Iragarkia
59. ALDIZKARIA - 2008ko maiatzaren 12a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
724/2008 EBAZPENA, apirilaren 28koa, Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Bigarren Hezkuntzako Irakasleen Kidegoan sartu eta bertara igotzeko eta Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen eta Hizkuntza Eskola Ofizialetako Irakasleen Kidegoetan sartzeko deialdian aurreikusi diren epaimahaiko kideak izendatzen dituena. Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak abenduaren 28ko 2752/2007 Ebazpenaren bidez onetsi zuen deialdia.
Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak abenduaren 28an emandako 2752/2007 Ebazpenaren bitartez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Bigarren Hezkuntzako Irakasleen Kidegoan sartu eta bertara igotzeko eta Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen eta Hizkuntza Eskola Ofizialetako Irakasleen Kidegoetan sartzeko deialdia onetsi zen (13. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALa, urtarrilaren 28koa).
Deialdiaren seigarren arauak xedatzen duenez, izangaien hautapena epaimahaiek eta horretarako izendatutako hautapen batzordeek eginen dute. Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariaren ebazpen baten bidez kidego, espezialitate eta hizkuntza bakoitzeko epaimahai bat izendatuko da, eta horien osaera Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratuko da. Adierazten du, orobat, espezialitate eta hizkuntza bakoitzera aurkeztutako izangai kopurua dela-eta, Giza Baliabideen Zerbitzuak hala irizten badio, epaimahai bat baino gehiago izendatu ahal izanen dela. Horrelakoetan, hautapen batzorde bat eratuko da.
Arau horretako 2. atalean agertzen da epaimahaiak honela osatuko direla: mahaiburu bat, Hezkuntza Departamentuak zuzenean izendatua, eta lau mahaikide, zozketa publikoaren bidez hautatuak kasuan kasuko espezialitateari atxikita eta jardunean dauden funtzionarioen artean.
Espezialitateko titularren kopurua ikusita, zozketa egitea ezinezkoa denean, Hezkuntza Departamentuak zuzenean izenda ditzake mahaikideak.
Salbuespen gisa, horretarako justifikatutako arrazoiak baldin badaude, zilegi izanen da hezkuntzako beste administrazio batzuei kasuko espezialitateko funtzionarioak izenda ditzatela eskatzea, epaimahaiak osatzearren, eta, bai halaber, epaimahaia beste espezialitate bateko funtzionarioekin osatzea, eta kasu horretan aholkulari espezialistak aukeratzen ahalko dira.
Seigarren arauko 3. atalak dio epaimahai bakoitzeko ordezko kideak izendatuko direla, prozedura berari jarraikiz. Kideren bat epaimahai batean parte hartzetik salbuesten badute, ordezkoak hartuko du bere lekua, ebazpen honen eranskinean azaltzen den hurrenkerari jarraikiz.
Epaimahaiak osatuko dituzten kideak hautatu aurretik, Giza Baliabideen Zerbitzuak ofizioz onartu ditu epaimahaietan parte hartzetik salbuesteko zenbait arrazoi, espedientean ageri den txostenarekin bat.
Arau horretako 6. atalean agertzen da hautapen organoetako kideek ezin izanen dutela bertan parte hartu baldin eta Herri Administrazioen Araubide Juridikoari eta Administrazio Prozedura Erkideari buruzko azaroaren 26ko 30/1992 Foru Legearen 28. artikuluan jasotako egoeretako batean badaude, edo deialdia argitaratu aurreko bost urteetan kidego eta espezialitate bereko hautaprobetarako izangaiak prestatzen modu sistematikoan aritu izan badira. Horrelakorik gertatuz gero, departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuari jakinarazi beharko diote. Halako egoeraren bat izanez gero, izendapenaren ebazpena jakinarazi eta bost egun balioduneko epean eman beharko da horren berri.
Deialdiaren seigarren arauko 7. atalean xedatutakoari jarraikiz, hautapen probak hasi aurretik, Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak, beharrezkoa bada, 6. atalean aurreikusitako arrazoiren batengatik edo ezinbesteko arrazoi batengatik mahaikide izateari utzi diotenen ordez arituko diren kide berriak izendatzeko ebazpena emanen du.
2008ko martxoaren 14an zozketa publikoa eginik, bidezkoa da Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak abenduaren 28ko 2752/2007 Ebazpenararen bidez onetsitako hautapen prozedurako epaimahaietako kideak izendatzea.
Horiek horrela, Hezkuntza Departamentuko Ikuskapenaren eta Zerbitzuen zuzendari nagusiak irailaren 19an emandako 155/2007 Ebazpenaren bidez esleitu zaizkidan ahalmenak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Bigarren Hezkuntzako Irakasleen Kidegoan sartu eta bertara igotzeko eta Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen eta Hizkuntza Eskola Ofizialetako Irakasleen Kidegoetan sartzeko deialdiaren seigarren arauan aurreikusi diren epaimahaiko kideak izendatzea. Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak abenduaren 28ko 2752/2007 Ebazpenaren bidez onetsi zuen deialdia. Epaimahaietako kideak ebazpen honen eranskinean ageri dira.
