1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
1793/2021 EBAZPENA, ekainaren 21ekoa, Funtzio Publikoko zuzendari nagusiak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko osasun kudeaketako teknikari izateko zortzi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onesten duena.
Funtzio Publikoko zuzendari nagusiaren apirilaren 30eko 1274/2021 Ebazpenaren bitartez, deialdi bat onetsi zen Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko osasun kudeaketako teknikari izateko zortzi lanpostu oposizio bidez betetzeko. Ebazpena 2021eko 114. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, maiatzaren 17koan.
Eskaerak aurkezteko epea bukaturik, bidezkoa da deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Horrenbestez, eta otsailaren 21eko 30/2005 Foru Dekretuaren bidez esleiturik ditudan eskudantziak erabiliz,
EBAZTEN DUT:
1. Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren eta haren erakunde autonomoen zerbitzuko osasun kudeaketako teknikari izateko zortzi lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea. Zerrenda eranskinean ageri da.
2. Izangai baztertuek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen den egunetik hasita, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, zuzentzeko. Erreklamazioak telematika bidez aurkeztu beharko dira, Interneteko www.nafarroa.eus helbidearen bidez, deialdiari buruz dagoen aiputik abiatuta.
3. Ebazpen hau epaimahaiko kideei igortzea, eta Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2021eko ekainaren 21ean.–Funtzio Publikoko zuzendari nagusia, Amaia Goñi Lacabe.
ERANSKINA - OSASUN KUDEAKETAKO TEKNIKARIA
Izangai onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrenda
Txanda irekia.
–Onartuak:
ABAD CACHO, AMAYA
ACIN GERICO, M.ª TERESA
AGRASO BARRAGAN, ANA
AGUIRRE HERVAS, MARIA JOSE
ALMAZOR IRIBARREN, MARIA TERESA
ALMIRANTEARENA LEGAZ, MAITE
ALTUNA DIEZ-CERIO, MIGUEL ANGEL
ALVES FREIRE, JOSE MANUEL
APEZTEGUIA EXTRAMIANA, ITSASO
ARGOTA RIO, PATRICIA
ARMENDARIZ ANDUEZA, M.ª ANUNCIACION
ARRARAS ARANGOA, ANE
ARRESE-IGOR GOÑI, MARIA JESUS
ARRONDO GOMEZ, PABLO
ARTAL MARTINEZ DE NARVAJAS, AMAYA
ASENSIO AROSTEGUI, MARTA
ASIAIN AZCARATE, JAVIER FERMIN
AUZA CATALAN, RUBEN
AYENSA SALDIAS, EDURNE
AZNAREZ ALVAREZ, MIGUEL VALERIANO
