Iragarkia
23. ALDIZKARIA - 2020ko otsailaren 4a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
182/2020 EBAZPENA, urtarrilaren 24koa, Funtzio Publikoko zuzendari nagusiak emana, zeinaren bidez onesten baita Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko zaintzaileen hamalau lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartutako eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda, eta zehazten baitira oposizioaren lehenengo proba egiteko eguna, ordua eta tokia.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren irailaren 17ko 2629/2019 Ebazpenaren bitartez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko zaintzaile izateko hamalau lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Ebazpena 2019ko 193. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, irailaren 30ekoan.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren azaroaren 18ko 3313/2019 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen. Ebazpen hori 2019ko 242. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, abenduaren 11koan.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezkoa da deialdian onartutako eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Azkenik, bidezkoa da, halaber, oposizioaren lehenbiziko proba egiteko eguna, ordua eta tokia ezartzea.
Horrenbestez, eta otsailaren 21eko 30/2005 Foru Dekretuaren bidez esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Onestea onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko zaintzaile izateko hamalau lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian. Eranskinean ageri da.
2. Adieraztea oposizioko lehenbiziko proba eginen dela 2020ko otsailaren 29an, 10:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoko ikasgelategian (Iruñeko Arrosadiko campusa).
Probetarako dei bakarra eginen da. Izangaiek nortasun agiri nazionala, pasaportea edo gidabaimena aldean dutela agertu behar dute.
Oposiziotik baztertuko dira azterketara agertzen ez direnak edo aipatutako agirietako baten bidez beren nortasuna frogatzen ez dutenak.
3. Ebazpen hau kalifikazio epaimahaiko kideei igortzea eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, eta interesdunei ohartaraztea ebazpenaren aurka gora jotzeko errekurtsoa aurkezten ahal dela, Lehendakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, argitaratu eta biharamunetik hasita, bat etorriz urriaren 1eko 39/2015 Legearen 121. eta 122. artikuluekin; aipatutako lege horrek hizpide du Administrazio Publikoen Administrazio Prozedura Erkidea.
Iruñean, 2020ko urtarrilaren 24an.–Funtzio Publikoko zuzendari nagusia, Amaia Goñi Lacabe.
ERANSKINA-ZAINTZAILEA
Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
Txanda irekia:
–Onartuak:
AABOUBOU, FATIMA
ABADIA URBIOLA, OSCAR
ABAIGAR AZPILICUETA, MARIA ESTHER
ABASCAL AZANZA, JAIME FERMIN
ABAURREA SADABA, M.ª ROSARIO
ADDAMO CHAVES, ROMINA CRISTINA
ADOT BERAMENDI, MARIA CARMEN
ADOT IRIARTE, MARIA JESUS
AGUADO GARCIA, INES
AGUAS ARANGUREN, ANA JESUS
AGUERREA FUENTES, MARIA CAMINO
AGUERRI ESPARZA, MAITE
AGUERRI LOPEZ, MARIA JOSE
AGUILAR SANCHEZ, INMACULADA
AGUIRRE ARTIZ, ANDREA
AGUIRRE OCARIZ, M.ª CRISTINA
AGUIRRE RAZQUIN, RAQUEL
AGUIRRE VILLARREAL, SUSANA ELIZABETH
AGUIRRE ZABALA, MARIA NEREA
AHECHU AGARRABERES, SIMON
AIRES AYUSO, SUSANA TRINIDAD
AISA SOLA, ANA ISABEL
AIZCORBE RUIZ, MARIA TERESA
ALAMILLO SAEZ DE MUNIAIN, LAURA
ALBALAT SEVILLA, RAFAELA
ALCAIDE RUDI, MARIA CASILDA
ALCAIZA MATEO, RICARDO
ALCEGA CATARECHA, YOANA
ALCILA JIMENEZ, RAMONA YAMILET
ALDASORO AZKARATE, AMAIA
ALDAVE URIZ, MARIA JESUS
ALDAZ OROZ, M.ª SONIA
ALFARO SOBRINO, MARIA
ALFONSEA LOPEZ, ANA ISABEL
ALONSO BEORLEGUI, MARIA DOLORES
ALONSO ENCINA, ELAR ALEJANDRO
ALONSO ZAPICO, MARIA VISITACION
ALVAREZ CUASAPAZ, MARTHA LILIANA
ALVAREZ DE EULATE LEON, LAURA EMPERATRIZ
ALVAREZ GARCIA, NATIVIDAD
AMARILLA ETCHEVERRY, MARIA DOLORES
