2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
EGUESIBAR
Alkatetzaren 1488/2017 Ebazpena.
Administrari laguntzaile lanpostu bat betetzeko deialdian
izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Ikusirik Eguesibarko Udalaren zerbitzuko administrari laguntzaile lanpostu bat oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdiaren espedientea.
Eskabideak aurkezteko epea iraganik, egoki da izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda onestea.
Deialdiaren 5.1. oinarrian xedatutakoari jarraikiz,
EBATZI DUT:
1. Onestea administrari laguntzaile lanpostu bat oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda. Hona hemen:
–Onartuen zerrenda:
ABREGO MARCHUETA, BEATRIZ
AGESTA LUSARRETA, MAITE
AIZPÚN RIVAS, EVA
ALBÉNIZ LUQUÍN, MARÍA LUISA
ALDAY SOBEJANO, PABLO
ALFAURE JIMÉNEZ, M.ª ELENA
ANABITARTE AYANZ, AMETS
ANAYA HUARTE, CRISTINA
ANAYA HUARTE, M.ª ÁGEDA
ANDRÉS OSINAGA, AINARA
ANDUEZA AINZUA, M.ª ÁNGELES
ANSORENA INDURÁIN, ADELAIDA
ANTOÑANA GARRALDA, DAVID
ARANA SALAS, MIGUEL ÁNGEL
ARANGUREN LÓPEZ, LAURA
ARINA ECHARTE, SONIA
ARIZTEGI MARIEKURRENA, IRUNE
ARMENDÁRIZ GÓMEZ, PAOLA
ARMENDÁRIZ TIRAPU, M.ª IZASKUN
ARREGUI IBÁÑEZ, MARÍA
ARRIETA PERURENA, NEREA
ARRONDO JIMÉNEZ, VANESSA
ARTZELUS ABADÍA, ITZIAR
ASCUNCE PARADA, DANIEL
ASIÁIN ERRO, M.ª RONCESVALLES
ATXA ARANBURU, LOREA
AYESA USOZ, M.ª TERESA
AZCOITI TANCO, MIKEL
AZCONA ANDUEZA, RAQUEL
AZKUNE ETXABARRI, KOLDOBIKA
BAIGORRI VÁZQEZ, FRANCISCO JAVIER
BARBER DE CARLOS, ALAIA
BARBERÍA PÉREZ, ANTXON
BAUTISTA TISCAR, ANA MARÍA
BEA GARBISU, KATIXA
BERANGO GOÑI, BARBARA
BERANGO IDOATE, ARANTXA
BERIAIN IBÁÑEZ, MARÍA
BERNAL ILZARBE, VANESA
BEUNZA URRIZA, AITOR
BOLEA AGUILAR, CARLOS ENRIQUE
BOTONOGU, LUMINITA
BUENO CLAVERÍA, RAQUEL
BÚRDALO MORUJO, ISABEL
CADENAS JANO, YOANA
CALLEJA CUESTA, IGNACIO
CALLIZO AZQUETA, SILVIA
CARIÑENA LEÓN, CRISTINA
CASALES ZOCO, AITZIBER
CERÓN LLIVE, PATRICIO XAVIER
CHALER BLASCO, FCO. JAVIER
CIAURRIZ UGARTE, ANA ESTHER
CIORDIA LÁZARO, INÉS ASUNCIÓN
CUADROS RODRÍGUEZ, SORAYA
DE CARLOS INCHAUSTA, IÑAKI
DEL BOSQUE OLAVERRI, ITZIAR
