Iragarkia
32. ALDIZKARIA - 2003ko martxoaren 14a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Agintariak eta Langileak
EBAZPENA, 2003ko martxoaren 3koa, Funtzio Publikoaren zuzendari nagusiak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko administrari laguntzaile izateko 19 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onetsi, epaimahaiaren behin betiko osaera finkatu eta oposizioko lehenbiziko ariketa noiz eta non eginen den ezartzen duena. Deialdiko lanpostu horietako 8 lan araubide finkoan aldizka aritzeko dira, Errentaren Kanpainetarako.
Funtzio Publikoaren zuzendari nagusiak, 2002ko irailaren 30eko Ebazpenaren bidez, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko administrari laguntzaile izateko 19 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdia onetsi zuen. Lanpostu horietako 8 lan araubide finkoan aldizka aritzeko ziren, Errentaren Kanpainetarako. Deialdi hori 2001eko 129. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen, urriaren 25ean.
2003ko urtarrilaren 27an eman eta 2003ko 20. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean, otsailaren 14an, argitaratu zen Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zen.
Erreklamazioen epea bukaturik, bidezko da izangai onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea.
Abstentziorako arrazoiak kontuan hartuz, bidezko da epaimahaiaren behin betiko osaera finkatu eta oposizioko lehenbiziko ariketa egiteko eguna adieraztea.
Horrenbestez, eta Lehendakaritza, Justizia eta Barne kontseilariak urriaren 13ko 201/1999 Foru Aginduan emandako eskurantzak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko administrari laguntzaile izateko 19 lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onestea. Zerrenda eranskinean ageri da. Deialdiko lanpostu horietako 8 lan araubide finkoan aldizka aritzeko dira, Errentaren Kanpainetarako.
2. Epaimahaiaren behin betiko osaera finkatzea, honelaxe:
_Mahaiburua: Carlos Arrieta Del Valle, Lehendakaritza, Justizia eta Barne Departamentuko Lan Harremanen Zerbitzuko zuzendaria.
_Ordezkoa: José Antonio Marañón Oricáin, Lehendakaritza, Justizia eta Barne Departamentuko Lan-kontratudunen Araubide Juridikoaren atalburua.
_Mahaikidea: José Herrero Suescun, Ekonomi eta Ogasun Departamentuko Koordinazio bulegoburua.
_Ordezkoa: Angel Arricibita Videgáin, Lehendakaritza, Justizia eta Barne Departamentuko Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALaren Zerbitzuko Kudeaketa atalburua.
_Mahaikidea: Tomás Rodríguez Garraza, Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko Langileen Hautapen eta Igoerarako atalburua.
_Ordezkoa: María Soledad Zubieta Aranzadi, Nafarroako Administrazio Publikoaren Institutuko Psikotekniako bulegoburua.
_Mahaikidea: Ana Fernández Carrero, langileen ordezkari.
_Ordezkoa: M.ª Jesús Gamboa Zabalo, langileen ordezkari.
_Mahaikide-idazkaria: José Antonio Goicoechea Zubelzu, Lehendakaritza, Justizia eta Barne Departamentuko Langileriaren Erregistro Nagusiaren atalburua.
_Ordezkoa: Juan Ignacio Ordóñez Garayoa, Lehendakaritza, Justizia eta Barne Departamentuko Kudeaketa Informatikoaren Atalari atxikia.
3. Oposizioaldiko lehenbiziko ariketa 2003ko martxoaren 30ean eginen dela adieraztea, 10:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoko Ikasgelategian (Arrosadiko kanpusa, z.g., Iruña). Ariketarako deialdi bakarra eginen da eta izangaiek Nortasun Agiri Nazionala, pasaportea edo gidatzeko baimena eta bolaluma aldean dituztela agertu beharko dute. Azterketara agertzen ez direnak edo arestian aipatutako agirietako baten bidez haien nortasuna egiaztatzen ez dutenak oposiziotik baztertuko dira.
4. Ebazpen hau mahaikideei jakinaraztea eta Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak sor ditzan.
Iruñean, bi mila eta hiruko martxoaren hiruan._Funtzio Publikoaren zuzendari nagusia, Ignacio Bandrés Urriza.
E R A N S K I N A
Onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
_Txanda irekia
Onartuak:
ABADIA RODRIGO, MIGUEL
ABASOLO LARRAZABAL, AITZIBER
ABAURREA RODRIGO, RAQUEL
ABETE PECOS, MARTA
ABETI PEREZ, MACARENA
ADOT BAZTAN, MARIA VICTORIA
AGESTA LUSARRETA, IGNACIO JAVIER
AGORRETA BERIAIN, EDUARDO
AGUADO BLANCO, MARIA INES
AGUDIÑA CHARRO, LOURDES
AGUDO DE LOS PLACERES, RUT
AGUDO GARCIA, BEATRIZ
AGUERRI HERMOSO DE MENDOZA, LIDIA
AGUERRI OLCOZ, ANA ISABEL
AGUINAGA SESMA, ANGELA
AGUIRRE BAINES, BEATRIZ
AGUIRRE ECHAVARRI, MARIA CARMEN
AGUIRRE GOÑI, ANA
AGUIRRE IÑIGUEZ, M.ª JOSEFA
AGUIRRE JAUREGUIALZO, MARIA PILAR
AGUIRRE LOPEZ, CARMEN
AGUIRRE OCARIZ, ISABEL
AGUIRRE OCARIZ, JESUS MARIA
AGUIRRE OLORIZ, FELIX
AGUIRRE SOTO, IDOYA
AGUIRRE VIAMONTE, MARTA
AGUNDEZ SALINAS, CARLOS
AGUSTENCH COTILLAS, MONICA
AICUA ADRIAN, ANA JOSE
AICUA ADRIAN, MARIA GEMMA
AIZPUN GRACIA, NURIA ELENA
AJONA DEL CAMPO, CARLOS
ALAVA ARNEDO, SANDRA
ALAVA ELIAS, MARIA LOURDES
ALAVA JIMENEZ, MARIA DEL CARMEN
ALBARRACIN MAULEON, M.ª JOSE
ALBISTUR ALDAYA, JUANA
ALCATE MORIONES, GLORIA MARIA
ALCHU AGESTA, OSCAR
ALCOLEA SANCHO, MARIA PILAR
ALCORTA GUESALAGA, MAITE
ALDABA GOÑI, RAQUEL
ALDABA LEGASPI, MARIA TERESA
ALDAREGUIA IGUELZ, JUANA
ALDASORO PALENCIA, LUIS CARLOS
ALDAY SOBEJANO, PABLO
ALDAYA MARIN, CRISTINA
ALDAZ LAZCOZ, ELENA
ALDAZ MAGDALENA, IVANA
ALDAZ OROZ, MAITE
ALDAZ URIZ, PABLO
ALDUAN ITURRIA, PEDRO JAVIER
ALDUNATE GOÑI, NEREA
ALEGRE PALAZON, M.ª DOLORES
ALEGRIA SANCHO, LAURA
ALEJO AGORRETA, AINARA
ALFARO TANCO, MARIA EUGENIA
ALFONSO LANDA, NATALIA
ALIJA GARCIA, ANTONIO
ALKORTA GOROSTIDI, MIREN IDOIA
ALLER GUTIERREZ, MARIA EDELWEISS
ALONSO BASAIL, EDURNE
ALONSO BURGUETE, MARIA JESUS
ALONSO CAÑADA, ANA LOURDES
ALONSO FRANCO, CARMEN
ALONSO MORAL, MARIA
ALONSO OLZA, EUKENE
ALQUEZAR BORAO, BEATRIZ CONSUELO
ALSUA ARREGUI, ELENA
ALTUNA BERAZADI, AITOR
ALTUNA MARTIARENA, MIKEL
ALVAREZ ARELLANO, MARIA SOLEDAD
ALVAREZ ARRUTI, NEREA
ALVAREZ DE EULATE PAGOLA, INES
ALVAREZ ESPATOLERO, ITZIAR
ALVAREZ GOÑI, MARIA BEGOÑA
ALVAREZ JURADO, MARIA ANGELES
ALVAREZ OLAVE, MARIA LUISA
ALVAREZ REY, M.ª CARMEN
ALVES PINTO, HORTENSIA
ALZATE SANTESTEBAN, FERMIN
ALZUETA GOYENECHE, LORETTO
ALZUETA GOYENECHE, MYRIAM
ALZUETA MARTINEZ, NURIA
AMATRIA LOPEZ, VIRGINIA
AMATRIAIN LACRUZ, SANDRA
AMATRIAIN MENDIVIL, CRISTINA
AMEZQUETA IBAÑEZ, IGNACIO
AMIGOT ZARDOYA, ANA
AMILIBIA SALGADO, JOSE
AMOZARRAIN ECHEVERRIA, MILAGROS
ANAUT LOPEZ, M.ª CARMEN
ANCHORENA LAURENZ, ALICIA
ANCIN SAMANES, EDURNE
ANCIZU AYESA, SUSANA
ANDALUZ ROMANILLOS, CESAR ANTONIO
ANDRADE FERNANDEZ, RAQUEL
ANDRAIZ LABAYRU, FRANCISCO JAVIER
ANDRES DUEÑAS, MARIA EUGENIA
ANDRES PARAMIO, CRISTINA
ANDRES PERFECTO, ANA ISABEL
ANDRES VALLES, ANA CARMEN
ANDUEZA ELIZALDE, AINHOA
ANDUEZA IRURZUN, MARIA INES
ANDUEZA MARTINEZ DE LA FUENTE, ANA
ANDUEZA PEREZ, MARIA DOLORES
ANDUEZA RUIZ, REBECA
ANGUIANO JIMENEZ, M.ª DEL MAR
ANGULO TOBALINA, LEANDRO
AÑON JIMENEZ, ALBERTO
ANSA ALVAREZ, ALFREDO
ANSA RECLUSA, MARIA TERESA
ANSO ARROBAREN, RAUL
ANSORENA INDURAIN, ADELAIDA
ANSORENA INDURAIN, JOSE ANTONIO
ANTON ESCOBAR, MARIA PILAR
ANTON GONZALEZ, EVA MARIA
ANTON GONZALEZ, PILAR
ANTON MARTINEZ, EVA
ANTONA CHASCO, ALICIA
APARICIO AGREDA, MARIA EMMA
APARICIO HERNANDEZ-LASTRAS, CARIDAD
APESTEGUIA CIA, NURIA
APESTEGUIA MARTINEZ, FELIX
APESTEGUIA MARTINEZ, JOSE ANGEL
APEZTEGUIA ORMAZABAL, ROSA
ARAGON SAN MARTIN, MARIA JESUS
ARAGÜES CEMBORAIN, IZASKUN
ARAMBURU ZUDAIRE, FERMIN
ARAMENDIA LATIENDA, MARIA DOLORES
ARANA LOPERENA, ANA MARIA
ARANA MONENTE, M.ª DEL SOTO
ARANAZ SARASA, INES
ARANDA BARANDIAIN, CRISTINA
ARANDA ELCUAZ, ISABEL
ARANGUREN GORRIZ, ELENA
ARANGUREN OSINAGA, CRISTINA
ARANGUREN VALLES, ANGEL
ARANZADI MARTIN, EVA MARIA
ARASCO TAPIZ, MARIA ASUNCION
ARAUJO GUARDAMINO, MARIA PILAR
ARBIOL AGUERRI, LAURA
ARCE CEMBORAIN, EDURNE
ARCON ALZORRIZ, MARIA ISABEL
ARCOS ARNEDO, MARIA LUISA
ARDAIZ IRIGOYEN, BLANCA
ARDANAZ GARCIA, ELVIRA
ARDANAZ PALACIOS, EDUARDO
ARDANAZ PENA, NURIA
ARDANAZ ULIBARRI, CONCEPCION
ARDOIZ CASAS, LAURA
ARELLANO DELGADO, LOURDES
AREOPAGITA MARTINEZ, MARIA PUY
ARETA ARRASTIA, M.ª NIEVES
ARGOMANIZ LAREDO, LINO
ARGOTE ESCRIBANO, MARTA
ARGUIBIDE PEREZ, CARMEN
ARIAS ELIZARI, BLANCA ESTHER
ARILLA ELORZA, MARIA
ARINA ECHARTE, SONIA
ARINA TELLECHEA, SUSANA
ARISTIZABAL OREJA, DOLORES
ARIZAGA JAUREGUI, MARIA ROSARIO
ARIZALETA AZNAREZ, MARIA ICIAR
ARIZALETA PRIMO, ALICIA
ARIZCUREN BALDA, MILAGROS
ARIZTIA PLAZA, EDURNE
ARJONA SUCUNZA, MARIA
ARLEGUI ARTIEDA, SARA
ARLEGUI OCHOA, PATRICIA
ARMAÑANZAS ECHAURI, SUSANA
ARMENDARIZ ANDUEZA, AMAIA
ARMENDARIZ ANDUEZA, MARIA ANUNCIACION
ARMENDARIZ ANDUEZA, MARIA LOURDES
ARMENDARIZ ARAMENDIA, VIRGINIA
ARMENDARIZ ECHARRI, ASCENSION
ARMENDARIZ ESPINA, ANA
ARMENDARIZ MARQUINA, FAUSTINO
ARMENDARIZ MURILLO, ALICIA
ARMENDARIZ RECALDE, ARACELI
ARMENDARIZ SEMBEROIZ, HELENA
ARMENDARIZ UNZUETA, MARIA ARANZAZU
ARMENDIA IBARRA, MERCEDES
ARMENTEROS GARCIA, MARIA PILAR
ARNAIZ TOME, VERONICA
ARNEDILLO CARRASQUET, MARIA VERONICA
ARNEDO HERNANDEZ, AMAYA
ARNEDO PEREZ, EVA MARIA
AROCENA CASTILLO, SILVIA
AROSTEGUI LAJUSTICIA, ANA BELLA
AROSTEGUI LARRION, RAQUEL
ARRAIZA BELOQUI, M.ª ROSARIO
ARRAIZA EZCARAY, SERGIO
ARRAIZA GARCIA, NATALIA
ARRASATE EGEA, AGUSTINA
ARRASTIA LARRION, BEATRIZ
