Iragarkia
81. ALDIZKARIA - 2012ko apirilaren 30a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.1. Kargu-uzteak, izendapenak eta bestelako egoerak
831/2012 EBAZPENA, apirilaren 13koa, Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak emana, arlo autonomikoko lekualdatze lehiaketako deialdian esleitutako destinoak argitara ematen dituena. Lekualdatze lehiaketa hori kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat egin zen: Maisu-maistren Kidegoa, Bigarren Hezkuntzako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen Kidegoa, Hizkuntza Eskola Ofizialetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Musikako eta Arte Eszenikoetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa eta Arte Plastikoetako eta Diseinuko Katedradunen, Irakasleen eta Tailer Maisuen Kidegoa.
Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak urriaren 13an emandako 2066/2011 Ebazpenaren bidez, autonomia erkidegoko lekualdatze lehiaketarako dei egin zen, kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat: Maisu-maistren Kidegoa, Bigarren Hezkuntzako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen Kidegoa, Hizkuntza Eskola Ofizialetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Musikako eta Arte Eszenikoetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa eta Arte Plastikoetako eta Diseinuko Katedradunen, Irakasleen eta Tailer Maisuen Kidegoa.
Gero, Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak apirilaren 2an emandako 789/2012 Ebazpenaren bidez, Maisu-maistren Kidegoko irakasle funtzionarioentzako arlo autonomikoko lekualdatze lehiaketako deialdiaren barruan, destinoen behin betiko esleipena onetsi zen.
Halaber, Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak apirilaren 2an emandako 790/2012 Ebazpenaren bidez, destinoen behin betiko esleipena onetsi zen, honako kidego hauetako irakasle funtzionarioentzako arlo autonomikoko lekualdatze lehiaketako deialdiaren barruan: Bigarren Hezkuntzako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen Kidegoa, Hizkuntza Eskola Ofizialetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Musikako eta Arte Eszenikoetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa eta Arte Plastikoetako eta Diseinuko Katedradunen, Irakasleen eta Tailer Maisuen Kidegoa.
Bi ebazpen horiek Hezkuntza Departamentuko Argibide eta Agiri Bulegoan eta www.educacion.navarra.es Interneteko helbidean argitaratu ziren, 2012ko apirilaren 2an, eta bi kasuetan lekualdatze lehiaketan esleitutako destinoak Nafarroako Aldizkari Ofizialen argitara daitezela agintzen da, deialdiaren hamahirugarren oinarriaren 3. atalari jarraikiz.
Horiek horrela, bidezkoa da arlo autonomikoko lekualdatze lehiaketako deialdian esleitutako destinoak argitaratzea. Lekualdatze lehiaketa hori kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat egin zen: Maisu-maistren Kidegoa, Bigarren Hezkuntzako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen Kidegoa, Hizkuntza Eskola Ofizialetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Musikako eta Arte Eszenikoetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa eta Arte Plastikoetako eta Diseinuko Katedradunen, Irakasleen eta Tailer Maisuen Kidegoa.
Hezkuntza Departamentuko Hezkuntza Baliabideen zuzendari nagusiaren abuztuaren 3ko 15/2011 Ebazpenaren bidez eskuordetutako eskudantziak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Arlo autonomikoko lekualdatze lehiaketako deialdian esleitutako destinoak argitara ematea. Lekualdatze lehiaketa hori kidego hauetako irakasle funtzionarioentzat egin zen: Maisu-maistren Kidegoa, Bigarren Hezkuntzako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen Kidegoa, Hizkuntza Eskola Ofizialetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa, Musikako eta Arte Eszenikoetako Katedradunen eta Irakasleen Kidegoa eta Arte Plastikoetako eta Diseinuko Katedradunen, Irakasleen eta Tailer Maisuen Kidegoa. Destinoak ondokoaren arabera ageriko dira:
I. eranskina: Maisu-maistren Kidegoko funtzionarioei esleitutako destinoak, ikastetxea edo herria aukeratzeko lehentasunezko eskubideak kontuan hartuta esleitutakoak.
II. eranskina: Maisu-maistren Kidegoko funtzionarioei esleitutako destinoak.
III. eranskina: irakasleen gainerako kidegoetako funtzionarioei esleitutako destinoak.
2. Ebazpen hau eta eranskinak Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara daitezela agintzea.
3. Ebazpen honen eta eranskinen aurka gora jotzeko errekurtsoa aurkezten ahal da, Lehendakaritzako, Administrazio Publikoetako eta Barneko kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, argitaratu eta biharamunetik aurrera.
4. Ebazpen hau eta eranskinak igortzea Idazkaritza Tekniko Nagusiari, Baliabide Ekonomikoen Zerbitzuari eta Giza Baliabideen Zerbitzuko Langileriaren Plantillako Bulegoari eta Deialdien Atalari, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2012ko apirilaren 13an.-Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendaria, Begoña Unzué Vela.
I. ERANSKINA Maisu-maistren Kidegoko funtzionarioei esleitutako destinoak, ikastetxea |
IZEN-DEITURAK | IKASTETXEA | ESPEZIALITATEA ETA HIZKUNTZA |
IKASTETXEA AUKERATZEKO LEHENTASUNEZKO ESKUBIDEA | ||
AGUAS MESTRE, MARTA | ZIZUR NAGUSIKO CAMINO DE SANTIAGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
LEZA LANDER, YOLANDA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
ORTE CALVO, ELISA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
PEREZ FERNANDEZ, MARIA VISITACION | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
TORRANO ECHAVARRI, MARIA CRISTINA | IRUÑEKO ERMITAGAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
HERRIA AUKERATZEKO LEHENTASUNEZKO ESKUBIDEA | ||
ERREA LARRAMENDI, MARIA MILAGROS | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
MARTINEZ OTERMIN, VIRGINIA | MUTILOAKO SAN PEDRO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
II. ERANSKINA Maisu-maistren Kidegoko funtzionarioei esleitutako destinoak |
IZEN-DEITURAK | IKASTETXEA | ESPEZIALITATEA ETA HIZKUNTZA |
AGIRRE ZESTAU, JUAN CARLOS | JAUNTSARASKO OIHANZABAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
AGUADO CALVO, MARIA CRISTINA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
AGUILERA VILLALOBOS, MARIA ELENA | AGOIZKO SAN MIGUEL HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) - IBILTARIA |
AGUILERA VILLALOBOS, PATRICIA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
AGUIRRE MARTINEZ, ANA LUISA | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
AINCIOA URIZ, EKAITZ | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
AISA SOLA, MONTSERRAT | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALBENIZ ELSO, MAIDER | ORKOIENGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ALCHU OLAECHEA, MARIA TERESA | BERAKO RICARDO BAROJA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ALDANA VIZUETE, MARIA ELENA | LODOSAKO ANGEL MARTINEZ BAIGORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALDEA ZORRAQUIN, ANA CARMEN | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALDUNCIN MARTINEZ, MARIA ARANZAZU | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ALECHA RECARTE, MARIA ANGELES | IRUÑEKO VICTOR PRADERA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALFARO AUSEJO, ELENA | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALFORJA SERRANO, MARIA LUZ | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALONSO SOLA, CARLA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
ALTUNA MARTINEZ, AMAYA | OBANOSKO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
ALVARO GARCIA, SUSANA CRISTINA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ALZA GARCIA, MARIA CARMEN | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (E) - IBILTARIA |
ALZUETA GALLUES, MARIA TERESA | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
AMOREBIETA MORCILLO, ANGEL | IRUÑEKO ANDRES MUÑOZ GARDE HBIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
AMOROS OSCOZ, JOSE RAMON | LESAKAKO IRAIN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ANDRES VARA, MARIA ISABEL | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
ANDUEZA BALLIRIAIN, CRISTINA | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ANSO MUNARRIZ, VIRGINIA | BERIAINGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
ANTON LARA, BELEN | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
AOS PEREZ DE OBANOS, JESSICA | LARRAGAKO SAN MIGUEL DE LARRAGA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ARBIZU CALANDA, AMAIA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
ARCHANCO LEOZ, IXONE | GARESKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ARCHANCO MANCHO, AINHOA | ZUBIRIKO XABIER ZUBIRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ARELLANO CANGAS, JOSE CARLOS | BERRIOZARKO DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (DBH) (G) |
ARIGITA LAHUERTA, MARIA JOSE | LIZARRAKO ESKUALDEA | KULTUR GUTXIENGOAK (G) |
ARIZ ANSO, CLARA EUGENIA | ERRONKARIKO JULIAN GAYARRE HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ARNAIZ CACERES, MIREN ITSASO | IRUÑEKO AMAIUR IKASTOLA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) |
ARRARAS AYERDI, MIREN JONE | ARESOKO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) - IBILTARIA |
ARRIETA ALCALDE, MIREN | ELIZONDOKO SAN FRANCISCO JAVIER HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ARRIJURIA JAIMERENA, MARI | ERRATZUKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ARRULA ARBIZU, SANDRA | FITEROKO JUAN DE PALAFOX HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ASEGUINOLAZA AZCARGORTA, MAITENA | ELIZONDOKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (E) |
ASTIZ EGUZQUIZA, MAITE | UHARTE ARAKILGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
AYENSA MENDEZ, JAVIER | ERRIBERRIKO PRÍNCIPE DE VIANA HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) - IBILTARIA |
AYERDI SERRANO, MAIDER | GARESKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
