2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
IRUÑA
Deialdia, hiri kontserbazioko 31 ikuskapeneko ofizial lanpostu barne-igoera murriztuan eta oposizio bidez betetzeko. Behin betiko zerrenda eta azterketaren data
Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako zuzendariak honako ebazpen hau eman zuen 2020ko otsailaren 7an:
Bat etorrita hiri kontserbazioko 31 ikuskapeneko ofizial lanpostu barne-igoera murriztuan eta oposizio bidez betetzeko deialdiaren laugarren oinarriarekin (deialdia 2019ko 106. NAOn argitaratu zen, ekainaren 3an),
HONAKO HAU EBATZI DUT:
1. Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
ABETE ALDUNATE JOSE IGNACIO
AHECHU AGARRABERES ESTHER
AIZPURUA SARASOLA JUAN SIMON
ALONSO IRISARRI ENDIKA
AYESTARAN URIZ JAIME
BAQUE CALVO, RAFAEL
CAMPO CHAPAR JAVIER
CAÑAMARES ALDAREGUIA LORENZO
CARRA GARCES ANDRES
CEREZO CALZADA CARLOS
ECHEVERRIA ALDAREGUIA MIGUEL MARIA
FORTES OSES JOSEBA IÑAKI
GAINZA LATIEGUI JOSE MARIA
GAR HERMOSO DE MENDOZA MAXIMIANO
GARATEA ARAMBURU JOSE ANTONIO
GUERRA AZCONA RICARDO
GUILLEN AOIZ ANDONI MIRENA
HUESO BEROIZ ISAAC
IZU BEORLEGUI DANIEL
JASO MORENO JOSE LUIS
LANDA PORTILLA IZASKUN
LEZAUN PORTILLO PEDRO LUIS
LINZOAIN RIPA LEANDRO MARIA
MALO JAUREGUI JUAN CARLOS
MARTINEZ FERNANDEZ JULIO JOSE
ODERIZ AZCONA FRANCISCO JAVIER
OTERMIN ECHARRI JOSE
SATOSTEGUI CONESA JOSE M.ª
URRIZA TOLOSA FRANCISCO
ZUDAIRE ECHAVARRI CARLOS
Baztertua, ez delako ikuskatzaile laguntzailea:
GARCES JIMENEZ ROLANDO
2. Epaimahaia honako hauek osatuko dutela xedatzea:
Epaimahaiburua: Oscar Esquíroz Noble, Iruñeko Udaleko Hiri Kontserbazioko zuzendaria.
Epaimahaiburu ordezkoa: Francisco Linero Palacios, Iruñeko Udaleko Hiri Kontserbazioko idazkari teknikoa.
Epaimahaikidea: Javier Barace Egaña, Iruñeko Udaleko Hiri Kontserbazioko Zerbitzuen koordinatzailea.
Epaimahaikide ordezkoa: José Enrique Lizarraga Azanza, Iruñeko Udaleko Hiri Kontserbazioko Argiteria Zerbitzuko burua.
Epaimahaikidea: Elena Camarero Mate, Iruñeko Udaleko Hiri Kontserbazioko Obretako zerbitzuburua.
Epaimahaikide ordezkoa: Maite Garde Villafranca, Iruñeko Udaleko Hiri Kontserbazioko Lorategietako zerbitzuburua.
Epaimahaikidea: María José Elverdin Garcés, Iruñeko Udaleko Langileen Batzordeko ordezkaria, batzordeak berak izendatua.
Epaimahaikide ordezkoa: Jesús Lecumberri Rada, Iruñeko Udaleko Langileen Batzordeko ordezkaria, batzordeak berak izendatua.
Epaimahaikide-idazkaria: Marta Martínez Llobet, Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako eta Antolaketako goi-mailako teknikaria.
Epaimahaikide-idazkari ordezkoa: Xabier Burgui Vergara, Iruñeko Udaleko Giza Baliabideetako eta Antolaketako goi-mailako teknikaria.
3. Jakitera ematea lehen hautaproba 2020ko martxoaren 11n eginen dela, 18:00etan, Nafarroako Unibertsitate Publikoko Ikasgelategiko 328. ikasgelan (Arrosadiko Campusa, z.g., Iruña).
Ohar garrantzitsua: Ikasgeletara sartzeko ezinbestean aurkeztu behar da NAN, AIZ edo pasaportea, izangai bakoitzaren nortasuna egiaztatze aldera. Halaber, probara boligrafo urdin edo beltz bat eraman behar da.
Iruñean, 2020ko otsailaren 7an.–Giza Baliabideetako zuzendaria, Javier Morrás Iturmendi.
Iragarkiaren kodea: L2002080