Iragarkia
91. ALDIZKARIA - 2000ko uztailaren 28a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
- Herrilanak eta Zerbitzu Publikoak
649/2000 EBAZPENA, ekainaren 30ekoa, Herrilan zuzendari nagusiak emana, "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidea eraikitzea (Arga ibaiaren gaineko zubia izan ezik)" eta "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidean Arga ibaiaren gaineko zubia eraikitzea" proiektuei onespen teknikoa eman eta haiek ukituriko ondasun eta eskubideen zerrenda jendaurrean jartzen duena.
Ingurugiro, Lurraldearen Antolamendu eta Etxebizitza kontseilariak apirilaren 29an emandako 557/1999 Foru Aginduaren bidez, "N-111 errepidean Garesko Saihesbidearen trazadurak" dituen aukerabideen azterlanak ingurugiroaren gainean izanen duen Eraginaren Deklarazioa egin zen.
Nafarroako Gobernuak, 1999ko maiatzaren 17an harturiko Erabakiaren bidez, behin betikoz onetsi zuen "N-111 errepidean Garesko Saihesbidearen trazaduraren proiektua" Udalez gaindiko Proiektu Sektorial izendatzea.
Ingurugiroaren gaineko Eraginaren Deklarazioan eta Udalez gaindiko Proiektu Sektorialean bildutako zehaztapenak obra horren eraikuntza proiektuari erantsi zaizkio. Obra Iruña-Lizarra autobiaren proiektuaren barruan dago. Bestalde, aipatu Proiektu Sektorial hori aintzat hartu da, halaber, Iruña-Lizarra autobiaren Udalez gaindiko Proiektu Sektorialean, egun izapidatze bidean dagoen horretan, alegia.
Horren ondorioz, beharrezkoa da "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidea eraikitzea (Arga ibaiaren gaineko zubia izan ezik)" eta "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidean Arga ibaiaren gaineko zubia eraikitzea" proiektuei onespen teknikoa ematea eta bidezko den jendaurreko epea irekitzea, egoki diren alegazioak aurkeztu ahal izateko.
Gauzak horrela, Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuak "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidea eraikitzea (Arga ibaiaren gaineko zubia izan ezik)" eta "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidean Arga ibaiaren gaineko zubia eraikitzea" proiektuak aurkeztu ditu, onespen teknikoa jaso dezaten.
"Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidea eraikitzea (Arga ibaiaren gaineko zubia izan ezik)" izeneko proiektuak 6,9 km luze izanen den autobia egitea aurreikusten du, Garesko herria iparraldetik inguratuko duena, N-111 errepidearen saihesbide gisa.
Hasiera N-111 errepideko 18,5 k.p.an izanen du, Legardaren eta Obanosen sartzeko biribilguaren artean. Egungo errepidearekin parez pare abiatuko da -galtzaden artean 18 metroko tartea izanen da- eta, Iruñerainoko autobia egin bitartean, behin-behineko lotunea izanen du.
19,0 k.p.an "Ipar-ekialdeko lotunea" dago aurreikusita, Garesen -ipar-ekialdetik- eta Obanosen sartu eta ateratzeko.
Hortik aurrera, trazadura errepidetik aldentzen da, 2.000 metroko erradioa duen eskuineko bihurgune bat hartuta. Bihurgunearen ondoren, tarte zuzen bat izanen da, Orbalaiz ardandegia ezkerrean utzita.
19,8 k.p.an San Lorentzo bidea zeharkatuko da gainetik eta 20,3 k.p.an Santsurdingo bidea azpitik. Hortik, Sarriako bideari segituko zaio, egungo trazadurarekin parez pare.
Ardatzak eskuineko bihurgunea hartuko du (2.000 metroko erradioa eginda berriz ere). Toki horretan mendi-ebaki bat eginen da, Milagro-Aezkoa abelbidea lehengoratzeko erabiliko dena, gaineko pasabide baten bitartez.
Horren ondotik, 1.500 metroko erradioko bihurgunea hartuko du ezkerretara, Telleria errekako bidegurutzerantz. Lehenago, dena den, saihesbideak Camino del Monte izeneko parajea gaindituko du. Bide horretarako azpiko pasabidea eginen da.
Sarriako Jaurerriko errepidearen gurutzean, "Sarriako Jaurerriko lotunea" egitea aurreikusi da. Lotune hori eginda Udalez gaindiko Proiektu Sektorialaren agindu bat beteko da, Garesko Udalak egindako alegazio bati erantzuna ematen diona. Lotunearen inguruetan aisialdiko gune bat moldatuko da.
Ibaiaren ezkerreko terrazaren gainera iritsita, trazadura zuzen doa, beherantz, natur elementuekin bat.
Horrela, Arga ibaiaren ibarreraino heltzen da; ibar hori 400 bat metro zabal da eta 30 metroko sakonean dago sartua. Ibaia gainditzeko, zubi bat eraikiko da autobian, 300 metrokoa.
23,4 k.p.tik 23,7 k.p.ra hego-mendebaldeko erdi-lotuneari dagozkion adarrak erantsiko dira, Iruña aldekoak, Udalez gaindiko Proiektu Sektorialean agindutakoa betez. Izan ere, horrela irtenbidea emanen zaie autobiatik Gares aldean sartzeko eta herri horretatik autobian sartzeko aurreikusi ziren arazoei. Lotune-erdiaren adarrak ibar batetik behera doaz N-111 errepideraino, non biribilgu itxi bat aurreikusi den. Hortik, Mendigorriako errepidearekin lotzeko bide bat eginen da. Bide berri hori 600 metro luze izanen da eta Arga eta Donejakue Bidea zeharkatuko ditu, 190 metroko beste zubi baten bitartez.
Saihesbideak Mañeruko aldapetaranzko igoerari ekingo dio. Hortxe kokatuko da hego-mendebaldeko erdi-lotunea, Lizarra aldekoa.
Saihesbideko azken 400 metroak erdibitzaile, errai eta bazterbideetako trantsizioetarako erabiliko dira, proiektuaren azkenera arte, errepidearen sekzioa dagoen tokian.
Saihesbideak bi galtzada izanen ditu eta erdian bost metroko erdibitzailea. Galtzada bakoitzean bi errei izanen dira, 3,5 metro zabalekoak, kanpoko bazterbide bat, 2,5 metro zabalekoa, eta barreneko bazterbide bat, metro batekoa.
