I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.3. BESTELAKO XEDAPENAK
1.3.4. Dirulaguntzak eta bekak
858/2006 EBAZPENA, abuztuaren 25ekoa, Eskola eta Lanbide Irakaskuntzaren zuzendari nagusiak emana, 2006ko udan ingeleseko barnetegietan murgiltzeko ikastaroen deialdia ebazten duena, Nafarroako Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ikastetxeetako ikasleendako.
Eskola Antolamendu eta Berriztapenerako Zerbitzuko zuzendariak txosten bat aurkeztu du eta bertan proposatu 2006ko udan ingeleseko barnetegietan murgiltzeko ikastaroen deialdia ebaztea, Nafarroako ikastetxeetako Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ikasleendako. Deialdi horretan ezarritako laguntzak jasotzeko hautatu dituen ikasleen zerrenda ageri da.
Behin-behineko ebazpenari erreklamazioak egiteko epea iragan da eta laguntzei uko egin dieten ikasleen ordezpenak egin dira.
Hori horrela, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioari buruzko abenduaren 3ko 15/2004 Foru Legearen 22.1 artikuluko d) idatz-zatiak ematen dizkidan ahalmenak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Ingelesez murgiltzeko ikastaroak egiteko plazak ondoko ikasle hauei ematea:
ABARZUZA ARMENDARIZ, JORGE
ACOSTA URTIZBEREA, JOSU
AHECHU ILUNDAIN, IÑAKI
AICUA AICUA, JOSE FELIX
AIZCORBE GOMEZ, MIKEL
AIZPUN ARMENDARIZ, AFRICA
AJENJO SAN MARTIN, HELENA
AJILAL PARDO, SAMIRA
ALBERDI RUBIO, JAVIER
ALDAVE YANIZ, DIEGO
ALEJO SILES, ASIER
ALEN FERNANDEZ, LIDIA
ALEN VAN DEN EYNDE, ASTRID
ALFARO OCHOA, MARIA LOURDES
ALONSO LASA, MAITE
ALONSO ERBURU, BARBARA C
ALVAREZ ESPARZA, M. TERESA
ALVAREZ ACEDO, EDUARDO
ALZUGUREN ARREGUI, MAITANE
ALZUGUREN TELLECHEA, ITZIAR
AMATRIA ZABALZA, LOHIZUNE
ANDIA GARCES, IÑAKI
ANDRES AGORRETA, PATRICIA
ANDUEZA DIAZ, OIHANE
APEZTEGUIA LARRAINZAR, ANDREA
ARANAZ NUÑEZ, JAVIER
ARANDA REVILLA, JAVIER
ARANDIGOYEN MARTINEZ, MARTA
ARANGUREN OSACAR, KRISTINA
ARBONA PUERTOLAS, LEIRE
AREJULA BARCOS, BEATRIZ
ARLEGUI VIEJO, ITZIAR
ARMAÑANZAS UGARTE, PAULA
ARMONA YOLDI, MARIO
ARNEDILLO ESCUDERO, MARTA
ARRIAZU RAMOS, AINHOA
ARTAZCOZ MONDRAGON, JAIONE
ASENSIO SALAZAR, JAVIER
ASENSIO HEVIA, SARA
ASTIZ GOÑI, FERMIN
AYALA GARCIA, MIGUEL
AYERRA PEREZ, HECTOR
AYESA GONZALEZ, ANA
AZCONA BALERDI, PATXI
AZPILICUETA URMENETA, OIHANE
BAQUEDANO GARCIA, ARITZ
BARRENECHE ALMANDOZ, ELISA
BARRICARTE NAVAS, BORJA
BARRICARTE ARMENDARIZ, GEMMA
BASABE LOPEZ, MARKEL
BASTERRA BEROIZ, BEATRIZ
BAZTAN UBANI, ANDREA
BERGARA BALEZTENA, HAIZEA
BERGERA BENITO, PABLO
BERRADE AISA, EDUARDO
BERRAONDO AMEZQUETA, MADDI
BERRIO GOÑI, MAIDER
BLANCO BAZTAN, MONICA
BLANCO BAIGORRI, MIRIAM
BLANCO ANTON, LEYRE C
BLASCO SANZ, ITZIAR
BOROBIA BECERRIL, ANDONI
BRUNO AZAGRA, BEATRIZ
BRUNO AZAGRA, ELENA
BUENO MARTINEZ, AMAIA
BUENO MARTINEZ, XABIER
BUZUNARIZ YARNOZ, IRATI
CAMPAÑA ALONSO, GUILLEN
CANTABRANA LUNA, DIEGO
CAÑAS PALACIOS, ANA
CARIÑENA MONTES, JAVIER
CARRASCOSA FERNANDEZ, PAULA
CARRILLO CHAÏB, LIDIA M.
