2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
ORKOIEN
Deialdia, zerbitzu anitzetako bi lanpostu betetzeko. Onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Orkoiengo Udaleko alkateak, Alkatetzaren 2019ko martxoaren 13ko 135. Ebazpenaren bidez, onetsi du onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrenda zerbitzu anitzetako bi lanpostu betetzeko deialdian. Hura 2019ko 23. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, otsailaren 4an.
Onartuen behin-behineko zerrenda:
1. ABADIA PINILLOS, MIKEL
2. ABAIGAR GOMEZ, IÑAKI
3. ADRIAN LEZANO, IÑIGO
4. ADRIAN URIZ, DANIEL
5. AGUERRI LAHOZ, MIKEL
6. AGUERRI URTASUN, IGNACIO
7. AIERRA LARRAIOTZ, GUILLERMO
8. ALDAYA ITURRARTE, EGOITZ
9. ALDUNATE MARTINEZ, HECTOR
10. ALONSO LUCENA, KOLDO
11. ALONSO RAMOS, ANGEL
12. ALONSO USTARROZ, OSCAR
13. ACIN LURI, JUAN JOSE
14. ARADA GOYALDE, HODEI
15. ARAGUES ECAY, JOSE IGNACIO
16. ARAMBURU GARRALDA, MIREN JOSUNE
17. ARANA OLORON, JULIO
18. ARANA PERALES, JAIME
19. ARIZNABARRETA BERGARECHE, IKER
20. ARMENDARIZ UNZUETA, OSCAR
21. ARRASTIA MARTINEZ, JOSEBA MANU
22. ARRIOLA ALONSO, AITOR
23. AZKONA MORENTIN, FERMIN
24. AZPILICUETA GUEMBE, DAVID
25. BALENTZIA BIURRUN, HODEI
26. BARBARIN LUCIA, LUIS FERNANDO
27. BARBERA BUSTAMANTE, FRANCISCO DE ASIS
28. BAREA ZARZUELA, DAVID
29. BATUECAS CARRASCO, CARLOS
30. BELOQUI ELIZALDE, IGOR
31. BELZA RAZQUIN, JORGE
32. BERROGI PEREZ, IBAI
33. BIDAURRETA AZANZA, DANIEL
34. BURDASPAR CELAYA, ANGEL
35. BURGUETE ECHAVARRI, MIGUEL JAVIER
36. CAMPOS LAZKOZ, PATXI
37. CARLOS ERASO DE ESTEBAN, ALFONSO
38. CARRASCO BENITEZ, EDUARDO
39. CASADO ARDILLA, HECTOR
40. CASADO PALOMAR, PEDRO
41. CASPISTEGUI GORASURRETA, JUAN MARIA
42. CATALAN INFANTES, OSCAR
43. CERDAN LOPEZ, IGNACIO
44. CIA APEZTEGUIA, JOSE LUIS
45. CIA GARCIA, MARIA MAR
46. CIGANDA MURILLO, JOSEBA
47. COMPAINS ARANGUREN, KARLOS
48. COUSO CHAMARRO, ALEJANDRO
49. CRUCES AZPA, DIEGO
50. DE MIGUEL DE LOS PINOS, MANUEL
51. DIEZ REGUILON, IMANOL
52. DURO JIMENEZ, MANUEL
53. ECHAVARRI ECHANIZ, IÑIGO
54. ECHEVERRIA CORONADO, PEDRO JOSE
55. ENRIQUEZ BARRASA, FRANCISCO JAVIER
56. ESNAOLA ALEGRIA, MIKEL
57. ESPELOSIN AZPILICUETA, DAVID
58. ETXARTE ZAMBRANO, ALBERTO
59. EZKERRO MOSEN, KAIET
60. EZKURRA ERRO, MIKEL