Garesko zubi erromanikoak eta, ibaiaren ezkerraldean, herriak osatzen duten multzoaren harmonia dela kausa, "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidean Arga ibaiaren gaineko zubia eraikitzea" izeneko proiektua erredaktatu behar izan da, eraiki beharreko zubi berria, ibaia gainditzeko konponbidea izateaz gainera, hasbideetan dagoen mendearen isla izateko elementua ere izan dadin.
Zubi berria altzairuzkoa da, taula mistokoa eta konfigurazio espazialekoa. Ateburu bat izanen du, erdiko atebururantz ixten diren bi arkuk finkatua.
Zubia hirurehun metro luze izanen da, guztira. Erdiko baoak ehun eta hogei metro hartuko ditu, ezkerreko ibai-bazterrekoak hogeita hamabost eta eskuinaldekoak hiru bao izanen ditu, Arga ibaiko ibarra gainditu ahal izateko.
Bi proiektu horien jendaurreko informazioa errazteko asmoz, agiri bakarra prestatu da, "Garesko Saihesbidea, jendaurreko informaziorako agiria" izenekoa, non bi proiektuek ukitutako ondasun eta eskubideen zerrenda ageri den.
Horrenbestez, Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuak adierazi eta proposatu duenarekin bat, eta Herrilan, Garraio eta Komunikazio kontseilariak urriaren 7an emandako 3912/99 Foru Aginduaren bidez esleiturik ditudan eskurantzak erabiliz, Zuzendaritza Nagusi honek
EBATZI DU:
1. "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidea eraikitzea (Arga ibaiaren gaineko zubia izan ezik)" eta "Iruña-Lizarra autobia: Garesko saihesbidean Arga ibaiaren gaineko zubia eraikitzea" proiektuei onespen teknikoa ematea.
2. Proiektu horiek ukitutako ondasun eta eskubideak desjabetzeko prozedurari hasiera ematea.
3. Proiektu horiek eta ondasun eta eskubideen zerrenda jendaurrean jartzea 20 egun balioduneko epean. Epe horretan egoki juzkatzen diren ohar edo alegazioak aurkeztu ahalko dira eta argitaratzen den zerrendan agertzen diren akatsak zuzentzeko beharrezko diren datuak idatziz aurkeztu. Horretarako, interesatuek lurzati-planoak aztertu ahalko dituzte Nafarroako Gobernuko Herrilan, Garraio eta Komunikazio Departamentuko Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuko bulegoetan eta Legarda, Obanos, Gares eta Mañeruko udaletxeetan.
4. Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean eta Foru Komunitateko bi egunkaritan argitaratzea.
5. Ebazpen hau jakinaraztea Legarda, Obanos, Gares eta Mañeruko udalei (lurzati-planoen kopia bat bidaliko zaie), Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuari, Desjabetzapen Atalari eta Proiektu Atalari, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, bi milako ekainaren hogeita hamarrean.-Herrilan Zerbitzuko zuzendaria, Álvaro Miranda Simavilla.
PROIEKTUEK UKITUTAKO ONDASUN ETA ESKUBIDEEN BANAKAKO ZERRENDA ZEHAZTUA
AIREKO PASABIDERAKO ALDI BATEKO OKUPAZIOA ETA BEHIN BETIKO ZORTASUNA
GARESKO UDALERRIA
12 Domezáin Rodríguez-Celis, Elena 526 25 526 Elektrikoa 2 425 Alorra
Foruen pasealekua
31100 Gares (Nafarroa)
13 Garesko Udala 28 25 28 Elektrikoa - - Bidea
Arrieta, 9
31100 Gares (Nafarroa)
24 Tabar Goldáraz, Daniel 208 9 208 Elektrikoa 2 523 Alorra
Harresi Berria, 2
31100 Gares (Nafarroa)
25 Abaurrea Reta, Juana María 571 18 571 Elektrikoa 2 524 A Alorra
Antso Azkarra, 12-11.a A
31007 Iruña (Nafarroa)
27 Jesusen Bihotzaren Apaizak 543 27 543 Elektrikoa 2 530 Alorra
"Reparadores"
