2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
ANTSOAIN
Deialdia, Antsoaingo Udaleko mantentze-lan orokorren zerbitzu anitzetako hiru lanpostu, funtzionario araubidekoak, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Antsoaingo Udalaren Gobernu Batzarrak 2010eko uztailaren 21ean hartutako erabakiaren bitartez onetsi zen Antsoaingo Udaleko mantentze-lan orokorren zerbitzu anitzetako hiru lanpostu, funtzionario araubidekoak, oposizio-lehiaketa bidez igoera txandan betetzeko deialdia.
Aipatu deialdia 2010eko 100. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, abuztuaren 18an.
Eskabideak aurkezteko epea bukatu denez, bidezko da izangai onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrenda, eranskinean jasoa, onestea.
Interesdunek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, egokiak iruditzen zaizkien erreklamazioak aurkezteko eta akatsak, halakorik bada, zuzentzeko.
Antsoainen, 2010eko urriaren 7an.-Alkatea, Antonio Gila Gila.
Eranskina
-Onartuen behin-behineko zerrenda.
ABAURREA SAN JUAN FERMIN
ACIN LURI JUAN JOSE
AGOS ROMEO ANGEL FERNANDO
AGUERRI LAHOZ MIKEL
AGUIRRE CHIVITE SERGIO
ALASTUEY SAN MIGUEL PABLO
ALBILLOS MELGOSA EDUARDO
ALBIZ ROMERO RAUL
ALMEIDA DOMINGUEZ JOSE ANTONIO
ALONSO GORRITI ALBERTO
ALONSO LUCENA KOLDO
ALONSO RAMOS ANGEL
ALONSO SANTAMARIA JESUS MARIA
AMEZCUA MORENO DANIEL
ANDRES GALAR SANTI
ANDRES MARTIN CONSTANTINO
ANGUITA LOPEZ RAFAEL
AQUERRETA ECAY JACINTO
ARANDA SAINZ DANIEL
ARANGUREN ECHARRI CARLOS
ARCE VICENTE LUIS MARIA
ARISTREGUI ELCANO IÑIGO
ARISTU DE LA TORRE ANGEL MANUEL
ARNEDO ALVAREZ IÑAKI
ARNESTO BERRUEZO ALFONSO
ARRASTIO AZCONA SANTIAGO LUIS
ARTEAGA URRUTIA DEI
ARTENE CIPRIAN
ASIAIN BERMEJO JOSE IGNACIO
AYENSA AIZPUN JAVIER
AYERRA BUSTO MARCOS
AZCONA MORENTIN RAUL
AZKONA BIURRUN GUILLERMO
AZKONA MORENTIN FERMIN
AZNAREZ MONENTE LUIS JESUS
BALENTZIA BIURRUN HODEI
BARANCO CARRASCO JOSE JAVIER
BARBARIN GOÑI JOSE MARIA
BARBARIN LUCIA JON MIKEL
BARRERO SANCHEZ SERGIO
BASABE EREÑAGA HARKAITZ
BELZA FRESAN EUSEBIO JOSE
BENGOECHEA BERASATEGUI ARKAITZ
BENIFAYO OLZA PEDRO MARIA
BEORLEGUI IRIGOYEN IÑAKI
BEORLEGUI MAQUIRRIAIN DAVID
BERMEJO OSES MARIA CARMEN
BERMUDEZ OLAVE JOSE JAVIER
BERNE RODRIGO JOSE LUIS
BERRIO AGUAYO FRANCISCO JOSE
BEZUNARTEA LEOZ LUIS ALBERTO
BLANCO ALVAREZ JUAN CARLOS
BLANCO VAZQUEZ VICTOR
BOUZAS REY JOSE RAMON
BRESSEND RODRIGUEZ BRUNO
BURGUETE ECHAVARRI MIGUEL JAVIER
BUSTO MARTINEZ ALBERTO
CALERO RAMIREZ ROBERTO
CALLADO PORTUGUES JOSE IGNACIO
CANO GONZALEZ DANIEL JOSE
CANTERO DOMINGUEZ FERNANDO
CAÑO RODRIGUEZ JUAN LUIS
CASTRILLO CERCADILLO ALBERTO
CASTRO SANZ OSWALDO
CHAMORRO BABAZE ASIER
CHOCARRO VIDARTE JUAN JESUS
CIA GOYEN MIGUEL ANGEL
CIGANDA ELIZONDO GENARO
CIRAUQUI LACARRA JOSE IGNACIO
COBO IRIBAS ION IGOR
COLOMA ARELLANO MANUEL
CORMENZANA LUMBRERAS PABLO
CORONADO REY JUAN ANTONIO
CUADRADO REVUELTA FRANCISCO JAVIER
DE MIGUEL DE MIGUEL RICARDO
DEL MOLINO CRUCHAGA CARLOS
DELGADO ANSORENA JAVIER
DENIA FERNANDEZ MOISES
DENIA FERNANDEZ ULISES
DIAZ ESPUELA NURIA
DIEZ FRAILE FERMIN
DOMINGUEZ CASTILLO ROBERTO
DUDOLOV YORDAN GEORGIEV
ECHETO ZUBIRI JESUS MIGUEL
ECHEVERRIA BUSTO DAVID
ECHEVERZ URTEAGA JUAN JOSE
EGEA EUGUI RICARDO
EKISOAIN TORRECILLA IÑAKI
ELIZAGARAY URDIAIN ANDER
ELVIRA DATO CARLOS
ENEKOIZ LIZARRAGA IBoletín Oficial de Navarra.