AMATRIAIN HERRERO, ARIANE
AMORENA BEROIZ, ALICIA
ANAUT JUSTES, ITXASO
ANCIN ERASO, RAQUEL
ANDRADE JUNBO, FLOR MARIA
ANDRES CUIRAL, MARIA
ANDRES DOMINGUEZ, MARIA DOLORES
ANDRES PEREZ, ALBERTO
ANDUEZA AINZUA, MARIA ANGELES
ANDUEZA DELGADO, EKHIÑE
ANSO ORTEGA, CAROLINA
ANSORENA VILDARRAZ, RAQUEL
ANTOLIN VEGA, ANA ISABEL
APESTEGUIA ROJO, MARIA IDOYA
APEZTEGIA EGOZCUE, ALICIA
APEZTEGUIA AGORRETA, UXUE
APEZTEGUIA GANDARA, ARGIA
APOSTUA APESTEGUIA, BEATRIZ
AQUERRETA RETA, MARIA JESUS
ARACAMA URTIAGA, REBECA
ARAGON ASENSIO, CRISTINA
ARANDA HIDALGO, MARIA ROSARIO
ARCE AZQUETA, ELMA
ARCELUS LOREA, SILVIA
ARCELUS RETA, MILAGROS
ARDANAZ ASIAIN, SOCORRO
ARIAS ELIZARI, BLANCA ESTHER
ARIAS LUIS, NEREA
ARLEGUI IZU, IRIS
ARMAS BANEGAS, GONZALO MARTIN
ARMENDIA IBARRA, MERCEDES
ARNEDILLO ARMENDARIZ, ALICIA
AROZ ANCIZAR, IRATI
AROZARENA GOMEZ, ANA M.ª
ARRARAS ANDUEZA, MAGDALENA
ARRASCUE MENDOZA, MAYRA CHERILEY
ARRASTIA MARTINEZ, MARIA DOLORES
ARREGUI IBARROLA, BLANCA ESTHER
ARRIETA JIMENEZ, MARIA SORAYA
ARRONDO RODRIGO, MARIA TERESA
ARRUIZ ILARREGUI, MARIA INMACULADA
ARTAZCOZ VELAZ, EDURNE
ARTIEDA GALDEANO, EGIARTE
ARTIEDA RODRIGO, RAQUEL
ARTOLA POSADA, LAURA MARIA
ARZA ROS, ITZIAR
ASCUNCE MIRANDA, LAURA
ASIN ORTIGOSA, MARIA DE LAS MERCEDES
ASTIZ ARANO, MARIA LOURDES
ASTIZ URCHIPIA, MARIA ISABEL
AURED REDIN, SAIOA
AUZA CATALAN, STELA
AYAPE BARIAIN, VANESA
AYAPE ZARATIEGUI, ESMERALDA
AYERRA ARRARAS, MIKEL
AYESTARAN GOÑI, MARIA JOSE
AYESTARAN SARABIA, JOSE LUIS
AYESTARAN SARASA, VICTORIA
AZANZA BURUSCO, M.ª JOSE
AZANZA RUIZ, NEREA
AZCARATE GORRIZ, SILVIA
AZCARATE PROFANO, VIRGINIA
AZCONA AZCONA, ENEKO
AZCONA GORENA, ANA PAOLA
AZPILICUETA AZCUNE, MARIA INMACULADA
AZPILICUETA LARUMBE, AMAIA
BACAICOA MANZANO, LEIRE
BAENA MOYA, MARIA JESUS
BALANTA LOURIDO, ALEXANDRA
BAQUEDANO ROS, MIREN JOSUNE
BARABANOVA BARABANOVA, NATACHA
BARANDIARAN PEREZ, MARIA PUY
BARBA ZUBIATE, MARIA CRISTINA
BARBERO SANCHEZ, MARIA SAN JUAN
BARBERO SANCHEZ, MERCEDES
BAREA MURGA, AMAIA
BARIAIN CARRASCO, MAIDER
BARREIRA FERNANDEZ, CARMEN
BARRICART LUQUIN, MARIA PAZ
BARROS GALIPIENZO, ELISA
BASTERRA ZABAL, M.ª INMACULADA
BATISTE HERNANDO, NURIA CRISTINA
BAZAN GARAY, GISELLA BETZABET
BAZTAN SOTES, LAURA
BEAUMONT ECHEVERRIA, IÑAKI
BEAUMONT ESANDI, MARIA PILAR
BELLO MUÑOZ, IVAN
BENAGES MENDIOROZ, JORGE IGNACIO
BENEVIDES, SIMONE APARECIDA
BENGOECHEA GOICOECHEA, ANA MARI
BENITEZ GARCIA, LUZ
BEORLEGUI NAVARLAZ, BEATRIZ
BERASATEGUI RIEZU, MARIA DEL CARMEN
BERAZA AMEZTEGUI, ADRIANA
BERGERA APESTEGUI, MARIA NIEVES
BERMEJO MATILLA, MARIA
BERNARTE CORRO, ASCENSION
BERTOLA POZAS, MONTSERRAT
BEUNZA OSACAIN, JAIONE
BEZUNARTEA MASCARAY, PEDRO
BIDEGAIN GARBALA, LEIRE
BLANCO URMENETA, AINHOA
BLAZQUEZ ALVAREZ, YESSICA
BONAFONTE DOMINGUEZ, JOSE MANUEL
BONILLA MONTOYA, ANDREA MILENA
BORDA RODRIGUEZ, NEREA
BORREGO IRIARTE, MARTA MARIA
BOTERO CIFUENTES, YULY LILIANA
BOTERO VINASCO, ROCIO
BOUAYED ZARUAL, IKRAM
BRACO GOMEZ, LEIRE
BRANDAN VILLANUEVA, NORMA
BRIEBA IRURZUN, MARIA ARANZAZU
BRONCA, VALERIA LIVIA
BUENO GOMEZ, ANA MARIA
BUENO URRICELQUI, PABLO
BURGOS CATALAN, MARIA
BURGUETE LACALLE, MARIA ARANZAZU
BUSTOS BALBAS, M.ª ANTONIA
CABALLERO LARRION, AMAIA
CALDERON PILLIGUA, JAHAIRA JACKELINE
CALVETE TORRES, JOSE IGNACIO
CALVO HERRERO, CARLOS
CALVO LINZOAIN, MARIA DEL CARMEN
CAMACHO GARCIA, VILMA
CAMACHO HERRERA, LUZ BERTILA
CANTERO LIZARRAGA, MARIA LOURDES
CAÑETE GALLO, LOURDES ALISSON
CARDOZO ALVAREZ, ESPERANZA
CARO ECHEVERRIA, MARIA ISABEL
CARREIRA SUAREZ, ANABEL
CASADO AGUILERA, ROSA
CASAS ANSOAIN, MARIA VENTURA
CASTELLANO GONZALEZ, MARIA CARMEN
CASTILLEJO POSADAS, MARIA JESUS
CASTILLO LEON, DIANA VERONICA
CASTREJON LOPEZ, SORAYA
CASTRO MENDOZA, MARISOL
CATALAN JASO, MARIBEL
CATALAN JIMENEZ, ALICIA
CATENA BENITO, MARIA CRUZ
CATENA GUERRERO, CRISTINA
CEA DEL MOLINO, MARGARITA
CELAYA MURO, PAULA
CELIHUETA ANDRES, RAQUEL
CHAPAR URDANGARIN, M.ª ISABEL