AZCARATE ZUBELDIA, BLANCA ESTHER | IRUÑEKO SAN JUAN DE LA CADENA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
AZCONIZAGA CHURRUCA, JAIONE ARRATE | BURLATAKO ERMITABERRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
AZNAREZ SOLA, BEATRIZ | ALESBESKO EL CASTELLAR HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
AZPILICUETA MARTINEZ, RAUL | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
BAJO AYUSO, RAQUEL | SESMAKO VIRGEN DE NIEVAS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BALDA EZKURDIA, JOKIN | LEKUNBERRIKO IBARBERRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
BARBARIN ARANA, AURKENE | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
BARBERENA IRIBARNEGARAY, MARIA ICIAR | LARRAINTZARKO OBISPO IRURITA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
BARKOS BELOKI, LIONEL | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
BARRON PEREZ, MARIA JESUS | SESMAKO VIRGEN DE NIEVAS HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
BEAUMONT MANDADO, AINHOA | SARTAGUDAKO NUESTRA SRA. DEL ROSARIO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
BERANGO GARCIA, YOLANDA | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BERASTEGUI HUICI, IONE | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
BERASTEGUI LOZANO, BLANCA | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
BERMEJO ITURGAIZ, JOSE JAVIER | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
BEZUNARTEA OROZ, MAITE | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BLANCO DE MIGUEL, EVA ESTHER | PITILLASKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
BLASCO ZOCO, OLGA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
BOTE MELENDO, AINARA | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
BRAVO IRISO, LAURA | ZARRAKAZTELUKO VIRGEN DE LA OLIVA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
BRAVO VELEZ, AINHOA | MURILLO EL FRUTOKO RAIMUNDO LANAS HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
BURUSCO REMONDEGUI, SONIA | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
CABALLERO ZUBELDIA, MIREN | LEITZAKO ERLETA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
CACHO LOPEZ, MARIA JESUS | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARIA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CASLA OZCOIDI, MARIA CRISTINA | ZIZUR NAGUSIKO CATALINA DE FOIX HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CASTELLANO ARRASTIA, MARIA ENCARNACION | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CASTELL-RUIZ MORENO, EDURNE | CABANILLASKO SAN JUAN DE JERUSALEN HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
CASTIELLA ONA, MARIA DE UJUE | IRUÑEKO AZPILAGAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
CASTILLO PASTOR, ALMUDENA | ARTAXOAKO URRACA REINA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
CIGANDA OLANO, JOANA | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
CILLA RUIZ, RAQUEL | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
CLEMENTE IDIAZABAL, ANDER | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
COMERON CHICO, MARIA JOSE | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
CORDON BAZTAN, MARIA CARMEN | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
COUSO SAGARDIA, MIREN | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
DALLO BARANDALLA, MARIA JOSE | BARAÑAINGO ALAIZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (DBH) (E) |
DE CARLOS LAZCANO, YOLANDA | LARRAINTZARKO OBISPO IRURITA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
DE LA ROSA FERNANDEZ, RAQUEL | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
DE MATEO ALVAREZ, MARIA NOEMI | ARANTZAKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
DE RUEDA LEIZA, YOLANDA | ALMANDOZKO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) - IBILTARIA |
DEL HOYO SAN RAFAEL, LARA MARIA | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
DEL RIO ARTASO, MARIA CARMEN | MIRANDA ARGAKO SAN BENITO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DELGADO BRATOS, MONICA | CARCARKO VIRGEN DE GRACIA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DELGADO CHACON, MARIA DEL CARMEN | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DELGADO URRA, MARIA ARANZAZU | ZIZUR NAGUSIKO ERRENIEGA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
DIAZ ARISTIZABAL, MIREN KARMELE | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
DIAZ DE RADA PARDO, LEYRE | MILAGROKO VIRGEN DEL PATROCINIO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DIAZ PINILLOS, MONICA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
DIAZ RUIZ, SUSANA | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
DOMINGUEZ MARTI, MARIA DOLORES | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
DONAZAR ZABAL, TOMAS | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | MATEMATIKA (DBH) (E) |
ECHARRI MARCO, AITZIBER | BERRIOZARKO MENDIALDEA II HLHIP | MUSIKA (E) - IBILTARIA |
ECHAVARRI LOPEZ, ION | BURLATAKO ERMITABERRI HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
ECHAVE CERDAN, MONICA | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
EGEA ORTIZ, ANA ISABEL | GARESKO HLHIP | MUSIKA (G) |
EKIZA CASTILLO, MARIA ASUNCION | UHARTEKO ZUBIARTE EUSKALTEGIA HEIIP | EUSKARA HELDUENTZAT (E) |
ELCORO SAEZ DE ASTEASU, AINHOA | ARESOKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ELIZALDE AROSTEGUI, NEREA | ARTAXOAKO URRACA REINA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ENCISO BELLOSO, SHEILA | ANDOSILLAKO VIRGEN DE LA CERCA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
ERAUSQUIN IZAGUIRRE, MARIA CARMEN | AGOIZKO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ERRANDONEA ELIZONDO, GONZALO | ARANTZAKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ERREA VIZCAY, MAITE | MILAGROKO VIRGEN DEL PATROCINIO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ERVITI LARREA, RAQUEL | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
ESAIN LAZCANO, MARIA | BARASOAINGO MARTIN AZPILCUETA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
ESCARTIN COMIN, MIGUEL ANGEL | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ESCRIBANO AYENSA, ASUNCION CECILIA | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ESEVERRI HUALDE, BEGOÑA | IRUÑEKO VICTOR PRADERA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ESKUBI ENCAJE, AITZIBER | ANTSOAINGO EZKABA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ETXEBERRIA ZIRITZA, MAITE | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
FERNANDEZ CAMPOMANES, AIDA | TAFALLAKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (G) |
FERNANDEZ DE LAS HERAS ANSORENA, IZASKUN | IRUÑEKO EL LAGO DE MENDILLORRI HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
FERNANDEZ FERNANDEZ, MARIA ANGELES | BERIAINGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
FERNANDEZ MILLAN, MARIA DE LOS ANGELES | ABLITASKO SAN BABIL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
FERNANDEZ SOLCHAGA, ANA | LIZARRAKO ESKUALDEA | KULTUR GUTXIENGOAK (G) |
FERREIRA PINTO, VERONICA | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
FERRER GURPEGUI, OLGA | MUTILOAKO SAN PEDRO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
FLOREZ BUSTO, MARIA INMACULADA | MILAGROKO VIRGEN DEL PATROCINIO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
FRAILE SESMA, PATRICIA | CINTRUENIGOKO OTERO DE NAVASCUES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GABINO REBORDINOS, LORENA | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
GALDEANO CALANDA, MARIA | ZUDAIRIKO LAS AMESCOAS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GALLEGO LOPEZ, MARIA DEL CARMEN | RIBAFORADAKO SAN BARTOLOME HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GAMBRA GONZALEZ, MARIA PILAR | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GARCIA ARZOZ, LAURA | IRUÑEKO CARDENAL ILUNDAIN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
GARCIA ESLAVA, IÑIGO | URROTZ-HIRIKO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
GARCIA FLORES, EDURNE | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) |
GARCIA GONZALEZ, DANIEL | IRUÑEKO VICTOR PRADERA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
GARCIA LOPEZ, GARAZI | SANTAKARAKO NUESTRA SRA. DE LA ASUNCION HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
GARCIA PEREZ, MARIA LOURDES | ERRIBERRIKO PRÍNCIPE DE VIANA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GARRIDO GONZALEZ, MARIA INES | AZAGRAKO FRANCISCO ARBELOA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
GARRIDO PASCUAL, LEYRE | TAFALLAKO MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
GARRUES PASCUAL, IRANTZU | BARAÑAINGO ALAIZ HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
GAZTELU MORIANA, ADRIANA | IRUÑEKO EL LAGO DE MENDILLORRI HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
GILABERT RUBIO, MARIA ROSARIO | IRUÑEKO ESKUALDEA | KULTUR GUTXIENGOAK (G) |
GOICOECHEA OREJA, JAIONE | SAN ADRIANGO ALFONSO X EL SABIO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
GOIKOETXEA BARANDIARAN, JOSEBA ANDONI | TAFALLAKO MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
GOLDARACENA GOÑI, MARIA TERESA | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
GOMEZ CALVO, MARIA SONIA | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GONZALEZ DIEGO, ANA MARIA | IRUÑEKO HEGOALDE IKASTOLA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
GONZALEZ HERNANDEZ, MARIA LEONOR | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARIA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GONZALEZ NAVARRO, CRISTINA | ORKOIENGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
GONZALO GAMBOA, NEREA | URDIAINGO HERRI ESKOLA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
GONZALO RODRIGO, SUSANA | FITEROKO JUAN DE PALAFOX HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GOÑI VERGARA, JUAN IGNACIO | VILLATUERTAKO SAN VEREMUNDO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
