Iragarkia
46. ALDIZKARIA - 2010eko apirilaren 14a
1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1394/2010 EBAZPENA, martxoaren 31koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan zeladore izateko zenbait lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten duena.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzaileak, urriaren 7ko 1756/2009 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan zeladore izateko zenbait lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zuen. Deialdia 2009ko 130. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, urriaren 21ean.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak, martxoaren 5eko 1206/2010 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zuen.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukatuta, bidezko da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen uztailaren 3ko 45/2006 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez,
EBATZI DUT:
1. Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan zeladore izateko zenbait lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda, eranskinean heldu dena, onestea.
2. Oposizioaldiko ariketa 2010eko apirilaren 25ean, 10:00etan, eginen dela adieraztea, Nafarroako Unibertsitate Publikoaren ikasgelategian (Arrosadia kalea, zk.g., Iruña).
3. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea.
4. Ebazpen hau igortzea epaimahaikide titularrei, uko egin diotenei izan ezik, halakoetan ordezko mahaikideei igorriko baitzaie, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Deialdiak Tramitatzeko Atalari eta Osasun Departamentuko Idazkaritza Tekniko Nagusiari, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2010eko martxoaren 31n.-Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendaria, José M. Ayerra Lazcano.
ERANSKINA
Onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda
-Txanda irekia
Onartuak:
ABAD ALBA, ANTONIO
ABAD EVORA, LOURDES
ABADIA BERIAIN, BENITO
ABADIA SORBET, SILVIA
ABADIANO GALLEGO, LUCIA
ABAJO HERNADEZ, JOANA
ABARZUZA CABALLERO, ANA
ABARZUZA MARTIN, MARIA
ABAURREA ARRARAS, SUSANA
ABAURREA ARROYO, JOSUNE
ABAURREA ARROYO, ZURIÑE
ABAURREA RODRIGO, CESAR
ABD-ALLAH, ATIEN MASRI
ABETE BARTOLOME, AINHOA (P)
ABETE BARTOLOME, GARBIÑE
ABETE BLANCO, FERMIN
ABETE MARTINEZ, JESUS M.ª
ABETE MARTINEZ, MARIA CARMEN FELICIA
ABLITAS MURO, ITXASO
ABUARREA DUCAY, ANDONI
ABUIN ARRASATE, MAITE (P)
ABURUZA ZUBIETA, ELUR
ACEBAL SALVADOR, PEDRO
ACEBEDO MUÑOZ, MARKO
ACEITUNO VILLAPLANA, ROBERTO
ACEVEDO MUÑOZ, M.ª PILAR
ACUÑA JUANBELTZ, EKAITZ
ADOT BAZTAN, M.ª VICTORIA
ADOT JIMENEZ, GORKA
ADOT ZURBANO, MARIA JOSE
AGARRABERES SANCHEZ, OLGA
AGESTA BELLOSO, IZASKUN
AGESTA LUSARRETA, RAFAEL
AGESTA MECO, JOSE
AGIRREBENGOA OIARBIDE, ANER
AGIRREBENGOA OIARBIDE, JON
AGOS AIZPUN, M.ª PILAR
AGOS DIAZ, DAVID
AGOTE PADILLA, CARLOS
AGOTE PADILLA, PEDRO MARIA
AGRAMONTE ESPINAL, RAQUEL
AGRAMONTE JIMENEZ, MARIA LUISA
AGUADO AYESA, IGNACIO
AGUADO BLANCO, M.ª INES
AGUADO CANO, M.ª CARMEN
AGUADO CANO, YOLANDA
AGUADO GARCIA, NICANOR ANTONIO
AGUADO MANSO, SAMUEL
AGUADO MARTINEZ, SARA
AGUADO ULLATE, ELISA
AGUADO URZAIZ, ALBERTO
AGUAS ORTA, M.ª TERESA
AGUAS RADA, NOEMI
AGUERRI ESPARZA, IÑAKI
AGUERRI ESPARZA, MAITE
AGUERRI IRALA, ALBERTO
AGUERRI IRALA, MONTSERRAT
AGUERRI ZAPATER, JOANNA
AGUILAR LOPEZ, NEREA
AGUILAR SANCHEZ, LUISA
AGUINAGA OTAZU, MIKEL
AGUINAGA PERAL, EMILIA
AGUINAGA SANZ, ELENA
AGUIRRE ANCIZAR, AITOR
AGUIRRE ARRASTIA, IÑAKI
AGUIRRE CHIVITE, SERGIO
AGUIRRE ECHAVARRI, MARIA CARMEN
AGUIRRE EDERRA, ANA ISABEL
AGUIRRE EDERRA, MARIA ANGELES
AGUIRRE ESCUDERO, ARANTXA
AGUIRRE GARDEÑES, IGOR
AGUIRRE GAYARRE, NURIA
AGUIRRE GAYARRE, ROCIO
AGUIRRE HERNANDEZ, BEGOÑA
AGUIRRE MEDEL, OLGA
AGUIRRE NARVAEZ, ITZIAR
AGUIRRE OCARIZ, JAVIER
AGUIRRE OCARIZ, M.ª CRISTINA
AGUIRRE PEREZ, JESUS M.ª
AGUIRRE RUIZ, BEATRIZ
AGUIRRE TORTOSA, VANESSA
AGUIRRE UNAMUNO, M.ª MILAGROS
AGUIRRE ZABALA, NEREA
AGUIRRE ZARIQUIEGUI, MARIA
AGUIZAR SANCHEZ, INMACULADA
AGUNDEZ CAMINOS, M.ª DEL MAR
AICUA JIMENEZ, MARIA
AINCIBURU FRAUCA, MARIA
AINCIBURU ITURRI, ELENA
AINZUA BEGUIRISTAIN, UNAI (P)
AIZCORBE LIZARRAGA, SARA
AIZCORBE SAINZ, NEREA
AIZKORBE SAINZ, MIKEL
AIZPUN ETULAIN, M.ª JESUS
AIZPUN FIGUEROA, M.ª PILAR
AIZPUN GARDE, MARIA
AIZPUN MUNARRIZ, IÑIGO
AIZPUN RIVAS, EVA
AIZPURUA EGAÑA, IÑAKI MIRENA (P)
AJONA BAQUEDANO, AINARA
AJONA DEL CAMPO, CARLOS
AJONA ITURRALDE, MARIA TERESA
AKERRETA OTXOA, VIOLETA
ALAIZA PEREZ, ANA DELIA
ALARCIA ACEDO, RAUL
ALARCON PALOMARES, NIEVES
ALASTUEY RUIZ, IÑAKI
ALAVA EGEA, YOLANDA
ALAVA ELIAS, M.ª LOURDES
ALAVA ZAPORTA, LUCIA (P)
ALBERDI ECHANIZ, PEIO JOSEBA
ALBERO GRACIA, JULEN
ALBERO ROS, FRANCISCO JAVIER
ALBISTUR ALDAYA, JUANA (P)
ALBIZ ROMERO, RAUL
ALCAIDE RUDI, M.ª CASILDA
ALCAIZA SANTOS, MAITE
ALCALDE ALCUSON, YOLANDA
ALCALDE UNZU, IOSU
ALCANTARA DIAZ, FRANCISCO JAVIER
ALCARAZ HIDALGO, ANTONIA GEMMA
ALCARZ BERENGUER, MARIA FUENSANTA
ALCASENA MARTINEZ, URTZI
ALCEGA CATARECHA, YOANA
ALCOCER GOÑI, RAUL
ALCOLEA ZABALZA, M.ª JESUS
ALCON MORCILLO, GEMMA
ALCUSON LASHERAS, MIRIAM
ALDABA GOÑI, RAQUEL
ALDABA LEGASPI, M.ª TERESA
ALDABE EGUIA, M.ª ANGELES
ALDABE MORENO, PEDRO MIGUEL
ALDAIA LIZARRAGA, M.ª MONTSERRAT
ALDAREGUIA IGUELZ, JUANA MARIA (P)
ALDASORO AZCARATE, AMAIA
ALDAZ CARRERA, YOLANDA
ALDAZ GOICOECHANDIA, MARIA ESTHER
ALDAZ HERCE, IDOYA
ALDAZ LARRAINZAR, REYES
ALDAZ MURUZABAL, M.ª SOCORRO
ALDAZ OROZ, SONIA
ALDAZ OSACAR, MILAGROS
ALDEA CATALAN, RAQUEL
ALDUAN GARBAYO, JOSE
ALDUAN URDIAIN, JUAN RAMON
ALDUCIN LEZA, MARGARITA
ALDUNATE ANDRES, JOSEBA
ALDUNATE SEMBEROIZ, FELIPE
ALEGRE GARATE, JOSE ANTONIO
ALEGRE GARATE, MARI CRUZ
ALEGRE PEREZ DE CIRIZA, ELENA
ALEGRE SAENZ DE MUNIAIN, LEIRE
ALEGRIA ARRASTIA, M. UNZIZU
ALEGRIA ARRASTIA, MUSKILDA
ALEGRIA ARRASTIAN, MAITE
ALEGRIA GARCIA, SONIA (P)
ALEGRIA GARRO, SARA
ALEGRIA IRIGOYEN, MARTA
ALEGRIA MANZANARES, M.ª REYES
ALEGRIA SALVATIERRA, PABLO
ALEGRIA SOS, IRENE
ALEGRIA SOS, LAURA
ALEIXO MORAIS, MIKEL
ALEJO AGORRETA, EDURNE (P)
ALEJO MIRAVALLES, MARIA ALMUDENA (P)
ALEJOS JUANARENA, IDOYA
ALEMAN ECHENIQUE, M.ª JOSE
ALEMANNO SANCHEZ, ISABELLA
ALETXA PRAT, AITZIBER
ALETXA PRAT, XABIER (P)
ALFARO RANERA, FRANCISCO
ALFONSO GOLDARAZ, JAIME
ALFONSO GOÑI, RICARDO
ALIAGA PEREZ, GUSTAVO
ALLER RODRIGUEZ, ITSASO
ALMANDOZ ERVITI, DANIEL
ALMANDOZ ERVITI, ION (P)
ALMANDOZ MOLINA, M.ª SOLEDAD
ALMANDOZ NAVARRO, MIREN IOSUNE (P)
ALMARCEGUI ARTIEDA, PABLO
ALMARCEGUI ITOIZ, INMACULADA
ALMEIDA DOMINGUEZ, JOSE ANTONIO
ALMEIDA GORRICHO, NATALIA
ALMENDROS MUÑOZ, ALICIA
ALMIÑARA APARICIO, REBECA
ALMODOVAR SOLER, SUSANA
ALONSO AINCIA, AINHOA
ALONSO AIZCORBE, AINHOA
ALONSO AZPILICUETA, M.ª ANGELES
ALONSO CABELLO, MANUEL
ALONSO CABODEVILLA, M.ª CARMEN
ALONSO CASAJUS, OLAIA (P)
ALONSO CLEMENTE, MANUEL BLAS
ALONSO CRESPO, LORENA
ALONSO ECHEVERRIA, ALEJANDRO
ALONSO GARCIA, JAVIER
ALONSO JIMENO, M.ª PILAR
ALONSO LORENTE, EVA
ALONSO LORENTE, GERARDO
ALQUEZAR MARTIN, M. VICTORIA
ALTUNA CASLA, AMAIA
ALTUNA DIAZ DE CERIO, IÑIGO
ALTUNA DIAZ DE CERIO, MIGUEL ANGEL
ALTUNA GARCIA, BORJA
ALTUNA MARTIARENA, MIKEL
ALTZUGARAI ANDUEZA, IGOR
ALUSTIZA MADARIAGA, GORKA
ALVAREZ ACEDO, M.ª LOURDES
ALVAREZ CASTRO, DIMAS MANUEL
ALVAREZ DEL BURGO, JAVIER
ALVAREZ GARCIA, IRENE (P)
ALVAREZ GARCIA, NATIVIDAD
ALVAREZ GONZALEZ, JOSE IGNACIO
ALVAREZ GUALLAR, JUAN
ALVAREZ IBARRONDO, NEREA
ALVAREZ ILARRI, IÑIGO
ALVAREZ IRIARTE, BEGOÑA
ALVAREZ JOYAS, BLANCA ESTER
ALVAREZ JURADO, M.ª ANGELES
ALVAREZ LAMATA, EUGENIO EMILIO
ALVAREZ LASHERAS, M.ª TERESA
ALVAREZ LOPEZ DE ZUBIRIA, M. DOLORES
ALVAREZ LUIS, M.ª CARMEN
ALVAREZ RODRIGUEZ, M.ª ASUNCION
ALVAREZ RUBIO, EDUARDO
ALVAREZ SAGÜES, IRUNE
ALVAREZ DE EULATE CIORDIA, OLGA
ALVAREZ DE EULATE EZQUERRO, DANIEL
ALVAREZ DE EULATE LOPEZ DE ZUBIRIA, M. LUISA
ALVAREZ DE EULATE MARTINEZ, BELEN
ALVARO VARELA, ANA
ALZA BERGERANOL, CARLOS
ALZATE GUERGUE, ARANZAZU
ALZORRIZ ARGAIN, MIKEL (P)
ALZORRIZ MUNARRIZ, ANA
ALZU TURRILLAS, FRANCISCO JAVIER
ALZU TURRILLAS, VIRGINIA
ALZUALDE ESPINAL, MIKEL
ALZUETA JAUREGUI, BEATRIZ
ALZUETA LEZAUN, JAVIER
ALZUGARAY ANDUEZA, ARITZ (P)
ALZUGARAY PEREZ, JOSE PEDRO
AMADOZ GOMEZ, DANIEL
AMADOZ GOMEZ, MARIA
AMADOZ IBAÑEZ, ANA ISABEL
AMADOZ MURUZABAL, M.ª ROSARIO
AMADOZ PEREZ, INMACULADA
AMADOZ PEREZ, JESUS
AMATRIA ALONSO, JUAN
AMATRIA PAGOLA, CESAR
AMATRIAIN ANTOÑANZAS, JAVIER
AMBRINOS SANCHEZ, KILIAN
AMBROSIO SANCHEZ, RAFAEL
AMORENA EZCURRA, JON
AMORENA GARCIA, ESTHER
AMORENA URDANIZ, IÑIGO
AMORES AGUERAS, MIGUEL ALGEL
AMORIN TRELLES, ADELA ESTHER
AMORIN TRELLES, M.ª DEL ROSARIO
ANAUT BERNAL, RAMON
ANAUT BERNAT, LUIS (P)
ANAUT FUERTES, MARTA
ANAUT IRIBARREN, JOSE CECILIO
ANAUT LOPEZ, M.ª CARMEN
ANAUT ROS, MARIA JESUS
ANAYA HUARTE, M.ª AGUEDA
ANCHORENA LAURENZ, ALICIA
ANCIN PAGOTO, DANIEL
ANDRAIZ LABAIRU, FCO. JAVIER
ANDRES CALAVIA, IGNACIO
ANDRES DUEÑAS, MARIA EUGENIA
ANDRES GALAR, SANTI
ANDRES GARCIA, JAVIER
ANDRES GARRAZA, MERCEDES
ANDRES MARTIN, CONSTANTINO
ANDRES MCCANN, OLIVER
ANDRES PARAMIO, CRISTINA
ANDRES PEREZ, ALBERTO
ANDRES PEREZ, ELISA
ANDRES SOLA, RAFAEL
ANDRES TERRADO, ANA ISABEL
ANDRESANA ZUBIGARAY, LAURA
ANDUEZA ARRIZABALAGA, TOMAS
ANDUEZA DIAZ, JUAN FELIX
ANDUEZA ELIA, ANA ISABEL
ANDUEZA ELSO, FELISA
ANDUEZA GAY, IRANZU
ANDUEZA IRAÑETA, IÑIGO (P)
ANDUEZA LATORRE, IVON
ANDUEZA RIEZU, JAVIER IGNACIO
ANDUEZA SAENZ, EVA
ANDUEZA SAENZ, JOSE PEDRO
ANGOS ITURGAIZ, MARTA (P)
ANGULO VELAYOS, ARKAITZ
ANOCIBAR ILZARBE, ROSARIO
ANSA ALVAREZ, ALFREDO
ANSA MATEO, IDOIA
ANSO ARROBARREN, RAUL
ANSORENA LARRAZA, GARBIÑE
ANTON AGRAMONTE, ANGEL LUIS
ANTON FALCES, REBECA
ANTON GARIJO, JOSEFINA
ANTON LORENTE, LORENA
ANTON MUNARRIZ, SUSANA
ANTON SERRANO, ANTONIO
ANTON SOLANS, M.ª DEL MAR
ANTON ZABALEGUI, M.ª ELENA
ANTOÑANA GARRALDA, DAVID (P)
ANTXO LANDER, MARKEL
APARICIO CANAL, JOSE LUIS
APARICIO CLEMENTE, NURIA
APELLANIZ OCHOA, M.ª CARMEN
APERTE DOMENCH, IÑAKI
APERTE GARCIA, EUSEBIO ARMANDO
APERTE MARTINEZ, RUBEN
APESTEGUIA AIZPUN, FERNANDO
APESTEGUIA ARGUIÑANO, ESTIBALIZ
APESTEGUIA DOMAICA, M.ª BLANCA
APESTEGUIA OLAGÜE, OSCAR
APESTEGUIA QUINTANA, JOSE M.ª
APOSTUA APESTEGUIA, BEATRIZ
APOSTUA APESTEGUIA, MAITE
AQUERRETA DOMEÑO, DAVID
AQUERRETA GONZALEZ, M.ª ESTHER
AQUERRETA UNZUE, AINHOA
ARAGON OSES, ASIER
ARAGUAS BERGUA, MERCEDES
ARAGUES IRIARTE, MILAGROS
ARAGÜES ECAY, JOSE IGNACIO
ARAMBURU BERGUA, ENDIKA (P)
ARAMBURU LAZPITA, JAIONE (P)
ARAMBURU URTASUN, JUAN PABLO (P)
ARAMENDIA AZCONA, FERNANDO
ARAMENDIA DE CARLOS, JAVIER
ARAMENDIA DIAZ, M.ª JOSE
ARAMENDIA GARCIA, AGUSTIN
ARAMENDIA MARZO, ALICIA
ARAMENDIA OROZ, ARTURO
ARAMENDIA VERANO, HILARIA
ARANA BAQUEDANO, LOURDES
ARANA GURPEGUI, MENDIA
ARANA MORIONES, AITOR
ARANA OSES, OMAYRA
ARANA PERALES, JAIME
ARANA REY, EIDER
ARANA SOTERAS, ANDONI
ARAÑA ESPINAL, M. TERESA
ARANAZ LOPEZ, MYRIAM
ARANAZ MARTI, ALBERTO
ARANAZ RUIZ, M.ª BLANCA
ARANAZ URRIZA, GORKA (P)
ARANDA HIDALGO, EVA M.ª
ARANDA LAVILLA, M.ª PILAR
ARANDIGOYEN PAGOLA, LORENA
ARANGOA LEGARRA, ALBERTO
ARANGOA ORTEGA, RAUL
ARANGUENA PLAZA, JULEN
ARANGUREN CIDRIAIN, PEIO
ARANGUREN CIRIZA, ANGEL
ARANGUREN ECHAVERRI, JESUS MIGUEL
ARANGUREN GALARZA, EIDER
ARANGUREN GALARZA, UDANE
ARANGUREN LARRAYA, IÑAKI
ARANGUREN MENDIETA, ISRAEL
ARANGUREN OLANGUA, JAVIER
ARANGUREN OLANGUA, MARIA
ARANGUREN PAZ, MIREN EDURNE
ARANGUREN VALLES, CARLOS
ARANO ARREGUI, IDOIA
ARANZADI AYARRA, CARLOS
ARAQUE AROSTEGUI, JOSE ANTONIO
ARAQUE AROSTEGUI, OLGA
ARASCO TAPIZ, m. ASUNCION
ARAUJO BARON, JUAN LUIS
ARAUJO HUALDE, FERNANDO
ARAZURI GARIN, JUAN MARIA
ARBEA CARO, CARLOS
ARBELOA DOMENECH, VALERIANO
ARBELOA ORRADRE, XABIER
ARBILLA ITURMENDI, JOSE MARIA
ARBIOL LAZARO, DAVID
ARBIZU ALBENIZ, OLAIA
ARBIZU LARRAÑETA, LEIRE
ARBIZU MATILLA, IGOR
ARBIZU ROYO, BEGOÑA
ARBUNIES SANCHEZ, MARTA
ARCANJO MOREIRA, RICARDO
ARCAYA VICENTE, LUIS ENRIQUE
ARCE AZQUETA, ELMA
ARCE MURUZABAL, MARIA
ARCE VCIENTE, ALEJANDRO (P)
ARCE VICENTE, LUIS MARIA
ARCEGA IZAGUERRI, RAUL
ARCOS GARCIA, MANUEL
ARCOS REINALDO, TOMAS MANUEL
ARDAIZ ARRIAZU, OIHANA
ARDAIZ IRIGOYEN, BLANCA
ARDANAZ ASIAIN, SOCORRO
ARDANAZ BAQUEDANO, FCO. JAVIER
ARDANAZ PEREZ, JOSE
ARELLANO ARELLANO, IMANOL
ARELLANO FERNÁNDEZ, CELIA
ARELLANO ORTEGA, BEATRIZ
ARENAL RIPODAS, GORKA
ARENAZ CATALAN, LAURA
ARENZANA SAMANES, DAVID
ARES CARRIL, AGRIPINA
ARETA ARRASTIA, M.ª NIEVES
AREVALO DOMINGUEZ, ELENA
AREVALO MATEO, INGER AMAIA
AREVALO RODRIGUEZ, BELEN
ARGANDONA BARANDIARAN, AMAYA
ARGANDOÑA BARANDIARAN, RAQUEL
ARGANDOÑA GALIANO, GORKA
ARGAYA URDANIZ, MIGUEL
ARGÜELLES ERASO, ADOLFO
ARGUIBIDE MARTINEZ, ANA ISABEL
ARGUIBIDE PEREZ, CARLOS
ARGUIBIDE PEREZ, CARMEN
ARGUIÑARENA ZABALA, AINHOA
ARGUIÑARIZ SAMARTIN, LUIS ANGEL
ARIAS ARIAS, LEIRE
ARIAS BECERRA, CRISTINA
ARIAS ELIZARI, ARANTXA
ARIAS ELIZARI, BLANCA ESTHER
ARIAS LUIS, NEREA
ARIAS VALERO, CONCEPCION EULALIA
ARILLA SEVILLA, SONIA
ARINA ECHARTE, SONIA
ARINA TELLECHEA, SUSANA
ARISTETA GURRUCHAGA, JOSE FRANCISCO
ARISTIMUÑO ARANA, RAUL
ARISTIZABAL IRIGOIEN, AINHOA (P)
ARISTIZABAL IRIGOYEN, CESAR
ARISTU AZCARATE, MIRIAM
ARISTU CENOZ, INMACULADA
ARISTU REMON, FRANCISCO JAVIER
ARISTU SALINAS, TXOMIN
ARITON ILIUTA, PETRONELA
ARIZ PINILLOS, MIGUEL
ARIZA ALCARAZ, FRANCISCA
ARIZA LOPEZ, ESTEFANIA
ARIZALETA AZNAREZ, M.ª ICIAR
ARIZALETA FERNANDEZ DE LAS HERAS, IRENE
ARIZCUREN ARTOLA, M.ª ANGELES
ARIZCUREN ARTOLA, M.ª PUY
ARIZCUREN BALDA, JESUS M.ª
ARIZCUREN BALDA, MILAGROS
ARIZCUREN ESEVERRI, ANDONI
ARIZCUREN GALAFATE, RAUL
ARIZCUREN HERRERA, JAVIER
ARIZCUREN ZARATIEGUI, ANA CRUZ
ARIZCUREN ZARATIEGUI, EVA
ARIZKUREN MAISTERRA, SARA
ARIZTEGUI ALZUETA, ALICIA
ARIZTIA MIHURA, JUAN FERNANDO
ARIZTIMUÑO BERASAIN, IDOIA (P)
ARJONA NUÑEZ, M.ª ALMUDENA
ARMENDARIZ ANDUEZA, AINARA
ARMENDARIZ ANDUEZA, AMAIA
ARMENDARIZ BAIGORRI, ARTURO
ARMENDARIZ ESPINA, ANA
ARMENDARIZ GORRIZ, M.ª LUISA
ARMENDARIZ MURILLO, BEGOÑA
ARMENDARIZ OLAVERRI, MARIA YOLANDA
ARMENDARIZ TIRAPU, IZASKIN
ARMENDARIZ UNZUETA, MARIA PILAR
ARMENDIA CASTELLANO, MIKEL (P)
ARMENDIA IBARRA, YOLANDA
ARNEDO ALVAREZ, IÑAKI
ARNEDO ARIZA, SUSANA
ARNEDO SORIA, MARIA JOSEFA
AROCA ESARTE, ARTURO
AROCA ESARTE, JUAN ANTONIO
AROCENA ANDUEZA, M.ª ESTHER
AROCENA ANDUEZA, VIRGINIA
AROCENA ITURRI, ARANZAZU
AROSTEGUI ANCHO, FELIX
AROSTEGUI DE LA TORRE, SONIA M.ª
AROSTEGUI EGUARAS, MARIA EVA
AROSTEGUI LARRION, RAQUEL
AROSTEGUI TIRAPLEGUI, VERONICA
ARRAIZA CENOZ, MARIA LOURDES
ARRAIZA DE LA TORRE, VIRGINIA
ARRAIZA EZCARAY, ISMAEL
ARRAIZA EZCARAY, SERGIO
ARRAIZA GULINA, ARKAITZ
ARRAIZA LARRAYA, ALICIA
ARRAIZA URBIETA, IBAN
ARRARAS ALMARCEGUI, IZASKUN (P)
ARRARAS ALMARCEGUI, NEKANE
ARRARAS CADENA, MARITXU
ARRARAS CORTEA, FRANCISCO JAVIER
ARRARAS ELETA, M.ª SOCORRO
ARRARAS HIDALGO, BEATRIZ
ARRASTIA AGUIRRE, EDURNE
ARRASTIA BORDONABA, IGNACIO
ARRASTIA MALUMBRES, JOKIN
ARRASTIA OCHOA, MARIA ELENA
ARRASTIA OTEGI, HAITZ (P)
ARRASTIO AZCONA, SANTIAGO
ARRATIBEL MENDINUETA, FRANCISCO (P)
ARRAZTOA ARRECHEA, RAQUEL
ARRAZUBI INDURAIN, IZARNE
ARREGUI FLAMARIQUE, PEDRO M.ª
ARREGUI IBARROLA, VICENTE JULIAN
ARREGUI JIMENEZ, ANGELA
ARRIAZU HUGUET, M.ª ALICIA
ARRIAZU JIMENEZ, M.ª INES
ARRIAZU LOPEZ, COVADONGA
ARRIAZU SOTO, MARIA ELENA
ARRIAZU SOTO, MARIA NIEVES
ARRIBAS IRIARTE, ALBERTO
ARRIBAS LERGA, CARLOS JAVIER
ARRIBAS MACUA, M.ª PUY
ARRIETA ASIAIN, MARIA ELENA
ARRIETA PUEYO, ISABEL
ARRIETA SALINAS, IKER
ARRONDO ARBILLA, M.ª MILAGROS
ARRONDO ARRONDO, CONCEPCION
ARRONDO DE ESTEBAN, JOSE ANGEL
ARRONDO GARRIDO, SERGIO
ARRONDO LARRAYOZ, MAITE
ARRONIZ MURGUIALDAY, AINHOA
ARROQUI GARCIA, EVA MARIA
ARROSAGARRI AGUILAR, MIKEL
ARROYO RODRIGUEZ, MONTSERRAT
ARRUBLA LOPEZ, JOSE MIGUEL
ARTAZCOZ SENOSIAIN, M.ª CARMEN
ARTEAGA ARTIZ, JUAN LUIS
ARTEAGA ERROTABEREA, AITOR (P)
ARTEAGA HERNANDEZ, CARLOS
ARTEAGA OLLETA, AINTZANE
ARTEAGA ROS, M.ª ANGELES
ARTEAGA URRUTIA, IZASKUN
ARTEAGA VILLAR, ANA
ARTEAGA VILLAR, LOURDES
ARTEAGA VILLAR, RAMON
ARTETA AISA, JOSE MARIA
ARTETA JACA, USOA (P)
ARTETA NUIN, CRISTINA
ARTIEDA RODRIGUEZ, JUAN CARLOS
ARTIGAS DEL PERAL, DANIEL
ARTIGAS IRIARTE, M.ª ANGELES
ARTOLA ARRAIZA, M.ª VICTORIA
ARTOLA CESTAU, CAROLINA (P)
ARTOLA ETXARREN, M.ª GARBIÑE
ARTOLA ETXARREN, M.ª MONTSERRAT
ARTOLA GONZALEZ, FRANK
ARTOLA POSADA, LAURA MARIA
ARTUCH SARRIES, INES
ARTUCH SARRIES, JOSE
ARZA BERGERANDI, BLANCA MARIA
ARZA BERGERANDI, M.ª JOSEFA
ARZA OTEGUI, JOSE LUIS
ARZOZ CIAURRIZ, JESUS M.ª
ASARTA GOÑI, MIREN ZURIÑE
ASCARGORTA GALARZA, MAITE
ASCUNCE ARRIETA, JOSE M.ª (P)
ASCUNCE OSES, PEDRO
ASCUNCE VIDONDO, M. ARANZAZU
ASENSIO DORRONSORO, UNAI
ASENSIO JIMENEZ, BEATRIZ
ASENSIO PEREZ DEL NOTARIO, M.ª ISABEL
ASIAIN ARTOLA, MAITANE
ASIAIN BERMEJO, JOSE IGNACIO
ASIAIN ERRO, M.ª RONCESVALLES
ASIAIN GIL, DANIEL
ASIN FRANCES, JESUS MARIA
ASIO SALVADOR, LEYRE
ASPURZ AINCIA, IÑIGO
ASTARLOA PICAZA, IÑAKI
ASTIZ ARANO, M.ª LOURDES
ASTIZ SALDAÑA, AMAYA
ASTIZ SEVILLANO, SARAY
ASTIZ TORRECILLA, TOMAS
ASTRAIN QUINTANA, IDOYA
ASUNCION HIGUERAS, JULIO ALBERTO
ASURMENDI ESTELLA, PATRICIA
ASURMENDI ESTELLA, RAQUEL
ASURMENDI SENOSIAIN, M. ANGELES
ASURMENDI VIAÑO, M.ª DOLORES
ATAUN LIZASOAIN, MAITE
ATAUN ROJO, OIHAN UNAI (P)
ATAUN SANZ DE GALDEANO, AURORA
ATAUN SANZ DE GALDEANO, M.ª CONCEPCION
AUBAN ERRO, ASIER
AULLO TAPIA, RAFAEL FERMIN
AURENSANZ AGUSTIN, M.ª LUISA
AURRECOETXEA EZCURDIA, AITZIBER
AUSEJO BARRUTIA, BARBARA
AUSEJO MARIN, PORFIDIA
AUTOR LOPEZ, M.ª ANGELES
AUTOR TEJADA, AMAYA
AUTOR TEJADA, MARIA ROSARIO
AUZA CATALAN, M.ª ESTELA
AUZA MACUSO, IMANOL (P)
AVELINO FERNANDEZ, M.ª YOLANDA
AVELLANEDA HUARTE, MIGUEL
AVILA NAVARRETE, MARIA PILAR
AYALA CABRERIZO, ANA
AYALA CABRERIZO, M.ª PILAR
AYALA PONCE, GONZALO MATIAS
AYALA SEGURA, JORGE
AYALA SEGURA, MARIO
AYAPE PUYALES, JUAN JOSE
AYAPE ZARO, ROSA
AYARRA ULLATE, MIGUEL
AYECHU SANCHA, MARIA JOSE
AYENSA AIZPUN, M.ª ISABEL
AYENSA ASURMENDI, MONTSE
AYENSA ASURMENDI, PUY
AYENSA BERRIO, JOSE MANUEL
AYENSA GOMARA, ARANTZA
AYENSA MADURGA, ROSA
AYENSE AGUERRI, M.ª DOLORES
AYERDI CALVO, JUAN FELIX
AYERDI GOZALO, YONE
AYERRA ENERIZ, JUAN
AYESA HERNANDEZ, DIEGO
AYESA IBAÑEZ, M.ª ELENA
AYESA TROYAS, M.ª BELEN
AYESA USOZ, MARIA TERESA
AYLAGAS MATA, YOLANDA
AYUCAR DIAZ DE CERIO, JAVIER
AYUCAR GARCIA, ENRIQUE
AYUCAR IRIBERRI, ANDREA (P)
AYUCAR IRIBERRI, DAVID (P)
AYUCAR SANZ, SERGIO
AZABAL MARTIN, ALBERTO
AZAGRA FONCILLAS, JUAN IGNACIO
AZAGRA JIMENEZ, MARIA DEL MAR
AZANZA BARBARIN, SUSANA
AZANZA BERRONDO, UNAI
AZANZA MUNARRIZ, BEATRIZ
AZANZA ROS, FCO. JAVIER
AZANZA ROS, YOLANDA
AZANZA SORIA, JAIME
AZCARATE AYARRA, IÑAKI (P)
AZCARATE AZANZA, ISABEL
AZCARATE AZANZA, JOSE ANTONIO
AZCARATE DOMINGUEZ, MONSERRAT
AZCARATE GORRIZ, SILVIA
AZCARATE MARTINEZ, M.ª VICTORIA
AZCARATE ZUBELDIA, M.ª JESUS
AZCOITI MIKELE, MUSKILDA
AZCOITI RAMOS, PEDRO JOSE
AZCONA ALEMAN, DIEGO
AZCONA ALEMAN, JESSICA
AZCONA ASURMENDI, SANDRA FERMINA
AZCONA CARIDAD, NURIA
AZCONA CIRIZA, LEIRE
AZCONA GIMENO, AMAYA
AZCONA ITURBE, M.ª ANGELES
AZCONA IZU, LAURA
AZCONA JIMENO, BLANCA ESTER
AZCONA MONENTE, ISIDRO
AZCONA MONENTE, JESUS MARIANO
AZCONA MORENTIN, MARIA CARMEN
AZCONA MUNARRIZ, MIGUEL ANGEL
AZCONA MURUZABAL, IDOYA ISABEL
AZCONA NICOLAS, SUSANA
AZCONA UGARTE, VERONICA
AZCONA VICUÑA, IVAN
AZCONA ZABALZA, JUAN CARLOS
AZCUNE ECHAVARRI, KOLDOBIKA
AZKARATE JIMENEZ, SAIOA
AZKARATE MENDOZA, MAIDER
AZKARATE MENDOZA, MIRENTXU
AZKETA GRACIA, AITOR
AZKOITI IBAÑEZ, ARITZ
AZKONA GARRUES, JON XARLES
AZKONA MORENTIN, FERMIN
AZLUETA NIETO, SONIA
AZNAR ARMENDARIZ, VICTOR
AZNAR MERLO, FRANCISCO JAVIER
AZNAREZ ZUDAIRE, JOSE ANTONIO
AZPARREN ALVAREZ, CARMEN
AZPARREN ARTEAGA, M.ª ANGELES
AZPARREN GARCIA, MAITE
AZPARREN GOÑI, ALEJANDRA
AZPILICUETA CHINCHILLA, VIRGINIA
AZPILICUETA LARUMBE, CRISTINA (P)
AZPILICUETA SEGUIN, M.ª DOLORES
AZPILICUETA VIDAN, FERNANDO
AZPIROTZ SATRUSTEGUI, JOSE MIGUEL (P)
AZPIROZ ERBITI, IRANZU
AZPIROZ GOLDARAZ, ANA
AZPIROZ TURNES, ENEKO
AZURMENDI JIMENO, IÑAKI
BACAICOA, JOSE IGNACIO
BACAICOA ESCRIBANO, M.ª ELENA
BACAICOA IRAÑETA, M.ª CRUZ
BACAICOA MANZANO, LEYRE
BADOS RUIZ, JAVIER
BADOS RUIZ, MIKEL
BAIGORRI ALEGRE, MAGDALENA
BAIGORRI CASALES, M.ª CRUZ
BAIGORRI ESTEVEZ, ANUNCIACION
BAJO HIDALGO, OSCAR (P)
BAKAIKOA OTXAGABIA, JOSE ANGEL
BALDA GALARZA, JOSE LUIS
BALERDI ARRAZUBI, M. JESUS
BALERDI ARRIETA, NAGORE
BALLAZ IRIARTE, M.ª JESUS
BALLESTA ITURRIA, MARIA ANTONIA
BALLESTEROS PICAZO, M.ª JOSE
BALLO AYENSA, RUBEN
BAMALA CUARTERO, FRANCISCO JAVIER
BANITO PEREZ, ANTONIO
BAÑOS SAGARDUY, JULEN (P)
BAQUEDANO IÑIGUEZ, LOURDES
BAQUEDANO IRIBARREN, GAIZKA (P)
BAQUEDANO ROS, MIREN JOSUNE
BAQUEDANO SANZ, RAMON PEDRO
BAQUEDANO URTEA, FRANCISCO JAVIER (P)
BAQUERIN AGUIRRE, M.ª VIRGINIA
BAQUERO ALZORRIZ, JUAN MANUEL
BARA LARREGUI, ALICIA
BARANDIARAN PEREZ, M.ª JOSEFA
BARANDIARAN PEREZ, M.ª PILAR
BARANDIARAN PEREZ, M.ª PUY
BARATAS ONGAY, M.ª JOSE
BARBA ZUBIATE, CONCEPCION
BARBAJERO UGARTE, AMAYA
BARBARIN ARRONIZ, M.ª PUY
BARBARIN HERMOSO DE MENDOZA, SERGIO (P)
BARBARIN IZCO, OSCAR
BARBARIN IZCO, SARA
BARBARIN LUCIA, LUIS FERNANDO (P)
BARBARIN MATUTE, SONIA
BARBARIN MAZO, IÑAKI (P)
BARBARIN ORBEGOZO, EULALIA
BARBARIN ORBEGOZO, M.ª ITELINDA
BARBARIN ZABALETA, JOSE M.ª
BARBER DEL PERAL, AITOR
BARBER IBERO, VANESSA
BARBERA BUSTAMANTE, FRANCISCO DE ASIS
BARBERENA BIURRARENA, ISABEL
BARBERENA LARUMBE, JON
BARBERENA LARUMBE, M.ª ARANZAZU
BARBERENA LARUMBE, M.ª ISABEL
BARBERENA RAMIREZ, IÑIGO
BARBERIA ARDANAZ, ISABEL
BARBERIA GONZALEZ, SUSANA
BARBERIA URREAGA, AITOR
BARBERO SANCHEZ, MARIA
BARBERO SANCHEZ, MERCEDES
BARBOSA DOS SANTOS, ANTONIO ALEXANDRE
BARCOS GONZALEZ, ARITZ
BARDECI SANCHEZ, RAFAEL
BARDI LASHERAS, ENRIQUE
BARDI LATIERRO, ALFONSO
BARDI LATIERRO, M.ª CARMEN
BARDI LATIERRO, MARIA NURIA
BARDI LATIERRO, ROSA M.ª
BARIAIN CARRASCO, MAIDER
BARON BEAUMONT, IKER
BARON LACUNZA, MONIKA (P)
BARON LACUNZA, SOROSPEN
BARON MARTINEZ, UNAI
BARONA GONZALEZ, MIREN GOTONE
BARQUERO ROLLAN, INES
BARQUIN SANTIAGO, RAQUEL
BARRAGAN ESCOBAR, M.ª ISABEL
BARRANCO REVILLA, OSCAR
BARRANCO SERRANO, MIGUEL ANGEL
BARRAU VILLACAMPA, ALBERTO
BARRENA ARANGUREN, JAVIER
BARRENA FIGUEROA, RAQUEL
BARRENA GARDE, MIKEL
BARRENA IRIGOYEN, FERNANDO
BARRENA MARCOS, KARLOS XABIER (P)
BARRENA MARCOS, SERGIO
BARRENECHEA CERVERA, AMAIA (P)
BARRENETXEA GARCIA, IÑAKI JON
BARRERO HERRERO, M.ª REYES
BARRICART LISARRI, M.ª TERESA (P)
BARRICART LISARRI, MARTIN
BARRICART LISARRI, SERGIO
BARRIENDO ANTOÑANZAS, M.ª EUGENIA
BARRIOS BAUDOR, JESUS ALBERTO
BARRIOS SANTIAGO, MARIA LUISA
BARRIUSO OSES, IGNACIO
BARROSO CARRILLO, JOSE ANTONIO
BARROSO CARRILLO, LUIS MIGUEL
BARROSO CARRILLO, M.ª MONTSERRAT
BARRUTIA CALAVIA, ITZIAR
BARRUTIA LARRAZ, ICIAR
BARUQUE CIA, M.ª LUCIA
BASARTE POZO, ARALAREKO MIKEL
BASTERRA LICIAGA, RUBEN
BASTERRA ROYO, MIRIAM
BATLLORI ORITGOSA, AITOR
BATSON VASQUEZ, MARJORY
BATUECAS CALVO, MIGUEL
BAUTISTA ESTUDILLO, M.ª PILAR
BAUTISTA SALIDO, FRANCISCO JAVIER
BAYONA ITURRARTE, M.ª PUY
BAZAN CARRA, ANA M.ª
BAZTAN AIZPUN, MIGUEL ANGEL
BAZTAN APEZTEGUIA, M. ISABEL
BAZTAN LEON, IMANOL
BEA GIL, M.ª MILAGROS
BEAIN UGARTE, M.ª ARANTZAZU
BEAMONTE GALARRETA, RAQUEL
BEAUMONT BARBERENA, M.ª FELISA
BEAUMONT CAMINOS, ROBERTO
BEAUMONT ESANDI, M.ª PILAR
BEDMAR DEL PERAL, MARIA ESTHER
BEGINO BUENO, JUANA
BEGUE VICENTE, LYDIA
BEGUIRISTAIN DE CARLOS, EDUARDO
BELDA MARTINEZ, M.ª ANTONIA
BELLO SAMANES, FABIOLA
BELLO SAMANES, GLORIA
BELOQUI AGUINAGA, M.ª ISABEL
BELOQUI ELIZALDE, AINHOA
BELOQUI ELIZALDE, IGOR
BELOQUI QUEREJETA, EVA
BELOQUI RAN, GUILLERMO
BELOQUI YABEN, MARIA ANGELES
BELSUE URQUIZU, AITOR
BELTRAN ADOT, SONIA
BELTZA ARZA, HASIER
BELZA EGOZCUE, CARLOS (P)
BELZA EGOZCUE, EDUARDO
BELZA FRESAN, EUSEBIO
BELZUNCE ALONSO, CECILIA
BELZUNCE ALONSO, PILAR
BELZUNEGUI LATORRE, ANA M.ª
BELZUNEGUI LOPEZ, DELIA
BENAGES MENDIOROZ, JORGE IGNACIO
BENAVENTE DE PEROSANZ, BEATRIZ
BENEDED CAMPO, BLANCA
BENEDIT FERNANDEZ, JULIA
BENGOCHEA MARTINEZ, M.ª IDOYA
BENGOECHEA BERASATEGUI, ARKAITZ
BENGOECHEA DELGADO, IZASKUN
BENGOECHEA GOICOECHEA, MARI CARMEN
BENGOECHEA GUELBENZU, ANA M.ª (P)
BENGOECHEA URRA, ANA ISABEL
BENGOECHEA URRA, MARIA
BENITEZ GARCIA, JAVIER
BEORLEGUI ARREGUI, EDUARDO
BEORLEGUI IRIGOYEN, BEATRIZ
BEORLEGUI MARTINEZ, RAFAEL
BEORLEGUI NAVARLAZ, BEATRIZ
BEORLEGUI POZO, DANIEL
BEORLEGUI ZARRANZ, MARTA
BEORTEGUI MARTINEZ, XABIER
BEPERET MARIEZCURRENA, BEATRIZ
BERAIZ ROITEGUI, SARAY
BERAMENDI BALLIRIAIN, MILAGROS
BERANGO GOÑI, JESUS M.