CHAS LABAYEN, JUAN JOSE
CHASCO GASTON, ANDREA
CHAVEZ VARGAS, NELLY JACINTA
CHIVITE AGUIRRE, SERGIO
CHIVITE AYALA, LAURA
CHIVITE GARCIA, TERESA
CHOCARRO PORTILLO, LAURA
CHOQUE LUCAS, ADELA
CHUMAPI AYUY, NOEMI MARBELLA
CHUQUI LEMA, AMERICA GUADALUPE
CHURO CARDENAS, MARIA ENITH
CILLERO BALLAZ, IMELDA
CIRIA ORTIZ, UJUE
CISNEROS RODRIGUEZ, MAITE
CLEMENTE SANTOS, IRANZU
COBOS MUÑOZ, MARIA LUCIA
COLLADO COLLADO, MILVIAN CAROLINA
COLLADO GOMEZ, SARA
COLLAZO ZAPICO, MARIA ANGELES
COLOMO GONZALEZ, MARTA
COMPES LORZA, BEATRIZ
CONDO JAIN, JUANITA
ÇONSALBES CASTRO, GABRIELA
CORANTI URANGA, MIRARI
CORNAGO GARBAYO, BEATRIZ
CORREA TORRES, KAREN MELISSA
CORREDERA CABO, MARIA TERESA
CORROZA MURO, CRISTINA
CRUZ CASTILLO, MILAGROS CONCEPCION
CRUZ MONTESINOS, CLAUDIA CAROLINA
CRUZ RODRIGUEZ, YOHANNA
CRUZ SANTOS, EVA MARIA
CUADROS RODRIGUEZ, SORAYA
CUBILLO LAZARO, ADELA LOURDES
CULQUI CULQUI, LUZ
DA CUNHA ORDENGA, GRACIELA
DE DIOS SEMPERENA, SILVIA MARIA
DE LA GRACIA MENDEZ, M.ª CARMEN
DE LA HOZ SANCHEZ, JOSE LUIS
DE MARTIN EDERRA, STELLA
DE MIGUEL ECHEVERRIA, JANNA
DE SANTANA DOS SANTOS, CACILDA
DEBORA MARTINEZ, MARIA ROSARIO
DEL PALACIO VILLAR, MARIA LUISA
DEL RIO ALMIRANTEARENA, MARIA DE LAS NIEVES
DEL RIO LEUZA, MARIA DEL CARMEN
DEL VILLAR BRIONES, LUCIA
DELGADO GARCIA, SILVIA INMACULADA
DIAZ DE CERIO GARCIA, ELVIRA
DIAZ DE CERIO RIPALDA, JOAQUIN
DIAZ IBAÑEZ, YOLANDA
DIAZ SADABA, AMAYA
DIAZ SEGUIN, MARGARITA
DIAZ VIRGALA, MARGARITA
DIEZ MANSO, MARI LUZ
DOMINGUEZ OCON, ABRAHAM
DOMINGUEZ VICENTE, M. ª DEL MAR
DOMINGUEZ ZORROZA, NATIVIDAD
DOMINGUIS ORTOLA, CONSOLACION
DUARTE DIZ, CONCEPCION
ECAY PREBOSTE, IRENE
ECHALECU BIURRUN, LAURA MARIA
ECHANDI SERRANO, MARIA ISABEL
ECHARTE ARTETA, EVA MARIA
ECHARTE GORRIZ, MIKEL
ECHARTE IZQUIERDO, LETICIA
ECHARTE PAMPLIEGA, MARIA ARANZAZU
ECHAURI DIEZ, MARIA ARANZAZU
ECHAURI URTASUN, CRISTINA
ECHEVERRIA AYESA, ANABEL
ECHEVERRIA AYESA, MARIA ARANTZAZU
ECHEVERRIA AZCONA, ALAYN
ECHEVERRIA AZCONA, LAURA
ECHEVERRIA DUFUR, EDURNE
ECHEVERRIA ECHEVERRIA, JESUS FELIX
ECHEVERZ URTEAGA, JUAN JOSE
ECHEZARRETA RAZQUIN, MARIA ISABEL
ECIOLAZA LANDA, GEMA
EDERRA IRURE, ARANTZA
EGUILLOR LARUMBE, ANA ISABEL
ELGORRIAGA ARANAZ, LAURA
ELIA BARGADA, ENEKO
ELIAS LOPEZ, IÑAKI
ELIZALDE GABASA, MARIA PILAR
ENERIZ VILLAFRANCA, INMACULADA
EPALZA ATXA, ANGELA
EQUIZA GOÑI, ALBA
ERASO JERICO, M. MILAGROSA
ERASO MUTILVA, YOLANDA
ERASUN ERASUN, SAGRARIO
ERCE PALACIOS, CAROLINA
ERLANZ RODA, BEATRIZ
ESCOBAR LOZA, NEXO LUCIO
ESCRIBANO AZNAR, SILVIA
ESCUDERO SANTOS, ANA ISABEL
ESEVERRI ANGUIANO, ANE MIREN
ESLAVA ABAURREA, ZURIÑE
ESPAÑA BALBAS, M.ª CARMEN
ESPARZA SARASIBAR, MARIA ELENA
ESPINAZO LAPEÑA, MARIA
ESPINOZA MEZA, ANA MARIA
ESPINOZA MEZA, ELIZABETH
ESPINOZA MEZA, GABRIELA MARTHA
ESTEBAN OLALLA, IBAI
ETAYO MORRAS, ANA
ETXAIDE HUARTE, IDOIA
ETXARTE ZAMBRANO, ALBERTO
EUGUI BASTERRA, CRISTINA
EZQUERRA MENDIVIL, M@ VICTORIA
FANEGA OTERMIN, MARIA CELIA
FERNANDEZ CORREDERA, CAROLINA
FERNANDEZ CUEVAS, RAQUEL
FERNANDEZ FERNANDEZ, MARIA JOSE
FERNANDEZ GALARRETA, JENNIFER
FERNANDEZ GAVILAN, IDOIA
FERNANDEZ PEREZ, VERONICA
FERNANDEZ PINTO, EDURNE
FERNANDEZ RIVED, ANIE
FERNANDEZ RODRIGUEZ, ISABEL
FERNANDEZ URCHEGUI, AITZOL
FERREIRO RICA, RODOLFO
FIGUEROA GARCIA DE LA CALERA, MARIA JOSE
FIGUEROA JORGE, SARA
FILGUEIRAS GÀNDARA, DIANA
FLAMARIQUE ESTANGA, LIDIA
FLORES CANO, WILMA
FLOREZ FONTECHA, ESTRELLA
FORERO COLORADO, ANA ELENA
FOURCADE DIEZ, MARIA
FRAGOSO ANDUJAR, ESMERITA
FRANCISCO AZCONA, SARAY
FRANCO ASURMENDI, SUSANA
FRANCO FERNANDEZ, MARIA FLOR
FRANCO ZURIAGA, MARIA TRINIDAD
FRANCOS ZALBA, ANDRES
FUENTE CAMPOCOSIO, MARIA DEL CARMEN
GALAR ARIZTEGUI, PAULA
GALARZA CASTELLON, SHIRLEY
GALDEANO VALENCIA, NATALIA
GALINDO MUÑOZ, ESTELA SOLEDAD
GALINDO PAÑOS, MARIA CARMEN
GANUZA PELEGRIN, SONIA
GARATE DIAZ, ANA BELEN
GARBALENA ALEGRIA, M.ª ANTONIA
GARCIA ANAUT, LEIRE