CASAS OLCOZ, ANA MARIA
CASTILLO BAZTAN, LARA
CASTILLO LEKUONA, DAVID
CASTRO UNANUA, NATALIA
CATALAN AGUIRRE, SILVIA
CATALAN VITAS, SOFIA
CATALAN USARRALDE, YOANNA
CATALAN GARCIA, PATRICIA
CELAY IRIARTE, GONZALO
CELAYETA LAZCANO, AINHOA
CERDAN FALCES, JORGE
CERVERA HIDALGO, ROCIO
CHIVITE EZQUIETA, BEATRIZ
CIAURRIZ LARUMBE, CRISTINA
CIERVIDE OJER, GONZALO
CILVETI ALVAREZ, ANDER
COMPAINS URTASUN, ALDO
CONTINENTE GARCIA, GARBIÑE
CONTRERAS LARUMBE, DANIEL
CORRAL MARTINEZ-ACITORES, GADEA
CRUAÑES ALGARRA, IGNACIO
DE MIGUEL PALACIO, MAITE
DE MIGUEL AIZCORBE, AITOR
DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, JAVIER
DIAZ IZU, DAVID
DIEZ REVIRIEGO, MIGUEL
DIEZ DE ULZURRUN BARBERENA, BELATEKO UXUA
DURAN ADAN, ELISABET
ECHARRI ZABALETA, OIHANE
ECHAVARRI LOPEZ DE GOICOECHEA, MIREN
ECHEVERRIA ARANAZ, NIZEYIMANA FRANCISCO
ELORZ BERASTEGUI, MIKEL
ERREA MAYO, DANIEL
ERRO BARBERENA, MAITANE
ESEVERRI BERRUEZO, ALVARO
ESPARZA NAPAL, SARA
ESPARZA FERNANDEZ, PATRICIA
ESPARZA CHUECA, IRATXE
ESQUIROZ OLCOZ, AITOR
ESTENAGA PEREZ DE ALBENIZ, ANGELA
EZCURRA DIAZ, GARBIÑE
EZCURRA CALLEJA, ISABEL
EZQUERRO BAZTAN, OLAZ
EZQUERRO MARTINEZ, CARMEN
FAGOAGA CUMBA, MAITTANE
FALCON CUBERO, MARIO
FELIPE PEREZ, LEYRE
FERNANDEZ BENITEZ, LAURA
FERNANDEZ DOPAZO, ALVARO
FERNANDEZ MOLINA, MARIA
FERNANDEZ IBARBURU, BORJA
FERNANDEZ DE ARA, MARTA
FERNANDEZ GARDE, IRIS
FERNANDEZ ORTEGA, JON
FERNANDEZ DE MUNIAIN LOMILLOS, HAIZEA
FLORES FERNANDEZ, JUDIT
FLORES ETAYO, REBECA
FORTUN CHOCARRO, PEDRO
FRAGO DAZA, CLARA
FRAILE CONTRERAS, LUCIA
FRANCES GARCIA GRANERO, JUAN
FRANCISCO MERINO, LAURA
FUENTES URABAYEN, SERGIO
GALLEGO SANTESTEBAN, IÑIGO
GARCES QUILEZ, MARIA
GARCIA CLAVERIA, IRANTZU
GARCIA BENITO, ANDREA
GARCIA MORENO, ANDREA
GARCIA ALFARO, PABLO
GARCIA ALFARO, SERGIO
GARCIA ARIVE, JESUS
GARRALDA IRIARTE, LEYRE
GARRIDO MORENTIN, JAVIER