BERASAIN ANDUAGA, JOANA
BERASAIN ECHEVERRIA, EDUARDO (P)
BERASAIN ERRO, AINARA
BERASTEGUI GANUZA, TERESA
BERASTEGUI POLO, ASIER
BERASTEGUI SENAR, ISABEL PILAR
BERASTEGUI YANIZ, IGNACIO
BERAZA LLAGUNO, EGUZKIÑE
BERBEL ZURBANO, MIKEL
BERDONCES LAFRAYA, M.ª JOSE
BERGARA TEILLERI, MARIA DEL PILAR
BERGASA MENDIVE, CARLOS
BERGERA APESTEGUI, NIEVES
BERGUA ARNEDO, ESTHER
BERIAIN ZUFIA, M.ª JESUS
BERICAT MORALES, JUAN CARLOS
BERMEJO HUELVA, ADRIAN
BERMEJO OSES, M.ª CARMEN
BERMEJO ZARATIEGUI, M.ª ISABEL
BERNAL JUEZ, JOSE MARIA (P)
BERNAOLA RESPALDIZA, ADUR (P)
BERNE RODRIGO, JOSE LUIS
BEROIZ ASTRAIN, MIKEL
BEROIZ GANUZA, M.ª ROSARIO
BERRADE ELIZALDE, IOSU
BERRADE MARTINEZ DE LIZARRONDO, MARIA
BERRAONDO DOXANDABARATZ, IKER
BERREGUERO JIMENEZ, MIGUEL
BERRENDO GRIMAL, ANA ISABEL
BERRIATUA GARCIA, ANTONIO
BERRIO AGUAYO, FRANCISCO JOSE
BERRO HURTADO, JOSE MARIA
BERROETA SANSIÑENA, GORKA
BERROGUI LARREA, NURIA
BERROZPE GONZALEZ, SANTIAGO
BERROZPE ORTA, ARACELI
BERROZPE SALIDO, URTZI (P)
BERRUETA VICENTE, SONIA
BERRUETE PITILLAS, ANA
BERRUETE URZAINQUI, ANA ROSAURA
BERRUEZO ZAPATA, YOLANDA
BERT LANDA, EVA MARIA
BESCOS MERLO, DAIANA
BETANCOURT CABALLERO, JOSE LUIS
BEUNZA LANCIEGO, MIREN EDURNE (P)
BEZUNARTEA AZPILLAGA, MIKEL
BIDEGAIN IRAGUI, NEREA
BIDEGAIN MARTICORENA, ANA MARINA
BIDEGAIN MARTICORENA, ISAAC
BIURRUN ECHARTE, ELENA
BIURRUN UNZUE, JOSE M.ª
BLANCO BLANCO, INMACULADA
BLANCO BURGUI, GORKA (P)
BLANCO CANDUELA, ANA MARIA
BLANCO CANDUELA, M.ª PILAR
BLANCO CARO, MANUEL
BLANCO CATALA, IRENE
BLANCO ESTEBAN, JOSE JOAQUIN
BLANCO GASTAMINZA, IGOR
BLANCO GRACIA, RUBEN
BLANCO JIMENEZ, AURORA
BLANCO JIMENEZ DE VENTROSA, ASUNCION
BLANCO MERINO, KARMELE
BLANCO MURO, OSCAR
BLANCO PASCOLI, MONICA PATRICIA
BLANCO PEREZ, M.ª ASUNCION
BLANCO VERA, EVA M.ª
BLANCO YABEN, ADOLFO
BLANCO YABEN, JOSE LUIS
BLANQUET MUÑOZ, MATEO
BLASCO ARRONDO, M.ª DEL MAR
BLASCO ARRONDO, PEDRO
BLASCO PEREZ, LIDIA
BLASCO PRAT, AMAYA
BLAZQUEZ BERDONCES, M.ª PILAR
BLAZQUEZ BERDONCES, SORAYA
BOCANEGRA SANCHEZ, JOSE M.ª
BOLAÑOS QUIROS, ABELARDO
BOMBIN SANZ, MIGUEL ANGEL
BONA COSIN, IVAN
BONEL SANCHEZ, JUAN CARLOS
BONERA BRUN, ALEJANDRO
BONETA MATEO, NATALIA
BONHOMME MURUZABAL, ANITA AMAIA
BONILLA LERCHUNDI, IÑIGO
BONILLA PEREZ, IÑIGO
BORDA OIZ, EDUARDO
BORDA OIZ, ROBERTO
BORDA OLAGUE, KARLOS IMANOL
BORDA SILVA, GIULIANA
BORGE MODINOS, ANA ISABEL
BORREGA PERIANEZ, EVA MARIA
BORREGA SARABIA, ALFONSO
BORREGO OSTA, SARA
BOUKHIMA FARAH, ABDELAZZ
BOZAL CABREJAS, ANDREA
BOZAL CABREJAS, EVA
BOZAL CABREJAS, LOURDES
BOZAL ORTA, ANA CARMEN
BOZANO GARAGORRI, EDUARDO
BRACO BERNUES, NURIA
BRACO REDIN, AUREO
BRETOS GARIZA, M.ª ARANZAZU
BRUNTON ESPARZA, ALEXANDER CHRISTOPHER
BUDASPAR MUÑOZ, M.ª SAMANTA
BUENO CORTES, M.ª LUZ
BUENO DRAGO, BEATRIZ
BUENO GOMEZ, ANA M.ª
BUENO MARTINEZ, XABIER
BUENO PEREZ, VANESSA
BUENO URRIZELKI, MIKEL
BUEZO BERMEJO, IGNACIO
BUISAN AGUIRRE, MIRIAN
BUJANDA DIAZ DE CERIO, FRANCISCO JAVIER
BUJANDA DIAZ DE CERIO, MARTA
BUJANDA ERASO, IOSU
BUJANDA ERASO, PATRICIA
BULDAIN ELIZALDE, JOAQUIN MARIA
BULDAIN PARRA, NATALIA
BURGOS CUSTARDOY, EVA MARIA
BURGOS RONCAL, NEREA
BURGUETE ECHAVARRI, MIGUEL JAVIER
BURGUETE EQUIZA, AMAIA
BURGUETE GALLO, SANDRA
BURGUETE GALLO, SERGIO
BURGUETE ILARREGUI, DAVID
BURGUETE LEOZ, BEGOÑA
BURGUI VILLANUEVA, NORA
BUSTILLO PEREZ, MARIA
BUSTINGORRI OIZ, LOURDES
BUSTO AYERRA, M.ª ANGELES
BUSTO AYERRA, M.ª SOLEDAD
BUSTO GARCIA, ANA
BUSTO GIL, BEGOÑA
BUSTOS ACHA-ORBEA, M.ª ISABEL
BUTINI OMEÑACA, M.ª NURIA
CABALLERO ALEMAN, M.ª CRISTINA
CABALLERO GOÑI, BEATRIZ
CABALLERO MONTENEGRO, MANUEL
CABALLERO MUGUETA, DELIA
CABAÑAS OTEIZA, ELISA
CABELLO BOROBIA, ERNESTO
CABEZA PEÑA, JOSE MANUEL
CABEZAS FERNANDEZ, DIONI
CABODEVILLA VALLEJO, ANA M.ª
CABODEVILLA VALLEJO, JOSE JAVIER
CABORNERO MARCO, JAVIER
CABRERA GODOY, JUANA
CABRERA YEPEZ, SANDRA
CABRERIZO FRESNO, SILVIA
CALANDA LOPEZ, ALICIA
CALAVIA SAMANES, ANA ISABEL
CALAVIA SAMANES, ESMERALDA
CALLEJA ARRONIZ, NATALIA
CALLEJA DOMEÑO, MIGUEL ANGEL
CALLEJA DURAN, OLGA
CALLEJA FENANDEZ, MIREN ITXASO
CALLES COSME, CARLOS JAVIER
CALVERA ANDREU, FERNANDO
CALVETE TORRES, JOSE IGNACIO
CALVO ARAGON, M.ª ANGELES
CALVO ARBIOL, CONCEPCION
CALVO AZNAR, FELIX ANGEL
CALVO CABELLO, MERCEDES
CALVO GARCES, PATRICIA
CALVO GRAVALOS, JOSE ANTONIO
CALVO HERRADOR, VICTOR
CALVO HERRERO, CARLOS
CALVO HERRERO, EVA
CALVO MARTINEZ, RAQUEL
CALVO PEREZ DE SAN ROMAN, ESTIBALIZ
CALVO PEREZ DE SAN ROMAN, JAVIER
CALVO PURROY, JOSE FELIX
CALVO SALVADOR, JOSE M.ª
CALVO TENA, BEATRIZ
CALVO VILLAR, ALMA
CALVO VILLAR, EVA
CALVO YANGUAS, ALBERTO
CALZADO ONIEVA, SOLEDAD
CAMACES MURILLO, SILVIA
CAMACHO DURAN, JOSE
CAMACHO HERNANDEZ, MARGARITA
CAMACHO ROYO, PURIFICACIÓN
CAMBRA PRECIADO, REYES
CAMBRA RIA, ELIZABETH
CAMBRONERO RUIZ-VALDEPEÑAS, DANIEL
CAMINO FONSECA, CRISTINA M.ª
CAMPION GASTON, M.ª IDOIA
CAMPISTEGUI ZUDAIRE, NURIA
CAMPLO IRIONDO, MIKEL AINGERU (P)
CAMPO NICOMEDES, MARIA ISABEL
CAMPOS CHAVARRIA, ALBERTO
CAMPOS IBIRICU, MARIA CARMEN
CAMPOS LEZAUN, PABLO
CAMPOS POZUELO, SARA
CAÑAS FERNANDEZ, M.ª PILAR
CAÑETE CELAYA, BEATRIZ
CANO AGUERRI, ALBA MARIA
CANO CARABIAS, BELEN
CANO CURADO, RAQUEL
CANO FLORES, RAUL
CANO LEAL, LUISA
CANO MARTOS, JOSE ANTONIO
CAÑO RODRIGUEZ, JUAN LUIS
CANSECO JIMENEZ, MERCEDES
CANTERA URBIOLA, MIKEL
CANTERO LIZARRAGA, LOURDES
CANTERO NOUQUERET, MARCY
CANTERO RUBIO, JESUS
CANTERO SAN SEBASTIAN, ENEKO
CANTISANO, MARIA EUGENIA
CARABANTES MUÑOZ, JUAN DAVID
CARBAJO MARQUEZ, LIDIA
CARBALLO CAMBRA, YOSU
CARBALLO GIL, IÑAKI
CARCAVILLA FRANCES, M.ª ASUNCION
CARCAVILLA GARIJO, PILAR
CARDENAL LINARES, DIANA
CARIDE GOMEZ, DARI
CARLOS ORTIGOSA, NURIA
CARLOS RAMOS, M.ª JESUS
CARLOS SCARUZZO, HECTOR
CARLOSENA LERGA, M.ª CARMEN
CARMONA GONZALEZ, RICARDO PATXI
CARNERO BELLON, MERCEDES
CARNICERO GORRIZ, JOANA
CARNICERO GORRIZ, JOSE LUIS
CARO APARICIO, JAVIER
CARPINTERO REDONDO, MIGUEL ANGEL
CARRASCON ROMEO, ANGELINA
CARRASCOSA MARTINEZ, MARINA
CARRERA ARGOS, ELIA M.ª
CARRETERO URDANGARIN, M.ª LOURDES
CARRETERO URZAINQUI, FCO. JAVIER
CARRICA SANCHEZ, JAVIER
CARRILLO BEORLEGUI, M.ª ARANZAZU
CARRILLO CARRILLO, M.ª DEL PILAR
CARRILLO CORBACHO, M.ª JOAQUINA
CARRION MOLINA, M.ª ESTHER
CARRO ANTON, M.ª JESUS
CASADO AYAPE, IÑAKI
CASADO CEDAZO, FRANCISCO JAVIER
CASADO GURUCHARRI, JAVIER
CASADO ULLATE, CARMEN
CASADO VICENTE, VERONICA
CASAJUS ALAVA, IGNACIO JESUS
CASAJUS MARTIARTU, M.ª FELISA
CASAJUS MATEO, MARINA
CASAJUS PEREZ, JOSE JAVIER
CASALES AZANZA, M.ª EDURNE
CASANOVA LAGUNA, MAR ANGELES
CASAS GARCIA, SUSANA
CASI LARRION, NURIA
CASI MICHEL, SILVIA M.ª
CASIMIRO LECUMBERRI, ANA
CASIMIRO LECUMBERRI, CRISTINA
CASIMIRO LECUMBERRI, MAITE
CASIMIRO ZUAZU, ANA ISABEL
CASIS VELAZ, M.ª EUGENIA
CASLA SANZ, M.ª DE LA PEÑA
CASTAÑEDA PERUGACHI, ISRAEL OSWALDO
CASTAÑEDA VALLEJO, MARIA VICTORIA
CASTAÑO BELLON, MERCEDES
CASTAÑO SOTO, ANA ISABEL
CASTAÑON BARANDALLA, DAVID
CASTAÑON FERNANDEZ, MONTSERRAT
CASTELL SANZ, ANA ISABEL
CASTELL SANZ, JOSE JAVIER
CASTELL ZAZPE, IVAN
CASTILLA ALMENDROS, INMACULADA
CASTILLA GANUZA, BEATRIZ
CASTILLA GIGANTO, DANIEL
CASTILLEJO PRECIADO, AINHOA
CASTILLO ALARCON, ABELARDO
CASTILLO ALARCON, JAVIER
CASTILLO ARMENDARIZ, RICARDO (P)
CASTILLO GALAN, RAFAEL
CASTILLO GARCIA, FERMIN
CASTILLO MOLINS, INMACULADA
CASTILLO MUÑOZ, M.ª JESUS
CASTILLO PARRAGA, IOSUNE
CASTILLO ROSELL, JOSU
CASTRO EGOZCUE, FERMIN JOSE
CASTRO HERRERO, NATIVIDAD
CASTRO HERRERO, RAQUEL YOLANDA
CASTRO NAVARRO, AMAIA
CASTRO SAN MARTIN, MARTA (P)
CASTRO SANZ, M.ª JOSE
CATALA NAVARRO, MONICA
CATALAN DIAZ CRESPO, MARIA CARMEN
CATALAN DIAZ-CRESPO, BELEN
CATALAN EQUISOAIN, NOEMI
CATALAN GIL, IÑIGO
CATALAN GIL, YOLANDA
CATALAN SANTOS, IGNACIO
CAUSIN MILLAS, MERCEDES
CEA DEL MOLINO, MARGARITA
CEBALLOS INDACOECHEA, ELSA
CEBRIAIN IPAS, MARIA TERESA
CEBRIAIN YPAS, JUAN MIGUEL
CEBRIAN QUINTERO, ANA TERESA (P)
CEDAZO TELLECHEA, OSCAR (P)
CEL CAMPO LACARRA, FCO. JAVIER (P)
CELA RUIZ, RAUL
CELAY LEOZ, ION
CELAY LEOZ, REBECA
CEMBORAIN MENDAZA, M.ª JESUS
CENDRA VALLEJO, ERIKA
CENOZ IMAZ, CELESTE
CENZANO CARRILLO, JESUS M.
CENZANO CARRILLO, TERESA
CERDAN ELCID, CARLOS
CERDAN RUBIO, MARIBEL
CERVANTES GALARZA, BEGOÑA
CERVANTES GALARZA, EDURNE
CERVERA DONLO, LOURDES
CERVERA GOMEZ, RAQUEL
CERVIÑO MIGUEZ, JOSE MARIA
CESTERO BERMEJO, DIONISIA M.ª BENDICION
CHAMIZO PEÑA, JULIA
CHAMIZO PEÑA, MODESTA
CHAMORRO FERNANDEZ, LIBERTAD
CHAMORRO GERMAN, PEDRO MARIA
CHAMOSA PORTO, MANUEL
CHANDIA SOLA, M.ª ARANZAZU
CHANDIA ZARATIEGUI, ENEKO
CHAPOTIN ZAYAS, BIRIUSCA
CHAS LABAYEN, JUAN JOSE
CHASCO GARRALDA, MARIA ANTONIA
CHASCO MAEZTU, ANA ISABEL
CHASCO MENDAZA, JUAN ANTONIO
CHAVANEL RODRIGUEZ, RAMON
CHAVARRI UZQUEDA, MIKEL (P)
CHAVERRI JIMENEZ, NEKANE
CHICA CASTILLO, EVA
CHIVITE AYALA, LAURA
CHIVITE BERANGO, CRISTINA
CHIVITE CHIVITE, JUDITH
CHIVITE CRISTOBAL, ALMUDENA
CHIVITE DIAZ, JOAQUIN
CHIVITE GOMARIZ, ISABEL
CHIVITE JIMENEZ, M.ª JESUS
CHIVITE LASHERAS, EMILIO
CHIVITE LASHERAS, MIGUEL
CHOCARRO LAINEZ, FRANCISCO JAVIER
CHOCARRO LOPEZ, JOSE IGNACIO
CHOCARRO MAESTROJUAN, ALEJANDRO
CHOCARRO SAN NICOLAS, M.ª CARMEN
CHOPERENA GAMAZO, ARANTXA
CHOURRAUT BURGUETE, IÑIGO
CHUECA GALARZA, M.ª VICTORIA
CHUECA SERRANO, DAVID
CHUECA SERRANO, LUIS JAVIER
CHURIO MARLEN, AMAYA
CHURO LOJAN, MARGOTH
CIA ANDUEZA, ZIGOR
CIA AZPARREN, UNAI
CIA ESTREMERA, ANA BEGOÑA
CIA GARCIA, JESUS JAVIER (P)
CIA GIL, LEIRE
CIA LARRAYA, BEATRIZ
CIA MUNARRIZ, AINHOA
CIA OTEIZA, M. PAZ
CIA ZABALETA, ANGEL
CIA ZUBELDIA, ALAIN
CIA ZUBELDIA, GORKA
CIAURRIZ AZANZA, MARIA (P)
CIAURRIZ SALABERRI, ELSA
CIDRIAIN URRA, JUANA
CIFUENTES HERMOSO DE MENDOZA, DIANA
CIGA ROMERO, ANA MARIA
CIGANDA GORRAIZ, ANGEL MARIA
CIGANDA GORRAIZ, FRANCISCO JAVIER
CIGANDA IRIBARREN, LOURDES
CIGANDA SALINAS, MIGUEL JAVIER (P)
CILVETI ZAZPE, M.ª ISABEL
CIMARRA VILLOTA, AITOR
CIMARRA VILLOTA, TATIANA
CIMPEAN, MIHAIELA ADRIANA
CINTORA VAL, M. CONSOLACION
CIORDIA MARTINEZ, MAITE
CIRAUQUI GUENDULAIN, LUIS MARIA
CIREZ RUBIO, MARTA
CIRIA MARTINEZ, ESTIBALIZ
CIRIZA AZPARREN, LAURA
CIRIZA FERNANDEZ, MARIA JESUS
CIRIZA GUTIERREZ, MARIA
CIRIZA URIZ, ELENA
CIRIZA URROZ, LORETO
CIZAURRE CARO, MARIA ROSARIO
CIZUR OSES, ESTEBAN (P)
CLAVERIA ZALBA, M.ª ELENA
CLAVIJO PEREZ, DAVID
CLEMENTE AYENSA, MIKEL
CLEMENTE BAZO, IVAN
CLEMENTE CAROZ, DOMINGO
CLEMENTE MURO, M.ª DEL CARMEN
COARASA BELIO, M.ª MAR
COBO DE LA FUENTE, FRANCISCO JAVIER
COBO DE LA FUENTE, MIGUEL
COBOS MUÑOZ, M.ª LUCIA
COBOS SICILIA, OSCAR
COLAS ALTAMIRA, M.ª GLORIA
COLERA HERRERO, ANA ISABEL
COLIO GUTIERREZ, JOAQUIN M.ª
COLLADO DOMINGUEZ, GREGORIO
COLLADO DOMINGUEZ, MARGARITA
COLLADO SOLANA, RENE
COLOMO MARCILLA, MARTA (P)
CONDE MARTINEZ, M.ª BEGOÑA
CONDE RUIZ, NAIARA
CONDEZO CASTRO, DORIS MARIBEL
CONTIN RECALDE, M.ª JESUS
CONTRERAS SAN MARTIN, ROBERTO
CORCUERA GARCIA, ALEJANDRA
CORCUERA GAZTAMBIDE, EVA IX-CHEL
CORDEIRO BARROS, LAURA
CORDERO RUS, MARIA EUGENIA
CORDOBA URRUTIA, JOSE MIGUEL
CORELLA CORELLA, CONSUELO
CORERA UNANUA AZCARATE, JESUS
CORMENZANA LOPEZ, NATALIA
CORMENZANA LUMBRERAS, ALEJANDRO (P)
CORMENZANA LUMBRERAS, FRANCISCO JAVIER
CORMENZANA LUMBRERAS, PABLO
CORNAGO CIAURRIZ, MARIA PILAR
CORNAGO GARBAYO, BEATRIZ
CORNAGO ITURRALDE, MARIA
CORNAGO JARAUTA, RAQUEL
CORONADO HERNANDEZ, JAVIER
CORRAL ALONSO, VICTOR
CORRAL BARRACHINA, MERCEDES
CORRALES TORRADO, M.ª DOLORES
CORRES CAMPOS, URKO (P)
CORRES DIAZ DE CERIO, ISABEL
CORRES OSES, MARIA
CORRES SANTESTEBAN, ANA
CORTAIRE MARCO, SARA
CORTES CARRASCO, NIEVES
CORTES OTAZU, M.ª PILAR
CORTES SANCHEZ, FRANCISCA
CORTIJO GORRAIZ, RAFAEL FRANCISCO
COSIN SANZ, M.ª ESPERANZA
CRESPO BARTOLOME, NEREA
CRESPO GONZALEZ, M.ª ANTONIA
CRESPO IMAZ, IZASKUN
CRESPO LEONE, HARITZ (P)
CRESPO LIZARRAGA, JOSE JOAQUIN
CRESPO MARTINEZ DE MUSITU, MIRIAM
CRESPO MIRANDA, GERARDO
CRESPO VICENTE, M.ª FLOR
CRIADO GOROSTIAGA, LAURA
CRISAN, ADELA IOANA
CRISTOBAL IRIGOYEN, INMA
CRISTOBAL SANZ, M. CONCEPCION
CRUZ SANTOS, EVA M.ª
CUADRADO REVUELTA, FRANCISCO JAVIER
CUADRO RUIZ, ANDRES
CUADROS RODRIGUEZ, SORAYA
CUELLO PAREDES, JANIS
CUENCA RUIZ, IÑAKI IBAI
CUESTA ALCALA, EVA
CUESTA GONZALEZ, JOSE MIGUEL
CUEVA HIDALGO, BLAS
CUEVA HIDALGO, MARIA
CUEVA LOPEZ, IDOIA
CUEVAS BUTINI, ALVARO JAVIER
CUEVAS LOPEZ, M.ª CARMEN
CUIRAL BUEY, CRISTINA
CURIEL BRACO, LAURA
CURIEL DIEZ, MARTA
CURIEL JIMENEZ, LAURA
DA ROCHA MENDES DE SOUZA, DIVINA APARECIDA
DA SILVA LORENTE, DAVID
DALLO LAFUENTE, ANDRES
DAMBORENA ASIN, MONICA
DAROCA LAZCANO, FRANCISCO JAVIER
DAROCA REBOLE, IOSUNE
DAZA VALENZUELA, FRANCISCA
DE ANTONIO GURUCEAGA, CRISTINA
DE AYERBE ACASUSO, JAVIER (P)
DE BILBAO YARNOZ, JAIONE
DE BLAS ALVAREZ, SOFIA
DE CARLOS CHAMIZO, LEIRE
DE CARLOS GARCIA, GORKA
DE CARLOS GARCIA, MAITANE
DE CARLOS LECUMBERRI, ICIAR
DE CARLOS MARCOLAIN, DANIEL
DE CARLOS TOLOSA, ASUN
DE DIEGO CALVO, JOSE LUIS
DE FELIPE CASTILLON, M.ª CARMEN
DE FORANDA TELLECHEA, RUBEN
DE GOÑI OTEIZA, M.ª CARMEN
DE GOÑI RODRIGUEZ, MANUEL JESUS
DE GRACIA SAN MARTIN, JULIO
DE IRIZAR MALO, M.ª JOSEFA
DE LA CRUZ MAYA, JOAQUINA
DE LA CRUZ PEREZ, NICOLAS
DE LA CUEVA AYESTARAN, ZURIÑE
DE LA FUENTE ARZA, SERGIO
DE LA FUENTE LIZOAIN, M.ª SOCORRO
DE LA GRACIA MENDEZ, M.ª CARMEN
DE LA HERA ORTEGA, ELIAS
DE LA LLAVE NUIN, CARMELA M.ª
DE LA PRIETA SAEZ, JONATHAN
DE LA PUENTE PUENTE, ISABEL PATRICIA
DE LA PUENTE RODRIGUEZ, M.ª TERESA
DE LA ROSA GARCIA, MARIA JOSE
DE LAS HERAS GAINZA, GORKA
DE LATORRE CLEMENTE, SERGIO
DE LATORRE VILLAGRASA, ANA MARIA
DE LOS REYES AYERRA, EVA
DE LUIS DE ESTEBAN, SUSANA
DE LUIS ZARRANZ, JONATAN
DE MIGUEL BERASATEGUI, IDOYA (P)
DE MIGUEL DE MIGUEL, BERNARDITA
DE MIGUEL MARTINEZ, MAITE
DE MIGUEL SAN MARTIN, ESTHER
DE MIGUEL SAN MARTIN, MARIA CARMEN
DE PABLOS LIZAUR, BEATRIZ
DE PEDRO ESTEBAN, M.ª GLORIA
DE POTESTAD ANDUEZA, ELISA
DE ULIBARRI NAVARCORENA, PATRICIA
DE VICENTE LACASIA, RAQUEL
DEAN SANZ, FRANCISCO JAVIER
DEL BARRIO APALATEGUI, M.ª ELENA
DEL BARRIO GARCIA, HELENA
DEL BARRIO GIL, ANGEL
DEL BARRIO MORALES, M.ª BELEN
DEL BURGO ALDAYA, ANTONIO (P)
DEL CURA ROS, ROBERTO
DEL FRAGO INDART, JUAN ANDRES
DEL MORAL AGUILAR, LOURDES
DEL PERAL CASTILLEJO, BLANCA ESTHER
DEL PERAL CASTILLEJO, INMACULADA
DEL POZO VAZQUEZ, RAQUEL
DEL POZO VELASCO, MONTSERRAT
DEL RIO DEL RIO, RUBEN
DEL RIO LEUZA, M.ª CARMEN
DEL RIO UTERGA, ALBERTO
DEL RIO VILLALONGA, CRISTINA
DEL VILLAR LARREA, KEPA (P)
DEL VILLAR LARREA, ORTZI (P)
DELAS AIZCORBE, JOSE M.ª
DELGADO ARBE, MIKEL
DELGADO HUARTE, DANIEL
DELGADO MARTINEZ, DAVID
DELGADO MORALES, ENRIQUE
DELGADO MORALES, MIKEL
DELGADO RIOS, JESUS
DELGADO VALENCIA, SERGIO
DELL?OLMO PECOS, SERGIO
DEVORA MARTINEZ, M.ª ROSARIO
DEZA ALBA, M.ª MONTSERRAT
DIAZ AMIGOT, MARIA ANGELES
DIAZ CIDONCHA, PURIFICACION
DIAZ ESPUELA, NURIA
DIAZ GARAYOA, ENRIQUE
DIAZ GIL, IGNACIO
DIAZ GOIZUETA, ANE
DIAZ IBIRICU, IVAN
DIAZ ISASI, BEGOÑA
DIAZ MARIN, M.ª UJUE
DIAZ MARIN, PEDRO JESUS
DIAZ MARIN, RITA
DIAZ MARTOS, ANA
DIAZ MARTOS, ESTHER
DIAZ MORALES, ANA M.ª
DIAZ MUÑOZ, FERMIN
DIAZ NAVARRO, VANESA
DIAZ SADABA, ALBERTO
DIAZ SEGUIN, MARGARITA
DIAZ ZARATIEGUI, CARLOS JAVIER
DIAZ DE CERIO AYESA, PEDRO ANTONIO
DIAZ DE CERIO GOÑI, NEREA
DIAZ DE CERIO GUTIERREZ, PABLO
DIAZ DE CERIO JIMENEZ, CRISTINA
DIAZ DE CERIO QUILIS, M.ª PUY
DIAZ DE CERIO RUIZ, MAITE
DIAZ-MORENO CAMEROS, NATALIA
DIEGO IRAIZOZ, IÑIGO
DIEZ ASENJO, ASIER
DIEZ DE CARLOS, ESTIBALIZ
DIEZ GONZALEZ, M.ª DEL ROSARIO
DIEZ GUERRA, MAIKEL
DIEZ MARTINEZ, M.ª DOLORES
DIEZ DE ULZURRUN BACAICOA, MIREN (P)
DIEZ DE ULZURRUN GARCIA, EDUARDO
DOMENCH ARRIETA, GORKA
DOMEZAIN LE BOZEC, ENRIQUE
DOMINGUEZ ALCOSON, NURIA
DOMINGUEZ ARRIZABALAGA, MIKEL
DOMINGUEZ BACAICOA, SANTIAGO IGNACIO
DOMINGUEZ BASTERRA, ARANZAZU
DOMINGUEZ BELLOSO, AMAYA
DOMINGUEZ BELLOSO, JESUS
DOMINGUEZ BELTRAN, IONE
DOMINGUEZ DENIA, RAFAEL
DOMINGUEZ DIAZ, VICTOR JOSE
DOMINGUEZ FERNANDEZ, XABIER
DOMINGUEZ HERNANDEZ, FRCO. JAVIER
DOMINGUEZ MARTIN, JOSEFA
DOMINGUEZ OROZ, AGUSTIN
DOMINGUEZ ORTIZ, M.ª PILAR
DOMINGUEZ PARADELA, MARIA JOSE
DOMINGUEZ SARMIENTO, MIRIAN
DOMINGUEZ DE VIDAURRETA MORENO, MARTA M.