Kideren bat epaimahai batean parte hartzetik salbuesten badute, ordezkoak hartuko du bere lekua, ebazpen honen eranskinean azaltzen den hurrenkerari jarraikiz.
Osorik ez dauden epaimahaietako kideak gero izendatuko dira, Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariaren ebazpen baten bidez, beste hezkuntza administrazio batzuek proposatzen dituzten funtzionarioen artetik hautatuta, hala denean, edo Hezkuntza Departamentukoaren menpekoak eta beste espezialitate batekoak diren funtzionarioen artetik.
2. Epaimahaiko kideak errefusatzeko epea bost egun baliodunekoa izanen da, ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu eta biharamunetik hasita.
3. Ebazpen honen bidez izendatutako epaimahaiek Hezkuntza Departamentuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak abenduaren 28an emandako 2752/2007 Ebazpenak esleitzen dizkien eginkizunak izanen dituzte. Ebazpen horren bidez Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren zerbitzuko Bigarren Hezkuntzako Irakasleen Kidegoan sartu eta bertara igotzeko eta Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen eta Hizkuntza Eskola Ofizialetako Irakasleen Kidegoetan sartzeko deialdia onetsi zen.
4. Maiatzaren 16ko 202/1991 Foru Dekretuaren 1. artikuluak eta otsailaren 23ko 276/2007 Errege Dekretuaren bidez onetsiriko Erregelamenduko 8. artikuluko 3. puntuak diotenaren arabera, hautapen organoetan parte hartzea nahitaezkoa da, eta aipatu foru dekretuan zehazten diren ordainak dagozkie epaimahaietako kideei.
5. Ebazpen honen eta bere eranskinaren aurka gora jotzeko errekurtsoa aurkezten ahalko da, Lehendakaritza, Justizia eta Barne kontseilariari zuzendua, hilabeteko epean, argitaratu eta biharamunetik aurrera.
6. Ebazpen hau eta bere eranskina Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratzea.
7. Ebazpen hau eta bere eranskina Idazkaritza Tekniko Nagusira, Giza Baliabideen Zerbitzuko Langileriaren Kudeaketarako Atalera eta Langileriaren Araubide Juridikoaren Atalera, Zerbitzuak Ikuskatzeko eta Ikuskapen Teknikorako Zerbitzura eta interesdunei igortzea, behar diren ondorioak izan ditzaten.
Iruñean, 2008ko apirilaren 28an.-Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendaria, Begoña Unzué Vela.
ERANSKINA
I.-Bigarren Hezkuntzako Irakasleen Kidegoa
Enpresen administrazioa (euskaraz)
Mahaiburua: San Martín Sánchez, Carlos
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Azpíroz Arrizurieta, Jon Iñaki
2. mahaikidea: Olabe Oskaritz, Agustín
3. mahaikidea: Maiora Mendía, Ignacio Hugo
4. mahaikidea: Bengoechea Inchausti, Miren Arantza
Ordezkoak:
-Rípodas Trigo, Martín Javier
-Ruiz Ayensa, María Victoria
-Salazar Fernández, José Ignacio
-Sánchez Lumbier, María Carmen
Biologia eta Geologia (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Larumbe Aragón, José Angel
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Puente Iñigo, Blanca
2. mahaikidea: Ramiro Salinas, María Felisa
3. mahaikidea: Remírez Gómez, Carmen
4. mahaikidea: Rodríguez Garraza, Juan Carlos
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Sara Goyen, Carmela
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rodríguez López, Carmen
2. mahaikidea: Ros Albizu, Eva María
3. mahaikidea: Salcedo Zabalza, Elena
4. mahaikidea: Tabar Barrios, Rosa Carmen
Ordezkoak:
-Tapia Martínez, Blanca Esther
-Trueba Soravilla, Julián José
-Zulet Ongay, José Ignacio
-Zurbano Landa, Elena
-Zuza Aguinaga, María Javier
-Andres Vierge, María Jesús
-Andueza Seriola, Lourdes
-Arana Martínez, María José
Biologia eta Geologia (euskaraz)
Mahaiburua: Zudaire Ripa, Inés
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ropero Sánchez, Andoni
2. mahaikidea: Altzugarai Larralde, María Pilar
3. mahaikidea: Arzuaga Iribarren, Maite
4. mahaikidea: Azpíroz Echarri, Iñargi
Ordezkoak:
-Ciriza Aramburu, María Izaskun
-Equisoain Beriain, Juan José
-Esteban Tolosa, Miren Itziar
-Genua Martínez, María Inés
Marrazketa (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Rey Legaria, Blanca
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Poveda Larraza, Javier Ignacio
2. mahaikidea: Romero Castillo, María Angeles
3. mahaikidea: Sánchez Wolff, Miguel Angel
4. mahaikidea: Sierra Soto, Juan Carlos
Ordezkoak:
-Ukar Muruzabal, Jesús Angel
-Ustárroz Irizar, Iñaki
-Vera Ballaz, Luis
-Viamonte Ezkurdia, María Rosario
Marrazketa (euskaraz)
Mahaiburua: Silva Calle, Rosa María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sánchez Lafuente, José Ignacio
2. mahaikidea: Txokarro Fernández, Koldobika
3. mahaikidea: Alberdi Aramburu, Enrique
4. mahaikidea: Astiz Montero, Tomas
Ordezkoak:
-Beltran Gallego, Iñaki
-Fagoaga Irurtia, Miren Itziar
-Fernández De Arroyabe Olaortua, Uxue
-Huarte Tohane, María
Ekonomia (euskaraz)
Mahaiburua: Setoain Jaurrieta, Iñaki Gurutz
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Azurmendi Celaya, Juan María
2. mahaikidea: Baylon Ugarte, Jesús
3. mahaikidea: izendatu beharrekoa.