Gurutze kalea, 1
31100 Gares (Nafarroa)
44 Señorío de Sarría, S.A. 72 25 72 Elektrikoa 7 31 Pinudia
Sarriako Jaurerriko errepidea
31100 Gares (Nafarroa)
48 Señorío de Sarría, S.A. 32 - 32 Elektrikoa 7 34 B Olibadia
Sarriako Jaurerrirako errepidea 9 9 9 - 34 C Pinudia
31100 Gares (Nafarroa)
55 Esparza Aranguren, Victorino 161 9 161 Elektrikoa 3 357 B Alorra
Kale nagusia
31109 Artazu (Nafarroa)
58 Arregui Montalvo, Aitor 93 9 93 Elektrikoa 3 116 B Larreak
Irunbidea
31100 Gares (Nafarroa)
60 Garesko herrilurra 533 9 533 Elektrikoa 3 119 A Alorra
Arrieta 185 - 185 - 119 B Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
61 Orillo Bengoechea, Martín 10 9 10 Elektrikoa 3 122 B Larreak
Norte, 34
31109 Artazu (Nafarroa)
70 Arandigoyen Olorón, Ana María 254 - 254 Elektrikoa 3 162 A Alorra
Kale Nagusia, 17 17 - 17 - 162 E Idoia
31100 Gares (Nafarroa) 283 - 283 - 162 F Frutarbolak
72 Arbizu Zozaya, María Rosario 107 - 107 Elektrikoa 3 178 A Alorra
Ximénez de Rada, 134
31100 Gares (Nafarroa)
76 Aizpún Idoate, Juan María 202 - 202 Elektrikoa 3 179 A Harrobia
Aloa auzoa
31100 Gares (Nafarroa)
78 Lacunza Larraya, José María 210 25 210 Elektrikoa 3 181 A Alorra
Artzainen auzoa, 1
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Javier
Saint Sever, 1
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Isabel
Iturrama, 34-5.a D
31007 Iruña (Nafarroa)
Lacunza Larraya, María Jesús
Artzainen auzoa, 1
31100 Gares (Nafarroa)
82 Astiz Martínez-Irujo, José María 118 25 118 Elektrikoa 3 247 Alorra
Astiz Martínez-Irujo, Luciano
Ximénez de Rada, 116
31100 Gares (Nafarroa)
100 Arbeloa Santesteban, José Antonio 207 25 207 Elektrikoa 3 270 Olibadia
Del Sol, 1-2.a
31130 Mañeru (Nafarroa)
101 Arraiza Beasán, Juan María 63 - 63 Elektrikoa 3 281 Almendrondoak
San Salvador
31151 Obanos (Nafarroa)
104 Moleres Iturri, María 229 25 229 Elektrikoa 3 300 Alorra
Kale Nagusia, 54
31100 Gares (Nafarroa)
111 Morondo Ros, Rafael 202 - 202 Elektrikoa 3 295 Larreak
Harresi berria, 19
31100 Gares (Nafarroa)
112 Garesko Udaleko herrilurra 412 - 412 Elektrikoa 3 294 Larreak
Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
114 Casi Ugalde, Juana María 21 25 21 Elektrikoa 3 296 Larreak
Casi Ugalde, Sagrario
Kale Nagusia, 54
31100 Gares (Nafarroa)
126 Ayerra Urtiaga, María Carmen - 9 - Elektrikoa 11 636 Alor int.
Kale Nagusia
31100 Gares (Nafarroa)
153 Imízcoz Barriola, Agustín 6 25 6 Elektrikoa 3 164 Alorra
Sarasate pasealekua
31007 Iruña (Nafarroa)
154 Garesko Udaleko herrilurra 217 - 217 Elektrikoa 3 163 Larreak
Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
MAÑERUKO UDALERRIA
2 Zozaya Solchaga, María Mar 12 - 12 Telefonikoa 3 620 Larreak
Don Rodrigo
31100 Gares (Nafarroa)
4 Mañeruko herrilurra 227 9 227 Telefonikoa 3 612 Larreak
Foruen Plaza, 1
31130 Mañeru (Nafarroa)
LUR AZPIKO PASABIDERAKO ALDI BATEKO OKUPAZIOA ETA BEHIN BETIKO ZORTASUNA
LEGARDAKO UDALERRIA
1 Biurrun Lezaun, José Luis 306 18 306 Telefonikoa 3 112 Alorra
Santa Zezilia, 15
31133 Legarda (Nafarroa)
GARESKO UDALERRIA
14 Berrade Díez-Ulzurrun, José 558 9 558 Telefonikoa 2 520 A Alorra
La Villa 128 - 128 - 520 B Larreak
31152 Muruzabal (Nafarroa)
16 Goizueta Santesteban, María Jesús 358 - 358 Telefonikoa 2 521 A Alorra
San Andres, 3-1.a 373 - 373 - 521 B Larreak
31200 Lizarra (Nafarroa)
Goizueta Santesteban, José Javier
Alberto Pelairea, 6-2.a D
31500 Tutera (Nafarroa)
17 Zugarramurdi Goizueta, María Jesús 303 - 303 Telefonikoa 2 511 A Alorra
Kale Nagusia, 37
31100 Gares (Nafarroa)
18 Lacunza Larraya, José María 1.144 - 1.144 Telefonikoa 2 510 Alorra
Artzainen auzoa
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Javier
Saint Sever
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Isabel
Iturrama, 34-5.a D
31007 Iruña (Nafarroa)
Lacunza Larraya, María Jesús
Artzainen auzoa, 1
31100 Gares (Nafarroa)
23 Azcona Elorz, María Nicolasa 352 - 352 Ur hodiak 2 522 Alorra
Ximénez de Rada, 128
31100 Gares (Nafarroa)
24 Tabar Goldáraz, Daniel 158 - 158 Ur hodiak 2 523 Alorra
Harresi berria, 2
31100 Gares (Nafarroa)
25 Abaurrea Reta, Juana María 367 9 367 Ur hodiak 2 524 A Alorra
Antso Azkarra, 12-11.a A
31007 Iruña (Nafarroa)
27 Jesusen Bihotzaren Apaizak 330 9 330 Ur hodiak 2 530 Alorra
"Reparadores"
Gurutzea, 1
31100 Gares (Nafarroa)
53 Recuperaciones Valdizarbe, S.L. 35 - 35 Telefonikoa 3 33
31100 Gares (Nafarroa)
54 Inurrieta, S.L. 12 - 12 Telefonikoa 3 34 A
31100 Gares (Nafarroa)
55 Esparza Aranguren, Victorino 3 - 3 Telefonikoa 3 357 B
Kale Nagusia
31109 Artazu (Nafarroa)
60 Garesko herrilurra 129 18 129 Telefonikoa 3 119 C Alorra
Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
73 Aizpún Idoate, Juan María 17 - 17 Ur hodiak 3 177 A Alorra
Aloa auzoa 746 - 746 - 177 B
31100 Gares (Nafarroa)
74 Ocho Narvaiz, Pedro 93 - 93 Elektrikoa 3 253 A Larreak
Gomazingo errepidea, 1-4.a ezk.
31100 Gares (Nafarroa)
Sanz Ochoa, Teresa
Sarriako Jaurerriko errep. 1-4.a ezk.
31100 Gares (Nafarroa)
81 Garesko Udala 70 - 70 Elektrikoa - - Bidea
Arrieta, 9
31100 Gares (Nafarroa)
92 Ureta Bon, Josefina 696 9 696 Telefonikoa 3 259 Alorra
Kale Nagusia, 84
31100 Gares (Nafarroa)
94 Sola Andoño, Jesús 228 9 228 Telefonikoa 3 267 Alorra
Kale Nagusia, 53
31100 Gares (Nafarroa)
96 Ayerra Urtiaga, María Carmen 153 - 153 Telefonikoa 3 266 Larreak
Kale Nagusia
31100 Gares (Nafarroa)
99 Ochoa Urra, Sagrario 85 - 85 Telefonikoa 3 271 Larreak
Ximénez de Rada
31100 Gares (Nafarroa)
100 Arbeloa Santesteban, José Antonio 303 - 303 Telefonikoa 3 270 Olibadia
Del Sol, 1-2.a
31130 Mañeru (Nafarroa)
101 Arraiza Beasán, Juan María 323 - 323 Telefonikoa 3 281 Almendrondoak
San Salvador
31151 Obanos (Nafarroa)
102 Ugarte Azcarate, María Dolores 209 9 209 Telefonikoa 3 282 Alorra
Ximénez de Rada
31100 Gares (Nafarroa)
103 Ureta Bon, Josefina 127 9 127 Telefonikoa 3 287 A Alorra
Kale Nagusia, 84
31100 Gares (Nafarroa)
119 Martija Zubeldía, José 21 9 21 Telefonikoa 3 341 Alorra
Kale Nagusia, 104
31100 Gares (Nafarroa)
155 Garesko Udaleko herrilurra 10 - 10 Telefonikoa 3 306 Larreak
Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
UKITUTAKO ONDASUN ETA ESKUBIDEEN BANAKAKO ZERRENDA ZEHAZTUA
BEHIN-BEHINEKO SAIHESBIDEAK EGITEKO ALDI BATEKO OKUPAZIOAK UKITUTAKO LURZATIAK
LEGARDAKO UDALERRIA
2 Sanmartín Elía, José 9.626 3 214 Alorra
Kale Nagusia, 15
31133 Legarda (Nafarroa)
OBANOSKO UDALERRIA
2 Gómez-Segura Echarri, Tomás 271 2 354 Alorra
San Salvador
31151 Obanos (Nafarroa)
3 Lázcoz Sanmartín, Félix 545 2 355 Alorra
Aralar, 5-2.a, H esk., A atea
31860 Irurtzun (Nafarroa)
Orcaray Irurzun, Nemesio
Lizarra, 15
31860 Irurtzun (Nafarroa)
6 Confederación Hidrográfica del Ebro 64 - - Erreka
Paseo Sagasta, 26
50006 Zaragoza
14 Obanosko herrilurra 233 1 431 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
GARESKO UDALERRIA
19 Gorraiz Berasáin, José Javier 84 2 534 Alorra
Uztarroze, 41-1.a esk.
