1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1802E/2021 EBAZPENA, irailaren 2koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak emana, zeinaren bidez onesten baita honako deialdi honetan onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda: Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erradiodiagnostikoko teknikari espezialisten (ETE) 7 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzailearen ekainaren 24ko 876E/2021 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erradiodiagnostikoko teknikari espezialisten (ETE) 7 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdi hori 2021eko 173. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, uztailaren 26koan.
Eskaerak aurkezteko epea bukaturik, bidezkoa da onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen irailaren 3ko 171/2015 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez.
EBAZTEN DUT:
1. Onestea Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan erradiodiagnostikoko teknikari espezialisten (ETE) 7 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien zerrenda hau:
–Txanda irekia.
Onartuak:
ABAURREA SAN JUAN, MARIA ESTELA
AGORRETA ALAVA, ALEJANDRA
AGUIRRE IRISO, SUSANA
ALBERDI JIMENEZ, SARA
ALCALA BLANCO, LEYRE
ALCALDE GALLEGO, LAURA
ALCARAZ ALBERT, RAFAEL
ALCAZAR MARTINEZ, DIEGO
ALDAVE MONREAL, CRISTINA
ALDAVE ZUDAIRE, LAURA
ALDAZ PEREZ, SUSANA
ALFARO JIMENEZ, CRISTINA
ALFARO MORENO, EDURNE
ALGARRA URBELZ, AMAIA
ALONSO CONTRERAS, ANA MARIA
ALVARADO OCHOA, SOFIA
ALVAREZ IRIGOYEN, ANDREA
ANAUT HUERTAS, ALEJANDRA
ANSORREGUI IRIONDO, ARGIÑE
ANTA ANTONELL, JUDIT
AQUERRETA GONZALEZ, MARIA ESTHER
ARAGÓN DELGADO, ÁNGELA
ARAGON SAENZ, JAIME
ARAGUES IRIARTE, MARIA MILAGROS
ARANA FUENTE, MARIA
ARANAZ LOPEZ, MIRYAM
ARANGUREN HERRERO, AMANDA DE LOS ANGELES
ARANGUREN HERRERO, YAIZA LORETO
ARAQUE NARANJO, RAMON
ARAUJO ESTEVEZ, NOELIA MARIA
ARBIZU ROYO, MARIA BEGOÑA
ARENAZ CATALAN, LAURA
ARIGITA LOPEZ, IGOR
ARISTI LARRAÑAGA, NEREA
ARMAS HERNÁNDEZ, ANDREA ALEJANDRA
ARMENDARIZ ZARATIEGUI, ANDREA
ARMENTIA DEL POZO, MIREN EMILIA
ARRAIZA DE LOS BUEIS, ITXASO
ARRAIZA GULINA, ARKAITZ
ARRANZ GOMEZ, MIRIAM
ARREGUI MORTALENA, MIREN
ARRONDO MARTINEZ, SONIA
ARRONIZ MUGICA, GIXANE
ARROYO PALACIOS, ELENA
ARTERO MARTÍNEZ-CARRASCO, MARIA DEL MAR
ARTETA URIZ, MARIA JESUS