4. mahaikidea: izendatu beharrekoa.
Ordezkoak:
-Samanes Urmeneta, Francisco Javier
-Sánchez Barricarte, María Pilar
-Besada Porto, Felipe
-Cia Prieto, Francisco
Gorputz Hezkuntza (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Prat Osteriz, María Cristina
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ramos Martínez, José Carlos
2. mahaikidea: Ripoll Calvet, Marta
3. mahaikidea: Rubio Calvo, Luis Antonio
4. mahaikidea: Sagues Urra, Salvador
Ordezkoak:
-Saiz Rodríguez, María Soledad
-Salaverri Zaratiegui, Lidia
-San Nicolás Caballero, Ana María
-Soto Saez, Eva
Gorputz Hezkuntza (euskaraz)
Mahaiburua: Taberna Chacartegui, Juan
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Zabala Echebarria, Juan
2. mahaikidea: Zinkunegi Ugaldebere, Ane
3. mahaikidea: Bengoetxea Intxausti, Jon Koldo
4. mahaikidea: Etxepare Garin, Xabier
Ordezkoak:
-Elizalde Lacalle, Ramón
-Elosegi Urteaga, Amaia
-Goñi Herrera, Javier
-Irujo Pérez, Andoni
Filosofia (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Yagüe Cornago, Joaquín
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Prieto Osés, Víctor
2. mahaikidea: Ramos Vicente, María Clara
3. mahaikidea: Roa Ortigosa, Joaquin José
4. mahaikidea: Rueda Estrada, Luis Carlos
Ordezkoak:
-Sáenz Barco, Maite
-Saiz Aranguren, José Angel
-Segura Corretge, María Teresa
-Sola Gutiérrez, José Luis
Filosofia (euskaraz)
Mahaiburua: Aguirre Urteaga, Xabier
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sesma Sánchez, José Luis
2. mahaikidea: Tellechea Tolosa, María José
3. mahaikidea: Uharte Uharte, Amaia
4. mahaikidea: Zarraluqui Bezunartea, María Jerusalen
Ordezkoak:
-Ansa Eceiza, José Luis
-Calvo Mateos, Antonio
-Etxalar Elizaincin, Mikel
-Galdos Manso, Ana
Fisika eta Kimika (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Ros Latienda, María Lourdes
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Reguera Pacios, María Concepción
2. mahaikidea: Remirez De Ganuza López, María Carmen
3. mahaikidea: Sainz Goñi, Ana
4. mahaikidea: San Martín Goicoechea, María Teresa
Ordezkoak:
-Sánchez Rosel, María José
-Sancho Martín, Cesar
-Train Yubero, Javier
-Turrillas Tihista, Santiago
Fisika eta Kimika (euskaraz)
Mahaiburua: Sáenz De Cabezón Salaberria, Juan
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sanzberro Goñi, Miren Gotzone
2. mahaikidea: Zubieta Erquicia, Txaro
3. mahaikidea: Ansa Erice, Pilar
4. mahaikidea: Arrizabalaga Vega, Maitene
Ordezkoak:
-Durana Jimeno, María Eugenia
-Etxeberria Delgado, Amaia
-Gonzalez De Chabarri Iribar, Mariano
-Mangado Urdaniz, Francisco Javier
Lanerako Prestakuntza eta Orientazioa (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Pérez Roncal, María Teresa
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rodrigo Camarero, María Carmen
2. mahaikidea: Romero Rodríguez, Santiago
3. mahaikidea: Sabuqui Labiano, Idoya
4. mahaikidea: Senosiain Unzue, María Elena
Ordezkoak:
-Serra González, Emiliano
-Vallejo Casado, Miguel Angel
-Arraras Armendáriz, Fernando
-Barberena Iriarte, Adela
Frantsesa (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Suescun García, Eugenia
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Puri Gil, Mariano
2. mahaikidea: Robres Miro, María Estrella
3. mahaikidea: Torres Fernández, Mercedes
4. mahaikidea: Vicente Calomarde, Concepción
Ordezkoak:
-Zabalegui Reclusa, María Cruz
-Zabalza Hermoso De Mendoza, María Pilar
-Blanco Iriarte, Javier
-Cárcar Gurpegui, Manuel
Frantsesa (euskaraz)
Mahaiburua: Caro Herrera, Clotilde
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Solis Senar, Gregoria
2. mahaikidea: Villafafila Tejedor, María Belén
3. mahaikidea: Zulaica Amochategui, Itxaso Miren
4. mahaikidea: Arenaza Zabalza, María Bidane
Ordezkoak:
-Indart Elizondo, Marta