DONAMARIA ELDUAYEN, KATIXA
DONAZAR ROBLES, PATRICIA
DOS DOSES DA COSTA FARIA, MARIA
DOUKKALI, SAHAR
DUARTE GONZALEZ ACHA, MARIA CAROLINA
DUCAR GONZALEZ, ANA ESMERALDA
DUQUE BARRANQUERO, FCO. JAVIER
DUQUE GROBA, SILVIA
DURAN BAQUERO, SONIA
DURAN MORILLO, M.ª LUISA
DURAN PEREZ, RAQUEL
DURAN URDANIZ, SUSANA NATALIA
DUVAL JIMENO, YOLANDA
EASMAN SANTAOLALLA, MIGUEL
ECAY SANZ, M.ª BELEN
ECAY SANZ, M.ª ISABEL (P)
ECHAGUE ALCALDE, M.ª ROSARIO
ECHAGÜE ALCALDE, AITOR
ECHAGÜE SOTO, M.ª CARMEN
ECHAIDE IRIBARREN, AMAIA
ECHAIDE IRIBARREN, MARIA JOSE
ECHAIDE IRIBARREN, MIREN UXUA
ECHALECU CASTAÑO, ANA ISABEL
ECHALECU CASTAÑO, DAVID
ECHANDI SERRANO, MARIA CARMEN
ECHANDI SERRANO, MARIA ISABEL
ECHANIQUE BILBAO, MARTHA
ECHANIZ DEL GUAYO, SARA
ECHARRI ASTIZ, M. LOURDES
ECHARRI AZPIROZ, ALFONSO (P)
ECHARRI DIEZ, EVA MARIA
ECHARRI GARAICOECHEA, GARIKOITZ
ECHARRI GORRIZ, M.ª DOLORES
ECHARRI MAYUGO, OLGA
ECHARRI PEREZ, RODRIGO
ECHARRI ZUDAIRE, SERGIO
ECHARTE IZQUIERDO, LETICIA
ECHARTE LIZARRAGA, ANA ISABEL
ECHARTE LIZARRAGA, CARLOS
ECHARTE MENDILAZO, IÑIGO (P)
ECHARTE SALVIDE, IDOYA
ECHAURI ARANA, M.ª ASUNCION
ECHAVARRI ANDUEZA, DANIEL
ECHAVARRI BERRAONDO, AMAIA
ECHAVARRI MIQUEO, LEIRE
ECHAVARRI PEREZ, JON
ECHAVARRI REGUEIRO, IDOIA
ECHAVARRI VEGA, LUCIA
ECHECHIQUIA PEREZ, SEBASTIAN
ECHEGARAY BAJO, MONICA
ECHEGOYEN HERRERA, ITXASO AMAIA (P)
ECHENIQUE LARRAÑAGA, ANA BELEN (P)
ECHENIQUE LAXAGUE, BERNADETTE
ECHENIQUE URDIAIN, BEATRIZ
ECHENIQUE URDIAIN, JAVIER IGNACIO
ECHEPARE BARBERIA, M.ª DOLORES
ECHEPARE CEMBORAIN, DAVID
ECHEVERRIA ALFARO, NEKANE
ECHEVERRIA ANTON, JUAN DAVID
ECHEVERRIA ANTONIO, MARIA JESUS
ECHEVERRIA AVILA, ANA ISABEL
ECHEVERRIA AVILA, JOSE JAVIER
ECHEVERRIA AZPARREN, AGUSTIN
ECHEVERRIA BUSTO, YANIRA
ECHEVERRIA CARRO, YESSICA
ECHEVERRIA ECHAVARREN, ELENA
ECHEVERRIA ECHEVERRIA, JESUS FELIX
ECHEVERRIA GOMEZ, EDURNE
ECHEVERRIA ILARDIA, OLAIA
ECHEVERRIA LAZCANO, M.ª BELEN
ECHEVERRIA LAZCANO, M.ª EUGENIA
ECHEVERRIA MARIN, EVA M.ª
ECHEVERRIA MARTIN, M.ª ANGELES
ECHEVERRIA MICHEL, MIGUEL
ECHEVERRIA OSCOZ, IÑIGO
ECHEVERRIA RAMIREZ, AMAIA
ECHEVERZ URTEAGA, JUAN JOSE
ECHEZARRETA RAZQUIN, M.ª ISABEL
ECIOLAZA LANDA, GEMA
EDER JIMENEZ, M.ª CARMEN
EDERRA BELOKI, GARIKOITZ (P)
EDERRA GIL, GORKA
EDERRA URZAINQUI, ANA IDOIA
EGOZCUE MEDIAVILLA, DOLORES JULIA
EGUARAS ROA, JAIME
EGUIA ERRO, GERARDO
EGUILAZ FERNANDEZ, M.ª TEODORA
EGUILLOR ROMERO, OSCAR
EGUILLOR URTIAGA, PEDRO JOSE
EGUILUZ HERCE, MARIA PERLA
EGURCEGUI LOPEZ, XABIER (P)
EGURZA GARCIA, M.ª ROCIO
EIZAGUIRRE ARRATIBEL, ARANTZAZU
EKIZA MARTINEZ, MARTA
ELCANO ELCANO, ALBERTO
ELCANO VIZCAY, RAQUEL
ELCARTE RAZQUIN, ANGEL (P)
ELCID SANTAMARIA, EDURNE
ELCID TEJADA, ANGEL (P)
ELDUAYEN GARCIA, ANA M.ª
ELGORRIAGA ARANAZ, LAURA (P)
ELGORRIAGA MUÑOZ, DAVID
ELIA ARANGUREN, M.ª CONCEPCION
ELIA ARBIZU, ALFREDO
ELIA ARBIZU, M.ª SOLEDAD
ELIA ARBIZU, SAGRARIO
ELIA BARGADA, ENEKO
ELIA MICHELENA, EDURNE
ELIA RUIZ, AINHOA
ELIA SANCHEZ, MONICA
ELIA TIRAPU, BLANCA ESTHER
ELICECHE LORENTE, MARIANO
ELIZAGA LAGUARDIA, BLANCA ESTHER
ELIZAGA SANCHEZ, RAFAEL
ELIZAGARAY URDIAIN, ANDER (P)
ELIZALDE ASIAIN, PATRICIA
ELIZALDE BANDRES, M.ª ITZIAR
ELIZALDE CARBALLO, IZASKUN
ELIZALDE GOMARA, MAITE
ELIZALDE ITURRALDE, AMAIA
ELIZALDE LASHERAS, ALBERTO
ELIZALDE MOYA, GUILLERMO
ELIZALDE MOYA, M.ª DEL MAR
ELIZALDE NOAIN, ANGEL
ELIZALDE ORZANCO, PAULA
ELIZALDE PEREZ, MARIA CONSOLACION
ELIZALDE SOLA, ALAZNE
ELIZALDE USOZ, AINHOA
ELIZARI RIEZU, ARITZ
ELIZONDO AINCIBURU, ANA MARIA (P)
ELIZONDO AINCIBURU, MARIA CORPUS
ELIZONDO ARTAJO, FRANCISCO JAVIER
ELIZONDO BURUSCO, IDOIA
ELORZA PEREZ, M.ª JOSE
ELURBIDE PELLEJERO, JOSE LUIS
ELVERDIN GARCES, JUANA
ELZABURU SATRUSTEGUI, MARIA REYES
EMBID RICOTTI, DANIEL
ENA CRUZ, M.ª JOSE
ENCAJE ARAÑA, IOSEBA (P)
ENCAJE SANZ, GALDER
ENCINA REMIREZ, AMAYA
ENCINAS GIL, JOSEBA
ENCINAS PEREZ, ANGEL CARLOS
ENCISO PUEYO, ALBERTO
ENJUANES ERVITI, REGINA
ENRIQUE RUIZ, EDUARDO
EQUIZA LAQUIDAIN, ARANZAZU
EQUIZA MILLAN, GLORIA
ERANSUS GARZARON, JAVIER
ERASO ARANA, JOSE IGNACIO
ERASO AZCONA, MAITANE (P)
ERASO AZKONA, GORKA (P)
ERASO AZQUETA, EVA M.ª
ERASO FERNANDEZ, ANDREA
ERASO FERNANDEZ, MYRIAM
ERASO JERICO, MILAGROSA
ERASO MUTILVA, M.ª NIEVES
ERASO MUTILVA, YOLANDA
ERASO ZABALZA, RAQUEL
ERASUN OROZ, NEREA
ERAZO PUEBLA, CLAUDIO RODRIGO
ERBURU ITOIZ, JAVIER
ERBURU ITOIZ, LUIS
ERDOCIAIN BRAVO, M.ª UJUE
ERDOCIAIN SOLA, MARIA AZUCENA
ERDOZAIN NERI, MARIA ANGELES
ERDOZAIN URDANGARIN, M.ª IDOIA
ERDOZAIN VIDAN, SANDRA
ERICE GAINZA, JOAQUIN M.ª
ERICE GOÑI, XABIER
ERICE GORDO, IÑAKI
ERICE JIMENEZ, JOSE MARIA
ERICE MERINO, AINTZANE (P)
ERNETA ERRO, M.ª JOSE
ERRAZQUIN VIDAURRE, SERGIO
ERREA BERROZPE, BEATRIZ
ERREA VITAS, BEATRIZ
ERRO ANDUEZA, JOSE MIGUEL
ERRO BARBARIN, LEIRE
ERRO FLAMARIQUE, M. CARMEN
ERRO GARRALDA, ALFREDO
ERRO GARRALDA, PEDRO JAVIER
ERRO HUARTE, M. ARANZAZU
ERRO LARRETA, CRISTINA
ERRO MAQUIRRIAIN, JESUS
ERRO MORENO, JAVIER
ERRO NUIN, M.ª ANGELES
ERRO OSES, EDURNE
ERRO OSES, MIKEL
ERRO RABAGO, IOSU A.
ERVITI LANDA, ISABEL
ERVITI LARREA, IDOYA
ESAIN ALHIRANTEARENA, ISABEL
ESAIN AYESA, MERCEDES
ESAIN ELCANO, PILAR (P)
ESAIN LARRAMBE, IDOIA
ESANDI ILINCHETA, M.ª ROSARIO
ESANDI ROLDAN, EMILIA
ESCALA CARRACEDO, ILDARA (P)
ESCALA ESCUDERO, CARLOS
ESCALA ESCUDERO, MARIA
ESCALADA MARTINGAZTE, JAVIER
ESCALADA PLOSS, ROSA
ESCALADA SEARA, CARLOS
ESCARAY PASTOR, VANESA
ESCOBAR GALLEGO, MARION
ESCOBAR GATTI, ANA KARINA
ESCOSTEGUY BAQUERIN, IÑAKI
ESCRIBANO BAQUEDANO, BEGOÑA
ESCRIBANO CATALAN, BEATRIZ
ESCRIBANO CATALAN, EVA
ESCRIBANO GARATE, ARANZAZU
ESEVERRI BARACE, ANDER (P)
ESEVERRI DE CARLOS, MIKEL
ESEVERRI EGUIA, CARLOS
ESEVERRI VILLANUEVA, EKAITZ
ESEVERRI VILLANUEVA, ENEKO
ESLAVA ZABALEGUI, LIDIA MARIA
ESNAOLA IRIGOIEN, MIGUEL MARIA (P)
ESNAOLA IRIGOYEN, ESTHER
ESPAÑA BALBAS, MARIA CARMEN
ESPARZA ALFARO, LEYRE
ESPARZA ALLONA, ANA
ESPARZA BAZAN, JUAN CARLOS
ESPARZA BAZAN, MIGUEL ANGEL
ESPARZA ECHAVARRI, BEATRIZ
ESPARZA GALDEANO, ROBERTO
ESPARZA GURUCHARRI, IKER
ESPARZA IMAS, GONZALO
ESPARZA IRAIZOZ, JOSU
ESPARZA LACALLE, MARIA TERESA
ESPARZA LURI, M.ª DEL MAR
ESPARZA PARRA, LUIS ENRIQUE
ESPARZA PATERNAIN, M.ª VICTORIA
ESPARZA PEREZ, MILAGROS
ESPARZA REMON, DANIEL
ESPARZA RODRIGO, IKER
ESPELOSIN AGUINAGA, M.ª ELENA
ESPIERRIZ CRESPO, JOKIN
ESPINAL DEL SALTO, MARIA ARANZAZU
ESPINO LECUE, JUAN
ESPINOZA MESA, NORMA LUZ
ESPINOZA MEZA, ANA M.ª
ESPINOZA MEZA, ELIZABETH
ESQUINAS ARTOLA, MAITANE
ESQUIROZ AZPILICUETA, SAGRARIO
ESQUIROZ SALAS, M.ª MILAGROS
ESQUIROZ VILLANUEVA, MILAGROS
ESQUISABEL ANSO, AITZIBER
ESTABOLITE ZAMBORAIN, VIRGINIA
ESTANGA VIZCAY, ANA CONCEPCION
ESTEBAN BLANCO, KRISTINA
ESTEBAN BUSTILLO, MONTSERRAT
ESTEBAN HERNANDEZ, M.ª CARMEN
ESTEBAN ITURBIDE, BELEN
ESTEBAN MARTINEZ, ESTITXU
ESTEBAN RODRIGUEZ, ISABEL
ESTEBAN SOTO, NOEMI
ESTEBARIZ ARTETA, OSCAR
ESTEVEZ LARRAYOZ, JOSE LUIS
ESTEVEZ LARRAYOZ, M.ª REYES
ETAYO ANDUEZA, RAMON
ETAYO DUEÑAS, M.ª LUISA
ETAYO FLORES, ALEJANDRA
ETCHEGOIN USTARROZ, JAVIER
ETCHEPARE LARRALDE, PAULA
ETULAIN CIGANDA, ANA (P)
ETULAIN CIGANDA, DAVID (P)
ETULAIN CIGANDA, GEMA
ETULAIN CIGANDA, IZASKUN (P)
ETXARRI ORLA, LEIRE
ETXARRI RUIZ DE GALARRETA, MAITANE (P)
ETXEBERRIA OCAÑA, RAKEL
ETXEBERRIA SORIANO, FELIX
ETXEBERRIA URKIA, HAIZEA
ETXEGARAI GARAIKOETXEA, MIREN NEREA
EUGUI GOÑI, CESAR MANUEL
EXPOSITO DIAZ, AGUSTIN
EXPOSITO GARCIANDIA, MAITANE
EXTREMADO GARCIA, GONZALO
EZCURDIA VALLE, YOLANDA
EZKURRA IZKO, JOSE MARIA
EZPELATA ARRIARAN, NEREA
EZPONDA MARTINEZ, ELUSKA
EZQUER TIBERIO, DANIEL
EZQUERRA LANUZA, YOLANDA
EZQUERRA MENDIVIL, M.ª VICTORIA
EZQUERRA MONTERO, PILAR
EZQUERRO MAZPARROTE, MARIA TERESA
EZQUERRO MONTES, ALFONSO
EZQUERRO MONTES, M.ª BELEN
EZQUERRO SALVADOR, M.ª DOLORES
FABO LEGARDA, JOSE JAVIER
FABO NACIANCENO, ANTONIA
FABO NACIANCENO, JESSICA
FAGOAGA ARDANAZ, XABIER
FAJARDO DE TENA, ANGEL LUIS
FALCES JIMENEZ, SERGIO
FALCES SOLA, NATALIA
FALCON HERNANDEZ, LUIS ANGEL
FALCON YOLDI, RAFAEL
FALGUERA ARAGON, LUIS JAVIER
FANDIÑO ARNEDO, JAVIER
FANEGA OTERMIN, M.ª CELIA
FARRARONS PIDEVALL, DOLORS
FAUSTE NAJERA, M.ª ADORACION
FAYANAS GAZAR, ANDER (P)
FELIU MARTINEZ, NURIA
FERNANDES AFONSO, HELENA
FERNANDEZ AMORENA, ANA
FERNANDEZ AMORENA, FERMIN
FERNANDEZ ARANA, AINHOA
FERNANDEZ ARANZABAL, ANA
FERNANDEZ ARIZA, ADRIANA
FERNANDEZ ARTETA, ELISA
FERNANDEZ BADIOLA, M.ª ANGELES
FERNANDEZ BERRUEZA, JOSE JAVIER
FERNANDEZ CALVO, AMAYA
FERNANDEZ CATALAN, CARLOS
FERNANDEZ CHUECA, JUDITH
FERNANDEZ CIA, MIKEL
FERNANDEZ COLOMO, M.ª LUISA
FERNANDEZ CUMBA, EDURNE
FERNANDEZ DIEZ, ARKAITZ
FERNANDEZ ELIAS, IVAN
FERNANDEZ ERASO, MIGUEL ANGEL
FERNANDEZ EZQUER, EDUARDO
FERNANDEZ FERNANDEZ, LAURA
FERNANDEZ FERNANDEZ, M.ª CARMEN
FERNANDEZ GALDEANO, AINHOA
FERNANDEZ GALDEANO, JOSE ALBERTO
FERNANDEZ GALINDO, ESTHER
FERNANDEZ GAVILAN, M.ª IDOIA
FERNANDEZ GONZALEZ, CARIDAD
FERNANDEZ GONZALEZ, M.ª JOSE
FERNANDEZ GONZALEZ, ZOHIARTZE (P)
FERNANDEZ ILLANA, FERMIN
FERNANDEZ ILLANA, M.ª LORENA
FERNANDEZ IRUJO, ANABEL
FERNANDEZ ISCAR, PATRICIA
FERNANDEZ ITURMENDI, JOSE IGNACIO
FERNANDEZ LIBERAL, LYHER
FERNANDEZ LIZARRAGA, DAVID
FERNANDEZ LIZARRAGA, ESTEFANIA
FERNANDEZ LUCAS, DAVIDA
FERNANDEZ LUZURIAGA, JAIME
FERNANDEZ MARTINEZ, JOSE MANUEL
FERNANDEZ MARTINEZ, PILAR
FERNANDEZ MARTINEZ, RICARDO
FERNANDEZ MARTOS, ERKUDEN (P)
FERNANDEZ MARTOS, ISUSKO (P)
FERNANDEZ MON, ROBERTO
FERNANDEZ MONTOYA, CATALINA
FERNANDEZ NAPAL, IDOIA (P)
FERNANDEZ NAVAS, EVA
FERNANDEZ OCHOA, JON ERRAPEL
FERNANDEZ ORDOÑEZ, RAQUEL
FERNANDEZ PAREDES, JUAN ANTONIO
FERNANDEZ PAREDES, M.ª TERESA
FERNANDEZ PLANAS, FRANCESC X.
FERNANDEZ POU, ALFONSO PABLO
FERNANDEZ REBOLE, MARTA
FERNANDEZ REDIN, IZASKUN
FERNANDEZ RIPA, JOSE IGNACIO
FERNANDEZ ROITEGUI, EVA (P)
FERNANDEZ ROITEGUI, JOSU
FERNANDEZ ROMANZADO, IÑAKI
FERNANDEZ ROMERO, JOSE ANTONIO
FERNANDEZ RUIZ, ANA M.ª
FERNANDEZ SALINAS, ANDRES
FERNANDEZ SANCHEZ, M.ª PILAR
FERNANDEZ SEBASTIAN, SONIA
FERNANDEZ SENOSIAIN, BERTA
FERNANDEZ SUBERVIOLA, ESTIBALIZ
FERNANDEZ VALLE, ELENA
FERNANDEZ VALLE, M.ª JOSE
FERNANDEZ VILLAR, ADORACION
FERNANDEZ YUBERO, M.ª ISABEL
FERNANDEZ DE MUNIAIN COMAJUNCOSA, JESUS
FERNANDEZ DE PINEDO GRAJALES, MIREN
FERNANDEZ-PANIAGUA ELUSTONDO, JAIONE
FERRANDEZ PLANAS, JUANA
FERREIRA ESPINAR, FRANCISCA
FERREIRO GIRONES, GONZALO
FERREIRO GIRONES, M. ROCIO
FERRER MARTIN, ISMAEL
FERRERO MORENO, AINARA
FERRI AGORRIZ, RAFAEL
FIDALGO CAVALEIRO, FERNANDO
FIDALGO GONZALEZ, SONIA
FIGUEROA GLARIA, ESTHER
FILGUEIRA PEREZ, TANYA
FILLAT MARTINEZ, ALBERTO
FILLAT OIZ, MIKEL
FILLOY GOGORZA, AMELIA
FIOL FERRAGUT, RAFAEL
FLAMARIQUE ARLEGUI, EDURNE
FLAMARIQUE CASANOVA, MARIA ASUNCION
FLAMARIQUE FRESAN, JOSE IGNACIO
FLAMARIQUE FRESAN, YOLANDA
FLAMARIQUE LASTIRI, MARTIN JOSE
FLAMARIQUE OLCOZ, JAVIER
FLORES CANO, ANA BELEN
FLORES DOMINGUEZ, ANA ISABEL
FLORES RAZQUIN, IDOYA (P)
FONS GASCON, ISABEL
FONSECA CHAGAS, CRISTIANE
FONTECHA CASADO, FELIPE
FORCADA GONZALEZ, ELENA
FORCADA HORNILLOS, JESUS
FRADERA AMETLLER, JOSEFA
FRAILE ARCE, IGNACIO
FRAILE LOZANO, RAMON CARLOS
FRANCIA PABLO, LAURA
FRANCISCO BARCENAS, LORENA
FRANCO GONZALEZ, BORJA
FRANCO ZURIAGA, M.ª TRINIDAD
FRANCO ZURIAGA, RAQUEL
FRESAN VENTAS, RAQUEL
FUENTE TOFE, LETICIA
FUENTES ANSORENA, DIEGO
FUENTES FUENTES, JOSE MANUEL
FUENTES MEGINA, GORKA (P)
FUENTES MICHELENA, M.ª DEL MAR
FUENTES PEREZ, DAVID
FUERTES LAGO, MAXIMO
FUERTES OÑA, BEATRIZ (P)
FUERTES OÑA, ROBERTO (P)
FUERTES PEREZ, MAITE
GABALDON ALVAREZ, NATALIA
GABARI ARROBARREN, IKER
GABARI DORAY, IÑIGO
GABARI VALENCIA, M. YOLANDA
GAINZA CIDRIAIN, LUISA
GAINZA ERRO, PIA
GAINZA LIBERAL, M.ª PUY
GALAN BERMEJO, JESUS
GALAN PABOLLET, ERIKA
GALAN REBOLLO, ROBERTO
GALAN RODRIGO, IRATI
GALAN RODRIGO, SAIOA
GALAR EXPOSITO, IDOYA
GALAR EXPOSITO, VERONICA (P)
GALAR GOIKOETXEA, IGNACIO (P)
GALAR GUEMBE, NURIA
GALAR MARTIN, JAVIER
GALAR MARTIN, LAURA
GALAR OLLETA, M.ª USUA
GALAR ZAPATER, MIGUEL ANGEL
GALARRAGA BRACO, MAIDER
GALARRETA MARTON, ELOISA
GALARRETA PEREZ, ANA ISABEL
GALARZA BEUNZA, MIREN (P)
GALARZA ZUBIRIA, LOURDES (P)
GALBAR BARAIBAR, IVAN (P)
GALDEANO ANDUEZA, AINARA
GALDEANO ARMENDARIZ, CRISTINA
GALDEANO CALANDA, ENRIQUE
GALDEANO ECHARRI, MARGARITA
GALDEANO LARRION, IRATI
GALE UNANUA, MIGUEL
GALECH GARCIA, EVA
GALINDO JIMENEZ, ANA CARMEN
GALINDO RICO, MARIA PALOMA
GALINDO RIPODAS, BEGOÑA
GALIPIENZO MORALES, ANTONIO
GALLARDO DELGADO, JUAN JESUS
GALLARDON VILLANUEVA, ENDIKA (P)
GALLEGO GURUCIAGA, M.ª MILAGROSA
GALLEGO JAUNSARAS, ISABEL
GALLEGO RASTROLLO, VERONICA
GALLO TELLECHEA, M.ª ISABEL
GALLO TELLECHEA, MARIA JOSE
GALLO TELLETXEA, LOURDES
GALLUES IBILCETA, SARA
GALLUES SANZOL, BELEN
GALVEZ ILARDIA, SATURNINO
GAMAZO MARINA, MILAGROS
GAMBARTE LOPEZ, NURIA
GAMBRA BRUN, M.ª LOURDES
GAMBRA GARIJO, ANGEL
GAMEZ GARCIA, PEDRO
GAMINDE INDA, BEGOÑA
GANGARA FERNANDEZ, ISABEL
GANUZA ABASCAL, M.ª CRUZ
GANUZA ALCALDE, M.ª LUISA
GANUZA ARCAYA, IÑAKI
GANUZA BARRIOS, EDURNE
GANUZA IZAGUIRRE, IRACHE
GANUZA MUÑEZ, JOSE MARIA
GANUZA SENOSIAIN, GEMMA
GANUZA UNANUA, AINARA (P)
GANUZA VERANO, JOSE MARIA
GANUZA ZABALEGUI, BEATRIZ
GANUZA ZABALEGUI, MARIA JESUS
GANUZA ZUBIRIA, BLANCA
GARAIALDE ETXEBERTZ, BELEN
GARAICOECHEA AZPIROZ, MANUEL
GARAIKOETXEA ARANBURU, JOSUNE
GARATE BEAUMONT, M.ª DEL CORO
GARATE SALABERRI, M.ª EUGENIA
GARATE SALAVERRI, M.ª PILAR
GARATEA ERDOCIA, BLAS M.ª
GARATEA IMAZ, PATRICIA
GARATEA VELAZ, ALFONSO
GARATEA VELAZ, ELENA
GARAY VALES, KEPA KOLDO
GARAYALDE ARAMENDIA, ROBERTO
GARAYO OSES, ROBERTO
GARAYOA ARIZCUREN, BEATRIZ
GARAYOA BALDA, CRISTINA
GARAYOA OJER, MARIA ANGELES
GARBAYO ALIAGA, JAVIER
GARBAYO BERRADRE, MIGUEL
GARBAYO CHIVITE, BEATRIZ
GARBAYO PIUDO, MARIA JOSEFINA
GARBAYO SEGURA, CARLOS
GARCECHE AMEZQUETA, AITZOL
GARCES ASURMENDI, CESAR
GARCES ASURMENDI, SILVIA (P)
GARCES EDERRA, M.ª JOSE
GARCES FERNANDEZ, FRANCISCO
GARCES GARCIA, MARIA LOURDES
GARCES PEREZ, PEDRO
GARCIA AGUIRRE, MARIA PAZ
GARCIA ALEGRIA, IRENE
GARCIA ALFONSO, M.ª ISABEL
GARCIA ALVAREZ, LEONCIO
GARCIA ALZORRIZ, ENRIQUE
GARCIA AMATRIAIN, MARIA JOSE
GARCIA ANDUEZA, ASIER (P)
GARCIA ARZA, ARTURO
GARCIA AZANZA, GREGORIO
GARCIA AZCARATE, MIKEL
GARCIA AZNAR, PAOLA
GARCIA BASTIDA, SALVADOR
GARCIA BAZTAN, ESTHER
GARCIA BENIFAYO, GONZALO
GARCIA BERNAL, CECILIA (P)
GARCIA BEROIZ, ANDONI
GARCIA CAMPOY, ASUNCION
GARCIA CHOCARRO, M.ª ESTHER
GARCIA CORTES, JUANA M.ª
GARCIA CORTES, MARIA NIEVES
GARCIA DEL VALLE MENDEZ, GLORIA INES
GARCIA DEL VILLAR, ANTONIO
GARCIA DELGADO, JAVIER
GARCIA DIAZ, ANA ISABEL
GARCIA ECHARREN, M.ª MAR
GARCIA ECHECHIPIA, MIKEL
GARCIA ENERIZ, MIKEL
GARCIA ESCRIBANO, JESUS JAVIER
GARCIA ESPARZA, FCO.. JAVIER
GARCIA ESTEBAN, MARTA
GARCIA ESTEBAN, PEDRO EUGENIO
GARCIA EZQUERRO, BLANCA ESTHER
GARCIA EZQUERRO, M.ª CARMEN
GARCIA FERNANDEZ, IÑAKI
GARCIA FERNANDEZ, SOLEDAD
GARCIA FERRANDEZ, SALVADOR
GARCIA GALARZA, EDURNE
GARCIA GARCIA, AURORA
GARCIA GARCIA, JUANA M.ª
GARCIA GARCIA, SIRA
GARCIA GARRUES, AMELIA
GARCIA GONZALEZ, MARIA VICTORIA
GARCIA GONZALO, M.ª MALVA
GARCIA GRIJALBA, ANA
GARCIA GUTIERREZ, ALFREDO
GARCIA HERNANDEZ, MARTA
GARCIA IBARROLA, PABLO
GARCIA IDIAZABAL, BEATRIZ
GARCIA IÑIGUEZ DE CIRIANO, MIKEL
GARCIA IZAL, GORKA
GARCIA JIMENEZ, CRISTINA
GARCIA JUAN, ANDREA
GARCIA LAFUENTE, MARIA TERESA
GARCIA LASHERAS, EDURNE
GARCIA LEIVA, ELENA MARIA
GARCIA LOPEZ, NIEVES
GARCIA LOPEZ DE ARANA, MARIA
GARCIA MARCOS, RAQUEL
GARCIA MARIN, FRAYSEE MARTINEE
GARCIA MARQUINA, DAVID
GARCIA MARTIN, HIGINIO
GARCIA MARTINEZ, MIRIAN
GARCIA MARTINEZ, PATRICIA
GARCIA MARTINEZ, VANESSA
GARCIA MONTES, ANA MARIA
GARCIA MORALES, RAUL
GARCIA MORENO, PATRICIA
GARCIA MORON, JOANA
GARCIA MUÑOZ, SILVIA (P)
GARCIA MURILLO, JOSE ANTONIO
GARCIA MURILO, MARIA JULIANA
GARCIA NEGREDO, M.ª JESUS
GARCIA OJER, JON
GARCIA OJER, LAURA
GARCIA OLORON, MARIA ISAURA
GARCIA OLZA, RICARDO
GARCIA ORTEGA, CARLOS
GARCIA PEREZ, M.ª JULIA
GARCIA PIEROLA, RAUL
GARCIA POLA, MANUEL
GARCIA POZO, M.ª TERESA
GARCIA PUEYO, IGANACIO JESUS
GARCIA RAMIREZ, ALEJANDRO
GARCIA REDIN, BEATRIZ
GARCIA REDIN, IDOYA
GARCIA RUBIA, CARMEN NOELIA
GARCIA SAINZ, ELENA
GARCIA SAN MARTIN, ARITZ
GARCIA SANABRIA, SHEILA
GARCIA SANCHEZ, ISABEL
GARCIA SANCHEZ, NIEVES
GARCIA SANTAMARIA, LAURA
GARCIA SANZ, IÑIGO
GARCIA SAYES, DAVID
GARCIA SOTO, CARLOS
GARCIA SUESCUN, IRENE
GARCIA TORRES, M.ª ANTONIA
GARCIA TRINCADO, M.ª AMPARO
GARCIA UCHE, ELENA
GARCIA VILLANUEVA, RAQUEL
GARCIA VILLAPIEN, ISABEL
GARCIA VISERAS, NAGORE
GARCIA DE ACILU GOYACHE, MELCHOR
GARCIA DE GALDEANO OLZA, JUDITH
GARCIA DE VICUÑA IBERO, LYDIA M.ª
GARCIA DEL POZO ROMANO, REBECA
GARCIA HERREROS CASAJUS, CECILIA
GARCIA MINA IRIBARREN, M.ª EUGENIA
GARCIA-ASENJO ROZAS, DANIEL
GARCIA-HERREROS CASAJUS, LUIS
GARCIA-VILLOSLADA MARTINEZ, M. ELENA
GARCIANDIA ALBAROVA, MARTA MARIA
GARCIANDIA BUSCA, JUDITH
GARCIANDIA SATRUSTEGUI, ARANTXA
GARCIANDIA SOLANO, ENCARNACION
GARDE ARANGUREN, XABIER
GARDE BEROIZ, ITSASO
GARDE BEROIZ, JONATAN
GARDE ERRO, MAITANE
GARDE INSAUSTI, DAVID
GARDE IRIARTE, ELENA
GARDE IZQUIERDO, AMAIA
GARDE IZQUIERDO, GAIZKA
GARDE LECEAGA, MARIA PILAR (P)
GARDE LECUMBERRI, ANGEL
GARDE LECUMBERRI, JESUS M.ª
GARDE VILLAVA, M.ª BEGOÑA
GARDETA FERNANDEZ, IÑIGO
GARIJO ERDOZAIN, CRISTINA
GARIJO LARAÑA, ANA CARMEN
GARIJO LARAÑA, EVA M.ª
GARIJO URREAGA, M. CARMEN
GARIN ARRIAGA, EMILIANO
GARIN ARRIAGA, MARIA
GARIN GARCIA, JOSE JOAQUIN
GARMENDIA ELIZAGOYEN, IRATXE
GARMENDIA IRURZUN, ANDRES
GARNICA VELAZ, GONZALO MARTIN
GARNICA YANGUAS, MARIA IDOYA
GARRALDA ARISTU, ANTONIA
GARRALDA ARIZCUREN, M.ª VICTORIA
GARRALDA CASAMAYOR, ANGEL IGNACIO
GARRALDA GOÑI, JUAN RAMON
GARRALDA POLO, VICTOR MIGUEL
GARRALDA SALVATIERRA, GEMMA
GARRALDA URROZ, ALFREDO
GARRIDO GARCIA, DANIEL
GARRIDO GARCIA, MARIA DEL CARMEN
GARRIDO GOÑI, ERKUDEN
GARRIDO IBAÑEZ, IDOIA
GARRIDO IBAÑEZ, M.ª TERESA
GARRIZ SANCHEZ, CARLOS
GARRIZ VIZCAY, M.ª CRISTINA
GARRO FLAMARIQUE, ALBERTO JUAN
GARRO LARRAINZAR, CESAR
GARTARI FUNEZ, LUISA
GARZARON CAMINO, RAQUEL ESTHER
GASCON EZPELETA, SANDRA
GASCON GATON, CONCEPCION
GASCUE JAUNARENA, OLAIA
GASTESI OTERMIN, M.ª NIEVES
GASTESI SORBET, M. TERESA
GASTON DIAZ, M. BELEN
GASTON JIMENEZ, MERCEDES
GASTON MAISTERRA, MARIA ANGELES
GASTON MONREAL, M.ª LUISA
GASTON NAGARE, PATRICIA
GASTON OCHOA, SUSANA
GASTON SAINZ DE MURIETA, M.ª DOLORES
GAVILAN IBERO, ANA
GAVILAN IBERO, VANESSA
GAVIRIA ANDUEZA, MARIA FLORA
GAYARRE CARCAVILLA, JAIONE
GAYARRE GIL, LOURDES
GAYARRE JIMENEZ, M.ª CRISTINA
GAYARRE JORGE, CRISTINA
GAZOLAZ SANZ, MARTA
GAZPIO ESEVERRI, PATRICIA
GAZTAMBIDE NEBREDA, RAQUEL
GAZTELU GARDE, HARITZ
GAZTELU IRIBARREN, FERNANDO
GELABERT DE SAN PEDRO, LOURDES
GENOVA JIMENEZ, LEONARDO
GEORGIEVA YORDANOVA, PAULINA
GERALDES SALVADOR, ANDONI
GERMAIN VIVO, ROSA M.ª
GERMAN ALMAGRO, ESTHER
GERMAN ARETA, JOSEBA
GIANNITRAPANI ULACIA, ALBERTO
GIBANEL SERENA, ALBERTO JOSE
GIL ANSO, M.ª CRISTINA
GIL ARRIETA, ANA
GIL ASIAIN, MARIA
GIL CUBILLO, MIGUEL
GIL ELVIRA, ARITZ
GIL FARRARONS, INMACULADA
GIL FERNANDEZ, NEREA
GIL GALPARSORO, LOREA
GIL GIL, MARTA
GIL GOÑI, IMANOL
GIL GOÑI, IONE MIREN
GIL GOÑI, XABIER
GIL GONZALEZ, FELIX
GIL IBERO, IGOR
GIL LEON, OSCAR
GIL LEOZ, ELOY
GIL MARTINEZ, ANA
GIL MARTINEZ, JESUS
GIL MARTINEZ, SARA
GIL POLIDO, M.ª PILAR
GIL RESANO, MAITE
GIL SALANUEVA, PEDRO M.ª
GIL SAN ANTOLIN, DANIEL
GIL SESMA, BEGOÑA
GIL VAZQUEZ, AINARA
GILCUARTERO LOPEZ, ANA
GIMENO LARAÑA, YOANA
GINE VERDU, RAMON
GIRONES BERAMENDI, ANUNCIACION
GIRONES BERAMENDI, RAQUEL
GIRONES GARCIA, JOAQUIN
GIRONES HUARTE, RUBEN
GISASOLA URIBEETXEBARRIA, ENEKO
GLENNI FRANCIA, ANTHONY ALEXIS
GOCHI MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
GODOY BAIGORRI, CRISTINA
GOICOECHEA BALDA, M. ENGRACIA
GOICOECHEA ESNAOLA, SUSANA
GOICOECHEA IRISARRI, IKER
GOICOECHEA SAENZ, M.ª ARACELI
GOICOECHEA SAENZ, M.ª BELEN
GOICOECHEA VILLAR, GARIKOITZ
GOICOECHEA YUBERO, SONIA
GOIEN AIESA, SILVIA
GOIENAGA OTAZU, LOREA
GOIKOETXEA ARANEGUI, BLANCA M.ª
GOIKOETXEA IBAÑEZ, CARLOS
GOIKOETXEA MALATSETXEBARRIA, IVAN
GOLDARACENA JIMENEZ, AITOR
GOLDARACENA MARTIN, FCO. JAVIER
GOLDARAZ BUSTO, MAYRA (P)
GOLDARAZ BUSTO, SILVIA
GOLDARAZ UNZUE, ALBERTO
GOLDARAZENA SOLA, AINGERU
GOMARA LADRON, MARIA
GOMARA UCAR, PAULA LAURA
GOMEZ APERTE, PATRICIA
GOMEZ BALEN, MARIA NOELIA
GOMEZ BARRENA, JUANA M.ª
GOMEZ BELLO, JAIRO
GOMEZ CARBAJALES, JOSE
GOMEZ CIPRES, JOSE CARLOS
GOMEZ CORTES, ELVIRA
GOMEZ DE PEDRO, JOSE MANUEL
GOMEZ ECHEVERRIA, CESAR
GOMEZ GARCIA, M.ª LUISA
GOMEZ GARCIA, MARIA LUZ
GOMEZ GARCIA, RAQUEL
GOMEZ GARCIA, ROBERTO
GOMEZ GUTIERREZ, RAQUEL
GOMEZ HERRERA, ELISA
GOMEZ IZQUIERDO, MARIA JESUS
GOMEZ JARAUTA, FRANCISCO
GOMEZ JUAREZ, FRANCISCO JAVIER
GOMEZ LAURENZ, ANTONIO
GOMEZ LAURENZ, RUBEN
GOMEZ LOSANTOS, MARIA SUSANA
GOMEZ MARTICORENA, FELISA
GOMEZ OCHOA, ARACELI
GOMEZ OCHOA, FRANCISCO JAVIER
GOMEZ PEÑARROJA, LUCRECIA JULIA
GOMEZ RODRIGUEZ, PEDRO A.
