2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
ZANGOZAKO ESKUALDEKO ZERBITZUEN MANKOMUNITATEA
Deialdia, Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko administrari-ofizial izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko buruak, gaurko datarekin, ebazpena eman du. Hona hemen haren testua:
1.-Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda onestea Zangozako Eskualdeko Zerbitzuen Mankomunitateko administrari-ofizial izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdian. Hura 2011ko 71. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, apirilaren 12an. Hona hemen:
-Onartuak:
Agesta Belloso, Izaskun
Aisa Rivera, Cristina
Alcalde Alonso, Esther
Almandoz Navarro, Francisco Javier
Amuchastegui Rubio, Jesus
Anaya Huarte, María Agueda
Antoñana Garralda, David
Aranguren Alastuey, Isabel
Ariz Monreal, Maider
Arizcuren Armendariz, Jose Maria
Arizcuren Ustarroz, María Carmen
Artieda Claraco, Esther
Asurmendi Ochoa, David
Azpeitia Carabias, Diana
Bailo Calvo, María Soledad
Bariain Seminario, Leyre
Benito Falces, Ines
Beroiz Erdozain, Beatriz
Berruezo Aldunate, Isabel
Bolea Aguilar, Carlos
Calleja Cuesta, Ignacio
Carmona Ibilceta, Cristina
Casado Arbonies, Beatriz
Colell Baztan, Monica
Continente Toledo, Sonia
Cuesta Toro, María Del Carmen
Del Castillo Baztan, Ana Maria
Del Castillo Simon, Pilar
Delgado Crespo, Stella
Delgado Miranda, Amaya
Domínguez Bueno, María Pilar
Echarri Erice, Marta
Echegoyen Ojer, Lucia
Elarre Beltran, Ana Isabel
Erviti Ilundain, Alvaro
Estaun Machin, Esther
Ezkerro Esteban, Joaquin
Gainza Ordoqui, Jose Maria
Garces Viu, Lidia
Garde Beorlegui, María Teresa
Gazo Bandres, Diana
Goñi Gabas, Sheila
Grocin Garjon, Beatriz
Guerrero Leoz, Irune
Hornazabal Sanz, Ainhoa
Ibañez Sanmiguel, María Teresa
Iraizoz Roncal, Estibaliz
Irisarri Lanas, Maria
Iso Ibáñez, Eva
Iso Ibañez, Nora
Izpura Perez, María Jesus
Jiménez Carrera, Ana
Jugand Mugueta, Enriqueta
Lacosta Zabala, Begoña
Larequi Sancet, Concepcion
Legaz Modrego, Nuria
Lopez De Zubiria Otamendi, Jose Antonio
Los Arcos Vidondo, Mariela
Manrique Arpon, Maite
Marquez De Prado Moragues, Guillermo
Martinez Lacasta, Lara
Maté Fernandez, Raquel
Moreno Campo, Ana
Moreno Maquirriain, Nerea
Moreo Sanz, Lidia
Ochoa Rolan, Cristina
Olite Azcona, Josune
Oneca Gonzalez, Raul
Orte Perez, Jose Antonio
Perez Arellano, Katherine
Perez Izquierdo, Bernardo
Periano Idoate, Laura
Planells Planells, Jose Luis
Primicias Zuñiga, Leticia
Rodríguez Fernandez, Amaya
Rodríguez Sanpedro, Casandra
Saenz Villanueva, Maider
Saez De Jáuregui Urdanoz, Elvira
Sainz De Los Terreros Errea, Ana
Salinas Latasa, Olga
Salvatierra Escorihuela, Ainhoa
San Martin Monton, Tagore
Sanchez Martin, María Carmen
Sanz Badillos, Iranzu
Semberoiz Garralda, Itziar
Senosiain Garatea, Idoia
Sorli Peña, Carlos Manuel
Ureta Aizcorbe, Maider
Usoz Burguete, Raquel
Yoldi Sada, Cristina
Velaz Lopez, Olivia
Vicente Zunzarren, María Blanca
Vinacua Remon, Ana
-Baztertuak:
a) Nortasun agiri nazionalaren fotokopia ez aurkezteagatik.
Calvo Yanguas, Salome
Eraso Arana, Jose Ignacio
Suescun Sanz, Leyre
2.-Izangai baztertuek, zerrenda hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu ondoko hamar egun baliodunean, erreklamazioak egiten ahalko dituzte edo, aurkeztutako dokumentazioan akats formalik izanez gero, horiek zuzendu.
Zangozan, 2011ko maiatzaren 17an.-Mankomunitateko burua, Jesús Esparza Iriarte.
Iragarkiaren kodea: L1108971