DEL RIO HERNÁNDEZ, EVA
DIAS, CILENE
DÍAZ DE CERIO ARRASTIO, JOANA
DÍEZ MARTÍNEZ DE MORENTÍN, MERCEDES
DONAZAR VERA, IKER
DOS SANTOS CHARDA, EVA
ECHAURI ARANA, JOSÉ JAVIER
ECHEGARAY BAJO, ANA
ECHEVERRIA ECHEVERRIA, JESÚS FÉLIX
ECHEVERRÍA LARUMBE, AMALE
EGURZA BENITO, LAURA
EKIZA JUANIZ, VIRGINIA
ELCANO GOÑI, AMAIA
EQUISOÁIN GORRIZ, JOSÉ MARÍA
ERASO GOÑI, LUCÍA
ERVITI ILUNDÁIN, ÁLVARO
ERVITI ILUNDÁIN, MARCOS
ESPINAL ESPINAL, NEREA
ESTEVEZ ABEYTUA, SILVIA
EZCURDIA LÓPEZ, AINTZANE
FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, M.ª JOSÉ
FERNÁNDEZ JIMÉNEZ, JUANA M.ª
FERRÁNDEZ PLANAS, M.ª MONTSERRAT
FILLOY VÁZQUEZ, ITZIAR
FLAMARIQUE MARIÑELARENA, M.ª NATIVIDAD
FUENTES CALETRIO, EVELIA
FUENTES GUTIÉRREZ, MIREN ALAZNE
GAINZA ERRO, MARÍA PÍA
GAMBOA ANDUEZA, M.ª TERESAGARCÍA CASQUETE, KAREN ROMINA
GARCÍA GONZÁLEZ DE MONASTERIOGUREN, IRATXE
GARCÍA LEGARDA, EMILIO
GARCÍA PÉREZ, RAQUEL
GARDE RUIZ DE LAS HERAS, ENEKO
GARRALDA PASCAL, ESTIBALIZ
GARRALDA RECLUSA, MIKEL
GARRIDO RUIZ, M.ª DEL ROCÍO
GARRO LACABE, FCO. JAVIER
GARZARÓN VALERO, MERITXELL
GIL AGUINAGA, ENRIQUE
GOICOECHEA FERRÁNDEZ, BEATRIZ
GOLDÁRAZ OCHOA, AMAIA
GÓMEZ SAN JOSÉ, JERÓNIMO
GONZÁLEZ LARREA, BEATRIZ
GONZÁLEZ LERA, M.ª JESÚS
GONZÁLEZ OTAEGUI, NEKANE
GONZÁLEZ ULIBARRENA, AMAIA
GOÑI ELIZALDE, LEYRE
GOÑI ENCISO, ARACELI
GOÑI ESQUIROZ, ROSA
GOÑI HERNÁNDEZ, IKER
GOÑI MOLER, BERTA JACINTA
GOROSTIAGA ESKUBI, AINARA
GOYA ESCUDERO, PAULA
GOYENECHE OYOLA, PAULA ANDREA
GUARDADO MINCHINELA, MARTA
GURREA EZQUERRO, SUSANA
GURRUTXAGA ERRANDONEA, IGOR
GUTIÉRREZ ZOTES, ROCIO
GUZMÁN PÉREZ, CARLOS
HERNAIZ OYAREGUI, SARA M.ª
HERRERA BERTIZ, MAITE
HERRERA CÓZAR, DAVID
HORMAZABAL SANZ, IÑIGO
HUARTE ESÁIN, M.ª NIEVES
HUICI BERROZPE, MAIA AINTZANE
IBERO EGAÑA, NAIARA
IGAL ABENDAÑO, ISABEL
IGAL OCARANZA, AMAYA
ILUNDÁIN CHAMARRO, JAVIER
ILUNDÁIN EL BUSTO, YOLANDA
IMAZ MÁRQUEZ, RAQUEL
IMIZCOZ CAMPOS, MARTA
INCHUSTA CASTELEIRO, DAVID
IPARRAGUIRRE MADARIAGA, ESTIBALIZ
IRIARTE SOLA, MIKEL
IRIARTE SUBTIL, BLANCA
ITOIZ ALIAGA, AMAYA
IZCUE ISTÚRIZ, ARANTZA
IZETA ARRATXE, NORA
IZPURA ESQUÍROZ, RAQUEL