GARCIA CASTILLO, JUANA VERONICA
GARCIA CHACON, ESTHER
GARCIA DE EULATE ERCILLE, ENCARNACION
GARCIA ERVITI, ROSA MARIA
GARCIA GALDON, LIBERTAD
GARCIA GOMEZ, BEATRIZ
GARCIA GONZALEZ, MANUEL JAVIER
GARCIA LEIVA, ELENA MARIA
GARCIA MARTIN, RAQUEL
GARCIA MORON, JOHANA
GARCIA MUÑOZ, SILVIA
GARCIA NEGREDO, MARIA JESUS
GARCIA OLLETA, MARIA JAVIER
GARCIA RAMOS, MARIA LUISA
GARIN CABALLERO, ROSA
GARIN CALANDA, YOLANDA
GARIN HENAO, ARANTZAZU
GARRALDA CELAYA, NAHIA
GARRIDO MARTINEZ, YOLANDA
GARZA GARZA, MARTA
GASCON SASO, CARLOS
GASTAMINZA IMAZ, NEREA
GASTAMINZA LECUONA, JUAN JOSE
GASTEARENA ARRAIZ, M.ª BEGOÑA
GASTON GASTON, INMACULADA
GASTON MAISTERRA, MARIA ANGELES
GAUNA NOVATTI, SILVIA BEATRIZ
GHEVIO GHEVIO, EMANUELA TATIANA
GIL COUSO, DIEGO
GIL HERNANDEZ, BEATRIZ
GIMENEZ HERNANDEZ, EDURNE
GOICOECHEA NIEVES, CRISTINA
GOICOECHEA SAENZ, MARIA ARACELI
GOLDARACENA GARBISU, IÑAKI
GOMAR PELAEZ, MARIA LUZ
GOMEZ SUESCUN, MARIA GRACIA
GOMEZ-LOBO RODRIGUEZ, BEATRIZ MARIA
GONZALES CALLE, YUDITH MAGALY
GONZALES RAMOS, MARIA AMELIA
GONZALEZ ALVAREZ, MARIA JOSE
GONZALEZ AYESTARAN, MAIDER
GONZALEZ CARRION, MIRALYS
GONZALEZ DE ARRIETA IRURZUN, MARIA ELENA
GONZALEZ IZPURA, DUNIA
GONZALEZ NIETO, LUZ MARY
GONZALEZ OTERO, JASMINA
GONZALEZ POMAR, OLGA
GONZALEZ SANZ, MARIA CARMEN
GONZALEZ VAZQUEZ, ERIKA
GONZALEZ VELASCO, PEDRO JESUS
GONZALEZ VERA, SILVIA
GOÑI ENCISO, OLGA
GOÑI ESCOBOSA, VIRGINIA
GOÑI MOLER, ELSA RAQUEL
GOÑI MUÑOA, IDOIA
GOÑI SANZ DE ACEDO, M.ª RAQUEL
GORRIZ LOPEZ DE DICASTILLO, MARINA
GOYA CANTERO, MARIA ISABEL
GUERRERO TELLECHEA, MARIA VICENTA
GUILLERMO OSTA, NATALIA
GURREA GOMEZ, MARIA PILAR
HERAS PEÑA, MARIA DEL CARMEN
HERMOSO DE MENDOZA DE ACHAGA, MARTA
HERMOSO DE MENDOZA SAN JUAN, XABIER
HERMOSO OSES, MARIA NIEVES
HERNAIZ LOPEZ, MAITE
HERNANDEZ LARA, MARIA PILAR
HERNANDEZ MARCO, DAVID
HERNANDEZ RODRIGUEZ, ANA ISABEL
HERNANDEZ SALAZAR, MAGDALENA MARGARITA
HERRERA ELZABURU, CAROLINA
HERRERO DEL BARRIO, M.ª PURIFICACION
HUAHUASONCCO APAZA, CECILIA ROXANA
HUALDE LORRIO, ANGEL MARIA
HUALDE SOLA, ANDREA
HUAMANI ESPINOZA, MARLENE YSABEL
HUARTE ARREGUI, MIREN EDURNE
HURTADO RIPERO, ELENA
IBAÑEZ ARGAÑA, M.ª ASCENCION
IBAÑEZ CHAVEZ, PATRICIA
IBAÑEZ ZABALZA, PABLO
IBARBUEN REY, ERKUDEN
IDOATE CABALLERO, VIRGINIA
IGLESIAS ARGAIZ, PABLO
IGLESIAS BAREA, CRISTINA
IGLESIAS POCEIRO, M.ª CRUZ
IGLESIAS VELEZ, MARIA CONCEPCION
IGOA MUNDIÑANO, IRANTZU
IGUACEL LACUNZA, NOEMI
ILUNDAIN ARRIAGA, MAITE
IRADIEL IBAÑEZ, M. JOSEFA
IRAIZOZ URDANIZ, M.ª LOURDES
IRAÑETA CASTILLO, MAIALEN
IRIARTE BARCA, M.ª MERCEDES
IRIARTE CIRIZA, CRISTINA
IRIARTE MARTINEZ, ANDONI
IRIARTE MUÑOZ, AMAYA
IRIARTE SUBTIL, BLANCA
IRIGOYEN ADANSA, IZASKUN
IRIGOYEN ALVAREZ, SILVIA
IRIGOYEN ARMENDARIZ, M.ª TERESA
IRIGOYEN DIEZ, MARIA ARANZAZU
IRISARRI ALBERDI, NOELIA
IROZ SANCHEZ, SUSANA
ISART ROMANO, LAURA C.
ISO LEGARRE, RAQUEL
ITOIZ ALIAGA, MAITE
ITURRALDE BERRUETE, ANGELINES
ITURRI IRAGUI, MAITE
ITURRIA GOÑI, AMAYA
IZAGIRRE CARRETERO, SANDRA
IZAL ELORZ, ALIZIA
IZCUE OSES, AITZIBER
IZPURA FERNANDEZ, OIHANE
IZQUIERDO CUESTA, MAIDER
JAEN BRIGNARDELLO, MAGDALENA
JALDIN HONOR, NEIZA
JAUREGUI CILVETI, IDOYA
JAUREGUI ITOIZ, AITZIBER
JIMENEZ ALVAREZ, MARIA ELENA
JIMENEZ ELORZ, MARIA BEGOÑA
JIMENEZ JIMENEZ, JOSE ENRIQUE
JIMENEZ JIMENEZ, MARIA YOLANDA
JIMENEZ LITAGO, M.ª REYES
JIMENEZ MORENO, ESTHER
JIMENEZ SANTAMARIA, NEREA
JIMENEZ ZABALZA, ISABEL
JIMENO URROZ, ELBA
JOSE RODRIGUEZ, JULIA
JUANIZ OJER, NEREA
JUAREZ IRAOLA, IKER
JUDEZ HITA, ANA
LABAIRU LABIANO, MARIA LUISA
LABIANO ANSOAIN, NEREA
LACARRA UYARRA, MARIA
LACUNZA ARRICIBITA, M.ª CARLOTA
LAHOZ CUESTA, MARIA
LAINO ALONSO, ARANTXA
LAMRANI HILALI, SARA
LANA MONREAL, ESTIBALIZ
LANDA RAMIREZ, NURIA
LANDA REMIREZ, MARIA MONTSERRAT
LAPUENTE REMIRO, INMACULADA
LARA JIMENEZ, ADRIANA
LARA TIRADO, MARIA TERESA
LARRAGUETA CAMPO, NEREA
LARRAÑETA ALMIRANTEARENA, NURIA
LARRAZA HERNANDEZ, MARIA