61. EZKURRA ERRO, RAUL
62. FERNANDEZ LATASA, IRAITZ
63. FERNANDEZ MARLASCA, ADRIAN
64. FERRERO MORENO, JOSE IGNACIO
65. FLORES RAMOS, ANGEL
66. FUERTES OÑA, ROBERTO
67. GAINZA BERGARETXE, ROBERTO
68. GALLARDO HERNANDEZ, ALBERTO
69. GARAFFA, SILVANA RITA
70. GARCES ASURMENDI, CESAR
71. GARCIA CASTELL, IKER
72. GARCIA REDIN, MIGUEL
73. GARCIA RODRIGUEZ, IVAN MANUEL
74. GARMENDIA AGIRREZABALA, AITOR
75. GARRIZ VALLEJO, OIER
76. GASTAMINZA LECUONA, JUAN JOSE
77. GOMEZ MARCOS, ENRIQUE
78. GOÑI BIURRUN, IOAR
79. GOÑI FLORES, MAIALEN
80. GOÑI SAN MARTIN, JUAN CARLOS
81. GUTIERREZ LACUNZA, RUBEN
82. HERRERA MORATINOS, ALEJANDRO
83. HIJAZO AUNES, FRANCISCO JOSE
84. IDOATE IRIGOYEN, JAVIER
85. IGARRETA MARTINEZ, ANGEL MARIA
86. ILARREGUI CARRICABURU, IÑIGO
87. ILUNDAIN GORRITI, JOKIN
88. IMAZ MARTINEZ, RAUL
89. INCHAUSTI MILAGRO, ENEKO
90. IRIARTE FUERTES, ANGEL MARÍA
91. ITURRIA AMADOZ, IBAN
92. IZCUE CIA, IÑAKI
93. JAMAR BARBAJERO, MIGUEL JAVIER
94. JAUNARENA GOICOECHEA, JOSE IGNACIO
95. JAURRIETA IRIBARRREN, MARÍA
96. LAINEZ AGUIRRE, OSCAR
97. LAINEZ GOÑI, JAVIER
98. LANZAS PRO, FERMIN
99. LARRALDE CAMPROVIN, FRANCISCO JAVIER
100. LARRANUA USUNARIZ, ROBERTO
101. LARRAYA IRIARTE, MARIA BEGOÑA
102. LARREA ZABALO, JOAQUIN
103. LARUMBE ARRIBILLAGA, ALVARO
104. LARUMBE FERNANDINO, LUIS
105. LATORRE FARIÑAS, GERARDO JOSE
106. LAYOS GARCIA, MARIANO
107. LEGARDA DE PRADAS, HECTOR
108. LEGARRA BEUNZA, OIER
109. LIZARRAGA ARDANAZ, ARITZA
110. LIZARRAGA MUNARRIZ, IOSEBA
111. LOPEZ DE LA NIETA COSIN, ALVARO
112. LOPEZ INDURAIN, JOSE ANTONIO
113. LUNA NAVARRO, JUAN LUIS
114. LURI ROJAS, ALICIA
115. LURI ROJAS, JOSE CARLOS
116. LUSARRETA ELIA, JOSE JAVIER
117. MACUSO MORENO, PABLO
118. MADERA CARRACEDO, JOSE MARIA
119. MAIZA BARANDALLA, FRANCISCO JAVIER
120. MAJO PEREZ, ANTONIO
121. MANGADO EDERRA, JORGE
122. MARSAL ESNAOLA, GUSTAVO
123. MARTIARENA LEGARRA, ISMAEL
124. MARTINEZ DE SAN VICENTE GARAYALDE, TXOMIN
125. MARTINEZ MUÑOZ, ANGEL
126. MARTINEZ OSES, IGNACIO
127. MARTINEZ URRICELQUI, ALFREDO
128. MELERO ARRIAZU, VALENTIN
129. MENDIBIL GARCÍA, CESAR
130. MINA ZAPATA, JOSE JOAQUIN
131. MIRANDA ARGÜELLES, DANIEL
132. MITXELENA IRIZAR, JOKIN
133. MONTILLA LARRIQUETA, ALVARO
134. MONTOYA AGORRETA, URKO