AZTARAIN DE LUIS, INES
BARRIO DONEZAR, SANDRA
BARTOLOME MORENO, EVA
BASTIDAS GUERRA, MARGARITA
BENGOECHEA URRA, ANA ISABEL
BERGMAN JOHANSEN, MATTIAS PETTER
BLASCO BERNALDEZ, MARIA
BLASCO CABELLO, DAVID
BLASCO CIAURRIZ, CARLOS
BOLADO ARTECHE, CAROLINA
BRETOS AZCONA, PABLO EVARISTO
CAAMAÑO ERDOZAIN, IRATXE
CALDERON JIMENEZ, SUSANA
CALDERON MARTINEZ, CELIA
CALVO RUIZ, OIHANE ROSA
CAMPOS ARROYO, HORTENSIA DENISE
CAMPOS CONSUEGRA, DANIEL
CAÑAMERO MARTIN, ALEJANDRO
CARRASCO GARCIA, NAIARA
CASADO BUESA, MARINA ITZIAR
CASTELLS PORTAL, MIREN
CATALAN OIZ, MAITE
CHARELA JIMENEZ, ANA ESPERANZA
CIENFUEGOS LICERAS, MARIA
CORRAL GALLO, ANA ISABEL
CORTINES TORRE, EVA
CURIEL BRACO, DAVID
DOMINGUEZ CAVERO, LUIS MIGUEL
DOMINGUEZ VERA, AINARA
ECHAIDE SOLA, SAIOA
ECHAURI ARANA, JOSE JAVIER
ECHECHIQUIA EUGUI, NAHIA
ECHEGOYEN AZCONA, IRENE
ECHEVERRIA MICHEL, MIGUEL
ELENO MACHO, MARIA MARGARITA
ELIZEGUI SAHARREA, SAIOA
ERANSUS NADAL, VICTOR
ERRO NUIN, MARIA JESUS
ESPARZA ARTANGA, EDURNE
ESPARZA BARBERENA, MARIA
ESPARZA LANAS, SANTIAGO
ESQUIROZ LIZAUR, PABLO
ESTARRIAGA JIMENEZ, JAVIER
EZKERRA ANDUEZA, KEPA
EZPELETA ITURRALDE, MARIA ISABEL
EZQUER TIBERIO, IÑIGO
FARELO BOLEAS, MARIA PILAR
FELIPE AZNAR, VERONICA
FERNANDEZ GARCIA, MARIA
FERNANDEZ PUIG, FABIO
FERRER ESPADA, JUAN RUBEN
GALBETE ZABALA, MARIA CRISTINA
GALIANO UREÑA, PATXI ANDER
GALLEGO IBORRA, UXUA
GARATE ESAIN, BEGOÑA
GARAYOA POYO, BEATRIZ
GARCIA ALCALDE, MARIA DOLORES
GARCIA DE ANDOIN FERNANDEZ, MARIA TERESA
GARCIA ESTEBAN, MARTA
GARCIA LOPEZ, ESTER
GARCIA MIGUEL, SARAI
GARCIA MUNTION, PAULA
GARCIA ROMERO, MARIA ISABEL
GARCIA SANCHEZ, ANA
GARCIARENA MARTINCORENA, ITZIAR
GIL ELVIRA, ARITZ
GIL MARTIN, ELENA
GOICOECHEA FERRANDEZ, BEATRIZ
GOMEZ DOMINGUEZ, VERONICA
GONZALEZ CALVO, NEREA
GONZALEZ FERNANDEZ, MARIA CARMEN
GONZALEZ LANDIVAR, EDUARDO
GONZALEZ MARTINEZ, BEATRIZ
GONZALEZ SANTANA, MARIA JENNIFER
GOYENECHE HARO, MARIA ASUNCION
GRACIA GARDE, ALEJANDRA
GURUCHARRI SAN MARTIN, GORETTI
HUARRIZ ADOT, JOSEBA
HUARTE ILARREGUI, UXUE
HUERTO CALERO, MANUELA
IBAR BARIAIN, MAITANE
ILARREGUI ABRIL, AINARA
ILINCHETA MACUA, EMMA IDOIA
IRAGUI MORENO, MAIDER
IRAÑETA BETELU, NEREA
IRAÑETA LOPEZ-DICASTILLO, JON
IRIARTE SUBIZA, NEREA
IRIAZABAL NAVAJAS, ROSA ALEJANDRA
IRIBAS VILARO, ANA MARIA