LARREA SOSA, MARIA DE LOS REMEDIOS
LARREA VELILLA, AINHOA
LARRINAGA ALVAREZ, ASIER
LARUMBE BERGERA, SARAY
LARUMBE EZCURRA, M.ª DOLORES
LARUMBE SANZ, LAURA
LAS HERAS BARADO, FERNANDO
LASA ARDANAZ, LAURA
LASCU MOLDOVAN, ANDREA
LASIERRA CRESPO, INMACULADA
LASPIDEA HUALDE, MARIA CARMEN
LATASA MUYOL, JUANA MARIA
LATIENDA AZCONA, ARANTXA
LAZARO ESPARZA, MAITE
LAZARTE COCA, MARINA
LECEA EL BUSTO, M.ª DOLORES
LEGAL CHOCARRO, LUISA FERNANDA
LEKUNA HERRERO, GORKA
LEON SANZ, MARIA JOSE
LETAMENDI RUBIO, M ARANTZAZU
LETE MARTINEZ, MARIA DEL MAR
LEZAUN LARREA, MARIA CARMEN
LEZAUN LECEA, M.ª JULIA
LEZAUN LECEA, MARIA VICTORIA
LEZAUN LOPEZ, RAFAEL
LIWONDE ISHUMAEL, ESNART MAYAMIKO
LIZA ALARCON, YESSICA ARACELLY
LIZARRAGA ARISTU, MARIA JOSE
LIZARRONDO ALDEA, OSKIA
LIZASO AZURMENDI, MARIA LOURDES
LONGÀS CELAYA, ANA LAURA
LOPEZ BASAURI, EKAIN
LOPEZ BLANCO, MARIA CONCEPCION
LOPEZ CAMARA, SEBASTIANA
LOPEZ CARDENAS, DAVID
LOPEZ ECAY, MONTSERRAT CARLOTA
LOPEZ GARCIN, MARIA PAZ
LOPEZ GOMEZ, MARGY DOLORES
LOPEZ GONZALEZ, VANESA
LOPEZ ILZARBE, ANA CARMEN
LOPEZ IZCUE, ROSA MARIA
LOPEZ LOPEZ, MARIA JOSE
LOPEZ MORILLO, MARIA
LOPEZ MUGUERZA, MARIA LUISA
LOPEZ SANMARTIN, LIGIA BLANCA
LOPEZ SOLA, ADRIAN
LOS ARCOS MORENO, AINHOA
LOSARCOS ALGARRA, VEGA
LUBIANO MONREAL, RAQUEL
LUQUE SANCHEZ, SILVIA
MACAYA ARZOZ, MARIA YOLANDA
MACAYA ESCRIBANO, ALICIA
MADOZ ECHEVERRIA, M. YOLANDA
MAESTROJUAN SALICIO, ANA ELA
MALO ANAYA, ISABEL
MANERO MARTINEZ, MARIA VICTORIA
MANRIQUE AZTIZ, CARMEN
MANZANO CIUDAD, JOSE MARIA
MANZEDA SOLARES, GERVACIA FRESIA
MAÑU PETRICORENA, ANA MARIA
MARINERO MUÑOZ, AZUCENA
MARINERO MUÑOZ, ELISA
MARIÑELARENA FERNANDEZ, IDOYA
MARIÑO ANCIN, GORKA
MARITORENA ECHENIQUE, AMALUR
MARQUES CHAVES, ANGELA CIDALIA
MARQUEZ HURTADO, MERCEDES
MARQUEZ SAEZ DE JAUREGUI, MARIA JOSE
MARTIARTU PEREZ, ANA ISABEL
MARTIN EGAÑA, IRANTZU
MARTIN GARCIA, UXUA
MARTIN IRIARTE, LAURA
MARTIN PEREZ, CARMEN
MARTINEZ GRACIA, GEMA
MARTINEZ LAGO, SUSANA
MARTINEZ MURILLO, ANA ISABEL
MARTINEZ NAVIA, MARIA CRUZ
MARTINEZ RAYA, MARIA ANGELES
MARTINEZ ZABALZA, MARIA ICIAR
MARTINEZ ZAPATERO, RAQUEL
MARTINO MARTINEZ, M.ª BELEN
MATEO JIMENEZ, JESUS MARIA
MATEO RODA, TERESA
MATEO SOLIS, FACELY
MAYO ESAIN, MARIAJOSE
MAYO VECINO, MARIA JOSE
MAYORA REIZABAL, MARIA DEL MAR
MAZIRA BELHADJ, LILA
MEDINA ALFONSO, MAITE
MENDI HUALDE, ANA BELEN
MENDIGUCHIA GARCIA, RAQUEL
MENDINUETA FLORES, JESUS MARIA
MERAYO PEREZ, SANDRA
MIGUEL LAFUENTE, RAQUEL
MIQUELARENA TELLECHEA, TEESA
MITXELENA URROZ, MARIA
MOGOLLON CAMACHO, TANIA KARINA
MOLINA ORDEN, BEATRIZ
MOLINERO HERNANDEZ, SAIOA
MONASTERIO GUTIERREZ, MIREN ARANTZAZU
MONREAL ARTETA, FRANCISCO JAVIER
MONREAL BEGUIRISTAIN, ANA CARMEN
MONREAL PEREZ, JOSIANE
MONTALBAN CASTILLO, ESPERANZA
MONTAVEZ GARCES, ANA ROSA
MORAL GOMEZ, MARIA BEGOÑA
MORALES DEL MAZO, ANA MARIA
MORANT DAMIAN, ZOILA MARGARITA
MORENO BRIZUELA, JOSE
MORENO DE LA CHICA, PILAR
MORENO IRIARTE, NEREA
MORENO LANAU, ANA CONSOLACION
MORRAS ITURMENDI, CODES
MUGARZA ESPINOSA, SUSANA
MUGUETA ALZORRIZ, PATRICIA
MUNARRIZ MUTILVA, IDOIA
MUNETA IBAÑEZ, CRISTINA
MUÑOA AGUINAGA, ELENA
MUÑOZ BARBERO, MARIA DEL CARMEN
MUÑOZ CALVO, INES
MUÑOZ GARCIA, ANA MARIA
MUÑOZ IRAÑETA, ROSA MARIA
MUÑOZ LOPEZ, JUANA MARIA
MUÑOZ MARTINEZ, JUANA MARIA
MUÑOZ MWNDIVE, NEKANE
MUÑOZ TAFUR, ROSA ALOIDA
MURGA VICENTE, DIANA
MURILLO GAVIN, TERESA
MURILLO IRAGUI, ARANTZA
MURO IRURZUN, ALICIA
MURO USECHI, JAVIER
MURUGARREN SOTO, CRISTINA
NAGORE MINA, AMAYA
NAJERA SALVATIERRA, AMAIA
NALDA JUANEDA, ROSA ANA
NAPOLI TAMAYO, MARCELA ANTONIA
NAULA VEGA, DORIS JANETH
NAVARRETE COBOS, EUGENIA
NAVARRO CALDERON, BEATRIZ
NAVARRO EGOZKUEZABAL, NEREA
NAVARRO ORTIZ, MARIA YOLANDA
NAVAS SANCHEZ, M.ª CARMEN
NICOLAS EXPOSITO, CARMEN
NIEBLA JAUNARENA, VIRGINIA
NOVALES CARRILES, MARIA MILAGROS
NOVOA NOVOA, JUANA
NOVOA PUGLIESES, MARIA BEGOÑA
NUIN MORENO, ESTEBAN
NUÑEZ LAGO, INMACULADA