31014 Iruña (Nafarroa)
25 Abaurrea Reta, Juana María 895 2 524 A Alorra
Antso Azkarra, 12-11.a A
31007 Iruña (Nafarroa)
37 Garesko ezezagun batzuk 338 2 263 Larreak
38 Garesko Udala 1.019 - - Bidea
Arrieta, 9
31100 Gares (Nafarroa)
39 Garesko Udaleko herrilurra 2.325 2 541 Larreak
Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
40 Arraiza Sanz, Santiago 743 2 554 C Alorra
Lanas Sanromán, Andrés
Ximénez de Rada
31100 Gares (Nafarroa)
41 Garesko Udala 282 - - Bidea
Arrieta, 9
31100 Gares (Nafarroa)
48 Señorío de Sarría, S.A. 61 7 34 B Olibadia
Sarriako Jaurerriko errepidea
31100 Gares (Nafarroa)
49 Garesko Udaleko herrilurra 225 3 101 Larreak
Emilio Arrieta, 9
31100 Gares (Nafarroa)
50 Aranegui Zabalegui, Gregoria Francisca 1.075 3 30 Alorra
Beriáin Lizarrondo, Jesús
Kale Nagusia
31100 Gares (Nafarroa)
52 Irurtia López, Rosa María 350 3 32 A Alorra
Marqués Ruedas, Baltasar
Foruen pasealekua
31100 Gares (Nafarroa)
53 Recuperaciones Valdizarbe, S.L. 669 3 33
31100 Gares (Nafarroa)
54 Inurrieta, S.L. 262 3 34A
31100 Gares (Nafarroa)
MAILEGU ETA HONDAKINDEGIETARAKO ALDI BATEKO OKUPAZIOAK UKITUTAKO LURZATIAK
GARESKO UDALERRIA
Azcona Elorz, María Nicolasa 1.631 2 522 Alorra
Ximénez de Rada, 128
31100 Gares (Nafarroa)
24 Tabar Goldáraz, Daniel 3.594 2 523 Alorra
Harresi berria, 2
31100 Gares (Nafarroa)
25 Abaurrea Reta, Juana María 16.934 2 524 A Alorra
Antso Azkarra, 12-11.a A 831 2 524 BA Larreak
31007 Iruña (Nafarroa)
26 Mutilva Goñi, Alejandro 12.629 2 525 Alorra
Iratxeko monasterioa, 37-1.a A
31011 Iruña (Nafarroa)
27 Jesusen Bihotzaren Apaizak 13.835 2 530 Alorra
"Reparadores"
Gurutzea, 1
31100 Gares (Nafarroa)
29 Díaz-Cerio Alegría, Ramón 3.596 2 539 Alorra
Pio XII.a, 6-4.a B
31008 Iruña (Nafarroa)
Díaz-Cerio Alegría, Josefina
Paulino Caballero, 45
31003 Iruña (Nafarroa)
30 Irurita Armendáriz, Bonifacia 7.115 2 540 Alorra
Foruen Plaza, 33
31100 Gares (Nafarroa)
31 Basterrica Arregui, María Sagrario 4.572 2 529 Alorra
Compañía, 23-2.a
31001 Iruña (Nafarroa)
32 Yoldi Ciriza, Manuel 3.712 2 527 Alorra
Yoldi Vidal, José Luis
Emilio Arrieta, 29
31100 Gares (Nafarroa)
33 Osés Ruiz, Teresa 4.076 2 528 Alorra
Gurutzea, 15-1.a
31100 Gares (Nafarroa)
34 Aristizábal Antoñana, Mercedes 18.855 2 555 Alorra
Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
35 Satrústegui Razquin, Rosario 2.600 2 556 Alorra
Ximénez de Rada
31100 Gares (Nafarroa)
83 Astiz Martínez-Irujo, José María 10.041 3 248 Alorra
Ximénez de Rada, 116
31100 Gares (Nafarroa)
84 Arana Ugarte, Andresa 4.431 3 249 Larreak
Doña María Ugarte, 14-E, 2-2.a
31500 Tutera (Nafarroa)
85 Astiz Martínez-Irujo, José María 4.328 3 252 Larreak
Ximénez de Rada, 100
31100 Gares (Nafarroa)
86 Bengoetxea Etxeberría, Víctor 1.820 3 254 Larreak
Gurutzea, 1
31100 Gares (Nafarroa)
87 Nafarroako Foru Komunitatea (Herril.) 2.754 3 255 Pinudia
San Inazio etorb.
31002 Iruña (Nafarroa)
88 Martínez Lautre, Antonio 8.659 3 257 Larreak
Kale Nagusia, 47
31100 Gares (Nafarroa)
Martínez Lautre, Jesús
Iharteko Monasterioa, 2-12.a D
31011 Iruña (Nafarroa)
Martínez Lautre, María José
Eunateko Monasterioa, 2-7.a F
31011 Iruña (Nafarroa)
Martínez Lautre, María Luisa
Pio XII.a, 6 bis-1.a D
31008 Iruña (Nafarroa)
89 Suescun Rodríguez, Florencio 5.365 3 258 Alorra
Berbintzana, z.g.