JIMÉNEZ ARAGÓN, IRATI
JIMÉNEZ COLÁS, JAIONE
JIMÉNEZ LÁNGUIZ, GEMA
JIMÉNEZ PÉREZ, MARÍA
JORDÁN GOÑI, CRISTINA
JUVERA VILLEGAS, PATRICIA
LABIANO AZPÍROZ, M.ª CRISTINA
LARA JIMÉNEZ, CRISTINA
LARREA ZABALO, JOAQUÍN
LARRINAGA ÁLVAREZ, ASIER
LASA SARASTI, LEIRE
LASA USTÁRIZ, SUSANA
LATASA GIL, LAURA
LATASA SOLA, ARANTXA
LEACHE ALBÉNIZ, RAQUEL
LEACHE SARASIBAR, M.ª LOURDES
LECUMBERRI BELZUNEGUI, ANA
LINTO OROZ, UXUE
LIZARRAGA JODAR, EDURNE
LOPERENA QUIRÓS, IGNACIO
LÓPEZ GALLEGO, AIDA
LUCERO CUESTA, ANABELLA
LUS ZUFÍA, IOSUNE
MAIZA BEGUIRISTÁIN, M.ª MERCEDES
MANGANI, GRACIELA ANDREA
MANSEGO TALAVERA, M.ª LUISA
MARIJUAN SERRANO, AINHOA
MARMOLEJO VÁSQUEZ, NIXA
MARQUINA SALINAS, ANA ISABEL
MARTÍN POZO, SERGIO
MARTÍNEZ DE SAN VICENTE CAMPOS, ITZIAR
MARTÍNEZ FERNÁNDEZ, ANA BELÉN
MARTÍNEZ GRACÍA, MARÍA
MARTÍNEZ OCAÑA, M.ª EUGENIA
MARTÍNEZ SANZ, M.ª PILAR
MARTÍNEZ ZABALZA, M.ª ROSARIO
MATA ALEGRÍA, IÑAKI
MATEO SAMANES, RAQUEL
MATUTE LASHERAS, CARLOS
MAULEÓN ANTONIO, FERNANDO
MAULEÓN OSÉS, NATALIA
MAYO HERMOSO DE MENDOZA, GORKA
MAZUELAS BASTERRA, JAVIER
MEDINA PASCUAL, IOSUNE
MENDIONDO VELAZ, MARGARITA
MERINO SALÓN, ELENA
MERLO ARANA, ANA ISABEL
MERLO ARANA, M.ª JESÚS
MIJI ABENDAÑO, HODEI
MILLARES SENOSIÁIN, LAURA
MIRANDA MARQUINA, BLANCA ESTHER
MONCADA BAUTISTA, CLAUDIA MARCELA
NAVARRETE LÓPEZ, M.ª ISABEL
NEGREDO RUIZ, MERCEDES YOLANDA
NUÑEZ FUENTES, M.ª ISIDORA
OHARRIZ PETRIRENA, NEKANE
OJER ZABALZA, LAURA
OLAETXEA OTERMIN, MARÍA
OLAGÜE GARCIANDÍA, SILVIA
OLORIZ AZPILICUETA, AMAIA
ORTEGA NIETO, LORENA
OTAEGUI CANTERO, KOLDO
OTAEGUI SAIZAR, NAIARA
OYARZUN ZUBIRIA, LEIRE
PAEVA TRIFONOVA, ANI RUMENOVA
PAISÁN FERNÁNDEZ, ENARA
PALACIOS BEGUIRISTÁIN, SAIOA
PARDO GOÑI, REGINA
PARRA PÉREZ, EVA M.ª
PASCUAL DELGADO, SILVIA
PASCUAL RUIZ, FERNANDO
PEREDA PÉREZ, EVA M.ªPÉREZ ARTUCH, ÁNGEL M.ª
PÉREZ DE ALBÉNIZ CRESPO, MARTA
PÉREZ DE ARRILUCEA SEGÚ, INÉS
PÉREZ GONZÁLEZ, RUBÉN
PÉREZ LARRAMBEBERE, M.ª PILAR
PÉREZ MARTÍNEZ, SONIA
PÉREZ SALAZAR RESANO, MARÍA
PERURENA BELZA, M.ª JOSEFA
PINILLO MORENO, IVÁN
PIPAÓN MERINO, M.ª DIVINA
PITILLAS LÓPEZ, IZASKUN