-Iriarte Valencia, Ana Isabel
-Lázaro Arcarazo, María Nieves
-Martínez García, Eudosia Mercedes
Geografia eta Historia (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Lasaosa Villanua, Santiago
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Prat Madrazo, María Nieves
2. mahaikidea: Quintana Esparza, Manuel
3. mahaikidea: Recarte Zabalza, Fernando
4. mahaikidea: Rodríguez Alvarez, Miguel José
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Rodríguez Garraza, Javier
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rojo Pinilla, Fernando
2. mahaikidea: Ros Zuasti, Antonio
3. mahaikidea: Rosello Fernández, Sonsoles
4. mahaikidea: Ruano García, Miren Nekane
.3. epaimahaia
Mahaiburua: Porres Azcona, José María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rubio Blanco, Félix Pedro
2. mahaikidea: Sada Arellano, Francisco Javier
3. mahaikidea: Sanz Ovejas, Alfonso
4. mahaikidea: Sola Alayeto, Antonio
Ordezkoak:
-Sola Lasheras, Esteban
-Tamburri Bariain, Pascual Fco. De Asis
-Temiño Solana, Isabel
-Urtasun Echeverria, Julio
-Vela Marin, Isidro
-Vela Pons, María Pilar
-Vinyals Gamez, María Alcazar
-Zabalza Cruchaga, Miguel Angel
-Zafra Molina, Guillermo
-Zubicoa Bayon, José Manuel
-Abad Roger, María Josefa
-Aicua Iriso, Ana María
Geografia eta Historia (euskaraz)
Mahaiburua: Serrano Izco, Rufino Vicente
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sesma Rubio, Francisco Javier
2. mahaikidea: Aldabe Villanueva, Esther
3. mahaikidea: Amezketa Díaz, Jorge
4. mahaikidea: Amigorena Irigoyen, María Jesús
Ordezkoak:
-Aracama Zubelzu, Francisco Ignacio
-Arriola Alzugarai, Ana
-Asenjo Díez, María Asunción
-Beaumont Esandi, Miren Edurne
Ingelesa (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Roldán Murillo, Fco. Javier
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Prieto Pérez, María Isabel
2. mahaikidea: Ramirez Egaña, Alicia
3. mahaikidea: Riesco Rodríguez, María Tomasa
4. mahaikidea: Romero marzo, Emilia
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Sánchez Equiza, Juana
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Santisteban Gárate, Ana Carlota
2. mahaikidea: Santos De Vega, Miguel Angel
3. mahaikidea: Sanz Arozarena, Rosa María
4. mahaikidea: Tejada Muñoz, María Pilar
Ordezkoak:
-Tejada Navas, Agustín
-Trincado Ayensa, Ana Isabel
-Ulibarri Eguiluz, José Luis
-Uriz Ayestarán, María Roncesvalles
-Valles Iriso, María Elena
-Valles Lanas, Luis
-Velasco Echeverria, Natalia
-Villaamil Cabezudo, María Fernanda
Ingelesa (euskaraz)
Mahaiburua: Sesma Sánchez, Ana
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Seminario Errea, Pedro María
2. mahaikidea: Ucar Caminos, María Angeles
3. mahaikidea: Villar Ibáñez, María Jesús
4. mahaikidea: Zenotz Iragi, Victoria
Ordezkoak:
-Alonso Cea, Amaya
-Campo Chacartegui, María Begoña
-Capellan Pérez, Carmen
-Echenique Echenique, Elisa
Gizartean eta komunitatean esku hartzea (euskaraz)
Mahaiburua: Gainza Artázcoz, Ana Berta
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sainz de Murieta García de Galdeano, Susana
2. mahaikidea: Arizaleta Comajuan, Trinidad
3. mahaikidea: Arricibita Legarre, Irene
4. mahaikidea: Delgado Senosiain, Raquel
Ordezkoak:
-Martínez Iturmendi, Juan Carlos
-Tanco Lanas, Jaime
-Zuñiga Urrutia, Víctor Manuel
-Albizu Gabari, Amaia
Latina (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Abascal Gómez, Fernando
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Suarez Campal, Fernando
2. mahaikidea: Zarranz Echarte, María José
3. mahaikidea: Alcalde Pascual, María Rosario
4. mahaikidea: Argomaniz Mendia, María Elena
Ordezkoak:
-Azcarate Iriarte, Francisco Javier
-Carin Buñuel, Angel Daniel
-Ciria Eraso, Pilar
-Iribarren Ballent, Rafael
Latina (euskaraz)