31251 Larraga (Nafarroa)
92 Ureta Bon, Josefina 7.973 3 259 Alorra
Kale Nagusia, 84
31100 Gares (Nafarroa)
149 Roce Campos, Pilar 9.986 2 557 Alorra
Alfaroko errepidea
31500 Tutera (Nafarroa)
150 Ugarte Azcona, Jesus María 4.652 2 558 Alorra
Kale Nagusia
31100 Gares (Nafarroa)
151 Guembe Jáuregui, Emilio 44.621 9 54 Alorra
Irurzun Lana, Idelfonso
San Lorentzo, 39
31151 Obanos (Nafarroa)
152 Garesko Udaleko herrilurra 2.664 9 56 Larreak
Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
ZUBIA EGITEKO ALDI BATEKO OKUPAZIOAK UKITUTAKO LURZATIAK
GARESKO UDALERRIA
121 Confederación Hidrográfica del Ebro 39 - - Erreka
Paseo Sagasta, 26
50006 Zaragoza
122 Tirapu Urra, José 727 3 342 Alorra
Jaso y Azpilicueta
31151 Obanos (Nafarroa)
123 Garesko Udaleko herrilurra 251 3 344 D Zumardia
Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
124 Garesko Udaleko herrilurra 257 11 622 Larreak
Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
UKITUTAKO ONDASUN ETA ESKUBIDEEN BANAKAKO ZERRENDA ZEHAZTUA
DESJABETZAPENAK UKITUTAKO LURZATIAK
LEGARDAKO UDALERRIA
3 Beruete Azparren, Jesusa Kale Nagusia, 21 5.053 3 113 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
4 Ansoáin Bacáicoa, Ascensión Kale Nagusia, 12 2.714 3 114 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
5 Villanueva Labiano, Albina Santa Ageda 3.767 3 116
31133 Legarda (Nafarroa)
Villanueva Labiano, Alfredo Santa Ageda, 3-9.a - - - Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
6 Rezusta Echarri, Javier Severino Kale Nagusia, 33 5.126 3 117 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
7 Legardako Udala 31133 Legarda (Nafarroa) 618 - - Bidea
8 Ursua Esparza, Ceferina María Santa Zezilia 25.670 3 189 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
9 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 869 - - Erreka
50006 Zaragoza
10 Sanmartín Elía, José Kale Nagusia 12.247 3 190 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
11 Asurmendi Sanz, Gloria San Joan, 70 7.335 3 199 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
12 Divassón Jaurrieta, Miguel San Martin 4.393 3 200 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
13 Legardako Udala 31133 Legarda (Nafarroa) 1.083 - - Bidea
14 Arraiza Lana, Vicenta San Lorentzo 453 3 201 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
15 Donamaría Andueza, Jesús Isaac Albéniz, 16-1.a D 1.502 3 197 Alorra
31005 Iruña (Nafarroa)
16 Urtasun Goñi, Jacinto Santa Ageda, 2-9.a 12.714 3 198 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
17 Guembe Redín, Pablo San Joan 4.433 3 196 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
18 Gastearena Arraiza, Miguel Pio XII.a, 1-6.a ezk. 2.814 3 195 Alorra
31002 Iruña (Nafarroa)
19 Vélez Munárriz, Ildefonsa San Martin, 8 567 3 192 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
20 Guembe Guembe, José Ignacio 31151 Obanos (Nafarroa) 1.947 3 194 Mahastia
21 Goicoechea Goñi, Carmelo Zaragozako etorb. 40-1.a D 931 3 191 Alorra
31005 Iruña (Nafarroa)
OBANOSKO UDALERRIA
1 Guembe Sarriguren, Vidal Diecisiete, 14 32 2 353 Alorra
31133 Legarda (Nafarroa)
2 Gómez-Segura Echarri, Tomás San Salvador 1.509 2 354 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
3 Lázcoz Sanmartín, Félix Aralar, 5-2.a, H esk., A atea 147 2 355 Alorra
31860 Irurtzun (Nafarroa)
Orcaray Irurzun, Nemesio Lizarra, 15
31860 Irurtzun (Nafarroa)
4 Donamaría Andueza, Jesús Isaac Albéniz, 16-1.a D 5.950 1 383 Alorra
31005 Iruña (Nafarroa)
5 Guembe Redín, Pablo San Juan 7.591 1 475 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
6 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 1.779 - - Erreka
50006 Zaragoza
7 Munárriz Vélez, Cayo San Martin, 8 447 1 384 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
8 Ferrer Galdeano, Juan Ramón Amaia 5.591 1 385 Alorra
31002 Iruña (Nafarroa)
9 Díez-Ulzurrun, Ardaiz, Cecilio Foruen Plaza, 6 9.255 1 381 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
10 Loyola Zabalegui, Angeles, Enrique, San Salvador 4.012 1 380 Alorra
Blanca eta Guillermo 31151 Obanos (Nafarroa)
11 Obanosko Udala 31151 Obanos (Nafarroa) 329 - - Bidea
12 Ferrer Galdeano, Juan Ramón Amaia 17.912 1 379 Alorra
31002 Iruña (Nafarroa)
13 Obanosko Udala 31151 Obanos (Nafarroa) 4 - - Bidea
14 Obanosko herrilurra 31151 Obanos (Nafarroa) 2.637 1 431 Alorra
15 Irurzun Lana, Ildefonso San Lorenzo 23.980 1 435 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
16 Mañeru Elorz, José Javier Diecisiete, 4-1.a B 5.319 1 436 Mahastia
31151 Obanos (Nafarroa)
17 Obanosko Udala 31151 Obanos (Nafarroa) 1.033 - - Bidea
18 Tirapu Remondegui, José Ignacio San Francisco Javier, 2 247 1 439 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
19 Zabalegui Ruano, Javier San Salvador 10.786 1 437 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
20 Tirapu Echávarri, Pilar San Martin 4.978 1 455 A Alorra
31151 Obanos (Nafarroa) 410 1 455 B
Tirapu Echávarri, Juan San Guillermo 568 1 455 C Larreak
31151 Obanos (Nafarroa)
21 Munárriz Vélez, Teodoro Santa Maria 3.685 1 454 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
22 Obanosko Udala 31151 Obanos (Nafarroa) 1.565 - - Bidea
23 Zabalegui Rubio, José Orreagako bidea 296 1 456 A Alorra
31151 Obanos (Nafarroa) 2.753 1 456 C
24 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 163 - - Erreka
50006 Zaragoza
25 Jaurrieta Zabalegui, Jesusa San Martin 1.813 1 457 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
26 Nagore Jáuregui, Floro San Sebastian zeharkalea, 42 10.784 1 460 A Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
27 Aranegui Zabalegui, Gregoria Francisca Kale Nagusia 1.345 1 461 Almendrondoak
31100 Gares (Nafarroa)
28 Alfaro Aramendía, Esperanza San Martin, 57 5.194 1 463 A Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
