1. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Oposizioak eta lehiaketak. Lan publikoaren eskaintza
3011E/2019 EBAZPENA, abuztuaren 26koa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Profesionalen zuzendariak emana, zeinaren bidez onesten baita onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda, honako deialdi honetan: anatomia patologikoaren arloko teknikari espezialista (APTE) izateko 4 lanpostu huts betetzeko oposizio-lehiaketa, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioaren Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomorako.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzailearen ekainaren 21eko 739E/2019 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan anatomia patologikoaren arloko teknikari espezialista (APTE) izateko 4 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zen. Deialdi hori 2019ko 139. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu zen, uztailaren 18koan.
Eskaerak aurkezteko epea bukaturik, bidezkoa da onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren estatutuak onesten dituen irailaren 3ko 171/2015 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak betez.
EBAZTEN DUT:
1. Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan anatomia patologikoaren arloko teknikari espezialista (APTE) izateko 4 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda, ondotik heldu dena, onestea:
Txanda irekia.
–Onartuak:
AIZPURUA AMENABAR, MIREN ITXASO
ALAVA EGEA, YOLANDA
ALCINA BERTOMEU, ROBERTO
ALEGRÍA SÁDABA, CRISTINA
ALFARO SÁNCHEZ, ROCÍO
ALONSO ARRATIBEL, MAIALEN
ALONSO CALABOR, MIKEL
ALONSO FERNANDEZ DE ANTONA, URKO
ALONSO HERRERO, LAURA
ÁLVAREZ MONENTE, REBECA
ALVAREZ MONTERO, ELENA
ALVAREZ SANTAMARIA, IMANOL
ALVAREZ SOTO, NOELIA
ÁLVARO ROMERO, REBECA
APEZTEGUIA GONZALEZ, AMAIA
ARAMENDIA DIAZ, ANA ISABEL
ARGUEDAS GÓMEZ, MARÍA DEL MAR
AROSTEGUI TIRAPLEGUI, VERÓNICA
ARRIOLA OSÉS, MARTA
ATIENZA CAPELLAN, RAQUEL
AVILA ALZUGARAY, ANTONIO JAVIER
AYALA LÓPEZ DE PARIZA, MAITE
AZANZA ECHEVERRIA, MARCOS
AZNAREZ MARTINEZ, MARIA CARMEN
AZPARREN LOPEZ, REBECA
BALDA JUANIZ, JOSE MIGUEL
BASTERRECHEA SAN CRISTOBAL, MIRIAM
BEATERIO ORTIZ, RAQUEL
BELTRÁN ADOT, SONIA
BENITO LOPEZ, AMAIA
BERNAL OIZ, BEATRIZ
BETELU MARTIRENA, LEYRE
BIDAURRETA URKIA, ARIANE
BLANCO GALICIA, LAURA
CABELLO ANDRÉS, VANESA
CALVO MORENO, SERGIO
CAMELO, MARIA ELENA
CAMPISTEGUI RAMIREZ, QUINTIN
CÁRDABA DELGADO, SONIA
CARNERO OLEA, MIGUEL ANGEL
CARRERA FERNÁNDEZ, ANA
CARRO ROLDÁN, ELVIRA
CASTILLEJO POSADAS, MARÍA
CASTILLO LÓPEZ, RICARDO
CIA GIL, LEYRE
CIRIZA GUTIÉRREZ, MARÍA
COBOS SICILIA, OSCAR
COMONTES VALVERDE, ANA
CORRALES UCAR, RAQUEL
CURIEL PÉREZ, AMAIA
DE LOS MOZOS MARTÍNEZ DE ANTOÑANA, NEKANE
DIAZ GARDÓN, MARIA DEL CARMEN