ASIN GAMBRA, ASUNCION
AULESTIA ARAQUE, ANDREA ORCIRIS
AYALA DIEZ, NURIA
AYERBE CHUYA, MIREN OLATZ
AYESA JANICES, IRATI
AYUCAR IRIBERRI, ANDREA
AZCOITI MIQUELE, MARIA CONCEPCION
AZCONA BENITO, IZASKUN
AZNAR ESAIN, NAHIA
BACELAR FERNANDEZ, MAURO
BAILO RIDRUEJO, MARTA
BARAINCA CONDE-SALAZAR, MARIA TERESA
BARBARIN ZUDAIRE, AINHOA
BARBERIA AZPIROZ, MARIA CRISTINA
BARQUIN BAQUEDANO, IRKUSNE
BARRAL ALONSO, EIDER
BARRAS GUDIÑO, MARTA
BARRENA MARTIN, PATRICIA
BENIC VELARDE, ANA
BENITEZ FERNANDEZ, SONIA
BENITO RODRIGUEZ, LUCIA
BEORLEGUI MARTINEZ, RAFAEL
BERGASA SANCHEZ, ANA
BERNAD OCA, RAUL
BERNALTE TOLEDO, REBECA
BERNARDEZ PAULO, ESTEFANIA
BERNARDOS TOCA, EVA
BIURRUN EZPELETA, MARIA TERESA
BLASCO CASTILLO, ANA BELEN
BONEL ROS, ALEJANDRO
BREA IBAÑEZ DE GAUNA, JOSE MARIA
BURGOS IRAIZOZ, ANA
BURGUETE PEREZ, MIGUEL ANGEL
BURGUI VILLANUEVA, NORA
BURRIEL ITURZAETA, ANA
CABALLERO GONZALEZ, NATALIA
CABEZAS RINCON, RUDDY VERNIE
CACHOS USTARROZ, AMAIA
CALAHORRA ALEGRIA, CRISTINA
CALLEJA HEREDIA, ALVARO
CAMACHO RIOS, DAVID
CAMONES IZQUIERDO, ROSALIN
CANO MORALES, LUIS
CANTABRANA MORENO, SARA
CANTON MUÑOZ, GUILLERMO ANTONIO
CAÑADILLA BARRIOS, DANIEL
CAÑETE CELAYA, BEATRIZ
CARDABA LOPEZ, JORGE
CARDENAS MARTINEZ, LUCIA
CARRASCO HERNANDEZ, VICTOR
CASTILLO SAN JUAN, OLATZ
CEJUELA LIZARRAGA, GUILLERMO MAXIMO
CENOZ LOUSTEAU, FERMIN
CERDAN GAITON, SERGIO
CEREZO SANTOS, ROBERTO
CHASCO CHASCO, MAITE
CHERIF NARVAEZ, ARIANNE
CIA IRIARTE, MARIA JOSE
CIA ZUBELDIA, ALAIN
CIAURRIZ OJER, NEREA
COBO MAZA, CRISTINA
COMPANY JUAREZ, MARIA DEL CARMEN
CONDE MACHO, EDURNE
CORRAL FUENTES, MARIA SUSANA
CORTES COSCULLUELA, ISABEL
CORTES ERICE, DIEGO
CORTES SANCHEZ, ARACELI
COVIAN FERNANDEZ, LIDIA
CRESPO ITURGAIZ, IRATI
CRIADO PAMOS, BEATRIZ
CUARTERO ARRIAGA, ANA BELEN
CUESTA MACHO, ALFONSO
DAWALIBI HERAS, ADIB
DAWALIBI HERAS, LAYLA
DE ANDRES PEREZ, ANNA
DE IRIZAR MALO, MARIA JOSEFA
DE SAN SEBASTIAN JIMENEZ, ELENA
DE TOMAS GUEVARA, ROSMERY EDITH
DEL AGUA MARTINEZ, BARBARA
DEL BARRIO MARTINEZ, REBECA
DEL CACHO BURGALETA, ISABEL
DEL OLMO IBAÑEZ, ALICIA
DELAS SAN JUAN, EKHI
DELGADO HABIB, MARIA ANTONIA
DELGADO LOPEZ, MONICA
DIAZ BALEN, MARIA ALMUDENA
DIAZ DE CERIO QUINTANA, NAGORE
DIAZ FERNANDEZ, JOSE IGNACIO
DIAZ NAVARRO, VANESA
DIAZ NORIEGA, BEATRIZ
DIAZ-MORENO ELORZ, PAULA
DIEZ DE ARIZALETA ELORZ, INMA
DIEZ DE ULZURRUN BAKAICOA, MIREN