ESLAVA OLLETA JOSE IGNACIO
ESNAOLA ALEGRIA MIKEL
ESPARZA REMON DANIEL
ESTEBARIZ ARTETA OSCAR
ESTEVEZ LARRAYOZ JOSE LUIS
ETXEBERRIA ANDUEZA ADRIAN
EZCURDIA GARCIA GUSTAVO ADOLFO
EZCURRA DE ESTEBAN DAVID
EZCURRA LEONET CARLOS
FERNANDEZ BARAIBAR ALAIN
FERNANDEZ GARCES ARTURO
FERNANDEZ GARCES CARLOS
FERNANDEZ JORAJURIA PABLO
FERNANDEZ MANSILLA MANUEL MIGUEL
FERNANDEZ ROMERO JOSE ANTONIO
FERNANDEZ RUIZ JUAN MANUEL
FONTANE AYERRA DANIEL
GALERA CENTENO JOSE LUIS
GALLEGO ALBA GABRIEL
GARBAYO PIUDO JULIO
GARCES ASURMENDI CESAR
GARCIA ANDUEZA ASIER
GARCIA ARTOLA HARITZ
GARCIA GARCIA IÑIGO
GARCIA PUEYO MIGUEL ANGEL
GARCIA RODRIGUEZ IVAN MANUEL
GARCIA SAYES DAVID
GARMENDIA FERNANDEZ MIGUEL
GARRO NAVASCUES ANGEL
GASTON SAINZ DE MURIETA MARIA DOLORES DE JESUS
GAYARRE VICENTE GUILLERMO
GOLDARAZ IRISARRI FRANCISCO JAVIER
GOMEZ GUIALEN IGNACIO
GOMEZ MARCOS ENRIQUE
GOMEZ REMON MIGUEL ANGEL
GONSALES GILARTE RAFAEL
GONZALEZ COSSIO JAVIER
GONZALEZ PEREZ DIONISIO
GONZALEZ PEREZ SERGIO
GONZALEZ ROBLES JAVIER
GONZALEZ SALVATIERRA JOSE ANTONIO
GONZALEZ VAZQUEZ GUSTAVO ALBERTO
GOÑI AQUERRETA JUAN MIGUEL
GOÑI BIURRUN IOAR
GOÑI MACHIÑENA JOSE MARIA
GOÑI SAN MARTIN JUAN CARLOS
GRACIA GARDE JAVIER
GUERRAB GARCIA IVAN
GULINA PUEYO IOSU
GULINA TIRAPU IÑIGO
HERNANDEZ COLLANTES ANGEL
HERNANDEZ DIEZ DE ULZURRUN CESAR
HERRERA SEÑAS DAVID
HIJOSA BRAVO GONZALO
HUALDE CENOZ RUFINO
HUARTE HUERTAS PAULINO MARIA
HUARTE NUÑEZ CARLOS
HUARTE REDIN PEDRO
IBARRA RUESTA IGOR
ICHASO GAZPIO JOSE GABRIEL
IRIGIBEL ELIZAGOIEN LUIS
IRIGOYEN BARACE IÑIGO
IRISO INDART FERNANDO
IRURZUN JUANCO JESUS ENRIQUE
ITURAIN NOAIN JAVIER CARLOS
ITURRALDE UNZUE EDUARDO SEBASTIAN
IZCO CRUZ VICTOR MANUEL
JIMENEZ MENDEZ IOSU
JIMENO GARCIA ALFONSO
LANDA ABAIGAR JOSE LUIS
LAPARTE BAIGORRI JOSE ANTONIO
LARA ETXETTIPIA AUKA
LARIOS ALMEIDA MIGUEL ANGEL
LARRAINZAR USTARROZ ALBERTO
LARRANUA USUNARIZ ROBERTO
LARRAÑETA GOMEZ ALEJANDRO JOSE
LARUMBE ARRIBILLAGA ALVARO
LARUMBE DIAZ JOSE IGNACIO
LARUMBE HUICI EDUARDO
LAS HERAS ESAIN JOSE MANUEL
LATASA APEZTEGUIA FRANCISCO JAVIER
LEGARDA DE PRADAS DAMIAN
LEGARREA GALAR IÑIGO
LETAMENDI RUBIO MARIA ARANTZAZU
LETAMENDIA BEOBIDE JUAN MANUEL
LIAÑO ZUGASTI EDUARDO
LIZARRAGA ETXAIDE MIKEL