POSADAS AMORENA, ELENA
RAMÓN SÁNCHEZ, EVA
REBOTA ESCRIBANO, DIANA
REDÍN OSIA, ISABEL
REYES YANGUAS, IDOYA
RIVES AIZPÚN, EVA
RODRÍGUEZ ALONSO, M.ª TRINIDAD
RODRÍGUEZ ANTÓN, ALMUDENA
RODRÍGUEZ MONTES, CARLOS
ROYO DONAMARÍA, BEATRIZ
RUIZ RODRÍGUEZ, MARTÍN
SÁINZ LÁINEZ, LAURA
SALINAS MUNÁRRIZ, ANDREA
SAN MARTIN MONTON, NAGORE
SAN MARTÍN MOROTE, M.ª INÉS
SAN MIGUEL ANDONEGI, AMAIA
SÁNCHEZ ESTEVES, JOSÉ MIGUEL
SÁNCHEZ ORELLA, CÉSAR
SANTESTEBAN TELLECHEA, VANESA
SANZ LOZANO, TEO
SANZ MARIN, RHUT
SANZ MARTÍNEZ, MAIALEN
SARRASIN URKIOLA, MIKEL
SENOSIÁIN ARREGUI, LETICIA
SERRANO GARCÍA, BERTA
SESMA SANZ, VIRGINIA GREGORIA
SIMÓN DE GOÑI, OIHANE
SOBRINO PACHECO, MARÍA VICTORIA
SOLSOL TRUJILLO, LESLIE KELLER
SOTERAS LÓPEZ, M.ª ISABEL
TABAR MARTÍN, M.ª TERESA
TIMÓN GARCÍA, SONIA
TORREA RÍPODAS, MAIDER
TORRES CÓRDOBA, M.ª INMACULADA
UNZÚE SALINAS, IKER
URDÁNIZ MARTÍNEZ, ANA ISABEL
URDIN PÉREZ, VIRGINIA
URIZ BEGUIRISTÁIN, M.ª JESÚS
URRA LAITA, ITZIAR
URRA MASIP, BLANCA VICTORINA
URRALBURU RODAN, LEYRE
URRUTIA IRIGOYEN, HODEIA
VALDEZATE ROYO, M.ª MONTSERRAT
VÁZQUEZ VEGA, OIHANA
VELASCO PÉREZ, JOSÉ IGNACIO
VIDAURRETA DE LA CRUZ, MIGUEL
VIDAURRETA DE LA CRUZ, RICARDO
VIDONDO AZNAR, NURIA
VILAÑA ROBALIÑO, SHIRLEY CATALINA
VILLANUEVA ESÁIN, ALEJANDRA
VILLANUEVA ORTIZ, SANDRA
ZABAL AZPIROZ, M.ª DOLORES
ZABALZA IMIZCOZ, M.ª VISITACIÓN
ZABALZA LÓPEZ, AINHOA
ZANDUETA CRIADO, ARGI
ZAPATA ISO, IZASKUN
ZARRANZ OTEIZA, M.ª ARANZAZU
ZUASTI MARTÍN DUQUE, M.ª VERÓNICA
ZUBIETA GAINZA, AITZIBER
ZUÑIGA IRIARTE, SERGIO
ZURBANO CRESPO, SARA
–Baztertuen zerrenda:
Deialdiko 3.2 a) eta b) oinarrian aipatzen diren agiriak ez aurkezteagatik:
ASURMENDI ESTELLA, RAQUEL
Eskabidea epez kanpo aurkezteagatik:
GARCÍA OTAMENDI, IMANOL
2. Deialdiaren 5. oinarrian xedatutakoaren arabera, zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratuko da. Argitaratu eta hamar egun balioduneko epean, interesdunek egoki iruditzen zaizkien erreklamazioak aurkez ditzakete.
Sarrigurenen, 2017ko abenduaren 15ean.–Alkatea, Alfonso Etxeberria Goñi.
Iragarkiaren kodea: L1714601