GORRIA ARRULA, ITZIAR | ARTAXOAKO URRACA REINA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
GRELA SADA, IDOIA | MILAGROKO VIRGEN DEL PATROCINIO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
GUILLEN GUILLEN, MARIA ROSARIO | BARASOAINGO MARTIN AZPILCUETA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
GUILLEN PETRINA, MARIA ISABEL | IRUÑEKO VICTOR PRADERA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
GURPEGUI JIMENEZ, AINHOA | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARIA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
GUTIERREZ VAZQUEZ, IZASKUN | DONEZTEBEKO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
HERMOSO BURILLO, DIANA | CORTESKO CERRO DE LA CRUZ HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
HERNANDEZ ARRIETA, MARIA EUGENIA | IRUÑEKO NICASIO DE LANDA HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) - IBILTARIA |
HERNANDEZ CARBONELL, MARIA GRACIA | CARCARKO VIRGEN DE GRACIA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
HERNANDEZ IMIRIZALDU, ANDREA | AGOIZKO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
HERNANDEZ SANTIDRIAN, MARIA ARANZAZU | BURLATAKO HILARION ESLAVA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
HUARTE AZPIROZ, MARIA BEGOÑA | IRUÑEKO HEGOALDE IKASTOLA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
HUARTE CIRIZA, OIHANE | MARTZILLAKO SAN BARTOLOME HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
HUARTE ESCUDERO, ALICIA | GARESKO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
HUESA GARRO, ALICIA | IRUÑEKO CARDENAL ILUNDAIN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
HUGUET LACARRA, MARIA PEÑA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
HUGUET MUNARRIZ, ALFREDO | TUTERAKO HUERTAS MAYORES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
IDOATE CERVANTES, ANA | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
ILUNDAIN GUILLEN, MARIA TERESA | TAFALLAKO MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
IÑIGO REGAIRA, MIKEL | BURLATAKO ERMITABERRI HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
IRAGORRI BARBERENA, NEREA | SARTAGUDAKO NUESTRA SRA. DEL ROSARIO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
IRAZOLA LASUEN, ARRATE | LOS ARCOSKO SANTA MARIA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
IRIARTE EGUZQUIZA, JOSE JAVIER | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
IRIARTE OSES, AINHOA | RIBAFORADAKO SAN BARTOLOME HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
IRIBARREN PEREZ, MARIA CRUZ | IRUÑEKO AZPILAGAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
IRIGOIEN BERTIZ, ITXARO | GOIZUETAKO ANDRES NARBARTE XALTO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
IRIGOYEN MENDIBURU, MARIA ANGELES | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
IRISARRI ANTON, ROCIO | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
IRURTIA IRURZUN, OTXANDO | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
JAUREGUI OJER, MIREN GURUTZE | IRUÑEKO ERMITAGAÑA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
JIMENEZ REVIDIEGO, ANA MARIA | FUNESKO ELIAS TERES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
JIMENEZ SORET, OLATZ | ALESBESKO EL CASTELLAR HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
JIMENEZ TOMASENA, JAIONE | ELIZONDOKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (E) |
JUANENA ALEMAN, BIDARI | BERRIOZARKO MENDIALDEA II HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LABIANO IBERO, PAULA | DEIKAZTELUKO VIRGEN DE NIEVAS HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
LACASA LASHERAS, MARIA PAZ | IRUÑEKO SAN FRANCISCO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
LALINDE CABELLO, MARIA ESMERALDA | RIBAFORADAKO SAN BARTOLOME HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LANDA RECALDE, LAURA | MARTZILLAKO SAN BARTOLOME HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
LARRAÑAGA GARAIONDO, NOEMI | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
LARRAZA ARBIZU, MIKEL | ORONOZKO HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
LARRAZA SOLA, UXUE | ANTSOAINGO EZKABA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
LARREA ARAÑA, MARIA IRENE | ALTSASUKO ZELANDI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LAURNAGARAI MIHURA, MIREN | ZUGARRAMURDIKO URDAZUBI-ZUGARRAMURDI HLHIB | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) - IBILTARIA |
LAZARO MONREAL, SANTIAGO | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LEACHE URROZ, MARIA TERESA | IRUÑEKO EL LAGO DE MENDILLORRI HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
LECUMBERRI SAGÜES, MARIA ANGELA | IRUÑEKO ERMITAGAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LEGARRA EGUZQUIZA, MARTA | IRUÑEKO MENDILLORRI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
LIRIO HORRILLO, ELENA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
LITAGO SAGARDOY, SUSANA | MURILLO EL FRUTOKO RAIMUNDO LANAS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LIZUAIN GONZALEZ, REBECA | IRUÑEKO MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LOPETEGUI OLASAGARRE, ANA BELLA | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LOPEZ CALANDA, IRANTZU | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
LOPEZ DE BRIÑAS LOPEZ DE GAUNA, M.ª OLARIZU | LIZARRAKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (G) |
LOPEZ DE DICASTILLO RUPEREZ, NOELIA | LARRAGAKO SAN MIGUEL DE LARRAGA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
LOPEZ DOMINGUEZ, JUAN MIGUEL | IRUÑEKO CARDENAL ILUNDAIN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LOPEZ ESTEVEZ, FRANCISCO JAVIER | CINTRUENIGOKO OTERO DE NAVASCUES HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
LOPEZ FERNANDEZ, MARIA EVA | IRUÑEKO AMAIUR IKASTOLA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
LOPEZ GIMENO, MARIA VICTORIA | IRUÑEKO SAN FRANCISCO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LOPEZ GOMEZ, EVA | GARESKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
LORENTE ITURBIDE, AMAYA | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
LUJAMBIO JIMENEZ, ITZIAR | BERRIOZARKO MENDIALDEA II HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
MACICIOR VICENTE, MARIA | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
MAEZTU ACEVEDO, CAROLINA | GARESKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MALO GARCIA, MARIA ANGELES | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MALPICA CAÑETE, CONSUELO | LIZARRAKO ESKUALDEA | KULTUR GUTXIENGOAK (G) |
MARCO GALLO, MARIA PILAR | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (BHI-DBHI) (G) |
MARCO ORDEN, ANA | TUTERAKO VIRGEN DE LA CABEZA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) - IBILTARIA |
MARIN BLAZQUIZ, ANTONIO VICTOR | IRUÑEKO ITURRAMA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARIN SANTANO, YOLANDA | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MARIÑELARENA ZABALA, TERESA | BETELUKO ARAXES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
MARQUES RODRIGUEZ, MARIA ISABEL | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTI NAVARRO, MARIA ANTONIA | ABLITASKO SAN BABIL HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
MARTIN BUSTO, AINARA | ARBIZUKO I.P. HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
MARTINEZ ANTON, MARIA FRANCISCA | SESMAKO VIRGEN DE NIEVAS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ ARREGUI, ANA MARIA | IRUÑEKO SAN JUAN DE LA CADENA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ DE FALCON ELVIRA, MARIA CARMEN | LODOSAKO ANGEL MARTINEZ BAIGORRI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ DE IRUJO GARCIA, ANA ISABEL | IRUÑEKO JOSE MARIA DE HUARTE HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ DE ZUÑIGA LECUMBERRI, SILVIA | FALTZESKO DOÑA ALVARA ALVAREZ HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ FERNANDEZ, GEMA ISABEL | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ GIL, OLIVIA MARGARITA | ALESBESKO EL CASTELLAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ IRIARTE, ANA MARIA | BERIAINGO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MARTINEZ LARREA, NEREA | OLAZTIKO DOMINGO BADOS HLHIP | MUSIKA (E) |
MARTINEZ LAZARO, CLARA ELENA | BERBINTZANAKO RIO ARGA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) - IBILTARIA |
MARTINEZ ROS, ARTURO | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | MATEMATIKA (DBH) (G) |
MATEO LAPOZA, RUBEN | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MENA BARBERENA, MARIA JOSE | AMAIURKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
MENDIVE ARBELOA, MARIA TERESA | MUTILOAKO SAN PEDRO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MENDOZA ARREGUI, ROSA MARIA | ALTSASUKO ZELANDI HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
MEOQUI ITURRIA, NEREA | ITURMENDIKO ARRANO BELTZA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
MESEGUER LORIENTE, VERONICA | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
MINTEGUI MAZORRIAGA, AMAIA | ETXARRI ARANAZKO SAN DONATO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
MIQUELEZ RARO, MARIA INMACULADA | IRUÑEKO JOSE MARIA DE HUARTE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MONREAL EQUISOAIN, MARIA VICTORIA | IRUÑEKO EL LAGO DE MENDILLORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MONREAL SAEZ, MARIA PILAR | CADREITAKO TERESA BERTRAN DE LIS HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MORALES LAPLAZA, CRISTINA | ZIZUR NAGUSIKO CATALINA DE FOIX HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
MORENO SETUAIN, JUAN JOSE | BURLATAKO ASKATASUNA BHI | GIZARTE ZIENTZIAK: GEOGRAFIA ETA HISTORIA (DBH) (E) |
MURO RINCON, LAURA | AZKOIENGO JUAN BAUTISTA IRURZUN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
MUTUBERRIA IRAIZOZ, BEATRIZ | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
NAGORE LEOZ, MARIA LUZ | IRUÑEKO AMAIUR IKASTOLA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
