III. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
"EBRO" KIROL MANKOMUNITATEA
Izangai onartu eta baztertuen behin behineko zerrenda, administrari laguntzaile lanpostu bat betetzeko deialdian
Kirol Mankomunitateko andre lehendakariak 2001eko otsailaren 26an eman ebazpenaren ondorioz, izangai onartu eta baztertuen behin behineko zerrenda onetsi zen, "Ebro" Kirol Mankomunitateko administrari laguntzaile lanpostu bat betetzeko deialdian. Hona hemen zerrenda:
Onartuak:
ALFONSO AMEZUA, SILVIA
ALFONSO SANZ, MARIA YOLANDA
ALZUETA ALDUNATE, SARA
ANOZ RUIZ, ANA
ARANDA VICENTE, MARIA TERESA
ARASTI PEREZ, JOSE LUIS
ARDOIZ CASAS, LAURA
ARNEDO HERNANDEZ, AMAYA
AUTOR TEJADA, AMAYA
AVENOZA AZNAR, ANA MARIA
BLASCO GUILLORME, NEREA
BORRAS PAGES, ALICIA
BRUÑA BLANCO, OLATZ
BUÑUEL ORTELLS, MARIA BEGOÑA
BURGUI BRONTE, NATALIA
CAMEO BERMEJO, MARIA PILAR
CARRASCOSA MARTINEZ, AINHOA
CARRASCOSA RIDRUEJO, MARIA MAR
CATALAN ZOCO, GOIZEDER
CERDAN GRATACOS, CRISTINA
DANSO GARCES, ELVIRA
ESTESO BASTIDA, PEDRO JOSE
FERNANDEZ JIMENEZ, LAURA
FERNANDEZ NAVAS, RAQUEL
FERNANDEZ SEGURA, FRANCISCO JOSE
FRIAS PARDO, EDUARDO
GABASA OCON, REBECA
GARCES EGUARAS, MAITE
GARCIA CARRERA, MARIA CONCEPCION
GARCIA ESTEBAN, NATALIA
GARCIA LOZANO, NURIA
GARCIA MARIN, MARTA
GARCIA OCHOA, GUILLERMO
GARCIA SANZ, GERMAN
GINER VALERO, ANA MARIA
GODINO MORAL, JOSE
GONZALEZ CASADO, YOLANDA
GONZALEZ MANSILLA, JOSE ANTONIO
HERNANDEZ ARRONDO, MARIA BELEN
HUALDE LOPEZ, ENRIQUE
ITARTE ITARTE, MARIA LUISA
JIMENEZ MARTINEZ, SARA
LOPEZ JUSUE, SUSANA
MAESTU PASTOR, JUAN JOSE
MANCHO ARANA, MIGUEL ANGEL
MANRIQUE SANCHEZ, CRISTINA
MARTINEZ CARMONA, GLORIA
MARTINEZ CISNEROS, DAVID
MARTINEZ HERNANDEZ, EDUARDO
MARTINEZ RINCON, MARIA ISABEL
MIRAMON ARCOS, SUSANA
MOTREL MOR, BELEN
MUNARRIZ SORIA, ANA YOLANDA
MUÑOZ MOSTAZO, FRANCISCO IVAN
NAVARRO PINA, MARIA ISABEL
NIETO ZABALA, MARIA ASUNCION
NOGUERA SANCHEZ, RAUL
OCHOA PLAZA, MARIA JOSE
OCHOA PLAZA, MARIA VILLAR
OLAZABAL RODRIGO, CARMEN
OSES LOPEZ, NURIA
OSUNA MARTINEZ, EVA MARIA
PARDO ARIGITA, JORGE
PARIS QUIROGA, NATALIA
PATON SELAS, ANA ISABEL
PEREZ ALDUAN, RAUL
PEREZ CABELLO, ALBERTO
PEREZ PEREZ, ANA CRISTINA
PEREZ-NIEVAS BORDERAS, JOSE ANGEL
PLA MAGALLON, ANA MARIA
PORTOLES MARCHITE, MARIA TERESA
PRAT FERNANDEZ, JUAN CARLOS
PRAT LOPEZ, SILVIA
PRAT PEREZ, LETICIA
PRAT PEREZ, MARISA
REMIRO ALAVA, EVA MARIA
RESA HUERTAS, ESTELA
RINCON SERRANO, MARIA ARANTZAZU
ROBREDO OVEJANO, MARIA JOSE
RODRIGO MATEO, CARLOS
RODRIGUEZ GONZALEZ, JOSE IGNACIO
ROLDAN IRISARRI, BERTA
ROMANO MARTINEZ, SANDRA
ROMERO MERCHAN, ROSA MARIA
RUIZ FERNANDEZ, SILVIA
RUIZ RUDI, RITA
RUPEREZ VAQUERO, ANA ISABEL
SALINAS RONCAL, JAVIER
SANCET ORTIZ, MARIA ENCARNACION
SANDUA SERRANO, MARIA PILAR
SANDUA SERRANO, SANDRA
SANGÜESA OCHOA, MARIA ROMERO
SANZ MARIN, SUSANA
SEBASTIAN CIRIA, JESUS JAVIER
SUAREZ DEZA, ANGELES SUSANA
SUBTIL IÑIGO, JUAN JOSE
TOLEDO LOPEZ, MAITE
URDIN SOLA, DAVID
VALLES VELAZA, ZENAIDA
VILCHES BERDONCES, ALICIA
Baztertuak: inor ez.
Argitara ematen da urtarrilaren 19an 2001eko 9. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratutako deialdiko 4.2 oinarriari jarraikiz, zerrenda hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu ondoko 10 egun baliodunetan bidezko juzkatzen diren erreklamazioak aurkez daitezen.
Castejonen, bi mila eta bateko otsailaren hogeita zazpian. Lehendakaria, María Olga Mesa Romeo.
Iragarkiaren kodea: A0102154