DÍAZ LABIANO, PATRICIA
DOMINGUEZ CELAYA, XABIER IÑAKI
DORNALETECHE TAPIZ, AINARA
ECHEVARRIA DEL RIO, SILVIA
ECHEVERRIA GUIANCE, ALAIA
EGAÑA MARÍN, GORKA
EGUIA HOYOS, CRISTINA
ENCINA FERNÁNDEZ, ALBERTO
ESTUPIÑAN HERRERA, GISELLA
ETXAIDE ALDATZ, OIHANE
EXPÓSITO AGUILAR, SARAY
FARIA TEIXEIRA, ROSALIA SOFIA
FERNANDEZ ALONSO, ARACELI
FERNANDEZ ARIZA, ADRIANA
FERNANDEZ LEGORBURU, NAIARA
FERNÁNDEZ MARLASCA, BEATRIZ
FERNÁNDEZ MONTES, NASSIRA
FERNÁNDEZ SENOSIAIN, MYRIAM
FERNÁNDEZ YOLDI, JAIONE
FUENTES GUTIERREZ, ELIXABETE
GALDEANO VALENCIA, NATALIA
GALLEGO DEL RIO, ISABEL
GARCIA GONZALEZ, MELANIE
GARCÍA GUERRERO, JAVIER
GARCÍA RIOS, LEYRE
GARNICA ARCE, LIDIA
GARRIDO SÁNCHEZ, MARTA
GASCÓN MESA, SONIA
GIL ARCOS, ESTHER
GIL CONEJERO, SANDRA
GIL GARCÍA, JULEN
GOMEZ PEREZ, NEREA
GONZÁLEZ MAYORGA, FRANCISCO ANKOR
GÓRRIZ MENDIÓROZ, ALBA
GORRIZ SUESCUN, ITXASO
GRANDA ABRIGO, JUAN
GUTIERREZ GARCIA, SERGIO
HERAS FERNANDEZ, ELVIRA
HERNÁNDEZ ANTONIO, RAQUEL
HERNÁNDEZ BASTOS, MARÍA CRISTINA
HERNÁNDEZ JIMÉNEZ, FERMÍN
HERRERA ROJAS, EMILY
HONRUBIA CASTRO, ADRIANA
HUARTE PÉREZ-ALFARO, PAOLA
ICHASO GASTON, JUDIT
ILUNDAIN, LOREA
INCHAUSPE RODRIGUEZ, JOKIN
IRIARTE IRIARTE, IRATXE
IRIARTE OVELAR, ADRIAN
ITURRALDE BORDA, LEIRE
ITURRIOZ IRIGOYEN, ITZIAR
IZQUIERDO SALICIO, YOLANDA
JIMENEZ GARCIA, FERNANDO
JIMÉNEZ GOÑI, LEYRE
JIMÉNEZ RAMÓN, GIANELLA
JORRÍN CARRERA, CAROLINA
LABOA ETXEBESTE, IZASKUN
LACALLE CARRASCO, ANDREA
LAFUENTE DE BLAS, ROSANA
LARRAINZAR BEGUIRISTAIN, AINHOA
LAZA DE LA IGLESIA, GIOVANA
LIZARRAGA ECHEVERRIA, AMAIA
LÓPEZ DÍEZ, GONZALO
LOPEZ LITAGO, ESTEFANIA
LOPEZ MEDINA, PEDRO MANUEL
LORA RIBAS, JUDITH
LUQUE GARCIA, MIKEL
MACHIN ABADIA, MARTA
MANTILLA NAVARRO, GUACIMARA
MARCILLA GARCIA, IRENE
MARÍN ALARCIA, MARTA
MARTIN HERCE, SILVIA
MARTIN SANCHEZ, ROBERTO
MARTINEZ ARRUGAETA, MAITANE
MARTINEZ CASCALES, JUDIT
MARTÍNEZ DE GRADO, ROCÍO
MARTINEZ GONZALEZ, ARITZ
MARTÍNEZ ITURRI, SARA
MARTÍNEZ JUÁREZ, GONZALO
MARTINEZ MENDOZA, NAHIKARI
MATA VISCAINO, RODOLFO ISRAEL
MAZA CACIO, MIRIAM
MENDOZA LIZALDEZ, ELIANE
MOLEIRO LOPEZ, CRISTINA
MOLINA CANDINA, LEIRE
MORAN HIDALGO, ESTIBALIZ
MORENO BARCOS, ANA
MORENO FRANCO, NAGORE
MORENO NARROS, NURIA
MORENO ORDUÑA, MAITE
MORENO TABOADA, SANDRA
MUÑOZ LAPEÑA, SILVIA
MUÑOZ RAMOS, ALMUDENA
MURILLO LALANA, ÁNGELES
NAGORE GARAYOA, NEREA
NAVARRO ORAÁ, SHEILA
NAVARRO REGO, MARIA
OBREGÓN GUTIÉRREZ, ELISA
OLLETA ESPARZA, LETICIA
OLMEDO ARBIZU, MARÍA EMMA
ORTIZ PEREIRA, YOLANDA
OZON CORES, ANA MARIA
PANIAGUA NUIN, SIBELI
PANIAGUA QUIÑONES, BEROÉ MARÍA
PAREJO AGUIRRE, SARA
PARTIDO LOPEZ, MARIA DE LAS MERCEDES
PASTOR GOMEZ, ANUSKA
PELLEJEROS ELIZALDE, AIDA
PEREIRA GÓMEZ, IRIAN
PEREZ ASURMENDI, ESTIBALIZ
PEREZ DE HEREDIA GOÑI, KATTI
PEREZ IBEAS, DEVORA AURORA