Mahaiburua: Aristu Villanueva, José María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Aramburu Carrera, Edurne
2. mahaikidea: Botello Fernández, Ana Isabel
3. mahaikidea: Delas Villanueva, Susana
4. mahaikidea: Eslava Arce, Fco. Javier
Ordezkoak:
-Goñi Larraya, María Lourdes
-Jurio Vidarte, María Teresa
-Martínez Lasheras, Begoña
-Martínez Senosiain, Josefina
Gaztelania eta Literatura (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Sierra Urzaiz, Francisco José
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rada Gil, Santiago
2. mahaikidea: Reinaldos Sánchez, Juan Carlos
3. mahaikidea: Rosello Fernández, Paloma
4. mahaikidea: Royo Sola, José María
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Romera Gutiérrez, José María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ruiz Alegría, José Antonio
2. mahaikidea: Ruiz Pablo, Antonio
3. mahaikidea: Salas Jimenez, María José
4. mahaikidea: Sánchez Majeroni, María del Carmen
Ordezkoak:
-Sesma Sesma, Juan Manuel
-Tabar Inda, Aurora
-Uriel Ciriza, José Angel
-Urra Montes, Julia
-Valdes Rodríguez, Marta
-Vela Pons, Josefa
-Vergara Echarri, Francisco Javier
-Vidal Bello, María Pilar
Gaztelania eta Literatura (euskaraz)
Mahaiburua: Allue Villanueva, Consolación
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ruiz de Larramendi Beramendi, Ana María Teresa
2. mahaikidea: Sainz Goñi, Elena
3. mahaikidea: Zubiaurre Arrieta, María Antonia
4. mahaikidea: Agudo Arraras, Eva
Ordezkoak:
-Belzunegui Arizmendi, María
-Bermejo López, Margarita
-Brieba Irurzun, María José
-Cervantes Ibáñez, Jorge
Euskal Hizkuntza eta Literatura
Mahaiburua: Sanvicens Gila, Ana María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ugarte Oyarbide, Miren Edurne
2. mahaikidea: Urdiroz Pérez, Juan Miguel
3. mahaikidea: Urroz Llorente, Aranzazu
4. mahaikidea: Zabaleta Zaldua, Xabier
Ordezkoak:
-Zuloaga Aranzabe, Ane Miren
-Ablanedo Larrión, Ane Elixabete
-Aguirre Ceberio, Ana María
-Aleman Carrica, María del Coro
Matematika (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Purroy Sanz, Arturo
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ramos Medrano, Alicia
2. mahaikidea: Ranz Zudaire, Elena
3. mahaikidea: Rueda Alonso, Idoia
4. mahaikidea: Ruiz Antoñanzas, María Del Carmen
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Sada Allo, Manuel
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sabroso Delgado, Carmen
2. mahaikidea: Sáenz Martínez, Miguel Antonio
3. mahaikidea: Sainz Albero, Miguel Angel
4. mahaikidea: Sainz Jarauta, Juan Manuel
Ordezkoak:
-San Juan Rupérez, Jorge
-Sansuan Heredia, Francisco Javier
-Sara Goyen, Martín Sergio
-Sorbet Esnoz, Roncesvalles
-Tirapu Ustárroz, Sebastián
-Tobia Alonso, Jesús Antonio
-Uriz Ron, Luisa María
-Urrutia Lecumberri, José Alberto
Matematika (euskaraz)
Mahaiburua: Ros Arteaga, María Dolores
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rey Bakaikoa, Kepa
2. mahaikidea: Sáez Villanueva, Ana
3. mahaikidea: Suberviola Zuñiga, María Teresa
4. mahaikidea: Tellechea Mayo, Jennie
Ordezkoak:
-Turumbay Izurdiaga, Ana Belén
-Villanueva Urabayen, Bernardo
-Zabaleta Michaus, Alicia
-Zurutuza Zurutuza, Ignacio
Musika (euskaraz)
Mahaiburua: Aldunate Burguete, Iñigo
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Tellechea Tolosa, María Milagros
2. mahaikidea: Urrutia Jiménez, Ignacio Esteban
3. mahaikidea: Zabalo Korta, José Antonio
4. mahaikidea: Cordoba Arrosamena, Amaya
Ordezkoak:
-Domeño Zaro, Amaia
-Estivez Gorostiaga, Aritz
-Gorrotxategi Mitxelena, Pedro
-Royo Abenia, Alberto
Fabrikazio mekanikoaren antolaketa eta proiektuak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Sorbet Mancho, Javier
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Twose Sánchez, Agustín
2. mahaikidea: Zubiate Semberoiz, Javier A.