GASCUE ZUDAIRE, AMAIA
GASTON FRESAN, MARINA
GAUDO PERALES, CLAUDIA
GLARIA GASTON, ALEJANDRO
GOITIANDIA CATALAN, BEGOÑA
GOMARA GARCIA, TAMARA
GONZALEZ RUIZ DE LARRAMENDI, MAR
GOÑI CERVERA, JUNCAL
GOÑI VELILLA, ZURIÑE
GOÑI LEOZ, IOSU
GOROSTIZU ECHAVARREN, MARCOS
GORRIA URTASUN, SARA
GORRIZ GONZALO, VERONICA
GUELBENZU ECHEGARAY, AINHOA
GUILLORME IGEA, BLANCA
GURREA HERNANDEZ, DAVID
GURREA GARDE, JAVIER
HERCE ROS, NEREA
HERNANDEZ SERRANO, MIGUEL F
HURTADO LEZA, TAMARA
IBARRA VILLAMAYOR, JON
IBERO ECHEVERRIA, ANDONI
IBIRICU LECUMBERRI, ANA
IBIRICU OCHOA, PAULA
IDOATE LACASIA, ELENA
IDOATE LACASIA, JON
IDOATE LACASIA, JOKIN
IGEA MONREAL, LEIRE
ILINCHETA ANDUEZA, MARIA
INCHUSTA CARRILLO, SIRA
INDAVE SOTILLOS, JOSE MIGUEL
INZA GASTON, ANDREA
IRABURU ZULAICA, BEATRIZ
IRACEBURU GONZALEZ, JULEN
IRAIZOZ SANCHEZ, PAULA
IRIARTE BENGOECHEA, AMAIA
IRIBARREN BUSTINCE, ESTHER
IRIBARREN BUSTINCE, MARIA
IRICIBAR GONZALO, MARIA
IRIGOIEN DOMINGUEZ, ALAZNE
IRIGOYEN SAN MIGUEL, OLAIA
IRIGUIBEL ALDUNATE, LEYRE
IRISARRI SARABIA, MARIA ELENA
IRUJO PEREZ, CRISTIAN
ISO SAYES, IRENE
ITURRI ZABALZA, IRATI
ITURRI ZABALETA, MAITE
ITURRIA GAZTELUMENDI, MAITE
IUGA BOGDAN, ALEJANDRO
IZCUE MONREAL, ALBERTO
JAIMERENA AZKARRAGA, ANA
JIMENEZ SORET, MAITANE
JIMENEZ JASO, CARMEN
JIMENEZ FLOR, IRENE
JIMENEZ DOMINGUEZ, DANIEL
JUSTE ALVAREZ, GUILLERMO
LABARGA URDANIZ, JOSU
LABARI JIMENEZ, IGNACIO
LABOREO LACASTA, IDOYA
LACUNZA ARRAIZA, MIKEL
LAMAISON VIDARTE, ANDER
LAMPEREZ ZUBIA, MARIA
LANCIEGO GUTIERREZ, DAVID
LANDA LABIANO, PABLO
LANDABEREA LATIENDA, JON
LAPEIRE MONREAL, PEYO
LARA MINDEGUIA, TANIA
LAREKI LARRAINZAR, IRATI
LARRECHEA CILVETI, MAITE
LARRETXEA URRUTIA, MAIALEN
LATORRE ITURRE, EVA
LEACH IBIRICU, CLARA
LEON OSTA, VANESSA
LEOZ AYAPE, ELENA
LERGA DEL RIO, DAVID
LIZANZU SALAS, LEYRE
LIZARBE SANCHA, SARA
LIZARRAGA DIEZ DE ULZURRUN, MARIA