DIEZ HERNANDO, ESTHER
DIEZ HERRERAS, LAURA
DIEZ SAENZ, ANA MARIA
DOMINGUEZ BARAJAS, ALBA
DOMINGUEZ BLASCO, ASIER
DOMINGUEZ DE LA FUENTE, GABRIEL
DOMINGUEZ HERRERO, IRENE
DORADO BLANCO, MARIA
DOS REIS LACOSTA, SUSANA
ECHAIDE HUARTE, IDOYA
ECHAVARRI BLANCO, NEREA
ECHAVARRI POMARES, JOSE ANTONIO
ECHEVERRIA JABAT, ITXASO
ECHEVERRIA LARRION, ANA
ECHEVERRIA VILCHES, CECILIA
ELIZALDE GONZALEZ, AINTZANE
ELIZALDE MOYA, SANDRA MARIA
ERDOZAIN VIDAN, SANDRA
ERRO ALZUETA, PAULA DEL CARMEN
ERRO PARIS, JENNY
ERRO RATON, ARKAITZ
ESPARZA ALLONA, CRISTINA
ESPEJO PERALBO, SANDRA
ESTARRIAGA MARTINEZ, ENEKO
ESTEBAN BUSTILLO, MONTSERRAT
ESTEBANEZ ESTEVEZ, MARIA
ESTEFANIA GARCIA, LAURA
ESTÉVEZ SÁNCHEZ, RAQUEL
ETXARRI RUIZ DE GALARRETA, MAITANE
ETXENIKE ERNETA, MAIALEN
EXPOSITO GIL, MARIA
EXTRAMIANA ESQUISABEL, MARINA
EZCARAY FERNANDEZ, VIRGINIA
FERNANDEZ BALERDI, ADRIAN
FERNANDEZ ELIAS, IVAN
FERNANDEZ EZQUERRO, IRENE
FERNANDEZ GANDARA, MARTA
FERNANDEZ GARCIA, CARLA
FERNANDEZ GURPEGUI, SARA
FERNANDEZ ISCAR, PATRICIA
FERNANDEZ JIMENEZ, ADRIAN
FERNANDEZ LOZANO, MIRIAN
FERNANDEZ MALDONADO, PEDRO
FERNANDEZ SAIZ, JAVIER
FIDALGO CARRASCAL, LUCIA
FLORES CALERO, ELISABET
FLORES MAZQUIARAN, ARKAITZ
FONTECHA TOBIA, DANIEL
FORCADA NAVARRO, BEATRIZ
FRANCOY CANO, IRUNE
FRESAN VENTAS, RAQUEL
FUENTES SANCHEZ, MARIO
GAINZA GARCIA, CLAUDIA
GAITAN SIERRA, ALIS YURY
GALAN ANAUT, PAULA
GALAN AVILA, BEATRIZ
GALARRETA SALCEDO, MARIA VILLAR
GALDOS MIER, ANDREA
GANUZA IZAGUIRRE, ITXASO
GARAZO PEREZ, ROSA MARIA
GARCES OLORIZ, AINHOA
GARCIA ACOSTA, CAROLINA DEL VALLE
GARCIA CIENFUEGOS, MARTA
GARCIA ECHEVERRIA, ESTIBALIZ
GARCIA GIL, ALBA
GARCIA LACOSTA, OIHANE
GARCIA MORENO, ESTHER
GARCIA MUCIENTES, RAUL ENRIQUE
GARCIA NUÑEZ, GLORIA
GARCIA OLMOS, RAUL
GARCIA PRIETO, MILEDY JAKELYN
GARCIA RICO, LETICIA
GARCÍA SAIZ-AJA, ANGELA
GARCIA TINOCO, MARIA ELENA
GARCIANDIA IBAÑEZ, MARIA PILAR
GARMILLA DIEZ, JUM TAMARA
GARRIDO GOMEZ, CARMEN
GARRIDO ROSA, NATALIA
GARRIDO VALERO, ANGEL
GARRIDO VELA, ROCIO
GASCON GARROTE, ASIER
GASCON GARROTE, GEORGIA
GASCON MESA, SONIA
GAVILAN IBERO, CAROLINA
GAYARRE OVIEDO, DAVID
GIL ECHAVARRI, SERGIO
GOIKOETXEA LEOZ, IDOIA
GOIRIGOLZARRI ZUBELDIA, ALAZNE
GOLDARAZ ARRONDO, INMACULADA CONCEPCION
GOMEZ ALVAREZ, LAURA
GOMEZ DEL POZO, CLAUDIA
GOMEZ HUERTA, LETICIA
GOMEZ JADRAQUE, DAVID
