II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
ESTERIBAR
Udalean administrari laguntzaileen bi lanpostu betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda
2008ko urtarrileko 26/08 Ebazpenaren bidez, Esteribarko Udalean administrari laguntzaile izateko bi lanpostu betetzeko deialdiaren 4.1 arauan ezarritakoari jarraikiz, argitara ematen da onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda.
Ebatzi dut:
1. Izangai onartu eta baztertuen zerrenda onestea
Onartuak:
ADRIAN URIZ, KONTXI
AINCIBURU IRIBARREN, AMAYA
ALBILLOS MELGOSA, MARIA TERESA
ALDAVE SEVINE, MARIA UJUE
ALEGRE PEREZ DE CIRIZA, ELENA
ALVAREZ ITURRI, ALICIA
ALVAREZ LACAYO, RICARDO XAVIER
AMILIBIA SALGADO, JOSE
ANCIZU MARTINEZ, MARIA ELENA
ARANA POZO, MARIA PILAR
AROCENA MARTINEZ DE IRUJO, MARIA MARTA
ARRAIZA LARREA, MARIA BEGOÑA
ASIO SALVADOR, SILVIA
ASTIGARRAGA ARANCIBIA DEL PUERTO, M.ª CRISTINA
AZPARREN LOPEZ, MIKEL
AZPIROZ RAZQUIN, MAITE
BARBARIN MAZO, NORA
BARBERENA BIURRARENA, ISABEL ANGELES
BARBERIA AZPIROZ, MAITE
BAYONA BAQUEDANO, ISABEL MARIA
BELLOSO MARTINEZ, MARIA ANGELES
BELZARENA CANTERO, RAQUEL
BEORLEGUI IRAGUI, SARAY
BIURRARENA ZUGARRAMURDI, SAIOA
CAMINOS LOPEZ, MARIA JOSE
CHALER BLASCO, FRANCISCO JAVIER
CRESPO MONTES, EDURNE
DIAZ ECHAVARRI, MAITE
DIAZ SANTOS, RAQUEL
DOMINGUEZ BASTERRA, SUSANA
ELIA SANCHEZ, MONICA
ERRO GARRALDA, PEDRO JAVIER
ERVITI ILUNDAIN, ALVARO
ESPELOSIN MUGICA, IVAN
ESTEVEZ LARRAYOZ, JOSE LUIS
FRESNEDO CANO, MARIA LOURDES
GARATE BEAUMONT, MARIA DEL CORO
GARATE BEAUMONT, MARIA JOSE
GARATE BEAUMONT, MIREN JOSUNE
GARDE LARREA, ELOISA
GIL CHURIO, MARIA DE UXUA
GOICOECHEA HUALDE, ANA MARIA
GONZALEZ JIMENEZ, SANTIAGO
GRADY, ANTHONY
GURBINDO SEMINARIO, OLGA
GURUCHAGA ALVARO, MARIA JESUS
HUARTE MUEZ, ANDREA
IBAÑEZ ALBERDI, GOIZANE
IBAÑEZ AZQUETA, MARIA NIEVES
ILUNDAIN ILUNDAIN, BEATRIZ
IRIARTE MADURGA, ANA ISABEL
IRIBERRI PASCUAL, MARIA YOLANDA
ITURRI MALON, MARTA RAQUEL
IZCUE ISTURIZ, ARANTZA
JIMENEZ ADANEZ, JOSE ANTONIO
JIMENEZ COLAS, JAIONE
LACABE MORENO, CARLOS JAVIER
LAINEZ LOPEZ, MARTA
LASA USTARIZ, SUSANA
LIBERAL LIZOAIN, ELENA
LIZARRAGA ECHECOLENEA, ANA ISABEL
LIZASO ZALBA, MARIA JOSE
LOREA SARRAGÜETA, BEGOÑA
MAIZTEGUI ARRUE, CARLOS
MANGADO GONZALEZ, ARGILOA
MARTIN SAN MARTIN, IÑAKI
MARTINEZ MARTIN, MARIA JOSE
MARTINEZ MARTIN, ROSA MARIA
MARTINEZ-GARCIRIAIN SARRIES, M.ª MONTSERRAT
MATE FERNANDEZ, RAQUEL
MATEOS MARTINEZ, MARIA AURORA
MECA SAN MARTIN, MARIA ARANZAZU
MONTIEL HUARTE, ANGELES ROSARIO
MORENO MACUSO, NATALIA
MUNARRIZ AUZQUI, JAIONE
MURILLO IRAGUI, ARANTZA
OLAECHEA OTERMIN, MARIA
OLONDRIZ HUARTE, MARIA DEL CARMEN
ORONOZ ZUBILLAGA, MARIA EDURNE
OROZ LEGAL, JUAN IGNACIO
OSCOZ JAUREGUI, ITXASO
OTAZU OJER, IÑIGO
PEDROARENA RETEGUI, MIREN EDURNE
PEREDA PEREZ, EVA MARIA
QUINTAS URDANOZ, ALBERTO
RESANO ASIN, PETRA MARIA
RIPA EUGUI, MARIA NATIVIDAD
RODRIGUEZ MARTINEZ, ERNESTO
ROPERO VIEDMA, JENIFER
SANCHEZ GONZALEZ, DAVID
SANGALO BLANCO, RUTH
SARASIBAR GOÑI, MIKEL ANDONI
SERRANO MAMAJON, MARIA LUISA PALOMA
SERVIAN GONZALEZ, EVA MARIA
SILVESTRE ORDUÑA, MARIA TERESA
TELLETXEA GALDUROTZ, ARANTXA
TURUMBAY IZURDIAGA, PABLO
TURUMBAY ZALACAIN, MARIA
URIO RAMIREZ, MARIA JOSE
URIZ RUIZ DE LARRINAGA, SANDRA
VILLANUEVA ROLDAN, SILVIA
YORK CAMPOS, ADELINA
ZABALETA ARANGUREN, ESTHER
ZORROZA HUARTE, MARIA PILAR
ZUBIKOA MIGUEL, JORGE
ZUGARRONDO MARTINEZ, LAURA
ZUNZARREN BERRADE, ALFONSO JAVIER
Baztertuak:
YOLDI ONECA, AINARA, eskatutako dokumentazioa ez aurkezteagatik.
UGALDE GARCIA, AMAYA, eskatutako dokumentazioa ez aurkezteagatik.
GONZALEZ BLANCA, eskatutako dokumentazioa ez aurkezteagatik.
2) Izangai baztertuek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratzen denetik, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, zuzenketak egiteko.
Esteribarren, 2008ko urtarrilaren 21ean.-Alkatea, Francisco Javier Borda Garde.
Iragarkiaren kodea: L0801465