II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Eskaintza Publikoa, oposizioak eta lehiaketak
B U R L A T A
Izangai onartu eta baztertuen behin-behineko zerrenda, udaltzain izateko bost lanpostu betetzeko deialdian
Udal honetako alkateak ebazpena eman du 2005eko ekainaren 2an. Hona hemen testua:
1._Izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea, udaltzain izateko bost lanpostu oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian, 2005eko 40. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu baitzen, apirilaren 4an. Hona hemen:
Onartuak:
ALVAREZ CODESAL, VANESSA
ALZORRIZ GOÑI, ARANZAZU
ARIZTIA FERNANDEZ, ASIER
ARRECHE SALSAMENDI, LEIRE
ASTIZ AZAGRA, MIKEL
ATIENZAR CORBILLO, FRANCISCO JOSE
AZANZA MARTINEZ, FERMIN
BASOCO PASCUAL, PABLO
CALVO CORNAGO, ALVARO
CARLOS LOPEZ, MIGUEL
CATALAN LOPEZ, JAVIER
CORCUERA GIL, JOSE MANUEL
DE LA FUENTE RODRIGO, PABLO
ECHAIDE IZQUIERDO, JULIO MANUEL
ECHEVERRIA BIESA, ALFONSO
FABO EZQUERRO, FRANCISCO
FERNANDEZ BEROIZ, IÑIGO
FIGUEROA CABALGANTE, FRANCISCO
GALLEGO LABRADOR, DANIEL
GARCIA JIMENEZ, SANTIAGO
GARCIA ROS, RAUL
GARRALDA LARUMBE, IGNACIO
GONZALEZ MARCO, JAVIER
GRANADA ESPINASA, MARTA EULALIA
HERRERA DIAZ, ALBERTO
HERRERO GARCIA, JUAN MARTIN
IBARROLA SAGREDO, FRANCISCO
IBIRICU CASANOVA, ANGEL
IPARRAGUIRRE PICABEA, JORGE
JAIME DEL VAL, SERGIO
LAQUIDAIN IRIARTE, PABLO
LERGA JIMENEZ, UNAI
LOPEZ ARIZU, GORKA
LORDA SAN JOSE, PEDRO
MARQUES ALVES, MANUEL
MARTINEZ AGUADO, NOEL
MARTINEZ ARRARAS, MIKEL
MARTINEZ CRESPO, ERNESTO
MARTINEZ DE MORENTIN ALONSO, RUBEN
MAYOR ASIAIN, ALBERTO
NAGORE ASURMENDI, AITOR
PAGONABARRAGA PEREZ, JOSE MARIA
PASCUAL LITAGO, DAVID
PERU LARUMBE, MARIA CONCEPCION
RECALDE AGORRIZ, MIGUEL
REMON PEREZ, SANTIAGO
RODRIGUEZ CERRON, JOSE MARIA
RODRIGUEZ SALAVERRI, ENRIQUE
ROMERO BENITO, FERNANDO
ROSADO DELICADO, RAUL
RUBIO JAUREGUI, CRISTINA
SAEZ ARIZA, SALVIO
SANCHEZ CASTILLO, OSCAR
SANCHEZ HERNANDEZ, IOSUNE
SANCHEZ MARTINEZ, RUBEN
SANTESTEBAN AZPIROZ, IÑIGO
SERVAN IBAÑEZ, AITOR
SEVILLA ZABALZA, SILVIA
URDANIZ OSINAGA, IÑIGO
URTASUN BASARTE, AMAYA
VALDES FERNANDEZ, JACOBO
VAZ GALHARDO, VICTOR
VELASCO FRAILE, RUBEN
VELAZQUEZ CABALLERO, FERNANDO
VIANA GARRIZ, JUAN LUIS
VILLANUEVA SANZ, NORA
ZABALZA ERVITI, FRANCISCO JOSE
ZARRALUQUI ESCRIBANO, JOSE JAVIER
_Igoera txanda:
DE CARLOS MINA, IÑIGO
OTANO ALDUNATE, ANGEL
URBIOLA GOÑI, ANTONIO
Baztertuak:
ITURBIDE IRURZUN, YOLANDA, deialdiko 3.2 oinarria ez betetzeagatik.
MOREO BARCENA, KOLDO, deialdiko 3.2 oinarria ez betetzeagatik.
2._Deialdiko 4.2 oinarrian aurreikusitakoari jarraituz, izangai baztertuek, behin-behineko zerrenda Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu ondoko hamar egun baliodunen barrenean, erreklamazioak egiten ahalko dituzte edo, aurkeztutako dokumentazioan akatsik egonez gero, haiek zuzendu.
3._Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea.
Burlatan, 2005eko ekainaren 3an._Alkatea, José Muñoz Arias.
Iragarkiaren kodea: L0513906