II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Eskaintza Publikoa, oposizioak eta lehiaketak
UHARTE
Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onetsirik, zerbitzu anitzetako enplegatu izateko bi lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian
Uharteko Udalak, 2005eko abuztuaren 25eko osoko bilkuran, zerbitzu anitzetako enplegatu izateko bi lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zuen.
Deialdi hori 2005eko 122. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen, urriaren 12an.
Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrendaren kontrako erreklamazioak aurkezteko epea bukatu denez (zerrenda 2006ko 26. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen, martxoaren 1ean), bidezko da izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea, eranskinean heldu dena, epaimahaiko kideak izendatzea eta oposizioaldia hasteko eguna finkatzea.
_Epaimahaiko kideak:
Mahaiburua: Amparo Miqueleiz Arrarás andrea.
Kideak: Antonio Hernaez Iribarren jauna.
Cristóbal Martínez Larrea jauna.
María Isabel Etxeberría Lakuntza andrea.
Idazkaria: Miren Sanz de Galdeano Martínez de Albéniz andrea.
_Oposizioaldia hasteko tokia, eguna eta ordua:
Tokia: Iruña, "Bideko Ama Birjina" Institutua.
Eguna: 2006ko ekainaren 5a.
Ordua: goizeko hamarrak.
Uharten, 2006eko maiatzaren 4an._Alkatea, Amparo Miqueleiz Arrarás.
ERANSKINA
Onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
Onartuak:
ALBENIZ MARTIARENA, JESUS
ALBENIZ MARTIARENA, SANTIAGO
ALONSO ASTONDOA, FERMIN
ALONSO GORRITI, ALBERTO
ALONSO SANTAMARIA, JESUS
ANTA MORAN, PILAR
APESTEGUIA MARTINEZ DE LIZARRONDO, ASIER
ARJONA SUCUNZA, MIGUEL
ARAIZ OTEIZA, GONZALO
ARRECHEA MARITORENA, ALEJANDRO
AZCONA MORENTIN, FERMIN
BARBERENA ERRO, EDUARDO
BERENGUER SANTOS, FRANCISCO JAVIER
BERNAL MUÑOZ, ANTONIO
BERNALDO DE QUIROS MORALES, ANGEL MARIA
BERROGUI CIORDIA, FRANCISCO JAVIER
BURUSCO SANCHEZ, ENEKO
CARABIA NUIN, PEDRO
DEVESA LOPEZ, FRANCISCO JAVIER
DIAZ PIÑAR, XABIER
ERRO BEORLEGUI, DAVID
ESPINAL TELLECHEA, SANTIAGO
ETAYO FLORES, JOSE ANTONIO
FERNANDEZ BERMEJO, MIGUEL ANGEL
FERNANDEZ GARCES, ARTURO
GAMBRA URIZ, IÑIGO
GARCIA MENDIVIL, CESAR
GOÑI VERGARA, JUAN IGNACIO
HERNANDEZ ARANAZ, MARIA PILAR
HUARTE BRONTE, ALFONSO
IRURZUN JUANCO, JESUS ENRIQUE
ITURBIDE IRURZUN, JAVIER
JAVERRI FERNANDEZ, PEDRO
JIMENEZ HERVAS, ANDONI
JUANCO GOÑI, ISAAC
JURADO TORVISCO, IÑIGO
LARA ECHECHIPIA, VALENTIN
LARREA TURRILLAS, OSCAR
LARRETA ZIRIZA, ALFREDO
LATASA APEZTEGUIA, CARLOS
LOPEZ BARBERO, ALFONSO
MARTINEZ DE MORENTIN ALONSO, RUBEN
MENDEZ VILLANUEVA, JOSE FELIX
MINA ZAPATA, JOSE JOAQUIN
MORENO MACUSO, JOSE JAVIER
MUNARRIZ CORERA, RICARDO
MURUGARREN SUESCUN, YOLANDA
MURU RUBIO, ALBERTO SANTIAGO
NIETO CHAMIZO, JOSE ANTONIO
NIETO GOROSTIDI, FRANCISCO JOSE
NOGUERA ASIAIN, FERNANDO
OLORIZ AMATRIAIN, JESUS MARIA
ORTIZ ARECHAGA RAMON, ADOLFO
ORZANCO OJER, ALFONSO CARLOS
PARDO RETA, ESTHER
REDIN MARTINEZ, MIKEL XABIER
SAN MARTIN VELAZ, CESAR CRUZ
SANCHEZ GARCIA, SERGIO
SENOSIAIN FERNANDEZ, JAVIER
SOBREVILLA TORRECILLA, CARLOS
TORRES BEROIZ, CARLOS
UNZUE IZURDIAGA, JOAQUIN
URBE AMEZQUETA, FRANCISCO JAVIER
URBIOLA MONTEIRO, JORGE JESUS
VILAR ARANDA, HECTOR RAMA
VIZCAY TIRAPU, GAIZKA
ZABALZA SENOSIAIN, JUAN JESUS
ZARRALUQUI BEZUNARTEA, JAVIER
ZURBANO PEÑAS, JOSE MARIA
Baztertuak:
FERNANDEZ MON, ROBERTO, B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
INDURAIN JIMENEZ, FELIX, B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
LACUNZA HERNANDEZ, IGOR, B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
MAIZA GONZALEZ, RAUL, B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
MONTOIA GALAR, JON PABLO, titulua ez aurkezteagatik.
OLLO HUALDE, ALVARO, B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
PRADO BELTRAN DE HEREDIA, MARIA LUISA, titulua eta B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
PATERNAIN ECHANDI, AITOR, B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
ROMERO LARA, JOSE, titulua eta B1 gidabaimena ez aurkezteagatik.
Iragarkiaren kodea: L0607492