ARRECHEA IRIGOYEN, MARIA ISABEL
ARREGUI JIMENEZ, MARIA ANGELA
ARREGUI ZULAICA, MARGARITA
ARRIAZU ARRONDO, ITZIAR
ARRIAZU BERMEJO, MARIA YOLANDA
ARRIAZU RUIZ, PATRICIA
ARRIAZU VILLAFRANCA, CRISTINA
ARRIBAS BARRIGON, JESUS
ARRIBAS IRIARTE, ALBERTO
ARRIBAS LABARI, CRISTINA
ARRIZABALAGA LIZARRAGA, MARIA VICTORIA
ARRONDO ARRONDO, MARIA
ARRONIZ LOPEZ DE CIORDIA, M.ª IDOIA
ARRONIZ PEREZ, SUSANA
ARROYO BEGUE, PEDRO JOAQUIN
ARROYO CASARES, MARIA ASUNCION
ARTEAGA SAN MIGUEL, SONIA
ARTEAGA VILLAR, JUAN
ARTEAGA VILLAR, RAMON
ARTETA ARAGON, MIGUEL
ARTETA GORRIZ, CELINA
ARTIEDA RODRIGO, RAQUEL
ARTOLA VELA, MARIA TERESA
ARTOLETA ELIZONDO, MARIA CARMEN
ARZA ORTIZ, MARIA ISABEL
ASCARAY ZUBILLAGA, MARIA ASUNCION
ASENSIO ILZARBE, MARTA
ASENSIO IRIARTE, LUISA MARIA
ASIAIN ALBISU, JOSEBA
ASIAIN HERRERO, ROBERTO
ASTIZ ARANO, M.ª LOURDES
ASTIZ AZAGRA, MIKEL
ASTIZ GOÑI, MARIA BEGOÑA
ASTIZ LACUNZA, LAURA VIANNEY
ASTIZ SUBERVIOLA, SUSANA
ASTRAIN QUINTANA, IDOYA
ASTRAIN UNANUA, ANA
ASURMENDI ACARRETA, LEIRE
ASURMENDI ACARRETA, OLGA
ASURMENDI SALVIDE, MIGUEL
AURENSANZ AGUSTIN, MARIA LUISA
AUZA CATALAN, RUBEN
AVELINO FERNANDEZ, MARIA YOLANDA
AVELLANEDA HUARTE, MIGUEL
AVENOZA AZNAR, ANA MARIA
AYANZ DIAZ, M.ª CARMEN
AYAPE GALAR, ESTHER
AYENSA MARTINEZ, ESTIBALIZ
AYERDI ECHEBERRI, MARIA CAMINO
AYESA GORRAIZ, IRENE ISABEL
AYESA SARALEGUI, M.ª EUGENIA
AYESA TROYAS, BELEN
AYESA USECHI, MARIA
AYESA USOZ, MARIA ARANZAZU
AYESA USOZ, MARIA TERESA
AYLLON SOLA, ISABEL
AZAGRA AYALA, INMACULADA
AZANZA GAZOLAZ, ROBERTO
AZCARATE BEZANGO, MIGUEL
AZCARATE GARITANO, MAITE
AZCARATE LANGARICA, ITZIAR
AZCOITI LOPEZ, BLANCA ESTHER
AZCONA DOMENCH, ESTHER
AZCONA MORENTIN, MARI CARMEN
AZCONA OCHOA, EMILIO
AZCONA REY, SUSANA
AZCONA URIZ, ISABEL
AZCUNE ARROQUI, EVA
AZPILICUETA ANSORENA, SANDRA
AZPILICUETA ARRONIZ, SANDRA MARIA
AZPIROZ SARALEGUI, MARIA RAMONA
BAIGORRI ARELLANO, M.ª ELENA
BAIGORRI ESTEVEZ, ANUNCIACION
BAIGORRI VAZQUEZ, RAQUEL
BAILON DOMINGUEZ, ARANTXA
BAINES ZUGASTI, SILVIA
BALDA GARRALDA, MARIA TERESA
BALENCIAGA ERRO, MARIA BELEN
BALEZTENA BURGUETE, BEATRIZ
BALLAZ ZABALZA, MARIA REYES
BALLESTEROS EGÜES, M.ª ROSARIO
BAÑALES GOMEZ, YOLANDA
BAÑUELOS OLAVERRI, ANA ISABEL
BAOS ANIA, CARLOS JAVIER
BAQUEDANO PLANILLO, ELSA
BARAIBAR ECHEVERRIA, ALVARO
BARBERIA ARDANAZ, ROSA MARIA
BARBERIA CIAURRIZ, FRANCISCO JAVIER
BARDI LATIERRO, CARMEN
BARGUILLA SEVILLA, ROSARIO
BARIAIN ZARATIEGUI, ANA CARMEN
BARQUILLA BARROSO, MARTA
BARRENA GARDE, MIKEL
BARRICART LISARRI, CELIA
BARRUSO GONZALEZ, RAQUEL
BASARTE POZO, ITSASO
BAYONA LACALLE, MARIA ROCIO
BAYONA LERENDEGUI, MARIA ASCENSION
BAZO SANCHEZ, EMILIO
BAZTAN MINA, TERESA
BAZTAN ROMEO, SUSANA
BEA ALAVA, ANGELES
BEA ALAVA, JAVIER
BEDIALAUNETA ARRIZABALAGA, GOTZON
BEGUE SOBEJANO, CARLOS
BEGUIRISTAIN GONZALEZ, ISABEL
BEITIA RUIZ, MARIA DEL MAR
BELINCHON HERAS, DELIA
BELTRAN ALCORTA, MARIA TERESA
BELZARENA CANTERO, RAQUEL
BELZUNCE LEZAUN, M.ª ASUNCION
BELZUNEGUI LOPEZ, DELIA
BELZUNEGUI OLAGÜE, MARIA SOLEDAD
BENEITEZ PEROSANZ, BELEN
BENGOA ZARRANZ, IDOIA
BENGOCHEA CARPENA, AMAYA
BENGOCHEA GUELBENZU, MARIA VICTORIA
BENGOECHEA URRA, ANA ISABEL
BENITO GRACIA, MARIA TERESA
BENITO NAPAL, BEATRIZ
BEORLEGUI AYESA, MARAVILLAS
BEORLEGUI ECHAURI, MONICA
BEORLEGUI MARTINCORENA, MARIA JESUS
BERAMENDI BALLIRIAIN, MARIA MILAGROSA
BERASATEGUI SOTO, ENRIQUE
BERASTEGUI SENAR, ISABEL
BERAZA ARMENDARIZ, AGURTZANE
BERDONCES LAFRAYA, ELENA
BERDONCES TORRES, JOSE LUIS
BERGARA TEILLERI, PILAR
BERGERA LEZAUN, MARIA VICTORIA
BERGERA MEZQUIRIZ, IDOYA
BERGERANDI LARREA, ELENA
BERIAIN SANCHEZ, DANIEL
BERISA NAVARRO, ANA MARIA
BERISA NAVARRO, MARIA JOSE
BERMEJO PERERA, MARIA YOLANDA
BERRADE ZUBIRI, MARIA TERESA
BERRIO ARMIÑO, LUCIA
BERROZPE ORTA, ARACELI
BERRUETA MARTINEZ, MARIA DEL MAR
BERRUETE URZAINKI, ANA
BERRUEZO ZAPATA, LAURA
BERZAL FERNANDEZ, MARIA
BESCOS ELIZALDE, ANGEL MARIA
BEUNZA ARELLANO, NEREA
BEUNZA IRAIZOZ, NEREA
BEUNZA LAREQUI, BLANCA ESTHER
BEUNZA NUIN, ROSA MARIA
BEUNZA URRUTIA, NATIVIDAD
BEZUNARTEA BARASOAIN, MARIA
BIENES ARCHEL, FATIMA
BILBAO EGUREN, MIREN KARMELE
BLANCO CANDUELA, MARIA PILAR
BLANCO LACABE, GEMMA
BLANCO LATORRE, RUTH
BLANQUET MUÑOZ, M.ª DEL CARMEN
BLANQUET MUÑOZ, MARIA PILAR
BOBADILLA ARANDIA, SUSANA MERCEDES
BOLEAS ORTEGA, MARIA VICTORIA
BONILLA PACHECO, MARIA ASUNCION
BORJA OTAZU, ANA
BORREGA PERIANEZ, EVA MARIA
BOZA CERRILLO, CAROLINA
BRINGAS EGILIOR, MIREN EDURNE
BRONTE LACUNZA, NATALIA
BRONTE RODRIGUEZ, MIGUEL ANGEL
BUENO GOMEZ, ANA MARIA
BUIL ALCAYA, ISABEL
BUJANDA PERALES, RAQUEL
BUÑUALES UGALDE, MYRIAM
BUÑUEL LASHERAS, ANA LIBERTAD
BUÑUEL ORTELLS, MARIA BEGOÑA
BURDALO MORUJO, ISABEL
BURGOS CUSTARDOY, EVA MARIA
BURGOS REMIREZ, ANA CARMEN
BURGUEÑO VAZQUEZ, ANA MARIA
BURGUI SENDOA, MARIA UJUE
BURUSCO REMONDEGUI, ANABEL
BUSTOS BALBAS, MARIA ASCENSION
CABAÑES ARANA, MARIA ALICIA
CABELLO RUIZ, ELENA
CABORNERO MARCO, JAVIER
CABREJAS GOMEZ, CARMEN
CABRERA VIDA, JOSE JAVIER
CABRERA YEPEZ, SANDRA
CACHAIRO GONZALEZ, MONICA
CADENAS JANO, JOANA
CADENAS JANO, MARIA ELOISA
CAFRUNI GONZALEZ, FERNANDO
CALABIA SAMANES, ANA ISABEL
CALADO CRESPO, MARIA
CALEYA CAÑA, M.ª TERESA
CALLEJA DURAN, OLGA
CALLEJA MARTIN, NATALIA
CALLEJA PIUDO, NEREA
CALLEJAS ALFARO, M.ª EUGENIA
CALLES COSME, CARLOS JAVIER
CALVO FERNANDEZ, MARTA
CALVO PAIN, MARIA
CALVO REGUEIRO, JOSE LUIS
CALVO RUIZ, MARIA BEGOÑA
CALZADO ONIEVA, SOLEDAD
CAMBRA ELIZONDO, LAURA
CAMPION LARUMBE, MARTA
CAMPISTEGUI MIQUELEIZ, LUIS M.ª
CAMPISTEGUI MIQUELEIZ, VICTORIA CRISTINA
CAMPO USTARROZ, CARLOS FRANCISCO
CANCHO PEREZ, M.ª ASCENSION
CANO SAETA, GUADALUPE
CANTERO LEDESMA, GEMA MARIA
CANTERO ORTA, ANA MARIA
CAPDEQUI AGUIRRE, NAIARA
CAPILLA GOMEZ, MARIA TERESA
CARIDE GOMEZ, DARIA
CARLOS IBAÑEZ, IÑAKI
CARO ALCALDE, SONIA
CARPENA ALONSO, MERCEDES
CARRASCOSA RIDRUEJO, MARIA DEL MAR
CARRERAS SANDOVAL, RAQUEL
CARRERO ESPINOSA, BEGOÑA
CARRILLO BEORLEGUI, MARIA ARANZAZU
CARRION MOLINA, ESTHEL
CARRIQUE IRIBARNE, MARIA DOLORES
CARRO RODRIGO, JOSE MARIA
CASADO IBARROLA, MARIA EUGENIA
CASADO PEREZ-RASILLA, GONZALO
CASAJUS GOROSTIAGA, LINA
CASAJUS MARTIARTU, MARIA FELISA
CASAJUS SIMON, MARTXELIÑE
CASALES ZOCO, AITZIBER
CASANOVA LANDER, JOSE IGNACIO
CASBAS JIMENEZ, ANA PILAR
CASI ILINCHETA, JOSE RAMON
CASI LARRION, NURIA
CASIMIRO ILINCHETA, SUSANA
CASSI ZUAZO, IDOIA
CASTANERA MONTOYA, MARAVILLAS
CASTANERA MONTOYA, MARIA LUISA
CASTEJON MENENDEZ, ARACELI
CASTELLANO CORDOVA, MARTA
CASTIELLA ALONSO, SILVIA
CASTIELLA RAMIREZ, M.ª SOCORRO
CASTILLA GIGANTO, DANIEL
CASTILLEJO LATASA, SORAYA
CASTILLEJO ZARATIEGUI, REBECA
CASTILLO HUGUET, ANA
CATALAN AYALA, ANA BELEN
CATALAN DIAZ-CRESPO, MARIA CARMEN
CATALAN GIL, YOLANDA
CATENA ARISTU, IZASKUN
CELAYA AZQUETA, M.ª DEL MAR
CELAYA MARTINEZ, NEREA
CELAYETA BEUNZA, GORKA
CELIGUETA LABAIRU, ICIAR
CELIGUETA LABAIRU, VIRGINIA
CELIHUETA GARCIA, ASUNCION
CEMBORAIN GARCIA, M.ª ARANZAZU
CEMBORAIN LUQUIN, AINHOA
CENARRO CANDAMIO, MARIA ISABEL
CENTENO ERRO, PEDRO
CERDAN ELCID, CARLOS
CERDAN GRATACOS, CRISTINA
CERMEÑO ALONSO, FELIX ANGEL
CERVANTES ARANAZ, NIEVES
CEVERO CELMA, ANA
CHAMIZO PEÑA, MARIA DOLORES
CHAMORRO ARANZADI, JAVIER
CHARLES GONZALEZ, SUSANA
CHASCO CHASCO, VIRGINIA
CHASCO DUEÑAS, MARIA NIEVES
CHAVARRI IZU, MARIA JESUS
CHIVITE BEAMONTE, ALFONSO
CHIVITE CIAURRIZ, BERTA
CHIVITE CIAURRIZ, MARISA
CHIVITE ORTEGA, NURIA
CHOCARRO BUJANDA, ESTELA
CHOCARRO LOPEZ, JOSE IGNACIO
CHOCARRO UCAR, ANA ISABEL
CHOURRAUT ECHAVARRI, ANA LOURDES
CIA APEZTEGUIA, MARIA ROSARIO
CIA BARRIO, MARIA CRISTINA
CIA DA RIVA, IRATXE BIHOTZ
CIA GUELBENZU, MIREN EDURNE
CIA LECUMBERRI, FRANCISCO JAVIER
CIAURRIZ GARCIA, LUIS JAVIER
CIBIRIAIN OSES, JUAN ALBERTO
CICERO DE LA FUENTE, ISABEL
CIGA ROMERO, ANA MARIA
CIGANDA SAN MARTIN, ITZIAR
CILVETI ZAZPE, MARIA UXUE
CIORDIA MARTINEZ, NATALIA
CIRIZA ECHARRI, NIVES
CIRIZA ERVITI, MARTA
CISNEROS HUALDE, MARIA SAGRARIO
CLEMOS MATAMOROS, MARIA JOSE
COBO SUÑEN, MARIA EUGENIA
COCHO MARTINEZ, ELENA
COMPAS LAZARO, SHEILA
CONTIN RECALDE, MARIA JESUS
CORCUERA CANFLANCA, OSCAR
CORMENZANA LOPEZ, NATALIA
CORNAGO FERNANDEZ, LIDIA
CORNAGO LAINEZ, CRISTINA
CORNAO ZARZUELA, JOSE ALBERTO
CORTES DUCAR, ANA BELEN
CORTES PEREZ, MAIDER
COSCOLIN SERRANO, EVA
COZAR OLZA, AINARA
CRIADO FRANCO, ANA MARIA
CRUCHAGA TORREMOCHA, SILVIA
CUADRA USTARROZ, JAVIER
CUARTERO ABAD, MARIA ISABEL
CUARTERO CALVO, LUIS EDUARDO
CUARTERO CISNEROS, LUIS MANUEL
CUELI ORRADRE, MARIA CRUZ
CUESTA ALCALA, ANA BELEN
CUESTA ALCALA, DANIEL
CUESTA ALCALA, EVA MARIA
CUESTA MARQUEZ, SUSANA
CUESTA REPISO, MONICA
CUMBA SANZOL, MIRIAN
CUPEIRO MARTIN, SOLEDAD PALOMA
CURRAS VITORIA, PABLO
CURTO MELUS, ALVARO
D'ORS LOIS, ANA
DAVILA JIMENEZ, MIRIAM SALOA
DE BLAS ALVAREZ, SOFIA
DE CARLOS BARBARIN, RUTH
DE CARLOS INCHUSTA, IÑAKI
DE DIEGO CALVO, JOSE LUIS
DE HARO RODRIGUEZ, MANUEL
DE LA FUENTE GUTIERREZ, MARIA DEL CARMEN
DE LA FUENTE RODRIGUEZ, M.ª DEL CARMEN
DE LA MOTA ARZOZ, M.ª DOLORES
DE LA VEGA SALEGUI, AITZIBER
DE LEON ARLEGUI, PATRICIA
DE LOS REYES AYERRA, M.ª CONCEPCION
DE LUCAS BLASCO, RICARDO
DE LUCAS MIGUEL, IZASKUN
DE MIGUEL BERGERANDI, MERCEDES
DE MIGUEL SAN MARTIN, ESTHER
DE MIGUEL SANCHEZ, AINHOA
DE PEDRO RODRIGO, MARIA ELISA
DEL BARRIO MORALES, MARIA BELEN
DEL BARRIO RONCAL, MARIA V.