GOMEZ TOCA, SANDRA
GOMOLLON GARZON, ALBA
GONZALEZ AMOR, LAURA
GONZALEZ CANO, ANA
GONZALEZ CASTRO, NELETA
GONZALEZ GARCIA, LETICIA
GONZALEZ HERRERA, LUIS
GONZALEZ HUSILLOS, ANA ISABEL
GONZALEZ LEDO, ELENA
GONZALEZ LOPEZ, DOMINGO JESUS
GONZALEZ MAGRO, FRANCISCO
GONZALEZ MARTINEZ, MARIA IDOYA
GONZALEZ RESANO, PATRICIA
GONZALEZ RODRIGUEZ, MARIA JOSE
GONZALEZ-ARRIETA IRURZUN, MARIA ELENA
GOÑI BOUZOURENE, AINHOA
GOÑI CHOCARRO, MARIA RAQUEL
GOÑI HERNANDEZ, OIHANE
GOÑI JIMENEZ, VIRGINIA ISABEL
GORRIZ INDURAIN, ALBERTO
GRACIA CABEZA, JAVIER
GRACIA CLEMENTE, RAQUEL
GRACIA GUTIERREZ, ITZIAR
GRAVALOS DEL PINO, MARIA ANGELES
GRAVALOS JIMENO, MARIA TERESA
GUERRERO NAVARRO, MARTA
GUILLEN ESTEVEZ, ANA MARIA
GUILLERMO ARRASATE, CARLA
GUILLORME JIMENEZ, MARIA GLORIA
GUTIERREZ LOPERENA, MAITE PILAR
GUTIERREZ MEGIDO, LUIS
HERAS SAENZ, ALICIA
HERNANDEZ AYLLON, INODEJO IRIS
HERNANDEZ BLANCO, FRANCISCO JAVIER
HERRERA ANOZ, CRISTINA
HERRERA GONZALEZ, MARIA
HERRERO SANCHEZ, ALVARO
HERVAS HERMOSILLA, PAULA
HORRILLO SOLABARRIETA, ARKAITZ
HUARTE LAZARO, SONIA
HUARTE MONTES, MIREN
IBAÑEZ IBAÑEZ, VERONICA
IBARROLA TORRANO, INES
IGAL VILLAFRANCA, JOANA
ILARREGUI MANJARREZ, MAITE
INDACOECHEA CASI, NEREA
IRIARTE GARCIA, IZASKUN
IRIARTE HERNANDEZ, TANIA
IRIBARREN MINDEGUIA, IGONE
IRISARRI LANAS, IDOIA
IRUJO MARTINEZ, ELISA
ITURRIOZ IZAGUIRRE, IRAIA
IZARRA PEREZ DE VILLARREAL, VERONICA
IZCO AGORRETA, MARIA
IZCO SEGOVIA, IVAN
JIMENEZ ASURMENDI, OIHANE
JIMENEZ GARCIA, ALBERTO
JIMENEZ GOÑI, ALBA
JIMENEZ HERCE, LEYRE
JIMENEZ MICHELSON, GABRIELA BEATRIZ
JIMENEZ MONTERO, NOELIA
JIMÉNEZ MONTES, JULIA MARIA
JIMENEZ RUIZ, ANA
JIMENEZ SOLA, GARAI
JORAJURIA SERRANO, NAIARA
JOVER WOLF, JOAN ALEXANDRE
KORTA ECHEVERRIA, MAIALEN
LABARI SANCHEZ, EVA MARIA
LAHOYA GONZALEZ, CRISTINA
LANA MONREAL, AMAYA
LANGARICA ULZURRUN, IDOIA
LARRAMENDI SAMANES, ITSASO
LARRAYOZ URSUA, ALBA
LARRION LOPEZ, AITOR
LARUMBE BERGERA, SARAY
LASCORT MARCO, MARIA ELENA
LATORRE REDRADO, ALEXIA
LECUMBERRI BONILLA, JESUS
LECUMBERRI BONILLA, MARIA
LEDESMA PEREZ, IRATXE
LEON SOLIS, PEDRO JOSE
LERMA RUIZ, ESTIBALIZ
LES EQUISOAIN, MAIRENA
LINARES PARRA, LIDIA
LIZALDRE ROTA, SARA
LIZARRONDO MARTIN DE VIDALES, ADRIAN
LLAMAS RAMOS, ESTELA
LOPETEGUI ZUBIZARRETA, MIRIAM
LOPEZ AZCUNAGA, ANTONIO
LOPEZ BUENO, JESUS
LOPEZ FERNANDEZ, DANIEL
LÓPEZ GIL, JOSE JAVIER