LIZARRONDO BERIAIN, MONICA
LOCKHART LOSTALE, ANGY MARTA
LOINAZ EZCARAY, ITSASO
LOPEZ RESANO, SARA
LOPEZ ETAYO, LORENA
LOPEZ PRO, LAURA
LOPEZ ARRAZOLA, AMAIA
LOPEZ AJONA, SANDRA
LORENTE RAMIRO, MARTA
LORENTE MONREAL, NAIARA
LOZANO RIVAS, ALBERTO
LUMBRERAS EDERRA, FERMIN
LUNA IRIARTE, SERGIO
LUNA IRIARTE, MARTA
MAIZTEGUI MENDIBURU, GARAZI
MANERO SANCHEZ, IGNACIO
MARGALLO JAIME, PATRICIA
MARQUINEZ BLASCO, IZASKUN
MARTIN FITO, SONIA
MARTIN MORENO, ALBA
MARTIN MORENO, MIGUEL
MARTINEZ PEREZ, IRANZU
MARTINEZ OSES, IRENE
MARTINEZ PUERTAS, CRISTINA
MARTINEZ LIZUAIN, MARIA
MARTINEZ BUJANDA, AMAYA
MARTINEZ ZABALETA, IZASKUN
MARTINEZ SOTO, ANDREA
MARTINEZ CABAÑAS, AMAYA
MARTINEZ MARTINEZ, IÑIGO
MARTINEZ DE BUJANDA CARASUSAN, IRENE
MARTINEZ DE LIZARRONDO, LARUMBE, PATRICIA
MARTON ZAPATERIA, ISABEL
MATEO LOPEZ, IRIS
MELERO FUENTE, CARLOS
MENA ZAPATA, GERARDO
MIGUEL LAREQUI, LAURA
MIGUELIZ OBANOS, MARIA ESTHER
MILAGRO JIMENEZ, ALEJANDRO
MILLERA CHARRO, PAULA
MIQUELEIZ LEGAZ, IMANOL
MOLA BARRIO, LUCIA
MOLINET MARTINEZ, JOSUNE
MONGE ZARATIEGUI, IÑIGO
MONREAL PASCUAL, SARA
MONREAL PASCUAL, RAQUEL
MONTERO TEJERO, LAURA
MORALES IBARROLA, OSCAR
MORANTE LOPEZ, SARA
MUELA TERREROS, IVAN
MUGUERZA MORRAS, MARIA VICTORIANA
MUGUERZA OLCOZ, RAQUEL
MUNARRIZ PALACIOS, IDOYA
MUNARRIZ SAN NICOLAS, PAULA
MUÑOZ ESPI, MARIA
MUÑOZ VILLAR, SERGIO
MURGUI DIAZ, AMAYA
MURUZABAL DIEZ DE ULZURRUN, NAHIA
MURUZABAL GOMEZ, ANA
NAPAL IRACHETA, AMAYA
NAVARRO AGUIRRE, PABLO
OJER VERGARA, SHEILA
OJER DE ANDRES, MARCO
OLAIZ GARCIA, ANDREA
OLORIZ MAYA, NAHIKARI
ONGAY IBAÑEZ, DAVID
ONTAÑON AGUINAGA, PATRICIA
ORDUNA ONECA, MARTA
ORDUNA ONECA, LEYRE
ORDUNA LEON, ALVARO
ORTIGOSA BEA, CAROLINA
OSTIZ URROZ, AINHOA
OTERMIN ZABALETA, HAIZEA
OYAGA IRIARTE, ESTHER
PAGOLA AYESTARAN, AITZIBER
PALACIOS MATEO, CRISTINA
PALACIOS ECHAVARREN, CARMEN
PALACIOS RUBIO, ANA CRISTINA