NARVARTE APECECHEA, AINARA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | MUSIKA (E) |
NAVARRO GOMEZ, GEMMA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
NAVARRO OSCOZ, AINHOA | OTSAGABIKO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) |
NAVASCUES RANDEZ, MARIA | CINTRUENIGOKO OTERO DE NAVASCUES HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
NAZAR VICENTE, AINARA | LAKUNTZAKO LUIS FUENTES HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
NUIN JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
NUÑO MILAGRO, AMAIA | ZIZUR NAGUSIKO ERRENIEGA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
OJER PEREA, RAUL | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
OLAIZOLA GAINZA, ELISA | IRUNBERRIKO SAN JUAN HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
OLCOZ FLAMARIQUE, MARIA CARMEN | IRUÑEKO SAN JORGE I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
OLEJUA HITA, JESUS MARIA | IRUÑEKO ITURRAMA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
OLMO GARCIA, ANTONIA | IRUÑEKO GARCIA GALDEANO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
ORDUÑA MARTINEZ, ROSARIO | FUNESKO ELIAS TERES HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ORONOZ OLAETXEA, MARIA CARMEN | ELIZONDOKO SAN FRANCISCO JAVIER HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ORORBIA AGOS, MARIA | ZIZUR NAGUSIKO CATALINA DE FOIX HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ORTEGA LOPEZ, MARIA PURIFICACION | MARTZILLAKO SAN BARTOLOME HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ORVIZ CAMBLOR, SANDRA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
OTAÑO GARMENDIA, LEIRE | BETELUKO ARAXES HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
PALACIOS ALVAREZ, BEGOÑA | CAPARROSOKO VIRGEN DEL SOTO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
PANIAGUA RAZQUIN, GENARO | ALTSASUKO ZELANDI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
PAVON SANCHEZ, RAQUEL MARIA | IRUNBERRIKO SAN JUAN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PEDREGOSA GARCIA, ANA MARIA | ANDOSILLAKO VIRGEN DE LA CERCA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PELAEZ LOPEZ, ELENA | ALESBESKO EL CASTELLAR HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PELLEJERO ZABALETA, ION | LEKUNBERRIKO IBARBERRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
PENA TANCO, ALICIA | ARROIZKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PEÑA MARTINEZ, ROSA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) |
PEÑAS DELGADO, MARIA ROSARIO | TAFALLAKO ESKUALDEA | KULTUR GUTXIENGOAK (G) |
PERALES VILLANUEVA, MARIA CARMEN | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (G) - IBILTARIA |
PEREIRA ALVAREZ, MARIA EMMA | VALTIERRAKO FELIX ZAPATERO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PEREZ GAMBOA, EVA CARMEN | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
PEREZ LOPEZ, PAOLA | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
PEREZ VALENCIA, ALICIA | TAFALLAKO MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PICALLO GUEMBE, ALSIRA | TAFALLAKO MARQUÉS DE LA REAL DEFENSA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PLAZAOLA EROSTARBE, ELISABETH | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
PORTO VIGURIA, IÑIGO | ORKOIENGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
POZA BARRERA, SUSANA | FITEROKO JUAN DE PALAFOX HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
PUYOL JIMENEZ, BERTA | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
RAMOS ALMODOVAR, ALICIA | BEIREKO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
RAMOS ROBLEDILLO, ANGELES | LODOSAKO ANGEL MARTINEZ BAIGORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
RAZQUIN OLMEDO, IZAR | KASEDAKO FRANCISCO JAVIER SAENZ DE OIZA HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
RECALDE IZCUE, ESTHER | BERRIOZARKO MENDIALDEA I HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
REDIN LECUMBERRI, ANDREA | IRUÑEKO BERNART ETXEPARE HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
REINALDOS SERRANO, EVA | CASCANTEKO SANTA VICENTA MARIA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
REMIRO MONTOYA, JOSE MARIA | LESAKAKO IRAIN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
RESANO JIMENO, MARIA JULIA | ANDOSILLAKO VIRGEN DE LA CERCA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
REY URMENETA, MAITE | JAUNTSARASKO OIHANZABAL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
RIBERA ENETERREAGA, MARIA TERESA | ETXALARKO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
RIPODAS ALZUETA, MARIA JESUS | BURLATAKO ERMITABERRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
RODRIGUEZ LAMELA, MARIA CARMEN | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
RODRIGUEZ RABADAN, JOSE LUIS | NOAINGO SAN MIGUEL HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ROJO CABALLERO, MARIA BLANCA | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ROSCO ALONSO, INES MARIA | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ROSON GOIKOETXEA, ELIXABETE | LEZAUNGO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
ROZADOS COUCEIRO, BELEN | CORELLAKO JOSE LUIS ARRESE HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
RUIZ ALONSO, MARIA JOSE | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
RUIZ LUZURIAGA, JULIAN JESUS | MARTZILLAKO SAN BARTOLOME HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
RUIZ RUIZ, CONCEPCION | ALESBESKO EL CASTELLAR HLHIP | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
SAENZ SALINAS, MAITE | ORKOIENGO SAN MIGUEL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SAGASETA PORTILLO, ARANZAZU | IRUÑEKO SANDUZELAI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
SAGASTIBELZA JUANTORENA, LIERNI | LEITZAKO ERLETA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SAINZ MORENO, VANESA | CINTRUENIGOKO OTERO DE NAVASCUES HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SALDAÑA GOÑI, MARIA JOSEFA | IRUÑEKO CARDENAL ILUNDAIN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SANCHEZ BLANCO, LAURA | MIRANDA ARGAKO SAN BENITO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SANCHEZ BLANCO, SILVIA | FALTZESKO DOÑA ALVARA ALVAREZ HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SANCHEZ ESCOBAR, CAROLINA | SESMAKO VIRGEN DE NIEVAS HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SANCHEZ INDA, NAIARA | ARROIZKO HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
SANCHEZ LEON, ANTONIO | FITEROKO JUAN DE PALAFOX HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SANCHO EUSA, OSKIA | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SANTAFE BARCOS, PATRICIA | IRUÑEKO VAZQUEZ DE MELLA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
SANTAMARIA AMEZGARAY, JAIONE MARIA | ZUDAIRIKO LAS AMESCOAS HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
SANTXO GASKUE, GOIZ ARGI | JAUNTSARASKO OIHANZABAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SANVICENS GILA, MARIA TERESA | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SANZ BUENO, MARIA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
SANZ MOYA, SUSANA | FUNESKO ELIAS TERES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SARA PEREZ, IDOIA | IRUÑEKO BUZTINTXURI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
SARAGÜETA GARRIDO, AMAIA | UHARTEKO VIRGEN BLANCA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
SARALEGI ALKOTZ, IDOIA | ALLOKO LA CRUZ HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) - IBILTARIA |
SARASA SANCLEMENTE, MARIA TERESA | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SAROBE MARTINEZ, AINHOA | IRUÑEKO DOÑA MAYOR DE NAVARRA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SAYAS BEGUER, AINARA | CINTRUENIGOKO OTERO DE NAVASCUES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SENOSIAIN MIKELEZ, FERNANDO | IRUÑEKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (G) |
SEVILLANO ZARDOYA, MARIA RAQUEL | MURCHANTEKO MARDONES Y MAGAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
SIERRA FERNANDEZ, ANGELA | TUTERAKO HUERTAS MAYORES HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
SIERRA MENDIA, MARIA PILAR | EGUESIBARKO SARRIGUREN HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SOLADANA GUIBERT, MARIA ANA | TAFALLAKO ESKUALDEA | ENTZUMENA ETA HIZKUNTZA ESKUALDEAN (G) |
SOLANA OSTA, RAQUEL | CINTRUENIGOKO OTERO DE NAVASCUES HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
SUESCUN LOPEZ, CRISTINA | GARRALDAKO NUESTRA SRA. DE ORREAGA HLHIP | PEDAGOGIA TERAPEUTIKOA (E) - IBILTARIA |
TAMAYO GALLEGO, MARIA DEL PILAR | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
TAYAR ALCALDE, CARLOS | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
TELLECHEA SAGASETA, LOURDES | LEKUNBERRIKO IBARBERRI HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
TELLO HERRERA, INMACULADA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
TERRER VAQUERO, MARIA ASUNCION | TUTERAKO ELVIRA ESPAÑA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
TINAJAS PUERTAS, MARIA REYES | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
TOHANE LACASIA, SANDRA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
TOLLAR MARQUINEZ, MARIA TERESA | IRUÑEKO VICTOR PRADERA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
TXURRUKA URKIDI, MIREN GURUTZE | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
UCAR ALVAREZ, IZASKUN | ELOKO SANTA BARBARA HLHIP | MUSIKA (G) |
URABAYEN ALBIZU, ELENA | LIZARRAKO REMONTIVAL HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
URDANGARIN ARMENDARIZ, HELENA | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
URDANIZ BERASAIN, MAITE | BERRIOZARKO MENDIALDEA II HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (E) |
URDANIZ OYARZUN, VIRGINIA | ZANGOZAKO LUIS GIL HLHIP | EUSKARA (NAFARROA) (E) |
URRA URIZ, MARIA CRISTINA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
URRA VICUÑA, MARIA JESUS | LERINGO DOÑA BLANCA DE NAVARRA HLHIP | LEHEN HEKZUNTZA (G) |