PEREZ ROJAS, MARIA DEL CAMPO
PÉREZ VALDERRAMA, ESTELA
PUEYO EZCURRA, BORJA
PULIDO IGEA, VIRGINIA
QUESADA HERNANDEZ, ELISABET
QUINTANA BARRILERO, LORENA
RECALDE NAVAS, INMACULADA
RELLOSO GOÑI, AMAYA
REMÍREZ PEREA, ELENA
RÍPODAS DUEÑAS, AINHOA
ROBAYO SANCHEZ, GABRIELA
RODERO VILLANUEVA, ROSA MARÍA
RODRIGUEZ GALVAN, BEATRIZ
RODRÍGUEZ SANTAMARÍA, MARÍA DEL MAR
ROLDÁN VERGARACHEA, MARÍA
ROSARIO PLAZA, SARAY
RUBIO LÓPEZ, IKER
RUIZ DE ZURIAGA FRANCIA, JOSE LUIS
RUIZ GONZALEZ, HAIZEA
SABER HIZI, LAILA
SADABA SUESCUN, ISABEL
SAEZ DE LANGARICA ALCALDE, MAITANE
SAEZ VALERIO, ROBERTO
SALAZAR COFFI, KEILLYS DAYANA
SAMPEDRO BERNAL, ESTRELLA
SANADO GARCIA, PAULA
SÁNCHEZ HERNÁNDEZ, TANIA
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, IVÁN
SANCHO AREITIO, AINHOA
SANZ GOLDARAZ, JAIONE
SARVIDE PLANO, SARAI
SAYAGO HIDALGO, MARÍA DE LAS NIEVES
SERRANO REMON, RUTH
SEVILLANO TRISTÁN, LAURA
SIERRA ARELLANO, EDISON ANDRES
SOBREVILLA GUINEA, ERLANTZ
SOLA ALZUETA, CRISTINA
SOLCHAGA DIAZ, SERGIO
SUBIZA GUERRERO, MAIDER
TAVERAS BAEZ, ANDREINA
TORRES OSÉS, IRENE
ULLATE MARTINEZ, IONE
UNCITI RUIZ, REBECA
URDIROZ OLORIZ, AMAYA
URRUTIA BERRUEZO, ANDREA
USON GRACIA, ALEJANDRA
USTARROZ IZQUIERDO, SANDRA
VALBUENA BAUTISTA, DIANA KATHERINE
VALDIVIELSO LABARGA, MARTA
VALENTINOVA DAVULSKA, ANI
VALLEJO ZUMETA, ALEJANDRO
VAZQUEZ TENA, SARA
VELAZ LIZARRAGA, EUKENE
VELEZ MOGROVEJO, ELENA
VIDAL MAYO, ANA
VITAS GARDE, SERGIO
VIVEROS VELEZ, MELVY ALEXANDRA
VIZCAY GOÑI, MARTA
YANGUAS ALDUAN, BEATRIZ
YUBERO BLASCO, NATALIA
ZAMORA DIAZ, MARÍA PAZ
ZAPATA MEOZ, LEYRE
ZOROQUIAIN GARIN, AMAYA
ZUBILLAGA VILLABONA, MARIA LUISA
–Baztertuak:
GARCIA VAZQUEZ, SILVIA (1)
MONTAVEZ GARCES, ANA ROSA (2)
RODRÍGUEZ VESPERINAS, ÁLVARO (1)
VÁZQUEZ GARCÍA, SHAILA (2)
Igoera txanda.
–Onartuak:
GUERRERO CASTRO, LUZ AMANDA
PÉREZ LEOZ, MARÍA JOSÉ
PÉREZ RUIZ, EVA
ZABALZA DE ESTEBAN, OLIVIA
–Baztertuak: bat ere ez.
Aldi baterako barne igoera txanda.
–Onartuak:
PÉREZ LEOZ, MARÍA JOSÉ
PÉREZ RUIZ, EVA
ZABALZA DE ESTEBAN, OLIVIA
Baztertzeko arrazoiak:
(1) Deialdiaren 3.2.2 atalean aurreikusitako salbuespena ez frogatzeagatik.
(2) Deialdia argitaratu zenean enplegu eskatzaile gisa hilabete bat zeramala ez frogatzeagatik:
2. Izangaiek hamar egun balioduneko epea izanen dute, behin-behineko zerrenda Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzen denetik, erreklamazioak aurkezteko eta, akatsik egin badute, haiek zuzentzeko.
3. Ebazpen hau Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitara dadila agintzea.
Iruñean, 2019ko abuztuaren 26an.–Dagokiona kanpoan denez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Langileria eta Lan Harremanetako zuzendariordea (urriaren 9ko 181/2015 Ebazpena), Esther Eraso Goñi.
Iragarkiaren kodea: F1911225