PARRA ARAIZ, SILVIA
PASCUAL LAPUERTA, ELENA
PASCUAL JIMENEZ, CARLOS
PERALES MORENO, JOSE IGNACIO
PEREZ AZPIROZ, AITANA
PEREZ UGARTE, SERGIO
PEREZ ETAYO, LARA
PEREZ BARRACHINA, ESTEBAN
PEREZ CRESPO, PAULA
PEREZ MALON, NORA
PEREZ BOZAL, SILVIA
PEREZ DELGADO, JOANA
PEREZ DE CIRIZA MORILLO, ARITZ
PIÑERO FELIPE, ELISABET
PITA FERNANDEZ, NORA
PLATERO REBOLE, ANDER
POLITE ILUNDAIN, LAURA
PORTOLES OSTA, JULIA
POVEDA ARANA, LARA
POYO MOLINA, JAVIER
POZA JURIO, UXUE
PUERTO LOPEZ, LUCIA
PURROY ORTEGA, CLARA ISABEL
PUY GUTIERREZ, JAVIER
QUINLIVAN DOMINGUEZ, JON
QUINTANA PRAT, LEIRE
RADA LEZA, AMAIA
RAZQUIN SANZ, IÑAKI
RECLUSA ASIAIN, PABLO
REDIN SAGREDO, MARIA JOSE
REVUELTA ZAPATA, ALEJANDRO
REY GUEMBE, LEYRE
RICARTE BERMEJO, JAVIER
ROMERO ETAYO, ANA
ROS SAN MARTIN, DANIEL
ROSAS ECHEVERRIA, JOSE JAVIER
RUBIO HUETE, BEATRIZ
RUBIO VENTURA, MARTA
RUIZ ESCRIBANO, AMAIA
RUIZ RUIZ DE LARRAMENDI, DANIEL
RUIZ LANA, AINHOA
RUIZ DE ERENTXUN TAPIZ, LIS
SAENZ URRA, MARIA
SAENZ IDOATE, VICTOR
SAEZ GASTEARENA, JAVIER BERNARDINO
SAEZ CABODEVILLA, JAIONE
SAEZ DE JAUREGUI PORTILLO, AITE
SAGASTIBELTZA ARROQUI, LEIRE
SAGASTIBELTZA LASARTE, JULEN
SAGASTIBELTZA ARROQUI, GORETI
SAGREDO LOITEGUI, CRISTINA
SAN MARTIN ERICE, ITZIAR
SAN MARTIN ZUBIRI, ANE
SANCHEZ BAYONA, RODRIGO
SANCHOTENA SARRIA, OIHANA
SANDUA FERNANDEZ, IÑAKI
SANTAMARIA CEBOLLERO, JARA
SANTESTEBAN OROZ, SANDRA
SANZ MATUTE, ESTER
SANZ SERRANO, JULEN
SARRATEA SANZBERRO, PELLO
SCAVUZZO SANAGUSTIN, AIDA
SEBASTIAN ARTEGUI, IRENE
SEBASTIAN OCHOTORENA, JOSE
SEMBEROIZ ARAGÜES, AINARA
SENOSIAIN SUESCUN, MYRIAM
SERRANO DE RODRIGO, JUAN ANGEL
SERRANO ALONSO, IRAIA
SESMA RUIZ, IRIS
SESMA SARA, MIKEL
SESMA GARBAYO, NOELIA
SESMA GARCIA, SARA
SEVILLA MONTERO, BEATRIZ
SEVILLA SUBIZA, MARINA
SIERRA MARTINEZ, IÑAKI
SIERRA GABARDA, OLIVIA
SILANES VALENCIA, ANDREA
SIMON VALLEJOS, BLAS V.