UZCUDUN AGUIRRECHE, EGOITZ | BERAKO RICARDO BAROJA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (E) |
VALENCIA ANTOÑANZAS, AINTZANE | BERRIOZARKO MENDIALDEA II HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
VALERIO MARTINEZ DE ESPRONCEDA, JESUS | LODOSAKO ANGEL MARTINEZ BAIGORRI HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
VEGA MENENDEZ, M.ª JOSE | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
VILLABONA NOTIVOLI, BEATRIZ | MONTEAGUDOKO HONORIO GALILEA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
VITORES DOMINGUEZ, CRUZ ESPERANZA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
YARZA ARABOLAZA, OIHANE | BURLATAKO ERMITABERRI HLHIP | MUSIKA (E) |
ZABALZA URZAINQUI, LIDIA | VIANAKO RICARDO CAMPANO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ZAFRA JANDULA, MIGUEL | ZUDAIRIKO LAS AMESCOAS HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ZAMANILLO LACUNZA, OLGA | ATARRABIAKO LORENZO GOICOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
ZARO LOPERENA, MARIA ANGELES | IRUÑEKO SAN JUAN DE LA CADENA HLHIP | ATZERRIKO HIZKUNTZA: INGELESA (G) |
ZELAIA TIRAPU, EDURNE | IRUÑEKO CARDENAL ILUNDAIN HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) - ELEANIZTUNA INGELESA |
ZIGANDA GALAIN, JOSUNE | LARRAINTZARKO OBISPO IRURITA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ZUBIETA IRAÑETA, MIREN | IRURTZUNGO ATAKONDOA HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (G) |
ZUBIRI ARGIÑARITZ, MARIA LUISA | IRUÑEKO PATXI LARRAINZAR HLHIP | LEHEN HEZKUNTZA (E) |
ZUECO GARCIA, CRISPINA | CASTEJONGO DOS DE MAYO HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
ZURUTUZA HERAS, MARIA DE ICIAR | ERRIBERRIKO PRÍNCIPE DE VIANA HLHIP | HAUR HEZKUNTZA (G) |
III. ERANSKINA Irakasleen gainerako kidegoetako funtzionarioei esleitutako destinoak |
IZEN-DEITURAK | IKASTETXEA | ESPEZIALITATEA ETA HIZKUNTZA |
ABAD SERNA, SILVIA | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ABARZUZA ESPARZA, VICTOR | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
ACINAS BLANCO, SANTIAGO | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
ALBA SALABERRIA, JOSEBA ANDONI | IRUÑEKO HEO | EUSKARA (E) |
ALBERDI ARAMBURU, ENRIQUE | BURLATAKO ASKATASUNA BHI | MARRAZKETA (E) |
ALVAREZ MORAZA, JOSE RAMON | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ALVAREZ OCHOA DE OLZA, FCO. JAVIER | CORTESKO BARDENAS REALES DBHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
ALVAREZ PESO, FRANCISCO JOSE | SAN ADRIANGO EGA BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
ALZA OSES, MIREN JOSU | LEITZAKO AMAZABAL BHI | LATINA (E) |
AMBUSTEGUI GOÑI, ANA LUCIA | IRUÑEKO EUNATE BHI | INGELESA (E) |
ANDIA CELAYA, LUIS ALBERTO | CORELLAKO ALHAMA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ANDION IBAÑEZ, ESTHER | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | NATUR ZIENTZIAK (G) |
ANDRES PEREZ, CELIA | CINTRUENIGOKO LA PAZ DBHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
ANDRES SOTO, ANTONIO | LIZARRAKO IBP | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ANDRES VIERGE, MARIA JESUS | BURLATAKO IBAIALDE-BURLADA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
ANGULO LAS HERAS, VICTOR | CORELLAKO ALHAMA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
ANTOÑANA ABALOS, MARIA AMPARO | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
ARACIL ROBLES, ANTONIO TOMAS | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | TUBA (G) |
ARAGÜES CEMBORAIN, MIREN ITZIAR | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ARAMENDIA RODRIGUEZ, MARINA | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ARANDIGOYEN URBIOLA, JESUS MARIA | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ARANGOA MARIEZCURRENA, AINARA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
ARBEA POLITE, JESUS MARIA | NAFARROAKO LANB. ESKOLA TEK. SANITARIOA-ESTNA IB | OSASUN PROZESUAK (G) |
ARENILLAS BELAZA, PATIRKE | IRUÑEKO BIURDANA BHI | MARRAZKETA (E) |
AREVALO EMBID, MARIA | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | TEKNOLOGIA (G) |
ARIZ AMOZTEGUI, PATRICIA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | MARRAZKETA (G) |
ARIZMENDIARRIETA BARRERO, IGOR | IRUÑEKO BIURDANA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (E) |
ARMENDARIZ ARAMENDIA, ANA MARIA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ARMENDARIZ ARISTU, PATRICIA CARMEN | AGOIZKO DBHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
ARMENDARIZ CARRO, MARIA PILAR | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ARRAIZA GRACIA, MARIA DEL MAR | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ARRAIZA ZORZANO, MARIA VICTORIA | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ARREGUI ARIJA, ISABEL | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | FRANTSESA (E) |
ARREGUI PABOLLET, IOSEBA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI |
ARRIETA RECONDO, LEIRE | BERRIOZARKO DBHI | MUSIKA (G) |
ARTAJO CARLOS, MARIA SALOME | NOAINGO ELORTZIBAR DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ARTIGAS SANCHEZ, DAVID | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | ARGAZKIGINTZA (G) |
ASTRAIN UNANUA, ANA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
AZCARATE IRIARTE, FRANCISCO JAVIER | BURLATAKO IBAIALDE-BURLADA BHI | LATINA (G) |
AZPIROTZ ZILBETI, JOSE JOAQUIN | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | MARRAZKETA (G) |
AZPIROZ EUGUI, MARIA YOLANDA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
AZURMENDI ALBIZU, JOSE MIGUEL | IRUÑEKO BIURDANA BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
BALLESTER GIMENEZ, JOSEFINA | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | ARGAZKILARITZA ETA BERREGINTZAKO PROZESUAK (G) |
BAÑOS AYESA, MARIA IDOYA | SAN ADRIANGO EGA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
BARBANCHO GALDOS, IÑIGO | LEITZAKO AMAZABAL BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
BARBERENA URBICAIN, MIKEL | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
BARBERO GOÑI, ROBERTO | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | INFORMATIKAKO BALIABIDEAK (G) |
BARRIO DIEZ, MARIA DEL MAR | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
BARTOLOME CORRAL, CELIA MARIA | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
BASURTO LUZURIAGA, MIREN GARBIÑE | BARAÑAINGO ALAIZ BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
BAZTAN MAISTERRA, MARIA MILAGROS | TAFALLAKO IBP | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
BELLON CARRERO, MIGUEL | TUTERAKO ETI IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
BELTRAN CALAVERA, MARIA ISABEL | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | MATEMATIKA (G) |
BEORLEGUI OCHOA, MARIA ALMUDENA | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
BERNAD CALZA, EVA MARIA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
BERRIO LASCORZ, GORKA | IRUÑEKO EUNATE BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
BERRUETA ARBURUA, AINHOA | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | INGELESA (E) |
BIDART GOÑI, JOSE MARIA | IRUÑEKO DONAPEA IBP | IBILGAILUEN MANTENTZE-LANAK (G) |
BLANCO SARALEGUI, CARMEN GRACIA | MENDABIAKO JOAQUIN ROMERA DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
BOSQUE BECANA, RUT | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
BOSQUE EZQUER, MARIA ELENA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
BUSTINCE BEORLEGUI, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO SAN JUAN-DONIBANE BHI | SISTEMA ELEKTROTEKNIKO ETA AUTOMATIKOAK (G) |
CABALLERO DEOGRACIAS, JUANA MARIA | MARÍA ANA SANZ ADM., MERKAT. ETA INFORMATIKAKO IB | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (G) |
CABREJAS ORTEGA, ANA | CINTRUENIGOKO LA PAZ DBHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
CACHO FORONDA, LUIS ALBERTO | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | IKUS-ENTZUNEZKO BALIABIDEAK (G) |
CALLEJO MUGUERZA, MARIA SOLEDAD | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
CARABALLOS JIMENEZ, MARIA JESUS | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | MATEMATIKA (G) |
CARBALLO MARUGAN, JULIO CESAR | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
CASADO ARAGON, MARIA ASUNCION | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
CASADO FERNANDEZ, FRANCISCO DE PAULA | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
CASAJUS JARAUTA, NATIVIDAD | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
CASALI SARASIBAR, IÑIGO | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | MOKO-TXIRULA (G) |
CASTRILLO FERNANDEZ, MARIA JOSE | CORELLAKO ALHAMA BHI | MATEMATIKA (G) |
CEBOLLADA KREMER, ALBERTO | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
CENICEROS VELASCO, JUAN CARLOS | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | LATINA (G) |
CHECA CAMARERO, ANGEL JAVIER | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | INGELESA (G) |
CHIVITE MARTINEZ, JOSE JAVIER | CORELLAKO ALHAMA BHI | SUKALDARITZA ETA PASTELGINTZA (G) |
CHURRUCA IZAL, CAROLINA MARIA DE LOS REYES | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MARRAZKETA (E) |
CHUST VAZQUEZ, FRANCISCO | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BH | TEKNOLOGIA (G) |
CIORDIA JIMENEZ, BEATRIZ | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
CIRIZA ARAMBURU, MARIA IZASKUN | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
COBBEN OCHOA, MARIA ELENA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
COMPANY SALAVERRIA, MARIA | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | INGELESA (G) |
CORIA YANGUAS, EVA MARIA | SAN ADRIANGO EGA BHI | MARRAZKETA (G) |
CORNAGO MATEO, MARIO | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | SAXOFOIA (G) |
CUESTA MIQUELEZ, FRANCISCO JAVIER | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
DACHARY MARTINEZ, CARLOS | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
DE LEON ARPON, MIGUEL ANGEL | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