NUÑEZ SEGUIN, JUANA MARI
OBANDO MADRIGAL, MARIA MERCEDES
OCAÑA LOPEZ, JUANA
OCHOA HERRERA, MERCY PIEDAD
OCHOA MUNARRIZ, EUNATE
OCHOA ORDOÑEZ, FCO. JAVIER
OCHOA PEREZ, SAYOA
OCHOA RIEZU, MARIA CRSTINA
OJER ARIZCUREN, ANDREA
OJER BUENO, INMACULADA
OKIÑENA MARCO, JUAN JOSE
OLARAN MAZKIARAN, NEREA
OLCOZ SUESCUN, MARIA BEGOÑA
OLLETA PARADO, ANA ISABEL
OLMEDILLO ORAA, MAIALEN
OLMOS LIBERAL, VERONICA
ONECA DE MIGUEL, SARA
ONGAY BURGUI, MARIA ELENA
ONIEVA ECHEVERRIA, NAHIA
ORCARAY RAMIREZ, MARIA BELEN
ORELLANA PINEDA, LIZBETH KATHERINE
ORONOZ URRIZA, MARIA EUGENIA
OROZ BAZTAN, CRISTINA
ORTA GARCIA, VISITACION
ORTABE ORTA, MARTA
ORTEGA ARDAIZ, SARA
ORTIGOSA SANCHEZ, MARGA
ORTIZ CRUZ, AURORA
ORTIZ DE FELIPE, URKO
ORUE DUEÑAS, MIREN JULENE
OSABA SANTOS, JOSE
OSES AMEZQUETA, CRISTINA
OSES ARTEAGA, SUSANA
OSES AYERRA, IÑAKI
OSES OCHANDORENA, ROSA VICTORIA
OSINAGA ARDAIZ, FELISA
OSINAGA LORIZ, NEREA
OSKARITZ YAGUE, ANA ISABEL
OTAZU ZAMARBIDE, AMAIA
OZCARIZ VELEZ, JAVIER
OZCOIDI JIMENEZ, MIREN JOSUNE
PACHECO IÑIGO, NATALIA MARIA
PADRAO AFONSO, ZELIA DA ASCENÇAO
PALACIOS RODRIGUEZ, SANDRA PATRICIA
PAÑOS DIAZ, MONICA
PARDO BAUTISTA, MARCELA
PARDO TANGATIFE, SANDRA HELENA
PAREDES VILLA, JANETH
PASCAL MUGUETA, IÑIGO
PASCUAL MONROY, MIGUEL ANGEL
PASCUAL MONROY, PILAR
PASCUAL PASCUAL, YOANA
PAZ GOMEZ, MARIA CRISTINA
PEJENAUTE IZURDIAGA, ANA MARIA
PEJENAUTE IZURDIAGA, LAURA
PELLEJERO GIL, LEYRE
PERALTA SAGUER, MARIA CARMEN
PERCAZ BETELU, ALICIA
PEREDA VIDAL, MAIDER MARIA
PEREDA VIDAL, SANDRA MARIA
PEREIRA BRINCO, PATRICIA
PEREIRAS GARCIA, ANA MARIA
PEREZ AMATRIAIN, IDOYA
PEREZ BLANCO, MARIA ISABEL
PEREZ BUSTILLO, BEATRIZ
PEREZ CIDRIAN, JUANA MARIA
PEREZ DE MUNIAIN LUMBRERAS, CARLA
PEREZ DE ZABALZA LARUMBE, MARIA EUGENIA
PEREZ DIAZ, CARMEN ROCIO
PEREZ FRAGUAS, MIRIAN
PEREZ IRIBARREN, IÑIGO
PEREZ JIMENEZ, SAGRARIO
PEREZ LEGARIA, ESTELA
PEREZ LOPEZ, ESTIBALIZ
PEREZ LOPEZ, SARAY
PEREZ MACAZAGA, MARIA HELENA
PEREZ PEREZ, TERESA
PEREZ SAN JUAN, MIRIAM
PEREZ SUAREZ, MAYRA
PEREZ USTARROZ, MONTSERRAT
PETRICORENA GAMIO, AINHOA
PILCO TAPIA, MARIA NELA
PILLIZA DE LA CRUZ, GLADYS MAGDALENA
PINCHAO VALLEJO, ROSA MARLENY
PINTADO ALFONSO, AMAYA
PLATEL ZARZOSO, ELENA
POCEIRO MARIN, AINARA
PORTILLO ZARDOYA, BEATRIZ
POSTIGO LOPEZ, MARIA ELENA
PUENTE CASTIELLA, SONIA
PUEYO ROCAFORT, ELENA
QUINTANA ROBLES, VANESSA
QUINTANILLA REMIRO, MARINA
QUINTEROS VARGAS, SHIRLEY
RAMIREZ MEJIA, YORLADY
RAMIREZ RAMIREZ, SYLVIA
RAMOS BORIA, ESTELA
RAMOS ZEGARRA, EMERITA CILA
RECALDE BAIGORRI, VICTORIA EUGENIA
RECHE GARCIA, PATRICIA
REDIN ARMAÑANZAS, RAQUEL ISABEL
REGUEIRO MORENO, MARIA JESUS
REMON LES, MARIA TERESA
RESTITUTO MUÑOZ, MARIA TERESA
RESTREPO RESTREPO, ALEJANDRA MARIA
REY CALVO, SONIA
REY MIGUEL, ESTRELLA
REYES CRESPO, ENCARNACION MARIA
RIOS GARCIA, MARIA DOLORES
RIPA AJONA, MARIA LUISA
RIPA VILLANUEVA, ALICIA
RIPODAS SOTO, ANA AMAIA
RISCO ZUBIRIA, MARIA
RIVAS LALANGUI, SONIA
RODRIGO ERVITI, ESTHER
RODRIGO GIL, MARIA YOANA
RODRIGUEZ ARISTU, LIDIA
RODRIGUEZ ARIZCUREN, MARIA LUISA
RODRIGUEZ ARTAL, SILVIA
RODRIGUEZ BERMEJO, AINHOA
RODRIGUEZ CHACON, BEATRIZ
RODRIGUEZ DIAZ, ANA ISABEL
RODRIGUEZ DONOSO, VERONICA LUCIA
RODRIGUEZ FERNANDEZ, SAIOA
RODRIGUEZ GARCIA, ESTELA
RODRIGUEZ GONZALEZ, CRISTINA
RODRIGUEZ RABADAD, JULIA ALEXANDRA
RODRIGUEZ RAMIREZ, INMACULADA
RODRIGUEZ SAN JUAN, GUADALUPE
ROJAS CHECA, MIRIAM NORAH
ROLAN AZCONA, JAIONE
ROLDAN SCHULHAUSER, MARIA JOSE
ROMAN AGUDO, TAMARA
ROMAN PASCUAL, MIREN IRUNE
ROMERO HERNANDEZ, ANA ISABEL
ROMERO LOPEZ, INMACULADA
ROMERO VERDEJO, MARIA DOLORES
RONCAL AGUAS, MARIA TERESA
RONCALES PEREZ RONCALES PEREZ, CARMEN
RONDON SANCHEZ, WILMA ALTAGRACIA
ROS PEREZ, LAIDA
ROSELL NAVARRO, SUSANA
ROTA IRISARRI, LUIS ALBERTO
ROTETA IBARRA, MARIA CRISTINA
ROTETA IBARRA, MARIA ISABEL
ROYO MALO, PATRICIA
ROYO TORRES, ESPERANZA
RUBIO TORRES, ANDREA
RUBIO TORRES, MIRIAM
RUBIROLA GONZALEZ, MARIA