IRIBAS VILARO, MIGUEL
IRISARRI GONZALEZ, KARMELE
IRISARRI VIEDMA, TAMARA
IRUJO CIA, ANA ISABEL
ISTURIZ ALVAREZ, NAIARA
ITURAIN BARRON, AMAIA
IZCUE ISTURIZ, ARANTZA
JAUREGUI JIMENO, MARIA IDOIA
JIMENEZ JAUREGUI, IOBAT
JUAREZ BARILLAS, FERNANDO JOSE
LABIANO SANTACILIA, ITZIAR
LACUNZA ANDUEZA, NAHIA
LALINDE CATALAN, JENNIFER
LARA RODRIGUEZ, AROHA
LAREKI RUIZ, SAIOA
LEGARRA ALBIZU, MARIA INES
LEKUONA BERRADRE, NEREA
LIZARBE SANCHA, SARA
LOPERENA LARRAÑETA, AMAIA
LOPEZ GALAN, AINHOA
LOPEZ GOÑI, JOSE IGNACIO
LOPEZ MARTINEZ DE MORENTIN, MAITE
MANSO MONTES, ELENA
MARTICORENA LEZCANO, LETICIA
MARTINEZ BAZ, IVAN
MARTINEZ CLAMENS, ALEXANDRA LEE
MARTINEZ IZURZU, ANA BELEN
MARTINEZ JIMENEZ, ANA
MARTINEZ REVUELTO, ROBERTO
MAULEON ANTONIO, FERNANDO
MAYO IJURRA, OIHANE
MENDIVE GARCIA, MAITE
MERCADO ANTON, ANDREA
MERINO SALON, ELENA
MUNARRIZ FERNANDEZ, PAULA
NEVADO GASTON, FRANCISCO JAVIER
NIETO GONZALEZ, ANA BELEN
OSES SANTESTEBAN, EVA MARIA
OTANO URRIZALQUI, ARITZ
PASTOR PUERTA, SANDRA
PEÑA ZALBIDEA, SANTIAGO
PEREZ RECARTE, IRIS
POMBO MUNILLA, MIKEL
PRIETO LOPEZ, MARTA
QUERALT ZUGASTI, MAITE
QUINTAS URDANOZ, ALBERTO
RAMIREZ BAZTAN, RAQUEL
RECALDE VALLEJO, CRISTINA
REDAL GARCIA, MARIA PILAR
REMIRO ZOCO, ARITZ
RIPA ORTIGOSA, MARIA ESTER
ROA VICENTE, MARIA CRISTINA
ROA VICENTE, MARIA IRACHE
RODERO PRECIADO, PATRICIA
RONCAL YOLDI, LIDIA
ROYO LIZARBE, MAITE
RUIZ RODRIGUEZ, MARTIN
RUIZ TORREGROSA, ANA
SALDAÑA ZABALEGUI, CRISTINA
SALGADO DOMINGUEZ, SATURNINO ALEJANDRO
SALINAS BERRIO, ELENA
SALVOCH ABREU, GORKA
SANADO BONAFONTE, ASIER
SANCHEZ DE MUNIAIN MURO, JUDIT
SERRA ARBELOA, PATRICIA
SERVERA ERDOZAIN, IDOIA
SOLA ALFONSO, VIRGINIA
SOLA IGUAL, LUIS MARIA
SOLA SANZ, MONICA
SOLANA CRUZ, EVA MARIA
SORIA MARTIN, CHRISTIAN
TRAINA HUARTE, NEREA
URTASUN DIAZ, ROSANA
VADILLO GAVARI, ANA CRISTINA
VICARIO RAMOS, LAURA
VICENTE CEMBORAIN, ESTHER
VILLANUEVA ECHAGUE, BIDATZ
VITALLE AIZPURU, AINARA
YARNOZ ESQUIROZ, PATRICIA
YARNOZ FLORISTAN, JAVIER
ZABALETA SANGREGORIO, ADRIANA
ZUASTI PAGOLA, BEATRIZ
ZUBIETA SATRUSTEGUI, ESTIBALIZ
ZURBANO CRESPO, SARA
–Baztertuak:
Deialdia argitaratu baino hilabete bat lehenagotik gutxienez langabe gisa inskribaturik ez egoteagatik:
GARCIA CANTO, VICTOR
LLANOS NUÑEZ, DIEGO ALVARO
PEREZ DIAGO, JOSU
Igoera txanda.