GOMEZ RUBIO, ANTONIO
GOMEZ URBISO, FRANCISCO JESUS
GOMEZ VILLERIAS, VICTOR
GOÑI ABETE, ITZIAR
GOÑI ALDABA, IZASKUN
GOÑI ALECHA, MARIA JOSE
GOÑI ANCIL, JAVIER
GOÑI AQUERRETA, JUAN MIGUEL
GOÑI ARCE, M.ª JOSE
GOÑI ARROYO, ZORAIDA
GOÑI AYESA, RUBEN
GOÑI AZANZA, FRANCISCO JAVIER
GOÑI AZANZA, M.ª VICENTA
GOÑI BALEZTENA, BASILIO
GOÑI BORIA, XABIER (P)
GOÑI CASTRO, JUAN JOSE
GOÑI CIAURRIZ, MARIA LOURDES
GOÑI CUESTA, MARTA
GOÑI DE CARLOS, M.ª SOCORRO
GOÑI DIEZ, IOSU
GOÑI DIEZ, MARIA JOSE
GOÑI ENCISO, ARACELI
GOÑI ENCISO, M.ª LUISA
GOÑI ENJUANES, OLAIA
GOÑI ESCOBOSA, VIRGINIA
GOÑI ESEVERRI, M. CRISTINA
GOÑI EZQUERRO, IÑAKI
GOÑI FRANCESENA, ANDONI (P)
GOÑI GARAI, KOLDO
GOÑI GARAY, ANA
GOÑI GARCIA, ETHAN
GOÑI GARDE, JUAN ANTONIO
GOÑI GIL, M. CARMEN
GOÑI GOMEZ, FRANCISCA
GOÑI HERMOSO, IKER
GOÑI HERNANDEZ, IKER
GOÑI HERNANDEZ, OIHANE
GOÑI IBAÑEZ, M.ª ANGELES
GOÑI ICHASO, MARIA AMAYA
GOÑI LERGA, IGNACIO
GOÑI LUSARRETA, ANA
GOÑI MALUMBRES, CAROLINA
GOÑI MARTICORENA, MIREN JASONE
GOÑI ORELLA, MARIA MERCEDES
GOÑI PEREZ, GORKA
GOÑI SAN MARTIN, JUAN CARLOS
GOÑI SANZ DE ACEDO, M.ª RAQUEL
GOÑI SANZ DE ACEDO, M.ª ROSARIO
GOÑI SARASOLA, MARIA PAZ
GOÑI SENOSIAIN, JUAN FERNANDO
GOÑI SERRANO, DAVID
GOÑI TORREA, ARIÑE
GOÑI TORREA, CARLOS
GOÑI VEGA, MIKEL
GOÑI VERGARA, MARIA ELENA
GOÑI VILLARROYA, CRISTINA
GONZALEZ AGUIRRE, MARIA PILAR
GONZALEZ ALFONSO, ROSA ISABEL
GONZALEZ ALONSO, M.ª ANGELA
GONZALEZ ALONSO, M.ª JOSE
GONZALEZ ALVAREZ, MARIA JOSE
GONZALEZ ANADON, ANABEL
GONZALEZ ARRIBILLAGA, ALFONSO
GONZALEZ BARREIRO, SILVIA
GONZALEZ BRAVO, MARIA HINOJAL
GONZALEZ CALAHORRA, IDOIA
GONZALEZ CALVO, RUBEN
GONZALEZ CARRILLO, FELIX
GONZALEZ CASAS, GUSTAVO
GONZALEZ CORREA, M.ª PILAR
GONZALEZ ELIZALDE, JAVIER
GONZALEZ ELVIRA, MIGUEL ANGEL
GONZALEZ EXTREMADO, ELENA
GONZALEZ FELIPE, JESUS
GONZALEZ FERNANDEZ, ROBERTO
GONZALEZ GALDEANO, IKER (P)
GONZALEZ GARCIA, ALBERTO
GONZALEZ GARCIA, ANA ISABEL
GONZALEZ GARCIA, M.ª ARANZAZU
GONZALEZ GARCIA, MARIA DEL MAR
GONZALEZ GAYO, FERMIN
GONZALEZ GOÑI, MIREN (P)
GONZALEZ GONZALEZ, NANCI
GONZALEZ GUERRERO, RAQUEL
GONZALEZ GUILLEN, JOSE ANGEL
GONZALEZ GURPEGUI, ELENA
GONZALEZ GUTIERREZ, BLANCA
GONZALEZ GUTIERREZ, M.ª GLORIA
GONZALEZ HERNANDEZ, SUSANA
GONZALEZ HERVAS, AINARA
GONZALEZ HERVAS, CATALINA ELENA
GONZALEZ HERVAS, JOSEBA
GONZALEZ IBAÑEZ, M.ª VICTORIA
GONZALEZ IÑIGO, MARIA PILAR
GONZALEZ IZCO, ALBA
GONZALEZ IZPURA, DUNIA
GONZALEZ JIMENEZ, MILAGROS
GONZALEZ LAGE, M.ª CARMEN
GONZALEZ LAGE, M.ª JESUS
GONZALEZ LARREA, ARANZAZU
GONZALEZ LARREA, SUSANA
GONZALEZ LIZARRAGA, AMAIA
GONZALEZ LOPEZ, CONCEPCION
GONZALEZ MACIAS, CANDIDA
GONZALEZ MANGADO, ISRAEL
GONZALEZ MARTINEZ, IDOIA
GONZALEZ MENDOZA, AINARA
GONZALEZ NUÑEZ, MONTSERRAT
GONZALEZ ORDAS, ANA CRISTINA
GONZALEZ PEDRADA, JUAN ANTONIO
GONZALEZ PEÑA, MAIDER
GONZALEZ PEREZ, ANTONIO
GONZALEZ RODRIGUEZ, ANTONIA
GONZALEZ RODRIGUEZ, MIKEL
GONZALEZ SANCHEZ, FATIMA
GONZALEZ SANCHEZ, MARIA PUY
GONZALEZ SANCHEZ, RAUL
GONZALEZ SANCHEZ, ROBERTO
GONZALEZ SANZ, CARMEN
GONZALEZ SARMIENTO, SANDRA MARIA
GONZALEZ SEBASTIAN, LOURDES
GONZALEZ SENRA, ANA MARIA
GONZALEZ URMENETA, NEREA
GONZALEZ VAZQUEZ, ERIKA
GONZALEZ VELASCO, PEDRO JESUS
GONZALEZ VIANA, ARMANDO
GONZALEZ VICENTE, M. CARMEN
GONZALEZ ZAPATA, EUGENIA M.ª JESUS
GONZALEZ DE ARRIETA IRURZUN, M.ª ELENA
GONZALEZ DE LENGARICA SESMA, NURIA
GONZALO BOTISA, INMACULADA
GONZALO OSANZ, EDUARDO
GORDILLO RUANO, ARSENIO
GOROSQUIETA ESEVERRI, ROBERTO
GOROSTIDI LOPEZ, ELENA
GORRAITZ MUGICA, IKER
GORRAIZ HERRERO, ASIER
GORRAIZ HERRERO, OIHANA (P)
GORRAIZ SARRIGUREN, SARA
GORRICHO LOPEZ, JOSE ANTONIO
GORRICHO MEDRANO, M.ª INES
GORRITI ZUBIETA, IGNACIA ELENA
GORRIZ ARMENDARIZ, MARAVILLAS
GORRIZ BIESA, FRANCISCO JABIER
GORRIZ ITURRIA, MARGARITA
GORRIZ LUMBIER, ANA M.ª
GORRIZ MARTINEZ, ANGEL
GORRIZ NOAIN, M.ª CONCEPCION
GORTARI ARBONA, USUE
GORTARI FERNANDEZ, GORKA (P)
GORTARI FRAILE, M.ª CARMEN
GOTA ECHEVERRIA, SAIOA (P)
GOYA ARIVE, PABLO
GOYA CANTERO, ISABEL
GOYEN GOYEN, ANA BERTA
GOYENECHE FERNANDEZ, ANA ISABEL
GOYENECHE GOLDARACENA, DAVID
GOYENECHE HARO, M.ª ASUNCION
GOYENECHE LANDIVAR, MONTSE
GRACIA MENDIOROZ, M.ª TERESA
GRACIA SANTOS, M.ª JOSE
GRACIA ZAPATA, ANA CARMEN
GRANADOS LABAIRU, JOSE ANTONIO
GRANELL PEREZ, JOSE MARTIN
GREHAN RIESA, REINALDO WALTERIO
GUAL ZALDAIN, MARC
GUALLART RUIZ, IDOIA
GUALLART RUIZ, LORIEN
GUEMBE ALONSO, MARTA
GUEMBE LASCARRO, M.ª JOSE
GUEMBE RADA, M.ª JESUS
GUERENDIAIN DIEZ DE ULZURRUN, M.ª CONCEPCION
GUERENDIAIN ITURBURU, BLANCA
GUERENDIAIN OTAMENDI, JOSE ANTONIO
GUERENDIAIN RUBIO, JAVIER
GUERGUE GOMEZ, M.ª JOSE
GUERRA HUARTE, PABLO
GUERRA MARTINEZ, SUSANA (P)
GUERRA PEREZ, M.ª ROSARIO
GUERRA URIZ, M.ª ROSARIO
GUERRERO BALTASAR, FLORA
GUERRERO GARCIA, RAUL
GUERRERO OTERO, M.ª ANGELES
GUERRERO RIVERO, MARIMAR
GUERRERO RODRIGUEZ, NATALIA
GUIJARRO ANGUITA, NOEMY
GUIJARRO BEAUMONT, M. ROSARIO
GUIJARRO MENCOS, LETICIA
GUILLEN ARRONIZ, M.ª DOLORES
GUILLEN BENITEZ, ALAIN
GUILLEN LASHERAS, DANIEL
GUILLEN MORATINOS, DANIEL
GUILLEN SOLA, M. SORAYA
GUILLEN SOLA, WENCESLAA
GUINDA MONTERO, RAKEL
GUINDA MONTERO, RUBEN
GUINDA MONTERO, SARA
GUINDANO GARCIA, VICTOR (P)
GUINEA CRESPO, ANTONIO
GUINEA FERNANDEZ, FERNANDO JOSE
GUINEA IRISARRI, PATXI XABIER
GURPEGI ARTIKA, ENEKO
GURPEGUI AZCARATE, MARTA
GURPEGUI AZCARATE, OSCAR
GURPEGUI GOICOECHEA, JESUS M.ª
GURPEGUI GOICOECHEA, JOSE MANUEL
GURREA JIMENEZ, FRANCISCO JAVIER
GURTIERREZ MARTINO, ARANTXA
GURUCELAIN LEZANO, PATRICIA
GURUCHARRI APESTEGUIA, IOSUNE
GURUCHARRI ARTAZCOZ, XABIER
GUTIERREZ ALCARAZ, MARIA
GUTIERREZ ARPON, SERGIO
GUTIERREZ BAYO, CAROLINA
GUTIERREZ BAZTAN, ELISA
GUTIERREZ CRESPO, IDOIA
GUTIERREZ ERRO, MANUEL
GUTIERREZ GARCIA, IDOIA
GUTIERREZ GONZALEZ, EVA
GUTIERREZ LORENTE, CARMEN
GUTIERREZ REDONDO, JAVIER
GUTIERREZ SADABA, JUANA M.ª
GUTIERREZ SAEZ, CONCEPCION
GUTIERREZ SANZ, MERCEDES
GUTIERREZ USTUBIA, CARLOS MIGUEL
HARANA SOTERAS, ABRAHAM
HARO PEÑALVER, LUIS MIGUEL
HERMOSILLA TIRAPU, NEREA
HERMOSO PEÑAS, CARMEN
HERNAEZ PRIETO, ELENA
HERNAIZ GOICOECHEA, LOURDES
HERNANDEZ ARANGUREN, NAIARA (P)
HERNANDEZ ARIZ, MILAGROS
HERNANDEZ CASTAÑON, IVAN
HERNANDEZ DE LA CALLE, M.ª CONCEPCION
HERNANDEZ DURAN, SANTIAGO
HERNANDEZ EQUISOAIN, FCO. JAVIER
HERNANDEZ ESTEBAN, JOSE JAVIER
HERNANDEZ FERNANDEZ, M.ª ARACELI
HERNANDEZ GARCIGLIA, OSCAR ARTURO
HERNANDEZ GONZALEZ, ANGEL
HERNANDEZ HERNANDEZ, ANA
HERNANDEZ JAUREGUI, GARBIÑE
HERNANDEZ JAUREGUI, M.ª CARMEN
HERNANDEZ LAFUENTE, FRANCISCO JAVIER
HERNANDEZ MAGALLON, LUIS OSCAR
HERNANDEZ MARCO, AMAYA
HERNANDEZ ORTA, ROSARIO
HERNANDEZ PERDIGUERO, MARTA
HERNANDEZ PEREZ, JUAN CARLOS
HERNANDEZ PEREZ, MIGUEL ANGEL
HERNANDEZ PEREZ, TAMARA
HERNANDEZ RUIZ DE EGUILAZ, ALEJANDRO
HERNANDEZ RUIZ DE LARRINAGA, M.ª JOSE
HERNANDEZ VAQUERO, OSCAR
HERNANDEZ ZORZANO, MERCEDES
HERRANZ AGUIRRE, MIGUEL ANGEL
HERRERA BARBARIN, ALBERTO
HERRERA BARBARIN, JAVIER
HERRERA CANILLAS, M.ª ISABEL
HERRERA GALVAN, JUANA
HERRERA MARTINEZ, M.ª DEL MAR
HERRERA OSINAGA, IDOIA
HERRERA SEÑAS, DAVID
HERRERO GONZALEZ, JULIA
HERRERO LARREA, MIREN ITZIAR
HERRERO RAMOS, OLGA
HERRERO VARAS, SARA
HERRERO YANGUAS, JESUS JAVIER
HERVAS GUERRERO, FRANCISCO JAVIER
HIDALGO ARIZCUREN, ASTRID
HIDALGO GARCIA, ANTONIA
HIDALGO HIDALGO, M.ª JESUS
HIDALGO PEÑA, JOAQUIN
HIJOSA BRAVO, GONZALO
HILAL RUIZ, DAVID
HORVATH SANCHEZ, ERNESTO
HOYOS RODRIGUEZ, LAILA
HUALDE ARRIADA, ESTEBAN
HUALDE CAMPO, MARIA PILAR
HUALDE GARCIA, OSCAR
HUALDE LARRAYOZ, MARIA JOSE
HUALDE NAVARRO, JAVIER
HUARTE ALARGUNSORO, JOSE LUIS
HUARTE ARREGUI, EDURNE
HUARTE ARRIETA, JESUS M.ª
HUARTE BRONTE, CELIA
HUARTE ECHEVERRIA, CRISTINA
HUARTE GARAYOA, ADRIANA
HUARTE GOÑI, AMAIA
HUARTE IRIBARREN, AINHOA
HUARTE IRIBARREN, NELIA
HUARTE LIZARRAGA, ELVIRA
HUARTE NUÑEZ, ANA CRISTINA
HUARTE NUÑEZ, CARLOS (P)
HUARTE NUÑEZ, MARIA JESUS
HUARTE POZUETA, M.ª CARMEN
HUARTE SALA, ANTONIO
HUARTE UGARTE, XABIER
HUARTE URRICELQUI, JESUS M.ª
HUETE IÑIGUEZ, JOSE MARIA
HUGUET ARIZA, ANDREA
HUGUET CHAVERRI, ANA RITA
HUGUET CHAVERRI, DAVID
HUGUET JUANENA, OLGA
HUICI CIAURRIZ, MIKEL
HUICI GOICOECHEA, NAIARA
HUICI GOÑI, FCO. JAVIER
HUICI GOÑI, MARIA CARMEN
HUMANEZ PEREZ, TERESA
HURBAN FERNANDEZ, ANDRES
HURTADO OSES, GORKA
HURTADO RIPERO, ELENA
IBAÑEZ ARAIZ, MIKEL
IBAÑEZ AZQUETA, INMA
IBAÑEZ AZQUETA, MARIA NIEVES
IBAÑEZ BEDMAR, IZASKUN
IBAÑEZ BENGOECHEA, M.ª VICTORIA
IBAÑEZ BURGUETE, M.ª ANGELES
IBAÑEZ DALLO, ESPERANZA
IBAÑEZ ELCANO, PABLO
IBAÑEZ ELOSUA, ITXASO
IBAÑEZ ESNAOLA, JUAN
IBAÑEZ FLAMARIQUE, SERGIO
IBAÑEZ FONTECHA, MARIA ISABEL
IBAÑEZ FONTECHA, MERCEDES
IBAÑEZ GARCIA, M.ª ASUNCION
IBAÑEZ IRIARTE, JAVIER
IBAÑEZ IRIGOYEN, M.ª ROSARIO
IBAÑEZ JIMENO, IGNACIO
IBAÑEZ JIMENO, MARI CARMEN
IBAÑEZ LEOZ, IÑIGO
IBAÑEZ LOPEZ, JOSE IGNACIO
IBAÑEZ MARTINEZ, ARANZAZU
IBAÑEZ MONREAL, M.ª JOSE
IBAÑEZ OLLETA, JAVIER
IBAÑEZ PANIZO, ERIK
IBAÑEZ SARASIBAR, BETANIA
IBAÑEZ UGARTEMENDIA, JAVIER
IBAÑEZ VAQUERO, JONATHAN
IBAÑEZ VAQUERO, MIGUEL
IBAÑEZ VILLANUEVA, M.ª CARMEN
IBARRA ARAZURI, JUAN MANUEL
IBARRA MARIN, FERNANDO
IBARROLA ERRO, INMACULADA
IBARROLA FERNANDEZ, SONIA
IBARROLA FRIAS, MIREN ARANTXA (P)
IBARROLA GARRALDA, M.ª SAGRARIO
IBARROLA PETRINA, JAVIER
IBERO ALDUNATE, M.ª LOURDES
IBERO MUÑOZ, XABIER
IBIRICU ARAGON, FRANCISCO
IBIRICU CASANOVA, ANGEL
IBIRICU ENCISO, ANA CARMEN
IBIRICU ENCISO, SONIA
IBIRICU NAVAS, MARIA JOSE
IBIRICU YANGUAS, TERESA
ICHASO RAN, DANIEL (P)
IDIAZABAL CHOURRAUT, IKER
IDOATE LABARGA, ALVARO AITOR
IDOATE LABARGA, GONZALO
IDOATE OLAGÜE, IÑAKI
IDOATE PLATERO, SARA
IDOATE YOLDI, CRISTINA
IDOATE YOLDI, ELENA
IGAL ONECA, JUAN CARLOS
IGEA CACHO, RUBEN
IGEA ERVITI, MARIA
IGEA JIMENEZ, CARLOS
IGLESIAS BEDIA, ROBERTO
IGLESIAS GANUZA, DAVID
IGLESIAS IGLESIAS, AMALIO (P)
IGLESIAS POCEIRO, GONZALO
IGLESIAS POCEIRO, M.ª CRUZ
IGLESIAS VILLABONA, FERNANDO
IGOA ALDAYA, AMAIA (P)
IGOA GARRO, IOSUNE
IGUACEL LACUNZA, NOEMI
IJURKO CALVO, LAURA MARINA
IJURKO IROZ, UNAI
ILARDUYA ATAUN, SERGIO
ILARREGUI AZCONA, LAURA
ILARREGUI LOPEZ, FRANCISCO XABIER
ILARREGUI MANJARREZ, M.ª JOSE
ILARREGUI MANJARREZ, ROSA M.ª
ILARREGUI MOSO, PEDRO ASIER
ILIBERRI ECHARRI, JOSE FRANCISCO
ILINCHETA ELIZONDO, JOSE JAVIER
ILUNDAIN ARRIAGA, MAITE
ILUNDAIN BENITO, JAVIER
ILUNDAIN ESQUIROZ, ANDRES
ILUNDAIN GUILLORME, LOREA
ILUNDIAIN IRIARTE, JOSE LUIS
ILZARBE NUÑEZ, MIGUEL JAVIER
IMAZ URDIN, LEIRE
IMEDIO SOLANA, ELENA
IMIRIZALDU VILLANUEVA, JOSE ANTONIO
IMIZCOZ CAMPOS, LAURA
IMIZCOZ CAMPOS, MARTA
IÑARREA ECHENIQUE, AMAIA
IÑARREA ECHENIQUE, MIGUEL ANGEL (P)
INCHAUSPE PATARO, PABLO SEBASTIAN
INDA AIZPUN, MIKEL
INDALE RIPODAS, RUT ANGELINA
INDURAIN IGARRETA, JAVIER
INDURAIN JIMENEZ, FELIX
IÑIGO ALAVA, JUAN
IÑIGO BASTERRA, MARIA SOLEDAD
IÑIGO GALERA, CARLOS
IÑIGO LUQUI, PURIFICACION LOURDES
IÑIGO TORRES, IÑIGO
IÑIGUEZ MARTINEZ, CARLOTA
INSAUSTI NUIN, NATIVIDAD
INSAUSTI SOTO, ESTRELLA
INSAUSTI SOTO, MARTA
IÑURRIETA GUEMBE, M.ª DEL MAR
INZA SALINAS, ISABEL
IRACEBURU CATALAN, M.ª BELEN
IRACHETA MARTINEZ, MARIA JESUS
IRAGUI LEGARREA, BEATRIZ
IRAIZOZ URDANIZ, LOURDES
IRALA MORENO, JOSE M.ª
IRAÑETA GOICOECHEA, M.ª BLANCA
IRAÑETA UNZUE, XABIER (P)
IRAOLA JUBERA, JAIONE (P)
IRAOLA URIO, YLENIA
IRIARTE ARTAZCOZ, TOMAS JAVIER
IRIARTE BAZTERRA, M.ª DEL CARMEN
IRIARTE CARO, JESUS
IRIARTE CARO, SUSANA
IRIARTE CORTABE, YOLANDA
IRIARTE ELIZALDE, CARLOS
IRIARTE ELIZALDE, M.ª JOSE
IRIARTE EQUISOAIN, MARIA ASCENSION
IRIARTE ESPARZA, ANTONIO
IRIARTE GARCIA, IZASKUN
IRIARTE IRIBARTEGUI, BEATRIZ
IRIARTE ITURRALDE, MAITANE
IRIARTE MARTINEZ, MAITE
IRIARTE MARTINEZ, MARISA
IRIARTE MARTINEZ DE SAN VICENTE, JAVIER
IRIARTE OBANOS, LUIS ALBERTO
IRIARTE OBANOS, RAUL
IRIARTE OCHOA, JUAN DANIEL
IRIARTE OSES, ARITZ
IRIARTE RUIZ, IDOIA
IRIARTE RUIZ, IMANOL
IRIARTE RUIZ, INES
IRIARTE TURRILLAS, AINHOA (P)
IRIARTE UTERGA, JAVIER
IRIARTE VISCARRET, LAURA
IRIARTE ZALBA, TOMAS
IRIBARREN JUANDEABURRE, OSCAR ALBERTO
IRIBARREN LOPEZ, RUBEN
IRIBARREN MINA, EKAITZ (P)
IRIBARREN MINA, MAITANE (P)
IRIBARREN MORRAS, MARIA PILAR
IRIBARREN OLAVERRI, JOSE RAMON
IRIBERRI PASCUAL, LOURDES
IRIBERRI PASCUAL, M.ª YOLANDA
IRIGOYEN ARMENDARIZ, M.ª TERESA
IRIGOYEN AZKONA, IZASKUN
IRIGOYEN BERZAL, OSCAR
IRIGOYEN GORDO, EVA MARIA
IRIGOYEN HUARTE, MIRIAM
IRIGOYEN SORIA, INMACULADA
IRIGOYEN UNANUA, IRENE
IRIGOYEN ZAPATA, PILAR
IRIGUIBEL ZABALZA, JESUS ANGEL (P)
IRISARRI ALFONSO, JORGE
IRISARRI ALZUETA, EGOI
IRISARRI AYUCAR, IOSU
IRISARRI BERROZPE, IÑIGO
IRISARRI GARRIDO, IRENE
IRISARRI GONZALEZ, M. MILAGROS
IRISARRI LANAS, IDOIA
IRISARRI LAPORTA, CRISTINA
IRISARRI LATIENDA, LOREA
IRISARRI MAESTU, JAVIER
IRISARRI MAYOR, SERGIO
IRISARRI PIZORNO, LORENA
IRISARRIQ ANSA, SANDRA
IRIZAR JAUREGUI, LUIS M.ª
IROZ SANCHEZ, SUSANA
IRUJO JASO, AITOR
IRUJO MARTINEZ, VICTOR
IRURE MUÑOZ, MIKEL (P)
IRURE ZAZPE, ORREAGA
IRURZUN GOÑI, MAITE
IRURZUN MUNIAIN, ITZIAR
IRURZUN MUNIAIN, M.ª TERESA
IRURZUN OTANO, M.ª CARMEN
ISABA LIRA, M.ª ARANZAZU
ISO GAYARRE, ITZIAR
ISO GAYARRE, SONIA
ISO IBAÑEZ, EVA M.ª
ISO IBAÑEZ, FELIX
ISO LINDE, EVA M.ª
ISO ZABALZA, ADRIANA
ITARTE BUENO, MARTA
ITOIZ LARREA, JOSEFA
ITOIZ MORENO, M.ª JESÚS
ITOIZ MORENO, YOLANDA
ITURBIDE ALZUAZ, ARITZ
ITURBIDE BAZTAN, SALOME
ITURBIDE BEORTEGUI, MARIA
ITURBIDE HORNERO, CARLOS JAVIER
ITURBIDE HORNERO, FRANCISCO ROMAN
ITURBIDE IRURZUN, JAVIER
ITURBIDE TORRES, ANA INES
ITUREN MENDIOROZ, RAQUEL
ITURGAIZ ETAYO, SUSANA
ITURGAIZ LACUNZA, MAITE
ITURRALDE ARRIBAS, M.ª TERESA
ITURRALDE GUILZU, IGNACIO
ITURRE ARAU, ISABEL
ITURRI AGIRRE, IZASKUN
ITURRI IRAGUI, MAITE
ITURRI MALON, ESTHER
ITURRI MALON, MARTA
ITURRI VILLANUEVA, M.ª ARANZAZU
ITURRIA TELLECHEA, JUANA M.ª
IZAL ALFARO, LEIRE
IZAL INSAUSTI, JAVIER
IZCO ALDABA, ALICIA
IZCO BERRAONDO, IMANOL
IZCO CABEZON, VICENTE
IZCO CRUZ, VICTOR
IZCO LARRAÑETA, ANA
IZCO LOPEZ, M. NIEVES
IZCO LOPEZ, M.ª LUISA
IZCO MOLINA, IKER
IZCO SANTESTEBAN, IKER
IZCO TERE, DANIEL
IZCUE BARBARIN, OSCAR
IZCUE ISTURIZ, M. PILAR
IZCUE MARTINEZ, JULEN
IZCUE SALINAS, M. JESUS
IZETA ARRATXE, NORA (P)
IZKUE BARBARIN, IRUNE
IZKUE MARTINEZ, ENDIKA (P)
IZKUE SALINAS, LUIS
IZKUE YABEN, M.ª TERESA
IZPURA ESQUIROZ, DIEGO
IZPURA ESQUIROZ, EDUARDO
IZPURA TORRES, SAGRARIO
IZQUIERDO CERVERA, CAROLINA
IZQUIERDO ITURRADLDE, M.ª CONCEPCION
IZQUIERDO LAZARO, ANA
IZQUIERDO RUIZ, ANA MARTA
IZU URZAINQUI, CAMINO
IZURA PERALTA, ARANTXA
IZURA PERALTA, JESUS M.ª
IZURZU ORMAZABAL, AINARA
IZURZU SATRUSTEGUI, FRANCISCO JAVIER
JABAT IZU, NATIVIDAD
JACA GOÑI, INMACULADA
JACA LUSARRETA, LAURA
JACA PINZOLAS, JUAN CARLOS
JAIME ARANDA, ANA CARMEN
JAIME ARISTEGUI, EIDER
JAIME ARRARAS, MAITE
JAIME AYALA, ANGEL LUIS
JALON IBAÑEZ, JUAN
JANICES CARLOSENA, MIRIAN
JANICES CARLOSENA, SARA
JANICES RIVERO, ARANZAZU
JARAUTA CALAHORRA, NATALIA
JARAUTA MIRAMON, M.ª VICENTA
JARAUTA PASCUAL, REBECA
JARAUTA SIMON, OBDULIA
JARDON MARTIN, VICTOR
JASO CARRASCOSA, M.ª EDURNE
JASO ZAPATERIA, ANA M.ª
JAUME BLANCO, CESAR ALEJANDRO
JAUNARENA BARBERENA, RAKEL
JAUNARENA EUGUI, JUAN MIGUEL (P)
JAUNARENA GOICOECHEA, EDURNE
JAUNARENA GOICOECHEA, JUAN IGNACIO
JAUNARENA GOICOECHEA, MIKEL
JAUNSARAS ECHANDI, ROSA M.ª
JAUQUICOA MARCELLAN, ANA MARIA
JAUREGUI ARANGUREN, M.ª ARANZAZU
JAUREGUI CILVETI, IDOIA
JAUREGUI ITOIZ, AITZIBER
JAUREGUI ITOIZ, MIKEL
JAUREGUI MARTINEZ DE MORENTIN, ALBERTO
JAUREGUI MOSQUERA, LAURA
JAUREGUI URTASUN, M. RONCESVALLES
JAUREGUI VALLEJO, M.ª CARMEN
JAURRIETA ELCANO, RICARDO
JAURRIETA IBAÑEZ, ANA BELEN
JAURRIETA IRIBARREN, MARIA
JAURRIETA URDIAIN, IRENE ISABEL
JAVERRI FERNANDEZ, M.ª CARMEN
JEDDI, MOHAMMED
JIMENEZ ALUNDA, ESTIBALIZ
JIMENEZ ALVAREZ, ELENA
JIMENEZ AMADOQ, M.ª JOSE
JIMENEZ ARGUIÑARIZ, JAVIER
JIMENEZ ASURMENDI, OIHANE
JIMENEZ AYENSA, CARLOS MIGUEL
JIMENEZ DELGADO, JOSE LUIS
JIMENEZ DIAZ, PEDRO
JIMENEZ ELIZONDO, M.ª MAR
JIMENEZ ELORZ, M.ª BEGOÑA
JIMENEZ ERICE, FERMIN BASILIO
JIMENEZ ESPADA, CRISTINA
JIMENEZ ESPARZA, AGUEDA
JIMENEZ FERNANDEZ, DANIEL
JIMENEZ FERNANDEZ, EDURNE
JIMENEZ FERNANDEZ, LOREA
JIMENEZ GALAN, NURIA
JIMENEZ GAMEZ, M.ª CARMEN
JIMENEZ GARCIA, ANTONIO JOSE
JIMENEZ GARCIA, M.ª DOLORES
JIMENEZ GARCIA, OLGA
JIMENEZ GASTON, M.ª ASUNCION
JIMENEZ GOMEZ, HILARIO
JIMENEZ GOMEZ, M.ª DOLORES
JIMENEZ GORJON, MARIA
JIMENEZ JIMENEZ, JOSE ENRIQUE
JIMENEZ LAHUERTA, EDURNE
JIMENEZ LAHUERTA, JOSE RAMON
JIMENEZ LANGUIZ, LIDIA M.ª
JIMENEZ LAZARO, MARA TERESA
JIMENEZ LOPEZ, DAVID
JIMENEZ LORENTE, FERNADO
JIMENEZ MACAZAGA, IÑAKI
JIMENEZ MARIN, JORGE
JIMENEZ MINCHINELA, MARIA TERESA
JIMENEZ MONREAL, IDOIA
JIMENEZ MORALES, EDUARDO
JIMENEZ MORENO, MAITE
JIMENEZ ORTA, M. PILAR
JIMENEZ PELARDA, DAVID
JIMENEZ REQUENA, M.ª JOSE
JIMENEZ RIEGA, MARTA
JIMENEZ RIOS, SEBASTIAN VIRGILIO
JIMENEZ RUIZ, ANA
JIMENEZ SAINZ, CARLOS
JIMENEZ SANGUINO, MILAGROS
JIMENEZ VALDEMOROS, LAURA
JIMENEZ YOLDI, RUBEN JESUS
JIMENO ARAIZ, LETICIA
JIMENO DEAN, ANTONIO
JIMENO DEAN, M.ª YOLANDA
JIMENO IBAÑEZ, IÑIGO
JIMENO IBÑEZ, MAIALEN
JOAQUIM FARIA, LEANDRO
JODAR BORNAS, SERGIO
JOHANNES DE JONG, HENRICUS
JORAJURIA SERRANO, OIHAN (P)
JORGE NAPAL, MARTA
JORGE PEREZ, RAQUEL
JOSE RODRIGUEZ, JULIA
JUAN GOÑI, EDURNE (P)
JUAN DE DIOS VALVERDE, IÑIGO
JUANENA AVELLANEDA, MAITE
JUANGO JUAMPEREZ, M.ª RAQUEL
JUANICORENA MARIN, JORGE
JUANIZ LANDA, YOLANDA
JUANIZ PEÑA, FRANCISCO JAVIER
JUARISTI LATIENDA, VICTOR
JUBERO MILIAN, LUIS MIGUEL
JUESAS PEREZ, M.ª DEL MAR
JULIANI MARTINEZ, CLARA
JUNGUITU DEL OLMO, M.ª LUZ
JURADO RUIZ, MIGUEL
JURADO TORVISCO, IÑIGO (P)
JURADO TORVISCO, JOSE MANUEL (P)
JURICO MORENO, OSCAR
JURIO MARIN, M.ª TERESA
JUSTICIA DELGADO, MARIA YOLANDA
JUSUE ANDREU, ANA JOSEFA
JUSUE GARCES, JOSE CARLOS
JUSUE SABATE, GAIZKA
KOSAL, AMANDA
KRZYSZTOF CRISSOWSKI, WOJCIECH (P)
LABAT IBARROLA, JORGE
LABIANO IBERO, LARA
LABIANO LABIANO, M.ª ELENA
LABIANO SALON, YOLANDA
LABIANO SANTACILIA, ITZIAR
LABIANO SANTACILIA, ORHI
LABORDA CANO, PATXI JOSEBA
LABORDA GARCIA, ENEKO (P)
LACABE AGUINAGA, LUIS ANTONIO
LACABE GOMEZ, YOLANDA
LACABE JUANMARTIÑENA, M.ª VICTORIA
LACALLE PEREZ, BERTA
LACASIA MENDIZABAL, MAITE
LACASTA ERASO, YOLANDA
LACASTA PEREZ-ELZARBE, NATALIA (P)
LACUEVA LOPEZ, BEATRIZ
LACUNZA ARRAIZA, INMA
LACUNZA ARRICBITA, CARLOTA
LACUNZA SANCHEZ, IOSUNE
LACUNZA SANZ, ANGEL M.ª
LACUNZA ZABAL, BEATRIZ
LADRON ARANA, ALEJANDRO JOSE
LADRON DE GUEVARA MILAGRO, ANA
LAFOZ TIRAPU, FERNANDO
LAFRAYA SANCHEZ, NEREA
LAFUENTE BOZAL, ROBERTO
LAFUENTE EDER, MARIO
LAFUENTE OTAEGUI, SILVIA
LAFUENTE PEREZ, EVA MARIA
LAGUARDIA LLORENTE, IDOIA
LAGUARTA ABAURRE, CRISTINA
LAGUNA CASANOVA, INMACULADA
LAGUNAS ESCUDERO, CARMELO
LAHUERTA GUILLERMO, MARTA
LAIGLESIA TORRES, M.ª PILAR
LAINEZ AGUIRRE, OSCAR
LAINEZ GURREA, M.ª BEGOÑA
LAINEZ INSAUSTI, RUBEN
LAINEZ JIMENEZ, LAURA
LAINEZ PINTO, XABIER
LAINO ALONSO, ARANTXA
LALINDE ZABALA, ARANZAZU
LALINDE ZABALA, LAURA
LALINDE ZABALA, M.ª PILAR
LAMATA TARAZONA, NOELIA
LANA GARCIA-VILLOSLADA, OLGA
LANA SERRANO, INMACULADA
LANA SERRANO, REBECA
LANCIEGO MURO, YOLANDA
LANDA ARANA, BEATRIZ
LANDA BORAITA, FRANCISCO JAVIER
LANDA BORAITA, PABLO
LANDA CAMBRE, MERCEDES
LANDA DIAZ, IRATXE
LANDA LAZKANO, MIREN KARMELE
LANDA MAINZ, BLANCA ESTHER
LANDA MARCO, M.ª VICTORIA
LANDABERE VILLANUEVA, MIKEL
LANDARECH DEL CASTILLO, M.ª DE LEIRE
LANDIBAR PEREA, AMAIA
LANDIVAR MARTINEZ, IRENE
LANSEROS CORONA, JAVIER
LANUZA AGUERRI, FERNANDO
LANUZA AGUERRI, MERCEDES
LANZA SAIZ, M.ª JOSE
LANZAGORTA CITORES, ARGIÑE
LAPARRA BASARTE, JAVIER
LAPARTE RODRIGUEZ, M.ª YOLANDA
LAPEÑA GRIJALBO, M.ª JOSE
LAPIEZA ITXASO, JUDIT
LAPLAZA GIL, TAMARA
LAPUENTE AROZ, JUAN CARLOS
LAQUIDAIN AZPIROZ, LAURA
LAQUIDAIN BEORLEGUI, ASUN
LARA CIORDIA, MARIA CARMEN
LARA FERNANDEZ, OFELIA
LARA JIMENEZ, CRISTINA
LARA JIMENEZ, PEDRO MARIA
LARA JIMENEZ, PEDRO MARIA
LARA LAHABA, JOSE MARIA
LARA LOPEZ, ANTONIO
LARRAGUETA IRURZAN, MARIA PILAR
LARRAGUETA MARCOTEGUI, M.ª SOCORRO
LARRAMBE BRONTE, M.ª JESUS
LARRAMENDI GARBISU, ALFREDO
LARRAN NOGUERO, JUAN ANGEL
LARRAÑAGA BUTINI, ELIZABETH
LARRAÑAGA DORREGO, IGNACIO
LARRAÑAGA PEREZ, IGOR
LARRAÑETA ALMIRANTEARENA, NURIA
LARRAÑETA BURGUI, PABLO
LARRASOAIN JIMENEZ, EDUARDO ALBERTO
LARRASOAÑA CELAYA, IGOR
LARRAYOZ AGUIRRE, AITOR ANDONI
LARRAYOZ ALVAREZ, ARANTXA
LARRAYOZ LACUNZA, ANDREA
LARRAYOZ VIDAN, LAURA
LARRAZA ANCHETA, INMACULADA
LARREA ANDREU, MIKEL
LARREA AZCARATE, ALBERTO
LARREA HUARTE, ANA MARIA
LARREA HUARTE, ASUNCION
LARREA JUANIZ, ALBERTO
LARREA MARTINEZ, BEATRIZ
LARREA MARTINEZ, MIKEL
LARREA SUBIZA, JOSU
LARRECHEA LAZCANO, JON
LARRINAGA GUZMAN, JESUS ANGEL (P)
LARRION ARISTIMUÑO, ALVARO
LARRION LOPEZ DE DICASTILLO, ROBERTO
LARRION LOPEZ DE DICASTILLO, YOLANDA
LARRION TORRES, M.ª ARANZAZU