DEL CARMEN MARTINEZ, GEMMA
DEL CASTILLO FUERTES, DAVID
DEL CERRO VALENCIA, MARIA
DEL MORAL AGUILAR, M.ª ANTONIA
DEL PERAL CASTILLEJO, BLANCA ESTHER
DEL RIO VILLALONGA, ELOISA
DEL RIO VILLALONGA, MARIA LUISA
DEL VALLE GANUZA, PILAR
DELGADO ARBE, MIKEL
DELGADO BEAUMONT, CAROLINA
DELGADO DELGADO, ANA
DELGADO MARTOS, MARIA ESTRELLA
DELGADO MUÑOZ, PEDRO MARIA
DELGADO PUENTE, ESTIBALIZ
DELGADO RECALDE, ANA
DI NALLO GARCIA, MARIA LAURA
DIAZ AMIGOT, MARIA ANGELES
DIAZ AZPILICUETA, M.ª DEL CARMEN
DIAZ DE CERIO BAÑOS, FRANCISCO
DIAZ EZCURRA, ARACELI
DIAZ JIMENEZ, FRANCISCA
DIAZ LASA, MIGUEL
DIAZ MORALES, ANA MARIA
DIAZ MURO, CESAR
DIEGO IRAIZOZ, IÑIGO
DIEZ ANDION, MARIA ARANZAZU
DIEZ ANDION, MARIA ELENA
DIEZ IBARROLA, SAGRARIO
DIEZ MELERO, SONIA
DIEZ MOTA, MARTA
DIEZ OSANTE, MARIA BEGOÑA
DOIZ JIMENEZ, MARIA JOSEFA
DOMEÑO ECHEVERRIA, MARIA ANGELES
DOMEZAIN ASCUNCE, MARIA JOSE
DOMINGUEZ BASTERRA, ARANZAZU
DOMINGUEZ BASTERRA, SUSANA
DRONDA LARRAINZAR, MARTA
DUCAY SABANDO, MARGARITA
ECAY SANZ, MARIA SANTOS
ECEIZA OYARZABAL, RAFAEL
ECHAGÜE ALCALDE, MARIA ROSARIO
ECHAIDE IRIBARREN, MARIA JOSE
ECHALECU CASTAÑO, ANA ISABEL
ECHALECU CASTAÑO, DAVID
ECHAMENDI OSES, NEREA
ECHANIZ DEL GUAYO, SARA
ECHARREN PRAT, ANA MARIA
ECHARREN SARASOLA, ANA ESTHER
ECHARRI ASTIZ, LOURDES
ECHARRI DIEZ, EVA M.ª
ECHARRI FERNANDEZ, FRANCISCO JAVIER
ECHARRI NAVASCUES, MARIA JOSE
ECHARRI SUCUNZA, PEDRO MIGUEL
ECHART MARAURI, MARIA SOLEDAD
ECHARTE LIZARRAGA, ANA ISABEL
ECHARTE SADABA, NEREA
ECHARTE SAN MARTIN, MARCOS
ECHARTE ZAMBRANO, MAITE
ECHAURI ARANA, MARIA ASUNCION
ECHAVARRI MARTINEZ, ALEJANDRO
ECHAVARRI MARTINEZ, NURIA ESTHER
ECHECHIPEA ARISTU, MARIA TERESA
ECHECHIQUIA PEREZ, BEGOÑA
ECHEGOYEN MAEZTU, MARIA PUY
ECHENIQUE IRAÑETA, FRANCISCO JAVIER
ECHEVERRIA AHECHU, GEMMA
ECHEVERRIA ARRAIZA, AITZIBER
ECHEVERRIA AYERRA, MARIA CARMEN
ECHEVERRIA BOMBA, MARTA
ECHEVERRIA ECHEPARE, MAITE
ECHEVERRIA ERCE, ANA MARIA
ECHEVERRIA FERNANDEZ, JAVIER
ECHEVERRIA GARATE, EDURNE
ECHEVERRIA GORRAIZ, MARIA DEL MAR
ECHEVERRIA ICHASO, SELVA
ECHEVERRIA ITURBIDE, MARIBEL
ECHEVERRIA LARA, MIRIAM
ECHEVERRIA LIZASO, ISABEL
ECHEVERRIA MARTURET, MARIA ISABEL
ECIOLAZA LANDA, GEMA
EDER IRISARRI, LIDIA
EDERRA GARDE, ANA MARIA
EDERRA IRURE, SUSANA
EGAÑA GORRAIZ, MARIA ISABEL
EGEA CASTAN, JERUSALEN
EGUARAS CRESPO, AZUCENA
EGUARAS JURIO, ANA ESTHER
EGÜES LANDIBAR, ANA ISABEL
EGUILLOR OLLO, MIGUEL ANGEL
EGUKUZ HERCE, PERLA
EGUZKIZA NUIN, ANA ISABEL
EGUZQUIZA LIZARRAGA, ALICIA
EGUZQUIZA NUIN, BELEN
ELCANO ERDOZAIN, BEATRIZ
ELIA BEUVAIN, JUAN CARLOS
ELIA GARCIA, LAURA
ELIA IRANZU, PILAR
ELIA MICHELENA, EDURNE
ELICECHE DEL SANTO, AINHOA
ELIZALDE ANDUEZA, EVA
ELIZALDE AZPIROZ, GURUZNE MILAGRO
ELIZALDE EZCURRA, JAVIER
ELIZALDE GARBALENA, MARIA
ELIZALDE INSAUSTI, MARIA JOSE
ELIZALDE PLAZA, MARIA ROSA
ELIZALDE VALENCIA, MARIA SOLEDAD
ELIZONDO ABINZANO, MARIA CARMEN
ELORZ CABODEVILLA, SONIA
ELSO TORRALBA, SANTIAGO
ENCINA OYON, SILVIA
ENERIZ LARRAYA, MARIA ISABEL
ENERIZ SALVATIERRA, ANA
ENERIZ SALVATIERRA, MARIA EUGENIA
EQUISOAIN IRAIZOZ, EDURNE
EQUIZA IRIARTE, MARIA ARANZAZU
ERANSUS REDIN, ANGEL
ERASO ARDANAZ, MARIA JESUS
ERASO GOICOECHEA, MARIA ANGELES
ERASO GOÑI, ESTHER
ERASO GOÑI, VIRGINIA
ERASO SALANUEVA, VICTORIA
ERCE LOPEZ, MARIA CRISTINA
ERDOCIA ANSO, AMAIA
ERDOZAIN NERI, MARIA ANGELES
ERREA IRISARRI, RAQUEL
ERREA LIZAUR, GUSTAVO ADOLFO
ERRO BLANCO, CRISTINA
ERVITI GASTESI, MARGARITA
ERVITI GASTESI, MARIA IZASKUN
ESAIN AMEZQUETA, IDOIA
ESAIN ELCANO, MARIA PILAR
ESAIN NICUESA, ANUSKA
ESCALADA OSES, SILVIA
ESCALANTE ARROYO, LAURA
ESCARZA SANTOS, LETICIA
ESCOBAR GATTI, KARINA
ESCOSTEGUY GOÑI, MARIA DOLORES
ESCRIBANO ELIA, MARIA ISABEL
ESCRIBANO SANCHEZ, NATALIA
ESCRICHE ERVITI, INES
ESCUDERO YAGÜE, SONIA
ESEVERRI AZCOITI, JOSE JAVIER
ESEVERRI BARACE, AMAYA
ESLAVA SOTES, SUSANA
ESNOZ VIDAURRE, SAGRARIO
ESPARZA FERNANDEZ, MARIA INES
ESPARZA GRASA, MARGARITA
ESPARZA LOPEZ, MARIA TERESA
ESPARZA MARTIN, MARIA DOLORES
ESPARZA PARDO, NURIA
ESPARZA VALENCIA, MARIA CARMEN
ESPIGA LASA, MARIA SANTOS
ESPIGA LASA, SUSANA
ESPINOSA VEA, RICARDO
ESQUIROZ ARTETA, CRISTINA
ESQUIROZ LUNA, ISONE
ESTAÑAN HERMIDA, ARANTZAZU
ESTANGA VIZCAY, ANA CONCEPCION
ESTEBAN MORIONES, NURIA
ESTEBARIZ ARTETA, EVA
ESTELLA GONZALEZ, ITZIAR
ETAYO ANDUEZA, RAMON
ETAYO CALVO, BEGOÑA
ETULAIN CIGANDA, DAVID
EZCURRA IBARROLA, MARIA DE LA O
EZCURRA ILARREGUI, BEGOÑA
EZCURRA ZUBELDIA, MARIA JOSE
EZPELETA MIQUELEIZ, ICIAR
EZQUERRA SALES, RAQUEL
EZQUERRO EZQUERRO, OTILIA
EZQUERRO MAZPARROTE, MARIA TERESA
FELIPE SAENZ, ANA
FERNANDEZ AJONA, MERCEDES
FERNANDEZ BEROIZ, IÑIGO
FERNANDEZ CUESTA, MONICA
FERNANDEZ GARCIA, M.ª PILAR
FERNANDEZ GARRO, MARIA JESUS
FERNANDEZ GONZALEZ, KEREN
FERNANDEZ LIZARRAGA, EVA MARIA
FERNANDEZ LUCAS, JESUS MARIA
FERNANDEZ MARCILLA, MARIA
FERNANDEZ MORA, DOLORES
FERNANDEZ MORENO, MARIA PILAR
FERNANDEZ MUÑOZ, PURIFICACION
FERNANDEZ ORDOÑEZ, RAQUEL
FERNANDEZ PE, MARIA YOLANDA
FERNANDEZ RAMIREZ, MARIA ANTONIA
FERNANDEZ RAZQUIN, ANA RAQUEL
FERNANDEZ RECIO, MANUEL
FERNANDEZ ROITEGUI, EVA
FERNANDEZ ROMERA, MARIA CARMEN
FERNANDEZ ROS, MARIA ESTHER
FERNANDEZ SANCHEZ, SILVIA
FERNANDEZ SANCHEZ, SIRA
FERNANDEZ SENOSIAIN, BERTA
FERNANDEZ SOLANO, ANGELA
FERNANDEZ SOLCHAGA, RAQUEL
FERRANDEZ PLANAS, JUANA
FERRANDIZ GANUZA, ESTHER
FERRAZ HERMOSO DE MENDOZA, MARIA TERESA
FIERRO GONZALEZ, MARIA CRUZ
FIGUERAS FAMADAS, ESTHER
FILGUEIRA IZCUE, MYRIAN
FLAMARIQUE OSES, INMACULADA
FLAMARIQUE SENDOA, SUSANA
FLANDES ALDEYTURRIAGA, BEATRIZ
FLORES DOMINGUEZ, JOSE MARIA
FONSECA DE GALDEANO, ALICIA
FONSECA URTASUN, YOLANDA
FRANCO ZURIAGA, RAQUEL
FRECHILLA ZUÑIGA, MARTA
FRESAN ISABA, NIEVES
FREUDENTHAL PASCUAL, SARA
FREYRE ALFARO, ANA TERESA
FRIAS PARDO, EDUARDO
FUENTES GARCIA, PILAR
FUENTES GOÑI, ANA ISABEL
FURLAN GARATE, NADIA
GABARI DORAY, IÑIGO
GAILLARDET PALU-LABOUREU, MAGGY
GALAN SEVILLA, ASCENSION
GALAR BEORLEGUI, RAQUEL
GALAR SARASA, MARIA TERESA
GALARREGUI ARGARATE, AINHOA
GALARRETA LIZARBE, EDURNE
GALARRETA PEREZ, MARIA ANGELES
GALDEANO ECHARRI, MARGARITA
GALIANA RODRIGUEZ, YOLANDA
GALINDO CARRETERO, JOSE LUIS
GALINDO OCHOA, MERCEDES
GALINDO PAREJO, ISABEL
GALINDO ROYO, SANDRA
GALLARDO GONZALEZ, M.ª DEL VALLE
GALLEGO JAUNSARAS, ISABEL
GALLEGOS RODRIGUEZ, MARIA ARANZAZU
GALLUES SANZOL, MARIA BELEN
GALZAGORRI VICONDOA, DAVID
GANUZA GANUZA, ROSA MARIA
GANUZA ZUBIRIA, BLANCA NIEVES
GARATE BEAUMONT, MIREN JOSUNE
GARATEA LABIANO, NATALIA
GARAYOA OJER, MARIA ANGELES
GARAYOA ZABALZA, MARIA SOLEDAD
GARBAYO ERVITI, MARIA PUY
GARBAYO RUIZ, JESUS MARIA
GARCES ASURMENDI, BEATRIZ
GARCES EDERRA, MARIA JOSE
GARCES EGUARAS, EDURNE
GARCES EGUARAS, MAITE
GARCES GARCIA, MARIA LOURDES
GARCIA AMILLO, DIANA
GARCIA ANDUEZA, AINTZANE
GARCIA AZANZA, GREGORIO
GARCIA BARBARIN, MARIA ANGELES
GARCIA BARBARIN, MARIA BEGOÑA
GARCIA BONILLA, BEATRIZ
GARCIA CABAÑAS, EVA MARIA
GARCIA CABRIADA, MARIA ARANZAZU
GARCIA CASTEJON, ANA ISABEL
GARCIA CEBERIO, FCO. JAVIER
GARCIA DE VICUÑA IBERO, LYDIA MARIA
GARCIA ECHEVERRIA, MIRIAM
GARCIA ESCUDERO, RUBEN
GARCIA ETXARREN, MAR
GARCIA FERNANDEZ, SOLEDAD
GARCIA FERRERO, PILAR
GARCIA GAMBOA, JOSUNE
GARCIA GOMEZ, ANGELES
GARCIA GONZALEZ, MARIA ESTRELLA
GARCIA GRIJALBA, ANA
GARCIA HERNANDEZ, JOSE LUIS
GARCIA HERNANDEZ, M.ª ARANTXA
GARCIA HUARTE, ALBERTO EMILIANO
GARCIA HUARTE, INES
GARCIA HUARTE, M.ª PILAR
GARCIA HUARTE, M.ª SOLEDAD
GARCIA IBARBUEN, ANA ISABEL
GARCIA IBARBUEN, IDOYA
GARCIA IDIAZABAL, BEATRIZ
GARCIA IZCO, ANA ROSA
GARCIA LOPEZ DE ARANA, AMAYA
GARCIA LOPEZ, MARIA BEGOÑA
GARCIA LORENTE, JAVIER
GARCIA MARCOS, RAQUEL
GARCIA MARTINEZ, BEATRIZ
GARCIA MARTINEZ, M.ª PILAR
GARCIA MARTINEZ, PATRICIA
GARCIA MERINO, LAURA
GARCIA MORENO, MARIA YOLANDA
GARCIA MUELA, MARIA TERESA
GARCIA NERI, MARI MAR
GARCIA OGAYAR, ESTIBALIZ
GARCIA OJER, LAURA
GARCIA OSCOZ, SARA
GARCIA PASCUAL, MARIA DEL MAR
GARCIA REDIN, BEATRIZ
GARCIA REDIN, IDOYA
GARCIA REDIN, MARIA ROSARIO
GARCIA SANCHEZ, ISABEL MARIA
GARCIA SANCHEZ, MARIA ISABEL
GARCIA SANZ, MARIA JOSE
GARCIA TRINCADO, MARIA AMPARO
GARCIA TRINCADO, MARIA CRISTINA
GARCIA UCHE, ELENA
GARCIA UNANUA, ANA MARIA
GARCIA VIAMONTE, CARMEN
GARCIA-MOCHALES MOLERO, LOURDES
