2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
ARANGUREN
Deialdia, eskolazain izateko lanpostu bat, D mailakoa eta euskarazko C1 hizkuntza-eskakizuna duena, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Arangurengo alkateak, 2020ko irailaren 29an emandako 611. ebazpenaren bidez, honako hau erabaki du:
Arangurengo Udalaren zerbitzuko eskolazain izateko lanpostu bat, D mailakoa eta euskarazko C1 hizkuntza-eskakizuna duena, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia, Tokiko Gobernu Batzarrak 2020ko otsailaren 20an onetsi baitzuen, 2020ko 139. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, ekainaren 24an. Bada, deialdiko 4.1 oinarrian ezarritakoari jarraikiz, bidezkoa da izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda onestea.
Horrenbestez,
EBAZTEN DUT:
Lehenbizikoa.–Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda onestea. Hona hemen:
–Onartuak:
Deiturak, izena:
ABENTIN USUNARIZ, IBAI
AGUIRRE AGUIRRE, YOANNA
AJONA MARTINEZ, JOSEBA
AKERRETA RODRIGUEZ, XABIER
APERRIBAY MARTINEZ DE SAN VICENTE, ANDONI
ARALUCE GOÑI JOSEBA, ANDONI
ARETA GAZTAÑAGA, LUIS
ARMENDARIZ PLATON, MIKEL
ARNESTO BERRUEZO, ALFONSO
ARRIOLA ALONSO, AITOR
ARRIZIBITA PEREZ, EDURNE
ASTRAIN OSES, PELLO
AZKUNE ETXABARRI, KOLDOBIKA
AZPILICUETA ROS, GAIZKA
BARBARIN LUCIA, LUIS FERNANDO
CESTAU ZUBIRI, AINHOA
CHOCARRO DE LA FUENTE, ARITZ
CIGANDA MURILLO, JOSEBA
CLEMENTE IDOATE, UNAI
CORONADO GONZALEZ, SONIA
DAVID IBIRIKU, PATRIZIA
DE GOÑI EGEA MARTIN, ALAIN
DOLARA IRISARRI, LORENZO
ECHEVERRIA MURUZABAL, JUNE
EKISOAIN TORRECILLA, JOSEBA
ELIZARI RIEZU, ARITZ
ESTEIRO AGUIRREBENGOA, EDURNE
ETXEBERRIA MENDIA, MIKEL
FERNANDEZ CERRADA, IÑAKI
FERNANDEZ ILLANA, MARIA LORENA
FRAILE ITURRALDE, JORGE
GALLEGO BIURRUN, RUBEN
GARCES RUIZ, IRATI
GOIKOETXEA IRURTIA, F. XABIER
GOÑI GORRIZ MARIA, MERCEDES
GOYENECHE ISO, PATXI
HUARRIZ ADOT, JOSEBA
HUARTE NUÑEZ, CARLOS
IBAÑEZ ANCIZU, ANDONI
INDA AIZPUN, MIKEL
IRACEBURU MURILLO, ALAIN
ITOIZ BURGUETE, REBECA
ITURRIA AMADOZ, IBAN
IZURZU ZABALZA, GORKA ARTIZAR
JUANIZ MORIONES, PATXI
LACASTA PEREZ-ILZARBE, FERMIN JAVIER
LARRAINZAR ERICE, SERGIO
LARRAÑETA MACAYA, EKAITZ
LARREA ZABALO, JOAQUIN
LASA OLACIREGUI, AITZOL
LEOZ AZNAREZ, SAIOA
LOPEZ DE VICUÑA LOPEZ, IZASKUN
LOPEZ RAYO, RAUL
LUSARRETA MONREAL, ANDREA
MACUSO MORENO, JULIA
MADOZ SALCEDO, AITOR
MAEZTU ARTEAGA, ANDER
MARTINEZ DE SAN VICENTE GARAYALDE, TXOMIN
MARTINEZ MACUA, JOSE RAMON
MARTINEZ SANTAMARIA, AMAIA
MIGUEZ MARTINEZ, AISER
MONREAL SANCHEZ, ASIER
MORIONES SANZ, JON ANDER
MUNARRIZ ANTONA, JULIA
OLLETA JIMENEZ, GORKA
PETRICORENA IRIGOYEN, TXOMIN
REKALDE PERALTA, KOLDO
RETA ERVITI, OLAIA
ROMERO LEATXE, EUNATE
ROMERO QUESADA, TOMAS
ROS ECHANIZ, MARIA ARANTZAZU
RUIZ ITURRALDE, MARIA AMPARO
SAGASTIBELZA BARAIBAR, ARANTZAZU
SALAS ARMENDARIZ, DIEGO
SALINAS URRUTIA, AGURTZANE
SUESCUN GONZALEZ, GORKA
TORREA GOICOECHEA, JOSU
URDIN SOLA, JAVIER
URIGUEN RUEDA, AISER
URKIOLA JIMENEZ DE VICUÑA, XABIER
URTASUN SANZ, ARKAITZ
URZAINKI BEORLEGI, LUIS
VILLARROYA OCHANDORENA, NAROA
ZALBA MARTINEZ, IÑAKI
ZARAUTZ ARRUTI, ANGEL MARIA
ZUDAIRE LOPEZ, ARKAITZ
ZUÑIGA PEREZ DE URABAIN, GANIX
–Baztertuak:
1. GUILLEN ALVAREZ DE EULATE, IÑIGO
Gidabaimena falta da.
Izangai baztertuek erreklamazioak egin ahalko dituzte eta, okerrik egin baldin badute, horiek zuzendu, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu ondoko hamar egun baliodunen barrenean.
Bigarrena.–Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea.
Mutiloan, 2020ko irailaren 29an.–Alkatea, Manuel Romero Pardo.
Iragarkiaren kodea: L2011293