RUIZ AMOSTEGUI, M.ª LUISA
RUIZ ARAGON, RUBY AMANDA
RUIZ CORDOVA, LORENA ELIZABETH
RUIZ FERNANDEZ, REMEDIOS
RUIZ GOMEZ, MARIA MERCEDES
RUIZ MARIN, JUANA MARIA
RUIZ MONTES, MARTA
RUIZ URRA, AINHOA
SABER HIZI, LAILA
SAETEROS CALLE, GLORIA
SAEZ ANDUEZA, ANA MARIA
SAGREDO GARDE, ALBERTO
SAINZ DUQUE, ITZIAR
SALAS ARMENDARIZ, DIEGO
SALAS YAGUE, YOLANDA
SALDISE RUIZ, CASANDRA
SALICIO HERNANDEZ, MARIA TERESA
SALILLAS SEVILLANO, ITZIAR
SALINAS ACUÑA, MADELAINE
SALINAS MONREAL, IRATI
SALINAS TORRES, MONICA
SALINAS TORRES, VIRGINIA
SAN AGUSTIN GAJON, MARIA PILAR
SAN JUAN AJONA, MARIA CONCEPCION
SAN MIGUEL CARO, LUZ NEYLA
SANCHEZ AMOSTEGUI, AINHOA
SANCHEZ ARIAS, MARIA DEL MAR
SANCHEZ PASTOR, IÑAKI
SANCHEZ PINEDO, TERESA
SANCHEZ ZAZPE, IRANTZU
SANCHEZ ZUGASTI, ALBERTO
SANCHEZ-AREVALO BENITO, ADELA
SANCHEZ-BARROSO VALADEZ, SANDRA
SANDOVAL BENAVIDES, LIANA
SANTAFE DENCAUSA, SONIA
SANTANA SANTANA, ANTONIA
SANTURDE SAIZ, PAULA
SANZ BORDA, SANDRA
SANZ IGLESIAS, ENEKO
SANZ OTAÑO, EIDER MARIA
SARAGÜETA RODRIGUEZ, YOLANDA
SARAGURO CALLE, JASMIN
SEGUR VELAZ, SONIA
SEGURA NAGORE, OIHANA
SENAR URRESTARAZU, AMAYA
SEPULVEDA MUÑOZ, LAURA
SERNA FERNANDEZ, ARACELI
SETUAIN HUALDE, ANTXON
SETUAIN PERALTA, AINGERU MIRENA
SIERRO CANUTO, NEREA
SIMON OMEÑACA, ALBERTO
SLONCHENKO KOBERIDZE, IRYNA
SOLA ESTEBAN, ANA JESUS
SOLANO ETAYO, BEATRIZ
SOLARTE SANCHEZ, LIBIA MARITZA
SOLCHAGA DIAZ, SERGIO
SOLDEVILLA LEONARDO, ELIZABETH
SORIANO GARCIA, BRIGIDA
SORNOZA QUIROZ, NARCISA KATHERINE
SOS MARTINEZ, AMAYA
SOTA ALAYETO, JORGE
SOTO MARTURET, PATRICIA
SUEIRO TEJADA, MARTA
SUESCUN DE CARLOS, ROSA
SUESCUN IRISARRI, MIREN IOSUNE
SUESCUN PEREZ, MARIA ELENA
SUESCUN SUESCUN, M.º MERCEDES
TABERNA CHACARTEGUI, ELISA
TAMBO MARTINEZ, LOURDES
TAPIA GARCIA, MILENKA ABIGAIL
TARRAGONA CASTRO, SUSANA
TEJADA SALVATIERRA, MARIA LAURA
TEJEDOR GARCIA, MARIA AURELIA
TELLECHEA ARRUBLA, VICTOR ANTONIO
TERAN LISARRI, EVA
TERRAZAS CAMACHO, ROXANA
TIRADO SANTANDER, ANA RAQUEL
TOAQUIZA, MARIA LUZ
TOBAJAS ABARZUZA, MARTA
TOLEDO RUIZ, MARIA JOSEFA
TOMALA MONTOYA, ANGELA
TORREGROSA ANSORENA, ANA
TORREGROSA ARTEAGA.º, ITXASO
TORRES ASIN, ROSANA
TORRES JIMENEZ, M.ª MONTSERRAT
TORRES YAGUANA, NANCY EMERITA
TORTEL CASTAÑEDA, ALINA
TREVEJO HOLGUIN, VERONICA
TROYAS FERNANDEZ, SILVIA
TULBURE, SIMONA ADINA
UGALDE MARCHUETA, BEGOÑA
UGARTE IRIGOYEN, M.ª CARMEN
UGARTE MORENO, SARA
ULLAURI FIGUEROA, TANIA
ULLOA CHAVARRIA, RUTH NOHEMY
UNZU RONCAL, MARIA BEGOÑA
URBISTONDO LASA, GLORIA
URDIAIN ELIZALDE, PAULA
URDIAIN LARRAYOZ, IDOYA
URIZ BALLIRIAIN, RAMON
URIZ LUSARRETA, CELIA MARIA
URKIA IRIGUIBEL, ANA ISABEL
URRESTARAZU ARINA, MARIA JAVIER
URRESTARAZU ARINA, MARIA JOSE
URRICELQUI LAFUENTE, MARIA JESUS
URRIZA OTEIZA, JULIA
URROZ AIZPUN, ANA MARIA
URZAIZ CELIGUETA, NIEVES
USCA ARANCIBIA, ISABEL CRISTINA
USOZ SARIO, CRISTINA
VACA CEDEÑO, INES MARIA
VALDEZ ALVAREZ, LILIAM MARIANELLA
VALDEZ CASTILLO, LIZ NOELIA
VALENCIA MALO, CRISTINA
VALENCIA MOSQUERA, ANGELA
VALENCIA RODRIGUEZ, NATALIA
VALENCIA SAINZ DE BARANDA, MARIA DEL MAR
VALGAÑON GONZALEZ, LORENA
VALLE GARCIA, MARIA PILAR
VALLEZ VOZMEDIANO, MARIA DEL PILAR
VALLEZ VOZMEDIANO, VERONICA
VAREA HUARTE, MAITANE
VARGAS GUZMAN, OLGA SUSANA
VARGAS HERRERA, MARTHA ERAINA
VASQUEZ ALBELA, NANCY
VASQUEZ ARMESTAR, ROSA ELENA
VASQUEZ MOLINA, AIDA LILIANA
VAZQUEZ, MARIA TERESA
VEGA MARTURET, MARIA DOLORES
VELASCO OSACAR, NEREA
VELASCO PINEDA, MARIA CONCEPCION
VELASCO PINEDA, RAQUEL
VELAZQUEZ VILLAVERDE, IGNACIO
VELILLA ANAUT, MARIA PILAR
VERA DEMERA, MARIA DOLORES
VERA MAZO, ANA MARCELA
VERDUGO MUES, ANDREA
VERES, NICOLETA MARGARETA
VICENTE JARA, FABIOLA MARGOT
VICENTE MARTIN, EVA
VICENTE NAPAL, LAURA
VIDADOR IZCUE, MARIA TERESA
VIDAURRE LECUMBERRI, MIREN KARMELE
VILAÑA ROBALINO, SHIRLEY CATALINA
VILLABONA URRUTIA, MARI CRUZ
VILLANUEVA AIZCORBE, BEATRIZ
VILLANUEVA LERINDEGUI, MARIA ANGELES
VILLANUEVA RAMIREZ, MARIA ANGELES