LLUCIA GIL FRANCISCO JAVIER
LOPES GAITEIRO MARIO JOAO
LOPEZ ARA OSCAR EMILIO
LOPEZ DE ZUBIRIA OTAMENDI JOSE ANTONIO
LOPEZ GOÑI JESUS MARIA
LOPEZ GUTIERREZ CRISTOBAL
MACIAS GALLARDO JUAN MANUEL
MALCORRA ARAOLAZA IÑAKI
MARCO BENGOECHEA ASIER
MARQUINEZ MAULEON DAVID
MARTINEZ AMATRIAIN ATOR FERMIN
MARTINEZ LARREA CRISTOBAL MANUEL
MARTINEZ MARAÑON XABIER
MARTINEZ MENENDEZ ALBERTO
MARTINEZ SANTOS IVAN
MATA GALAN JUAN PEDRO
MENDAZA AYUCAR ENRIQUE
MICHEL ARBIZU IDOYA
MICHELENA IRIZAR JOAQUIN
MIGUEL ROMO ISIDORO
MILLO LARRAYA RUBEN
MONTILLA LARRIQUETA ALVARO
MONTOIA GALAR JON PABLO
MONTOSA SANCHEZ MIGUEL ANGEL
MORAL PARTAL FELIPE CARLOS
MORALES ARANA IÑIGO JESUS
MORALES HORRILLO ANICETO
MORALES VILLAR FRANCISCO JOSE
MORENO MACUSO JULIA
MORENO MACUSO PABLO
MORENO MACUSO XABIER
MUNDIÑANO RUIZ BUENAVENTURA
MUÑOZ AURENSANZ CARLOS
MUÑOZ GIL FERNANDO
MUÑOZ MARIN JESUS
MURO IZU JAVIER MARIA
NEPOTE GORRIZ MARIA
NICOLAS AGUSTIN JUAN JOSE
OCHANDO OCAÑA CARLOS
OLABERRI ESAIN JOSE ANDRES
OLCOZ AMATRIAIN FELIX MARIA
OLORIZ AMATRIAIN JESUS MARIA
ONEKA OTAEGUI JULIAN MARIA
ORCOYEN SERRANO EDUARDO LUIS
OROZ ZABALZA LUIS ANTONIO
OSTA GARATE IÑAKI
OSTIZ TELLECHEA JESUS
PAGOTO ECHEVERRIA JUAN CARLOS
PASCUAL BAYANO MIKEL
PEREZ ESLAVA JOSE IGNACIO
PEREZ IZQUIERDO BERNARDO
PINTO MENDAZA IÑIGO
PITILLAS MARTINEZ PATXI
PLA GALINDO IBAI
PLATERO GASTON MIGUEL MATEO
RASTROLLO GALAN FRANCISCO JAVIER
REACALDE ARRECHEA JUAN MARIA
REGUERA IRIBARREN MIGUEL
REKALDE PERALTA KOLDO
REVILLA CALVILLO IGNACIO
RICO PEÑA IÑIGO
RICO PEÑA MIGUEL
RODRIGUEZ ALISTE BRAULIO
RODRIGUEZ ARIZCUREN JOSE RAMON
RODRIGUEZ BARTOLOME MIGUEL ANGEL
RODRIGUEZ BERROCOSO JOSE ANTONIO
RODRIGUEZ CUESTA FRANCISCO JAVIER
RUATA MARTIN TOMAS
RUIZ GUARDIA DOMINGO JOSE
RUIZ MALAGON ANTONIO FERNANDO
RUIZ ROMERO ANGEL OSCAR
RUIZ ROMERO JUAN CARLOS
SAGARDOY URRUTIA JOSE IGNACIO
SAHARREA MAISTERRENA JUAN LUIS
SAINZ HITA FRANCISCO JAVIER
SALVADOR ARANAZ RAFAEL
SALVADOR BEASOAIN DE PAULORENA ALFONSO JAVIER
SALVADOR ESCUIN ASIER
SAN MARTIN GALAN MIGUEL
SANCHEZ COBO DAVID
SANCHEZ GARCIA SERGIO
SANCHEZ GONZALEZ JOSE CARLOS
SANCHEZ HERNANDEZ MANUEL
SANCHEZ PEREZ DAVID
SANTANO REGUERO MIGUEL ANGEL
SANTOS CRUCHAGA SERGIO
SANZ ESEVERRI JESUS VICENTE
