II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Eskaintza Publikoa, oposizioak eta lehiaketak
ZIZUR NAGUSIA
Zizur Nagusiko Udalaren gizarte langile izateko lanpostu bat, funtzionarioen araubidekoa, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda
Zizur Nagusiko Udaleko alkateak, 2005eko abuztuaren 11n, honako ebazpen hau eman zuen:
Zizur Nagusiko Udalaren gizarte langile izateko lanpostu bat, funtzionarioen araubidekoa, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian, Zizur Nagusiko Udaleko Tokiko Gobernu Batzarrak 2005eko apirilaren 22an onetsi eta 2005eko 60. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean, maiatzaren 20an argitaratutako hartan, 4.3 oinarrian ezarritakoari jarraituz, behin-behineko zerrenda 2005eko 90. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu baitzen, uztailaren 29an.
Ebatzi dut:
Lehenbizikoa._Aurreikusitako izendapenak egin ondotik, oposizioaren epaimahaia hauek osatuko dute:
Mahaiburua: Luis María Iriarte Larumbe, Zizur Nagusiko Udaleko alkatea.
Ordezkoa: María Jesús Nieto Irastorza, Zizur Nagusiko Udaleko Hiritarrendako Zerbitzuen Batzordeko burua.
Mahaikide idazkaria: Jesús Javier Múgica Martinena, Zizur Nagusiko Udaleko idazkaria.
Ordezkoa: María Isabel Abadía Sanz, Zizur Nagusiko Udaleko Giza Baliabideen zuzendaria.
Mahaikidea: María Milagros Iriarte Elía, Zizur Nagusiko Udaleko gizarte langilea.
Ordezkoa: Mercedes Alduan Urdiáin, Zizur Nagusiko Udaleko gizarte langilea.
Mahaikidea: Carmen Urra Urriza, Nafarroako Gizarte Ongizatearen Institutuko gizarte langilea.
Ordezkoa: Mikel Arrikaberri Vergara, Nafarroako Gizarte Ongizatearen Institutuko hezitzailea.
Mahaikidea: Tomás Garro Zunzarren, Zizur Nagusiko Udaleko funtzionarioen legezko ordezkaria.
Ordezkoa: José Javier Ursua Luri, Zizur Nagusiko Udaleko funtzionarioen legezko ordezkaria.
Bigarrena._Onartu eta baztertutako izangaien behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
ABAD MARTINEZ, MARIA ISABEL
ADDA FERNANDEZ, SARAH
ALBISU CAJAL, YOLANDA
ALDAZ ARROYO, ERKUDEN
ALEGRIA GARDE, MONICA
ALLUE LADRON, EDELWEIS BELEN
ALVARO IGOA, ALODIA
ALZUETA ALFARO, IDOYA
ANDIA OSCARIZ, LETICIA
APELLANIZ MUGUETA, ANA MARIA
ARBELOA GARCIA, BEGOÑA
ARCA PICATOSTE, RUHT NURIA
ARCE GOÑI, MIREN JOSUNE
ARGUIÑANO ARANGUREN, LOREA
ARIVE MURO, ELENA
ARMENDARIZ MONREAL, MAITE
AROZ ITURBIDE, AINHOA
ARRAZTOA ECHENIQUE, AINHOA
ARRIAZU ARRONDO, ITZIAR
ARTAZCOZ OROZ, MARIA TERESA
ARTAZCOZ SAN JUAN, IDOIA
ASTIZ LACUNZA, MARIA DEL MAR