VILLANUEVA SANCHEZ, YANIR
VILLEGAS PEREZ DE URABAIN, EDURNE
VIZCAY OLORIZ, MARIA CARMEN
VIZUETE ASCARGORTA, JOSEBA
YANGUAS ARAMENDIA, MAMEN
YAPU MAMANI, GRISEL SILVIA
YOLDI AMORENA, MIREN
YOLDI LABACA, ASIER
YOLDI POMARES, AMAYA
YUCRA CHOQUE, AMERICA
YUCRA CHOQUE, CARLA
ZABALZA AMATRIAIN, VIRGINIA
ZABALZA SENOSIAIN, LOURDES
ZAFRA CULIAÑEZ, ELENA
ZAMBORAN ALONSO, ALBERTO CARLOS
ZAPATA GALVES, ALBA LUCIA
ZARALLO CRESPO, M.ª VICTORIA
ZARATIEGUI FERNANDEZ, LIDIA
ZARATIEGUI RODRIGUEZ, VERONICA
ZARDOYA MOLINOS, ANA ISABEL
ZARRALUQUI ALMEIDA, NAIARA
ZARRANZ TELLERIA, MARTA EVELYN
ZAYSHLA FAL, OKSANA
ZOZAYA MARTINEZ, MARIA ARANTZAZU
ZUBIRI SOLA, MARTA
ZUDAIRE FERNANDEZ, ALBA
ZULET GANUZA, ITZIAR
ZURANO SALICIO, MAGDALENA
ZURILLA BALDA, MARIA BELEN
ZURILLA BALDA, MARIA PILAR
ZUZA LIZARRAGA, AYLA
–Baztertuak:
Deialdia argitaratu zen egunean enplegu eskatzaile gisa hilabete bat zeramala ez frogatzeagatik:
ACHKIR, MONIA
ECHAVARRI SERRANO, JUAN MANUEL
MATHEO LABEAGA, IÑAKI
Ez frogatzeagatik deialdiaren 3.3 atalean aurreikusitako salbuespena:
AIZPURU BIARGE, LAURA
ALDAYA CELADA, FROILAN
CIA JIMENEZ, MARIA
MUTUBERRIA AYESTARAN, OIHANE
OLARU, MADALINA IOSEFINA
Ez aurkezteagatik dagokion enplegu bulegoaren ziurtagiria, honako hauek egiaztatzeko: batetik, deialdia argitaratu zen egunean hilabete bat zeramala lan eskatzaile gisa, eta bestetik, inskripzio epean ez diola uko egin inongo lan eskaintzari:
APESTEGUIA INDA, MARIA SAGRARIO
CHACON ILUNDAIN, MARTA
JAUREGUI RODRIGUEZ, IBAI
PARRA LAREDO, AMPARO DEL SOCORRO
PIRIZ GONZALEZ, BEATRIZ ELENA
SORIANO ARBONIES, INES
TABAR GANUZA, ADRIAN
URSUA UGARTE, ESTHER
Ez aurkezteagatik inskribaturik egon den bitartean inolako lan eskaintzari ez diola uko egin adierazten duen ziurtagiria, ez frogatzeagatik deialdia argitaratu zenean lan eskatzaile gisa hilabete bat zeramala, eta ez aurkezteagatik edo ez egiteagatik lanbide arteko hileko gutxieneko soldatatik gorako diru-sarrerarik ez izateari buruzko aitorpena:
ARANGUREN GALARZA, EIDER
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.1.a) atalean ezarritako baldintza:
BENMOUSSA, MOURAD
CHU GARCIA, LYLIANA
MULI, ANGELINE MUENI
NINA LOZA, NATALY
RAMIREZ MONTOYA, GENESIS
RUELAS CALIZAYA, ESMERALDA MARIBEL
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.1.a) atalean eskatutako baldintza eta ez aurkezteagatik dagokion enplegu bulegoaren ziurtagiria, honako hauek egiaztatzeko: batetik, deialdia argitaratu zen egunean hilabete bat zeramala lan eskatzaile gisa, eta bestetik, inskripzio epean ez diola uko egin inongo lan eskaintzari:
EZZAHOULI, HOUDA
Lanbide arteko hileko gutxieneko soldatatik gorako diru-sarrerarik ez izateari buruzko aitorpena ez aurkezteagatik edo ez egiteagatik:
ONAINDIA EDROSO, LEIRE
VALENZUELA IGLESIAS, MONTSERRAT
ZABALZA OLDAN, NOELIA
Igoera txanda:
–Onartuak:
ALBISU CAJAL, YOLANDA
ARIZCUREN ARTOLA, M.ª PUY
BERZAL FERNANDEZ, PATRICIA
GARDE IRIARTE, ELENA
ITURGAIZ GORENA, MARIA JOSE
OLCOZ SUESCUN, MARIA ARANZAZU
ORTIZ CLARACO, NURIA
URMENETA TEJERO, M.ª ANGELES
ZAZPE TORREA, INES
–Baztertuak:
Ez aurkezteagatik 3.4. Bi oinarrian ezarritako ziurtagiria, zeinaren bidez egiaztatzen baita deialdiaren 2.1.2 atalean ezarritako baldintzak betetzen direla, eta deialdiaren 3.3 atalean aurreikusitako salbuespena ez frogatzeagatik:
AIZPURU BIARGE, LAURA
OLARU, MADALINA IOSEFINA
Ez aurkezteagatik 3.4. Bi oinarrian ezarritako ziurtagiria, zeinaren bidez egiaztatzen baita deialdiaren 2.1.2 atalean ezarritako baldintzak betetzen direla:
CANTERO LIZARRAGA, MARIA LOURDES
FLORES CANO, WILMA
HUAHUASONCCO APAZA, CECILIA ROXANA
LOPEZ SANMARTIN, LIGIA BLANCA
VICENTE NAPAL, LAURA
YOLDI AMORENA, MIREN
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.2.a) atalean ezarritako baldintza:
ROYO MALO, PATRICIA
Iragarkiaren kodea: F2001176
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50