2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
IRUÑA
Deialdia, Pedagogian lizentziatu 1 oposizio bidez hartzeko.
Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda
eta azterketa eguna finkatzea
Iruñeko Udaleko Lehendakaritza Alorreko zuzendariak honako ebazpen hau eman zuen, 2010eko martxoaren 24an:
«2009ko 143. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, azaroaren 20an, pedagogian lizentziatu 1 oposizio bidez hartzeko deialdia. Haren 4.3. oinarrian ezarritakoari jarraituz, erabaki dut:
1. Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
ALBERDI RUIZ NEIDA
ALVAREZ FERNANDEZ MARIA DEL CONSUELO
ANDRES BORDONABA PATRICIA
ARANBURU GOMEZ JOSE LUIS
ARMENDARIZ IRIGOYEN AMAYA
ARRONDO REDRADO MIGUEL MARIA
BERNARDO LAGUNO MARIA JOSEFA
BIDEGAIN GARBALA LEIRE
BOZAL PEREZ MARIA MERCEDES
CABODEVILLA ERASO IGNACIO MARIA
CASTEIG BARANDIARAN INMACULADA
CHAVERO REMON BEATRIZ
DE DIOS GONZALEZ ANA ISABEL
DE DIOS GONZALEZ YOLANDA
EGUILLOR ZABALZA JESUS LUIS
ELIZARI ARANGUREN OLIVIA
FERNANDEZ GOÑI SARA
FRANCES MAESTRE FRANCISCA
FRANCES MELLADO MARIA DOLORES
FUERTES RAN MARIA DEL CARMEN
GANUZA HERNANDEZ PEDRO JESUS
GARCIA ESCRIBANO SILVIA
GARRALDA CELAYA OIHANE
GONZALEZ VICENTE MARIA ANTONIA
GONZALO LOPERENA MARTA
GOÑI OIZ MARIA NURIA
GRACIA ZAPATA ANA CARMEN
IRIARTE RECALDE M.ª INMACULADA
IZCO ALDABA ALICIA
LARRAURI MEDIAVILLA AGUSTIN
LOPEZ GOMEZ NEREA
LUQUI MONENTE SARA
MARTINEZ CIRAUQUI MARIA JOSE
MIJI VIAGEM LAURINDO CARLOS
NAVARRO IRISARRI MARIA BEATRIZ
PARDO VEGA CRISTINA
PASCUA GUTIEZ ANA CECILIA
PEREZ DIAZ LEYRE
PEREZ JIMENEZ MARIA LIBERTAD
RUBIO CACHO ANA MARIA
SÁEZ UBEROS ANA BELÉN
SANTIAGO CAMPION RAUL
SOTES ELIZALDE M.ª ANGELES
UCAR CALVO MARIA
VEGA SANCHEZ AMAIA
VIDAURRE ORAYEN MARIA ELENA
VIGURIA SANCHEZ PEDRO MARIA
VILLANUEVA MARTIN MARIA DEL MAR
Baztertuak:
BRETOS PERALTA FRANCISCO PABLO
2.º Epaimahaia honako hauek osatuko dute:
Mahaiburua: José Iribas Sanchez de Boado, Hezkuntza eta Gazteriako zinegotzi delegatua.
Ordezkoa: José Carlos de la Dehesa, Hezkuntza eta Gazteria Alorreko zuzendaria.
Mahaikidea: Virginia Senosiain Garatea, Nafarroako Gobernuko Hezkuntza Departamentuko Guraso eta Ikasleentzako Argibide eta Aholku Bulegoko burua.
Ordezkoa: María Asunción Fernández Díaz, Nafarroako Gobernuko Hezkuntza Departamentuko Kultura-Aniztasunerako eta Gizartean eta Eskolan Integratzeko Bulegoko burua.
Mahaikidea: Maximino Gómez Serrano, Iruñeko Udalaren haur eskolen erakunde autonomoetako zuzendari teknikoa.
Ordezkoa: Francisco Javier San Juan Villafranca, Nafarroako Gobernuko Hezkuntza Departamentuko elkarbizitzarako aholkularia.
Mahaikidea: Hugo Fermín García López de Dicastillo, Iruñeko Udaleko Langileen Batzordearen izenean.
Ordezkoa: Jorge García Pérez de Muniáin, Iruñeko Udaleko Langileen Batzordearen izenean.
Mahaikidea: José Manuel Santana Toledo, Hezkuntza eta Gazteria Alorreko idazkari teknikoa.
Ordezkoa: Jaime Tanco Lanas, bigarren hezkuntzako irakaslea.
Epaimahaiko idazkaria, botorik gabe, Carmen Valer López, Iruñeko Udaleko legelaria.
Ordezkoa: Juan Sáez Leclercq jauna, Iruñeko Udaleko Lehendakaritza Alorreko legelaria.
3. Lehenengo hautapen proba 2010eko apirilaren 29an eginen da, goizeko 10:00etan, Iruñeko Caldereria kaleko 11.go aretoan.»
Iruñean, 2010eko martxoaren 24an.-Lehendakaritza Alorreko zuzendaria, Julio Sucunza Azcona.
Iragarkiaren kodea: L1005577