GARCIARENA ELIZALDE, JOSE
GARCIARENA OTANO, MARIA
GARDE BAILO, MARIA PILAR
GARDE IRIARTE, NEREA
GARDE MACIAS, ELENA
GARDE TORRES, CESAR
GARICOCHEA MAYORA, CRISTINA
GARIJO LARAÑA, EVA MARIA
GARIJO NAGORE, SANTIAGO
GARIN DIAZ, YASMINA
GARIN ORBAICETA, ITZIAR
GARMENDIA GOIKOETXEA, PATXI XABIER
GARNICA CILVETI, GLORIA
GARRALDA ARISTU, ANTONIA
GARRALDA SALVATIERRA, GEMMA
GARRETA ECAY, ANA
GARRIDO ENCINAS, MARIA ARANZAZU
GARRIDO GONZALEZ, LETICIA
GARRIDO JORDAN, MARIA RITA
GARRIDO MARCILLA, SOFIA
GARRIZ SANZ, BEATRIZ
GARRO FLAMARIQUE, ALBERTO JUAN
GARZARON ZUBIETA, LORENA
GASTAMINZA RETAMOSA, ROSA MARIA
GASTEARENA BALDA, MARIA LOURDES
GASTON RUDI, MARIA CARMEN
GASTON VALENZUELA, AINHOA
GAYARRE CONTIN, ROSA MARIA
GAZPIO LANAS, SUSANA
GAZTAMBIDE JIMENO, MARIA CARMEN
GAZTAÑAGA MARTINEZ, SILVIA
GERBOLES LOPES, NATALI
GIL CABAÑAS, ELENA
GIL CORDON, ROSANA
GIL GOÑI, IONE MIREN
GIL LEOZ, ELOY
GINES ELENO, JOSE MARIA
GIRONA GARCIA, MARIA ANGELES
GIRONES AIZPUN, BLANCA ESTHER
GOENAGA BATALLA, ARANTXA
GOICOECHEA HUALDE, ANA M.ª
GOMARA IBUARBEN, MARIA
GOMARA MADURGA, REBECA
GOMARA RUIZ, M.ª PILAR
GOMEZ ANCIANO, VIRGINIA
GOMEZ APERTE, PATRICIA
GOMEZ DIAZ, M.ª ISABEL
GOMEZ ELIZALDE, VIRGINIA
GOMEZ GUARDIA, AINHOA VANESA
GOMEZ JIMENEZ, MARIA TERESA
GOMEZ MANRIQUE, ANGEL LUIS
GOMEZ RUBIO, MARIA JOSE
GOMEZ ZAPATEL, ISABEL
GOÑI ALMAZAN, BEATRIZ
GOÑI ARCE, MARIA JOSE
GOÑI CUESTA, CARLOS
GOÑI ESLAVA, JESUS ALFREDO
GOÑI JACA, M.ª VISITACION
GOÑI LEZA, M.ª MILAGROSA
GOÑI LOPEZ, SANDRA
GOÑI MARAÑON, MARIA SOLEDAD
GOÑI MOLER, ELSA
GOÑI RAZQUIN, IMANOL
GOÑI SANZ DE ACEDO, MARIA RAQUEL
GOÑI SANZ DE ACEDO, MARIA ROSARIO
GOÑI SARASIBAR, BEATRIZ
GOÑI URRIZOLA, IÑAKI
GOÑI URRIZOLA, MIREN
GOÑI ZABALZA, MAITE
GOÑI ZUAZU, MARIA ASUNCION
GONZALEZ ARCAS, EVA
GONZALEZ ARRASTIA, SILVIA
GONZALEZ AZPARREN, ALFREDO
GONZALEZ CASTILLO, MARIA UNZIZU
GONZALEZ CRESPO, MARIA PILAR
GONZALEZ GARCES, AMAIA
GONZALEZ GUTIERREZ, GLORIA
GONZALEZ IBAÑEZ, CONSUELO
GONZALEZ IBAÑEZ, MARIA VICTORIA
GONZALEZ IÑIGO, MARIA PILAR
GONZALEZ JIMENEZ, JULIA
GONZALEZ MARTIN, PURIFICACION
GONZALEZ MARTIN, ZULEMA
GONZALEZ MARTINEZ, ANA ISABEL
GONZALEZ MAULEON, GORKA
GONZALEZ MAULEON, MARIA CARMEN
GONZALEZ MERINO, JOSU
GONZALEZ ROLLAN, MARIA ADELA
GONZALEZ SALGADO, MARIA CARMEN
GONZALEZ TAINTA, CONCEPCION
GOROSPE RAZQUIN, MIREN ARANTZAZU
GOROSTIETA MARTIARENA, ANA ISABEL
GORRAIZ JUANGO, MIRIAM
GORRICHO AMEZQUETA, ITZIAR
GORRICHO CRUZ, MARIA CARMEN
GORRINDO GALAN, ELENA
GORRINDO GUERRA, MARIA ANGELES
GORRIZ ITURRIA, MARGARITA
GORRIZ QUIJERA, MARIA CARMEN
GORTARI ARBONA, ANA
GORTARI DIEZ, MARIA ROSARIO
GOY GURPEGUI, SILVIA
GOYEN GOYEN, ANA BERTA
GOYENECHE AGUIRRE, M.ª CARMEN
GOYENECHE HARO, MARIA ASUNCION
GRACIA INUÑEZ, IOANA
GRACIA LANDA, INMACULADA
GRACIA MARTINEZ, FRANCISCO JAVIER
GRACIA SAN MARTIN, JULIO
GRAU IRIGOYEN, AURORA ELENA
GRAU IRIGOYEN, FRANCISCO JAVIER
GRAU PAGES, CONCEPCION
GUEMBE GARCIA, M.ª ROSARIO
GUERRA LLORENS, MARTA
GUERRA URIZ, M.ª ROSARIO
GUERRERO ASPURZ, HUMBERTO
GUERRERO ASPURZ, MARIA ANGELES
GUERRERO CORDOBA, SUSANA
GUERRERO LEOZ, IRUNE
GUERRERO PEREZ, MERCEDES
GUIJARRO BEAUMONT, TXARO
GUILLEN MAYAYO, MARIA JOSEFA
GUILLEN SOLA, WENCESLADA
GURBINDO SEMINARIO, OLGA
GURBINDO TELLECHEA, ELENA
GURPEGUI ALCALDE, VIRGINIA
GURPEGUI LAPUERTA, ELENA
GURREA EZQUERRO, SUSANA
GURUCEAGA LIZARRAGA, NEREA
GUTIERREZ CRESPO, IDOIA
GUTIERREZ MENDOZA, ESTHER
GUTIERREZ SERRANO, MARIMAR
HERNANDEZ ARRONDO, MARIA BELEN
HERNANDEZ BAIGORRI, ROSA
HERNANDEZ FERNANDEZ, ARACELI
HERNANDEZ GARCIA, ANA ISABEL
HERNANDEZ JAUREGUI, MIREN GARBINE
HERNANDEZ JIMENEZ, LOURDES
HERNANDEZ JIMENEZ, SILVIA
HERNANDEZ ORTIN, JESUS
HERNANDEZ SAN MARTIN, SUSANA
HERNANDEZ SANCHEZ, MARIA BEGOÑA
HERNANDEZ USTARROZ, MARIA ANTONIA
HERRERA COZAR, MARIA DOLORES
HERRERA RODENAS, NIEVES
HERRERO GARCIA, MARIA ANGELES
HIDALGO FERNANDEZ, ADOLFO
HIDALGO SARRIA, CARMEN
HORNERO SERRANO, MARIA NOELIA
HORTELANO BERMEJO, RAMON
HUALDE GARCIA, OSCAR
HUARTE BENITO, M.ª RONCESAVALLES
HUARTE BRONTE, CELIA
HUARTE GARCIANDIA, SUSANA
HUARTE LEIZA, MIREN ENEKA
HUARTE MADORRAN, JESUS
HUARTE MUEZ, ANDREA
HUARTE OTAZU, RAMON
HUARTE REDIN, ANA
HUARTE RIO, AMAIA
HUARTE-MENDICOA IZU, GABRIEL
HUERTA VELA, ANA RITA
HUERTO CALERO, MANUELA
HUESO FRUTOS, MARIA DOLORES
HUETE GOMEZ, CRISTINA
HUGUET JIMENEZ, SUSANA
HUGUET LACARRA, MARIA PILAR
HUGUET MAGAÑA, ESMERALDA
HUICI URMENETA, MARIA JESUS
HURTADO RIPERO, ELENA
IBAÑEZ LOPEZ, ARANTZA
IBAÑEZ MAYA, MIREN EDURNE
IBAÑEZ MAYA, RAUL
IBAÑEZ OCARIZ, CONCEPCION
IBARROLA FERNANDEZ, SONIA
IBARROLA LABIANO, M.ª NIEVES
IBERO ESPARZA, JOSE MARIA
IBERO IRISARRI, HAYDEE
IBERO MORENO, MARIA TERESA
IDOATE LABARGA, AMAYA
IDOATE LABARGA, DIEGO ALFONSO
IDOATE LABARGA, GONZALO
IDOATE PLATERO, MARIA
IDOATE SARALEGUI, MARIA DE LA O
IGAL OCARANZA, AMAIA
IGEA LARRAYOZ, BEATRIZ
IGEA LARRAYOZ, MARIA ICIAR
IGLESIAS LACASA, INMACULADA
IGLESIAS VILLABONA, FERNANDO
IGOA MUNDIÑANO, ROSA
IGUZQUIAGUIRRE ZOZAYA, ANA ISABEL
ILUNDAIN CIRIZA, LIDIA
ILUNDAIN EL BUSTO, IGNACIO
ILUNDAIN EL BUSTO, YOLANDA
ILUNDAIN GOMEZ, LOREA
IMIRIZALDU AZPIROZ, MARIA LUISA
IMIZCOZ CAMPOS, MARTA
IÑARREA GOMEZ, MONICA
INDURAIN ARANA, MARIA ESTHER
INDURAIN VALENCIA, ISIDRO
INDURAIN ZALGUIZURI, SUSANA MERCEDES
IÑIGO ALAVA, MARIA JOSEFA
IÑIGO ARAMENDIA, MARIA CRISTINA
IÑIGO BASTERRA, MARIA SOLEDAD
IÑIGO LURI, MARIA JERUSALEN
IÑIGUEZ MARTINEZ, EVA MARIA
IRACHETA MARTINEZ, M.ª JESUS
IRAGUI SUBIZA, MARIA ISABEL
IRIARTE ALGUACIL, MARIA DOLORES
IRIARTE ARANCON, BEATRIZ
IRIARTE ARESO, MARIA NIEVES
IRIARTE ARRARAS, MARIA ISABEL
IRIARTE ARRUTI, IÑAKI
IRIARTE BARCA, M.ª EVA
IRIARTE BARCA, M.ª YOLANDA
IRIARTE DIAZ, ELENA
IRIARTE ESEVERRI, SILVIA
IRIARTE ICHASO, MARIA DEL CARMEN
IRIARTE IRIGOYEN, MARIA JOSE
IRIARTE LAQUIDAIN, MARTA
IRIARTE MERINO, RAQUEL
IRIARTE OLLO, GURUTZE
IRIARTE OYARZUN, MAIDER
IRIARTE ZANCAJO, ANA
IRIARTE ZANCAJO, JUAN ANTONIO
IRIBARREN BURGUETE, BEGOÑA
IRIBARREN GARBALENA, IRENE
IRIBARREN JAUREGUI, IOSUNE
IRIBAS LATOUR, RICARDO
IRIBERRI PASCUAL, MARIA YOLANDA
IRIBERRI ZUDAIRE, MARIA LUZ
IRIGARAY CALVO, MARIO
IRIGOYEN ARISTORENA, M.ª ARANZAZU
IRIGOYEN ELIZALDE, ANA BELEN
IRIGOYEN LAZARRAGA, IDOIA
IRIGOYEN QUEREJETA, MARIA JOSE
IRIGOYEN SORIA, INMACULADA
IRIGUIBEL AGUADERO, SILVIA
IRISARRI ANDUEZA, MARIA ARANZAZU
IRISARRI DIAZ, OLGA
IRISARRI MATEO, NATALIA
IRISARRI ORCOYEN, MARIA ESTHER
IRISARRI PRIMICIA, RUBEN
IRIZAR MARTINEZ, OLATZ
IRUJO GUARDIA, CLARA
IRUJO SANZ, ASUNCION
IRURETA MICHELENA, RAQUEL
IRUROZQUI EGUARAS, BLANCA ESTHER
IRURZUN MUNIAN, ITZIAR
ISABA LACABE, DAVID
ISO IRIBARREN, RAFAEL
ISTURIZ GUEMBE, CRISTINA
ISTURIZ LEGARRA, VICTOR
ITOIZ ALIAGA, AMAIA
ITOIZ IRIGARAY, MARIA VICTORIA
ITOIZ LARREA, JOSEFA
ITURBIDE HORNERO, CARLOS JAVIER
ITURBIDE HORNERO, FRANCISCO ROMAN
ITURGAIZ SAMANIEGO, M.ª CLOTILDE
ITURRE PINTO, BEATRIZ
ITURRI AGUIRRE, IDOIA
ITURRI MALON, ESTHER
ITURRI MALON, MARTA
ITURRIOZ AIZPURUA, ANA
IZAGUIRRE UGARTE, LARRAITZ
IZCO BERRAONDO, IMANOL
IZCO SANZ, IDOYA
IZCO SANZ, MAIDER
IZPURA ADOT, MARIA LUZ
IZPURA IRURZUN, ARANZAZU
IZQUIERDO PASCUAL, MARIA DEL CARMEN
IZURDIAGA OSINAGA, ARANTZAZU
JACA PINZOLAS, JUAN CARLOS
JACOSTE REDONDO, DIEGO
JARA LUSARRETA, YOLANDA
JASO ARAGON, FELIX
JAURRIETA ELCANO, RICARDO
JAURRIETA IBAÑEZ, ANA BELEN
JAURRIETA SEMBROIZ, M.ª VICTORIA
JIMENEZ ALVERO, BEATRIZ
JIMENEZ ALZORRIZ, MARIA JESUS
JIMENEZ ANTON, OSCAR
JIMENEZ AYLLON, RAQUEL
JIMENEZ CABREJAS, SOLEDAD
JIMENEZ ELORZ, MARIA BEGOÑA
JIMENEZ FERNANDEZ, ELENA
JIMENEZ GRAMAJE, MARTA
JIMENEZ GRANADERO, GUSTAVO
JIMENEZ HERRERO, SILVIA
JIMENEZ IRIBARREN, IRENE
JIMENEZ IZU, EDUARDO
JIMENEZ LANGUIZ, LIDIA MARIA
JIMENEZ LEIVA, MARIA VICTORIA
JIMENEZ MARCO, ANA M.ª
JIMENEZ MARQUES, BANESA
JIMENEZ MARQUES, MARIA ROSA
JIMENEZ MARTINEZ LOSA, SHEILA
JIMENEZ PALACIOS, PEDRO
JIMENEZ PASTOR, JESUS JAVIER
JIMENEZ PEREZ, M.ª IDOYA
JIMENEZ PEREZ, MARIA
JIMENEZ REVIDIEGO, SONIA
JIMENEZ SANZ, ANA ISABEL
JIMENEZ VALDEMOROS, LAURA
JORAJURIA MARTINEZ, IZASKUN
JORGE NAPAL, SARA
JUANARENA ECHEVERZ, ROSA LYDIA
JUANARENA PEREZ DE AZPEITIA, CELIA
JUANENA BARRUETABEÑA, ICIAR
JUANENEA ECHEVESTE, MARIA
JUANGO JUAMPEREZ, M.ª RAQUEL
