II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
ARANGUREN
Deialdia, udal instalazioetako mantentze lanetako bortz lanpostu oposizio bidez betetzeko. Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda
Orkoiengo Udaleko alkate udalburuak, 2008ko urtarrilaren 29an, honako ebazpen hau eman zuen:
Udal instalazioetako mantentze lanetako bortz lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdiko 4.3 oinarrian xedatutakoari jarraikiz, honako hau ebatzi dut:
1. Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
ADRIAN LEZANO, IÑIGO
AGUERRI LAHOZ, MIKEL
ALASTUEY GARDE, JOSE MARIA
ALDAYA GOÑI, JOSE ANTONIO
ALONSO ASTONDOA, FERMIN
ALONSO SANTAMARIA, JESUS MARIA
ANDRES GARCIA, JAVIER
ANDUEZA LOPEZ DE GUEREÑO, JOSE IGNACIO
ARANGUREN LESACA, IVAN
ARISTEGUI ELCANO, IÑIGO
ARTAJO SANCHEZ, ARITZ
AZCONA IRURZUN, URTZI
AZNAR ARMENDARIZ, MANUEL MARIA
BALEZTENA GOÑI, ARKAITZ
BALLANO FERNANDEZ, IBAI BEÑAT
BALLESTEROS FERNANDEZ, PATXI
BARBARIN GARRAZA, ANA ISABEL
BARBARIN LUCIA, LUIS FERNANDO
BARBERA BUSTAMANTE, FRANCISCO DE ASIS
BARINAGA ADRIAN, OSCAR
BATSON VASQUEZ, MARJORY ELISABETH
BEORLEGUI IRIGOYEN, IÑAKI
BEREAU OCAÑA, MARIA JOSEFA
BERIAIN SANCHEZ, DANIEL
BERROGUI CIORDIA, FRANCISCO JAVIER
BRUTON ESPARZA, ALEXANDER CHRISTOPHER
BUJANDA AZCONA, JOSE LUIS
CALVERA ANDREU, FERNANDO
CASADO PALOMAR, PEDRO
CASAL CHILLON, LOLA
CHAMORRO ARANZADI, JAVIER PABLO
CHAPAR APEZARENA, ANGEL MARIA
CHOCARRO GUTIERREZ, OSCAR
CHUECA GALARZA, MARIA VICTORIA
CIAURRIZ MARCO, XABIER
CIGANDA GORRAIZ, FRANCISCO JAVIER
CIGANDA SALINAS, MIGUEL JAVIER
COMPAINS ARANGUREN, CARLOS
CUADRADO REVUELTA, FRANCISCO JAVIER
DELAS AIZCORBE, FRANCISCO JAVIER
DEPROST STEPHANE, ALAIN
DIEGO DIEZ, CARLOS
DIEZ FRAILE, FERMIN
ECHARRI ASTIZ, FERNANDO
ECHARRI GORRIZ, MARIA DOLORES
ECHEVERRIA CORONADO, PEDRO JOSE
EGEA CASTAN, FRANCISCO JAVIER
EQUISOAIN GORRIZ, JOSE MARIA
EQUIZA ELIAS, JOSU
ERROTABEREA PACHA, SERGIO
ESPARZA REMON, JESUS
ESQUIROZ ECHEVERRIA, IÑAKI
ESQUISABEL GOÑI, JESUS MARIA
ESTEBAN HERNANDEZ, MARIA CARMEN
ESTEVEZ LARRAYOZ, JOSE LUIS
EZCURRA LEONET, CARLOS
FERNANDES BILBER, ILIDIO JACINTO
FERNANDEZ GARCES, ARTURO
FERNANDEZ ILLANA, FERMIN
GALDOS LAFUENTE, JAIONE
GALERA CENTENO, JOSE LUIS
GALLEGO GALLEGO, EUGENIO