LOPEZ MURIEL, JUDIT
LOPEZ ORTEGA, RAUL
LOPEZ PEÑACOBA, MARTA
LOPEZ PEÑUELA, ROCIO
LOPEZ VAILO LOBERA, MARIA JESUS
LOPEZ VALLES, MARIA MERCEDES
LORENTE HERNANDEZ, NURIA
LUCAS OJUEL, MARIA JOSE
LUCENA QUIROS, CARLOS
LUQUI SARRASQUETA, AMAYA
MADRIGAL ZUGASTI, LAURA
MAINZ ESAIN, BEATRIZ
MAJADO IGLESIAS, CARLOS MANUEL
MALDONADO BALEZTENA, LEIRE
MARCO AZORIN, GLORIA
MARQUINEZ ALASTUEY, GARBIÑE
MARTI MARTINEZ, GABRIEL
MARTIN BACIGALUPE, IKER
MARTIN MAZO, IRENE
MARTIN SANCHEZ-REBATO, CARLOS
MARTIN SANCHEZ, ALVARO
MARTINEZ AZPILLAGA, SONIA
MARTINEZ CHAVERO, MARINA
MARTINEZ DE MADINA ASTRAIN, LAURA
MARTINEZ ESTAÑAN, JUDITH
MARTINEZ FERNANDEZ, CARMEN CONSUELO
MARTINEZ HERAS, JUAN
MARTINEZ HERRERA, GISSEL ANDREA
MARTÍNEZ LEIZA, AYLA AMAIA
MARTINEZ LOPEZ, ALBERTO
MARTINEZ MANZANO, PATRICIA
MARTINEZ MARTIN, MARIA TERESA
MARTINEZ MORALES, JENISDEYS
MARTINEZ MUÑOZ, LAURA
MARTINEZ RECIO, NOELIA
MARTINEZ ROLDAN, RAQUEL
MARTÍNEZ RUDI, JOANNA
MARTINEZ SANTOS, SERGIO
MARTINEZ SENDINO, JENIFER
MARTINEZ VERGARA, MAITANE
MARTIRENA ALUSTIZA, OLATZ
MARTOS JIMENEZ, PAULA
MATEO OLABE, NORA
MATEOS SANCHEZ, DANIEL
MAYOR CACHO, BEATRIZ
MEDIAVILLA CANAL, ANDREA
MENA OÑATE, MARIA DE LAS MONTAÑAS
MENDIA GONZALEZ, ANA CRISTINA
MENDOZA BIELSA, ESTELA
MENDOZA LATASA, ITXASO
MENEZO ROZADILLA, M PUERTO
MERA PEREZ, JUAN
MERAYO MARQUÉS, ELENA
MERINO CARRERA, BEATRIZ
MERINO PELAEZ, SILVIA
MICHELENA ISASA, ENARA
MILLAN RUIZ, MIGUEL
MIRAL FERNANDINO, ALFREDO
MOLINA CORIA, ESMERALDA
MOLINA DAGUER, KAREN MILENA
MONCAYO CARRERA, SILVIA
MONREAL DE CARLOS, ANDREA
MONREAL DELGADO, ANA
MONTAVEZ VARGAS, JOSE MANUEL
MONTES CHINCHILLA, BEGOÑA
MONTES DE LERA, ANA
MONTILLA ILUSTRE, PEDRO
MORAL PARTAL, MARIA TERESA
MORALES IMAN, MIRIAM
MOREIRA DOMINGUEZ, MARIA TERESA
MORENO ARANZALES, LUZ SMITH
MORENO CONTRERAS, RAFAEL
MORILLO CORCHÓN, MARIA
MORODO QUINTANAL, TATIANA
MOTA FRANCES, LAURA
MOYA ALARCON, PATRICIA
MUGUETA BURGUETE, MARIA BELEN
MUNÁRRIZ CLAVIJO, IRATI
MUNETA IBAÑEZ, CRISTINA
MUNIOZGUREN ORTIZ, IVAN
MUÑOZ MARTINEZ, MARTA
MUÑOZ MUÑOZ, ANA
MURCIA NAVASCUES, JUAN
MURGUIONDO BERASTEGUI, MIKEL
MURILLO ARANETA, JON
MURILLO DE MIGUEL, PAULA
MURILLO GOÑI, UXUE
MURO DIEZ, SARA
MURO IMAZ, AINHOA
MUTILOA GOÑI, PAULA
NALDA CRESPO, DAVID
NAVARRO ELENA, PAULA
NEVADO OSUNA, YAIZA
NICOLAS HARO, CRISTINA
NUÑEZ ALEGRIA, SARA