ASTRAIN AZPARREN, MARIA VICTORIA
AUTOR TEJADA, MARIA ROSARIO
AZCARATE GARRIZ, OSKIA
AZCARATE JASO, ARITZ
AZCONA GOÑI, BETSABE
BALDA SANJUAN, ANA
BAQUEDANO GALAR, MARIA NATIVIDAD
BARANDIARAN PEREZ, MARIA PUY
BEA JIMENEZ, AMELIA
BEGUE PLANO, MARIA JOSE
BELZA BENGOECHEA, MAIDER
BENITO SOLA, ANA MARIA
BEROIZ ZARATIEGUI, AURORA
BONILLO RAMOS, ALICIA
CAMPOS LASHERAS, IRATXE
CAPARROSO YUNTA, BEATRIZ
CARDIEL DIAZ DE CERIO, MARIA BELEN
CARRERO ESPINOSA, BEGOÑA
CHOCARRO GIL, ESTHER
CIGANDA SAN MARTIN, MAITE
CIREZ GARAICOECHEA, AGURTZANE
CIRIACO ROMERO, ANTONIO
COMPAINS BEAUMONT, ANA CRISTINA
CORTIJO GORRAIZ, RAFAEL FRANCISCO
CRUZ MOLINA, ANTONIA
DE LA NAVA MARTIN, MARIA DE LA SOLEDAD
DE MIGUEL OLALLA, YOLANDA
DEL ARBOL AGUIRRE, SHEILA
DIAZ ROMERO, VIRGINIA
DOMINGUEZ BUENO, ASUNCION
DOMINGUEZ CATENA, MONICA
DONAMARIA LEOZ, MATILDE
DURAN GUERRERO, MARIA JESUS
ELIZALDE ABREGO, RICARDO
EQUIZA ORTIGOSA, MARIA MONTSERRAT
ERRO GORRAIZ, ANA ISABEL
ERVITI BELOQUI, ARANZAZU
ESCUDEROS REGUILLOS, ISIDORA
ESPARZA OROZ, MERCEDES
EZCARAY FERNANDEZ, VIRGINIA
FERNANDEZ SALINAS, TERESA
FRAILE VELAZA, ARANZAZU
GALAIN MACHIÑENA, MARIA SOLEDAD
GALDEANO ARMENDARIZ, CRISTINA
GALLART ROYO, MARIA PILAR
GARATEA LABIANO, ITZIAR
GARCIA MARTINEZ, MARIA ASUNCION
GARRIDO LATORRE, IZASKUN
GIL FONTAN, MIRIAM
GIL IBARROLA, SANTIAGO
GOIENETXE IRIGOIEN, MARIA
GOMEZ HERNANDEZ, MARIA BEGOÑA
GONZALEZ LUQUIN, LOURDES
GONZALEZ MEDRANO, ELENA
GONZALEZ SAEZ, LAURA
GOÑI ESQUIROZ, MARIA ROSA
GOTA VEGA, MONTXO
GUEMBE PROVEDO, LAURA
GUERENDIAIN DIEZ DE ULZURRUN, MARIA CONCEPCION
GUERRERO CABELLO, MARIA ENCARNACION
GURBINDO MARIN, MIGUEL ANGEL
HERMIDA BLANCO, PATRICIA
HERRERO ESTEBAN, ANA MARIA
IBAÑEZ BIURRUN, MONICA
IBAÑEZ IBERO, ANA
IBOR ALDUAN, NURIA
ILUNDAIN AVELLANEDA, MARIA
IMAZ MARTINEZ, RAUL
IMIRIZALDU MATIAS, EDURNE
IRIBERRI PASCUAL, MARIA YOLANDA
IRIGOYEN AZPILICUETA, MARIA CARMEN
IZCO BERRAONDO, MAIALEN
IZCUE CIA, MARIA EUGENIA
LACABE BARRACHINA, BEATRIZ
LANDIRIBAR RODRIGUEZ, VIRGINIA
LARRAZA AZCONA, ITZIAR
LATASA URBISTONDO, MARIA
LIZARRAGA AMOSTEGUI, MARIA VICTORIA
LOPES DOS SANTOS, MARIA CRISTINA
LOPEZ DOMINGUEZ, DIANA
LOPEZ PAGOLA, ANDREA
LOPEZ DE ZUBIRIA CILLERO, MARIA ANGELES
LOS ARCOS GARCIA, VIRGINIA
MAEZTU ERASO, FRANCISCA
MAQUEDA CIRAUQUI, BEGOÑA
MARTINEZ BERROGUI, ITZIAR
MARTINEZ MURILLO, ANA ISABEL
MASO CABEZON, ESMERALDA
MATEOS BRIONGOS, ROSA
MENDIOROZ ARCE, IRANZU
MIGUEL JIMENEZ, PATRICIA
MIGUELIZ LOPERENA, MARIA TERESA
MIRANDA BERGERA, MARIA EUGENIA
MONTEANO LAHOZ, AGURTZANE