LARRIPA LEZAUN, SALVADOR
LARRIPA YEREGUI, SERGIO
LARUMBE ANDUEZA, ROSALIA
LARUMBE ARRIBILLAGA, ALVARO (P)
LARUMBE BERGERA, ANDONI
LARUMBE BERGERA, SARAY
LARUMBE ERRO, MAIDER
LARUMBE ERRO, SONIA
LARUMBE SANZ, LAURA
LARUMBE TORRANO, JOSE ANTONIO
LAS HERAS NICOLAS, CONSOLACION
LAS PEÑAS CALVO, NYDIA
LASA ARMENDARIZ, ALICIA
LASA TEJERINA, BELEN
LASAGA BIURRUN, MIKEL
LASECA ARANA, ASIER (P)
LASHERAS CASTILLEJO, INMACULADA
LASHERAS GALDEANO, IÑIGO
LASHERAS GARCIA, M.ª IRACHE
LASHERAS LAVILLA, FCO. JAVIER
LASTERRA ORDUNA, JUAN JOSE
LASUNCION ZUÑIGA, FRANCISCO JAVIER
LATASA APEZTEGUIA, FCO. JABIER
LATASA GOYENAGA, M. CRISTINA
LATIENDA AZCONA, ARANTXA
LATIENDA SUESCUN, BELEN
LATORRE BAZTAN, INMACULADA
LATORRE CASAJUS, ISABEL
LATORRE GALLO, PABLO JAVIER
LATORRE GIMENO, M.ª ARANZAZU
LATORRE LEON, MARIA JOSE
LATORRE LEON, RODOLFO
LATORRE REQUETIBATE, ELENA
LATRE SAMPIETRO, DAVID
LAVILLA PEREZ, OSCAR
LAVILLA REDRADO, CARLOS
LAYOS GARCIA, INMACULADA
LAZARO MATEO, M.ª CRISTINA
LAZCANO ARRIAZU, M.ª ARANZAZU
LAZCOZ MUNARRIZ, AMAYA
LAZCOZ MUNARRIZ, IOSUNE
LAZCOZ RIPOLL, MARIA
LEACHE DIEZ, IBAN
LEACHE RODIERA, JAVIER
LEAL GARCIA, EDUARDO
LEANDRO DIAGO, FRANCISCO
LEATXE AZCARATE, UNAI
LECUMBERRI ERRO, MAIALEN
LECUMBERRI MEDINA, MANU
LECUMBERRI ZUNZARREN, MAIDER
LEDESMA GORRIZ, FABIOLA
LEDESMA PEREZ, IRATXE
LEGARDA DE PRADAS, DAMIAN
LEGARIA LERGA, JOSE M.ª
LEGARIA OTEIZA, M.ª CRISTINA
LEGARRA ALBIZU, MARIA INES
LEGARRA BEUNZA, IRANTZU (P)
LEGARRA BEUNZA, OIER (P)
LEGARRA DE CARLOS, M.ª TRINIDAD
LEGARRA SANCHEZ, JESUS ANTONIO
LEGARRA SANCHEZ, OSCAR
LEGARREA GALAR, IÑIGO
LEGARRETA GARAY, NEREA
LEGORBURU VIDARTE, M.ª LUISA
LEKUNA HERRERO, GORKA
LEKUNBERRI ESPARZA, AMELIA
LEKUNBERRI GORRIZ, JOAKIN M.ª
LEKUNBERRI URMENETA, IÑIGO (P)
LEON ABARCA, IRENE LUCIA
LEON ALUTIZ, TERESA
LEON ECHAIDE, MARIA ROSARIO
LEON GOICOECHEA, JON
LEON IZQUIERDO, ROBERTO
LEON JUSTICIA, ROSA
LEON LOPEZ, ANA M.ª
LEON LOPEZ, M.ª CRISTINA
LEON MERINO, M.ª ANGELES
LEON ROBLEDO, FCO. JAVIER
LEONE OSES, FRANCISCO JAVIER
LEONOR RUIZ, M.ª TERESA
LERGA LOPEZ, MARTA
LERIN URMENETA, ANA ISABEL
LERTXUNDI LERTXUNDI, JOSE ANTONIO
LES GIL, LUIS
LES IZQUIERDO, EDUARDO
LES MONREAL, ALEXANDER
LEUNDA IBARROLA, DAVID
LEUNDA METAUTEN, REBECA
LEUNDA RIEZU, ARANTXA
LEUNDA SANCHEZ, IZASKUN
LEUZA CORTES, IKER
LEUZA GARCIA, ANA JOSE
LEVANO GALINDO, CARLOS ANDRES
LEYUN ALMARCEGUI, IÑIGO (P)
LEYUN ALMARCEGUI, ITXASO
LEZA ANDUEZA, MIKEL (P)
LEZA GARCIA, M.ª ANGELES
LEZA GARCIA, M.ª PILAR
LEZANO LUQUI, NEKANE
LEZAUN BEORTEGUI, AMAIA
LEZAUN BEORTEGUI, ROSA
LEZAUN ELBUSTO, PEDRO
LEZAUN LARREA, JOSE JAVIER
LEZAUN LECEA, M.ª JULIA
LEZAUN LOPEZ, RAFAEL
LIBERAL AMADO, JOSE LUIS
LIBERAL GARCIA, DOMICIANO
LIBERAL GORRIZ, MARIA ISABEL
LICEAGA ARANO, AITZIBER (P)
LICIAGE GOENE, IZASKUN
LICIEGE GOENE, INMACULADA
LIÑAN MATEO, LUIS MIGUEL
LINARES FANO, IGNACIO
LIROZ IMAZ, FERMIN
LISARRI FERNANDEZ, M.ª MERCEDES
LISARRI TXANDIA, CELIA
LITAGO JIMENEZ, JORGE
LIZALDEZ RUIZ, LUIS MIGUEL
LIZAR MARTINEZ, JULIO
LIZARBE ARISTU, M.ª MONTSERRAT
LIZARBE DE ESTEBAN, IDOIA MARGARITA
LIZARI MALO, CARMEN
LIZARRAGA ALCARAZ, MARGARITA
LIZARRAGA AMOSTEGUI, CARLOS
LIZARRAGA ARDANAZ, ARITZA
LIZARRAGA CIGA, M.ª YOLANDA
LIZARRAGA CIGA, VIRGINIA
LIZARRAGA ETXAIDE, MIKEL
LIZARRAGA GARCIANDIA, M.ª JOSE
LIZARRAGA IRIGOYEN, ARTURO
LIZARRAGA LAZCOZ, M.ª ELENA
LIZARRAGA LEKAROTZ, M.ª EDURNE
LIZARRAGA SALA, LAURA
LIZARRONDO ALDEA, OSKIA
LIZARRONDO MARTIN DE VIDALES, ADRIAN
LIZARRONDO MARTIN DE VIDALES, GUILLERMO
LIZASO ZALBA, MARIA JOSE
LIZAUR ANDUEZA, ITZIAR
LIZOAIN PEÑA, FERMIN
LLAMAZARES GONZALEZ, SUSANA (P)
LLAMAZARES LOPEZ, ANDONI
LLANO GOROSTIZA, M.ª OLGA
LLOPIS LLORCA, M.ª TERESA
LLORENS PEREZ, JOAN ANTONI
LLULL SESMA, JOAN
LOCKHART LOSTALE, WALTER-FRANKLIN
LOGROÑO LORZA, FELISA
LOIDI GOÑI, M.ª ISABEL
LOIDI GOÑI, MIRIAN
LOINAZ SALA, JOSEFA MERCEDES
LOITEGUI BACIERO, ANA
LOMILLOS GARCIA, MAIKA
LONGAS GARCIA, RAQUEL
LOPERENA LARRAÑETA, AMAIA
LOPERENA QUIROS, IGNACIO
LOPETEGUI MUGUERZA, SUSANA
LOPETEQUI DE LA ROSA, ASIER
LOPEZ ALASTUEY, DAVID
LOPEZ ALVAREZ, JUSTO
LOPEZ ALVAREZ, M.ª ROSARIO
LOPEZ ANTON, ANA BELEN
LOPEZ ANTON, JOSE JAVIER (P)
LOPEZ ARA, LUIS JAVIER (P)
LOPEZ ARBIZU, LUIS MIGUEL
LOPEZ ARMENDARIZ, IBAN
LOPEZ ARRIGAS, JOSE
LOPEZ AZCONA, FERNANDO
LOPEZ BARQUIN, MARIA TERESA
LOPEZ BAZO, MIRIAM
LOPEZ CAMARA, SEBASTIANA
LOPEZ COMES, UXUA
LOPEZ CUMPLIDO, IVAN
LOPEZ ECAY, ANA MARIA
LOPEZ GARCIA, ANA
LOPEZ GARCIA, BLANCA
LOPEZ GARCIA, MAITE
LOPEZ GASTEARENA, YERAI (P)
LOPEZ GASTON, COLOMA
LOPEZ GASTON, M.ª FE
LOPEZ GOÑI, JOSE IGNACIO
LOPEZ GOÑI, RAQUEL
LOPEZ GONZALEZ, MARIA JOSEFA
LOPEZ GRAN, MANUEL
LOPEZ GUARDIA, EDUARDO
LOPEZ HERNADEZ, JOAQUINA
LOPEZ HERNANDEZ, JULIA
LOPEZ HERNANDEZ, RAFAEL
LOPEZ ILZARBE, RAQUEL
LOPEZ IRACHETA, JAIRO
LOPEZ JIMENEZ, BEATRIZ
LOPEZ JUSUE, SONIA
LOPEZ JUSUE, SUSANA
LOPEZ LARUMBE, ARANTZAZU
LOPEZ LECHADO, IVAN
LOPEZ LECUMBERRI, AMAYA
LOPEZ LITAGO, ESTEFANIA
LOPEZ LIZARRAGA, RAQUEL
LOPEZ LOPEZ, M.ª CARMEN (P)
LOPEZ LOPEZ, MISAEL
LOPEZ LUQUE, LOURDES
LOPEZ MAGAÑA, RAUL
LOPEZ MATA, BERTRAN
LOPEZ MONREAL, M. SOCORRO
LOPEZ MORATA, GUILLERMO (P)
LOPEZ MORENO, JOSE ANTOÑO
LOPEZ MORENO, JOSE JAVIER (P)
LOPEZ MORENO, M.ª ANGELES
LOPEZ MORENO, M.ª LUISA
LOPEZ MUGUERZA, M.ª LUISA
LOPEZ MUÑOA, YOSUNE
LOPEZ MURO, IVAN
LOPEZ NUÑEZ, ELBA ARACELI
LOPEZ OLANGUA, M.ª ASUNCION
LOPEZ OROZ, FCO. JAVER
LOPEZ PEREZ DE URABAYEN, MERCEDES
LOPEZ PINILLOS, IZASKUN
LOPEZ PLUMED, EVA
LOPEZ RAYO, DAVID
LOPEZ RAYO, RAUL
LOPEZ RUBIO, BEÑAT
LOPEZ RUIZ, ROBERTO
LOPEZ SAN MARTIN, LIGIA BLANCA
LOPEZ SERNA, FCO. JAVIER
LOPEZ SESMA, M.ª JESUS
LOPEZ SOTO, ANA ROSA
LOPEZ URSUA, VICTOR
LOPEZ VALLES, JESUS M.ª
LOPEZ VILLAR, ANA ELENA
LOPEZ VILLAR, ESTHER
LOPEZ VITAS, YOLANDA
LOPEZ YBERO, JUANA MARIA
LOPEZ ZUBIKARAI, PABLO
LOPEZ DE DICASTILLO GASTON, MARIA TERESA
LOPEZ DE GOICOECHEA ILLANES, ASIER
LOPEZ DE ZUBIRIA GABIRONDO, MIKEL
LOPEZ DE ZUBIRIA OTAMENDI, JOSE ANTONIO
LOPEZ DE ZUBIRIA OTAMENDI, M. ELENA
LOPEZ DE ZUBIRIA OTAMENDI, M. TERESA
LORA RIBAS, JUDITH
LOREA JAMAR, JAVIER NICASIO
LOREA SARAGÜETA, BEGOÑA
LORENTE AYENSA, CONCEPCION
LORENTE AYENSA, LAURA RUTH
LORENTE CASTILLEJO, RUTH
LORENTE CISNEROS, MARIA
LORENTE ELIA, SOFIA
LORENTE ESCRIBANO, PEDRO MIGUEL
LORENTE FARIÑAS, CRISTINA
LORENTE JIMENEZ, MARISA
LORENTE MEDRANO, ELVIRA
LORENTE MESA, LAURA
LORENTE NAGORE, IGNACIO
LORENZO POZO, ESTIBALIZ
LOROÑO OGARA, ANDER
LOS ARCOS ALGARRA, SARAY
LOS ARCOS GONZALEZ, LOURDES
LOS ARCOS JIMENEZ, IRATXE
LOS ARCOS MANDADO, M.ª ANGELES
LOSANTOS SAVILLA, M.ª JESUS
LOSTALE BASABE, JON
LOSTALE MARTINEZ, REMEDIOS
LOZANO ECHARRI, ELENA
LOZANO ECHARRI, M.ª TERESA
LOZANO ELIZARI, BEATRIZ
LOZANO GARCIA, MARIA
LOZANO HERNANDO, YOSUNE
LOZANO MARTOS, RICARDO
LOZANO MARTOS, TANIA
LOZANO VICENTE, CARMEN TERESA
LUAVIN PEREZ, ANGEL M.ª
LUBIANO MONREAL, RAQUEL
LUCA, LIVIU
LUCA BIGGI, DAVID
LUCAS LOPEZ, AQUILINO
LUCAS MUÑOZ, JOSE ANTONIO
LUCAS PANIAGUA, JENIFER
LUCAS SALVATIERRA, SUSANA
LUCIA GIMENO, MARIA ISABEL
LUIS RIVAS, ARANTZAZU
LUJAN CHAVARRIA, LUZ FIDELA
LUMBIER ECHEVERRIA, CARMEN
LUMBRERAS OSTIZ, PELLO ANDER (P)
LUNA ONIEVA, CARMEN
LUNA VILLANUEVA, MARIA RONCESVALLES
LUQUE MICHEL, IKER
LUQUIN BUSTO, MARIA JESUS
LUQUIN FANLO, MIGUEL ANGEL
LUQUIN LUQUIN, MARIA MERCEDES
LUZURIAGA FUENTEMILLA, BARBARA (P)
LYUBOMIROVA VASILEVA, PENKA
MABANGA POBA, MABANGA
MACAYA ARZOZ, YOLANDA
MACAYA ZANDIO, M.ª CONCEPCION
MACIAS PIZARRO, LOURDES (P)
MACUA MARTINEZ, YOLANDA
MACUA RUIZ, JUAN MANUEL
MACUA SOLANO, ROSARIO
MADARIAGA ERDOCIAIN, NEKANE
MADEMBA DIAW, MARCO
MADINABEITIA GANCHEGUI, BEÑAT
MADOZ RESANO, CARMEN
MADRIGAL ALONSO, ROSA M.ª
MADURGA NUÑO, LORENA
MAESTRE BELLO, FRANCISCO
MAESTU URRA, MARTIN JAVIER
MAEZTU JIMENEZ, IGNACIO
MAEZTU RODRIGO, M.ª CRISTINA
MAEZTU VILLANUEVA, MARCOS (P)
MAEZTU ZABALZA, FCO JAVIER
MAGAÑA ANSO, JUAN LUIS
MAGAÑA JULIAN, M.ª ELENA
MAGAÑA NAVASCUES, CRISTINA
MAHUGO MARTIN, FCO. JAVIER
MAISTERRA ELIZALDE, CIRIACO
MAISTERRA LERINDEGUI, MAITE
MAISTERRA NUIN, BEGOÑA
MALDONADO ARAGON, PATRICIA
MALLENCO VILCHES, LOURDES
MALON GARCIA, OLGA
MALUMBRES MADRIGAL, LAURA
MANCEBO DOMINGUEZ, SUSANA
MANCILLA OROSCO, LLSEN YAQUELIN
MANCIÑEIRAS PRADO, ANA M.ª
MANDUJANO ÑANCUFIL, HERTA MARIA
MAÑERU ASARTA, JON
MAÑERU GORRITI, ANA MARIA
MAÑERU MARTINEZ, ISABEL
MAÑERU ORIA, AMAYA
MANGADO CORTES, MARIA JESUS
MANGADO MANGADO, ANA MERCEDES
MANGE PEREZ, FCO. JAVIER
MANRIQUE PEREZ, AINHOA
MANRIQUE RAYA, MIGUEL ANGEL
MANRIQUE ULLATE, M.ª ANGELES
MANSO ALVAREZ, SARA
MANSO ELIZAQUIBEL, M.ª BELEN
MANSO MARTIN, HERIBERTO
MANSO PERU, MIRIAM
MANZANO HERNANDEZ, PEDRO LUIS
MAQUIRRIAIN ANTOÑANZAS, FERMIN
MAQUIRRIAIN VELA, RAFAEL
MAQUIRRIAIN VELA, VICTOR
MARAVI ARTIEDA, FRANCISCO JAVIER
MARAVI ARTIEDA, IÑIGO
MARAVI ARTIEDA, ISABEL (P)
MARAVI ARTIEDA, JOSE M.ª
MARAVI ARTIEDA, MIKEL
MARAVI ARTIEDA, MIRIAM
MARAVI ARTIEDA, ROSA
MARCHAL RAZQUIN, ISMAEL
MARCO FIDALGO, MAITE
MARCO LANDA, PEDRO JOSE
MARCO MUGICA, IÑAKI
MARCO OSES, PATRICIA
MARCO SOLANA, ANA ISABEL
MARCO SOLANA, LAURA ROSA
MARCO ZARATIEGUI, JOSE MARIA
MARCOS FERNANDEZ, BELEN
MARCOS GONZALEZ, JESUS MARIA
MARCOS MORENO, ALVARO
MARCUELLO NAVARRO, ANTONIO
MARIN BARBARIN, IZIAR
MARIN BARBARIN, PATRICIA
MARIN BERRIO, MIKEL
MARIN GURREA, JAVIER
MARIN JARAUTA, INMACULADA
MARIN JARAUTA, MARISOL
MARIN LIZARRAGA, YOLANDA
MARIN LOPEZ, MARIA
MARIN MONTALVAN, ESTHER
MARIN MONTIEL, DAVID
MARIN QUEJADA, ANGELES
MARIN VALLE, EMILIO
MARIN VAQUERO, ROSA MARIA
MARIÑELARENA FERNANDEZ, IDOYA
MARINERO MUÑOZ, AZUCENA
MARIÑO ANCIN, GORKA
MAROTO ECHEPAREN, ANDREA
MAROTO PEREZ, FRANCISCA
MARQUES CARCAVILLA, JESUS MIGUEL
MARQUES GOICOECHEA, ALVARO
MARQUES GRACIA, JESUS MARIA
MARQUES JIMENEZ, MARIA ISABEL
MARQUEZ IRURITA, JAVIER
MARQUEZ RODAS, YOLANDA
MARQUEZ RONCAL, M. ELISA
MARQUIEGUI OIZA, ITXASO
MARQUINA REY, MIKEL (P)
MARQUINA SALINAS, JAVIER
MARQUINA ZABALZA, EVA
MARQUINEZ CORRES, REBECA
MARRODAN MONTIEL, JESUS
MARRODAN MONTIEL, M.ª CORTIJO
MARRODAN MUNARRIZ, MIKEL
MARTIARENA IDOATE, MARTA
MARTIARENA OSACER, AINARA
MARTIARTU FERNANDEZ, BEATRIZ
MARTIARTU FERNANDEZ, M. ARANTZAZU
MARTIARTU PEREZ, ANA ISABEL
MARTICORENA ARAIZ, AMAYA
MARTICORENA AZPARREN, IXONE
MARTICORENA EGÜES, ASIER
MARTIKORENA PASKAL, IÑAKI
MARTIN ANDRES, PATRICIA
MARTIN ARDAIZ, NATALIA
MARTIN BARTOLOME, SANDRA
MARTIN BLANCO, CATALINA
MARTIN CALDERON, SUSANA
MARTIN CANSECO, MIGUEL ANGEL
MARTIN CANSECO, OHIANE
MARTIN CATENA, M.ª CARMEN
MARTIN COLERA, FERNANDO
MARTIN DEL CAMPO, MIGUEL DAVID
MARTIN GARCIA, M.ª ISABEL
MARTIN GARCIA, MIGUEL ANGEL
MARTIN GARCIA DE GALDIANO, CATALINA
MARTIN GAYUBO, M.ª CARMEN
MARTIN GENARO, JUAN JOSE
MARTIN GIL, MERCEDES
MARTIN IRIARTE, LAURA
MARTIN JIMENEZ, JUAN JOSE
MARTIN LAZCANO, JOSE MANUEL
MARTIN NAGORE, M.ª TERESA
MARTIN PEÑA, EMILIA
MARTIN PEREZ, CARIDAD
MARTIN RODRIGUEZ, M.ª IZASKUN
MARTIN SALAMANCA, GUILLERMO
MARTIN SANCHEZ, MARGARITA
MARTIN SANCHEZ, SANDRA
MARTIN SANTAMARIA, UXUE
MARTIN VELAZ, ROSA MARIA
MARTIN DE VIDALES BIURRUN, ANDREA
MARTIN DE VIDALES LARUMBE, ANA
MARTINCORENA ARRONIZ, ION
MARTINE ESPINOSA DE LOS MONTEROS, SONIA
MARTINEZ AGUADO, NEREA
MARTINEZ ALCAT, BEATRIZ
MARTINEZ ALCAT, LETICIA
MARTINEZ ALCAT, M.ª PAZ
MARTINEZ ALEJANDRIA, RUBEN
MARTINEZ AMATRIA, ATOR
MARTINEZ AMEZCUA, FRANCISCO JAVIER
MARTINEZ AMEZKETA, IZASKUN
MARTINEZ ANTON, MARTA (P)
MARTINEZ APARICIO, MARIA ANGELES
MARTINEZ ARBELOA, IÑAKI
MARTINEZ ARZOZ, M.ª VICTORIA
MARTINEZ BAZTAN, RAQUEL
MARTINEZ BERROZPE, M.ª JOSE
MARTINEZ BERRUETA, JUAN LUIS
MARTINEZ CALAVIA, M.ª PAZ
MARTINEZ CAPARROSO, JAVIER
MARTINEZ CARLOS, IRACHE
MARTINEZ CARMONA, ROSA MARIA
MARTINEZ CARNEIRO, LEIRE
MARTINEZ CASTILLO, M.ª CRISTINA
MARTINEZ CASTILLO, SERGIO
MARTINEZ CATALAN, IÑAKI
MARTINEZ CILLEROS, YOANA
MARTINEZ CISNEROS, DAVID
MARTINEZ COTELO, NATALIA
MARTINEZ DEL BARRIO, MARI LUZ
MARTINEZ DEL HOYO, ANA M.ª
MARTINEZ ECHALECU, OLGA
MARTINEZ ELIZALDE, BEATRIZ
MARTINEZ ELIZALDE, LAURA
MARTINEZ ESCUDERO, FERNANDO
MARTINEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
MARTINEZ FERNANDEZ, JOSE LUIS
MARTINEZ FERNANDEZ, M.ª CARMEN
MARTINEZ FERNANDEZ, VERONICA
MARTINEZ GARCIA, IGNACIO
MARTINEZ GARCIA, MARIA
MARTINEZ GIL, FRANCISCO JOSE
MARTINEZ GOIKOETXEA, ALBERTO
MARTINEZ GOMEZ, BEGOÑA
MARTINEZ GOMEZ, GONZALO
MARTINEZ GOÑI, ANA ISABEL
MARTINEZ GOÑI, ESTIBALIZ
MARTINEZ GUARDIA, ANA M.ª
MARTINEZ GUEMBE, MARIA JOSE
MARTINEZ HERNANDEZ, BEGOÑA
MARTINEZ HERNANDEZ, M.ª CONCEPCION (P)
MARTINEZ HERNANDEZ, PATRICIA
MARTINEZ HOYOS, EVA
MARTINEZ IBAÑEZ, ANA
MARTINEZ IBAÑEZ, LAURA
MARTINEZ ILLERA, SARA
MARTINEZ ILUNDAIN, JAVIER IVAN
MARTINEZ IRIARTE, ANDONI
MARTINEZ IRIARTE, BEATRIZ
MARTINEZ IRIZAR, JULIAN
MARTINEZ ITARTE, INMACULADA
MARTINEZ ITARTE, MARIA CARMEN
MARTINEZ IZCARA, RAQUEL
MARTINEZ IZURZU, ANA BELEN
MARTINEZ JIMENEZ DE ALLO, BEGOÑA
MARTINEZ JULIANI, MARTA
MARTINEZ LACARRA, ERKUDEN
MARTINEZ LACARRA, OSCAR
MARTINEZ LARREA, ANNE
MARTINEZ LASHERAS, FERMIN
MARTINEZ LEON, JAVIER
MARTINEZ LEON, M.ª ROMERO
MARTINEZ LUNA, M. PURIFICACION
MARTINEZ MANGADO, JESUS M.ª
MARTINEZ MARIN, M.ª DOLORES
MARTINEZ MARTIN, RAQUEL
MARTINEZ MARTINEZ, M. CARMEN
MARTINEZ MARTINEZ, M.ª ASUNCION
MARTINEZ MARTINEZ, M.ª PILAR
MARTINEZ MENSAT, SARA
MARTINEZ MIGUEL, ANA ISABEL
MARTINEZ NARVAIZ, SILVIA
MARTINEZ NAVARRO, MARIA
MARTINEZ NAVIA, MARI CRUZ
MARTINEZ NIETO, JESUS
MARTINEZ NIEVA, JUAN JOSE
MARTINEZ NIEVA, NESTOR
MARTINEZ ORTEGA, ANGEL
MARTINEZ ORTIZ, M.ª TERESA
MARTINEZ OSES, ARANTZA
MARTINEZ OSES, MAITE
MARTINEZ PALACIOS, CELIA (P)
MARTINEZ PALACIOS, M.ª PILAR (P)
MARTINEZ PEREZ, IÑAKI
MARTINEZ PITILLAS, GOTZON
MARTINEZ PRIETO, SUSANA
MARTINEZ RAZQUIN, M.ª MILAGROS
MARTINEZ RINCON, MERCEDES
MARTINEZ RIPA, JUAN M.ª
MARTINEZ RIPA, MARCOS
MARTINEZ ROMERO, JOSE MIGUEL
MARTINEZ RUBIO, JUANA M.ª
MARTINEZ RUBIO, MANUEL
MARTINEZ RUIZ, MIKEL
MARTINEZ RUIZ, MONTSERRAT
MARTINEZ SANCHEZ, ROBERTO
MARTINEZ SANZ, ESTHER
MARTINEZ SANZ, MARIA LUZ
MARTINEZ SIMON, JOSE ANTONIO
MARTINEZ TABAR, ANDONI
MARTINEZ TERREROS, PURIFICACION
MARTINEZ TRILLO, YOANA
MARTINEZ UNZUETA, FCO. JAVIER
MARTINEZ URDANOZ, PEDRO
MARTINEZ VIEDMA, MIRIAM
MARTINEZ ZABALZA, MARIA ICIAR
MARTINEZ DE ALBENIZ. MTNEZ, PEDRO L.
MARTINEZ DE FALCON PALMA, SUSANA (P)
MARTINEZ DE LIZARRONDO AZANZA, LAURA
MARTINEZ DE MORENTIN ANCIN, MARIA
MARTINICORENA GARRO, IRANZU
MARTINICORENA LEGARRA, BEATRIZ
MARTINKORENA ARRAIZA, AITOR (P)
MARTINO MARTINO, ROCIO
MARTINS LUCAS CORREIA, ANTONIO JOSE
MARTIUS GOMES, CARLOS JORGE
MARTOS LA HABA, MARIA CARMEN
MARTURET ILUNDAIN, PABLO
MARU IRUROZQUI, MIKEL
MARZO ARMENDARIZ, MARIA
MASACHE JUMBO, ROQUE
MATA OCHOA, JESUS (P)
MATACHANA CASTEJON, YOLANDA
MATEO ARGANDOÑA, ARANTXA
MATEO FERNANDEZ, IÑIGO
MATEO LACALLE, M.ª ANDRESA
MATEO MORCILLO, MIGUEL ANGEL
MATEO NUÑEZ, JOSE MIGUEL
MATEO RODA, TERESA
MATEO SADABA, ARTURO
MATEO SALDIAS, MARIA CARMEN
MATEO SANZ, CARLOS JAVIER
MATEO ZUAZO, GREGORIA
MATEOS BARRIGA, AINARA
MATEOS PARRA, ALVARO
MATEOS SANCHEZ, ASUNCION MARGARITA
MATES SURROCA, SARA
MATHEO LABEAGA, IÑAKI
MATILLA RUBIO, RUBEN
MATUTE CARBONERA, REMEDIOS
MATUTE IBAÑEZ, SANTIAGO
MATUTE ROLDAN, ANA BELEN
MAULEON ANTONIO, FERNANDO (P)
MAULEON IMAZ, M.ª ROSA
MAUS ECHAURI, M. ARANZAZU
MAYA ALMANDOZ, AINARA
MAYAN BELLANCO, JOSE JAVIER
MAYAYO ARANDA, JOSE A.
MAYO ALEGRE, JESSICA
MAYO CONDE, ADRIAN
MAYO MARTIN, ALICIA
MAYOR MARIN, MARICER
MAYOR VIDAURRE, AMAIA
MAYORA GARCIA, ESTHER
MAYUGO LAU, GLORIA
MEANA DE LA LLAVE, RICARDO
MECA SAN MARTIN, M.ª ARANZAZU
MECO MARTINEZ, AITOR (P)
MEDEL MARTINEZ, MIGUEL ANGEL
MEDIAVILLA GARCIA, JULEN
MEDINA, NAYIM
MEDINA ALFONSO, MAITE
MEDINA ALFONSO, NEREA
MEDINA HERRERA, ANDRES
MEDINA JIMENEZ, ESTEFANIA
MEDINA MARTIN, FRANCISCO JAVIER
MEDINA MEDINA, RAMONA
MEDINA URRA, MIKEL
MEDINA VILCHES, CARMEN
MEDRANO GASTON, RAUL (P)
MEIRO MARTINEZ, IÑAKI
MELERO IBAÑEZ, M.ª CARMEN
MELUS GORRINDO, MERCEDES
MENA REYERO, BEGOÑA
MENCHACA BARRUETABEÑA, NEKANE
MENCHON IRIGARAY, FCO. JAVIER
MENDAZA GARCIA, MARIA ELISA
MENDEZ BARBOSA, JOSE
MENDEZ BECERRA, FCO. JAVIER
MENDEZ CELIGÜETA, GREGORIO
MENDEZ DE LA GRACIA, JOSE ILDEFONSO
MENDEZ DIAZ, ANTONIA
MENDEZ LOZANO, GUILLERMO
MENDEZ LOZANO, NAIS
MENDEZ RAMIREZ, M.ª JESUS
MENDEZ RAMIREZ, MARIA LUZ
MENDEZ SOTERAS, IOSUNE
MENDI HUALDE, ANA BELEN
MENDIA GALAR, DAVID
MENDIBIL MURO, LURDES
MENDICOA MAYA, MARIA CARMEN
MENDILAZO ANAUT, ROSA M.ª (P)
MENDINUETA IRIBARREN, SANTIAGO
MENDIOROZ APESTEGUIA, NIEVES
MENDIOROZ ARNAIZ, M.ª SOLEDAD
MENDIOROZ ARNAIZ, MARIA CARMEN
MENDIOROZ CIRIA, ANA
MENDIOROZ ZAMBRANO, SARA
MENDIVIL OCHOA, SERGIO
MENDIVIL OSES, MARIA DOLORES
MENDIZABAL ALVAREZ, M.ª DOLORES
MENDIZABAL GASTESI, MARI JOSE (P)
MENDOZA ROLDAN, ITZIAR
MENENDEZ MUÑOZ, ANTONIO
MERCERO AZPILICUETA, JUANA M.ª
MERCHANTE RODRIGUEZ, ELENA
MERINERO CAVERO, OLGA
MERINO ALONSO, MAITE
MERINO GONZALEZ, RODRIGO
MERINO LUIS, MARIA BEGOÑA
MERINO MARCOS, M.ª ANGELA
MERINO MARTIN, JOSE MANUEL
MERINO ORTIZ, PATRICIA
MERINO ORTIZ, SILVIA
MERINO RAMOS, JOSE MANUEL
MERINO SANCHEZ, CARLOS ALBERTO
MERLO ARANA, BEGOÑA (P)
MERLO ARANA, MARIA JESUS
MESANZA MARCOS, BEATRIZ
MESTRA BURGOS, ALFARIS INAYAR
METAUTEN EL BUSTO, MIRIAN
MICHEL ARBIZU, INMACULADA CONCEPCION
MICHEL ARBIZU, ITZIAR
MICHEL LARREA, BLANCA
MIGUEL GANUZA, M.ª VICTORIA
MIGUEL LLERA, OLIVA
MIGUEL ROMO, ISIDORO
MIGUELIZ GARCES, DAVID
MILAGRO FERNANDEZ, JORGE
MILLAN GOICOECHEA, M.ª IDOYA
MILLAN OSINAGA, EKHIÑE
MINA ARISTU, ALFREDO
MINA ARISTU, ROBERTO
MINA LOPEZ, TXARO (P)
MINA ZAPATA, ISABEL
MIÑANBRES MARTIN, RAQUEL
MIRA ORTEGA, NURIA
MIRAL BEAUMONT, IOSU
MIRAL FERNANDINO, ALEJANDRO
MIRAL FERNANDINO, ALFREDO
MIRAMON JIMENEZ, MARGARITA
MIRAMON RUEDA, JUAN MANUEL
MIRAMON VIDONDO, IÑAKI
MIRANDA MARTINEZ, M.ª ISABEL
MIRURI DUEÑAS, BEGOÑA
MODREGO JIMENEZ, GEMA DEL CARMEN
MOLER ITURRI, JACINTA
MOLERES SEGURA, RAQUEL
MOLERO AREVALO, GLORIA
MOLINA AGREDA, EDUARDO (P)
MOLINA AGREDA, PABLO
MOLINA CASATORRE, MELANY
MOLINA GOICOA, JOSE M.ª
MOLINA LISARRI, ANDREA
MOLINA MARTIN, SAGRARIO
MOLINA MARTIN, SOROSPEN
MOLINERO AYESA, EVA MARIA
MOLINERO AYESA, IGNACIO
MOLINERO TURRILLAS, M.ª ELENA
MOLINERO USUNDRIZ, BEATRIZ
MOLINERO VILLAR, JAVIER
MOMPARLER IZURA, DAVID
MONCAYOLA CIRIZA, ARITZ
MONENTE BERRUEZO, JAVIER
MONENTE BERRUEZO, MAITANE
MONENTE BERRUEZO, MYRIAM
MONEO GIL, JAVIER
MONEO MURO, MOISES
MONFORTE ESPIAU, JOSE MANUEL
MONLEON PEINADO, JAIME
MONREAL ANSA, TXOMIN
MONREAL ARNAL, ELENA
MONREAL ARTETA, FRANCISCO JAVIER
MONREAL HERNANDEZ, IRANTZU
MONREAL LAFUENTE, IOSEBA AINGERU
MONREAL ORRADRE, M.ª TERESA
MONREAL ORRADRE, ROSA M.ª
MONREAL PEREZ, ROBERTO
MONREAL SANTOS, ANA M.ª
MONREAL URIARTE, SUSANA MARIA
MONREAL URROZ, JOSE JAVIER
MONREAL ZUDAIRE, BLANCA NIEVES (P)
MONROY FLORES, PETRA
MONROY FLORES, VENTURA
MONTALBAN CASTILLO, ESPERANZA
MONTAÑO PUGLIA, SILVIA JACQUELINE
MONTAVEZ GARCES, ANA ROSA
MONTERO ARBILLA, M.ª JOSUNE
MONTERO ARBILLA, M.ª MERCEDES (P)
MONTERO GRELA, JUAN
MONTERO LOZANO, NAIARA
MONTERO MORENO, UXUE
MONTES LOZANO, RAUL
MONTESINOS DE JESUS, M.ª VICTORIA
MONTIEL LOPEZ, FABIOLA
MONTIEL MARIN, ANDRES
MONTIEL MUÑOZ, ALEJANDRA
MONTILLA AVILA, JOSE ANTONIO
MONTOIA GALAR, JON PABLO (P)
MONTORO LOPEZ, ISABEL
MONTORO LOPEZ, M.ª JOSE
MONTOYA SERRANO, GONZALO
MORA GONZALEZ, NUBIA ESPERANZA
MORA LORENTE, M.ª ARANTZAZU
MORADILLO GONZALEZ, YOLANDA
MORAL FERNANDEZ, M.ª OLGA
MORALES ARANA, IÑIGO
MORALES ARANA, M.ª BEGOÑA
MORALES ARISTREGUI, EDUARDO
MORALES COSCOLIN, MILAGROS
MORALES OCAÑA, M.ª JOSE
MORALES SANCHEZ, ANA ROSA
MORALES VITAL, ELENA
MORALES YOLDI, ABIGAIL
MORAN FERNANDEZ, SONIA
MORAN PASCASIO, EMILIANO
MORANCHO MARIN, RUBEN
MOREIRA FERNANDEZ, EVA BEATRIZ
MORELLA ALUSTIZA, KATY (P)
MORENO ADAME, LUIS JAVIER
MORENO BARCOS, ANA
MORENO CARRASCAL, CARLOS
MORENO GARALUT, ENCARNACION
MORENO GARCIA, M.ª INMACULADA
MORENO GOMEZ, M.ª ANGELA
MORENO IBAÑEZ, IKER (P)
MORENO IBÑEZ, IBAI (P)
MORENO LANGARICA, JULIA
MORENO LARUMBE, ANA ISABEL
MORENO LAUREANO, AURORA M.ª
MORENO MENDIOROZ, VIRGINIA
MORENO MERINO, ISABEL
MORENO MERINO, YOLANDA CRISTINA
MORENO NARROS, MIGUEL
MORENO OCHOA, ISABEL
MORENO ORQUIN, MARIA NIEVES
MORENO PARRA, ANA ISABEL
MORENO PARRAGA, IOSU
MORENO RAMOS, ALFONSO
MORENO RAMOS, IRENE
MORENO REINO, MARTA
MORENO ROA, SAIOA
MORENO RODRIGUEZ, M.ª JOSEFA
MORENO URBIOLA, SILVIA
MORENO URRA, ANDRES
MORENO URRA, MARIA JESUS
MORENO YABEN, VISITACION
MORENTIN AYERRA, NIEVES
MORGADO FLORES, OSCAR
MORI DIAZ, LAURA
MORIANO BERMUDEZ, ANDRES
MORILLAS ARAQUE, FRANCISCO
MORIONES ARAMENDIA, SILVIA
MORIONES LOPEZ, RAQUEL