NUÑEZ FERNANDEZ, SERGIO
NUÑEZ LAMELAS, ANDREA
OBISPO REBOLE, MARIA NATIVIDAD
OCHOA GUTIERREZ, MARIA ISABEL
OCHOA PEREZ, PATRICIA
OCHOA PLAZA, MARIA CRISTINA
OLIVER ARRIAZU, ELENA
OLMEDILLO ELIZONDO, AMAIA
OLTRA BRINES, LLORENÇ
ORMAZABAL MORO, IRATI
ORTE SAN MARTIN, LAURA
ORTIZ BAZ, JORGE
ORZANCO GARCIANDIA, LAURA
OSES ARGUIBIDE, MIREN
OSES PUERTO, PABLO
OSINAGA LORIZ, NEREA
OSTIZ GARCHITORENA, JOSETXO
OSTIZ OLALLA, CARLOS
OYAREGUI ALEMAN, MIKEL
PADILLA MARCOS, TAMARA
PAGAN DOMENECH, JUAN JULIAN
PAGOAGA LARRINAGA, NAIARA
PALACIOS MELERO, GUSTAVO ADOLFO
PARDO SEGOVIA, BEATRIZ
PAREJO ARRONDO, JAVIER
PASCUAL NICOLAS, DANIEL
PATIÑO SUAREZ, ESTHER
PAZ ALVAREZ, MILAGROS
PEÑA ORCOYEN, OIHANA
PERALTA MUNGUIA, FERNANDO
PERCAZ MAYOR, DAYANA
PEREZ AGÜERO, OSCAR
PEREZ DE MARCO, MARIA
PÉREZ DÍAZ, PAULA
PEREZ GUILLEN, CARLA
PEREZ MARTIN, AINTZANE
PÉREZ MORAL, KAI
PEREZ SANCHEZ, DANIEL
PEREZ SESMA, LAURA
PETCU, ELENA ROXANA
PICAZO GABALDON, FELIPE
PIETROFORTE, FRANCESCO
PINELL PACHA, JAVIER
PINTO GONZALEZ, INMACULADA
PORTELA SANCHEZ, PABLO
PORTILLO ZARDOYA, BEATRIZ
PRESUMIDO VAZQUEZ, LAURA
PRIETO FERNANDEZ, PATRICIA
QUEVEDO LUCAS, EDUARDO
QUINTANA DI BLASI, YAMILA EVELINA
QUIROS GONZALEZ, CARMEN XANA
RABANEDO FERNANDEZ, JORGE
RAMON DE DIAGO, DEEISY-JEANNETTE
RAMOS BENITO, LAURA
RAMOS BERROCAL, JAVIER
RAMOS DELGADO, MARIA
RAMOS FRESNO, ALEJANDRO
RECHE LOPEZ, ROBERTO
RECIO JIMENEZ, LEIRE
REINARES JIMÉNEZ, JESUS
REY DOVAL, RAQUEL
RIBERA SUAREZ, MARIA LIZ
RIOS ALBAN, JORGE RAFAEL
RIQUELME LOPEZ, LEONARDO HERNAN
ROBLES LARIO, ANGELA
RODRIGUES DA LUZ, LILIANA
RODRIGUES PEREIRA, CATIA SOFIA
RODRIGUEZ ALVAREZ, LUIS
RODRIGUEZ BERIAIN, ESTELA
RODRIGUEZ COSME, NATIVIDAD
RODRIGUEZ DAVILA, SERAYA
RODRIGUEZ GARCIA, BEATRIZ
RODRIGUEZ GONZALEZ, ANA
RODRIGUEZ IRIGOYEN, MARINA
RODRIGUEZ LOPEZ, MERCEDES
RODRÍGUEZ MARCOS, YARA
RODRIGUEZ PEREZ, MARTA
RODRIGUEZ PEREZ, SANDRA
RODRIGUEZ SAENZ, SILVIA
RODRIGUEZ ZABALETA, RAQUEL
ROJANO BACHO, MARIA PILAR
ROMAN CABELLO, CANDELARIA
ROMERO ASENSIO, MARGARITA
ROMERO MARCOS, ÍÑIGO
ROMERO MELO, MARÍA
ROYO COLOMA, BEATRIZ
ROYO SOMOVILLA, LEIRE
RUBIO GRACIA, DAVID
RUBIO PINA, ALEX
RUESGAS MARCOS, ITZIAR
RUIZ AMEZCUA, ESTIBALIZ
RUIZ ESCRIBANO, CARLA
RUIZ GONZALEZ, JOSE MANUEL
RUIZ SAN BAUDILIO, CRISTINA
RUIZ SOLANO, SANDRA
SABUGO GARCIA, SONIA
SAENZ NICOLAS, ALICIA