SARALEGUI DE SOLA JOSE LUIS
SARALEGUI GASTON IÑIGO
SEGURA MEDINA ANTONIO JESUS
SESMA PASCUAL JAVIER
SOLA DIAZ ALFREDO
SOLA ESTEBAN AITOR
SOTO AHECHU JESUS
SOTO DIAZ RICARDO
SOTO MARTINEZ MARIA AMAYA
TELLECHEA GARCIA MIKEL
URBE AMEZQUETA FRANCISCO JAVIER
URBIOLA MONTEIRO JORGE JESUS
URIARTE RABERT JESUS SERAFIN
URMENETA SANCHEZ JESUS FERMIN
URRIZA OIZ SERGIO
URTXEGI TELLETXEA ANGEL
USECHI GOÑI MIGUEL JAVIER
VALENTIN VELAZ ROBERTO
VALLO ECHARTE SANTIAGO
VARGAS ALONSO JOSE MARIA
VAZQUEZ RIPERO CESAR
VICENTE CILLERO JOSE CARLOS
VICENTE IGEA AITOR
VICENTE IGEA ARITZ
VIDAURRE GONZALEZ IVON
VIEDMA MENDEZ TOMAS
VILLANUEVA PALACIOS MARCELINO
VITAS RUIZ RUBEN
YOLDI AROCENA JOSE JAVIER
ZABALZA DAVID MIKEL
ZARANTON VICENTE JESUS MARIA
ZAZPE TORREA MARIA BELEN
ZUDAIRE ALDUAIN JON
ZUÑIGA PEREZ DE URABAIN GARTXOT
ZUZA AZPIROZ JESUS MARIA
-Baztertuen behin-behineko zerrenda.
BERROETA SANSIÑENA GORKA
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
ILUNDAIN GORRITI JOKIN
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
MARTINEZ URRICELQUI ALFREDO
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
MIRANDA FERNANDEZ PATXI
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
PASCUAL PEREZ FCO. JAVIER
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
PEREIRA MALVAR CARLOS
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
ROMERO PEZONAGA J. MARIA
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
SUESKUN MUZAS UNAI
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
ZARRALUKI BEZUNARTEA J. ANTONIO
2.1.f) oinarriko betekizuna falta zaio.
LEON GARCIA HECTOR IGNACIO
2.1.a) oinarriko betekizuna falta zaio.
FLORES ROMERO JAMES JOHN
2.1.a) oinarriko betekizuna falta zaio.
CARRERA VILLANUEVA POLO LEON
2.1.a) oinarriko betekizuna falta zaio.
PIRALYAN ROBERT
2.1.a) oinarriko betekizuna falta zaio.
Baztertzeko arrazoiak:
2.1.f) oinarriko betekizuna: B motako ibilgailuak gidatzeko baimena duela ez frogatzea.
2.1.a) oinarriko betekizuna: espainiarra ez izatea, edo Europar Batasuneko bertze estatu batekoa, edo, Europar Batasunak izenpetutako nazioarteko itunak direla medio, langileen zirkulazio librea aplikatzen den eremuko estatu batekoa.
Iragarkiaren kodea: L1016565