MORIONES PEREZ, M.ª NATIVIDAD
MORO MARTIN, LUIS
MORRA, MARIA
MORRAS BARRENA, JAVIER
MORRAS BARRENA, JOSE LUIS
MORRAS ITURMENDI, AMAYA
MOSCOSO CARRILLO, ROSA M.ª
MOSCOSO ZAS, VANESSA
MOSO SANZ, FRANCISCO
MOSQUERA RODRIGUEZ, M. ESTHER
MOYA CARO, JAIONE (P)
MOYA PERALTA, RAMON ANTONIO
MOYANO DOMINGUEZ, JORGE
MOYUA DOMINGUEZ, ANA MARIA
MOZO BERASTEGUI, IRANTZU (P)
MOZO PEREIRA, MERCEDES
MUERZA SUBIZA, BORJA
MUERZA SUBIZA, IGNACIO
MUGARZA ESPINOSA, ANA ISABEL
MUGICA GARMENDIA, IGANACIO
MUGICA UNANUE, ANDER
MUGUETA GOÑI, YOLANDA
MUJIKA ARRAIAGO, ASIER
MUNARRIZ ACEDO, IÑIGO
MUNARRIZ ACEDO, RUBEN
MUNARRIZ GORENA, AMAIA
MUNARRIZ GORENA, IDOYA
MUNARRIZ GORENA, RAQUEL
MUNARRIZ IRAÑETA, EDURNE
MUNARRIZ LOPEZ, M.ª ANGELES
MUNARRIZ RAZQUIN, AMAIA
MUÑEZ LOPEZ, MARTIN
MUNIAIN ECHEGOYEN, M.ª SAGRARIO
MUNILLA SAINZ, MARTA
MUNILLA URRA, IGOR
MUÑOZ AGUILAR, JUAN FRANCISCO
MUÑOZ ELIZONDO, JUAN MARTIN
MUÑOZ GABIEIRO, DAVID
MUÑOZ GATELL, ISABEL
MUÑOZ HIDALGO, LUCIA
MUÑOZ LITAGO, ANA
MUÑOZ LITAGO, JUAN CARLOS
MUÑOZ LUENGO, ALBERTO
MUÑOZ LUNA, AMAIA
MUÑOZ MARIN, JESUS
MUÑOZ MARTIN, MARIA
MUÑOZ MORALES, M.ª MERCEDES
MUÑOZ MORENO, PEDRO
MUÑOZ OGALLAR, RAFAEL
MUÑOZ OGAYAR, TORCUATO JUAN
MUÑOZ RUIZ DE ANGULO, TANIA
MUÑOZ SANCHEZ, EVA
MUÑOZ SERRANO, LOURDES
MUÑOZ TAZUECO, AMPARO
MUÑOZ VIZCAY, JUANA M.ª
MUÑOZ VIZCAY, M. ASCENSION
MURGUIALDAY VALERDI, JUNCAL
MURILLO GARRALDA, NIEVES
MURILLO GONZALEZ, EVA
MURILLO IRAGUI, ARANTZA
MURILLO IRIARTE, SILVIA
MURILLO LIZONDO, M.ª TERESA
MURILLO PALACIOS, M.ª ROSARIO
MURILLO SOROA, MIGUEL ANGEL
MURILLO VERA, TERESA
MURO ARBIZU, ENRIQUE
MURO ARBIZU, SUSANA
MURO IRURZUN, ALICIA
MURO LATIENDA, TRINIDAD
MURO MAGAÑA, CRISTINA
MURO MAGAÑA, JORGE
MURO MAGAÑA, ROSARIO
MURO OSCOZ, M. PILAR
MURO PUENTE, SUSANA
MURO RADA, MARIA ROSARIO
MURO USECHI, IÑIGO
MURO VERGARA, M.ª JOSE
MURUGARREN SUESCUN, M.ª JESUS
MURUZABAL BAILOS, DAVID
MURUZABAL DEL CASTILLO, RAMON
MURUZABAL MOLINA, FCO. JAVIER
MURUZABAL SANCHEZ, EDURNE
MURUZABAL SATOSTEGUI, M.ª JOSE
MURUZABAL ZALBA, FELIPE MARIA
MUTIOZABAL AYUSO, AINHOA
NAGORE ARIZU, JAVIER
NAGORE SAN JULIAN, MYRIAN
NAGORE UBEDA, LAIN
NAGORE URRIZA, IÑAKI
NAIK, AMULYA
NAJERA MARROQUIN, OLIVIA DEL CARMEN
NAPAL AGOS, AMAIA
NAPAL ALFARO, ALICIA
NARVAEZ JARA, MIRIAM ELIZABETH
NARVAEZ PAZA, CASILDA
NAVAL NUÑEZ, CARMEN
NAVAL NUÑEZ, TRINIDAD
NAVALLAS SANTOS, LUCIA
NAVARLAZ RODRIGUEZ, JAVIER
NAVARRETE COBOS, AURORA
NAVARRO, JOSE MARIA
NAVARRO AGUIRRE, ARACELI
NAVARRO ARANO, UXUE
NAVARRO ARISTORENA, CARLOS
NAVARRO CASTEL-RUIZ, MIGUEL ANGEL
NAVARRO FERNANDEZ, CARLOS
NAVARRO FERNANDEZ, RAUL ALFONSO
NAVARRO FLAMARIQUE, ESTHER
NAVARRO FRANCES, IÑIGO
NAVARRO GARCIA, JUAN PEDRO
NAVARRO GARCIA, PILAR
NAVARRO GARDE, JAVIER
NAVARRO LES, NESTOR
NAVARRO MARTINEZ, LAURA
NAVARRO OSINAGA, GOIZARGI
NAVARRO OSINAGA, OIHANE
NAVARRO SANZ, M.ª CRISTINA
NAVARRO TORRES, CELIA
NAVAS EZCATI, AMELIA
NAVAZ AYESA, ESTIBALIZ
NAVAZ HUARTE, BEGOÑA
NAVAZ HUARTE, M.ª CARMEN
NAYAS IGAL, ANGEL TOMAS
NAZABAL URRIZA, ESTIBALIZ
NEGREDO RUIZ, MERCEDES YOLANDA
NEPOTE GORRIZ, MARIA
NEVOT CARCAVILLA, OSCAR
NICOLAS AGUSTIN, JUANJO
NICOLAS FIDALGO, NATALIA
NICOLAY ORELLA, ENEKO
NICOLAY ORELLA, IKER
NIEBLA JAUNARENA, ALOÑA
NIEBLA JAUNARENA, VIRGINIA (P)
NIETO ACOSTA, NYDIA
NIETO ALDABA, VANESSA
NIETO ARANGUREN, IVAN
NIETO BARANDA, JULIA
NIETO CASTANERA, FERNANDO
NIETO GARCIA, ANA ROSA
NIETO GORISTIDI, FRANCISCO JOSE
NIETO LOZANO, DANIEL
NIETO LOZANO, PABLO
NIÑO ORTEGA, ANA ESPERANZA
NISSI FUKUDA, ELISA RIEKO
NOAIN CALVO, YOLANDA
NOGUERA ROMERO, CARMEN
NOGUES BENES, MARIA
NOTARIO GARCIA, CARMEN
NOVOA BARRIO, INMACULADA
NOVOA NOVOA, JUANA M.ª
NUIN CASTRILLO, MARIA PILAR
NUIN GURBINDO, FERNANDO (P)
NUIN MORENO, DAVID
NUIN MORENO, OSCAR (P)
NUIN ZUÑIGA, JAVIER
NUÑEZ BAQUEDANO, CRISTINA
NUÑEZ MARTINEZ, BEATRIZ
NUÑEZ MARTINEZ, OLGA
NUÑEZ PEREZ, DAVID
NUÑEZ PEREZ, MIRIAM EVA
NUÑEZ RIAÑO, AITOR
NUÑEZ SEGUIN, JUANA MARI
NUÑEZ VARELA, VANESSA
NUÑEZ ZAMAR, JESUS
OBANOS BLANCO, MARIA
OBREGON ORREGO, EDDY LILIANA
OBREGON ORREGO, GLADYS VICTORIA
OBREGON ORREGO, WALTER
OCAÑA AGUIRRE, AGUSTIN
OCAÑA ARAMENDIA, SONIA
OCAÑA LOPEZ, JUANA
OCAÑA MORALES, LUIS MIGUEL
OCAÑA SOLA, JAREIN
OCARIZ AGUIRRE, XABIER
OCASAR BLAZQUEZ, IDOYA
OCHANDORENA GOÑI, IÑAKI
OCHANDORENA TELLECHEA, CARLOS
OCHOA ADOT, ESTHER
OCHOA ALFARO, BARDA M.ª
OCHOA ANDRES, RAQUEL
OCHOA AYALA, JESUS M.ª
OCHOA DUEÑAS, INMACULADA
OCHOA ELIZALDE, BEÑAT
OCHOA ELIZALDE, JUAN JOSE
OCHOA GARCIA, TAMAR
OCHOA INCHUSTA, ROSA (P)
OCHOA LARRAONA, M.ª ELBA
OCHOA TAPIZ, OLGA
OCHOA ZAMARREÑO, ANA REYES
OCHOTORENA ERRO, IDOIA
OCTAVIO DE LA FUENTE, EDUARDO
ODERIZ MINGUEZ, ALFONSO
ODRIOZOLA CENDOYA, AITOR
OIZ, ARITZ
OIZ EUGUI, MAITE
OIZ VAZQUEZ, ANDER (P)
OIZA IRIBARREN, M.ª TERESA
OIZA SAGARDOY, UJUE
OJER AMATRIAIN, ANA ROSA
OJER JIMENEZ, MIKEL
OJER LUNA, M. ARANZAZU
OJER OZCARIZ, ASUNCION
OJER VELASCO, DANIEL
OJETA UBEDA, M.ª ARANZAZU
OLABERRI GORRAIZ, MERCEDES
OLABERRIA JACA, OIHANA
OLAECHEA OTERMIN, MARIA
OLAGÜE ALBERRO, JUANA M.ª
OLAGÜE IRIGOYEN, M.ª ANGELES
OLAGÜE MICHELTORENA, UNAI
OLAGÜE MITXELTORENA, BEATRIZ
OLAGÜE TURRILLAS, M.ª JESUS
OLAGÜE URPEGUI, JOSE MIGUEL
OLAIZ IRAIZOZ, M.ª ANGELES
OLAIZ SOTO, ILARGI
OLAIZ SUBIZA, PATRICIA
OLANGUA ALVAREZ, ANDREA
OLCOZ ARINA, AINARA
OLCOZ BEROIZ, IOSU
OLCOZ MURO, AMAIA
OLCOZ SAMITIER, M.ª ANGELES
OLCOZ SUESCUN, BEGOÑA
OLCOZ URRASTABASO, JOSE
OLIDEN IGAL, JESUS
OLIVER SANCHEZ, M.ª EUGENIA
OLLACARIZQUETA GARCIA, YOLANDA
OLLAGA NAVASCUES, GARAZI
OLLETA HUALDE, MAITE
OLLETA JIMENEZ, GORKA
OLLETA OIZA, JON
OLLETA OIZA, JUANA M.ª
OLLETA OLEA, ARKAITZ (P)
OLLETA OLEA, IZASKUN (P)
OLLETA ONECA, JUANA MARIA
OLLETA ONECA, M. ROSARIO
OLLETA PARADO, MARIA IDOYA
OLLETA PEREZ, AITOR
OLLO GARCIANDIA, MAIDER
OLLO GARDE, JOSE ANTONIO
OLLO HUARTE, JESUS MARIA
OLLO URIBE, IÑIGO
OLLO YABEN, LOURDES
OLLOBARREN LABIANO, PEDRO MARIA
OLLOBARREN RIPA, JULIA MARIA
OLORIZ DE LA PINTA, CESAR (P)
OLORIZ DE LA PINTA, DIEGO (P)
OLORIZ ESPINAL, RAUL (P)
OLORIZ GORRAIZ, MARIA NIEVES
OLORIZ URRIZA, ESTEBAN
OLORIZ ZURBANO, IÑIGO
OLZA TAPIZ, CRISTINA
OÑATE SEIJO, IRATXE
ONDARRA RAMOS, ANA CRISTINA
ONDARRA RAMOS, INMACULADA
ONIEVA ONIEVA, FRANCISCO
ONSALO CONTIN, TIRSO
OQUIÑENA ITURBIDE, NAROE
OQUIÑENA LOIDI, MARTA
OQUIÑENA SIMON, JESUS
OQUIÑENA SIMON, SANTIAGO
ORBARA LOPEZ, ANA ISABEL
ORDONEZ ARRONIZ, NATALIA
ORDOÑEZ ANCIN, MARIA
ORDOÑEZ GARCIA, M.ª BELEN
ORDOÑEZ MAÑAS, M.ª TERESA
ORDUNA UNZUE, FERMIN
OREJUELA ZAMORA, RAFAEL
ORESTE ARMENDARIZ, ANTONIO
ORESTE ARMENDARIZ, BEGOÑA
ORILLARD GORRIA, MATTHIEU
ORLA LOPEZ, JESUS MARI
ORMAZABAL DIAZ, PEDRO JOSE
ORNAD SERRANO, SARA
ORONOZ ZUBILLAGA, EDURNE
ORORBIA OSARTE, DAVID
ORORBIA OSARTE, IÑAKI
ORORBIA OSARTE, PABLO JESUS
OROZ AZNAR, DAVID
OROZ BAZTAN, CRISTINA
OROZ CIA, MARIA ESPERANZA
OROZ JIMEMEZ, SERGIO
OROZ MARCO, LAURA
OROZ MARCO, RUBEN
OROZ OCARIZ, ALICIA
OROZ OCARIZ, MILAGROS
OROZ SAN MARTIN, FERNANDO
ORRIO RIPA, ENEKO (P)
ORRIO RIPA, MAITE (P)
ORRIO SOTIL, M.ª DOLORES
ORTA FERNANDEZ, MARGARITA
ORTA NOCEDAL, PABLO
ORTA NOCEDAL, SARA
ORTA SANCHO, M.ª PILAR
ORTA SANZ, JOSE ANTONIO
ORTA SANZ, ROCIO
ORTEGA BARRIO, LOURDES
ORTEGA BLASCO, ARANZAZU
ORTEGA RODRIGUEZ, CLARA
ORTEGA VILLA, ASIER
ORTEGA VILLA, IVAN
ORTIGOSA ABAIGAR, MANUEL VICTOR
ORTIGOSA AZCARATE, IOSU (P)
ORTIGOSA FERNANDEZ, ANA ISABEL
ORTIGOSA PEDRON, AINHOA
ORTIN GIL, BELEN
ORTIN GIL, JOSE IGNACIO
ORTIZ ALBERCA, GERMAN
ORTIZ AZCONA, MARINO
ORTIZ BESGA, ALFONSO
ORTIZ GARDETA, DAVID
ORTIZ IRIBARREN, RITA
ORTIZ MARQUES, BLANCA ESTHER
ORTIZ SANCHEZ, FRANCISCA
ORTIZ SANZ, ARITZ
ORTIZ DE ELGUEA GOMEZ, DAVID
ORTIZA DE URBINA GALERA, JON
ORTUÑO ADAN, JUAN CARLOS
ORUE DUEÑAS, MIREN JULENE
ORZANCO MICHEL, ASIER
ORZANCO MICHEL, NAIARA
OSACAIN LOPEZ, NURIA
OSACAR AIZPURU, MARTA
OSACAR ARDANAZ, RICARDO
OSCARIZ MARTINEZ, IÑIGO
OSCARIZ OROZ, SARA
OSCARIZ PIEDRAFITA, NURIA
OSES ABREGO, MIKEL
OSES ARDAIZ, ANA ISABEL
OSES ARTEAGA, SUSANA
OSES CORTES, M.ª CLARA
OSES FALCES, LUISA M.ª
OSES IRIARTE, ION
OSES JIMENEZ, SANTIAGO
OSES MARTINEZ, MARIVI
OSES MARTINEZ DE ZUÑIGA, PABLO
OSES NOAIN, VALENTIN (P)
OSES TORRES, DIANA
OSES URDANGARAIN, ENCARNA
OSETE ARDANAZ, JOKIN
OSINAGA CHAMORRO, IÑAKI
OSINAGA IRIBARREN, JUAN CARLOS
OSINAGA LESACA, AMPARO
OSINAGA MAQUIRRIAIN, ANGEL MARIA
OSINAGA NAVARRO, KOLDO
OSPITALECHE GASTON, CLAUDIA
OSTA ELIZALDE, MIRIAM
OSTIZ ARAÑA, CRISTINA
OSTIZ ESAIN, IÑAKI (P)
OSUNA MARTINEZ, EVA MARIA
OTANO URRA, PABLO JAVIER
OTANO VILLANUEVA, JUANA MARI
OTAZU EL BUSTO, JAVIER
OTAZU FERRER, MARIA PUY
OTAZU IBAÑEZ, MONICA
OTEIZA DIEZ, JERONIMO
OTEIZA FERNANDEZ, AINARA
OTEIZA FERNANDEZ, ISOLDA
OTEIZA FLORES, JOSEFINA
OTEIZA ZUBIETA, SILVIA
OTERMIN GOÑI, M. MONTSERRAT
OTERO ORTIGOSA, M.ª PILAR
OTONDO BARRENETXE, AMAIA
OTXAGABIA RODRIGUEZ, JOSE FELIX
OTXOA AGUADO, MIREN JOSUNE (P)
OVELAR CASTAÑON, PABLO ASIER
OVIDE CODINA, IGNACIO
OYARZABAL IBARRA, FELIPE
OYARZUN ALBAN, M.ª ENCARNACION
OYARZUN AYLAGAS, ARITZ
OYARZUN GABARI, MARIA
OYARZUN OIZ, SILVIA
OYON CIRIZA, JULIO
OYON CUARTANGO, RAUL
OYON LARA, DANIEL
OYON LARA, MAITE
OYON SUSAETA, AURORA
OZCOIDI BALLAZ, LEYRE
OZCOIDI OSES, M.ª PILAR
OZCOIDI REMON, CARLOS
OZCOIDI REMON, M.ª ASUNCION
PABLO GONZALEZ, AITOR
PABLO GONZALEZ, ARANZAZU
PABOLLET PASCAL, BEATRIZ
PACHECO RODRIGUEZ, GABRIEL ESTEBAN
PACHECO SERRANO, ISABEL
PADILLA GONZALEZ, LUIS
PADUDARIU, VALENTINA
PAGOLA ARAMENDIA, ICIAR
PAGOLA AZCARATE, ENEKO
PAGOLA ETCHEGOIN, ANDRES
PALACIO SANTOS, JUAN RAMON
PALACIOS ALEGRE, FRANCISCA
PALACIOS BURGUETE, CESAR
PALACIOS BURGUETE, IDOIA
PALACIOS SANCHEZ, VERONICA
PALACIOS TORRE, IVAN
PALACIOS YOLDI, BERTA
PALACIOS ZABALZA, NAIARA
PALACIOS ZABALZA, RUBEN
PALACIOS ZARATIEGUI, RUBEN
PALOMAR VALLEJO, M.ª ELENA
PANIAGUA GOÑI, JUAN RAMON
PANIAGUA MARTIN, ARACELI
PANIAGUA MARTIN, M.ª ARANZAZU
PANIAGUA RAZQUIN, JOSE JAVIER (P)
PANO RORIGUEZ, ALICIA (P)
PARADO LATASA, MARIA
PARDIÑAS GARCIA, OSCAR
PARDIÑAS GARCIA, YELCO
PARDO ABADIA, M.ª TERESA
PARDO DE MANUEL, AURORA
PARDO LEGARRA, TERESITA
PARDO MARCO, IÑIGO
PARDO ZUBIRIA, MARIA CRISTINA
PARIENTE HERRERO, OSCAR
PARIS ARISTU, ABEL
PARIS ARISTU, DANIEL
PARIS ARISTU, JORGE
PARRA PUMA, CARLOS CRISTIAN
PARRILLA CALVO, SARA
PASAMAR MATUTE, M.ª CARMEN
PASCAL ROS, ALVARO
PASCAL SANGARI, AINARA
PASCAL SANGARI, IZASKUN
PASCUAL ALVAREZ, M.ª ELENA
PASCUAL ARDANAZ, MARGARITA
PASCUAL AURMENDIA, RAQUEL
PASCUAL BAYANO, MIKEL
PASCUAL CALVO, ENEKO
PASCUAL NOTIVOLI, MARIA
PASCUAL PASCUAL, YOANA
PASCUAL RUIZ, JOSE FERNANDO
PASCUAL SANMARCELINO, M.ª EUGENIA
PASCUAL ZUASTI, REBECA
PASCUALENA GOÑI, ISIDRO
PASCUALENA GOÑI, LYDIA
PASQUEL BERMUDEZ, MAIRA ELIZABETH
PASTOR NAVARRO, FELISA
PASTOR OLLOBARREN, ADRIAN
PASTOR PASCUAL, CELIA
PASTOR PASCUAL, JON
PASTOR PEREZ-LIZARBE, URRIA
PASTOR YERRO, KOLDO
PAVON PINEDA, YOLANDA
PAZ DOMENCH, MAITANE
PAZ GOMEZ, M.ª ESPERANZA
PAZ LOPEZ, BEATRIZ
PAZ SAGUES, LAURA
PAZOS LASA, ALMUDENA
PECOS CALDERON, M.ª PILAR
PEDROARENA ARREGUI, ITXASO
PEDROARENA ETULAIN, MARIA ELENA
PEDROARENA ETULAIN, MARTIN
PEDROSA OLITE, ANA
PEIRO SAGUES, LANDER (P)
PEJENAUTE GARCIA, AITOR
PEJENAUTE IZURDIAGA, LAURA
PEJENAUTE PEREZ, PAULA
PELAEZ LOPEZ, JUAN MANUEL
PELAEZ RAMOS, M.ª MANUELA
PELETERO CALVO, ANA ISABEL
PELETERO CALVO, JAVIER
PELLEJERO AZCONA, ROBERTO
PELLEJERO SOTO, BLANCA
PELLICER GESTO, M.ª EUGENIA
PEMAN CALVO, ANDRES
PENA MONENTE, JAVIER
PEÑA ARRIAGA, MARIA
PEÑA GONZALEZ, M.ª ANGELES
PEÑA MARTINEZ, AGUSTIN
PEÑA OSCOZ, PEDRO
PEÑAFIEL VALENCIA, MARICELA E.
PEÑALBA PICON, M.ª ASCENSION
PEÑAS LOPEZ, RAFAELA
PEÑAS MEDINA, FCO. JAVIER
PEÑAS VISO, JOSE MANUEL
PEQUEÑO FERVENZA, M.ª BEGOÑA
PEQUEÑO MOREIRA, LIDIA
PERALES HURTADO, SANDRA
PERALTA IRISARRI, UXUA
PERALTA ROMAGUERA, TOBIAS
PERCAZ BETELU, ALICIA
PERCAZ GORDILLO, ITZIAR
PEREA ESAIN, MARIA CARMEN
PEREIRA BRINCO, PATRICIA
PEREIRA PROL, MARIA JESUS
PEREIRAS GARCIA, ANA MARIA
PEREZ ABENDAÑO, MIGUEL
PEREZ ALONSO, DANIEL
PEREZ ALONSO, EDUR (P)
PEREZ ARAQUE, RAQUEL
PEREZ ARELLANO, KATHERINE
PEREZ ARETA, JON
PEREZ ARISTU, ARITZ
PEREZ ARTUCH, ANGEL M.
PEREZ ASURMENDI, ESTIBALIZ
PEREZ AYERRA, AMAYA
PEREZ BAENA, JAVIER
PEREZ BALAGUER, FCO. JAVIER
PEREZ BALAGUER, MARIA
PEREZ BLANCO, ISABEL
PEREZ BLASCO, OLAIA
PEREZ BUSTILLO, BEATRIZ
PEREZ CABESTRERO, M.ª DE LA PEÑA
PEREZ CALAHORRA, M.ª ANGELES
PEREZ CASADO, M.ª CARMEN
PEREZ DE CARLOS, INMACULADA
PEREZ DE CARLOS, ROBERTO
PEREZ DIAZ, CARMEN ROCIO
PEREZ DIEZ, IDOYA
PEREZ ECHARTE, M.ª PILAR
PEREZ ECHEVERRIA, BEATRIZ
PEREZ ESLAVA, ISABEL
PEREZ FRANCO, LOURDES
PEREZ GAMEZ, ANTONIA
PEREZ GARCIA, MARCOS
PEREZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
PEREZ GARRO, MIGUEL
PEREZ GIL, MARCELINO
PEREZ GOMEZ, YOLANDA
PEREZ GOÑI, FERMIN
PEREZ GONZALEZ, BEATRIZ
PEREZ GONZALEZ, VIRGINIA
PEREZ GOYA, IBON (P)
PEREZ GREGORIO, SARA
PEREZ HORNOS, MARIA DOLORES
PEREZ IRIARTE, JOSE MANUEL
PEREZ IRIGOYEN, ASIER
PEREZ ITURBIDE, SONIA (P)
PEREZ ITURRI, JESUS m.
PEREZ JIMENEZ, DAVID
PEREZ JIMENEZ, JUAN JOSE
PEREZ JIMENEZ, M.ª SAGRARIO
PEREZ LAINEZ, ROSARIO
PEREZ LAURENZ, VICTOR MANUEL
PEREZ LIZAR, ESTEBAN
PEREZ LLOPIS, LAURA
PEREZ LOPEZ, ESTIBALIZ
PEREZ LOPEZ, OLAYA
PEREZ MARTINEZ, ANA ISABEL
PEREZ MARTINEZ, KATERY
PEREZ MARTINEZ, M.ª CARMEN
PEREZ MARTINEZ, VANESA
PEREZ MATEO, LUCIA
PEREZ MENDOZA, LUIS MIGUEL
PEREZ MONEO, PEDRO M.ª
PEREZ MORACHO, CRISTINA
PEREZ MUNIAIN, IGNACIO
PEREZ NAVASCUES, JESUS MANUEL
PEREZ NIETO, MARIA ELENA
PEREZ OCARIZ, INES
PEREZ OIZ, JOSE FERMIN
PEREZ PRAT, MARIA
PEREZ RECARTE, M. PILAR
PEREZ ROBREDO, CRISTINA
PEREZ ROSON, RAUL
PEREZ RUIZ, REMEDIOS
PEREZ SANCHEZ, FLORA
PEREZ SANZ, JOSEFA
PEREZ SANZ, M.ª ANGELES
PEREZ SEMPERE, RUBEN
PEREZ SESMA, M.ª ISABEL
PEREZ SOLA, ITZIAR
PEREZ TOQUERO, JOSE IGNACIO
PEREZ TORAL, MARIA JESUS
PEREZ URIZ, M.ª CARMEN
PEREZ USTARROZ, M.ª CAMINO
PEREZ VALENCIA, ANA FELISA
PEREZ VILLANUEVA, JESUS ANGEL
PEREZ ZABALA, IBON (P)
PEREZ DE ALBENIZ CARRASCON, VANESSA
PEREZ DE ALBENIZ MARTINEZ, ESPERANZA
PEREZ DE ALBENIZ RUIZ, MARTA
PEREZ DE ALBENIZ RUIZ, SARA
PEREZ DE CIRIZA SAN MARTIN, IÑAKI
PEREZ DE EULATE BERMEJO, JOSE MIGUEL
PEREZ DE MUNIAIN SOLA, GORKA
PEREZ DE MUNIAIN SOLA, LEYRE
PEREZ DE MUNIAIN SOLA, NEREA
PEREZ-ILZARBE LOPEZ, M. EUGENIA
PERNAUT LERGA, KOLDO
PERNAUT LERGA, YOLANDA
PEROCHENA PEREZ, LAURA
PETRERENA ITOIZ, M.ª ISABEL
PETRI REGUERA, MIKEL
PETRI SOTES, MIGUEL
PETRIRENA VALLES, MIREN GIZAKUNDE
PEYRI CAPERA, M.ª ROSE
PIDAL GALARZA, MARIA
PIDAL GALARZA, NEREA
PILES SAN ANDRES, FERNANDO
PINA EZA, DAVID
PINA LUMBRERAS, EVA
PIÑAL GUTIERREZ, M.ª ANTONIA
PIÑAS ARTETA, SEBASTIAN
PINDADO MAESTU, PATRICIA
PINEDO ERQUIAGA, MAITE
PINILLA GARCIA, FRANCISCO
PINILLA TENAS, JORGE JAVIER
PINILLA TENAS, PAULA MARIA
PINILLOS IBIRICU, EVA
PINILLOS IBIRICU, MARTA
PINOS MARTINEZ, SARA
PINTADO CARAVAN, ANTONIO FRANCISCO
PINTO MENDAZA, IÑIGO
PINTO SANTOS, ANDRES
PIQUERAS GARCIA, SILVIA
PIQUERO MARTIN, INES
PITILLAS MARTINEZ, PATXI (P)
PITILLAS SAINZ, IGNACIO
PLA DOMENCH, ESTIBALIZ
PLA MARTIN, AMAIA
PLANILLO SOLER, ESTHER
PLANILLO TOMAS, SONIA
PLANILLO VALENCIA, LOURDES
PLAZA AZCARATE, CRISTINA
PLAZA BARRON, FERNANDO
PLAZA LASHERAS, ANA
POLITE SEGURA, JOSU
POLO CALVO, AMAYA
POLO CALVO, VANESSA
POLO GARCIA, JOSE ANTONIO
POPNCE QUINTANA, JOSE MANUEL
PORRON PEREZ, FRANCISCO
PORTERO RODRIGUEZ, ERNESTO
PORTILLO CHOCARRO, ALICIA
PORTILLO GARCIA, M. JOSE
PORTUBURU GORRITI, MARIAM
POYO ARDANAZ, RAQUEL
POZAS ARGANDOÑA, AMAIA
POZO DAVILA, CRISTINA
POZO LINARES, ENCARNACION
POZO RODRIGUEZ, ALDA
POZO RUIZ, M.ª CARMEN
POZOS PEREZ, CRISTINA
PRADO LA ROSA, LAURA VIOLETA
PRADO LURI, GONZALO
PRADO MARTINEZ, ALBERTO
PRAXEDES PEREZ, JUAN LUIS
PRECIADO JIMENEZ, ANA ROSA
PRECIADO LARREA, JAVIER
PRECIADO PRAT, M.ª CARMEN
PRIETO ACOSTA, ITZIAR
PRIETO CONTIN, CRISTINA
PRIETO FORTUN, DANIEL
PRIETO GARCIA, EDUARDO (P)
PRIETO HERRERO, JOSE
PRIETO LOPEZ, MARTA
PRIETO LOPEZ, MIGUEL ANGEL
PRIETO MARISCAL, NATIVIDAD
PRIETO MARTIN, SILVIA
PRIETO MENENDEZ, DANIEL
PRIETO MIGUEZ, SUSANA
PRIETO NAVAS, MILAGROS
PRIM MONREAL, DIEGO
PRIMICIA AMATRIA, VICENTE
PRIMICIA DONAZAR, SUSANA
PRO CHOCARRO, M.ª ISABEL
PUENTE PEÑA, MARIA PILAR
PUERTA EZCURRA, M.ª BEGOÑA
PUEYO MAYOR, ESTEBAN
PULIDO GARCIA DE VICUÑA, ALEXANDER
PULIDO SOTIL, JAVIER
PURROY JAURRIETA, M.ª YOLANDA
PUY CLEMENTE, ANA M.ª
PUYOL TERE, LUIS
QUEL JUANIZ, IMANOL
QUERALT CARLOS, XABIER
QUEREJETA RAMIREZ, IÑIGO (P)
QUEZADA SAN MARTIN, NANCY JUDITH
QUIJANO JURADO, JULIO CESAR
QUILES RODRIGUEZ, DANIEL
QUILEZ MARTIN, MARCOS
QUINTANA GARAYOA, ELENA
QUINTANILLA MUÑOZ, ALBERTO
QUINTERO CASCANTE, MIREYA
RABANAL PUEYO, CONSUELO
RADA MACAYA, PATRICIA
RAMALLO GONZALEZ, M.ª CARMEN
RAMBLA AGORRETA, ALVARO (P)
RAMIREZ ARTEAGA, LETICIA
RAMIREZ DIEZ, BARBARA
RAMIREZ JIMENEZ, IVAN
RAMIREZ JIMENEZ, NATALIA
RAMIREZ PEREZ, BELEN
RAMIREZ SANTESTEBAN, BLANCA
RAMIREZ VERA, IÑAKI
RAMOS ALMAGRO, IGNACIO
RAMOS CALVO, GUSTAVO
RAMOS DE MIGUEL, M.ª LORETO
RAMOS DIAZ DE CERIO, REBECA
RAMOS ESPADA, MARCOS FRANCISCO
RAMOS MOYUA, IDOIA
RAMOS PARRA, M.ª DEL CARMEN
RAMOS SANTOS, JULIAN
RANERA REY, JULEN (P)
RASO APARICIO, ELENA
RATON ARETA, MARIA BEATRIZ
RAYA ELURBIDE, MAITE
RAYA JAUREGUI, AINHOA
RAYA JAUREGUI, ANDER
RAZQUIN BARANDARAIN, IGOR
RAZQUIN BARANDARAIN, IÑAKI
RAZQUIN RAMALLO, IÑIGO
RAZQUIN RIVERO, M.ª MARTA
RAZQUIN SESMA, IDOIA
RAZQUIN TARAZONA, ALVARO
REBOLE ARELLANO, M.ª TERESA
REBOLE RIPA, ANA CRUZ
REBOLE VILLAMAYOR, RICARDO
REBOLLO REMESAR, LEIRE
REBULL MONTEAGUDO, DIANA
RECALDE ALONSO, IÑAKI
RECALDE APEZTEGUIA, BEATRIZ
RECALDE GARCIA, ESTEFANIA
RECALDE ZARATIEGUI, NIEVES
RECHE CAELLES, MONTSERRAT
RECIO LOPEZ, HIBAI
REDAL VELA, DAVID
REDIN ARISTU, ALFONSO
REDIN GARRALDA, MIKEL (P)
REDIN HUARTE, M.ª TERESA
REDIN MARTINEZ, IGNACIO
REDIN NOTIVOL, ADRIANA
REDIN OREJA, NADIA
REDIN PRAT, VIRGINIA
REDIN SANCHEZ, IOSEBA
REDIN SARASOLA, ANA CARMEN
REDIN SARASOLA, FERNANDO
REDIN SARASOLA, MIGUEL ANGEL
REDONDO CALVO, LIDIA
REDONDO CALVO, M.ª EUGENIA
REDONDO MOLINERO, IOSU
REDONDO ZARRANZ, M. ROSARIO
REDRADO ESCRIBANO, MIKEL
REFOYO VALLE, ASIER
REGIL CESPEDES, CARLOS IGNACIO
REGUERA GARCIA, MARIA TERESA
REGUERA GORDILLO, MARIA
REGUERIO CIPRIAN, JOSE ANTONIO
REGUILON DELGADO, ANA BELEN
REINALDO GABARI, CRISTINA
REINALDO GABARI, REBECA
REINO CABALLERO, MIGUEL ANGEL
REINOSO SARANGO, LIBIA AGUSTINA
REKALDE PERALTA, KOLDO
RELLAN GONZALEZ, NURIA
REMACHA ARTOLA, ALBERTO
REMESAR AMIANO, VIRGINIA
REMIREZ AYORA, JOSE LUIS
REMIREZ GORRICHO, JESSICA
REMIREZ ROSADO, ARKAITZ
REMIRO CARLOS, LOURDES
REMIRO CORDERO, VICTOR
REMIRO MARTINEZ, LAURA
REMIRO MARTINEZ, SILVIA
REMON GARCIA, M.ª EUGENIA
REMON GOMEZ, JAVIER
REMON MARTIN, NAIARA
REMON MORRAS, M.ª SAGRARIO
REMON VIRTO, XABIER
REMONDEGUI PEREZ, UXUE
REQUENA COMPAIRED, CRISTINA
REQUENA ZARITIEGUI, JOAQUIN
RESA ARMENDARIZ, M.ª MONTSERRAT
RESA ARMENDARIZ, M.ª PUY
RESA CARPINTERO, JUAN IGNACIO
RESANO ARNEDO, ASIER
RESANO RICARTE, MARIA TERESA
RESTITUTO BIURRUN, BEATRIZ
RESTITUTO BLANCO, SAMUEL
RETA MURUZABAL, M.ª JOSE
REVIRIEGO MARIN, JOSE MIGUEL
REVIRIEGO MARIN, LARA
REVUELTAS GARDE, M.ª MERCEDES
REY ALFONSIN, MANUEL
REY FUENTES, JUAN MARIA
REY FUENTES, M.ª TERESA
REY RUBIO, ISABEL
REYES ARANDA, RAQUEL
REYES CHAMORRO, FRANCISCA
REYES ORTIZ, ELISABET
RIBOTE SICILIA, JULIO
RICARTE LEZAUN, JAVIER
RICO BIDEGAIN, ROSA
RIDRUEJO SUBERVIOLA, IÑIGO
RIESCO AROSTEGUI, CARLOS
RIEZU UGARTE, ASUNCION
RINCON PASAMAR, M.ª NEREA
RIOS BIEDMA, M. CARMEN
RIOS ERASO, ANA CARMEN
RIPA AJONA, FERNANDO (P)
RIPA AJONA, M. LUISA
RIPA BARBERIA, MARTINA
RIPA DIEZ DE ULZURRUN, M.ª DEL ROSARIO
RIPA DIEZ DE ULZURRUN, M.ª JOSE
RIPA GONZALEZ, PILAR
RIPA VILLANUEVA, ALICIA
RIPODAS GABARRUS, ASUNCION
RIPODAS PEREZ, GORKA
RITA GARAFFA, SILVANA
RIVAS ALEGRIA, OSCAR
RIVAS GOMEZ, SANDRA
RIVAS SANCHO, ASIER
RIVAS SANCHO, M.ª MONTSERRAT
RIVERA LOPEZ, ENRIQUE
RIVERO AMADOR, YESICA
RIVERO BAZAN, MIRIAM
ROBADOR LLORENTE, BEATRIZ
ROBLEDO CORCUERA, ESTIBALIZ
ROBLEDO ECHEPARE, SERGIO
ROBLES CASTAÑEDA, FRANCISCO JAVIER
ROBLES GOMEZ, MARIA CARMEN
ROCA GALDEANO, PAULA
ROCHE ORTIN, FRANCISCO
RODERO ALVAREZ, MONICA
RODERO ASCUNCE, ROSA IMELDA
RODERO PRECIADO, JAVIER
RODRIGO ARRASATE, YOLANDA
RODRIGO ECENARRO, NATALIA
RODRIGO ERVITI, ESTHER
RODRIGO HUARTE, CARLOS
RODRIGO IBARRA, M.ª ANGELES
RODRIGUEZ, M.ª ISABEL
RODRIGUEZ ARBIOL, NOELIA
RODRIGUEZ ARBIOL, VANESSA
RODRIGUEZ ARLEGUI, LUIS
RODRIGUEZ ARRATIBEL, OSCAR
RODRIGUEZ ARRIAZU, M.ª ISELA
RODRIGUEZ AVILA, ISABEL
RODRIGUEZ BERIAN, ESTELA (P)
RODRIGUEZ BOSCH, BELEN
RODRIGUEZ CALVO, ALFREDO
RODRIGUEZ CIAURRIZ, GEMA A.