SAENZ PINTO, DAVID
SAEZ DE LANGARICA ALCALDE, MAITANE
SALMERÓN CAPARRÓS, FEDERICO
SAMANIEGO FONSECA, MARIA NURIA
SAN JOSE OLORIZ, OIHANE
SAN JOSE ORTIGOSA, MARTA
SAN MARTIN BAJO, ANDREA
SANCHEZ FERNANDEZ, JOHANA BELEN
SANCHEZ GONZALEZ, MIKEL
SANCHEZ LAHILLA, ANDREA
SANCHEZ MADOZ, NURIA
SANCHEZ PEREZ, ANA MARIA
SANCHEZ SAMITIER, DAVID
SANCHEZ SANCHEZ, JOANA
SANCHEZ VEGA, AMAYA
SANCHO ALMAU, JORGE
SANROQUE ARTANGA, SARA
SANTIAGO GONZALEZ, MAIALEN
SANTIAGO ORTEGA, FRANCISCA
SANTOS HERRERA, IDOYA
SANZ ALFARO, ANGEL
SANZ CAMPO, LUCÍA
SANZ NAVARRO, MAITE
SANZ PANADERO, VANESA
SARRIA BAIGORRI, CRISTINA
SECO JUAN, EMMA
SEGOVIA MORILLA, MARIA DEL CARMEN
SEGOVIA PEREZ, YASMINA
SEGURA ALDEA, SELINA
SEGURA GIL, XABIER
SERRADILLA SANZ, MARIA ANTONIA
SERRANO BERMEJO, MARIA PILAR
SERVENT RODRÍGUEZ, BRAYAN SMITH
SETUAIN MURIEL, ANDREA
SILVA CASTESANA, JESICA
SOLA IGAL, MARIA PILAR
SOLANO ARRIOLA, CRISTINA
SOLANO LOPEZ, MARIA GRACIA
SOLER SANCHEZ, ELENA
SOTO PINILLA, PABLO
SOTRO ARCELUS, ARITZ
SUAREZ BALLESTEROS, PENELOPE
SUAREZ TOCA, CANDELA
TAJADA SAEZ, LORENA
TAPARI, JORGE
TEJADA SAN JUAN, SANDRA
TIRAPU URRESTARAZU, SILVIA
TORRES CAMINOS, MARIA
TORRES LLAMAS, LUCIA
TRAMULLAS ORTIZ, ALBA
TRASCASA VALDIVIELSO, LARA
TRES ORDOÑEZ, MARIA ANUNCIACION
UGARTEBURU CIALCETA, ANDREA ENERITZ
ULIBARRENA GARCIA, ASIER
UNANUA OYARBIDE, NEREA
URBANO EXPOSITO, SABRINA
URDAPILLETA ARAMBURU, MARIA BEGOÑA
URRUTIA AMATRIAIN, USOA
URTASUN ELGORRIAGA, ISABEL
USTARROZ TOBAJAS, MARIA ANGELES
UTIEL GIL, JUAN ANGEL
VALDES PEREZ, EMILIA MARIA
VALENCIA VIDAURRE, MARISA
VENTURA MORATA, MARIA LORENA
VERA DOMINGUEZ, ELISABET
VERGARA LARRETA, VIRGINIA
VICENTE AZCONA, TIBISAY
VICENTE FUERTES, ESTIBALIZ
VIDORRETA FERNÁNDEZ, SARAI
VILLACE RUBIO, HENAR
VILLAFRANCA ROYO, SERGIO
VILLANUEVA LIARTE, BEATRIZ
VILLAR MERINO, RAQUEL
VILLASCUERNA LUEZAS, LAURA
VILLERAS TOMAS, BEATRIZ
VISCARRET RECALDE, JULIA
VIVANCO HERNANDO, ANA
VIVAS LOPEZ, MARTA
WEIGAND POGGI, JUAN PABLO
YANGUAS GARCIA-MINGUILLAN, VICTOR
YETANO MONTORI, AMAYA
YOLDI LABACA, ASIER
ZAFRA FRASQUIER, AINHOA
ZALBA IBAÑEZ, MARIA ANTONIA
ZAMARBIDE NICUESA, SARA
ZANGRONIZ NIETO, SARA
ZUBELDIA ITURRALDE, OLATZ
ZUDAIRE SUCUNZA, MARIA CRISTINA
ZUÑIGA CARDENAS, FERNANDO
Baztertuak:
CARRILLO MORENO, ISABEL (2)
ORTIZ VILLEGAS, JHON JEIVER (2)
–Igoera txanda.
