBARIN, MIKEL
Ez aurkezteagatik 3.4.Hiru oinarrian ezarritako ziurtagiria, deialdiaren 2.1.3 atalean eskatzen diren baldintzak betetzen dituela frogatzen duena, eta ez egoteagatiki inskribaturik langabe gisa deialdia argitaratu eta hilabete lehenagotik, gutxienez:
LANZ DURAN, JOSE JAVIER
Iragarkiaren kodea: F2108833
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50