RODRIGUEZ CIAURRIZ, MARIA CARMEN
RODRIGUEZ CORREA, PAOLA
RODRIGUEZ CORTABERRIA, M.ª DOLORES
RODRIGUEZ CUBAS, JOSE
RODRIGUEZ DE LA FUENTE, VIRGINIA
RODRIGUEZ DEAN, PATRICIA
RODRIGUEZ ESTEVEZ, MONICA
RODRIGUEZ FERNANDEZ, JORGE VIDAL
RODRIGUEZ FERRO, MARIA LUCIA
RODRIGUEZ GOÑI, ANDREA (P)
RODRIGUEZ HERCE, IMANOL (P)
RODRIGUEZ LECUNA, SANDRA
RODRIGUEZ LECUNA, SARAI
RODRIGUEZ LORENTE, EMILIO
RODRIGUEZ LORENZO, PATXI DAMIAN
RODRIGUEZ MARQUINEZ, M.ª NIEVES
RODRIGUEZ MONTERO, AITOR
RODRIGUEZ MONTERO, GARAZI
RODRIGUEZ OLAECHEA, M.ª LOURDES
RODRIGUEZ ORELLANA, M.ª JUANA
RODRIGUEZ OSES, BEATRIZ
RODRIGUEZ PELLEJEROS, RAMON
RODRIGUEZ PEREZ, ANTONIO
RODRIGUEZ REGUEIRA, M.ª DEL CARMEN
RODRIGUEZ SAINZ, REBECA
RODRIGUEZ SAMANES, M. JOSE
RODRIGUEZ SANZ, M.ª LUISA
RODRIGUEZ SOLA, IRENE
RODRIGUEZ VAZQUEZ, PABLO
RODRIGUEZ ENRIQUE, LUIS MIGUEL
ROLA BARREGUERO, M.ª CARMEN
ROLAN CELAYA, FCO. JAVIER
ROLDAN ALONSO, CRISTINA
ROLDAN MARRODAN, MARIA ANGELES
ROMAN LUNA, MARAI CARMEN
ROMAN TORREA, M.ª ESTHER
ROMAN TORREA, M.ª VANESSA
ROMAN TORREA, SILVIA CRISTINA
ROMANO JIMENEZ, PEDRO MARIA
ROMANOS VELILLA, M. ARANZAZU
ROMANZADO OLASAGARRE, M.ª CAMINO
ROMEO LIZARRAGA, PEDRO
ROMEO MARINA, CRISTINA
ROMEO VAZQUEZ, FCO. JAVIER
ROMERA VIDEGAIN, JOSE M.ª
ROMERO AGUILAR, AINHOA
ROMERO BEORLEGUI, JUAN JOSE
ROMERO DIAZ, M.ª DEL CARMEN
ROMERO FERNANDEZ, EVA
ROMERO ROMEO, ANA
ROMO PASCUAL, M.ª AZUCENA
RONCAL COLAS, NURIA
RONCAL GARCIA, VANESSA
RONCAL ULLATE, M.ª PILAR
RONCERO TOMAS, SONIA
RONCON FERNANDEZ, SERGIO
ROPERO ALFAGEME, EVA MARIA
ROS AÑON, MAITE
ROS ARAGON, IZASKUN
ROS ARBIZU, JAVIER
ROS FERNANDEZ, MIGUEL
ROS IZCO, SILVIA
ROS SANCHEZ, MARIA DEL MAR
ROS SANZ, LUCIA (P)
ROSA RECARTE, FRANCISCO JAVIER
ROSADO GARCIA, ANTONIA
ROSELL MUÑOZ, MANUEL
ROTETA IBARRA, M.ª CRISTINA
ROURE ESARTE, IBAI
ROYO BAQUEDANO, DAVID
ROYO BARRERA, M.ª VICTORIA
ROYO BERDONCES, CORPUS
ROYO BURGOS, GREGORIO
ROYO BURGOS, MARIA ELENA
ROYO BURGOS, MERCEDES
ROYO CALVO, YOLANDA
ROYO FONTERIZ, NEREA
ROYO GONZALEZ, MARTA
ROYO GONZALEZ, NURIA
ROYO GRACIA, CRISTINA
ROYO JALLE, M.ª CONCEPCION
ROYO ORTIN, RAQUEL
RUANO TABAR, M.ª SOLEDAD
RUBA SAN MIGUEL, DAVID
RUBIO GABALDON, JOSE VICENTE
RUBIO GARDE, IGNACIO
RUBIO GARDE, ISMAEL
RUBIO GISBERT, JUAN
RUBIO GOMEZ, NURIA
RUBIO JAUREGUI, IÑAKI
RUBIO ONA, M.ª PILAR
RUBIO PEMAN, JUAN CARLOS
RUBIO PINEDO, ANA M.ª
RUDI BURGALETA, MERCEDES
RUE NAVARRO, DAVID
RUESTA GARCIA, ROSA
RUILOBA CALZADA, M.ª SALOME
RUIZ ABAIGAR, M.ª ISABEL
RUIZ ALBENIZ, DANIEL
RUIZ AMOSTEGUI, M.ª LUISA (P)
RUIZ ANTON, ADOLFO
RUIZ ARISTU, MARIA (P)
RUIZ ATIENZA, MARIA SORAYA
RUIZ BARCOS, M.ª ANGELES
RUIZ BLANCO, ANTONIO VALENTIN
RUIZ BURGOS, JAVIER
RUIZ CERON, FCO. JAVIER
RUIZ COBO, ENCARNA
RUIZ CORADA, SERGIO
RUIZ CRESPO, ISABEL
RUIZ DE MIGUEL, EDURNE
RUIZ DEL VAL, SERGIO
RUIZ ERICE, GONZALO
RUIZ ESTEBAN, DIEGO
RUIZ ESTEBAN, ISMAEL
RUIZ EXPOSITO, JORGE
RUIZ FERNANDEZ, SOLEDAD
RUIZ GALLO, ALEJANDRO
RUIZ GARCIA, MIKEL
RUIZ GARDE, MARIA LOURDES
RUIZ GOMEZ, GRACIA
RUIZ GOMEZ, MARIA MERCEDES
RUIZ GONZALEZ, HAIZEA
RUIZ GUARDIA, DOMINGO JOSE
RUIZ GUZMAN, BEATRIZ
RUIZ HUGUET, EDURNE
RUIZ HUICI, ROSARIO
RUIZ LARRETA, BEGOÑA
RUIZ LOPEZ, ISMAEL
RUIZ MALAGON, ARACELI
RUIZ MALAGON, M.ª PAZ
RUIZ MARFANY, MARCOS
RUIZ MONTES, MARTA
RUIZ MOTILVA, ROSA
RUIZ ORTIZ, FRANCISCO JAVIER
RUIZ OYAGA, ESTHER
RUIZ PEREZ, LUIS JAVIER
RUIZ RODRIGUEZ, BEATRIZ
RUIZ ROMERO, M.ª ISABEL
RUIZ SAENZ, VIDAL
RUIZ SERNA, RUBEN
RUIZ VIECO, FRANCISCO JAVIER
RUIZ ZAMARREÑO, PATRICIA
RUIZ ZUAZU, M.ª ARANTZAZU
RUIZ DE BUCESTA SANCHEZ, CARMEN JESUS
RUIZ DE ESCUDERO LACOSTA, GARIKOITZ
RUIZ DE GALARRETA ORCOYEN, MIRIAM
RUIZ DE GAONA ALVAREZ, JOSE LUIS
RUIZ DE GAONA SANCHEZ, FELIX
RUIZ DE LARRAMENDI ECAY, IÑAKI
RUIZ DE LARRAMENDI ECAY, JOSU
RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.ª TERESA
RUPEREZ YANGUAS, JAVIER
RUS LABELLA, IRELTXO
SAAVEDRA MARTINEZ, JOSE MANUEL
SAAVEDRA MARTINEZ, M. PILAR
SADABA BRAVO, LAURA
SADABA BRAVO, M.ª TERESA
SADABA GIL, VICENTE RAMON
SADABA SUESCUN, ISABEL
SAENZ ABAD, ALICIA
SAENZ GOÑI, REBECA
SAENZ GUTIERREZ, FERNANDO
SAENZ HIPOLITO, M.ª TERESA
SAENZ MARTINEZ, NOEMI
SAENZ MORE, ANABELLE GERALDINE
SAEZ ATONDO, LAURA
SAEZ AYAPE, SILVIA
SAEZ CATALAN, MARIA ADELA
SAEZ MANCHO, JOSE
SAEZ SANCHEZ, MARIA ESTHER
SAEZ VILLANUEVA, LUIS
SAEZ DE JAUREGUI PEREZ DE EULATE, EDUARDO
SAEZ DE JAUREGUI PEREZ DE EULATE, M.ª ISABEL
SAGARDIA URDANIZ, M. TERESA
SAGASETA GARCIA, JOSE M.ª
SAGASETA LAQUIDAIN, AMAIA
SAGASTI HERMOSO, FERNANDO
SAGASTI LACALLE, M.ª TERESA
SAGREDO GARDE, ALBERTO
SAGÜES BLAZQUIZ, REGINA
SAGÜES VEGA, M.ª TERESA
SAHELICES CALDERON, MARTA
SAINZ CUEVA, JOSE MARIA
SAINZ MARTINEZ, GLORIA MARIA
SAINZ PASCUAL, MIREN (P)
SAINZ ROMERO, ARANTXA
SAINZ DE MURIETA RADA, MILAGROS
SAIZ FERNANDEZ, CARLOS
SAIZ FERNANDEZ, MIGUEL
SAIZ FERNANDEZ, RUT
SAIZ-AJA FRANCO, M.ª SOLEDAD
SALABERRI MARTINEZ, CRISTINA
SALAMANCA BARROSO, M.ª JOSEFA
SALCEDO MARRODAN, MARIA CARMEN
SALDISE JIMENEZ, DAVID
SALDISE RUIZ, CASANDRA
SALGADO RAMIREZ, MIREN ITXASO
SALGUERO GALLEGO, M.ª TERESA
SALILLAS LALAGUNA, ANA CARMEN
SALILLAS TOMAS, EUGENIA
SALINAS BRETON, JOSE JAVIER
SALINAS IBAÑEZ, M.ª ANGELES
SALINAS IBAÑEZ, M.ª CARMEN
SALINAS LATASA, OLGA
SALINAS SAN MARTIN, IÑIGO
SALINAS URRA, SILVIA
SALON PEDROARENA, CARLOS
SALON PEDROARENA, IÑIGO
SALVADOR ARANAZ, LOREA
SALVADOR ARANAZ, MIGUEL
SALVADOR ARANAZ, RAFAEL
SALVADOR LEZAUN, INES
SALVADOR MALO, JAIONE
SALVADOR SANZ, ESTIBALIZ
SALVATIERRA ILARREGUI, MIGUEL ANGEL
SALVATIERRA MORAL, M.ª BEGOÑA
SALVATIERRA MORENO, ELENA
SALVATIERRA PEQUEÑO, PATRICIA
SALVATIERRA URTASUN, ERIKA
SALVO ZARATIEGUI, FRANCISCO JAVIER
SALVOCH ALDABA, JAVIER
SALVOCH ALEGRIA, GARIKOITZ
SAMPAYO CID, JESUS
SAMPEDRO ECHAVARRI, RAQUEL
SAMPEDRO PLATERO, RAQUEL
SAMPEDRO ZALDUENDO, SERGIO
SAMPER ELARRE, YOLANDA
SAMPER UDI, BLANCA
SAMPERE RIVAS, MARIA JOSEFA
SAN FRANCISCO ZABAL, PEDRO
SAN JOSE MUNARRIZ, MARIN
SAN JOSE OLORIZ, OIHANE
SAN JUAN JERICO, SUSANA
SAN JULIAN EZURMENDIA, AGUSTIN
SAN JULIAN URABAYEN, EMILIO
SAN MARTIN BARBARIN, DAVID
SAN MARTIN BARBARIN, EVA
SAN MARTIN BEOSAIN DE PAULORENA, LUIS
SAN MARTIN BERGARA, JOSEBA
SAN MARTIN BERGARA, JOSU
SAN MARTIN GALAN, ISABEL
SAN MARTIN GARDE, MARIA JOSE
SAN MARTIN HORCAJO, CARMEN
SAN MARTIN IMAZ, M.ª ROSARIO
SAN MARTIN LABAIRU, JON
SAN MARTIN SAEZ, ANDONI
SAN MARTIN SAEZ, BEATRIZ
SAN MARTIN SAN MIGUEL, EDUARDO
SAN MARTIN SANZ, IGOR
SAN MARTIN SANZ, UNAI
SAN MIGUEL ASTARRIAGA, PATRICIA
SAN MIGUEL MARITORENA, ARANTZAZU
SAN MIGUEL ORDOÑEZ, LUCIA
SAN MIGUEL SANTESTEBAN, HAITZ
SAN PEDRO ECHAVARRI, MAITE
SAN ROMAN CASTANERA, IGNACIO
SAN ROMAN VALDERRAMA, ENERITZ
SAN SEBASTIAN CARCEDO, XABIER
SANAGUSTIN DENCAUSA, GRACIA MARIA
SANCHEZ ABENDAÑO, BLANCA
SANCHEZ ADAN, DAVID
SANCHEZ ALCALA, ANDRES JESUS
SANCHEZ AMOSTEGUI, AHINOA
SANCHEZ ARANGUREN, ENRIQUE
SANCHEZ ASIN, MIGUEL
SANCHEZ AYENSA, JUAN JOSE
SANCHEZ AZCONA, REBECA
SANCHEZ BERMEJO, GABRIEL
SANCHEZ BRUN, M.ª ELENA
SANCHEZ BUENO, MAITE
SANCHEZ CALVO, CONCEPCION
SANCHEZ CALVO, M.ª JOSEFA
SANCHEZ CASTILLO, OSCAR
SANCHEZ ELENO, M.ª CARMEN
SANCHEZ FERNANDEZ, BESAIDA
SANCHEZ GAMERO, MERCEDES
SANCHEZ GARCIA, JOSE LUIS
SANCHEZ GARCIA, JUANA
SANCHEZ GARCIA, SERGIO (P)
SANCHEZ GOMEZ, KOLDO (P)
SANCHEZ GRACIA, AMPARO
SANCHEZ GRACIA, GUILLERMINA
SANCHEZ HERMOSA, MARIA PILAR
SANCHEZ INDA, ESTIBALITZ
SANCHEZ IRAIZOZ, SUSANA
SANCHEZ IRIARTE, PABLO
SANCHEZ IRIGOYEN, M.ª JESUS
SANCHEZ IZQUIERDO, ITZIAR
SANCHEZ JIMENEZ, M.ª CARMEN
SANCHEZ LECONARDEL, KATIA
SANCHEZ LINTO, ANA
SANCHEZ LINTO, ELISABETH
SANCHEZ LINTO, RAQUEL
SANCHEZ LIZARBE, FERNANDO
SANCHEZ LOPEZ, AGUSTINA
SANCHEZ MARTINEZ, ANDREA
SANCHEZ MARTINEZ, NIEVES
SANCHEZ MOLINA, JOAQUIN
SANCHEZ MONTORO, EGOITZ
SANCHEZ MONTORO, MIKEL
SANCHEZ MORENO, MARIA
SANCHEZ PINEDO, NORMA
SANCHEZ RODRIGUEZ, ELVIRA
SANCHEZ RODRIGUEZ, MARIA JOSE
SANCHEZ RODRIGUEZ, ROSA MARIA
SANCHEZ RODRIGUEZ, SUSANA
SANCHEZ RUIZ, MIREN IOSUNE
SANCHEZ SANCHEZ, IVAN
SANCHEZ SANCHEZ, JOANA
SANCHEZ SANTESTEBAN, RAQUEL
SANCHEZ SERRANO, ANGEL
SANCHEZ SERRANO, ROBERTO
SANCHEZ SOTO, JOAQUIN
SANCHEZ TORRES, MILAGROS
SANCHEZ VICUÑA, NEKANE (P)
SANCHEZ VILCHES, VERONICA
SANCHEZ DE LA BLANCA CACHO, NOELIA
SANCHEZ DE MUNIAIN ACARRETA, PILAR
SANCHO JERICO, ELENA
SANCHO URRA, AINARA
SANCHOTENA GOÑI, AITOR
SANCHOTENA GOÑI, JAIONE
SANGORRI GOÑI, CARLOS J.
SANGÜESA CHOCARRO, JORGE
SANJURJO AMATRIAIN, SERGIO
SANSO MORENO, IÑAKI (P)
SANTAFE DENCAUSA, SONIA
SANTAMARIA GASTON, ANDRES
SANTAMARIA MARTINEZ, EDUARDO
SANTAMARIA MAS, AMAYA
SANTAMARIA RECARTE, FERNANDO
SANTANO GARAYOA, ROMAN
SANTANO TOBIAS, JUAN ANTONIO
SANTAREN BARQUIN, EDUARDO
SANTESTEBAN ARBELOA, FELIX
SANTESTEBAN ARBELOA, MARIA ANGELES
SANTESTEBAN CASANOVA, GARBIÑE
SANTESTEBAN GOMEZ, BEATRIZ
SANTESTEBAN HUALDE, JUAN
SANTESTEBAN LEGARRA, BEATRIZ
SANTESTEBAN MURUGARREN, SANDRA
SANTESTEBAN PEREZ, JOSU
SANTESTEBAN PUY, BEGOÑA
SANTESTEBAN TEJEDOR, M.ª CAMINO
SANTOS HERRERA, IDOYA
SANTOS IRIGOYEN, FRANCISCO JAVIER
SANTOS MONENTE, SAIOA
SANTOS NAGORE, MAITE
SANTOS PASTORIZA, ALBERTO VENTURA
SANTOS SANCHEZ, OSCAR
SANTOS ZITACUARO, PAULINA
SANZ ALFARO, ANGEL
SANZ ARRIAZU, M.ª DEL CAMINO
SANZ CERCADILLO, YOLANDA
SANZ ECAY, M.ª CARMEN
SANZ GANUZA, MARCOS
SANZ GOLDARAZ, JAIONE
SANZ HERNANDEZ, IMANOL
SANZ HERNANDEZ, NEREA
SANZ LAZARO, JESUS ANGEL
SANZ MARIEZCURRENA, EDURNE
SANZ MARIN, RUTH
SANZ MURUZABAL, MARTA
SANZ OSES, JAIME
SANZ OSINAGA, BEATRIZ
SANZ PASCUAL, ANA BELEN
SANZ SANGÜESA, JOSE JAVIER
SANZ SEGURA, SUSANA
SANZ SOBEJANO, M.ª RITA
SANZ SOBRINO, PAULA
SANZ URIO, UNAI
SANZ ZURBANO, FERNANDO
SANZ DE GALDEANO EL BUSTO, GONZALO
SANZBERRO ZALDAIN, GEMMA
SANZOL QUIJANO, M.ª ANGELES
SARAGUETA ITURBE, ARITZA
SARALEGI OIARTZUN, MIREN KISTIÑE
SARALEGUI ALFARO, CRISTINA
SARALEGUI ARISTU, XABIER
SARALEGUI GASTON, IÑIGO
SARALEGUI PEREZ, GABRIEL (P)
SARANGO JUMBO, JOSE ARNULFO
SARANGO QUEZADA, NANCY ELIZABETH
SARASA ERICE, VIRGINIA
SARASA MATA, JOSE MANUEL
SARASA MONREAL, JUAN
SARASOLA PUENTE, ZERU
SARRATEA AZCARRAGA, M.ª ANGELES
SARRIAS ECHEVERRIA, M.ª ARANZAZU
SARRIGUREN ALFARO, JULIO
SARRIGUREN FLOREZ, IGNACIO
SARRIGUREN GERMAN, ANA BELEN
SASARENKO OSTA, VICTOR
SASTRE ARRIAZAR, LUISA
SEGOVIA JIMENEZ, M.ª CARMEN
SEGUR VELAZ, SONIA
SEGURA ASA, RAQUEL (P)
SEGURA ASA, RICARDO
SEGURA ELIZBURU, HELENA
SEGURA GARDE, JULEN
SEGURA GIL, XABIER
SEGURA ORDOÑEZ, M.ª LUISA
SEGURA SOLCHAGA, DANIEL
SEISDEDOS CURTO, MARIA JOSE
SENAR RAZQUIN, FCO. JAVIER
SENOSIAIN LANZ, JOSE BAUTISTA
SENOSIAIN MATEOS, IÑAKI
SENOSIAN LECUMBERRI, JAVIER
SERNA GARCIA, SILVIA
SERNA MUÑOZ, VIRGINIA
SERRA VILAJOSANA, JOSE
SERRANO ARCE, M.ª DOLORES
SERRANO DEL POZO, ISMAEL
SERRANO JIMENEZ, VANESA
SERRANO LARRAYOZ, FERNANDO
SERRANO VICENTE, OCTAVIO
SERRAT CEA, EDURNE
SERRAT CEA, JOSE
SESMA ALFARO, BEGOÑA
SESMA ALFARO, MIRIAN
SESMA BEGUE, DAVID
SESMA BEORLEGUI, M.ª TERESA
SESMA BOROBIA, MARINA
SESMA CATALAN, FCO. JAVIER
SESMA ESCRIBANO, MONICA
SESMA JIMENEZ, JESUS
SESMA RUBIO, JOSE LUIS
SESMA SILVA, RAUL
SETUAIN ESLAVA, BEGOÑA
SETUAIN HUALDE, ANTXON
SETUAIN PERALTA, AINGERU MIRENA
SETUAIN PERALTA, SILVIA
SETUAIN ZUGASTI, M. LOURDES
SEVILLANO JIMENEZ, M.ª PILAR
SEVILLANO ROYO, SHEILA
SEVILLANO USUNARIZ, M.ª DOLORES
SIERRA AGUIRRE, JUAN
SIERRA BAÑOS, FRANCISCO
SIERRA SANGUESA, SERGIO
SIERRA SARSA, FRANCISCO JAVIER
SIGLER DE LA FUENTE, SUSANA
SILVA CHAVEZ, MARTIN ANGEL
SILVA RODRIGUEZ, INES
SIMON LIBERAL, EDUARDO JOSE
SOBET VILLANUEVA, RAQUEL
SOBRINO LARUMBE, XABIER
SOBRON ELORZA, JON JOSEBA
SOLA ALFARO, ANA
SOLA APARICIO, M. LUISA
SOLA ARANA, NATALIA
SOLA ARELLANO, GAIZKA
SOLA AYESA, JAVIER
SOLA DE MIGUEL, LAURA
SOLA GARCIA, M.ª JOSE
SOLA GUILLORME, ZURIÑE
SOLA IGAL, M.ª PILAR
SOLA JIMENEZ, IONE MIREN
SOLA JIMENEZ, M.ª TERESA
SOLA LERGA, MARIA CARMEN
SOLA ONECA, BEATRIZ
SOLA PASCUAL, DANIEL
SOLA SAINZ, ALBARO
SOLA SAINZ, ERNESTO
SOLA ULLATE, FERNANDO
SOLANA LOPEZ, JUAN ANTONIO
SOLANO BUENO, DANIEL
SOLANO BUENO, FELIPE ANDRES
SOLANO ETAYO, BEATRIZ
SOLANO FANJUL, JUAN JOSE
SOLANO IBIRICU, MARIOLA
SOLANO LAZARO, MARGARITA
SOLANO LOPEZ, M.ª GRACIA
SOLANO SUESCUN, ASIER
SOLCHAGA CARIDAD, JESUS MARIA
SOLCHAGA DIAZ, SERGIO
SOLCHAGA ESPRONCEDA, PABLO DANIEL (P)
SOLDEVILLA GARCIA, PEDRO ANGEL
SORAVILLA GARCIA, MIREN
SORBET ECHARREN, SERGIO
SORBET VILLANUEVA, LAURA
SORELL BEAUMONT, M.ª PILAR
SORIA EMA, JAVIER
SORIA PLAZA, JUAN ENRIQUE
SOROZABAL FERNANDEZ, ALBERTO
SOROZABAL FERNANDEZ, MAITE
SORZABALBERE PASCUAL, IÑIGO (P)
SOTA GUINEA, FRANCISCO JAVIER
SOTA GUINEA, M.ª UJUE
SOTA PERNAUT, ELENA
SOTERAS IRIARTE, LUIS
SOTERAS LOPEZ, M.ª ISABEL
SOTERAS SORIA, MARISA
SOTERAS SORIA, NEREA
SOTES ATAUN, PATRIK
SOTES ITOIZ, AINARA
SOTES LUCEA, CARMEN
SOTES MEDINA, DANIEL
SOTO CAMPOS, ESTIBALIZ
SOTO DIAZ, DAVID
SOTO GRACIA, YARI
SOTO MARTINEZ, AMAIA
SOTO MURO, MARIA CARMEN
SOTO MURO, MARIA LUISA
SOTO OLORIZ, M. ISABEL
SOTO OSES, ESTHER
STENGLEIN, SILKE
SUAREZ OCHOA, VIRGINIA
SUBIES NUIN, ION
SUBIES NUIN, NAIRA
SUBIJANA AYESTARAN, JON
SUBIZA URROZ, JESUS MARIA
SUEIRO TEJADA, FRANCISCO JAVIER
SUEIRO TEJADA, MARTA
SUELVES ANDRES, MARIA PILAR
SUESCUN ALECHA, M.ª YOLANDA
SUESCUN ARRONIZ, GLORIA
SUESCUN BEAUMONT, AINHOA
SUESCUN DE CARLOS, ROSA M.ª
SUESCUN ERVITI, AINGUERU MIREN
SUESCUN GARCIA, MARIA JOSE
SUESCUN MEJIAS, ITSASNE
SUESCUN MEJIAS, OIHANE
SUESCUN PEREZ, MARIA ELENA
SUESCUN SANCHEZ, M.ª ANGELES
SUQUIA GARMENDIA, MIREN ANDONE
SZYCHOT, DORIS
SZYCHOT PELLKOFER, MATHILDE
TABAR ARMENDARIZ, ASIER
TABAR GOMARA, ENRIQUE
TABAR GOMARA, SANTIAGO LUIS
TABAR LUSARRETA, IÑIGO
TABERNERO BARBARIN, SERGIO
TABOADA OJER, CAROLINA
TABOADA OJER, M.ª CARMEN
TADEO PACHECO, DULCE NOMBRE DE MARIA
TAJADURA RUIZ, M.ª LUISA
TAMAYO PABOLLET, REBECA
TAMAYO PABOLLET, SARA
TAMAYO PARRA, ANDRES WASHINGTON
TANIÑE ALZORRIZ, EDURNE
TAPIA RICO, HODEI
TAPIA RICO, JOSEBA
TAPIZ IBERO, ESTEFANIA
TAPIZ LAZCOZ, MARIA BEATRIZ
TAPIZ SALINAS, CARMEN
TARRAGONA CASTRO, SUSANA (P)
TEACA, NICOLAE
TEJADA AINZUA, BEATRIZ
TEJADA SALVATIERRA, MARIA LAURA
TEJADA SALVATIERRA, MIGUEL ANGEL
TEJEDOR ARTUCH, M.ª DEL MAR
TEJERO ALVAREZ, SONIA
TEJERO ROJO, MONTSERRAT
TELLECHEA ECHARRI, NEREA CARMEN
TELLETXEA SAGASETA, ROSA
TELLEZ SANCHEZ, ILARGI
TENESACA LAPO, RAUL FRANCISCO
TERAN LISARRI, EVA
TERAN LIZARRI, M.ª PUY
TERES CARNICE, MARC
TERES QUEL, SANDRA
TERRONES CABANILLAS, GLADYS ELIZABETH
TIEBAS PEREZ, M.ª ROSARIO
TIHISTA SALDISE, M.ª TERESA
TIMONEDA COMPANY, MONICA
TINOCO CARRASQUERO, LUZ MARIA
TIRADO GANUZA, GREGORIO
TIRAPU CABAÑAS, IÑIGO XABIER
TIRAPU IGUELZ, M. NIEVES
TIRAPU MENDIOROZ, EDURNE
TIRAPU RIVAS, MARCIAL
TITOS ARREDONDO, ISABEL
TOBAJAS CASALES, CARLOS
TOBES BARDI, IÑIGO BORJA
TOFINIO ALBA, INMACULADA
TOLEDO RUIZ, M.ª JESUS
TOLOSANA BAZAN, IDOYA
TOLOSANA BAZAN, M.ª LUISA
TORAL ARISTEGUI, EDURNE
TORAL INDIANO, FRANCISCO JAVIER
TORNERO RECASENS, ELENA
TORO MONTERO, CECILIA
TORRADO PIZARRO, VALERIANA
TORRADO VIDALES, JOSE DOMINGO (P)
TORRANO DE MIGUEL, RUBEN
TORRE TIRAPU, VERONICA
TORREA ECHAVE, FRANCISCO JAVIER (P)
TORREGROSA ANSORENA, ANA
TORREGROSA ROMERO, FRANCISCO JAVIER
TORREGROSA ROMERO, MARIA PILAR
TORRENS OSES, RAQUEL
TORRES ARMENDARIZ, SILVIA
TORRES BEROIZ, CARLOS
TORRES BURDASPAR, OSCAR
TORRES CARBIA, MANUEL
TORRES CARDONA, BEATRIZ ELENA
TORRES DE ESTEBAN, MARIA DEL MAR
TORRES DIAZ, FRANCISCO JAVIER
TORRES DIAZ, IGNACIO
TORRES GARCIA, ISABEL
TORRES GARCIA, M.ª ANGELA
TORRES HUICI, JOSE IGNACIO
TORRES JIMENEZ, M.ª MONTSERRAT
TORRES OJEDA, CRISTIAN FERNANDO
TORRES RECALDE, MONTSERRAT
TORRES ROMANO, MONTSERRAT
TORRES SENOSIAIN, ANA MARTA
TORRES SENOSIAIN, MARIA ROSARIO
TORRES SILVA, M.ª DEL CARMEN
TRAVIESO URTASUN, SERAFIN
TREBOL URRA, AINHOA
TRES PASCUAL, IOSU
TRIGUERO VALIENTE, IGOR
TRILLO EZKER, ALBERTO
TROYAS GARCIA, M.ª CARMEN
TROYAS VISUS, CARMELA
TUDELA ACOSTA, JOSEFINA
TUDELA ERRO, MARIA ESTHER
TUDELA GONZALEZ, M.ª ISABEL
TUDELA GONZALEZ, SANTIAGO JOSE
TURA CHARRO, JUAN ANTONIO
TURIAS CALVO, M.ª ISABEL
TURIAS CALVO, RAUL
TURNES URBELZ, ELVIRA
TURRILLAS SEMBEROIZ, M.ª ROSARIO
TURRILLAS VIZCAY, JON
TURRILLO MARTIN, MIKEL (P)
TXOPERENA ZABALA, JESUS
UBANI IBARROLA, IGNACIO
UBAU GALARZA, IMANOL
UBAU GALARZA, MIKEL (P)
UBAU GALARZA, NERE
UBIERNA GIL, NURIA
UCAR SIERRA, JOSE CARLOS
UCAR SOLA, MIKEL
UCAR UGALDE, UNAI
UGAL ECHEVERRIA, LORENA
UGALDE IRIGOYEN, ARANTXA
UGALDE LOPEZ DE GUEREÑO, MIKEL
UGALDE MARCHUETA, BEGOÑA
UGARTE EGUILLOR, ANA ISABEL
UGARTE IRIGOYEN, M.ª CARMEN
UGARTE LANZ, MIGUEL
ULLATE ANDRES, CARMELO
ULLATE ANDRES, M.ª PILAR OLGA
ULLATE ARRIAZU, ROCIO
ULLATE ATIENZA, AGUSTINA
ULLATE ATIENZA, ANA ISABEL
ULLATE BERROZPE, J. ANTONIO
ULLATE MARCO, ALVARO
ULLATE MARTINEZ, IONE
ULLIBARRI ARCE, JOKIN
ULZURRUN FAN, MARIA EVA
UNANUA ALBENIZ, GERMAN
UNANUA OLLO, AMAIA
UNANUA OLLO, EDURNE
UNANUA SANTESTEBAN, IMAIRAN
UNANUA YABEN, CONSUELO
UNCITI RUIZ, ALFREDO
UNDIANO ALCALDE, OLGA
UNDIANO LOPEZ, MAITANE
UNDIANO TORVISCO, JESUS MANUEL
UNZU RONCAL, FRANCISCO JAVIER
UNZUE GOÑI, M.ª JOSE
UNZUE PATERNAIN, JESUS M.ª
URABAYEN ARGANDOÑA, AZUCENA
URABAYEN ARGANDOÑA, EDURNE
URABAYEN ARGANDOÑA, M.ª SOLEDAD
URABAYEN AVELLANEDA, ELENA
URABAYEN AVELLANEDA, LAURA
URABAYEN IRURZUN, EVA M.