DE PABLO EZCURRA, MARIA JULIA | IRUÑEKO GIZARTE EGOKITZAPENA BHI | GIZARTEAN ETA KOMUNITATEAN ESKU-HARTZEA (G) |
DEL CAMPO IBABE, IÑAKI | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | TEKNOLOGIA (E) |
DELAS VILLANUEVA, EDUARDO | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | FILOSOFIA (G) |
DELGADO SOTO, MARIA EUGENIA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MARRAZKETA (G) |
DIAZ DIAZ, COVADONGA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
DIAZ ELCANO, ROSA MARIA PUY | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | TEKNOLOGIA (E) |
DOMINGUEZ FERNANDEZ, MARIA JOSE | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | MATEMATIKA (G) |
ECHAGÜE ALCALDE, MARIA CAMINO | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
ECHALECU ELSO, MARIA CODES | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
ECHENIQUE ECHENIQUE, JORGE | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) | INGELESA (E) |
ECHEVERRIA MANTEROLA, JOSE JAVIER | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MUSIKA (E) |
EIZMENDI GARATE, MIREN NEKANE | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MATEMATIKA (E) |
ELORZ AZCARATE, JOSE MIGUEL | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | FILOSOFIA (G) |
ELORZA ALONSO, MIREN | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
ERQUICIA IRAZOQUI, MIRIAM | BERAKO TOKI-ONA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
ESLAVA VIDONDO, MARIA ASUNCION | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | MARRAZKETA (G) |
ESTEBAN ESTEBAN, MARIA JOSE | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | LATINA (G) |
ESTEBAN RODERO, MARIA TERESA | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
ESTEVE GOICOECHEA, JESUS TOMAS | IRUÑEKO SAN JUAN-DONIBANE BHI | INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK (G) |
ETAYO LODOSA, ROSARIO | SAN ADRIANGO EGA BHI | MATEMATIKA (G) |
ETAYO SALAZAR, JAVIER ANGEL | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
ETAYO SALAZAR, MARIA ISABEL | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
ETXAIDE PEREZ, EUNATE | ALTSASUKO ARALARKO MIKEL DONEA I BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
ETXANDI GOÑI, RAUL | GARRALDAKO DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
ETXEBERRIA AGIRRE, HOLAIZ | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (E) |
ETXEBERRIA DELGADO, AMAIA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
EUGUI VILLANUEVA, SARAI | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | INGELESA (G) |
FEDELI ELORZA, DIEGO | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | PIANOA (G) |
FERNANDEZ BAHILLO, HECTOR ODIN | IRUÑEKO BASOKO BHI | INGELESA (G) |
FERNANDEZ BARJOLA, MARIA INMACULADA | SAN ADRIANGO EGA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
FERNANDEZ CABELLO, ADELA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
FERNANDEZ HOJAS, ROBERTO | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
FERNANDEZ LORENTE, MARIA ESTHER | UHARTEKO BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
FERNANDEZ LORENTE, RAFAEL | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
FERNANDEZ SALINAS, ALICIA | IRUÑEKO AGROFORESTAL IB | NEKAZARITZAKO EKOIZPENEKO LANAK ETA EKIPAMEND. (G) |
FERNANDEZ SIGÜENZA, MARIA CONCEPCION | VIANAKO DEL CAMINO DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
FERNANDEZ TORROBA, FRANCISCO JAVIER | AZAGRAKO REYNO DE NAVARRA DBHI | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
FERNANDINO BALERDI, NEREA | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | INGELESA (E) |
FITZPATRICK MULLIGAN, ANNE | TUTERAKO HEO | INGELESA (G) |
FLANDES ALDEYTURRIAGA, GLORIA MARIA | BURLATAKO IBAIALDE-BURLADA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
FONTAL REGLERO, ROSA MARIA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | INGELESA (G) |
FORCADA CARVAJAL, BRIGIDA ANA MARIA | NAFARROAKO LANB. ESKOLA TEK. SANITARIOA-ESTNA IB | OSASUN PROZESUAK (G) |
FRANCISCOENEA BULDAIN, GARIKOITZ | IRUÑEKO DONAPEA IBP | IBILGAILUEN MANTENTZE-LANAK (G) |
GABARI LATIENDA, MAITE | BERRIOZARKO DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
GAGO RUBIO, YOLANDA | BERRIOZARKO DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
GALAR IRURRE, EVA | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
GALARZA LANZ, PATRICIA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | INGELESA (G) |
GALE URRA, JAVIER LUIS | LIZARRAKO IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
GALVEZ PASCUAL, ANGEL | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | INGELESA (G) |
GANUZA HERNANDEZ, PEDRO JESUS | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
GARCIA ARCOS, MARIA | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | SAXOFOIA (G) |
GARCIA DEL POZO, NURIA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | INGELESA (E) |
GARCIA DIEZ, SONIA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
GARCIA EGUARAS, CRISTINA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MARRAZKETA (G) |
GARCIA GRACIA, JOSE MARIA | TAFALLAKO IBP | SISTEMA ELEKTROTEKNIKO ETA AUTOMATIKOAK (G) |
GARCIA HERNANDEZ, MARIA ANGELES | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | FILOSOFIA (G) |
GARCIA JIMENEZ, EDUARDO | CINTRUENIGOKO LA PAZ DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
GARCIA MENDIVE, ROSA | BERRIOZARKO DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
GARCIA OREJA, MAITE | BURLATAKO ASKATASUNA BHI | INGELESA (E) |
GARCIA SENOSIAIN, JAVIER | CORELLAKO ALHAMA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
GARDE MARTINEZ, MARIA EDURNE | IRUÑEKO EUNATE BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (E) |
GARRUES PASCUAL, ITSASO | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | INGELESA (E) |
GAYARRE GIL, JESUS ANGEL | TUTERAKO ETI IBP | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
GELADO DIAZ, JOSE MANUEL | BERRIOZARKO DBHI | MATEMATIKA (G) |
GIL BARCELO, FULGENCIO FRANCISCO | NAFARROAKO LANBIDE ESKOLA TEK. SANITARIOA-ESTNA IB | PROZ. DIAGNOSTIKO KLINIK. ETA PRODUKTU ORTOPROT. (G) |
GIL ESPINOSA, ERNESTO | IRUÑEKO VIRGEN DEL CAMINO IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
GOIKOETXEA ASURABARRENA, EKAITZ | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
GOMEZ LOPEZ, MARIA | MARÍA ANA SANZ ADM., MERKATARITZAKO ETA INFORMAT. IB | ENPRESEN ADMINISTRAZIOA (G) |
GOMEZ MEDINA, PEDRO FRANCISCO | TAFALLAKO IBP | INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK (G) |
GOMEZ VIU, CARMEN AMELIA | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
GONZALEZ CRISTOBAL, MARIA DOLORES | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
GONZALEZ FELIPE, PEDRO JOSE | TUTERAKO ETI IBP | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
GONZALEZ FERNANDEZ, ENERITZ | OTSAGABIKO DBHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
GONZALEZ GALLASTEGUI, SAMUEL | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | MARRAZKETA (E) |
GONZALEZ GARCIA, JOSE LUIS | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
GONZALEZ LORENTE, EDUARDO | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
GONZALEZ MACHIN, MARIA JOSEFA | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
GOÑI COLLADO, ANGEL LUIS | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | ESKUSOINUA (G) |
GOÑI HUARTE, ESTHER | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MATEMATIKA (G) |
GOROSPE LIZASO, MAITE | IRUÑEKO BASOKO BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
GORRIA SANCHEZ, MARIA DE LAS MERCEDES | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | KANTUA (G) |
GOYENECHE ELCANO, VICTORINO | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
GRACIA JIMENEZ, MARIA JOSE | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
GRACIA MERCADAL, ANA CARMEN | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | INGELESA (G) |
GREGORIO RUBIO, SANTIAGO | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | MATEMATIKA (G) |
GUEMBE EGUINOA, PABLO | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
GUTIERREZ LURI, DANIEL GREGORIO | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | PIANOA (G) |
GUTIERREZ PEREZ, MARIA | SAN ADRIANGO EGA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
GUTIERREZ VERGARA, JOSE RICARDO | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | MATEMATIKA (G) |
HARANBURU KARRERA, IMANOL MIRENA | TUTERAKO HEO | EUSKARA (E) |
HERNANDEZ BARRICARTE, MIGUEL ANGEL | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | BALIABIDE INFORMATIKOAK (G) |
HERNANDEZ OLAVE, RAQUEL | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | MUSIKA (G) |
HERNANDEZ SAINZ, CARLOS | TUTERAKO ETI IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
HERRERA GONZALEZ, ANA ISABEL | IRUÑEKO GIZARTE EGOKITZAPENA BHI | GIZARTEAN ETA KOMUNITATEAN ESKU-HARTZEA (G) |
HUALDE SAMPER, JOSE IGNACIO | TAFALLAKO IBP | INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK (G) |
HUARTE TOHANE, NEKANE | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | TEKNOLOGIA (E) |
IBAÑEZ HUALDE, JOSE JAVIER | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | KULTURA KLASIKOA (G) |
IBARROLA GOÑI, MARIA ISABEL | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
IGEA AYALA, EDUARDO | IRUÑEKO DONAPEA IBP | BILGAILUEN MANTENTZE-LANAK (G) |
IGUZQUIAGUIRRE CELAYETA, MARIA MILAGROS | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
ILINCHETA ZABALZA, MARIA JESUS | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
INDART URROZ, MARIA ROSARIO | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | KLABEA (G) |
INFANTE PEREZ, MIGUEL | IRUÑEKO VIRGEN DEL CAMINO IBP | SISTEMA ELEKTROTEKNIKO ETA AUTOMATIKOAK (G) |
IÑIGO OLONDRIZ, GARIKOITZ | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | TEKNOLOGIA (E) |
IRAOLA SAEZ DE ALBENIZ, MARIA DE LOS REYES | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
IRAZU ALONSO, EDURNE | BERAKO TOKI-ONA BHI | MARRAZKETA (E) |