SUBIZA LORENTE, IZASKUN
SUESCUN CERVERA, IÑIGO
SUESCUN NOS, CARLOS
TARANCON DIEZ, LAURA
TARDIO MARTOS, LEYRE
TEIJEIRA SANCHEZ, AIME
TELLECHEA ARAMBURO, PAULA
TREVIÑO LOPEZ, INES
TURRILLAS SOLABRE, EDUARDO
UGARTE EIZMENDI, AMAIA
UGARTE CASADO, MARIA
ULZURRUN ARNEDILLO, MARIA
UNZUETA CENOZ, MIREN
URIZ IGLESIAS, ALEJANDRA
URRA MURILLO, SANDRA
URRA MARTINEZ, XABIER
URSUA GOICOECHEA, MARIA
URTASUN ARRICABERRI, FERNANDO
URTASUN GUALLAR, NORA
URTUBIA BARBERENA, NEREA
VALDEOLMILLOS LOPEZ, ADRIAN
VALLES IÑARREA, ANDREA FLORA
VELAZQUEZ BASTERRA, GALA
VENTURA AGUADO, CARLOS
VERGARA MORENTIN, IÑIGO
VICENTE ELCANO, MIREN
VICENTE GOMEZ, CRISTINA
VIDAURRE PUYOL, BEATRIZ
VIEDMA ANSA, NEREA
VIZCAY ATIENZA, ANGEL
YANZA SANCHEZ, NATHALIA K
ZABALETA BAÑOS, ANE
ZABALO IMAZ, LEYRE
ZALACAIN DOMENCH, EDURNE
ZARO GARCIA, URKO
ZARRANZ CALVO, JESUS MIGUEL
ZENOTZ PASCUAL, ITXASO
ZOCO FERNANDEZ, YASMINA
ZUAZO IBARRA, JONE
ZUAZU ROSAGARAY, MARIA
ZUDAIRE BLANCO, SARA
2. Erreserba zerrendan uztea ondoko ikasleak, deialdi honetako baldintzak bete arren ez baitute plazarik lortu:
ALDAVE YANIZ, ELENA
ALEN BELARRA, DAVID
ALETXA PRAT, LEIRE
ALMUDEVAR BELIO, LAURA
ARANGUREN HERRERA, BORJA
ARANGUREN LAS HERAS, MIREN M.
ARDANAZ BARRENA, CELIA
ASTIZ LARUNBE, IRUÑE
BELZUNEGUI GARCIA, AMAIA
BEROIZ SALAVERRI, ANDRES
BERRETEAGA BERRIO, PAULA
BUZUNARIZ YARNOZ, LEIRE
CABALEIRO ABADIA, JON
CARDESA MORON, ANA
CERVERA GALARRETA, AINARA
CHIVITE LIZARRAGA, JESUS F.
CORDON GUARDEÑO, HEBER
CRELGO HERMOSO, IRANTZU
DE LUIS MARTINEZ, ANDONI
DIEZ HEREDIA, LOREA
ECHARRI ZABALETA, ANDREA
ECHEVERRIA ARANAZ, MARTIN
FLOREZ ALDAZ, ITSASO
GALAR ARZTEGUI, SANDRA
GALARZA MATEO, EDURNE
GALLEGO SANTESTEBAN, MAITE
GANUZA AYENSA, OIHANE
GARCIA AYERRA, JAVIER
GARCIARENA MARTICORENA, ITZIAR
GARROTE SANZ, MIGUEL ALONSO
GASTON FERNANDEZ, ALVARO
GAUNA RUIZ, ARANTXA
GIL ORDUNA, IDOYA
GONZALEZ MARTIN, ADRIAN
GOÑI ECHEVERRIA, NICOLAS
GURRUCHAGA MACIAS, ALTEA
HERNANDEZ BENITO, EDUARDO
HOYUELOS NAPAL, ASIER
HURTADO ALTARRIBA, ARANTXA
IBERO MUÑOZ, MAITANE
ILZARBE SENOSIAIN, IÑIGO
INDAVE HINOJAL, ELEA
INFANTE CRUZ, RAQUEL
IRURTZUN VILLAVA, OSKIRITZ
JIMENEZ SADA, ANDREA MARIA
LABIANO CELORRIO, JULEN
LARRAZ BEROIZ, SONIA
LAZCOZ MERCHAN, AINHOA
LLANES MONREAL, OIHANE
LOPEZ RUBIO, BEÑAT
LUMBRERAS DEL PERAL, AMAIA
MARCO GARCIA, AIMAR