JUANIZ AIZCORBE, IDOYA
JUANIZ MORIONES, AITZIBER
JUANKORENA ERASUN, OLGA CRISTINA
JUANMARTIÑENA FERNANDEZ, CRISTINA
JUGUERA PERAL, GABI
JURIO EZQUER, ZUBEROA
JUSTE MOLPECERES, ANA M.ª
LABAIRU ECHARTE, JUANA MARI
LABAIRU LABIANO, MARIA LUISA
LABAYRU ABREGO, LUISA VICTORIA
LABAYRU ABREGO, MARIA INES
LABELLA OSES, REYES
LABIANO AZPIROZ, MARIA CRISTINA
LABIANO DOMEÑO, JAVIER
LABIANO GABARI, M.ª TERESA
LABIANO MACAYA, ANA BELEN
LABIANO RODRIGO, MARIA JOSE
LACALLE LACALLE, SARA
LACUNZA URANGA, M. GOIZARGI
LADRON ARANA, EDUARDO IVAN
LAFUENTE BONA, BEGOÑA
LAFUENTE RODRIGUEZ, INMACULADA
LAHOZ GARCIA, MARIA INES
LAHOZ LAHOZ, MARIA YOLANDA
LAIGLESIA TORRES, MARIA PILAR
LAINEZ GURREA, MARIA BEGOÑA
LAKIDAIN ALONSO, MARIA JOSE
LALAGUNA MATEOS, CARMELO
LALINDE ZABALA, MARIA ARANZAZU
LALINDE ZABALA, MARIA DEL PILAR
LAMPREABE MARCO, NICOLAS
LAMUELA ROSANO, REBECA
LANA ELOLA, MONICA
LANCIEGO MORENO, AMAYA
LANDA ABAIGAR, M.ª CARMEN
LANDA ARANA, BEATRIZ
LANDA CAMBRE, MARIA MERCEDES
LANDABERE VILLANUEVA, MIKEL
LANZ GALARZA, MARIA CARMEN
LANZ GIL, AMAYA
LAPARTE RODRIGUEZ, MARIA YOLANDA
LAPUENTE REMIRO, INMACULADA
LARA VICENTE, RAQUEL
LAREDO DIAZ, MAITE
LAREQUI RAZQUIN, FERNANDO
LARIOS MENDEZ, MONICA
LARRAAYOZ OYARZUN, IZASKUN
LARRAGA SALAFRANCA, VIRGINIA
LARRAGUETA LECUMBERRI, MARIA ELENA
LARRAINZAR ARISTU, LUIS PABLO
LARRAMENDI ECHAIDE, ITZIAR
LARRAMENDI ECHAIDE, JOAQUINA
LARRAÑEGUI AZCARATE, OSKIA
LARRAÑETA GOLDARAZ, MARIA ISABEL
LARRASOAIN JIMENEZ, AMELIA
LARRAYA CAMINO, JUAN JESUS
LARRAYA GAZTELU, SARA
LARRAYA RETA, JAVIER
LARRAYOZ EZPELETA, MARIA CRUZ
LARRAZA SALINAS, MIREN
LARREA APEZTEGUIA, JOSE LUIS
LARREA LATASA, MARIA DEL CARMEN
LARUMBE ANDUEZA, ROSALIA
LASA ANAUT, ROBERTO
LASA SARASTI, ARGIA
LASA TEJERINA, MARIA BELEN
LASA URCELAI, MARIA VICTORIA
LASANTA FICA, SERGIO
LASARTE FERNANDEZ, M.ª ARRITOKIETA
LASHERAS LOS ARCOS, CRISTINA
LASHERAS OZCOIDI, EVA
LATASA GOYENAGA, MARIA CRISTINA
LATIENDA SUESCUN, ALFREDO
LATIENDA SUESCUN, BELEN
LATIENDA ZABALA, MARIA TERESA
LATORRE BAZTAN, INMACULADA
LATORRE BEROIZ, PABLO
LATORRE REQUERIBATE, AMAYA
LATORRE REQUETIBATE, MARIA ELENA
LAYANA GUTIERREZ, CRISTINA
LAZARO CARRETERO, ANA MARIA
LAZCANO MARTIN, LUIS JAVIER
LEANDRO DIAGO, FRANCISCO JAVIER
LEBRON ZUNZARREN, MARIA ROSA
LECEAGA BERANGO, M.ª ELENA
LECUMBERRI DONAMARIA, CRISTINA
LECUMBERRI ZARATIEGUI, EGIPTO
LEDESMA HERNANDEZ, INMACULADA
LEGARRE ARBELOA, ALFONSO
LEGAZ CIRAUQUI, CAROLINA
LEON ECHAIDE, MARIA ROSARIO
LEON GARRIZ, EVA MARIA
LEON SOLOZABAL, ROSA MARIA
LERENDEGUI OYAGA, MARIA REYES
LERENDEGUI OYAGA, MILAGROS
LES OCHOA, IRENE
LESACA ESEVERRI, JUANA MARIA
LESACA ESEVERRI, MIGUEL ANGEL
LEUNDA SANCHEZ, ALBERTO
LEZA MARTINEZ, PEDRO MARIA
LEZAUN ESNAOLA, MARIA CARMEN
LIBERAL BERASAIN, BEGOÑA
LIBERAL GORRIZ, MARIA ISABEL
LIBERAL ORTIZ, MARIA JOSE
LIMA ZUASTI, RAQUEL
LISARRI FERNANDEZ, MERCEDES
LIZARDI ERRANDONEA, MARIA PILAR
LIZARRAGA ECHECOLENEA, ANA ISABEL
LIZARRAGA GOMARA, MARIA EUGENIA
LIZARRAGA LACALLE, MARIA EUGENIA
LIZARRAGA LAZCOZ, YOLANDA
LIZASO MARTINEZ, SARA
LLEYDA AYALA, MERCEDES
LLORENS BEROIZ, SILVIA
LOITEGUI BIURRUN, ELENA
LOPES DOS SANTOS, MARIA CRISTINA
LOPEZ ABASOLO, JON PATXI
LOPEZ ARISTU, AINHOA
LOPEZ BARQUIN, MARIA TERESA
LOPEZ BARRENA, ROSA MARIA
LOPEZ BARRERAN, RAQUEL
LOPEZ CAÑAS, ANA MARIA
LOPEZ CATALAN, PATRICIA
LOPEZ CIARDEGUI, IRANTZU
LOPEZ CIRIA, PATRICIA
LOPEZ DE ARROYABE ALEGRIA, M.ª ANGELES
LOPEZ DE CIORDIA RUIZ DE GORDOA, MARIA LUCIA
LOPEZ DE GO8ICOECHEA IRAGUI, MARIA
LOPEZ DE GOICOECHEA GUEMBE, BEGOÑA
LOPEZ DE TORRE ARIZABALETA, ARKAITZ
LOPEZ ELIA, EDURNE
LOPEZ FLORES, ANA ISABEL
LOPEZ GARDE, M.ª ESTRELLA
LOPEZ GOROSPE, MARIA CRISTINA
LOPEZ LIBERAL, MARTA
LOPEZ LIMA, LEONOR
LOPEZ LIMA, MAIDER
LOPEZ MAGAÑA, SERGIO
LOPEZ MORTE, MARIA CRISTINA
LOPEZ NAVA, DAVID
LOPEZ VILLAR, ANA ELENA
LOPEZ VITAS, YOLANDA
LOPEZ ZABALA, SUSANA
LORA RIBAS, ESTHER
LORDA BEOLA, IRANTZU
LORDA SAN JOSE, PAULA ANA
LOREA LOPERENA, SILVIA
LOREA ORTIZ, ANA ISABEL
LORENTE BAIGORRI, SARA
LORENTE FERNANDEZ, ROSA MARIA
LORENTE GRACIA, MARIA ISABEL
LORENTE MESA, MARIA JOSE
LOROÑO OGARA, AINHOA
LOS ARCOS IGLESIAS, MARIA PILAR
LOZANO GARCIA, MARIA
LUCAS MODREGO, PURIFICACION
LUCAS OJUEL, MARIA ELVIRA
LUCEA ELDUAYEN, FABIOLA
LUCIA GIMENO, M.ª ISABEL
LUIS MONTERO, MARIA ISABEL
LUMBIER ECHEVERRIA, MARIA CARMEN
LUQUIN PEREZ, SUSANA
LUSARRETA MORALES, NATALIA
LUSARRRETA ARLEGUI, MARIA TERESA
LUZURIAGA FUENTEMILLA, BARBARA
MACAYA ZANDIO, MARIA VELATE
MACHAIN MARTIARENA, PABLO
MACHIN BURGUETE, CELIA MARIA
MACIAS ILINCHETA, MARIA
MACUA SOLANO, MARIA ROSARIO
MADINABEITIA GANCHEGUI, ALBERTO
MADINABEITIA GANCHEGUI, JOSE MARIA
MADOZ ARBEA, ANA MARIA
MADOZ GURPIDE, EVA
MADURGA JIMENEZ, JAVIER
MAESTRE LASHERAS, CHARO
MAEZTU GARCIA, ANGELA
MAEZTU IRURZUN, CRISTINA
MAGALLON CALVO, ESMERALDA
MAGALLON CANDELA, ANA ISABEL
MAGAÑA AGUADO, HIGINIO
MAGDALENO ALEGRIA, VIRGINIA
MAGIRENA ANCHORENA, JUANA MARIA
MAISTERRA ELIZALDE, MARIA LUISA
MAISTERRA LERINDEGUI, MAITE
MAIZA BEGUIRISTAIN, MERCEDES
MAIZA PINO, ANA MARIA
MAJO AZCOITI, ANA MARIA
MALDONADO LUS, ANA
MALO ANAYA, ANA MARIA
MALUMBRES ALDAVE, MARIA GUADALUPE
MALUMBRES MURILLO, OLGA
MALUMBRES PASTOR, FERNANDO
MAÑAS GARCIA, JUAN MANUEL
MANCHO GOICOA, M.ª NATIVIDAD
MANSO CRESPO, RODRIGO
MANTEROLA AZERRAD, LAURA
MANZANO CIUDAD, JOSE MARIA
MARAVI ARTIEDA, ISABEL
MARCO GONZALEZ, DANIEL
MARCO LANDA, PEDRO JOSE
MARCO OSES, PATRICIA
MARCO SOLANA, LAURA
MARCOS ANSOAIN, OLIVIA
MARCOS DIEZ, ZULEJKA
MARIEZCURRENA LARRALDE, MILAGROS
MARIEZKURRENA ALZUGUREN, KONTXI
MARIEZKURRENA GOROSTIETA, NEREA
MARIN FERNANDEZ, VIRGINIA
MARIN GAMBARTE, ROSA MARIA
MARIN PEREZ, MARIA CONCEPCION
MARITORENA DONAZAR, RUBEN
MAROTO CASTELLANOS, JAVIER
MAROTO PEREZ, FRANCISCA
MARQUES MAINZ, IDOYA
MARQUES MALUMBRES, MARIA CARMEN
MARQUES MALUMBRES, MARIA DEL BURGO
MARQUINA SALINAS, ANA ISABEL
MARQUINA ZABALZA, EVA
MARRODAN ARRECHEA, PAULA
MARTELES PABLO, ANA ISABEL
MARTIN DE VIDALES LARUMBE, CARMEN
MARTIN ARDAIZ, ANA ROSA
MARTIN ARDAIZ, NATALIA
MARTIN CESTAO, LEIRE
MARTIN GARCIA, FRANCISCO JAVIER
MARTIN GARCIA, MARIA ANGELES
MARTIN LOPEZ, M.ª INMACULADA
MARTIN LUQUE, EVA
MARTIN PEREZ, ANA MARIA
MARTIN RODRIGUEZ, IZASKUN
MARTIN SANCHEZ, MARGARITA
MARTIN SANCHEZ, SANDRA
MARTINCORENA PEREZ, AGUEDA
MARTINCORENA SANZ, MARIA PILAR
MARTINEZ AGUILAR, LUIS ALBERTO
MARTINEZ ALCAT, BEATRIZ
MARTINEZ ALCAT, IDOIA
MARTINEZ ALCAT, LETICIA
MARTINEZ ARCELUS, MARIA CARMEN
MARTINEZ BALISA, BLANCA
MARTINEZ CABODEVILLA, MARIA LUISA
MARTINEZ CASADO, INMACULADA
MARTINEZ CASADO, MARIA VIRGINIA
MARTINEZ CISNEROS, DAVID
MARTINEZ DE ALBENIZ EGÜES, M.ª ARANZAZU
MARTINEZ DE IRUJO GOÑI, IDOIA
MARTINEZ DE LIZARRONDO JIMENEZ, SONIA
MARTINEZ DE MORENTIN SEVILLANO, INMACULADA
MARTINEZ DE PAZ, CORAL
MARTINEZ DE SALINAS DIAZ DE MONASTERIOGUREN, MARIA TERESA
MARTINEZ DEL HOYO, ANA MARIA
MARTINEZ ERQUICIA, MARIA SOLEDAD
MARTINEZ ESLAVA, CESAR
MARTINEZ ESLAVA, MARTA
MARTINEZ GOÑI, ESTIBALIZ
MARTINEZ GONZALEZ, JUAN LUIS
MARTINEZ GUILLEN, FRANCISCO JAVIER
MARTINEZ HERNANDEZ, ENCARNACION
MARTINEZ IBAÑEZ, MARIA NURIA
MARTINEZ IBAÑEZ, RAUL
MARTINEZ IRIARTE, SANTOS JESUS
MARTINEZ IZURZU, ANA BELEN
MARTINEZ JARRIN, YOLANDA
MARTINEZ JIMENEZ, RAQUEL
MARTINEZ LARRAN, MARIA PILAR
MARTINEZ LARRAN, MARIA TERESA
MARTINEZ MANGUAN, JAVIER
MARTINEZ MOLINA, INMACULADA
MARTINEZ NAGORE, CARLOS FERMIN
MARTINEZ NAVARRO, EVA DOLORES
MARTINEZ ONECA, BEATRIZ
MARTINEZ ORTIZ, JOSE MARIA
MARTINEZ PELARDA, ANA BELEN
MARTINEZ PEREZ, ELENA
MARTINEZ RAMOS, EVA MARIA
MARTINEZ RINCON, MERCEDES
MARTINEZ RUIZ, MONTSERRAT
MARTINEZ SAINZ, MONICA
MARTINEZ SANCHEZ, PURIFICACION
MARTINEZ TRINCADO, PATRICIA
MARTINEZ-GARCIRIAIN SARRIES, MONTSERRAT
MARTINO GARISOAIN, MIRTA
MARTOS VERGARA, MONICA
MARUGAN MORALES, MARIA TERESA
MATA ALEGRIA, JAIONE
MATA MAYO, BEATRIZ
MATE FERNANDEZ, RAQUEL
MATELLANES MATELLANES, MARIA ANGELES
MATEO SALDIAS, MARIA DEL CARMEN
MATEOS MARTINEZ, MARIA AURORA
MAULEON DE ANTONIO, FERNANDO
MAULEON PRIETO, CARMEN
MAULEON PRIETO, MARIA PALOMA
MAULEON PRIETO, QUINTIN
MAYAYO ARANDA, MARIA CARMEN
MAYO GUTIERREZ, MARIA LUISA
MAYO SAMANES, MARIA CRISTINA