IRAZU URBIETA, IGONE | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (E) |
IRIBARREN TELLECHEA, XABIER | AGOIZKO DBHI | MATEMATIKA (G) |
IRIGOYEN SAN MARTIN, ANGEL MARIA | BERRIOZARKO DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
IRISARRI AGUIRRE, ANA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ISABA ARAMENDIA, CARLOS | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
ITURRARTE ALDUNCIN, LUIS JAVIER | UHARTEKO BHI | INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK (G) |
IZCO GOÑI, JOSE MARIA | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
IZCUE ARGANDOÑA, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO BASOKO BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
JOVER ASURMENDI, PASCUAL | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | PIANOA (G) |
JUANENEA ECHEVESTE, NEREA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | INGELESA (E) |
LACASTA BERMEJO, MARIA TERESA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | HEZKUNTZA ORIENTZAIOA (G) |
LACRUZ SAINZ, JOSE MARIA | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
LAGUNA RIUS, MONICA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | MATEMATIKA (G) |
LAMELAS SIMON, SARA INES | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | MUSIKA (E) |
LANASPA ALLUE, JOSE CARLOS | IRUÑEKO ANDRES MUÑOZ GARDE HBIP | INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK (G) |
LARRAÑAGA BURGUERA, AITOR | IRUÑEKO BIURDANA BHI | MUSIKA (E) |
LARRAURI HERRERO, MARIA DOLORES | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | MARRAZKETA (G) |
LARRAURI UGARTE, EDUARDO | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | MATEMATIKA (G) |
LARRION ECHARRI, SERGIO | UHARTEKO BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
LASCURAIN AREITIOAURTENA, DANIEL | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | MARRAKZETA (E) |
LASCURAIN LARRAÑAGA, ABEL | IRUÑEKO VIRGEN DEL CAMINO IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
LAVILLA CERDAN, LUIS | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
LECUMBERRI NAVASCUES, M.ª DE LOS ANGELES | IMARKOAINGO ENERGIA BER. GOI MAILAKO IK. BATERATUA | INSTALAZIO ELEKTROTEKNIKOAK (G) |
LEGARDA SEMBROIZ, JOSE MIGUEL | SAN ADRIANGO EGA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
LEGARISTI UROZ, MARIA LOURDES | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
LEIZA ARRAZTOA, ESTEBAN | IRUÑEKO EUNATE BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
LEONE PUNCEL, SANTIAGO DOMINGO | IRUÑEKO HEO | EUSKARA (E) |
LEZAUN ALECHA, MARIA JOSEFA | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
LISO RUIZ, MARIA YOLANDA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
LIZALDRE SANCHEZ, MIGUEL ANGEL | TUTERAKO ETI IBP | TEKNOLOGIA (G) |
LOPEZ ADAN, MIGUEL ANGEL | AZAGRAKO REYNO DE NAVARRA DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
LOPEZ BLANCO, ALFREDO | IRUÑEKO SAN JUAN-DONIBANE BHI | AROTZ-LANAK ETA ALTZARIAK EGIN ETA INSTALATZEA (G) |
LOPEZ GALAN, JOSE MANUEL | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | TEKNOLOGIA (G) |
LOPEZ GARCIA, LAURA | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | TEKNOLOGIA (G) |
LOPEZ JASO, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | ESKUSOINUA (G) |
LOPEZ MENDIA, MONICA | CORELLAKO ALHAMA BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
LOPEZ RODADO, ARTURO JESUS | TUTERAKO ETI IBP | SISTEMA ELEKTRONIKOAK (G) |
LOPEZ SALDAÑA, SONIA | ALTSASUKO ARALARKO MIKEL DONEA II BHI | FABRIKAZIO MEK. ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (G) |
LOPEZ SEGURA, MARIA ISABEL | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | FRANTSESA (G) |
LOPEZ-JAMAR DEL CASTILLO, CELIA | ALTSASUKO ARALARKO MIKEL DONEA I BHI | MARRAZKETA (E) |
LOS ARCOS GARCIA, MARIA LOURDES | LIZARRAKO IBP | ENPRESEN ADMINISTRAZIOA (G) |
LOSARCOS LLORENTE, DANIEL JAVIER | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | TRONPETA (G) |
LUDEÑA GARCIA, MARIA TERESA | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
LUENGO BENEDICTO, ANA MARIA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
MACUA ELIZARI, UXUE | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MATEMATIKA (E) |
MAIZ GOÑI, MIRARI | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | MATEMATIKA (E) |
MANCEBO FRANCISCO, ROCIO | CORELLAKO ALHAMA BHI | INGELESA (G) |
MAR MOLINERO, MARIA ANGELES | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
MARIEZCURRENA ERASUN, AGURNE | ALTSASUKO ARALARKO MIKEL DONEA I BHI | TEKNOLOGIA (E) |
MARIN GARCIA, SILVIA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | MATEMATIKA (G) |
MARIN ORTA, FRANCISCO JAVIER | TUTERAKO ETI IBP | MATEMATIKA (G) |
MARTIN BAÑOS, MARIA LOURDES | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
MARTIN LARUMBE, CELIA | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
MARTINEZ ALAVA, CARLOS JESUS | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
MARTINEZ BAZTAN, BEATRIZ | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
MARTINEZ CASTELLANO, MARIA TERESA | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | INGELESA (G) |
MARTINEZ DE AZAGRA GARDE, MARIA PILAR | MARÍA ANA SANZ ADM., MERKATARITZAKO ETA INFORM. IB | LANERAKO PRESTAKUNTZA ETA ORIENTAZIOA (G) |
MARTINEZ DE MORENTIN GARCIA, JORGE MIGUEL | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
MARTINEZ GARCIA, CAROL | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | JATETXEKO ZERBITZUAK (G) |
MARTINEZ GARCIA, FRANCISCA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | TEKNOLOGIA (G) |
MARTINEZ GONZALEZ, JOSE LUIS | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
MARTINEZ HERNANDEZ, ADOLFO DAVID | CORELLAKO ARTE ESKOLA | ARGAZKILARITZA ETA BERREGINTZAKO PROZESUAK (G) |
MARTINEZ PARRA, JESUS JAVIER | TAFALLAKO IBP | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (G) |
MARTINEZ SALCEDO, PAULINO JOSE | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | TEKNOLOGIA (G) |
MATEO SALVATIERRA, ANGEL | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | MATEMATIKA (G) |
MAZKIARAN ZELAIA, MARTA MARIA | ERRONKARIKO DBHI | INGELESA (E) |
MELENDEZ LATORRE, ANGEL | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | MARRAZKETA (G) |
MENDIA BARAIBAR, AINARA | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | ADMINISTRAZIO KUDEAKETAKO PROZESUAK (E) |
MENDIA ORRADRE, MIREN AINHOA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
MENTA NEMOURS, PATXI | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
MERINO TEJADA, FERNANDO | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | MATEMATIKA (G) |
MIER PRADO, MARIA LUZ | CORELLAKO ALHAMA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
MIGUELENA ADOT, MARIA JUDIT | AGOIZKO DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
MINA EDERRA, MAITANE | IRUÑEKO EUNATE BHI | MARRAZKETA (E) |
MINA EDERRA, XABIER | BARAÑAINGO ALAIZ BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (E) |
MIRANDA ORELLA, EUGENIO | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
MITXELENA ETXEBERRIA, MARTXEL | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
MORENO IRAGUI, AMAYA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
MUNARRIZ NUIN, GENOVEVA | IRUÑEKO HEO | INGELESA (G) |
MUNDIÑANO LARRAZA, ION IÑAKI | ALTSASUKO SAN MIGUEL DE ARALAR I BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
MUNILLA ARRIEZU, JOSE LUIS | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | NEKAZARITZAKO EKOIZPENEKO LANAK ETA EKIP. (G) |
MUNSURI FERNANDEZ, RAMON | LIZARRAKO IBP | MATEMATIKA (G) |
MUÑOZ NIETO, MARIA DEL CARMEN | IRUÑEKO HEO | INGELESA (G) |
MUÑOZ OROZ, ALICIA | MARÍA ANA SANZ ADM., MERKATARITZAKO ETA INFORM. IB | MERKATARITZAKO ANTOLAKETA ETA KUDEAKETA (G) |
MURGUIALDAY ITURRIOZ, AITOR | IRUÑEKO BIURDANA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
MURO DIAZ, ERNESTO | LODOSAKO PABLO SARASATE BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
NAPAL LECUMBERRI, RAQUEL | NOAIN ELORTZIBARKO ELORTZIBAR DBHI | MARRAZKETA (G) |
NAVARRO FRANCES, MERCEDES | IRUÑEKO HEO | ITALIERA (G) |
NICOLAS IRAÑETA, MARIA JOSE | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
NUIN VILLANUEVA, MARIA VICTORIA | BURLATAKO ASKATASUNA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
NUÑEZ ALDAZ, MAITE | ERRONKARIKO DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
OLANO YURRITA, UNAI | ERRONKARIKO DBHI | MATEMATIKA (E) |
ORDOYO OZCARIZ, MARIA MILAGROSA | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | MATEMATIKA (G) |
ORTEGA GARIJO, SOLEDAD | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | MATEMATIKA (G) |
ORTIZ LAFUENTE, MARIA ASCENSION | SAN ADRIANGO EGA BHI | INGELESA (G) |
ORUS MARCA, LUIS MANUEL | IMARKOAINGO ENERGIA BER. GOI MAILAKO IK. BATERATUA | BERO ETA FLUIDO EKIP. INST. ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
OSES URRICELQUI, MARIA MERCEDES | SAN ADRIANGO EGA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
OSTA PLATON, MARIA | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | MATEMATIKA (G) |
OTEIZA LAURNAGA, JOSE LUIS | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
OTERO NOVOA, MARIO | CINTRUENIGOKO LA PAZ DBHI | MATEMATIKA (G) |
OURO RODRIGUEZ, PAULA MARIA | SAN ADRIANGO EGA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
OZKOIDI PEREZ, MIKEL | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
PANERA ALONSO, AITOR | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | INGELESA (E) |
PARICIO MARTIN, SANTIAGO JORGE | CORTESKO BARDENAS REALES DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
PASTOR GIL, MARGARITA | BARAÑAINGO BARAÑAIN BHI | MATEMATIKA (G) |
PELAEZ MORENO, ASIER | IRUÑEKO PABLO SARASATE MUSIKA KONTSERB. PROF. | GITARRA (G) |
PERAGON MARTINEZ, CARMEN | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | MATEMATIKA (G) |
PERALES SANCHEZ, IVAN | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
PEREZ AYERRA, EVA MARIA | TAFALLAKO IBP | ENPRESEN ADMINISTRAZIOA (G) |