29 Obanosko herrilurra 31151 Obanos (Nafarroa) 277 1 462 Larreak
30 Nafarroako Foru Komunitatea (altxonbideak) Alondegi, 1-1.a 58 1 496 Altxonbidea
31002 Iruña
31 Obanosko herrilurra 31151 Obanos (Nafarroa) 124 1 479 Larreak
32 Nafarroako Foru Komunitatea (altxonbideak) Alondegi, 1-1.a 324 1 495 Altxonbideak
31002 Iruña
33 Torrecilla Viana, Miguel San Lorentzo 97 1 459-B Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
34 Vélez Redín, Jesús San Joan 486 1 451 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
35 Obanosko herrilurra 31151 Obanos (Nafarroa) 19 1 446 Larreak
GARESKO UDALERRIA
1 Nafarroako Foru Komunitatea (Altxonbideak) Alondegi, 1-1.a 3.981 2 417 Altxonbidea
31133 Legarda (Nafarroa)
2 Astiz Martínez-Irujo, Luciano Ximénez de Rada, 116 5.345 2 418 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
3 Astiz Martínez-Irujo, José María Ximénez de Rada, 116 7.435 2 432 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
4 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 4.970 2 419 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
5 Goizueta Santesteban, María Jesús San Andres, 3-1.º 7.646 2 420 Alorra
31200 Lizarra (Nafarroa)
Goizueta Santesteban, José Javier Alberto Pelairea, 6-2.a D
31500 Tutera (Nafarroa)
6 Garesko Udala Arrieta, 9 3.497 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
7 Ayerra Moreno, María Pilar Emilio Arrieta, 7 297 2 412 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
8 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 1.928 - - Erreka
50006 Zaragoza
9 Fernández Calahorra, María Teresa Gudari, 4 1.468 2 422 Alorra
20302 Irun (Gipuzkoa)
Fernández Calahorra, María Eugenia Gudari, 4
20302 Irun (Gipuzkoa)
Fernández Calahorra, María José Gudari, 4
20302 Irun (Gipuzkoa)
Fernández Calahorra, Francisco Javier Gudari, 4
20302 Irun (Gipuzkoa)
Fernández Arraiza, Concepción Ximénez de Rada, 112
31100 Gares (Nafarroa)
Fernández Arraiza, José Luis Tafallako errep., 4
31100 Gares (Nafarroa)
Fernández Arraiza, Félix Elías Irun (Gipuzkoa)
10 Sanz-Galdeano Echauri, Elisa Irunbidea, 9 9.195 2 421 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
11 Azcona Olangua, María Soledad Kale Nagusia 1.770 2 408 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
12 Domezáin Rodríguez-Celis, Elena Foruen Plaza 10.486 2 425 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
13 Garesko Udala Arrieta, 9 1.958 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
14 Berrade Díez-Ulzurrun, José La Villa 20.802 2 520 A Alorra
31152 Muruzabal (Nafarroa) 958 2 520 B Larreak
6.632 - 520 C Larreak
15 Garesko Udala Arrieta, 9 5.526 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
16 Goizueta Santesteban, María Jesús San Andres, 3-1.a 4.157 2 521 A Alorra
31200 Lizarra (Nafarroa) 526 2 521 B Larreak
Goizueta Santesteban, José Javier Alberto Pelairea, 6-2.a D
31500 Tutera (Nafarroa)
17 Zugarramurdi Goizueta, María Jesús Kale Nagusia 3.118 2 511 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
18 Lacunza Larraya, José María Artzainen auzoa 6.036 2 510 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Javier Saint Sever
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Isabel Iturrama, 34-5.a D
31007 Iruña (Nafarroa)
Lacunza Larraya, María Jesús Artzainen auzoa, 1
31100 Gares (Nafarroa)
19 Gorraiz Berasáin, José Javier Uztarroze, 41-1.a, esk. 208 2 534 Alorra
31014 Iruña (Nafarroa)
20 Muru Cía, Simona Harresi Berria, 39 5.128 2 533 A Mahastia
31100 Gares (Nafarroa) 2.181 2 533 B Alorra
21 Ayerra Muruzábal, Marina Ximénez de Rada, 58 2.600 2 532 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
22 Tabar Goldáraz, María Nicolasa Ximénez de Rada, 5 5.482 2 531 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
23 Azcona Elorz, María Nicolasa Ximénez de Rada, 128 5.576 2 522 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
24 Tabar Goldáraz, Daniel Harresi Berria, 2 2.003 2 523 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
25 Abaurrea Reta, Juana María Antso Azkarra etorb., 12-11.a A 3.774 2 524 A Alorra
31007 Iruña (Nafarroa)
27 Jesusen Bihotzaren Apaizak Gurutzea, 1 6.231 2 530 Alorra
"Reparadores" 31100 Gares (Nafarroa)
28 Ripa Lizarraga, María Luisa Ximénez de Rada, 100 7.470 2 538 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
29 Díaz-Cerio Alegría, Ramón Pio XII.a, 6-4.a B 6.683 2 539 Alorra
31008 Iruña (Nafarroa)
Díaz-Cerio Alegría, Josefina Paulino Caballero, 45
31003 Iruña (Nafarroa)
30 Irurita Armendáriz, Bonifacia Foruen pasealekua, 33 1.440 2 540 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
36 Erro Arana, María Jerusalén San Alberto, 12-5.a C 1.300 2 262 Alorra
31011 Iruña (Nafarroa)
Erro Arana, María Emilio Arrieta, 3-2.a
31100 Gares (Nafarroa)
37 Garesko ezezagun batzuk 31100 Gares (Nafarroa) 118 2 263 Larreak
38 Garesko Udala Arrieta, 9 293 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
39 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 866 2 541 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
40 Arraiza Sanz, Santiago Rodrigo Ximénez de Rada 5 2 554 C Alorra
Lanas Sanromán, Andrés 31100 Gares (Nafarroa)
41 Garesko Udala Arrieta, 9 469 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
42 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 81 2 542 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
43 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 642 2 543 B Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
44 Señorío de Sarría, S.A. Sarriako Jaurerriko errep. 3.759 7 31 Pinudia
31100 Gares (Nafarroa)
45 Señorío de Sarría, S.A. Sarriako Jaurerriko errep. 16.301 7 32 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa) 1.225 - 32 C Bidea
725 - 32 E Olibadia
46 Señorío de Sarría, S.A. Sarriako Jaurerriko errep. 147 7 33 Pinudia
31100 Gares (Nafarroa)
47 Señorío de Sarría, S.A. Sarriako Jaurerriko errep. 504 - - Errepidea