3. mahaikidea: Aguado de Maeztu, Ramiro Ignacio
4. mahaikidea: Aoiz Armendáriz, Jesús María
Ordezkoak:
-Arraras Noain, Juan Ignacio
-Aspurz Barberena, Nicasio Javier
-Barquero Arbizu, Porfirio
-Benzal de Haro, Antonio
Fabrikazio mekanikoaren antolaketa eta proiektuak (euskaraz)
Mahaiburua: Errandonea Maya, Andoni
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Prim Ustariz, Jesús María
2. mahaikidea: Subizar Garralda, José Antonio
3. mahaikidea: Armendariz Tabar, Eduardo
4. mahaikidea: izendatu beharrekoa.
Ordezkoak:
-Díaz Martínez, Antonio
-Esquíroz Azpilicueta, Francisco Javier
-Flamarique Casanova, Pedro José
-Goicoa Aznárez, Ignacio
Ibilgailuen mantentze-lanen antolaketa eta prozesuak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: García González, José Antonio
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Zamora Larrea, José Javier
2. mahaikidea: Becerril Rodrigo, Francisco Javier
3. mahaikidea: Erdozain Fernández, Jesús María
4. mahaikidea: Fernández Huarriz, Benito
Ordezkoak:
-Palacios Iturricha, José María
-Ibarra Murillo, Martín José
-Iñigo San Gil, José María
-Lana Oyarzun, José Javier
Energia sistemen antolaketa eta proiektuak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Baigorri López, Javier
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Usunariz Madoz, Jesús María
2. mahaikidea: Echavarri Videgain, Manuel María
3. mahaikidea: Hernández Cruz, Miguel Angel
4. mahaikidea: Urzaiz Gorria, Julian
Ordezkoak:
-Zabaleta Bueno, Francisco
-Echalecu Villanueva, Eduardo
-Lazaro Viloche, Juan Pablo
-Musgo Garde, Virgilio
Diagnostiko Klinikoen Prozesuak eta Produktu Ortoprotesikoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Garde Mateo, José Andres
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Barasoain Romeo, Marino José
2. mahaikidea: Campistegui Huici, María Teresa
3. mahaikidea: Fernández Belloso, Julia
4. mahaikidea: Montón Fernández, Javier
Ordezkoak:
-Rodríguez Berzal, María Teresa
-Pascual Cervera, María Leonisa
-Martínez Arevalo, Juan Ramon
-Izendatu beharrekoa
Nekazaritzako ekoizpeneko prozesuak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Iriarte Guembe, José María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ramos Martínez, Francisco Javier
2. mahaikidea: Troya Santamaría, Paloma Natalia
3. mahaikidea: Villafranca Escribano, Alberto
4. mahaikidea: Yabar Yaniz, Sergio
Ordezkoak:
-Labiano Iriarte, Jesús
-Lorda López, Mikel
-Pascual Juaristi, José Javier
-Izendatu beharrekoa
Osasun Prozesuak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Sesma Urzaiz, Fernando
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Pascual Cervera, María Leonisa
2. mahaikidea: Martínez Arevalo, Juan Ramon
3. mahaikidea: Rodríguez Berzal, María Teresa
4. mahaikidea: Pendiente de designación
Ordezkoak:
-Barasoain Romeo, Marino José
-Campistegui Huici, María Teresa
-Fernández Belloso, Julia
-Montón Fernández, Javier
Psikologia eta Pedagogia (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Arteaga Ruiz, Francisco
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Remon Crespo, María Jesús
2. mahaikidea: Roldan Arróniz, Isidra
3. mahaikidea: Ruiz de Temiño Bravo, Isabel
4. mahaikidea: Sagasti Munárriz, María Aránzazu
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Labarta Calvo, Irene
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sánchez Beorlegui, María Jesús
2. mahaikidea: Sanz Larruga, María Jesús
3. mahaikidea: Sucunza Azcona, María Rosario
4. mahaikidea: Toca López de Torre, María Teresa
Ordezkoak:
-Ucar Echague, Teresa
-Ucar Esteban, María José
-Ulzurrun Lardies, Asunción
-Valdelomar Sola, Isabel
-Adrian Torres, Angel
-Aguinaga Ayerra, Gloria
-Alemán Gómez, Nieves
-Alzu Silanes, Natalia
Psikologia eta Pedagogia (euskaraz)
Mahaiburua: Indart Sarratea, Esther
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: San Juan Villafranca, Francisco Javier
2. mahaikidea: Satrústegui Gamboa, Patxi
3. mahaikidea: Senosiain Garatea, Virginia
4. mahaikidea: Tabar Elcano, Esther
Ordezkoak:
-Telleria Ruiz, Koro
-Unanua Goñi, María Asunción
-Urra Mariñelarena, José Ignacio