MARGALLO JAIME, ELENA
MARTINEZ ZABORRAS, M. LEYRE
MARTINEZ IRISARRI, LEYRE
MARTINEZ TOMAS, ANGELA OSKIA
MARZO RODRIGUEZ, JON
MELERO ANTON, ANDREA
MINDEGUIA PETRIRENA, ROSA
MORENO GUARDIA, GARAZI
MORENO ARCAYA, DANIEL
MUSQUIZ BEGUIRISTAIN, MARINA
NUÑEZ IBARRA, RICARDO
ORRADRE RIEZU, EDURNE
PEREZ DE ARRILUCEA SEGU, JON
POLITE ILUNDAIN, AMAYA
POZUETA RODRIGUEZ, JORGE
QUINTANO FERNANDEZ, ION PEDRO
REMIREZ IÑIGO, LEIRE
RIVERA PEREZ DE RADA, PABLO
RODRIGUEZ MARTINEZ, VIRGINIA
SAEZ BENITO GIL, MAITE
SAGARDOI SORIA, ODEI
SAIZAR ARDANUY, ADUR
SALINAS RABANEDA, GOIO IÑAKI
SAN MARTIN ERICE, AMAIA
SANTERA SANCHEZ, MIGUEL
SEMINARIO FONSECA, UXUE
URIARTE HUARTE, OIHANE
VELA GANUZA, MIGUEL
YAN SONG, FEI
YOLDI ARZOZ, ESTHER
ZUAZO IBARRA, MIREN
ZUDAIRE VILLANUEVA, NEREA
3. Izangai hauen eskabideak ezestea, deialdiko baldintzak betetzen ez dituztelako:
AGREDA SAN MARTIN, JONE. Espedientean nahikoa ez izatea.
BUSTINCE PEREZ, MIRIAM. Hizkuntzako kalifikazioa ongi baino baxuagoa izatea.
DUQUE ARROYABE, PAULA LORENA. Espedientean nahikoa ez izatea.
ECHEVERRIA MARTIN, XABIER. Hizkuntzako kalifikazioa ongi baino baxuagoa izatea.
ELIA CALVO, AMAYA. Espedientean nahikoa ez izatea.
ESPARZA ZARATE, AMAYA. Hizkuntzako kalifikazioa ongi baino baxuagoa izatea.
GARCIA MACHIN, IRANZU. Espedientean nahikoa ez izatea.
GARCIA MUNARRIZ, IÑAKI. Espedientean nahikoa ez izatea.
GARCIA SANCHEZ, JUAN MIGUEL. Hizkuntzako kalifikazioa ongi baino baxuagoa izatea.
GARDE ALZUETA, MARIA ESTHER. Espedientean nahikoa ez izatea.
GARRALDA DEL VILLAR, PEDRO. Kalifikazioak kuantifikatu ezinak.
GRACIA BUIL, ANA. Espedientean nahikoa ez izatea.
GUINDA IRIARTE, BEATRIZ. Espedientean nahikoa ez izatea.
GULINA GARATE, IVAN. Espedientean nahikoa ez izatea.
LUQUIN OROZ, EDUARDO ADRIAN. Espedientean nahikoa ez izatea.
MTNEZ DE BUJANDA CARASUSAN, JAVIER. Hizkuntzako kalifikazioa ongi baino baxuagoa izatea.
OLLOQUI ARANA, ALEJANDRO. Eskabidea epez kanpo aurkeztea.
OROZ LASOS, RUBEN. Espedientean nahikoa ez izatea.
ORTEGA CALAVIA, ISMAEL. Espedientean nahikoa ez izatea.
RIPODAS LAQUIDAIN, IÑIGO. Kalifikazioak kuantifikatu ezinak.
ROLDAN SAENZ, HUGO. Espedientean nahikoa ez izatea.
SABATE DIAZ, MAIDER. Espedientean nahikoa ez izatea.
SIERRA BAÑON, ANGEL ALBERTO. Espedientean nahikoa ez izatea.