MORENO LOPEZ, LOREA
MORENO VALENCIA, BEGOÑA
MORILLAS DIEZ, MAITE
MUÑOZ ZUAZU, SUSANA
MURILLO VERA, GORETI
MURO AGUADO, JUANA MARIA
NAVARRO COBO, SUSANA
OJER LORA, IKER
OLLETA SOTO, MARIA ELENA
OLORIZ ESPINAL, PATRICIA
OSES DIAZ, MARIA PILAR
PASCAL GARCES, SANDRA
PEREZ SALCEDO, PEÑA
PITILLAS LOPEZ, IZASKUN
PLA MARTIN, AMAIA
RECALDE IGLESIAS, RAQUEL
REDIN PASCUAL, ANA
REMACHA IRURRE, AINHOA
REMON OCHOA, CARMEN
REY ARIZCUREN, MARIA LOURDES
REY CALVO, SONIA
REY LOPEZ, ARACELI
RODA HERNANDEZ, FRANCISCO
RODRIGUEZ ALISTE, MANUEL
RODRIGUEZ CANTERO, ISABEL
ROMANO GARCES, SANDRA
RUIZ DELGADO, IRENE
SAN VICENTE OTAMENDI, NAIARA
SANCHEZ MARQUES, INMACULADA
SANCHO IZTUETA, ELSA
SANZ BUSTO, LAURA
SANZ SALGUERO, CAROLINA
SANZ SURIO, MARIA ASUNCION
SARALEGI OTSAKAR, MIKEL
SEGOVIA BERROGUI, DAVID
SOBERANAS CARMONA, MARIA ISABEL
SOUTULLO GONZALEZ, MARIA ROSARIO
SUESCUN DE CARLOS, RAQUEL
SUESCUN GARCIA, MARIA ANGELES
TABERNA CHACARTEGUI, IRENE
TAINTA USIETO, EVA MARIA
URABAIN OSES, MARIA JESUS
URABAYEN LATORRE, LOREA
UROS ZURUTUZA, MARIA
URZAINQUI IRIARTE, MAITE
VELASCO OCHOA, URSULA
VILLANUEVA OYARZABAL, JOSE ANTONIO
VILLAR ELIZONDO, ESTHER
YUSTOS PARIENTE, MARIA LUISA
ZALGUIZURI SOTO, CRISTINA
Baztertuak:
Ez dutelako aurkeztu espedientea formalizatu eta azterketa eskubideak izateko tasa ordaindu dela frogatzen duen agiria edo, bestela, ordaintzetik salbu daudela frogatzen duena (deialdiaren 3.4 oinarria):
URBIETA CONDE, AMAIA
Hirugarrena._Izangai bakoitzak lehiaketaldian lortutako puntuazioa Zizur Nagusiko iragarkien oholean argitaratzea. Argibide hori Infolocalen bitartez eskuratu ahalko da, 012 telefonoa markatuz, Nafarroatik deitzen bada, edo 948 -217012, Nafarroatik kanpotik deituz gero.
Interesatuek erreklamazioak aurkeztu ahalko dituze emandako puntuazioa dela-eta, 2005eko abuztuaren 29ko 14:30ak arte.
Laugarrena._Oposizioaldiko lehenengo ariketa Zizur Nagusiko Bigarren Hezkuntzako Institutuan (B.H.I.) eginen da (San Kristobal Ingurubidea, 196), 2005eko irailaren 6an, 9:00etan.
Bigarren ariketa 2005eko irailaren 9an eginen da, 9:00etan, Zizur Nagusiko Bigarren Hezkuntzako Institutuan (B.H.I.).
Ariketak egiteko dei bakarra eginen da. Izangaiek NANa edo epaimahaiaren iritziz identifikaziorako balio duen beste agiriren bat eraman beharko dute, bai eta mutur lodiko boligrafo urdin edo beltza ere.
Bosgarrena._Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Zizur Nagusian, 2005eko abuztuaren 11n._Alkatea, Luis María Iriarte Larumbe.
Iragarkiaren kodea: L0517586