I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
17/2009 EBAZPENA, martxoaren 18koa, Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko artxiboko arduradun izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onesten duena.
Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzaileak, urtarrilaren 19ko 6/2009 Ebazpenaren bitartez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko artxiboko arduradun izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdia onetsi zuen. Deialdia 2009ko 15. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, otsailaren 4an.
Eskaerak aurkezteko epea bukaturik, bidezko da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Horrenbestez, eta Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko zuzendari kudeatzailearen ekainaren 26ko 103/2008 Ebazpenaren bidez (2008ko 86. Nafarroako Aldizkari Ofiziala, uztailaren 14koa) esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko artxiboko arduradun izateko bi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea. Zerrenda eranskinean ageri da.
Izangai baztertuek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, zuzentzeko.
2. Ebazpen hau mahaikideei igortzea eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2009ko martxoaren 18an.-Sarrerarako Hautapenaren Zerbitzuko zuzendaria, Tomás Rodríguez Garraza.
ERANSKINA
Onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda
_Txanda irekia
Onartuak:
AISA LARUMBE, IZASKUN
ALDABA GOÑI, RAQUEL
ALMÁRCEGUI ARTIEDA, PABLO
ANTOÑANA GARRALDA, DAVID
ARANSAY CASAS, LAURA
ARENAS GIMÉNEZ, JOSÉ LUIS
ATOZQUI HUALDE, VANESSA
AZPIAZU RODRÍGUEZ, MARÍA
BAIGES LLORACH, CAROLINA
BAQUÉ GARJÓN, MAITANE
BARBERO RUBIO, LUIS CHRISTIAN
BARRICART LISARRI, SERGIO
BAZTÁN SANTIAGO, LUIS ALBERTO
BEGUIRISTÁIN LANZ, JESÚS
BERMEJO OSÉS, MARÍA CARMEN
BLANCO CANDUELA, ANA MARÍA
CALVO BERDONCES, JOSÉ ÁNGEL
CONDEZO CASTRO, DORIS MARIBEL
CRUZ ÁLAVA, BLANCA
DARAMY ERVITI, MARÍA INÉS
DE PEDRO ESTEBAN, MARÍA GLORIA
DÍAZ ESPUELA, MARÍA ROCÍO
DOMÍNGUEZ MANGAS, MARÍA PILAR
EGUREN ALMENDÁRIZ, MÓNICA
ELCANO SANZ, EDUARDO
ELSO TORRALBA, SANTIAGO
ESTÉVEZ LARRÁYOZ, JOSÉ LUIS
FERNÁNDEZ CATALÁN, CARLOS
FERNÁNDEZ GARCÍA, MARÍA
FERNÁNDEZ GARCÍA, MARÍA ALBA
FERNÁNDEZ VALENCIA, RAQUEL
FERRER MOLINA, ENRIQUE RAFAEL
FUENTE DE COBO, MARÍA BELÉN
GARCÍA ERVITI, MARÍA BEGOÑA
GÁRRIZ EGUARAS, MARÍA ARANTZAZU
GOÑI MARAÑÓN, MARÍA SOLEDAD
GURREA JIMÉNEZ, FRANCISCO JAVIER
HUARTE URRICELQUI, MARÍA ISABEL
IRIARTE BAÑEZ, JOSÉ IGNACIO
IRIARTE GARAYOA, MARÍA CAMINO
IRIARTE ZALBA, TOMÁS
IRISARRI LAPEÑA, SARAI
IZKUE YABEN, MARÍA TERESA
LÁINEZ AGUIRRE, ESTEFANÍA
LÁINEZ AGUIRRE, MARÍA PILAR
LÁINEZ LÓPEZ, MARTA
LATORRE GUEDÁN, MARÍA LUISA
LEONÉ EGUARAS, EDUARDO
MARTÍN PASCUAL, MAITE
MARTÍN VIZCAÍNO, HELENA MARÍA
MAZO NOS, IRANZU
MERINO VENTOSA, MARINA
MIGUEL LLERA, OLIVA
MONTEANO LAHOZ, IZASKUN
MURILLO IRIARTE, SILVIA
OLABARRIETA FUERTES, ALBERTO
OLARTE RADA, VÍCTOR
OLCOZ SAMITIER, MARÍA ÁNGELES
OTAZU IBÁÑEZ, MÓNICA
PASTOR IZCO, MIKEL
PERALTA SAGUER, MARÍA CARMEN
PÉREZ CONDE, MIREN AGURTZANE
PÉREZ ITURBIDE, SONIA
PÉREZ ROSÓN, RAÚL
PÉREZ RUIZ, MILAGROSA
PLA AMIGOT, EKHIÑE
PORTUONDO SÁNCHEZ, MARÍA ELENA
PRIM MONREAL, DIEGO
RIOJA CIPRIÁIN, IRANZU
RONCERO TORRES, JOSEFA
ROSA HERNÁNDEZ, CARMEN
RUIZ RODRÍGUEZ, MARÍA ROSARIO
SAGREDO GARDE, JOSÉ IGNACIO
SANTAMARÍA RECARTE, FERNANDO JESÚS
SARASA ERICE, MIKEL
SEMPERE ANSOTEGUI, JUAN ANTONIO
SETUÁIN URTASUN, ANA CRISTINA
SORBET SÁNCHEZ, FRANCISCO JAVIER
TIMÓN GARCÍA, SONIA
UGALDE SEMPERENA, IMANOL
URCELAY IZAGUIRRE, AITOR
URTIAGA GOÑI, RAQUEL
VAL ARNEDO, DIEGO
VERA OTANO, FRANCISCO JAVIER
VILLAÑO VALENCIA, OLIVER
ZUBIRI RAMÍREZ, MARÍA JESÚS
Baztertuak:
Ordaindu beharrik ez daukatela osorik ez frogatzeagatik:
ABRIL ESCO, ESTHER
SÁNCHEZ ESCRIBANO, ISABEL
URRUTIA SUQUET, LUIS ENRIQUE
Tasak ordaindu dituztela ez frogatzeagatik:
ALFARO EZPELETA, MARÍA LUZ
ALONSO DONAZAR, JOSÉ INOCENCIO
ECHAVARRI ARANA, MARÍA
MAICAS BUENO, ALEXANDRA
_Igoera txanda
Onartuak:
DONÁZAR ANDRÉS, JESÚS VÍCTOR
HERVÁS MUÑOZ, MARTA
Baztertuak: inor ez.
Iragarkiaren kodea: F0912028