31100 Gares (Nafarroa)
48 Señorío de Sarría, S.A. Sarriako Jaurerriko errep. 946 7 34 B Olibadia
31100 Gares (Nafarroa)
49 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 1.071 3 101 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
50 Aranegui Zabalegui, Gregoria Francisca Kale Nagusia 2.168 3 30 Alorra
Beriáin Lizarrondo, Jesús 31100 Gares (Nafarroa)
51 Irañeta Bengoechea, José Ramón Kale Nagusia 7.810 3 31 Alorra
Irañeta Bengoechea, Sagrario 31100 Gares (Nafarroa)
52 Irurtia López, Rosa María Foruen Plaza 1.038 3 32 A Alorra
Marqués Ruedas, Baltasar 31100 Gares (Nafarroa) 17 3 32 B Eraikuntza
53 Recuperaciones Valdizarbe, S.L. 31100 Gares (Nafarroa) 2.416 3 33
55 Esparza Aranguren, Victorino Kale Nagusia, 258 3 357 B Alorra
31109 Artazu (Nafarroa)
56 Beriáin Lizarrondo, Jesus Kale Nagusia 229 3 113 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
57 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 66 3 114 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
58 Arregui Montalvo, Aitor Irunbidea 3.383 3 116 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa) 614 3 116 B Larreak
59 Suescun Orrillo, César Lurbeltzeta, 8-2.a I 4.800 3 117 Alorra
31180 Zizur Nagusia (Nafarroa)
Suescun Orrillo, Joaquín Alfontso Borrokalaria
31007 Iruña (Nafarroa)
Suescun Orrillo, Ricardo Hidoia, 15-4.a D
31180 Zizur Nagusia (Nafarroa)
Suescun Orrillo, Raquel Hidoia, 10-2.a I
31180 Zizur Nagusia (Nafarroa)
60 Garesko Udaleko herrilurra Arrieta 2.121 3 119 B Larreak
31100 Gares (Nafarroa) 1.062 3 119 C Alorra
62 Ezcurra Zamarro, José Antonio Alfontso Borrokalaria, 9-4.a A 7.108 3 118 A Alorra
31007 Iruña (Nafarroa) 667 3 118 B Larreak
254 3 118 C Mahastia
63 Yoldi Ciriza, Manuel Emilio Arrieta 485 3 115 A Alorra
Yoldi Vidal, José Luis 31100 Gares (Nafarroa)
64 Garesko Udala Arrieta, 9 809 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
65 Nos Ugarte, Miguel, María Mar eta María Pilar Foruen pasealekua 13.345 3 129 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
66 Yoldi Ciriza, Manuel Emilio Arrieta 34 3 130 Alorra
Yoldi Vidal, José Luis 31100 Gares (Nafarroa)
67 Garesko Udala Arrieta, 9 870 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
68 Iriarte Munárriz, Honorato Ega ibaia, 46-6.a B 15.063 3 160 Alorra
31005 Iruña (Nafarroa)
69 Azcona Echeverría, Jesús Kale Nagusia, 17 5.835 3 161 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
70 Arandigoyen Olorón, Ana María Kale Nagusia, 17 14.775 3 162 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa) 3.257 3 162 B Larreak
1.898 3 162 F Frutarbolak
71 Garesko Udala Arrieta, 9 3.823 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
72 Arbizu Zozaya, María Rosario Ximénez de Rada, 134 187 3 178 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
73 Aizpún Idoate, Juan María Aloa auzoa 4.108 3 177 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa) 909 - 177 B Larreak
74 Ocho Narvaiz, Pedro Gomazingo errep., 1-4.a. ezk.. 7 3 253 A Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
Sanz Ochoa, Teresa Sarriako Jaurerriko errep., 1-4.a ezk.
31100 Gares (Nafarroa)
75 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 756 - - Erreka
50006 Zaragoza
76 Aizpún Idoate, Juan María Aloa auzoa 3.958 3 179 A Harrobia
31100 Gares (Nafarroa)
77 Gaztelu Arrastia, Javier 31100 Gares (Nafarroa) 176 3 180 A Alorra
Arrastia Sanmartín, María Jesús Kale Nagusia 1.450 3 180 B Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
78 Lacunza Larraya, José María Artzainen auzoa, 1 13.925 3 181 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa) 3.756 3 181 B Larreak
Lacunza Larraya, Javier Saint Sever, 1
31100 Gares (Nafarroa)
Lacunza Larraya, Isabel Iturrama, 34-5.a D
31007 Iruña (Nafarroa)
Lacunza Larraya, María Jesús Artzainen auzoa, 1
31100 Gares (Nafarroa)
79 Gracia Aranaz, Miguel Miguel Astráin, 10-3.a C 127 3 182 A Frutarbolak
31004 Iruña (Nafarroa)
80 Beasáin Muru, Rafael Murugarren 28 3 158 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
81 Garesko Udala Arrieta, 9 680 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
82 Astiz Martínez-Irujo, José María eta Luciano Ximénez de Rada, 116 7.988 3 247 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
83 Astiz Martínez-Irujo, José María Ximénez de Rada, 116 5.015 3 248 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
84 Arana Ugarte, Andresa María Ugarte, 14-E, 2.-2.a 7 3 249 Larreak
31500 Tutera (Nafarroa)
88 Martínez Lautre, Antonio Kale Nagusia 47 1.609 3 257 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
Martínez Lautre, Jesús Yarteko Monasterioa, 2-12.a D
31011 Iruña (Nafarroa)
Martínez Lautre, María José Eunateko Monasterioa, 2-7.a F
31011 Iruña (Nafarroa)
Martínez Lautre, María Luisa Pio XII.a, 6 bis-1.a D
31008 Iruña (Nafarroa)
89 Suescun Rodríguez, Florencio Berbintzana, z.g. 1.528 3 258 Alorra
31251 Larraga (Nafarroa)
90 Garesko Udala Arrieta, 9 377 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
91 Orayen Inza, Pedro María Miluze, 10-4.a C 3.097 3 260 Alorra
31008 Iruña (Nafarroa)
92 Ureta Bon, Josefina Kale Nagusia, 84 7.361 3 259 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
93 Garesko Udala Arrieta, 9 350 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
94 Sola Andoño, Jesús Kale Nagusia 53 609 3 267 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
95 Riezu Goñi, Gabriel Gurutzea, 20 3.638 3 268 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
96 Ayerra Urtiaga, María Carmen Kale Nagusia 155 3 266 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
97 Eyaralar Goizueta, Francisco Javier Ximénez de Rada, 130 4.174 3 303 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
98 Ugarte Azcárate, María Dolores Ximénez de Rada, 110 2.214 3 269 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