MAYORA REIZABAL, MARIA DEL MAR
MAZO VESGA, MARIA EUGENIA
MEDRANO PEREZ, M.ª INMACULADA
MELCHER KAHLERT, BETTINA
MENCOS JIMENEZ, REBECA
MENDAZA ARTEAGA, ROSANA
MENDEZ RAMIREZ, MARIA JESUS
MENDI AZNAREZ, MARIA DEL PILAR
MENDIA ESLAVA, CARLOS
MENDIBURU SARRATEA, NURIA
MENDILUCE MAISONNAVE, BEATRIZ
MENDIVE GALE, RAQUEL
MENDIVE GARCIA, M.ª ESPERANZA
MENDIVIL OSES, MARIA DOLORES
MENDIVIL OSES, MARIA LUZ
MENDIVIL TORRES, INES MARIA
MENDIZABAL ALEGRE, ANA
MENDOZA CALVO, JESUS MANUEL
MERINERO ALEGRE, MARIA JESUS
MERINO GUTIERREZ, MONTSERRAT
MERLO ARANA, ANA ISABEL
MERLO ARANA, MARIA JESUS
MEZQUIRIZ MUÑOZ, VERONICA
MICHAUS EGUZQUIZA, FRANCISCO JAVIER
MIGUEL DE LA CAMARA, SERGIO
MIGUEL GIMENO, JORGE
MIGUEL LAFUENTE, MARIA JESUS
MIGUEL LAFUENTE, RAQUEL
MIGUEL PASCUAL, INMACULADA
MIGUEL PEREZ, VIRGINIA
MIGUELIZ GARCIA, MARIA FE
MIGUELIZ VALCARLOS, MARIA LUISA
MIHURA AZPILICUETA, ROSA MARIA
MILAGRO YOLDI, MAITE
MILLAN GOICOECHEA, OLGA
MILLAN OSES, MARIA PILAR
MIRAMON MUÑOZ, VIRGINIA
MIRANDA CASTILLEJO, FABIOLA
MIRANDA LATORRE, AURORA
MODREGO JIMENEZ, GEMA
MOLINA JURADO, MARIA SIERRA
MOLINA NIÑO, MARIA PILAR
MOLINA VALENZUELA, M.ª NIEVES
MOLINERO AYESA, IGNACIO
MOLINET ARRASTIA, AINHOA
MONEO DIAZ, SONIA
MONEO GALINDO, JORGE
MONREAL SAENZ, MONICA
MONREAL SANTOS, ANA MARIA
MONREAL URIARTE, SUSANA MARIA
MONREAL YABAR, YOLANDA
MONTERO MINDEGUIA, MARIA JUANA
MONTES CHIVITE, LAURA
MONTES ROS, MARIA ANGELES
MORALES GOLDARAZ, JUAN MANUEL
MORALES VITAL, ELENA
MORENO CHIVITE, AMAIA
MORENO CHIVITE, NEREA
MORENO FERNANDEZ, MARGARITA
MORENO GARALUT, ENCARNACION
MORENO GARCIA, INMACULADA
MORENO GARCIA, ROBERTO
MORENO MACUSO, NATALIA
MORENO MACUSO, NEREA
MORENO MUÑOZ, JOSEFA
MORENO OLLOBARREN, MARIA DOLORES
MORILLO ZABALZA, CARMEN
MORIONES GARCIA, RAQUEL
MORRAS IRURZUN, BLANCA ESTHER
MORRAS ITURMENDI, AMAYA
MOSCOSO ELIA, VIRGINIA
MUGARZA ESPINOSA, ANA ISABEL
MUGARZA ESPINOSA, SUSANA
MUGETA LOPEZ, IDOIA
MUGICA ARRATIBEL, ARACELI
MUGICA BERGUA, ANA
MUGUERZA ORTIZ, IDOIA
MUGUETA GOÑI, YOLANDA
MUNARRIZ ABADIN, STEFANIE
MUNARRIZ AMEZQUETA, MARIA BELEN
MUNARRIZ CRUCHAGA, AURORA
MUNARRIZ ERBURU, MARIA NIEVES
MUNDIN AZPARREN, SONIA
MUNETA SANZ, MARIA JESUS
MUÑOZ GOMEZ, MARIA NIEVES
MUÑOZ JIMENEZ, MARTA
MUÑOZ MALLENCO, PEDRO MARIA
MUÑOZ MONREAL, IÑAKI
MURILLO OROZ, MARIA ARANZAZU
MURILLO OROZ, RAQUEL
MURO ARBIZU, SUSANA
MURO ORTIZ, ALFREDO
MURUZABAL MURUZABAL, IDOIA
MURUZABAL SANZ, MARIA CARMEN
MURUZABAL SATOSTEGUI, MARIA JOSE
MUTUBERRIA BAZTARRICA, NAGORE
NAGORE PASCUAL, BEATRIZ
NAGORE SAN JULIAN, MYRIAM
NAGORE TIRAPU, AGUSTINA
NAGORE URRIZA, NATIVIDAD
NARVAEZ GOÑI, LOURDES
NARVAEZ ZUNZARREN, IDOIA
NAVAL NUÑEZ, TRINIDAD
NAVARRETE VIDAL, JUAN DIEGO
NAVARRO ESCUDERO, YOLANDA
NAVARRO LACARRA, EMILIA VANESSA
NAVAS GARCIA, ANA MARIA
NAVASCUES LIZAR, INMACULADA
NAVASCUES ZABALETA, ANA ROSA
NAVASCUES ZABALETA, MARIA JESUS
NAVAZ HUARTE, BEGOÑA
NIETO CRESPO, RUTH LILIANA
NIEVA ZARDOYA, AINHOA
NIEVA ZARDOYA, ARANTZA
NOAIN GIL, ISABEL
NOGUERA GARCIA, ANA BELEN
NOGUERA GARCIA, YOLANDA
NOS MURU, IRENE
NOTARIO GARCIA, CARMEN
NUIN LANDIRIBAR, MARIA SAGRARIO
NUÑEZ IRIARTE, MARIA ELENA
NUÑEZ MARTINEZ, OLGA
NUÑEZ ROSON, YOLANDA
OBLANCA EGAÑA, PATRICIA
OCARANZA ARRIETA, ANA ISABEL BEGOÑA
OCHANDORENA MARTIARENA, EIDER
OCHOA ARELLANO, FRANCISCA
OCHOA GARRAZA, MARIA CRUZ
OCHOA GARRAZA, SILVIA
OCHOA IZURDIAGA, ANA MARIA
OCHOA LARRAONA, MARIA ELBA
OCHOA NAVARRO, ROSA MARIA
OCHOA PERALTA, CAROLINA
OCHOA RUBIO, ANA BELEN
OCHOA URRUTIA, SONIA
ODERIZ GRIJALVO, JESUS
ODERIZ GRIJALVO, M.ª LOURDES
OFICIALDEGUI ZUDAIRE, M.ª CAMINO
OFICIALDEGUI ZUDAIRE, M.ª LAURA
OLAECHEA MIQUEO, AITOR
OLAGÜE ALBERRO, JUANA MARIA
OLAIZ MAYA, ZURIÑE
OLAIZ ZOROQUIAIN, FRANCISCO JAVIER
OLANO IRISARRI, MARIA CARMEN
OLAVE ARANA, ARGIA
OLAVE ARANA, NEREA
OLAVERRI CELAYA, M.ª DEL MAR
OLAZABAL RODRIGO, M.ª CARMEN
OLCOZ SAMITIER, MARIA ANGELES
OLITE IRIARTE, M.ª NATIVIDAD
OLIVER YANGUAS, MARIA DOLORES
OLLACARIZQUETA IRIARTE, M.ª ROSARIO
OLLO IRIBARREN, MARGARITA
OLLO LIBERAL, PATRICIA
OLLO ROS, M.ª MAR
OLLO SENOSIAIN, MARIAN
OLMO ALONSO, IGNACIO
OLONDRIZ HUARTE, MARY CARMEN
OLORIZ ITURGAIZ, IÑIGO
OLZA BURGUI, MARIA BEATRIZ
OLZA BURGUI, ROSA MARIA
OÑA RUPEREZ, MARIA CARMEN
ONECA OSES, SONIA
OQUIÑENA SIMON, ANA MARIA
ORBARA LOPEZ, ANA ISABEL
ORDOQUI MOLINERO, MONICA
ORDUNA LARRAYA, JOSE BERNARDO
OREJA ERROZ, MIREN
OREJA RETA, MARIA ARANZAZU
OREJA VICENTE, MARIA TERESA
ORICAIN LOPEZ DE DICASTILLO, MARIA DOLORES
ORONOZ ZUBILLAGA, EDURNE
OROZ ARAGON, PATRICIA
OROZ ARCON, JULIAN
OROZ BAZTAN, MARIA LUISA
OROZ CIA, MARIA ESPERANZA
OROZ OLAVE, MARIA LOURDES
OROZ REY, INMACULADA
ORRADRE GARAYOA, LOURDES
ORRIO ARBIZU, JOSE IGNACIO
ORRIO ARBIZU, RAUL
ORRUÑO GRACIA, M.ª ASUNCION
ORTA LUCAS, PATRICIA
ORTA SANZ, ROCIO
ORTEGA NAVARRO, LAURA
ORTEGA REY, LUISA HENAR
ORTEGA RODRIGO, NURIA
ORTEGO ITURRALDE, ELENA
ORTIZ CIRIZA, MARIA
ORTIZ IRIBARREN, RITA
ORTIZ LARREA, ANGEL
OSACAR AIZPURU, MARTA
OSACAR CEDAZO, MARIA ELENA
OSANZ MACIAS, VICTOR JAVIER
OSANZ MACIAS, VIRGINIA
OSCARIZ ORTABE, NATALIA
OSCOZ RENEDO, SUSANA
OSES MARIN, ANA MARIA
OSORIO RUIZ, YOLANDA
OSTERIZ LIROZ, SONIA
OSTIZ ARAÑA, MARIA CRISTINA
OTAEGUI CANTERO, AINHOA
OTAZU LUJAMBIO, AINHOA
OTERMIN ECHARRI, MARIA INMACULADA
OVELAR ANTA, MARIA CARMEN
OVELAR BERNAL, MARIA OLGA
OYARZUN OIZ, SILVIA
OZCOIDI IZCO, ENRIQUE
OZCOIDI IZCO, MARIA IRANZU
PABOLLET PASCAL, MARIA LOURDES
PACHECO GARCIA, ANA CRISTINA
PAGOLA GARCIA, EMILIA MARIA
PAGOLA VICUÑA, MARIA EMILIA
PALACIOS IRUJO, PEDRO
PALACIOS OSAMBELA, RAQUEL
PALACIOS PINILLOS, SONIA
PALACIOS URABAYEN, VIRGINIA
PALADELLA MAÑA, MONICA
PANDO HERRERO, SANDRA
PANTOJA DOMINGUEZ, MARIA CARMEN
PANTOJA PEREZ, MIRIAN
PARDO DE MANUEL, AURORA
PARDO HERNANDEZ, MARIA DELIA
PARDO PARDO, IDOIA
PARDO PELLEJERO, ANA PILAR
PARDO PEREZ, RUTH
PARICIO ABAD, HERMINIA
PARMO PALACIOS, EVA MARIA
PASCUAL CERVERA, MARIA JESUS
PASCUAL JUANTO, MIREN
PASCUAL RUIZ, FERNANDO
PASCUAL SANCHEZ, JUANA MARIA
PASTOR NUIN, ALFREDO
PATERNAIN FRIAS, IGNACIO JAVIER
PAYO SANTOS, M.ª INMACULADA
PECOS CALDERON, MARIA PILAR
PEJENAUTE PUISAC, MARIA JOSE
PEÑA ANGOS, JUAN CARLOS
PEÑA ARMENDARIZ, MARIA JESUS
PEÑA LAINEZ, MARIA RITA
PEÑAS URBIOLA, MARIA IRACHE
PERALTA IRISARRI, UXUA
PERALTA SAGUER, FRANCISCO JAVIER
PERANDONES MARTIN, OSCAR
PERCAZ CASAJUS, MARTIN
PEREA ESAIN, MIKEL
PEREDA PEREZ, EVA MARIA
PEREZ APESTEGUIA, ANTONIO TOMAS
PEREZ ARAGON, ELENA
PEREZ ARAQUE, JUANA MARIA
PEREZ AZAGRA, FRANCISCO JAVIER
PEREZ CASI, MARIA DEL CARMEN
PEREZ CRISTOBAL, MARIA TERESA
PEREZ DE ALBENIZ CRESPO, MARTA
PEREZ DE ALBENIZ LOPEZ, CONSUELO
PEREZ DE CARLOS, M.ª INMCULADA
PEREZ DE OBANOS FRIEROS, MARIA DOLORES
PEREZ DE OBANOS RODRIGO, NATALIA
PEREZ DE SAN ROMAN ECHAVARRIA, ROBERTO
PEREZ DE ZABALZA RUGGERI, SILVIA
PEREZ ESPARZA, MARIA JESUS
PEREZ FERNADEZ, M.ª DEL PILAR
PEREZ GARCES, MARIA ROSARIO
PEREZ GARCIA, YOANA
PEREZ GARDE, LAURA
PEREZ GARDE, MARIA
PEREZ GARRIDO, SILVIA
PEREZ GONZALEZ, SUSANA
PEREZ HERNANDEZ, M.ª ARACELI
PEREZ HERNANDEZ, MARIA ISABEL
PEREZ HUGUET, JOSE MARIA
PEREZ IBAÑEZ, TATIANA
PEREZ IRIARTE, ESTHER
PEREZ LAINEZ, ROSARIO PILAR
PEREZ LARRAZ, ELIANA
PEREZ LARREA, FRANCISCO
PEREZ LARUMBE, MARIA CAMINO
PEREZ LOPEZ, SUSANA
PEREZ MALUMBRES, BEATRIZ
PEREZ MARTINEZ, ESPERANZA
PEREZ MATEO, OLGA
PEREZ MONEO, ASCENSION
PEREZ MONEO, MARIA LOURDES
PEREZ MORIONES, JUDITH
PEREZ PEREZ, SANDRA
PEREZ PEREZ, YOBANA
PEREZ RUIZ, MARIA REMEDIOS
PEREZ SANCHEZ, FLORA
PEREZ SUESCUN, MARIA PILAR
PEREZ VERA, YOLANDA
PEREZ ZUBILLAGA, MARIA CARMEN
PEREZ-LIZARBE LOPEZ, M.ª EUGENIA
PEREZ-SALAZAR RESANO, MARIA
PERU MUNARRIZ, YOLANDA
PETRERENA ASURMENDI, M.ª CRISTINA
PETRIRENA GOROSTERRAZU, MAIDER
PICO REVILLA, NOELIA
PINTO SEGOVIA, MARIA PILAR
PITILLAS SAINZ, IGNACIO
PLA ESPONELLA, CARMEN
PLANILLO VICENTE, MARIA ANGELES
PORTILLO CHOCARRO, FERMIN
PREBOSTE BARBARIN, MARIA
PRECIADO RUIZ, GUADALUPE
PRECIADO URSUA, EVA
PRIETO ANTON, PERPETUA
PUENTE CERECEDA, RAQUEL
PUEYO RESANO, GONZALO
PULGARIN UNZUE, BEATRIZ
PUYALES IZURRIAGA, SANTIAGO
QUILES RODRIQUEZ, DANIEL
QUINTANA GARAYOA, ELENA
QUINTANA MARTINEZ, MARIA PILAR
QUINTAS URDANOZ, ALBERTO
QUIROS OSES, SONIA