URABAYEN MARTINEZ, MANUEL
URBANO COBO, LUZ MARINA
URBANO MILLAN, JUANA
URBE AMEZQUETA, FCO. JAVIER
URBELTZ YABEN, LAIDA
URBIOLA DIAZ DE RADA, M. TERESA
URBIOLA MEDRANO, OSCAR
URBIOLA MONTALVO, IVAN
URBIOLA MONTEIRO, JORGE
URBIOLA RODRIGUEZ, LIDIA
URBISO ERASO, CRISTINA
URCELAY OSES, ASIER (P)
URCHEGUI TELLECHEA, JUAN JOSE (P)
URDAMPILLETA PEREZ, LUR
URDANGARAIN SANZ, M. JOSE
URDANGARAIN SANZ, M.ª LOURDES
URDANIZ GONZALO, JESUS ANTONIO
URDANIZ IRIBARREN, MIREN EDURNE
URDANIZ IRIBARREN, NEREA
URDANIZ MARIA, M.ª DEL MAR JUANA
URDANIZ MARTINEZ, M.ª TERESA
URDANIZ SESMA, ISABEL
URDANOZ MANCHO, EVA
URDIAIN BOCIGAS, RUBEN
URDIAIN GOÑI, MIKEL
URDIAIN PAGOLA, SANDRA
URDIN MURUZABAL, JERUSALEN
URDIN NAVARLAZ, FRANCISCO JAVIER
URDIN PEREZ, XABIER (P)
URDIROTZ TORRENT, MIREN HENAR (P)
URIARTE ARANGOA, IÑIGO
URIARTE SARALEGUI, M.ª ASUNCION
URIO GARATEA, JAVIER
URIO RAMIREZ, M.ª ANGELES
URIZ BALLIRIAIN, RAMON (P)
URIZ GOÑI, ANA ISABEL
URIZ JANICES, OSCAR
URIZ OLLO, JOSE JOAQUIN
URKIA ARANA, URTZI (P)
URKIJO GARAYO, MARIA JESUS (P)
URMAN FERNANDEZ, AMPARO
URMENETA JUANCO, INMACULADA
URMENETA REY, IOSUNE
UROS MURILLO, M.ª PILAR
URQUIZA ALBERO, CONCEPCION (P)
URRA ALDEA, IÑAKI
URRA ARTEAGA, M.ª ASUNCION (P)
URRA CURUTCHET, YOLANDA
URRA EGUILLOR, M.ª TERESA
URRA ITOIZ, UNAI
URRA MASIP, BLANCA
URRA ORTIGOSA, ANTONIO
URRA OTERMIN, MARIA ROSARIO
URRA SANCHEZ, ASIER
URRA URRA, FLORENTINO
URRA VELLOSO, IRENE
URREA IRIGARAY, EDUARDO
URRESTARAZU ARINA, M.ª JAVIER
URRIZA BELOQUI, EUGENIA AMPARO
URRIZA MARIEZCURRENA, JESUS MANUEL
URRIZBURU GONZALEZ, FATIMA
URRIZOLA LOIDI, M.ª CARMEN
URRIZOLA ZABALZA, PEDRO MARIA
URROZ AIZPUN, ANA MARIA
URRUTIA JUANENEA, FERNANDO
URRUTIA JUANENEA, M.ª ISABEL (P)
URRUTIA JUANENEA, MIGUEL
URRUTIA MANDACEN, JESUS M.ª
URRUTIA MANDACEN, REYES
URRUTIA ORELLA, JESUS M.ª (P)
URRUTIA ORELLA, JOSE IGNACIO (P)
URRUTIA TELLECHEA, CARLOS
URRUTIA URRUTIA, M.ª JESUS
URRUTICOECHEA FERNANDEZ, M.ª ELENA
URSUA OLMO, ANGEL
URSUA OLMO, CAROLINA
URTASUN BARASOAIN, M.ª CRISTINA
URTASUN BASTIDA, M.ª LUISA
URTASUN GALDEANO, DAVID
URTASUN LORCA, BLANCA ESTHER
URTASUN LORCA, MIRENTXU
URTASUN MARIÑELARENA, JULEN (P)
URTASUN OZCOIDI, SUSANA
URTASUN YOLDI, RAQUEL
URTEAGA OLANO, M.ª BELEN
URTIAGA ITOIZ, OIHANE
URTIAGA LARRAINZAR, M.ª JESUS
URZAINQUI GIL, ANA
URZAINQUI SALVOCH, BEGOÑA
URZAINQUI SALVOCH, M.ª GLORIA
URZAIZ JARAUTA, JESUS ABEL
URZAIZ MARTINEZ, M.ª LUISA
URZAY OSINAGA, EDURNE
USAN VILLANUEVA, JOSE
USECHI AZCONA, ANA ISABEL
USTARROZ MORELLA, SARA
USTARROZ ORRIO, MIKEL ANDER
USTARROZ SAMITIER, IZASKUN
USTARROZ ZUBICOA, ALBERTO
USUNARIZ EZCURRA, M.ª CAMINO
USUNARIZ PERCAZ, DANIEL
USUNARIZ PERCAZ, M.ª VANESSA
UTERGA TURMBAY, DAVID
UTERGA TURMBAY, RUBEN
UZKIAGA CERVERA, JANIRE (P)
UZQUIAGA GIL, YOLANDA
VAL GARASA, ROBERTO
VAL OROZCO, ALMUDENA
VALDES PEREZ, EMILIA M.ª
VALDIVIELSO JIMENEZ, JORGE
VALDIVIESO JIMENEZ, ANDONI
VALDIVIESO JIMENEZ, MIGUEL
VALDIVIESO MAGAÑA, OSCAR
VALENCIA ARANGOREN, ANDER (P)
VALENCIA BERGERA, M. ANGELES
VALENCIA CAMINOS, EVA MARIA
VALENCIA CIA, JOSEBA (P)
VALENCIA EGUARAS, ANA
VALENCIA EGUARAS, MARIA
VALENCIA FERNANDEZ, ARRATE
VALENCIA FERNANDEZ, GUSTAVO ADOLFO
VALENCIA GARCIA, MARIA ROSARIO
VALENCIA GARCIA, MAXIMO
VALENCIA IRIARTE, M.ª JOSEFA
VALENCIA LANDA, MARRUBI
VALENCIA MARTIARENA, JOSU (P)
VALENCIA OCHOAERRARTE, DANIEL
VALENCIA RAN, MIREN
VALENCIA RAN, NEREA
VALENCIA SALAZAR, JORGE ELIECER
VALLEJO GOICOA, BEGOÑA
VALLEJO JIMENEZ, BEGOÑA
VALLEJOS BURGALETA, BEATRIZ
VALLEJOS BURGALETA, VIRGINIA
VALLES MONREAL, DAVID
VALLESPIN RUIZ, ELISA
VALLUERCA LECEA, BLANCA ROSA
VALVERDE TELLECHEA, M.ª CONCEPCION
VAQUERO ESAIN, ALICIA
VARONA OZORIA, MIGUELINA
VAZQUEZ JIMENEZ, ANGELA
VAZQUEZ JIMENEZ, IÑAKI
VAZQUEZ REQUENA, MARIA PAZ
VAZQUEZ SORIANO, MAITE
VAZQUEZ UNANUA, LEYRE
VEGA MARTURET, M.ª DOLORES
VEGA NAVARRETE, ANTONIA
VEGA VINACUA, M.ª AMAYA
VEGAS SEVILLANO, JOSE ANGEL
VEGUILLAS RODRIGUEZ, VIRGINIA
VELA FERNANDEZ, VICTOR MANUEL
VELA RODRIGUEZ, ANDER (P)
VELASCO AIZPUN, YOLANDA
VELASCO ALZA, YOLANDA
VELASCO BEUNZA, BELEN
VELASCO BEUNZA, MARIA JOSEFA
VELASCO GUINDA, ISABEL
VELAZ IZCO, ARKAITZ
VELAZ LOPEZ, MARIA JOSE
VELAZ LOPEZ, OLIVIA
VELAZ SUESCUN, IMANOL
VELAZQUEZ LOPEZ, MARIA
VELAZQUEZ LOPEZ, SOFIA
VELAZQUEZ SANCHEZ, JUAN
VELAZQUEZ VILLAVERDE, IGNACIO
VENTAS ARIAS, M.ª JERUSALEN
VENTAS ARIAS, ROSA
VENTURA BASTERRICA, M.ª ANGELES
VENTURA MORATA, M.ª LORENA
VENTURA PEREZ, FCO. JAVIER
VENTURA PEREZ, FERMIN (P)
VENTURA PEREZ, IGNACIO
VERA BOROBIA, JUAN IVAN
VERA PEREZ, MIGUEL ANGEL
VERANO ELVIRA, M. JOSE
VERANO MARTINEZ, NEREA
VERDES CRESPO, JOSE M.ª
VERDES GALLEGO, SARA
VERDES TAINTA, ANDREA
VERGARA ARRONIZ, CARLOS
VERGARA BERENGUER, M.ª BELEN
VERGARA ERASO, ASIER
VERGARA GORRIZ, JUAN MANUEL
VERGARA PEREZ, JOSE IGNACIO
VERGARA SUBERVIOLA, FELIX
VERGARECHEA DIAZ, M.ª CRISTINA
VESGA PEÑA, ROSA MARIA
VIANA ANSORENA, MIREN IDOIA (P)
VICENTE AZCONA, JOSE JAVIER
VICENTE DAVILA, ADRIANA
VICENTE FERNANDEZ, IZASKUN
VICENTE FERNANDEZ, NEREA
VICENTE IGEA, AITOR
VICENTE IGEA, ARITZ
VICENTE MALO, ROSA MARIA
VICENTE MARTINEZ, MARIA
VICENTE NAVASCUES, JUSTO
VICO JIMENEZ, ADORACION
VICUÑA JANARIZ, JOSE FERMIN
VICUÑA JANARIZ, M. ISABEL
VICUÑA JANARIZ, M.ª SOLEDAD
VIDAL VIDAL, ANGEL
VIDART TANIÑE, AMAIA
VIDART TANIÑE, CRISTINA
VIDART TANIÑE, MIREN
VIDARTE GARCIA, LUIS
VIDAURRE CASANOVA, ESTHER
VIDAURRE DONAMARIA, M.ª TERESA
VIDAURRE MORENTIN, ASIER (P)
VIDAURRETA ZUBIRI, JOSE MARIA
VIDONDO ALDAZ, M.ª CELIA
VIDONDO MANDIAS, FCO. JAVIER
VIDONDO ZARATIEGUI, ANDREA
VIEDMA AZCARATE, GARAZI
VIEDMA GAMEZ, JESUS FERNANDO
VIEDMA GONZALEZ, ANTONIO
VIEDMA MORILLAS, ANA
VIEJO IGLESIAS, PILAR
VIGOR LEBRERO, AZUCENA
VILCHEZ JIMENEZ, SONIA
VILDARRAZ GOÑI, CAROLINA
VILLA BARREDO, M.ª LUISA
VILLABONA BEUNZA, AMAYA
VILLAFRANCA BELZUNEGUI, IZASKUN
VILLAFRANCA GARAYOA, JUAN
VILLAMANDOS DIAZ, CRISTINA
VILLAMAYOR DE MIGUEL, MARAVILLAS
VILLAMAYOR MILAGRO, BEGOÑA
VILLAMAYOR MILAGRO, M.ª JESUS
VILLAMAYOR PEREZ, IDOYA
VILLANIEVA RECLUSA, BLANCA ESTHER
VILLANUEVA AGUINAGA, JOSE MIGUEL
VILLANUEVA ARIZCUREN, M.ª ROSARIO
VILLANUEVA BAZTAN, AINHOA
VILLANUEVA BELOQUI, CARLOS
VILLANUEVA CACERES, CARLOS
VILLANUEVA CARAMES, EVA
VILLANUEVA COMPAINS, JOSU
VILLANUEVA ERDOZAIN, IDOIA
VILLANUEVA ICHASO, AGUSTIN
VILLANUEVA IRIBARREN, MARIA DEL CARMEN
VILLANUEVA JIMENEZ, IXONE (P)
VILLANUEVA JIMENEZ, MIREN GARAIÑE (P)
VILLANUEVA LEGARDA, LOREA
VILLANUEVA LERINDEGUI, M.ª ISABEL
VILLANUEVA OLLER, IKER
VILLANUEVA OSACAR, DANIEL
VILLANUEVA PALACIOS, MARCELINO
VILLANUEVA RAMIREZ, ALFONSO
VILLANUEVA RAMIREZ, M.ª ANGELES
VILLANUEVA RAMIREZ, M.ª CARMEN
VILLANUEVA ROY, JAVIER
VILLANUEVA SAENZ, ALICIA
VILLAR MARTINEZ, ARKAITZ
VILLAR OLORIZ, EKHIÑE
VILLAR ZABAL, EDUARDO
VILLARREAL ARMENDARIZ, KOLDO
VILLARROYA LOZANO, FERMIN
VILLAS PEREZ DE SAN ROMAN, OLDAZNE (P)
VILLAZAN GOÑI, SERGIO
VILLEGAS AMEZQUETA, ENEKO
VILLERA DIAZ, MARIA DEL ROMERO
VILLERAS DIAZ, EMILIA VICENTA
VINACUA SALVO, CESAR
VIÑAS PALACIOS, ISMAEL
VINIEGRA ANGUIANO, VIRGINIA
VIRTO AGUERRI, M.ª ROCIO
VIRTO CALVO, JOAQUIN
VIRTO GONZALEZ, JAVIER
VIRTO MORALES, ALFONSO
VIRUEL ZOZAYA, M. PILAR
VISA DIAZ DE SAN MARTIN, MARIA CARMEN
VITAL IRIARTE, MIREN JERUSALEN
VITAS MUÑOZ, JESUS MIGUEL
VITAS ORAA, M.ª LUZ
VITAS RUIZ, MYRIAM
VITAS RUIZ, SUSANA
VIUDEZ FERREIRA, AGUEDA
VIVANCO PERALTA, PAOLA MARILIN
VIVANCO ZUZU, MIKEL
VIZCAR FERNANDEZ, M.ª BEGOÑA
VIZCAY CAPAPAY, SERGIO
VIZCAY TIRAPU, EVA
VIZCAY TIRAPU, MIREN IOSUNE (P)
VIZCAY URRUTIA, SONIA (P)
WALIÑO VIEDMA, EUSEBIO
WEINBACH OBREGON, SUSANA
YABAR URZAINQUI, ASIER
YAGUANA PAUCAR, JOHANA
YAGÜEZ SANCHEZ, NEREA
YAGÜEZ SANCHEZ, OSCAR
YANGUAS ALFARO, CARMELO
YANGUAS ATIENZA, IRIS
YANGUAS BAYONA, ARANZAZU
YANIZ PINERO, JOSU (P)
YARMOZ YABEN, FERNANDO
YARNOZ TORRES, CRISTINA
YARZA BEGUIRISTAIN, FCO. JAVIER
YBARRA CLEMENTE, ELENA
YEREGUI BALDA, M. TERESA (P)
YEREGUI CALATAYUD, MARIA REYES
YERRO SAN MARTIN, ALVARO
YOLDI AROCENA, JOSE JAVIER
YOLDI IRUJO, ANA
YOLDI IZCO, ELENA
YOLDI MARTINEZ, LIRIA
YOLDI ONECA, MIKEL ENEKO
YOLDI ONECA, XABIER JOSEBA
YOLDI POMARES, AMAYA
YOLDI RESINES, YOLANDA
YOLDI ROSARIO, SONIA
YOLDI RUIZ, JOSE JAVIER
ZABAL CIRAUQUI, ALFREDO
ZABAL PALACIOS, AMAYA
ZABALA ARZA, ZURINE (P)
ZABALA SALEGUI, JUAN MARIA
ZABALEGUI IBAÑEZ, RAQUEL
ZABALEGUI IBAÑEZ, SARA
ZABALETA ARANGUREN, ESTHER
ZABALETA ERASUN, MIREN BAKARTXO
ZABALETA GONZALEZ, NEREA
ZABALETA HIGALDO, M.ª ISABEL
ZABALETA OSAMBELA, JOANES (P)
ZABALETA ZABALETA, JUAN CARLOS
ZABALETA ZABALETA, LORENZO IÑAKI
ZABALO UGALDE, BELEN
ZABALZA BERAZA, IGNACIO
ZABALZA DE LA PERAL, IGOR
ZABALZA ERICE, PABLO
ZABALZA GARAYOA, MARTA
ZABALZA GOIKOETXEANDIA, PEDRO EUGENIO
ZABALZA GOÑI, M.ª ANTONIA
ZABALZA GONZALEZ, M.ª TATIANA
ZABALZA IRIGOYEN, M.ª LOURDES
ZABALZA LOPEZ, AINHOA
ZABALZA MURILLO, MAIDER
ZABALZA OLCOZ, JUAN LUIS
ZABALZA SASTRE, NATALIA
ZABALZA URBANO, JOSEBA XABIER
ZAFRA RUZ, M.ª ANGELES
ZAFRA RUZ, M.ª DOLORES
ZAFRA RUZ, MARGARITA
ZAFRA RUZ, TRINIDAD
ZAHINO LASHERAS, ABEL
ZALAYA PELLICER, M.ª LOURDES
ZALBA IBAÑEZ, BLANCA
ZALBA IBAÑEZ, MARIA SOLEDAD
ZALBA MARTINEZ, IÑAKI (P)
ZALBA ZUNZARREN, ALFONSO
ZALBIDE MARIN, IÑIGO (P)
ZALBIDE MARIN, JON
ZALBIDE OCHOA, M.ª SOLEDAD
ZALDUA ARIZ, ALAIN
ZALDUA ECHEVERRIA, MARIA CARMEN
ZALDUENDO ABAIGAR, IKER
ZAMARREÑO ITURMENDI, VIRGINIA
ZAMBRANA MOLINA, FRANCISCA
ZAMBRANO LERMA, M.ª CARMEN
ZAMORA ALCALDE, M.ª ANGELES
ZAMORA SEVILLA, ELOY
ZANCAS GUERRERO, ANA ISABEL
ZANCAS GUERRERO, MARIA CARMEN
ZAPATA EGUIZABAL, JOSE ANTONIO
ZAPATA EZCURRA, ENEKO
ZAPATA FERNANDEZ, JAVIER LUIS (P)
ZAPATA RECLUSA, CARMEN
ZAPATA RECLUSA, JESUS
ZAPATA SENOSIAIN, VIRGINIA
ZAPATER SOBEJANO, M.ª JESUS
ZARAGÜETA BRACO, MAITE
ZARAGÜETA REDIN, IÑIGO
ZARANDONA MENDIONDO, UXUE
ZARATIEGUI BURGOS, CARLOS
ZARATIEGUI ESCUCHURI, M.ª VIRGINIA
ZARATIEGUI RODRIGUEZ, MERCEDES
ZARATIEGUI ZUDAIRE, CESAR
ZARDOYA FUENTES, M.ª MAR
ZARDOYA MARTINEZ, EVA MARIA
ZARO BASTANZURI, M.ª ASUNCION
ZARRALUQUI MORALES, ROSARIO
ZARRANZ GORRAIZ, CARMEN
ZARRANZ LUQUIN, ALFREDO
ZARRANZ RAMIREZ, DANIEL
ZARRANZ VILLANUEVA, JESUS MANUEL
ZARRANZ VILLANUEVA, MIGUEL
ZARZUELA ALVILLAR, ARANTXA
ZAZPE CALVO, ANA
ZAZPE LASPIDEA, CRISTINA
ZAZPE OYARZUN, TERESA
ZAZPE TORREA, BELEN
ZAZPE TORREA, INES
ZAZPE ZARATIEGUI, GUILLEN
ZELAIA GOIKOETXEA, ALFREDO
ZENOBI, ARIANNA
ZIA PRIETO, PABLO
ZOCO LAMPREAVE, FRANCISCO JAVIER
ZOZAYA ELDUAYEN, M.ª ANGELES
ZOZAYA MARTINEZ, CRISTINA
ZUASTI ANSO, M. DOLORES
ZUAZU GARCES, SILVIA
ZUAZU PINA, M.ª PILAR
ZUAZU SAGARDOY, FAUSTINO
ZUBICOA YANGUAS, EVA MARIA
ZUBIETA MENDIONDO, M.ª CARMEN (P)
ZUBIETA MICHAUS, IMANOL
ZUBIETA VIRTO, SILVIA
ZUBIRI ASTIZ, ADRIAN
ZUBIRI AZCOITI, FERNANDO
ZUDAIRE BORGE, IGNACIO JAVIER
ZUDAIRE BURGUI, CARLOS
ZUDAIRE BURGUI, ERNESTO
ZUDAIRE GARCIA, ARITZ
ZUDAIRE LARRION, JORGE
ZUDAIRE MANGADO, JOSU XABIER
ZUDAIRE MANGADO, M.ª PAZ
ZUDAIRE MEJIAS, EGOITZ
ZUECO PEREZ, ALFREDO
ZUGARRAMURDI AIZPURU, M.ª TERESA
ZUGASTI AZCONA, JESUS JAVIER
ZUGASTI AZCONA, PATRICIA
ZUGASTI AZCONA, VANESA
ZUGASTI LUNA, ROSALIA
ZULET GANUZA, ITZIAR
ZULET GANUZA, MARIA
ZUMARRAGA ERAUZKIN, M.ª LOURDES (P)
ZUÑIGA ASIN, MARIA JESUS
ZUÑIGA GONZALEZ, IOSU (P)
ZUÑIGA PEREZ, M.ª JOSE
ZUNZARREN DIEZ, JAIZKIBEL
ZUNZARREN IRIARTE, ROBERTO
ZUNZARREN JAURRIETA, IÑIGO
ZUNZARREN MACAZAGA, M. CARMEN
ZUNZARREN URIAQUE, M.ª TERESA
ZURBANO AZCARATE, VIRGINIA
ZURBANO FERNANDEZ DE LEGARIA, M.ª ANGELES
ZURBANO REDONDO, JON
ZURBANO REDONDO, M.ª CRUZ
ZUZA AZPARREN, ANA CARMEN
Baztertuak:
AGUINAGA OTAZU, LEYRE (22)
AGUIRRE JORDAN, AROA (17)
AGUIRREGOICOA GOMEZ, EIDER (17)
ALCAIDE LOPEZ, ROGELIO (17)
ALDABA ARANGUREN, VICENTE (22)
ALDUNATE OSTA, MAITE (22)
ALFARO OLIVER, MARIA JESUS (17)
ALVAREZ NARVAEZ, LILIANA MARCELA (22)
ANDRES PEÑA, CESAR (22)
ANTOÑANZAS SALVO, ALEJANDRO (22)
APESTEGUIA JACA, MIREN OSANE (17)
ARANGUREN LESACA, IVAN (22)
ARBIZU SOTO, M.ª JESUS (17)
ARIZCUREN ELETA, ALFREDO (17)
AROCENA RIVEIRA, HAIRTZ (22)
ARRIETA JIMENEZ, SORAYA (17)
ARTO ILZARBE, IKER (22)
AYENSA ULLATE, MAITE (17)
AYERRA GARAYOA, JOSE LUIS (17)
AYERRA SORET, ANA M.ª (17)
AZCARATE ASURMENDI, ENRIQUE (22)
AZPILICUETA GIL, DOROTEA (17)
AZPILICUETA PEREZ DE CIRIZA, IZAI (17)
BALENTZIA BIURRUN, HODEI (17)
BAQUEDANO GOICOECHEA, ROSARIO (22)
BERRO YOLDI, LAURA (17)
BIURRUN URRESTARAZU, JOSE MANUEL (17)
BLANCO MARTINEZ, RAMON (22)
BONILLA MARTINEZ, CARLOS JESUS (22)
BRAVO VICENTE, JOSE ANTONIO (17)
BRIEVA IRURZUN, MARIA ARANZAZU (17)
CALVO CORNAGO, AMAYA (17)
CALVO GARCES, OSCAR (17)
CALVO MECA, CARMEN (22)
CAMPO GARCIA, SERGIO (17)
CANO PEREZ, BEATRIZ (22)
CARRERA CONDE, JESUS (17)
CARVAJAL ESCOBAR, CLAUDIA YAZMIN (22)
CAUSAPE OTAL, ANTONIA MERCEDES (17)
CHUECA BLASCO, IRENE (17)
CIA GARZA, M.ª ROSARIO (22)
COLAS AZKARATE, JENNIFER (22)
CRUZ IRUJO, ISAIAS (22)
DE BAYO DE BLAS, NATALIA (17)
DE MIGUEL BAQUERO, JESUS M.ª (22)
DIAZ DE CERIO QUILIS, RAQUEL MARIA (17)
ECHEZURI MALO, ALBERTO (17)
ENCINAS MEDINA, ENCARNACION (02)
ERICE SUAREZ, FRANCISCO JAVIER (17)
ERVITI AYANZ, MAITE (17)
EZPELETA PEREZ, IMANOL (22)
FRIAS CASTAÑEDA, LUIS JOSE (17)
GADOVAR GOURI, KHADIJA (22)
GALIPIENZO MATUTE, MILAGROS (17)
GARCIA HERRERA, HIGINIO (17)
GARCIA MACAYA, ESTHER (22)
GARCIA MORENO, VICENTE (17)
GIL PULIDO, ANA (22)
GOMARA OCHOA, JOSE IGNACIO (02)
GOÑI GARCES, M.ª DEL SOTO (17)
GORRAIZ MOZOTA, JAIONE (22)
HIDALGO ALMENDROS, JOSE IGNACIO (22)
IBERO BAQUEDANO, MONTSERRAT (22)
IGAL OCARANZA, AMAIA (22)
IRUJO BEROIZ, M.ª CARMEN (22)
ITURAIN JIMENEZ DE BENTROSA, SONIA (22)
JIMENEZ GARCIA, M.ª ROSARIO (17)
JIMENEZ MONTES, JULIA M. (22)
LARRAYOZ GARCIA, CARLOS (22)
LATASA CARRILLO, IÑAKI (22)
LIPUS MORENO, ERIC (02)
LIZASO SANCHEZ, EKHIÑE (22)
LOPEZ MEDINA, LAURA (17)
MACHIÑENA VICENTE, SILVIA (22)
MALO MIÑARRO, EDER (17)
MANERO USTARROZ, ANA (22)
MARQUINEZ MAULEON, SERGIO (22)
MARTIN ENCINAS, M.ª DOLORES (02)
MARTINEZ MOISES, ERIKA (22)
MATEOS PUCHE, JOSE (22)
MELERO GONZALEZ, TRINIDAD (22)
MINUESA AZPILICUETA, M.ª ROSARIO (22)
MOLINA BECERRO, FRANCISCA (17)
MORALES ANSO, DAVID (17)
MORILLAS INTXAURRONDO, ALAIN (22)
MURCIANO ACEVEDO, JOSE JOAQUIN (22)
NUIN LANDIRIBAR, M. SAGRARIO (22)
PARDO HERCE, VERONICA (02)
PARICIO SOLA, MARTA (22)
PEREZ ARETA, RUBEN (17)
PEREZ ECHARTE, VERONICA (17)
PINILLA SISAMON, M.ª ANGELES (17)
RAMOS PEÑA, JACINTO (17)
RECALDE BAIGORRI, VICTORIA (22)
REY RIVAS, AINHOA (22)
RIPODAS RARO, ANDREA (22)
RODRIGO TURA, MIREN KORU (22)
ROMERO GARCIA, IBAI (17)
RONCAL SAN SEBASTIAN, ION (17)
ROS URRA, SILVIA (22)
ROSAS URQUIZO, ROSARIO (22)
RUIZ PEREZ, IÑAKI (22)
SALAZAR AMIGO, ALFONSO JAVIER (22)
SALINAS OLCOZ, JAVIER (17)
SAN MARTIN MOLINA, MARIA (22)
SANCHEZ AYALA, ERLEDY JULIAN (17)
SANCHEZ VARGAS, ORLANDO EMILIO (17)
SANTESTEBAN CABALLERO, SILVIA (17)
SANTOS MARTINEZ, JOSE ANGEL (22)
SEVILLANO USUNARIZ, M.ª LUISA (17)
SOTES ATAUN, AITOR (22)
STANIMIROVA STANEVA, HRISTINA (02)
UGALDE EGUILEGOR, ARITZ (17)
VALBUENA BAUTISTA, DIANA (22)
VELILLA ANAUT, M.ª PILAR (22)
VICENTE CILLERO, JOSE CARLOS (22)
VILLA CARPIO, CRISTIAN (17)
VILLANUEVA GARRUES, NEREA (17)
YURRE SAEZ DE ARREGUI, IBON (22)
ZABALEGUI LARREA, ROBERTO (17)
ZOROZA MURO, FERNANDO (17)
ZURBANO BLANCO, ROSARIO (22)
-Igoera txanda.
Onartuak:
AGUAS BARBA, M.ª ISABEL
ALCATE ARRIETA, MARTA
BARIAIN ALAMAN, M.ª LINA
BELLO GOMEZ, ANA M.ª
CEMBORAIN SOLA, M.ª ROCAMADOR
CONTINENTE TOLEDO, LIDIA
GARCIA RIPODAS, MARIA JOSE
GOMEZ GUTIERREZ, PATRICIA
GUERENDIAIN OTAMENDI, FERMIN
LOPEZ MARTINEZ, M.ª ANTONIA
MAULEON GARCIA, M.ª PILAR
MICHAUS BERAZA, M.ª LUISA
PEREZ MAYOR, MARIA
ROYO ITURRATE, JESUS
RUBIO SANCHEZ, BEATRIZ
RUIZ CERON, M.ª ANTONIA
SOTERAS BELTRAN, MARIA SOL
USOZ RIPA, RAQUEL
VILLAHOZ MORAL, M.ª JOSE
ZAZPE GARDE, CLARA LUISA
Baztertuak: inor ez.
-Desgaitasunen bat dutenentzako txanda
Onartuak:
ACEDO ARRONDO, JUAN CARLOS
AGUILAR ANGUITA, M. ª MAGDALENA
AINZUA BEGUIRISTAIN, MAITE
AISA VIVES, ALICIA
ALDEA CATALAN, PABLO
ALDUCIN FITERO, JOSE IGNACIO
ALONSO BALBUENA, M.ª CONCEPCION
ALONSO GUTIERREZ, OSCAR
ALONSO LARRANUA, ALFREDO
ALVAREZ GARCIA, BENJAMIN
AMEZQUETA ESCUDERO, ISABEL
ANAUT IRIBARREN, IGNACIO
ANDUEZA CAÑAMARES, ALICIA
APESTEGUI GOÑI, M.ª CRUZ
APEZTEGUIA ARMIJO, MIGUEL ANGEL
ARAMENDIA OSES, GREGORIO JORGE
ARANA POZO, M. VICTORIA
ARBIZU PEREZ, ANDREA
ARETA AMONDARAIN, ROSARIO M.ª
ARMENDARIZ GARCIA, REBECA
AROCENA MARTINEZ DE IRUJO, M.ª MARTA
ARREGUI RAZKIN, MARIA NIEVES
ARRIAGA OROQUIETA, ROBERTO
ARRIAZU EIZAGUIRRE, JOSE IGNACIO
ARRONDO LAFRAYA, VERONICA
ARRUIZ ILARREGUI, SOOFIA
ARTAZCOZ IZQUIERDO, JESUS
ASTIGARRAGA ARANCIBIA DEL PUERTO, M.ª CRISTINA
ASTRAIN OSES, PELLO
AYESA GOÑI, ANA
AYESA USECHI, ALBERTO
AZCONA CARRILLO, ALFREDO
AZCONA EDERRA, DOMINGO
AZCONA MORENTIN, MELCHOR
AZCONA MORENTIN, RAUL
AZCONA ZABALZA, CARMELO
AZCONA ZARAGÜETA, GUILLERMO
BALDA TORNARIA, SOFIA (P)
BALLABRIGA VERA, ROSARIO
BARAIBAR CASTILLO, IÑIGO
BARGADA CONCA, MILAGROS
BARRANCO SERRANO, MARIA DE LOS SANTOS
BARRASA ARRIETA, JESUS M.ª
BARRENA VILLANUEVA, JOSE IGNACIO
BARRICART AZANZA, GABRIEL
BASTERRA BASTERRA, MIGUEL ANGEL
BASTIDA TEJEDOR, MARTA
BELOQUI UNZUE, FRANCISCO JAVIER
BENEDE JIMENEZ, ANTONIO
BENITEZ GARCIA, MARIA LUZ
BEORLEGUI ARDANAZ, JOSE ANTONIO
BERASTEGUI MAYO, JOSE MARIA
BERNAL LIZARAZO, CARLOS MAURICIO
BERRUEZA UGARTE, JOAQUIN
BERRUEZO ZAPATA, MARIA TERESA
BERUETE ELIZARI, ALVARO
BIOTA CATALAN, FRANCISCO JAVIER
BLANCO ARRIAZU, FRANCISCO JAVIER
BLANCO CASQUERO, JOSEFINA
CALVO CALVO, JOSE MARIA (P)
CAPELLAN GUEMES, M.ª CARMEN (P)
CARDENAL LINARES, CESAR
CARPINTERO GOÑI, GEMMA
CARRASCOSA MARTINEZ DE SAN VICENTE, JUAN JOSE
CASTILLO MIGOYA, SEVERINO
CASTRO NAVARRO, OLAIA
CEBRIAIN YPAS, VICENTE
CERDAN LITAGO, JESUS
CHOCARRO ALFARO, LAURA
CILLERO TORRES, ANA
CLEMENTE PITILLAS, INMACULADA (P)
CONTINENTE ROY, ANGEL
CORRAL FUENTES, MIGUEL ANGEL
CORTES DUCAR, ANA BELEN
CRUCHAGA GOMEZ, OLGA
DACUÑA LOPEZ, ROBERTO
DE MIGUEL NIETO, M.ª ESTHER
DE PABLO CATALAN, JOSE M.ª
DEL OLMO JUNGUITU, JESUS MARIA
DEL ROSARIO BIDAURRETA, BLANCA
DELGADO ORTIGOSA, NEKANE
DEVESA LOPEZ, FCO. JAVIER
DIAZ DE CONSUEGRA VALIENTE, JUANA
DIAZ-ALDAGALAN SANCHEZ, SARA
DIEZ ALDAMA, AITOR
DONCEL PAGOLA, M.ª LOURDES
ECHAVARREN CABALLERO, JOSE RAMON (P)
ECHAVARREN MUNARRIZ, OLGA
ECHEVARRIA AGUIRRE, JAVIER
ECHEVERRIA LOPEZ, GAROA
ECHEVERRIA VILCHES, CECILIA
ELIZALDE VIRTO, JUAN JESUS
ERREA HERRAIZ, M.ª SOLEDAD
ERREA HERRAIZ, MIKEL
ERRO SOROA, JUAN IGNACIO
ESTALA BILBAO, JAGOBA
ETAYO HERNANDEZ, AINARA
FATUARTE LABELLA, MANUEL
FERNANDEZ ACHA, LUIS ALBERTO
FERNANDEZ GONZALEZ, LUIS M.ª
FERNANDEZ IZU, ISABEL
FERNANDEZ LOSTADO, AMALIA
FERNANDEZ MALUMBRES, MIGUEL
FERNANDEZ VIGUERA, PILAR
FERREIRO RICA, GUADALUPE
FERRER DELGADO, ISMAEL
FIDALGO GONZALEZ, ANGEL ANTONIO
FLORES CANO, JOSE MANUEL
FRANCO MEDINA, VICTOR MANUEL
FUENTES FUENTES, LAUREANA
GALARZA LARRAYOZ, JUANA M.ª
GALGO PASCUAL, MIGUEL
GANUZA GIL, JAVIER
GARAGARZA VEGAS, AMAYA
GARCIA AIZPUN, JULIAN JESUS
GARCIA AYLLON, MARIO
GARCIA BERNABE, LEONOR
GARCIA CHIVITE, MIGUEL
GARCIA EL BUSTO, BELEN
GARCIA MONTENEGRO, ALBINA
GARCIA MURILLO, VANESA
GARCIA OLIVARES, MANUELA
GARCIA PELLICER, IZASKUN
GARCIA SANCHEZ, MANUEL ANGEL
GARCIA UNZUE, DANIEL
GARCIA UNZUE, MARGARITA
GARCIANDIA VALENTIN, IGOR (P)
GIL MOLER, JULIO
GIL PEREZ, ALFREDO
GIRONES BERAMENDI, INES
GLARIA MURVA, BEATRIZ
GOMARA SANGÜESA, IGNACIO
GONZALEZ LAGE, JOSE M.ª MIGUEL
GONZALEZ LASALA, FRANCISCO JAVIER
GONZALEZ MANGADO, DAVID
GORRICHO LOPEZ, ALEJANDRO
GOYENECHE OCHOTECO, ANA ISABEL
GUEMBE ESCALADA, LUIS
GUERRERO TELLECHEA, MARIA VICENTA
GUILLENEA DENDARIETA, IDOIA
GURIDI AMENABAR, MIREN
GURUCHARRI ARTAZCOZ, SAGRARIO
HERNANDEZ SABATE, IÑAKI
IBAÑEZ IBEAS, ISMAEL
IBARBUEN FERNANDEZ, YOLANDA
IDOATE LABARGA, DIEGO ALFONSO
ILUNDAIN VILLANUEVA, FRANCISCO JAVIER
IÑIGUEZ ECHEVERRIA, FRANCISCO JAVIER
INSAUSTI GOMEZ, MARIA JOSE
IPARRAGUIRRE MARTIJA, MIGUEL JOSE
IPIÑA LOPEZ, JUAN ANTONIO
IRAIZOZ OLAETXEA, ARKAITZ
IRIBARREN PINILLOS, MIKEL
IRIGOYEN DEL CASTILLO, MARIA JOSE
IRIGUIBEL ECHARTE, MIKEL
IRIGUIBEL ELIZAGOYEN, LUIS (P)
IRISARRI HERNANDEZ, RUBEN
IRISARRI ORTIZ, JOAQUIN
ITURGAIZ ANDUEZA, ANA ISABEL
ITURGAIZ GORENA, M.ª JOSEFA
IZURIETA ZABAL, JAVIER
JALLE MAGAÑA, LUCIA
JIMENEZ JIMENEZ, ASIER
JIMENEZ NAVASCUES, VICTORIO
JIMENEZ ROYO, ENRIQUE
JUANICORENA IZCUE, BERNANDO
LARA GAUNA, ANA CRISTINA
LARUMBE LEACHE, DAVID
LASANTA MEDEL, M.ª PILAR
LASHERAS LALANA, M.ª JESUS
LAVILLA REDRADO, ALBERTO
LEON LOPEZ, ABEL
LEOZ URDACI, JOSE JAVIER
LIZOAIN MARTINEZ, SATURNINO
LOIDI GOÑI, JOSE MIGUEL
LOINAZ SALA, JUAN IGNACIO
LOPEZ ESTRADA, SERGIO
LOPEZ LECHADO, RUBEN
LOPEZ MORATA, DIEGO MARIA
LOPEZ SUESCUN, MARIA ESMEPALDA
LOPEZ DE SABANDO SATRUSTEGUI, ION
LOSA LAS HERAS, ENEKO
LOZA ARRUIZ, ANTONIO
LUQUE BRASERO, JUSTO
MAISTERRA ARIZCUREN, AURORA
MANGADO VILLABONA, ANGEL
MANSOA LOPEZ, IGNACIO
MAQUIRRIAIN VELA, M.ª CARMEN
MARIA MILLAN, VIRGINIA
MARIN JARAUTA, SOFIA
MARTIARENA VALDES, JUAN BAUTISTA
MARTIN ENCINAR, JUAN MANUEL
MARTIN TUÑON, NESTOR
MARTINEZ ANTON, RAUL
MARTINEZ APESTEGUIA, M.ª TERESA
MARTINEZ DEL OLMO, ERKUDEN (P)
MARTINEZ DOMINGUEZ, JOSE ELVIS
MARTINEZ OSES, DAVID
MARTIRENA ARIZTIMUÑO, OSCAR
MARZO DUQUE, AMPARO
MATA SOLA, FCO. JAVIER
MAULEON MARTINEZ, ARITZ
MAYO ARTAZKOZ, REBECA
MELLADO DIEZ, MAITANE
MENDAZA GARCIA, IGNACIO
MENDAZA MARTINEZ LA PUENTE, MARIA LUISA
MENDIA ECHEVERRIA, RICARDO
MENDIA ZARO, MAITE
MIGUELTORENA INDART, JOSE IGNACIO (P)
MIQUELEZ VALENCIA, ALVARO
MOLINA CASTIELLA, JUAN PEDRO
MONASTERIO PASCUAL, RAFAEL
MONREAL IBAÑEZ, M.ª PILAR
MONTES VELAZQUEZ, ADELA
MORA ESPEJO, AURORA
MORATINOS OLORON, BLANCA
MORATINOS OLORON, M.ª NIEVES
MORENO DEL PERAL, M.ª TERESA
MORENO GARNICA, STELLA
MORENO RODRIGUEZ, JUAN
MORENTIN OCHOA, M.ª TERESA
MORO MARTIN, MANUEL
MOTILVA SANTA ENGRACIA, LUIS RAMON
MUNIAIN ECHEGOYEN, JULIA M.ª
MUÑOZ OGALLAR, FCO. JAVIER
MUÑOZ VILCHES, JUANA
MUÑOZ VILLAR, GUILLERMO
NARZABAL GOÑI, JAVIER
NAVARRO TORRES, JAVIER
NIETO FERNANDEZ, ROSARIO
NOGUERA GARCIA, MIGUEL ANGEL
NUEVO BLANCO, RAMONA M.ª
OBREGON MORAL, JOSE CARLOS
OLZA OLIVER, FRANCISCO JAVIER
ONGAY SALCEDO, GREGORIO
ORTEGA CALVILLO, MARIANO
OSCOZ ALEGRIA, JUANA FRANCISCA (P)
OSES AYERRA, IÑAKI
OTANO URRA, JESUS
OYAGA LOPEZ, M.ª CARMEN
PANIAGUA MARTIN, M.ª CARMEN
PASCUAL ARDANAZ, ALEJANDRO
PASCUAL UZQUEDA, SERGIO
PASTOR YERRO, JAIME
PEÑA CORDOVA, CARMEN
PEÑA GANUZA, YOHANA
PENAGOSA ISAZA, LIZANDRO
PEREIRA DOMINGUEZ, JAVIER
PEREZ BRUGOS, HECTOR
PEREZ GARDE, JOSE MIGUEL
PEREZ IRIBARREN, JOSE MANUEL
PEREZ QUINTANA, RICARDO
PEREZ TRISTAN, NEREA
PEREZ URZAIZ, LIDIA
PEREZ DE CIRIZA PEREZ, JESUS M.ª
PEREZ DE SAN ROMAN POO, AINARA
PEREZ-SEOANE LOPEZ DE GOICOECHEA, MARIA
PERIAÑEZ GALVAN, ALFREDO
PRECIADO CAMBRA, LIDIA
PRIETO AGUERRE, M.ª JOSEFA
PUCHE LAINEZ, JESUS ANTONIO
RADA ELARRE, M.ª MILAGROSA
RAMIREZ SANCHEZ, JUSTO MANUEL
RASCON MACIAS, JESUS RAMON
RASO APARICIO, DAVID
REDIN OTXOTORENA, IÑAKI
RENTERO OSACAR, LEIRE
RETA ARANGUREN, ALBERTO
RIOS MEDINA, DOLORES
RIPA AZCONA, BEGOÑA
RIVAS ALLO, JUAN
RIVAS RUIZ, JOSE CARLOS
RODRIGO GIL, YOANA
RODRIGUEZ CRESPO, JOSE ANTONIO
RODRIGUEZ SAEZ, FELIX
RODRIGUEZ ULIBARRI, FERNANDO
ROMAN BURILLO, PABLO
ROSENDO ARIZU, FCO JAVIER
RUBIO BLANCO, M.ª TERESA
RUILOBA CALZADA, FERNANDO MARIA
RUIZ IDOATE, JOSE JAVIER
RUIZ PIZARRO, DAVID
RUIZ RODERO, OSCAR
RUIZ DE VIÑASPE AGUIRRE, ADELA
SADABA SANCHEZ, OSCAR
SAENZ DIAGO, JAVIER
SAINZ PEZONAGA, JABIER
SALANUEVA LAPUERTA, JOSE M.ª
SALDAÑA SOTO, SERGIO
SALVADOR ARANAZ, OSCAR
SAMANES GONZALEZ, PILAR
SAN MIGUEL ELICEGUI, MIREN EDURNE (P)
SAN PEDRO CUEVAS, LUIS ANTONIO
SANCHEZ ANTON, ANASTASIO
SANCHEZ BLASCO, EMILIO
SANCHEZ PEREZ, ALEJANDRO
SANTOS CABOVEVILLA, RAUL
SARASA RIESGO, MIKEL
SECO FRANCISCO, ALEJANDRO
SERNA ESPARZA, FERMIN
SERNANDEZ GARDE, DIEGO
SESMA AGUIRRE, XABIER
SOLA MARTINEZ, PEDRO PABLO
SOTO RECALDE, LUIS MANUEL
SUAREZ URRUTIA, EDURNE
SUBIZA ARMENDARIZ, MARIA
SUCINO ONECA, JUAN CARLOS
TARAZONA RUIZ, ERIKA (P)
TERES GAMBARTE, TOMAS
TESTAUT PUJOL, MIGUEL JAVIER
TIRAPU RIVAS, PABLO
TOLOSANA BAZAN, MANUEL
TORRES ARMENDARIZ, PATRICIA
TURRILLAS VIZCAY, M.ª ISABEL
TURUMBAY ANDUEZA, CARLOS (P)
ULLATE MAGAÑA, CONCHI
ULLOA PORRAS, JUANA MARIA
UNANUA SEGURA, RAUL
UNDIANO JUANICORENA, ALBERTO
UNDIANO SUESCUN, MIKEL
UNZUETA ITURRIAGA, FERNANDO
URRA EGUILLOR, JUANA MARI
URZAINQUI ASIN, JESUS M.ª
VALVERDE PACHECO, M.ª FRANCISCA
VARELA MURO, DAVID (P)
VARGAS HERRERA, ASCENSION
VAZQUEZ SANCHEZ, OROSIA
VENTURA HERNANDORENA, ALFREDO
VENTURA REAL, JUAN M.ª
VESGA PEÑA, ASIER
VIEDMA MENDEZ, TOMAS
VILCHEZ HIDALGO, DAMIAN
VILLAMIL REGUEIRO, CARLOS
VILLANUEVA ESAIN, ARANTZAZU
VILLANUEVA ESTANGA, ARITZ (P)
VILLANUEVA LERINDEGUI, FELIX (P)
ZABALZA COLMENERO, ESTIBALIZ
ZANCAS GUERRERO, INMACULADA
ZOZAYA MARTINEZ, ARANTZAZU
ZUBIRI PEMAN, ANGEL
Baztertuak:
LATASA ARAMBILLET, IÑIGO (18)
MARTINEZ ASTURIANO, EDUARDO (18)
MARTINEZ MUÑOZ, PEDRO (18)
Oharra:
P-Euskarazko proba eskatu du.
Baztertzeko arrazoiak:
(02) Epez kanpoko tramitazioa.
(17) Ordaindu beharrik ez daukala osorik ez frogatzea.
(18) Jatorrizko agiririk edo kopia konpultsaturik ez aurkeztea.
(22) Behar den moduan ez frogatzea ordainketa egin duela.
Iragarkiaren kodea: F1005858
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50