100 Arbeloa Santesteban, José Antonio Del Sol, 1-2.a 1.613 3 270 Olibadia
31130 Mañeru (Nafarroa)
101 Arraiza Beasán, Juan María San Salvador 742 3 281 Almendrondoak
31151 Obanos (Nafarroa)
102 Ugarte Azcarate, María Dolores Ximénez de Rada 509 3 282 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
103 Ureta Bon, Josefina Kale Nagusia 5.724 3 287 A Alorra
31100 Gares (Nafarroa) 25 3 287 B Larreak
1.474 3 287 C Larreak
104 Moleres Iturri, María Kale Nagusia, 54 3.624 3 300 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
105 Eyaralar Goizueta, Francisco Javier Ximénez de Rada, 130 11.142 3 299 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
106 Erro Arana, Esteban Kale Nagusia 102 3 314 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
107 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 151 - - Erreka
50006 Zaragoza
108 Cía Pedro Hros. 31130 Mañeru (Nafarroa) 525 3 318 Larreak
109 Arrastia Sanmartín, María Jesús Kale Nagusia, 46 919 3 298 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
110 Arbeloa Goldaracena, José María Río Queiles, 1-4.a D 135 3 297 Larreak
31005 Iruña (Nafarroa)
111 Morondo Ros, Rafael Harresi Berria, 19 1.361 3 295 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
112 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 2.230 3 294 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
113 Ureta Bon, Josefina Mayor 1.439 3 293 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
115 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 1.180 3 291 A Pinudia
31100 Gares (Nafarroa)
116 Andueza Arcaya, Jesús Del Sol, 10 1.581 3 290 Mahastia-Olibadia
31130 Mañeru (Nafarroa)
117 Zozaya Solchaga, María Mar Ximénez de Rada 2.474 3 288 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
118 Zozaya Solchaga, María Mar Ximénez de Rada 419 3 289 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
119 Martija Zubeldía, José Kale Nagusia, 104 3.927 3 341 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
120 Aldaz Lizaso, José Fray Vicente Bernedo Pasealekua 1.690 3 340 Alorra
31100 Gares (Nafarroa)
121 Confederación Hidrográfica del Ebro Paseo Sagasta, 26 110 - - Erreka
50006 Zaragoza
122 Tirapu Urra, José Jaso y Azpilicueta 1.465 3 342 Alorra
31151 Obanos (Nafarroa)
123 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 528 3 344 D Zumardiak
31100 Gares (Nafarroa)
124 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 454 11 622 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
125 Expositivo Sobrino, Amor Kalbarioko kalea 1.872 11 639 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
126 Ayerra Urtiaga, María Carmen Kale Nagusia 691 11 636 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
127 Ayerra Urtiaga, María Carmen Kale Nagusia 16 11 638 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
128 Ayerra Urtiaga, María Carmen Kale Nagusia 46 11 637 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
129 Ayerra Urtiaga, María Carmen Kale Nagusia 120 11 635 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
130 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 74 11 651 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
131 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 244 11 650 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
132 Latasa Azcona, Tomás Ximénez de Rada, 82 1.445 11 649 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
133 García-Fuentes Churruca, Javier Clavileño 37 11 652 Alor int.
28002 Madril
Churruca Ojeda, María Mar Nicaragua
28016 Madril
134 García-Fuentes Churruca, Javier Clavileño 59 11 653 Alor int.
28002 Madril
Churruca Ojeda, María Mar Nicaragua
28016 Madril
135 Churruca Ojeda, María Mar Nicaragua 629 11 655 A Alor int.
28016 Madril 27 11 655 B Etxebizitza
García-Fuentes Churruca, Javier Clavileño
28002 Madril
136 Arraiza López, Maite 31100 Gares (Nafarroa) 666 11 727 Alor int.
137 Garesko Udala Arrieta, 9 37 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
138 Alfonso Iturmendi, Francisco Javier Mugarra 82 11 661 Alor int.
48990 Getxo (Bizkaia)
Alfonso Iturmendi, María Angeles Mazarredo zumardia
48004 Bilbo (Bizkaia)
Alfonso Iturmendi, Virginia Los Almendros
28220 Majadahonda (Madril)
Alfonso Iturmendi, Iñigo Valle del Metan
Villanueva (Madril)
Alfonso Iturmendi, Pilar Rosario Pino
28020 Madril
Alfonso Ochoa-Zabalegui, María Angeles Emilio Arrieta
31100 Gares (Nafarroa)
139 Solbes Gaztelumendi, María Pilar Nafarroa Beherea, 16 253 1 505 A Alor int.
31004 Iruña (Nafarroa)
140 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 853 11 4 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
141 Latasa Azcona, Tomás Ximénez de Rada, 82 487 11 3 Frutarbolak
31100 Gares (Nafarroa)
142 Amorena Ollo, María José Kale Nagusia, 45 481 11 2 Alorra
31130 Mañeru (Nafarroa)
143 Garesko Udaleko herrilurra Emilio Arrieta 1.015 1 502 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
144 Amorena Ollo, Camino Ximénez de Rada, 28 1.408 11 646 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
145 Amorena Ollo, María José Kale Nagusia, 45 1.230 11 647 Alor int.
31130 Mañeru (Nafarroa)
146 Amorena Ollo, María José Kale Nagusia, 45 988 11 648 Alor int.
31130 Mañeru (Nafarroa)
147 Garesko Udala Arrieta, 9 570 - - Bidea
31100 Gares (Nafarroa)
148 Expositivo Sobrino, Amor Kalbarioko kalea 125 11 640 Alor int.
31100 Gares (Nafarroa)
MAÑERUKO UDALERRIA
1 Andueza Arcaya, Jesús Del Sol, 10, behea 1.176 3 619 Mahastia-Olibadia
31133 Legarda (Nafarroa)
2 Zozaya Solchaga, María Mar Don Rodrigo 469 3 620 Larreak
31100 Gares (Nafarroa)
3 Mañeruko herrilurra Foruen Plaza, 1 1.879 3 793 Larreak
31130 Mañeru (Nafarroa)
4 Mañeruko herrilurra Foruen Plaza, 1 912 3 612 Larreak
31130 Mañeru (Nafarroa)
Iragarkiaren kodea: A0006605
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50