RAMIREZ JIMENEZ, IVAN
RAMIREZ VILLEGAS, M.ª ROSARIO
RAMOS CUELLAR, MANUEL
RAMOS DE MIGUEL, LORETO
RAMOS DIAZ DE CERIO, REBECA
RAMOS GARCIA, CRISTINA
RAMOS MARQUEZ, MARIA DOLORES
RANEDO SOLANA, AURORA
RANGEL VERAS, LOURDES
RAZQUIN SENAR, MARIA ANGELES
REBOLE ARMENDARIZ, RICARDO
REBUEL CALLEJON, MARIA ANGELES
RECALDE DORRONSORO, VIRGINIA
RECALDE IGLESIAS, MARTA
RECALDE LARRAYOZ, M.º CARMEN
RECALDE SANZ, RAQUEL
RECARTE FLAMARIQUE, ANA ROSA
RECHE CAELLES, MONTSERRAT
REDIN GARDE, NURIA
REMIREZ AYOROA, JOSE LUIS
REMIREZ DE LUIS, JUAN PABLO
REMIREZ ECHEVERRIA, YOLANDA
REMIRO ALAVA, EVA MARIA
REPARAZ MENDINUETA, ROSA MARIA
REPARAZ PADROS, CARIDAD
REY CARRACOSA, MARIA DOLORES
REY SAN JULIAN, MARIA
RICCOBENE LIROZ, YOLANDA
RICO SANTOS, ALBERTO
RIDAO AYANZ, MARIA FE
RIDRUEJO IRIBARREN, ANA BELEN
RIEZU CALLEJA, LAURA
RIEZU LABIANO, MARGARITA
RINCON SERRANO, MARIA ARANZAZU
RIOSECO AIZPURU, IGNACIO
RIPA NAVA, LOURDES
RIPA VILLANUEVA, ALICIA
RIPERO BAÑALES, MARIA DOLORES
RIPERO LARRAYOZ, BEATRIZ
RIPOL HUERVA, M.ª SANDRA
RIVAS BACAICOA, MARIA PILAR
RIVAS GOMEZ, SANDRA ELENA
RIVED DOMINGUEZ, RAQUEL
RIVERO DE LA MARTA, MARIA PILAR
RODRIGO FRAGO, CARMEN
RODRIGO MENDI, GIOVANNA
RODRIGUEZ ARRIAZU, MARIA ANTONIA
RODRIGUEZ AVILA, MARIA ESTHER
RODRIGUEZ BURGUETE, PEDRO JAVIER
RODRIGUEZ CANTERO, MARIA ISABEL
RODRIGUEZ CHAMORRO, MARIA ANTONIA
RODRIGUEZ CRESPO, BEATRIZ
RODRIGUEZ GARCIA, ANA MARIA
RODRIGUEZ GASTON, SALOME
RODRIGUEZ GONZALEZ, ANA MARIA
RODRIGUEZ LASHERAS, INES
RODRIGUEZ MARTIN, ALBERTO
RODRIGUEZ ORTIGOSA, M.ª CRISTINA
RODRIGUEZ PALACIOS, RAUL
RODRIGUEZ PALACIOS, SOFIA
RODRIGUEZ PALMA, MANUEL
RODRIGUEZ PEREGRINA, ELVIRA
RODRIGUEZ SAINZ, REBECA
ROLDAN IRISARRI, BERTA
ROMANOS ROYO, MARIA ANTONIA
ROMEO ARIZALA, MARIA JOSEFA
ROMEO MARINA, CRISTINA
ROMERO GARCIA, VANESA
ROMERO LABRADOR, MARIA ANGELES
ROMERO MERCHAN, ROSA MARIA
ROMERO OYARZUN, DAVID
ROMERO SAN JOSE, AMALIA
RONCAL CIRIACO, RAQUEL
RONCERO PAZ, MARIA ANGELES
ROS DE LA HUERTA, CLARA
ROS MARTINEZ, CRISTINA
ROS OCTAVIO DE TOLEDO, ANA BELEN
ROS PEREZ, LAIDA
ROS SERRANO, ANA ISABEL
ROS SERRANO, CARMELO
ROSELLO MARCO, PALOMA
ROYO ARDOIZ, IGNACIO
ROYO BRUNA, JUAN JOSE
ROYO CIRAUQUI, M.ª JOSE
ROYO GRACIA, KRISTINA
ROYO ITURRATE, JESUS
RUANO AMPUDIA, GUILLERMO
RUBIO AZCONA, IDOIA
RUBIO GOMEZ, NURIA
RUBIO JAUREGUI, CRISTINA
RUBIO SANTAMARTA, BEATRIZ
RUEDA GARCIA, BERTA
RUIZ ALAVA, IDOYA
RUIZ ALONSO, MARIA CARMEN
RUIZ AMOSTEGUI, MARIA LUISA
RUIZ AMOSTEGUI, YOLANDA
RUIZ ANTON, ADOLFO
RUIZ BEUNZA, EVA
RUIZ CONDE, AMAIA
RUIZ DE GALARRETA ORCOYEN, MIRIAM
RUIZ DE GAONA RODRIGO, JORGE
RUIZ DE LARRAMENDI ECAY, IZASKUN
RUIZ DE LARRAMENDI RUIZ, IMELDA
RUIZ GOMEZ, MARIA VENTURA
RUIZ GURBINDO, MAITE
RUIZ IGLESIAS, CRISTINA
RUIZ ITURRALDE, MARIA DEL MAR
RUIZ JIMENEZ, LAURA
RUIZ JIMENEZ, MARIA LINA
RUIZ LOPEZ, ANGEL MARIA
RUIZ MALAGON, ARACELI
RUIZ MALAGON, M.ª CARMEN
RUIZ MALAGON, MARIA PAZ
RUIZ MARFANY, MARCOS
RUIZ MARIN, MARIA PILAR
RUIZ MUNARRIZ, ISABEL
RUIZ PINILLOS, BEATRIZ
RUIZ RODRIGUEZ, DANIEL
RUIZ RUDI, RITA
RUIZ SANCHEZ, OLGA
RUIZ SOLA, SUSANA
RUIZ SUQUILBIDE, ANA MARIA
RUIZ UNZUE, AMAIA
RUIZ UNZUE, LETICIA
RUIZ ZUAZU, M.ª ARANTZAZU
SADA AGUIRRE, OLGA
SADABA ARGAIZ, BEATRIZ
SADABA CIORDIA, MARIA GRACIA
SADABA OSINAGA, M.ª CARMEN
SAENZ DE VALLUERCA Y GALAN, MARIA JESUS
SAEZ BUENO, ASIER
SAGARDOY BRIONES, MARIA MERCEDES
SAGARDOY FIDALGO, JAVIER
SAGARRA PEREZ DE OBANOS, MARIA DEL CARMEN
SAGASETA DE ILURDOZ CHUECA, ELISA MARIA
SAGASETA DE ILURDOZ LARRAGA, ANA
SAGASETA OLLO, IÑAKI
SAGASTI LACALLE, MARIA TERESA
SAGASTIBELZA GLARIA, M.ª ANGELES
SAGASTIBELZA IGOA, MARIA
SAGÜES VEGA, MAITE
SAINZ DE UGARTE FERNANDEZ, MARIA ANGELA
SAINZ MARTINEZ, GLORIA MARIA
SAIZ CUBILLO, MARIA CONCEPCION
SALABARRIA ORTIZ, M.ª ARANZAZU
SALAICES AGUIRRE, MARIA ISABEL
SALCEDO ARRILLAGA, JESUS FERMIN
SALINAS RUIZ DE AZUA, MARIA JESUS
SALINAS SOLIS, AMAYA
SALINAS TORRES, MONICA
SALVATIERRA GALDUROZ, BEGOÑA
SALVOCH RODRIGUEZ, MONICA
SAMPRIMITIVO BARTOS, PATRICIA
SAN MARTIN AYERRA, MARIA JESUS
SAN MARTIN IMAZ, M.ª ROSARIO
SAN MARTIN LASA, AITZIBER
SAN MARTIN LASA, IRANTZU
SAN MARTIN MENENDEZ, JOSE IGNACIO
SANCHEZ ANTON, MARIA ANGELES
SANCHEZ ARRIAZU, VIRGINIA
SANCHEZ CILVETI, SERGIO
SANCHEZ COBO, JUAN ANTONIO
SANCHEZ CUADRADO, ELENA
SANCHEZ CUADROS, ANA ISABEL
SANCHEZ GALLE, SILVIA MARIA
SANCHEZ GONZALEZ, ANTONIO
SANCHEZ GONZALEZ, MANUEL
SANCHEZ GORRAIZ, MARIA ANGELES
SANCHEZ HERNANDEZ, IOSUNE
SANCHEZ HERNANDEZ, TANIA
SANCHEZ LETE, MARIA
SANCHEZ MESAS, MARIA JOSEFA
SANCHEZ RUIZ, GLORIA
SANCHEZ RUIZ, REBECA
SANCHEZ RUIZ, YOLANDA
SANCHEZ SANCHEZ, ANTONIO
SANCHEZ TORRES, MARIA PILAR
SANCHO CASAS, ANA CARMEN
SANCHO PRIETO, MARGARITA
SANDUA SERRANO, MARIA PILAR
SANDUA SERRANO, SANDRA
SANEZ-TORRE CAPELLAN, ESTELA
SANTAMARIA ALDABA, SOCORRO
SANTAMARIA ARANDA, OLGA MARIA
SANTAMARIA ECHEVERRIA, JUANA MARIA
SANTAMARIA GASTON, ANDRES
SANTAMARIA ONCO, VIRGINIA
SANTAMARIA URDANOZ, ANGEL MARIA
SANTAMARINA VILLALON, MARIA JOSE
SANTOLARIA NOGUERAS, SILVIA
SAÑUDO CANO, ADELA ISABEL
SANZ ANGUIANO, MARIA TERESA
SANZ CIORDIA, PEDRO
SANZ MURUZABAL, MARTA
SANZ OYARBIDE, ITZIAR
SANZ PERRELLA, JUAN IGNACIO
SANZ SANCHEZ, MARIA AURELIA
SANZ SANGÜESA, JOSE JAVIER
SANZ SANTAMARIA, MARIA CARMEN
SANZ SANZ, ANGEL MARIA
SANZ SANZ, M.ª DEL ROSARIO
SANZ VERGARA, LAURA
SARA GIL, ESTEFANIA
SARALEGUI MINDEGUIA, NATALIA
SARALEGUI MIRANDA, MARIA
SARASA AMATRIAIN, MARIA LUCIA
SARASA SOS, ANA CARMEN
SARASATE ZABALZA, MARIA ASUNCION
SARASIBAR MARCO, ELENA
SAROBE RUBIO, ELENA
SAROBE RUBIO, MARTA
SARRIES SOLA, NURIA
SASO GARRO, M.ª ELISA
SASO SANCHEZ, ANA
SATRUSTEGUI ZATARAIN, M.ª MERCEDES
SAUCA BEZUNARTEA, ANA MARIA
SEBASTIAN CIRIA, JESUS JAVIER
SEBASTIAN MARTINEZ, MARIA LUISA
SEGURA IBAÑEZ, BEATRIZ
SEGURA MAYO, ROSA MARY
SEGURADO MARTIN, CARMEN
SENDRA GOÑI, ALICIA
SENOSIAIN ETAYO, SUSANA
SENOSIAIN GARJON, JESUS
SENOSIAIN GOÑI, MARGARITA
SENOSIAIN IRISARRI, IDOYA
SEPI IZCO, SONIA
SERRANO AZPILICUETA, ALBERTO
SERRANO BERRADRE, MARIA ARANZAZU
SERRANO CORNAGO, MARIA BELEN
SERRANO JIMENEZ, MARTA
SERRANO PETISCO, ANA
SESMA BEORLEGUI, MARIA TERESA
SESMA CARLOS, DOLORES
SESMA IMIRIZALDU, MIREN MERTXE
SESMA MONREAL, M.ª MERCEDES
SESMA RUZ, ANA ISABEL
SESMA SANCHA, ISABEL
SESMA VALLES, MARIA VILLAR
SETUAIN HUALDE, SUSANA
SETUAIN IRISARRI, JOSE JAVIER
SIERRA HERMOSO, CRISTINA
SIERRA ZARDOYA, ANA CARMEN
SILANES MEDIAVILLA, CONSUELO
SOLA LERGA, LAURA
SOLA MARTIARENA, MIREN EDURNE
SOLANA TORRES, PABLO
SOLANO LOPEZ, DAVID
SOLANO NAGORE, PABLO
SORET COMPES, ANA ROSA
SORET EGUILUZ, SONIA
SORET SANCHEZ, JOSUE
SORIA ALBERDI, RUTH
SORROCHE SEDANO, MIGUEL
SOTELO MARTIN, ANTONIO LUIS
SOTES GARCIA, IRANTZU
SOTES VICENTE, MAGDALENA
SOTO LUMBRERAS, PAULA
SOTO MARTINEZ, AMAIA
SUAREZ SANABRIA, MARIA DEL MAR
SUAREZ URRUTIA, IDOIA
SUBERVIOLA FERNANDEZ, ANA
SUESCUN BEAUMONT, AINHOA
SUESCUN HERNANDEZ, OSCAR
SUESCUN MARTINEZ, MARIA VICTORIA
SUESCUN RESANO, ARMANDO
SUESCUN SANCHEZ, CARLOS JAVIER
TABUENCA OCHOA, BEATRIZ
TAMAYO VALENCIA, ISMAEL
TAPIZ GUERRERO, NATALIA
TAPIZ MEDINA, MARIA ELENA
TARAZONA MARTINEZ, EVA MARIA
TARDIO MENDEZ, M.ª ISABEL
TARRES AROSCOA, JORDI
TAUS BAIGORRI, ELENA
TEJADA EGUARAS, SARA
TEJADA FRESAN, ANA MARIA
TEJEDOR FERNANDEZ, M.ª JESUS
TELLECHEA ECHARRI, NEREA
TELLECHEA IRIBARREN, ITZIAR
TENA AGUINAGA, ANA
TERESA MARTINEZ, ANA CATALINA
TIHISTA SALDISE, MARIA TERESA
TIMON GARCIA, SONIA
TIRAPU SANZ DE GALDEANO, MARIA ROSARIO
TIRAPU SOLA, MARTA
TOLEDO REYES, LIDA
TOMAS SADA, JESUS
TONI GARCIA, CONSUELO
TONI GARCIA, MARIA CARMEN
TORRECILLA ZABALZA, AMAIA
TORRECILLAS FERNANDEZ, ALICIA
TORRECILLAS LUQUIN, MARIA NIEVES
TORRECILLAS LUQUIN, MIREN EUKENE
TORRES DE MIGUEL, JOSE ANGEL
TORRES LIZASOAIN, MARIA LUISA
TORRES LIZASOAIN, SARA
TORRES MUÑOZ, EUSEBIO
TORRES SUESCUN, JOSE LUIS
TOUCEDO CASAS, SUSANA
TOUS ROLDAN, NURIA
TRES GAMBARTE, ANA ROSA
TRES ORDOÑEZ, IRANZU
TREVEJO HOLGUIN, VERONICA
TRISTAN OLIVER, PATRICIA
TURRILLAS CIZUR, EDURNE
TURUMBAY IZURDIAGA, PABLO
UCAR VENTURA, BERTA MARIA
UGARTE EGUILLOR, ANA ISABEL
UGARTE PRIN, ISIDRO
ULZURRUN ESCALADA, ITZIAR
UNANUA ALBENIZ, PAULA
UNANUA MARIEZCURRENA, CONCHI
UNANUA SATESTEBAN, JOSE ANTONIO