4. Ondoko ikasle hauek uko egin zuten kurtsoa hasi baino lehenago:
ABAURREA ATANES, SAMANTA
ABAURREA ROLDAN, ALBA
AGUIRRE OSACAR, IDOIA
ARANDIGOYEN MARTINEZ, MARTA
ARRAIZA GULINA, NAHIA
ARTEAGA BRIEBA, NEREA
ARTETA EQUIZA, RAQUEL
AYESTARAN ARCEIZ, LEYRE LOREA
BELIO ZAPATA, DIANDRA
BIURRUN PEREZ, MIREN
BIURRUN PEREZ, BELEN
BLASCO SANZ, ITZIAR
CABASES ORDOÑEZ, AMAIA
CASTIELLA GARCIA, ANA
CIERVIDE TAPIZ, MAITE
CRIADO ORTEGA, SOL
DIAZ ABAD, IRANTZU
ECHEVERRIA SAMPEDRO, LEIRE
ELIZONDO MELERO, MIGUEL ANGEL
ERNETA YEREGUI, IRAITZ
ERRASTI VIADER, JAVIER
ERROBA PEZONAGA, GONZALO
ESCUDERO GOLDARACENA, JUAN J.
ESEVERRI BERRUEZO, ALVARO
ETAYO LOPEZ, MARIA ESTER
EZCURRA CALLEJA, ISABEL
FAGOAGA CUMBA, MAITTANE
FERNANDEZ BARCOS, MARINA
FERNANDEZ SANTESTEBAN, JAVIER
FLORES FERNANDEZ, JUDIT
GARCIA AZNAR, PAOLA
GIACCHI LEGARRA, MIKEL
GOICOECHEA SADABA, NEREA
GOICOECHEA IRIGARAY, MAITE
GURREA GARDE, JAVIER
IRIBARREN SANTOS, PABLO
IRIGOYEN SAN MIGUEL, OLAIA
ITOIZ ARISTU, IÑAKI
JIMENEZ GARCIA, ANA
LAPEÑA MOTILVA, JOSE
LARRETXEA URRUTIA, MAIALEN
LUCAS RAMIREZ, DAVID
LUMBRERAS EDERRA, FERMIN
MARTIN VALCAYO, GONZALO
MARTINEZ PUERTAS, CRISTINA
MENA ZAPATA, GERARDO
MONGE LOU, SAYOA
MUELA TERREROS, DAVID
ORDUNA ONECA, MARTA
ORDUNA ONECA, LEYRE
OTERMIN ZABALETA, HAIZEA
PEREZ DELGADO, JOANA
REPARAZ GOÑI, MARIA
REPARAZ GOÑI, PATRICIA
REVUELTA ZAPATA, ALEJANDRO
RICO JIMENEZ, LAURA
RODRIGUEZ LANDIVAR, IOSUNE
RODRIGUEZ TERRERO, PATRICIA
SAEZ BENITO GIL, CESAR
SANZ ALEMAN, DAVID
SARRATEA SANZBERRO, PELLO
SEGURA PONCELA, JUAN CARLOS
SIERRA GABARDA, ROBERTO
SOLA TIRAPU, AMAIA
URBIOLA PEREZ, ELENA
URDICIAIN EZPELETA, ALEJANDRO
URDIN MUÑOZ, BLANCA
VENTURA RIPODAS, DANIEL
VIDAURRE PUYOL, BEATRIZ
ZAMORA EGUARAS, IÑIGO
5. Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea.
6. Ebazpen honen aurka gora jotzeko errekurtsoa jartzen ahal da, Hezkuntza Departamentuko kontseilariari zuzendua, jakinarazi eta biharamunetik hilabeteko epean.
7. Ebazpen hau Eskola Antolamendu eta Berriztapenerako Zerbitzura, Araubide Bereziko Irakaskuntzaren Atalera eta Atzerriko Hizkuntzak Sustatzeko Bulegora igortzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2006ko abuztuaren 25ean._Eskola eta Lanbide Irakaskuntzaren zuzendari nagusia, Fermín Villanueva Ferreras.
Iragarkiaren kodea: F0614439