–Onartuak:
ABLITAS CIA, ELENA
ALECHA HERNANDEZ, JAVIER
ALVAREZ ARRUTI, NEREA
ALVAREZ MURUGARREN, MARIA YOLANDA
ANCIZU MARTINEZ, DANIEL
ARANA MARQUINA, CRISTINA
ARCON ALZORRIZ, JUAN
ARIZTEGUI ECHENIQUE, ANA MARIA
ARMENDARIZ ANDUEZA, MARIA LOURDES
ARRAIZA SALDISE, M.ª DOLORES
AYESA MERINO, JAVIER
AYESA USECHI, MARIA
BASTERRA OLORIZ, GARBIÑE
CABODEVILLA ECAY, AMAIA
CALATAYUD YUSTE, LUIS
CHIVITE SANCHEZ, SERGIO
DIAZ JIMENEZ, JULIAN PEDRO
EGUILAZ LAZCANO, LETICIA
ELIZALDE GOÑI, LEIRE
ERANSUS GARZARON, MARIA
ESLAVA LIZASO, CRISTINA
ESPARZA MARTIN, JON
FIGUERAS FAMADAS, ESTHER
GALAN ESPINILLA, MARIA JOSE
GORDILLO GUTIERREZ, OLGA
GOYENECHE HARO, LUCIA MARIA
HERNANDEZ HERNANDEZ, DAVID
IRIGOYEN ARISTORENA, MARIA ISABEL
IRISARRI ANDUEZA, MARIA ARANZAZU
IRURITA IRAIZOZ, MIKEL
IZCUE LOPERENA, NICOLAS
LAPARRA GARRIDO, JAVIER
LARIOS ALMEIDA, MARIA CARMEN
LECEA COMPAINS, ALODIA
LOPEZ MURO, SUSANA
LOS ARCOS VIDONDO, MARIELA
MARDONES ARRASTIA, JESUS ANGEL
MARTIN ARIAS, AMALIA
MONTANER VALENZUELA, FRANCISCO JAVIER
MOREIRA BAIGORRI, IZASKUN
MURO ARBIZU, SUSANA
MUTILVA CONTRERAS, MARIA TERESA
OBANOS BLANCO, MARIA
OSTA PINZOLAS, MARIA JOSEFA
PARADIÑEIRO SOMOZA, MARIA JOSE
PEDREGAL FERNANDEZ, MARIA TERESA
PUCHOL MARTINEZ, ITZAL
RAFAEL BARREDO, MIREN KARMELE
RUIZ PINILLOS, BEATRIZ
SAGASTIBELZA GLARIA, MARIAN
SENOSIAIN LISARRI, EDUARDO
SOLA SARA, MARIA PILAR
SOLANO MARZO, JAVIER
SUESCUN BEAUMONT, AINHOA
TORRES LIZASOAIN, MARIA LUISA
TORRES LIZASOAIN, SARA
VILLANUEVA TRES, CRISTINA
ZABALZA LOPEZ, PEDRO JOSE
ZUFIA ARBILLA, MAITE
–Baztertuak:
Ez betetzeagatik deialdiaren 2.1.2.c) atalean ezarritako baldintza:
IBAR BARIAIN, MAITANE
Desgaitasuna dutenentzako txanda.
–Onartuak:
AGUERREA FUENTES, MARIA CAMINO
ANDRES CUIRAL, SUSANA
ANGULO MUÑOZ, BLANCA
DIAZ DE ILARRAZA MATEOS, MARIA
GOIKOLEA UNZALU, BRUNO
HERNAIZ OYAREGUI, SARA MARIA
HERNANDEZ RABAL, ANA ISABEL
PANIZO SANTOS, CARLOS MANUEL
–Baztertuak:
Ez aurkezteagatik 3.4. Hiru oinarrian ezarritako ziurtagiria, deialdiaren 2.1.3 atalean eskatzen diren baldintzak betetzen dituela frogatzen duena, eta ez egoteagatik inskribaturik langabe gisa deialdia argitaratu eta hilabete lehenagotik, gutxienez:
GARCIA CANTO, VICTOR
PEREZ DIAGO, JOSU
Iragarkiaren kodea: F2109996