Onartuak:
AYERRA ITURAIN, MARIA YOLANDA
DE CARLOS LACALLE, LAURA
FERNANDEZ MANRIQUE, BEATRIZ
FERNANDEZ SANCHEZ, MARIA BEGOÑA
ILLERA MARCOS, MARIA YOLANDA
ITURBIDE NICOLAURENA, MARIA BEGOÑA
MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA NIEVES
MORENO MENDIOROZ, VIRGINIA
NUIN MORENO, ESTEBAN
ORISOAIN AGUIRRE, GLORIA
SADA PEREZ, MARIA SOLEDAD
ZUFIA LOPEZ, ELENA
Baztertuak:
ALAMIN MARTINEZ, CARLA TERESA (1, 2)
–Desgaitasuna dutenentzako txanda.
Onartuak:
ANDRÉS FERNÁNDEZ, ANA BELEN
BOILLOS SAN MIGUEL, ESTHER
DELGADO MIGUEL, LIDIA
FERREIRA GONCALVES, MONICA
JUEZ SANTAMARIA, SANTIAGO
LONGARES ECHAURI, ITZIAR
MARZO LÓPEZ, CRISTINA
MENDIVIL ALDUNATE, ADUR
PEREZ RODRIGUEZ, ADRIAN
RUIZ MARTIN, PABLO
SALVADORES GONZALEZ, DAVID
SANCHEZ SOMOZA, RAMON
TRIGO PINTOS, PAULA
VELASCO JUARROS, NOELIA
Baztertuak:
GUTIERREZ PEREZ, ADRIANA (3)
PÉREZ TEIJIDO, JORGE (3)
VICENTE LACARRA, SOFIA (3)
–Genero-indarkeriaren biktima diren emakumeentzako erreserba-txanda.
Onartuak:
AURRECOECHEA DOLGHII, ALICIA
Baztertuak:
TABOADA VECCHIO, VANESA (4)
–Aldi baterako barne igoerako txanda, Osasunbidea.
Onartuak:
AYERRA ITURAIN, MARIA YOLANDA
DE CARLOS LACALLE, LAURA
FERNANDEZ SANCHEZ, MARIA BEGOÑA
ILLERA MARCOS, MARIA YOLANDA
ITURBIDE NICOLAURENA, MARIA BEGOÑA
MARTINEZ FERNANDEZ, MARIA NIEVES
MORENO MENDIOROZ, VIRGINIA
ORISOAIN AGUIRRE, GLORIA
SADA PEREZ, MARIA SOLEDAD
ZUFIA LOPEZ, ELENA
–Aldi baterako barne igoerako txanda, NOPLOI.
Bat ere ez.
Baztertzeko arrazoiak:
(1) 2.1.2. oinarrian eskatutako baldintza betetzen duela ez frogatzea.
(2) Deialdia argitaratu zen egunean enplegu eskatzaile gisa hilabete bat zeramala ez frogatzea.
(3) Ez aurkeztea % 33ko edo gehiagoko desgaitasun aitortua duela frogatzen duen ziurtagiria edo desgaitasun hori behar bezala ez egiaztatzea.
(4) 2.1.4. oinarrian eskatutako baldintza betetzen duela ez frogatzea.
2. Izangaiek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, haiek zuzentzeko.
3. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea.
Iruñean, 2021eko irailaren 2an.–Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendaria, Esteban Ruiz Álvarez.
Iragarkiaren kodea: F2113294