-Villanueva Liras, José Antonio
Sistema Elektronikoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Anaut Gayarre, José Luis
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sada Enériz, Luis María
2. mahaikidea: Sierra Marrón, Luis
3. mahaikidea: Urra Velasco, Luis Miguel
4. mahaikidea: Alfaro Gil, José María
Ordezkoak:
-Bravo Resano, José Antonio
-Cambra Contin, Tomás
-Castell-Ruiz Casado, José María
-Del Portillo Basterra, Luis Javier
Sistema Elektroteknikoak eta Automatikoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Sola Zabalza, Fernando
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Prego Boente, Marcos Pedro
2. mahaikidea: Sanz Sandua, Mariano Luis
3. mahaikidea: Sarasa Musquiz, Miguel
4. mahaikidea: Sola Aoiz, Angel
Ordezkoak:
-Bustince Beorlegui, Francisco Javier
-García Navarro, José Manuel
-Infante Pérez, Miguel
-Ollo Larrea, Luis
Teknologia (gaztelaniaz)
.1. epaimahaia
Mahaiburua: Ros Latienda, María Paloma
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Salaverri Nieto, Iraida
2. mahaikidea: Tambo Escribano, José Antonio
3. mahaikidea: Tremul Vela, José Luis
4. mahaikidea: Yustes López, María Begoña
.2. epaimahaia
Mahaiburua: Arriazu Agramonte, Alberto
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Zuñiga Urrutia, Tomas Miguel
2. mahaikidea: Alzueta Lizoain, Jesús María
3. mahaikidea: Bandrés Moro, María Cristina
4. mahaikidea: Bermejo Iraizoz, Luis
Ordezkoak:
-Bermejo Zaratiegui, Enrique
-Blanco Villanueva, Santiago
-Carrasco Capilla, José Manuel
-Chueca Ruiz, Francisco Javier
-Cornago Gómez, Ana Isabel
-Estenaga Los Arcos, Fernando
-Etayo Salazar, Javier
-Ferrer Marco, Ana
Teknologia (euskaraz)
Mahaiburua: Uharte Orotz, Patxi
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sánchez Azcona, Isabel
2. mahaikidea: Zabaleta Trecu, José Miguel
3. mahaikidea: Asuabarrena Uranga, José María
4. mahaikidea: Azpíroz Arrizurieta, José Luis
Ordezkoak:
-Cestau Juantorena, Pedro María
-Domeño Zaro, Mikel
-Echamendi Lazaro, Francisco Miguel
-Gaztañaga Egiguren, Luis María
ERANSKINA
II.-Lanbide Heziketako Irakasle Teknikoen Kidegoa
Ekipo Elektronikoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Carrillo Lezaeta, Angel María
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Solano Solano, José Antonio
2. mahaikidea: Arriazu Serrano, Carmelo
3. mahaikidea: Azpilicueta Arróniz, Martín José
4. mahaikidea: Cervera Lecumberri, José Angel
Ordezkoak:
-Ciria Fadrique, Juan Carlos
-Fernández Guembe, Luis Miguel
-Ijurco Saralegui, Unai
-López Carballeda, Alfredo
Arotz-lanak eta altzariak egin eta instalatzea (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Urtasun Urdániz, José Angel
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Roncal Los Arcos, Alfonso Carlos
2. mahaikidea: De La Varga Alvarez, Carlos
3. mahaikidea: Erro Ibero, Alfonso Javier
4. mahaikidea: Garísoain Lerendegui, Francisco Javier
Ordezkoak:
-Lasheras Martínez, Pedro
-López Blanco, Alfredo
-Masa Rodríguez, José Marcial
-Orayen Insausti, Joaquín
Instalazio Elektroteknikoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Troyas Irigaray, Carlos
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Santesteban Iturri, José Luis
2. mahaikidea: Sanz Induráin, Jaime
3. mahaikidea: Serrano Quintana, Francisco José
4. mahaikidea: Villanueva Martínez, Luis Javier
Ordezkoak:
-Azcona Sáinz, José Alberto
-Aznar Barrio, Angel María
-Barrios Dominguez, Santos
-Belloso Arriete, José Manuel
Makinen Mekanizazioa eta Mantentze-lanak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: San Miguel Mindeguia, Alberto
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: San Román Romarategui, Pablo
2. mahaikidea: Sanz Malumbres, José Manuel
3. mahaikidea: Sarasa Mariñelarena, Rosalio
4. mahaikidea: Sesma Valles, Pedro Joaquín
Ordezkoak:
-Tolosana Corvinos, Joaquín
-Unsion Pabolleta, Félix
-Urabayen Ijurco, Luis Fernando
-Urbitarte Cabrera, Ignacio
Elikagaien elaborazioko lanak eta ekipoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Lerga Abete, Víctor Manuel
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Gorricho García, José Luis