GAMEZ IDOATE, IÑAKI
GARBAYO PIUDO, JULIO
GARCIA BLANCO, YOLANDA
GARCIA CASTELL, IKER
GARCIA MENDIVIL, DARIO
GARCIA RODRIGUEZ, IVAN MANUEL
GARCIA SAN EMETERIO, JUAN MANUEL
GARCIA VICENTE, FERMIN
GARRIZ GARRIZ, MIGUEL ANGEL
GOLDARAZ IRISARRI, FRANCISO JAVIER
GONZALEZ LEON, ALBERTO
GONZALEZ VAZQUEZ, GUSTAVO ALBERTO
GONZALEZ ZAZPE, ALEJANDRO
GONZALEZ ZAZPE, IÑIGO
GOÑI DEL RIO, AITOR
GORRAIZ GUINEA, MIGUEL JAVIER
GOYENECHE GOLDARACENA, JON
GRACIA GARDE, JAVIER
GUIJARRO BEAMONT, ISMAEL
GURPEGI ARTIKA, ENEKO
HERMOSO DE MENDOZA, IÑIGO JOSE MARIA
HERNANDEZ DIEZ DE ULZURRUN, CESAR
HERRERA SEÑAS, DAVID
HUALDE GARCIA, OSCAR
HUALDE SAMPER, JOSE IGNACIO
HUARTE ARREGUI, PEDRO JOAQUIN
HUARTE ARZOZ, ANGEL MARIA
HUESO LOS ARCOS, MIGUEL
HUICI BAZTARRICA, ESTEBAN
IBARROLA SALAS, INOCENCIO
INDURAIN JIMENEZ, FELIX
IÑIGO SOLA, MAXIMO
IRIARTE UTERGA, JAVIER
IRURZUN JUANCO, JESUS ENRIQUE
ITURMENDI IBAÑEZ, VICTORINO
IZCUE MARISCAL, GUILLERMO
JARDON MARTIN, VICTOR
JAUREGUI MARTINEZ DE MORENTIN, ALBERTO
JIMENEZ HERVAS, ANDONI
LABAIEN GOIKOETXEA, XABIER
LACUNZA HERNANDEZ, IGOR
LAINEZ AGUIRRE, OSCAR
LARRETA ZIRITZA, ALFREDO
LASHERAS FERNANDEZ, EDUARDO
LATASA APEZTEGUIA, CARLOS
LEGARRA MONREAL, MIKEL
LERIN SANCHEZ, IGNACIO
LEYUN ALMARCEGUI, IÑIGO
LIAÑO SOLA, ARMANDO
LOPEZ ORTEGA, JESUS
LOPEZ PEREZ DE URABAYEN, ALBERTO
MACAYA AZNAR, SANTIAGO
MAHUGO MONTES, MIGUEL ANGEL
MARCOS IZAL, JOSEBA
MARTINEZ LARREA, CRISTOBAL MANUEL
MARTINEZ MARTINEZ, CARLOS
MARTURET ILUNDAIN, PABLO
MENDEZ VILLANUEVA, JOSE FELIX
MENDIA VILLANUEVA, FELIX JAVIER
MEZQUIRIZ OROZ, SILVIA
MILAGRO FERNANADEZ, JORGE
MIRANDA MORENTIN, FRANCISCO MANUEL
MONREAL SAENZ, IÑIGO
MONTAÑES ALSASUA, JOSE ANTONIO
MONTES CALSO, BEGOÑA
MONTIEL ARTOZKI, FERNANDO
MONTILLA LARRIQUETA, JAIME
MONTOSA SANCHEZ, MIGUEL ANGEL
MORENO PARRAGA, JESUS MATEO
MORENO TORRADO, JORGE FABIAN
MUÑIZ AGUIRREURRETA, IOKIN
MURUZABAL MUÑOZ, ALFREDO
NAVASCUES IRUJO, JUAN LUIS
NEVADO SUAREZ, ALFONSO
NICUESA MARTINEZ, JAVIER
NOGUERA ASIAIN, FERNANDO ESTANISLAO
NUIN MORENO, ESTEBAN
OLLETA LACUNZA, MAITE
OLORIZ AMATRIAIN, JESUS
ORDOÑEZ LOPEZ, DIEGO
ORTEGA ARRAZTOA, MIKEL
ORTEGA GOMEZ, JAVIER
ORTIZ ARECHAGA, RAMON ADOLFO
OSES BARANDALLA, HECTOR JAVIER
OSETE ARDANAZ, JOKIN