135. MONTOYA URRETAVIZCAYA, GERMAN
136. MORALES ARANA, IÑIGO JESUS
137. MORENO IBAÑEZ, IBAI
138. MOYA PERALTA, RAMON ANTONIO
139. MUÑOZ OROZ, IÑAKI
140. MURILLO PEREZ, OSCAR
141. NUIN MORENO, ESTEBAN
142. NUIN ZABALZA, JULIO JOAQUIN
143. OCAÑA ALDAZ, IÑAKI
144. OLORITZ URRITZA, KEPA MIREN
145. OROZ SALVADOR, MIGUEL ANGEL
146. PEQUEÑO FERVENZA, BREIXO
147. PEREZ ESLAVA, JOSE IGNACIO
148. RAZQUIN LIZARRAGA, JOSE MARTIN
149. RECALDE ARRECHEA, JUAN MARIA
150. RECALDE GRACIA, LANDER
151. RIVED CRISTOBAL, ALFONSO
152. RODRIGUEZ MONTES, CARLOS
153. RODRIGUEZ PALACIOS, JOSE RAUL
154. ROMERO ORTIZ, JAVIER
155. ROMERO SAGASTI, CARMELO
156. RUBIO GOMEZ, JOSE OSCAR
157. RUBIO JAUREGUI, IÑAKI
158. RUEDA DIEZ, DANIEL
159. RUESGAS BERNAL, JOSE IGNACIO
160. RUIZ DE LARRAMENDI ECAY, JOSU
161. SAIZ CUBILLO, JUAN CARLOS
162. SAN MARTIN SANCHEZ, MIGUEL ANGEL
163. SAN MIGUEL ARTEAGA, IÑIGO
164. SAN SEGUNDO SUAREZ, FERNANDO
165. SANCHA GONZALEZ, ALFREDO
166. SANCHEZ ALCALA, ANDRES
167. SANTOS AMATRIA, JUAN PEDRO
168. SOARES DE SOUSA, JOSE TIAGO
169. SOLA ESTEBAN, MIKEL XABIER
170. SOTO AHECHU, JESUS
171. TORREA CASTERA, IBAI
172. TORREA GOIKOETXEA, IÑAKI
173. URABAYEN ZALBA, ALBERTO
174. URDIN PEREZ, XABIER
175. URIZ RUIZ DE LARRINAGA, JESUS
176. URMENETA MARTIN CALERO, JAVIER
177. URZAINKI BEORLEGI, LUIS
178. VALENCIA LABIANO, RUBEN
179. VALENTIN VELAZ, ROBERTO
180. VALLEJO GOICOA, ANE
181. VICTORIO SIERRA, JOSE MANUEL
182. ZABALZA SENOSIAIN, EUGENIO RICARDO
183. ZARAUTZ ARRUTI, ANGEL MARIA
184. ZUBIETA VALENCIA, MARTIN JOSE
185. ZUDAIRE LARRION, OSCAR
186. ZUFIA UGARTE, PABLO
187. ANDUEZA NAUSÍA, ROBERTO JUSTO
Baztertuen behin-behineko zerrenda:
a) NAN-aren kopia falta da:
1. JIMENEZ LIBERAL, AMANE
2. TORREA GOÑI, AITOR
b) Eskakizunean, sinadura falta da:
1. CALVO MARTINEZ, ANA BELEN
2. TELLECHEA GARCIA, MIKEL
3. ZUÑIGA PEREZ DE URABAIN, GANIX
c) NAN-aren kopia eta eskakizunean sinadura falta dira:
1. SANCHEZ GARCIA, SERGIO
Interesdunek 10 egun balioduneko epea izanen dute, ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, egokiak iruditzen zaizkien alegazioak aurkezteko eta akatsik izan bada, haiek zuzentzeko, udaletxean.
Orkoienen, 2019ko martxoaren 13an.–Alkatea, Carlos Arróniz Loyola.
Iragarkiaren kodea: L1903720