2. mahaikidea: Jordan Aniz, Miguel Angel
3. mahaikidea: López Elduayen, Javier
4. mahaikidea: Rey Baztán, Margarita
Ordezkoak:
-Zabaleta Jurio, María Camino
-Miqueo Arraras, José Joaquin
-Izendatu beharrekoa
-Izendatu beharrekoa
Nekazaritzako ekoizpeneko lanak eta ekipoak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Ureta Prado, Jesús Antonio
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Vergara Larraya, Javier Ignacio
2. mahaikidea: Bordonaba Fortuño, José Antonio
3. mahaikidea: Cordon Moreno, Fernando
4. mahaikidea: Eraña Maiztegui, Carlos
Ordezkoak:
-Gonzaga Velez, María Carmen
-López Pardo, Hilario
-Munilla Arriezu, José Luis
-Niño Villahoz, Florencio
Diagnostiko kliniko eta ortoprotesikoen prozedurak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Estarriaga Anso, Jacinto
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sada Ezcurra, Ricardo
2. mahaikidea: Iriarte Valencia, Francisco Javier
3. mahaikidea: Bermejo Garde, Ana Isabel
4. mahaikidea: Uriz Baztán, Francisco
Ordezkoak:
-Urbina Moreno, María Teresa
-Otaola Gurpide, Inmaculada
-Izendatu beharrekoa
-Izendatu beharrekoa
Osasun eta laguntza prozedurak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Monterrubio Ariznabarreta, Esther
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Urbina Moreno, María Teresa
2. mahaikidea: Otaola Gurpide, Inmaculada
3. mahaikidea: izendatu beharrekoa
4. mahaikidea: izendatu beharrekoa
Ordezkoak:
-Sada Ezcurra, Ricardo
-Iriarte Valencia, Francisco Javier
-Bermejo Garde, Ana Isabel
-Uriz Baztán, Francisco
Administrazio Kudeaketako Prozesuak (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Sorbet Esnoz, Isabel Eugenia
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Ruiz Cristobal, Ana
2. mahaikidea: Sanz Sandua, José Antonio
3. mahaikidea: Satrústegui Sáez, José Antonio
4. mahaikidea: Serrano Guillermo, Isabel
Ordezkoak:
-Aguirre Santolaya, Olga
-Caballero Deogracias, Juana María
-Cerron Barreneche, Carmen
-Cruz Moreno, Magdalena
Administrazio Kudeaketako Prozesuak (euskaraz)
Mahaiburua: Ariztegui Etxepeteleku, María Teresa
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Portillo Chocarro, Delia
2. mahaikidea: Unamuno Arrizabalaga, Miren Mirari
3. mahaikidea: izendatu beharrekoa
4. mahaikidea: izendatu beharrekoa
Ordezkoak:
-García Carcamo, José Alberto
-Herrero Mata, Marta
-López Valseca, Ana María Olga
-Moneo García, Lourdes
Soldadura (gaztelaniaz)
Mahaiburua: Tirapu Goñi, Juan Martín
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Sanz Moso, Santiago
2. mahaikidea: Tiscar Peña, José Manuel
3. mahaikidea: Urbeltz Segura, Eduardo
4. mahaikidea: Cia Larráyoz, Jesús María
Ordezkoak:
-González Hinojar, José Ramon
-Itoiz Irigaray, Miguel Alfonso
-Ortega Rodríguez, Jesús María
-Ortiz Eguizabal, Koldo
ERANSKINA
III.-Hizkuntza Eskola Ofizialetako Irakasleen Kidegoa
Frantsesa (HEO)
Mahaiburua: Fernández Alcalde, Francisco
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rodríguez Almingol, Javier
2. mahaikidea: Zabalegui Reclusa, María Cruz
3. mahaikidea: Castillo Sanzol, Natalia
4. mahaikidea: Galan Camarena, Rosario
Ordezkoak:
-Huarte Zabaleta, María Milagrosa
-Lange Herbette, Dominique
-López González, Yolanda
-Oses Larumbe, Teresa
Ingelesa (HEO)
Mahaiburua: Santed Hernando, María Pilar
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: Rush Colm, Francis
2. mahaikidea: Sánchez Fernández, Aurelia
3. mahaikidea: Zapata Mutilva, María Coro Nuria
4. mahaikidea: Avila Calzada, Marta Beatriz
Ordezkoak:
-Azlor Artieda, Nadine
-Blat Casanova, Herminia
-Cogolludo Díaz, Juan José
-Fernández Echavarria, Cristina
Italiera (HEO)
Mahaiburua: Jurío Marín, Jesús
Ordezko mahaiburua: Giza Baliabideen Zerbitzuak izendatu beharrekoa, hala behar bada.
1. mahaikidea: izendatu beharrekoa
2. mahaikidea: izendatu beharrekoa
3. mahaikidea: izendatu beharrekoa
4. mahaikidea: izendatu beharrekoa
Ordezkoak:
-Izendatu beharrekoa
-Izendatu beharrekoa
-Izendatu beharrekoa
-Izendatu beharrekoa
Iragarkiaren kodea: F0806721
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50