II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
ARANGUREN
Deialdia, lorezain izateko hiru lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda
Orkoiengo Udaleko alkate udalburuak, 2008ko urtarrilaren 29an, honako ebazpen hau eman zuen:
Lorezain izateko hiru lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdiko 4.3 oinarrian xedatutakoari jarraikiz, honako hau ebatzi dut:
1. Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
ADRIAN MORENO, VICTOR
AGUERRI LAHOZ, MIKEL
ANABITARTE CORRES, ITSASO
ANDRADE GARCIA, MERCEDES
ANDRESENA JUANCORENA, ROSA MARIA
ARAIZ OTEIZA, GONZALO
ARAMENDIA ARINA, UNAI
ARGANDOÑA LARRAINZAR, ALFONSO CARLOS
ARIN ARIZNABARRETA, EDER
ARIZNABARRETA BERGARECHE, IKER
ARRAZTOA ECHENIQUE, JOKIN
ARTEAGA ERRO, TABEREA
AZCONA VITERI, CARLOS
BARBARIN GARRAZA, ANA ISABEL
BARRIOLA EZCURRA, JUAN
BEHERENDT BAZTAN, UNAI
BELASCOAIN EQUISOA, JOSU
BELOQUI LARRAÑETA, ALFONSO
BERASAIN ELOLA, FRANCISCO JAVIER
BEREAU OCAÑA, MARIA JOSEFA
BERROGUI CIORDIA, FRANCISCO JAVIER
BORDA OIZ, EDUARDO
CALVO PURROY, JOSE FELIX
CASTRO SANCHEZ, ISABEL ROSA
CHAPAR APEZARENA, ANGEL MARIA
CHURIO ARRIETA, EDURNE
DEPROST STEPHANE, ALAIN
DIAZ ARRANZ, ELENA
DIAZ PIÑAR, XABIER
DISENOWSKI MARION, STEFANIE
ECHEVERRIA ICHASO, OSCAR
EKISOAIN TORRECILLA, JOSEBA
ELVIRA DATO, CARLOS
ESPARZA REMON, DANIEL
ESQUISABEL GOÑI, JESUS MARIA
ETXEBERRIA OCAÑA, RAKEL
EZPELETA GAGO, UXUE
FELIU MARTINEZ, NURIA
FERNANDEZ REBOLE, MARTA
FILLAT OIZ, MIKEL
FONTAN CHAVARRI, RAUL
GARCES ARANAZ, ARITZ
GARCIA MENDIVIL, CESAR
GARCIA RODRIGUEZ, IVAN MANUEL
GARRUES LOIZU, FERMIN XABIER
GAZTELU GARDE, ARITZ
GOENAGA SARASOLA, GORKA
GONZALEZ PLUMED, RUTH
GONZALEZ ZAZPE, IÑIGO
GOÑI BELOQUI, FRANCISCO JAVIER
GOYENA RATON, DENIS
GUERRERO ALZORRIZ, DAVID
HERRERO PELETERO, MARIA PILAR
HUICI BAZTARRICA, ESTEBAN
INDA SANTANDER, SERGIO
IRIARTE UTERGA, JAVIER
IRURZUN GORENA, JAVIER JOSE
IRURZUN JUANCO, JESUS ENRIQUE
IZURDIAGA OSINAGA, JESUS MARIA
JAUREGUI SANCHEZ, MARIA JUSTA
JURIKO MORENO, KRISTINA
LAINEZ AGUIRRE, OSCAR
LAMPREAVE JUANBELTZ, IÑAKI
LANDA ARCHANCO, EÑAUT
LARREA TURRILLAS, OSCAR
LATASA APEZTEGUIA, CARLOS
LAZCANO ELIZONDO, EDURNE
LAZCANO ROMERO, JOSOE MARIA
LOPEZ GOÑI, JESUS MARIA
LORENTE OROZ, MIRIAN
LOZANO RASINES, JOSE MIGUEL
MARQUEZ CANO, INMACULADA
MARTIN GARIJO, BEATRIZ
MARTINEZ-PANTOJA MARKOTEGI, AMAIA
MEZQUIRIZ OROZ, SILVIA
MONTIEL ARTOZKI, FERNANDO
MURILLO SALAMANCA, AMAIA
MURO BOBADILLA, MARIO
OCTAVIO MARTINICORENA, DIEGO JAVIER
OREJA RETA MIGUEL, ANGEL
PASCAL GARCES, ROBERTO
PASCUAL CALVO, MIGUEL
PASCUAL PEREZ, FRANCISCO JAVIER
PEREZ ARETA, JON
PEREZ UBANI, GAIZKA
PLA GALINDO, IBAI
POLO INDURAIN, IÑIGO
RAMIREZ TELLEZ, ANTONIO
RAMOS FERNANDEZ, OLGA ESTHER
REDIN MARTINEZ, MIKEL XABIER
RIERO MARTINEZ, JUAN JOSE
RIVIERE MANAIG
RODRIGUEZ PALACIOS, JOSE RAUL
ROLDAN IRIBERTEGUI, LOURDES
RUIZ BARBARIN, MARIA JESUS
SAN MARTIN BOJ, MIKEL
SANCHEZ ECHEVERRIA, RUBEN
SARRIAS ECHEVERRIA, MARIA ARANZAZU
SERRANO GIJON, JUAN PEDRO
SUESCUN MUZAS, JAVIER
TORRADO MANDADO, LUIS
ULLATE MARTINEZ, JOSE JAVIER
UNZUE PATERNAIN, JESUS MARIA
VAZQUEZ LARRAN, JESUS
VIANA RUIZ, AINHOA
VILLANUEVA COMPAINS, IOSU
VILLORIA CASTEJON, YOVANI
ZABALZA ERICE, PABLO
ZABALZA VIZCAY, IRANZU
ZALBA IBAÑEZ, BLANCA
ZALBA IBAÑEZ, MARIA SOLEDAD
ZALBA MAQUIRRIAIN, JAVIER IGNACIO
ZENOTZ ALDABE, SANTOS
Baztertuak:
LARUMBE BURGUETE, JAVIER: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
PEREZ CARLOS, ROBERTO: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
UBAU GALARZA, JOSE IGNACIO: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
VALVERDE CID, ASIER: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
2. Oposizioaren lehen ariketako probak martxoaren 7an eginen dira, hamarretan, Urrutiko Hezkuntzarako Unibertsitate Nazionalean (UNED), Sadarko errepidea, z.g.
Mutiloabeitin, 2008ko urtarrilaren 29an.-Alkatea, Manuel Romero Pardo.
Iragarkiaren kodea: L0801447