UNANUA URMENETA, JAVIER
UNZUE INDURAIN, LAURA
URBISO FONSECA, EVA
URDANGARIN JIMENEZ, BEGOÑA
URDANGARIN SANCHEZ, JUANA ANA
URDANIZ IRIBARREN, NEREA
URDANIZ MENDIA, YOLANDA
URDANIZ OYARZUN, ANA ISABEL
URDANOZ GAZTELU, ANA
URETA AIZCORBE, ANTONIO
URIARTE ECHEVERRIA, IZASKUN
URIZ AYESTARAN, ALEJANDRO
URMAN FERNANDEZ, AMPARO
URRA ARDANAZ, MARIA PAZ
URRA MASIP, BLANCA VICTORINA
URRA RUETE, ARACELI
URRICELQUI GARAYOA, JESUS MARIA
URRIZBURU GONZALEZ, CRISTINA
URRIZBURU GONZALEZ, MILAGROS
URRIZOLA LOIDI, MARIA DEL CARMEN
URROZ DOMINGUEZ, ANA
URROZ MERINDANO, JORGE
URROZ OSES, TAMARA
URRUTIA ALBERRO, JUANA MARIA
URRUTIA LECUMBERRI, ALICIA
URTASUN ANZANO, ISABEL
URTASUN BASTIDA, MARIA LUISA
URTASUN DIAZ, ROSANA
URTASUN URRA, AINHOA
URZAINQUI SALVOCH, BEGOÑA
USARRALDE RADA, SOFIA
USECHI AZCONA, ANA ISABEL
USOZ SARIO, CRISTINA
USOZ SARIO, YOLANDA
USTARIZ GARCIA, M.ª CELIA
USUBIAGA GARDE, CRISTINA
VACA GUERGUE, MARIA TERESA
VALCARCEL SAMONETE, FELIPE DAVID
VALENCIA ESPARZA, JUAN JOSE
VALENCIA LABIANO, ANA ISABEL
VALENCIA MARTIARENA, MIGUEL
VALERO GOMEZ, ANA ROSA
VALLE LOPEZ, ANGELA
VALLEJO LAZARO, LAURA
VALLEJOS HUESA, MARIA ASUNCION
VAQUERO ESAIN, ALICIA
VAZ-ROMERO IGLESIAS, M.ª ESTRELLA
VAZQUEZ GARCIA, MARIA ISABEL
VAZQUEZ SORIANO, ANA
VAZQUEZ VAZQUEZ, MARIA LUZ
VEGA LOPEZ, BEGOÑA
VEGUILLAS RODRIGUEZ, VIRGINIA
VELA JAURRIETA, MARIA
VELA REMON, ROBERTO
VELA RODRIGUEZ, MARIA DOLORES
VELAZ AZPILICUETA, MERCEDES
VELAZQUEZ LOPEZ, SOFIA
VENTURA MINA, MAITE
VERA ARIZTEGUI, MARIA OLATZ
VERDES GALLEGO, MARIA TERESA
VERGARA SOLA, RAQUEL
VIANA ANSORENA, MIREN IDOIA
VICENTE MARTIN, EVA
VICENTE MARTINEZ, MARIA
VIDADOR GONZALEZ, ANA
VIDAL COBOS, JOSE
VIDAL DE LOS MOZOS, ARANTXA
VIDAURRE DONAMARIA, MARIA TERESA
VIDONDO AZNAR, MARIA JOSE
VIDONDO GARIJO, ANA
VIEJO IGLESIAS, ROSA MARIA
VIGURIA TOMAS, SILVIA
VILAR CID, M.ª CINTA
VILLA BARREDO, MARIA LUISA
VILLAFRANCA BARCELO, PATRICIA
VILLAFRANCA SANCHEZ, MARIA REBECA
VILLAFRANCA SANCHEZ, SILVIA
VILLAMARIN GOÑI, MARIA LOURDES
VILLAMAYOR DE MIGUEL, BEGOÑA
VILLAÑO VALENCIA, OMAIRA
VILLANUEVA BAZTAN, AINHOA
VILLANUEVA BELOQUI, MARIA TERESA
VILLANUEVA BUEY, SANDRA
VILLANUEVA ERDOZAIN, IDOIA
VILLANUEVA ESPARZA, JUANA MARIA
VILLANUEVA FIGUEROA, CELIA
VILLANUEVA JIMENEZ, EDURNE
VILLANUEVA ORBAIZ, ELENA
VILLANUEVA ORTABE, MARIA ANTONIA
VILLANUEVA PASCAL, MARIA EUGENIA
VILLANUEVA RAMIREZ, ALFONSO
VILLANUEVA RODRIGUEZ, SERGIO
VILLANUEVA ROLDAN, SILVIA
VILLANUEVA VILLANUEVA, UNAI
VILLAR CONDE, GLORIA
VIQUE OSET, ALBERTO
VIRTO LOPEZ, NATIVIDAD
VIRTO MIGUEL, PILAR
VITAL IRIARTE, MIREN
VITALLE AIZPURU, AINARA
VITAS AGUIRRE, SERGIO
VITAS GALINDO, BEATRIZ
VITAS ROTA, GUILLERMO
VITRIAN CATALAN, MARIA
VIVAS VILLAR, M.ª MIRLANDY
YAGÜE MORALES, LAURA
YAGÜEZ SANCHEZ, OSCAR
YANGUAS BAYONA, MARIA ARANZAZU
YANIZ BIURRUN, MATILDE
YARNOZ YABEN, ALBERTO
YEREGUI SARASOLA, ANA ISABEL
YOLDI MARTINEZ, LIRIA
YUBERO ZABALZA, M.ª GORETTI
YUSTE JORDAN, MARIA ARANZAZU
ZABALA PEREZ DE CIRIZA, ARTURO
ZABALEGUI ARREGUI, MARIA VICTORIA
ZABALETA ARAMBURU, NEKANE
ZABALETA ARREGUI, MARIA CARMEN
ZABALETA GOMEZ, MIRARI
ZABALZA GARAYOA, MARTA
ZABALZA GOIKOETXEANDIA, PEDRO EUGENIO
ZABALZA GUADALQUIVIR, MARIA JOSE
ZABALZA IBARROLA, LUIS
ZABALZA LOPEZ, AINHOA
ZABALZA MOLINA, IDOYA
ZABALZA MONTESINOS, OLIVIA
ZABALZA SEGUIN, ELENA
ZALDIVAR LASA, SUSANA
ZAMARBIDE BACAICOA, EVA
ZAMARBIDE BACAICOA, SUSANA
ZAMORA ALCALDE, M.ª ANGELES
ZAPATA PAGOLA, MARIA TERESA
ZAPATA SENOSIAIN, VIRGINIA
ZAPELENA IÑIGUEZ, MARIA JOSE
ZARDOYA LAFARAYA, MARIA
ZARDOYA VILLAFRANCA, SUSANA
ZARO ARCAUZ, OSKIA
ZARRANZ VILLANUEVA, JESUS MANUEL
ZARRANZ VILLANUEVA, MIGUEL
ZAZO GOMEZ, YOLANDA
ZIA PRIETO, PABLO
ZOCO GUILLEN, MARIA JOSE
ZORNOZA IGOA, AMAYA
ZOROZA MURO, CARLOS
ZOZAYA IRIBARREN, MARIA NIEVES
ZUAZU SUBIRAN, MARIA JOSEFA
ZUBELDIA DIAZ, MARTA
ZUBICOA LEON, JAVIER
ZUBIKOA MIGUEL, JORGE
ZUBITUR SOROA, MARIA PILAR
ZUFIA BERLANGA, ANA
ZUFIA BERLANGA, AVELINA
ZUFIA SANZ, MARIA MERCEDES
ZUGASTI CARPIZO, ANA
ZUGASTI INDACOECHEA, MARIA ARANZAZU
ZUGASTI INDACOECHEA, MARIA ESTHER
ZULET GANUZA, ITZIAR
ZUÑIGA ASIN, MARIA JESUS
ZURBANO FERNANDEZ DE LEGARIA, M.ª ANGELES
ZUZA AZPARREN, ANA CARMEN
ZUZA VINIEGRA, MIGUEL ANGEL
Baztertuak:
Ordaindu beharrik ez daukala osorik ez frogatzeagatik:
CHUECA GALARZA, MARIA VICTORIA
MORENO VIDORRETA, ANA BELEN
RAMOS MARTIN, ANA ESTHER
RUIZ PALACIOS, PEDRO
SAN JUAN IBARRA, ANDRES
Ordainagiria ez aurkezteagatik:
ARBIZU MATILLA, IGOR
ARRIZIBITA PEREZ, JAIME
AZKARATE DOMINGUEZ, PILAR
CACHO IMAZ, NURIA
GARCIA LASHERAS, LIDIA
HERNANDEZ SORIA, EVA
MARTIN PEREZ, LETICIA
MORENTIN MARTINEZ DE SAN VICENTE, EDORTA
QUILES RODRIGUEZ, JUAN MANUEL
RODRIGUEZ ALONSO, ANGEL LUIS
ROMERO ORTEGA, SARA
ULLATE HERNANDEZ, JESUS IGNACIO
ZUFIA ELIZALDE, MIREN
2.1.a) oinarrian eskatutako baldintza ez betetzeagatik:
VILLANUEVA NEGRETE, IRINA
Eskabidea epez kanpo aurkezteagatik:
ESCUIN ARANDIA, IÑAKI
IRURZUN ARGANDOÑA, MARIA DEL MAR
Eredu ofizialaren araberakoaz besteko eskabidea aurkezteagatik:
AGUINAGALDE MANCISIDOR, ARRITOKIETA
ASA AYERDI, M.ª CARMEN
Eskabidea izenpetu gabe aurkezteagatik:
GALINDO CUENCA, CELIA
_Elbarriendako txanda murriztua
Onartuak:
AGER ICIZ, MARIA MERCEDES
ALDUCIN FITERO, JOSE IGNACIO
ALONSO SAN MARTIN, RAQUEL
APESTEGUI GOÑI, MARIA CRUZ
AREVALO LAFUENTE, AITOR
ARTIEDA LABARTA, ALBERTO JAVIER
ASIAIN TORRES, IGNACIO
AYESTARAN GOÑI, MARIA PIEDAD
AZCONA ZARAGUETA, GUILLERMO
BAZTAN MAISTERRA, MILAGROS
BERNAL LIZARAZO, CARLOS MAURICIO
BIURRUN BEGUIRISTAIN, ANTONIO
BUENA SANCHEZ, MATILDE
CARLOS GOYENECHE, ARTURO
CARMONA OTEIZA, ROBERTO
CASADO AGUILERA, MARIA JOSE
CASTELLANO MARTIN, ELENA
CASTRO AGUSTIN, FELIX
DE CARLOS IZQUIERDO, EUGENIA
DE MIGUEL NIETO, EVA MARIA
DOMINGUEZ ASIAIN, PEDRO JOSE
DOMINGUEZ MACIAS, MARIA ISABEL
DURO ALCOLEA, MONTSERRAT
ELCANO MURILLO, IZASKUN
ETAYO HERNANDEZ, AINARA
FERNANDEZ DE GOROSTIZA NAÑEZ, JULIO
FERNANDEZ RAZQUIN, MARIA TERESA
FUENTES CALETRIO, EVELIA
GARCIA BERCERUELO, MARIA AZUCENA
GARCIA CORRAL, JULIO
GARCIA EL BUSTO, BELEN
GARCIA JIMENEZ, JOSE LUIS
GARDE URZAIZ, JESUS JAVIER
GARRIDO BELZA, MARIA LOURDES
GAYARRE CONTIN, AINHOA
GOLDARACENA ZUBIETA, LUIS
JIMENEZ ALBA, HERACLIO
LABRADOR OTAMENDI, SILVIA
LAHERA SANCHEZ, PEDRO
LASA OYARBIDE, ASIER
LES LACOSTA, MIKEL AINGERU
LESTON MALVAREZ, JOSE MANUEL
LOPEZ DE DICASTILLO GAZTAMBIDE, FERNANDO J.
LOS ARCOS IGLESIAS, MARIA DEL MAR
MARTIN MORAN, ANA MARIA
MENDAZA GARCIA, IÑAKI
MENDEZ CABALLERO, DAVID
NAVARCORENA ELETA, EVA
PALMERO GARCIA, ESTEFANIA
PANIAGUA MARTIN, M.ª CARMEN
PERACHO PALOMAR, MARIA DEL MAR
PERNAUT GASTON, DAVID
REDIN GARAICOECHEA, CECILIA
RIPERO BAÑALES, MARIA DEL MAR
RODRIGO GIL, YOANA
RODRIGUEZ MARTIN, MARIA JESUS
RUBIO MARCO, MARIA
RUESTA GARCIA, JUANA MARIA
SAYAS OCHOA, ROBERTO
TOLLAR VENTURA, JOSE MARIA
ULLATE GARCIA, HENRY
ZARRANZ VILLANUEVA, JOSE MARIA
ZOZAYA MARTINEZ, MARIA ARANTZAZU
Baztertuak:
Eredu ofizialaren araberako eskabidea eta ordain-gutuna ez aurkezteagatik:
JIMENEZ GARCIA, DANIEL
_Igoera txanda
Onartuak:
ARETA CEBRIAN, ARANZAZU
AZNAREZ AZPILICUETA, TERESA
CHAMORRO RUIZ, MARIA JOSEFA
ECHEVERRIA CAMINOS, MARIA ARANZAZU
GARATE MARTINEZ, ANA
GARCIA OSCOZ, MARIA JOSE
HERNANDEZ AREJULA, TERESA
INZA SALINAS, MARIA LOURDES
JUANBELTZ MARTINEZ, MARIA ROSARIO
JUANIZ UGARTE, JESUS ANTONIO
LAINEZ CABEZON, JESUS ANGEL
LASHERAS CUEVA, MARIA JOSE
LEOZ VILLANUEVA, KORO
MARAÑON ECHEVERRIA, CRISTINA
MARTIN GOYENA, JAVIER
MARTIN SERRANO, ALMUDENA
MARTINEZ ALEGRIA, REYES
MARTINEZ ARREGUI, MARIA PUY
NIETO NAVARRO, DOLORES
NUIN ARTAZCOZ, MARIA SOLEDAD
PEREZ APESTEGUIA, MARIA JOSEFA
RODRIGUEZ ALONSO, ASUNCION
RUIZ CARCAVILLA, JULIO
RUIZ DE LAS HERAS DE LA HERA, ROSA ANA
SANCHEZ TRINCADO, ALFREDO
SANCHEZ TRINCADO, IGNACIO
TABAR FERNANDEZ, SUSANA
URABAYEN GIL, PABLO
VERGARA BERENGUER, MARIA DOLORES
ZARDOYA RUIZ, ROBERTO
Baztertuak:
2.2 atalean eskatutako betebeharrak ez frogatzeagatik:
ARMENDARIZ SEMBEROIZ, HELENA
RAMOS MARQUEZ, MARIA DOLORES
2.2.a) oinarrian eskatutako baldintza ez betetzeagatik:
HUARTE BENITO, M.ª RONCESVALLES
Iragarkiaren kodea: A0302511
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50