OTAZU OJER, IÑIGO
OTONDO BIKONDOA, GORKA
OYAREGUI ARRIADA,. JESUS
PASCAL GARCES, ROBERTO
PASCUAL IRIARTE, JOSU
PASCUAL PEREZ, FRANCISCO JAVIER
PELAEZ LOPEZ, JUAN MANUEL
PELETERO CALVO, JAVIER
PEREZ BEROIZ, PABLO
PEREZ MILAGRO, ENEKO
PEREZ OLIVAN, PILAR
PITILLAS MARTINEZ, PATXI
RAMIREZ TELLEZ, ANTONIO
REDIN MARTINEZ, MIKEL XABIER
REY CRESPO, JESUS
REY URMENETA, XABIER
RIPODAS GARCIA, IÑIGO
RIPODAS JAURRIETA, OSCAR
RODRIGUEZ ARIZCUREN, JOSE RAMON
RODRIGUEZ AVILA, CARLOS
RODRIGUEZ PALACIOS, JOSE RAUL
ROMERO LARA, JOSE
ROMERO MERINO, PABLO
ROMERO PEREZ, LAURA
ROS IRIGOYEN, SERGIO
SAGARDOY URRUTIA, JOSE IGNACIO
SAGASTIBELZA IGOA, BAUTISTA
SALDAÑA MARIEZCURRENA, EDUARDO
SALVATIERRA DIAZ, DANIEL
SALVOCH ARNEDO, LUIS MIGUEL
SAN MARTIN OSES, PABLO
SANCHEZ IRISO, JESUS
SANTESTEBAN PUY, FIDEL
SANZ MORALES, JUAN RAMON
SANZ MORALES, MIGUEL ANGEL
SARAGÜETA ESARTE, FRANCISCO
SARASIBAR GOÑI, MIKEL
SARRIAS ECHEVERRIA, MARIA ARANZAZU
SENOSIAIN ETAYO, JOSE MARIA
SERRAT CEA, EDURNE
SERRAT CEA, JOSE
SEVIÑE LECEAGA, ALBERTO IGNACIO
SOLA ESTEBAN, AITOR
SORBET SANCHEZ, FRANCISCO JAVIER
SOTO DIAZ, SERGIO
TELLECHEA GARCIA, MIKEL
TOFIÑO ALBA, OSCAR
TRILLO NAVARRETE, JOSE MARIA
ULLATE MARTINEZ, JOSE JAVIER
URRUTIA MANDACEN, JESUS MARIA
USANOS GUILLOMIA, MARIA EUGENIA
VALENTIN VELAZ, ROBERTO
VAZQUEZ AMAYA, RAUL
VELA FERNANDEZ, VICTOR
VIDARTE YOLDI, JOSE MANUEL
VILLANUEVA COMPAINS, JOSU
YABEN HUALDE MIGUEL, ANGEL
ZABALEGUI GOICOECHEA, FRANCISCO JOSE
ZABALZA DAVID, MIKEL
ZABALZA ERICE, PABLO
ZABALZA SALDISE, FRANCISO JULIAN
ZABALZA VIZCAY, ALFREDO
ZALACAIN MEZQUITA, JESUS MARIA
ZAPATA EZCURRA, URKO
ZARANTON VICENTE, JESUS MARIA
ZARRALUQUI BEZUNARTEA, JAVIER
ZUGASTI AZCONA, JESUS JAVIER
Baztertuak:
LOPEZ ZUBIKARAI, PABLO: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
PAMBI DIAZ BERTO, RAMON: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
ZABALZA DE ESTEBAN, BEGOÑA: Eskola Graduatua edo Lehen Mailako Lanbide Heziketako titulua falta du.
2. Oposizioaren lehen ariketako probak martxoaren 7an eginen dira, hamarretan, Urrutiko Hezkuntzarako Unibertsitate Nazionalean (UNED), Sadarko errepidea, z.g.
Mutiloabeitin, 2008ko urtarrilaren 29an.-Alkatea, Manuel Romero Pardo.
Iragarkiaren kodea: L0801446