PEREZ CHIVITE, JOAQUIN | CINTRUENIGOKO LA PAZ DBHI | TEKNOLOGIA (G) |
PEREZ COUSILLAS, LUIS ALVARO | LEITZAKO AMAZABAL BHI | MATEMATIKA (E) |
PEREZ FELIPE, MERCEDES | NOAIN ELORTZIBARKO ELORTZIBAR DBHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
PEREZ GARCIA, JAVIER | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
PEREZ GAY, MARIA FRANCISCA | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | MATEMATIKA (E) |
PEREZ LARUMBE, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
PEREZ LOPEZ, ANA ISABEL | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
PEREZ MONTERO, MARIA PUY | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
PEREZ SEVILLA EGUIZABAL, JOSE ANGEL | IRUÑEKO AGROFORESTAL IB | NEKAZARITZAKO EKOIZPENEKO LANAK ETA EKIP. (G) |
PINA GARCIA, ANA ISABEL | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
PINILLA DE LA CALLE, ESTEBAN | UHARTEKO BHI | SUKALDARITZA ETA PASTELGINTZA (G) |
PLANILLO ABAJO, MARIA LOURDES | IRUÑEKO JULIO CARO BAROJA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
PUYO VILLAFRANCA, MARIA SUSANA | IRUÑEKO PADRE MORET-IRUBIDE BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
QUINTANA FUENTES, MANUEL CARLOS | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | SUKALDARITZA ETA PASTELGINTZA (G) |
RAMIREZ EZQUERRO, ELENA | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | MATEMATIKA (G) |
RAMIREZ PEREZ, ANTONIA | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
RECA GALDUROZ, YOLANDA | IRUÑEKO ITURRAMA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
RECALDE AMATRIAIN, MARIA TERESA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (E) |
REPARAZ ESCALA, INES | GARRALDAKO DBHI | INGELESA (E) |
RESANO ALFARO, LUCIA | AZKOIENGO RIBERA DEL ARGA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
RIPA ARANGUREN, ANGEL IGNACIO | ZANGOZAKO SIERRA DE LEYRE BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ROCAFORT GIL, MARIA TERESA | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | MATEMATIKA (G) |
RODRIGUEZ ALMINGOL, JAVIER | IRUÑEKO UHEO | FRANTSESA (G) |
RODRIGUEZ CAYETANO, LUISA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
RODRIGUEZ DIEZ, JUAN RAMON | CORELLAKO ARTE ESKOLA | DISEINU GRAFIKOA (G) |
RODRIGUEZ GOMEZ, MARIA DOLORES | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
RODRIGUEZ MARTINEZ, JULIO ALBERTO | AZAGRAKO REYNO DE NAVARRA DBHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (G) |
ROLDAN ARRONIZ, MARIA ISIDRA | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ROS ZATORRE, SILVIA | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
ROS ZUASTI, ANTONIO | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
RUEDA DIEZ, ALFREDO | IRUÑEKO AGROFORESTAL IB | NEKAZARITZAKO EKOIZPENEKO LANAK ETA EKIP. (G) |
RUIZ BARBARIN, MARIA JESUS | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | TEKNOLOGIA (G) |
RUIZ CIRIZA, MARIA BELEN | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | FILOSOFIA (G) |
RUIZ DE LARRAMENDI BERAMENDI, ANA M.ª T. | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
RUIZ NAVARRO, EVA MARIA | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
RUIZ SAN EMETERIO, MARIA EMILIANA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
RUIZ VALERIO, ANA MARIA | BARAÑAINGO BARAÑAIN BHI | INGELESA (G) |
RUIZ VIDONDO, JESUS MARIA | NOAIN ELORTZIBARKO ELORTZIBAR DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
SAENZ LOPEZ, ELENA | TUTERAKO HEO | INGELESA (G) |
SAENZ MARTINEZ, MIGUEL ANTONIO | IRUÑEKO BASOKO BHI | MATEMATIKA (G) |
SAEZ DE EGILAZ MURGIONDO, PATXI XABIER | ALTSASUKO SAN MIGUEL DE ARALAR I BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (E) |
SAEZ DE JAUREGUI TORIO, AMAYA | CORELLAKO ALHAMA BHI | MUSIKA (G) |
SAEZ PONZONI, LAURA | CORELLAKO ARTE ESKOLA | DISEINU GRAFIKOA (G) |
SAGASTI MUNARRIZ, MARIA ARANZAZU | ATARRABIAKO PEDRO DE ATARRABIA DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
SAINT-ESTEVEN CASUSO, GRACIELA ISABEL | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | INGELESA (G) |
SAINZ DE MURIETA MANGADO, KARLOS | LIZARRAKO IBP | INFORMATIKA (G) |
SAINZ GUTIERREZ, BEATRIZ | CORELLAKO ALHAMA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
SALINAS CANCEL, MARIA YOLANDA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | ESPARRU SOZIO-LINGUISTIKOA (G) |
SAN JOSE MURO, MARIA DOLORES | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
SAN MARTIN AGUADO, MARIA PRIMA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | FRANTSESA (G) |
SAN MARTIN CASI, ESTHER MARIA FERMINA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
SAN MARTIN ERVITI, MARIA LUISA | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | TEKNOLOGIA (E) |
SAN MARTIN TRES, LAURA | SAN ADRIANGO EGA BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
SAN MIGUEL MINDEGUIA, ALBERTO | UHARTEKO BHI | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
SANCHEZ ARBIZU, ANA ESTHER | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
SANCHEZ YABAR, SILVIA MARIA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | MATEMATIKA (G) |
SANCOSMED ALVAREZ, MARIA | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | MATEMATIKA (G) |
SANTAMARIA SANTOS, MARIA ROSA | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | INGELESA (G) |
SANTOS BURGALETA, MANUEL MARIA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
SANZ MARTIN, MONICA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
SANZ RAMIREZ, AMAYA | ERRONKARIKO DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
SANZBERRO GOÑI, MIREN GOTZONE | IRUÑEKO BIURDANA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (E) |
SARASA BRAVO, DAVID | TAFALLAKO IBP | MAKINEN MEKANIZAZIOA ETA MANTENTZE-LANAK (G) |
SARASA MUSQUIZ, MIGUEL | IMARKOAINGO ENERGIA BER. GOI MAILAKO IK. BATERATUA | SISTEMA ELEKTROTEKNIKO ETA AUTOMATIKOAK (G) |
SESMA IMIRIZALDU, MIREN MERTXE | AZAGRAKO REYNO DE NAVARRA DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
SESMA RUBIO, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO EUNATE BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (E) |
SOLA ZUZA, ANA ISABEL | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | MATEMATIKA (G) |
SOLCHAGA CARIDAD, M.ª MARGARITA LOURDES | LIZARRAKO TIERRA ESTELLA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
SORBET ESNOZ, MARIA RONCESVALLES | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | MATEMATIKA (G) |
SOTO RAMOS, VANESA | TAFALLAKO. SANCHO III EL MAYOR BHI | GAZTELANIA ETA LITERATURA (G) |
SUAREZ MORENO, AURORA | MARTZILLAKO MARQUES DE VILLENA BHI | MARRAZKETA (G) |
SUBIZA IRIBARREN, ESTIBALIZ | LEKAROZKO LEKAROZ-ELIZONDO BHI | GORPUTZ HEZKUNTZA (E) |
SUCUNZA LAZCANO, TOMAS | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | FISIKA ETA KIMIKA (G) |
SUESCUN FLAMARIQUE, ELENA | BERAKO TOKI-ONA BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (E) |
TEJADA NAVAS, AGUSTIN | TUTERAKO ETI IBP | INGELESA (G) |
TIRAPU USTARROZ, SEBASTIAN | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | MATEMATIKA (G) |
TOCA LOPEZ DE TORRE, MARIA TERESA | IRUÑEKO BASOKO BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
TOCON GOMEZ, MARIA DE LA PALMA | TAFALLAKO SANCHO III EL MAYOR BHI | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
TORRENS ALZU, FRANCISCO JAVIER | IRUÑEKO ARTE ESKOLA | MARRAZKETA TEKNIKOA (G) |
TREJO MARTON, ROSA | TUTERAKO VALLE DEL EBRO BHI | MARRAZKETA (G) |
UGALDE LIZARRETA, MIGUEL MARIA | BERAKO TOKI-ONA BHI | FABRIKAZIO MEK. ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (E) |
UNANUA BERTIZ, MARI BELTXA | GARRALDAKO DBHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
URETA ESTEBAN, YOLANDA | TUTERAKO BENJAMIN DE TUDELA BHI | MATEMATIKA (G) |
URIA CENDOYA, MARIA DOLORES | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | LATINA (E) |
URIARTE SEMINARIO, JOSE RAMON | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
URROZ GOICOECHEA, GORKA | LEKAROZKO I.E.S. LEKAROZ-ELIZONDO BHI | FABRIKAZIO MEK. ANTOLAKETA ETA PROIEKTUAK (E) |
URROZ GOICOECHEA, ORREAGA | LEITZAKO AMAZABAL BHI | TEKNOLOGIA (E) |
URRUTIA LECUMBERRI, JOSE ALBERTO | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | MATEMATIKA (G) |
URRUTIA VERGARA, MARTIN | DONEZTEBEKO MENDAUR DBHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (E) |
URTASUN URIZ, ANGEL MARIA | IRUÑEKO NAVARRO VILLOSLADA BHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
USACH ALDAZABAL, BEGOÑA LAURA | BERRIOZARKO DBHI | INGELESA (G) |
VELAZ SARASIBAR, SAGRARIO | IRUÑEKO VIRGEN DEL CAMINO IBP | ABRIKAZIO MEKANIKOKO PROIEKTUEN BULEGOA (G) |
VILLACASTIN LASA, ESTHER | CORTESKO BARDENAS REALES DBHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
VILLANUEVA ERDOZAIN, MIKEL | LIZARRAKO IBP | INFORMATIKAKO SISTEMAK ETA APLIKAZIOAK (G) |
VILLANUEVA MARTINEZ, ORREAGA | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | MATEMATIKA (E) |
VILLANUEVA UCAR, MARIA JESUS | AZKOIENGO. RIBERA DEL ARGA BHI | INGELESA (G) |
VITORIA MANGADO, GUADALUPE | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | ESPARRU ZIENTIFIKO-TEKNIKOA (G) |
VIZCAYA DE VELASCO, MARIA LUISA | ZARRAKAZTELUKO VALLE DEL ARAGON DBHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ZABALEGUI MERINO, NATALIA | CINTRUENIGOKO LA PAZ DBHI | BIOLOGIA ETA GEOLOGIA (G) |
ZAFRA MOLINA, GUILLERMO | ZIZUR NAGUSIKO ZIZUR BHI | GEOGRAFIA ETA HISTORIA (G) |
ZALDUENDO URSUA, JOSE LUIS | LIZARRAKO IBP | HEZKUNTZA ORIENTAZIOA (G) |
ZARRALUQUI BEZUNARTEA, MARIA JERUSALEN | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | FILOSOFIA (E) |
ZARRANZ ECHARTE, MARIA JOSE | IRUÑEKO PLAZA DE LA CRUZ BHI | LATINA (G) |
ZUFIAURRE GALARZA, OIHANE | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | EUSKAL HIZKUNTZA ETA LITERATURA (NAFARROA) (E) |
ZURUTUZA ARIGITA, ZURIÑE | IRUÑEKO PEDRO DE URSUA BHI | MATEMATIKA (G) |
F1205929 |
Iragarkiaren kodea: F1205929
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50