II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Publikoaren Eskaintza, oposizioak eta lehiaketak
BARAÑAIN
Deialdia, administrari-ofizial izateko hiru lanpostu oposizio bidez eta funtzionario moduan betetzeko. Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda
Barañaingo Udaleko Tokiko Gobernu Batzarrak 2009ko otsailaren 9an hartu erabakiaren bidez, onartu egin zen Barañaingo Udalaren zerbitzuko administrari-ofizial izateko hiru lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdira onartu eta bazterturiko izangaien behin betiko zerrenda, eta finkatu zen, orobat, deialdiko seigarren oinarriko lehenengo proba egiteko eguna. Proba hori 2009ko martxoaren 23an eginen da, goizeko 9:00etan, Barañaingo Kultur Etxean, Nafarroako Komunitatea, 2 zenbakia, Barañain. Izangaiek NANa edo baliokidea den nortasun agiria eraman beharko dute aldean.
Argitara ematen da, behar diren ondorioak izan ditzan.
Barañainen, 2009ko otsailaren 10ean.-Alkate udalburua, José Antonio Mendive Rodríguez.
ONARTU ETA BAZTERTUEN BEHIN BETIKO ZERRENDA
Onartuak
-Txanda irekiko izangaiak:
1.-ALBÉNIZ MARTÍNEZ DE LIZARRONDO, MARÍA CELIA
2.-ALIAGA MORENO, IÑIGO
3.-ÁLVAREZ LÓPEZ, YOLANDA
4.-ANAYA HUARTE, CRISTINA
5.-ANAYA HUARTE, M.ª ÁGEDA
6.-ANTOÑANZA GARRALDA, DAVID
7.-ARANGUREN GARRALDA, ASIER
8.-ARINA ECHARTE, SONIA
9.-ARINA TELLECHEA, MARÍA JESÚS
10.-ARINA TELLECHEA, SUSANA
11.-ARRONDO SEGOVIA, MAITE.
12.-AZANZA ARANA, BEGOÑA
13.-BAZTÁN BASTERRA BEGOÑA
14.-BELLOSO MARTÍNEZ, MARÍA ÁNGELES
15.-BERMEJO LECUONA, JESÚS
16.-BUJANDA ERASO, MARTA
17.-CABODEVILLA ERASO, IGNACIO
18.-CALVO REGUEIRO, JOSÉ LUIS
19.-CALVO YANGUAS, SALOMÉ
20.-CENOZ GARAYOA, LAIDA
21.-CIDONCHA DEL OLMO, ELENA
22.-DELGADO CRESPO, STELLA
23.-DELGADO MIRANDA, AMAYA
24.-DÍAZ RAMOS, MARÍA ÁNGELES
25.-DOMÍNGUEZ BASTERRA, SUSANA
26.-ECHAGÜE ALCALDE, M.ª ROSARIO
27.-ECHALECU VILLANUEVA, FÉLIX
28.-ECHARRI BARRIOLA, IDOIA
29.-ECHARTE BEUNZA, MAITE
30.-ERVITI ILUNDÁIN, ÁLVARO
31.-ESCARAY LOZANO, FERMÍN
32.-GARATEA ZUBIETA, LUIS MIGUEL
33.-GARCÍA MODREGO, ANA
34.-GIL CHURÍO, UXUA
35.-GÓMEZ LIBERAL, MARÍA ASUNCIÓN
36.-GOÑI ARINA, JAIME LUIS.
37.-GOÑI URRIZOLA, IÑAKI
38.-GURREA JAURRIETA, ELISA
39.-GUTIÉRREZ DÍAZ, AITZIBER
40.-HERNÁNDEZ ARMENDÁRIZ, ARTURO
41.-HERNÁNDEZ ARMENDÁRIZ, JAVIER
42.-HERNÁNDEZ DÍEZ DE ULZURRUN, CÉSAR
43.-IPARRAGUIRRE MINDEGUÍA, XAVIER
44.-JORGE NAPAL, MARTA
45.-JUAREZ IRAOLA, IKER
46.-LACUNZA DEL BRIO, IRANTZU
47.-LARRANUA NAVARRO, ISABEL
48.-LARRAÑEGUI AZCÁRATE, OSKIA
49.-LATIENDA SUESCUN, BELÉN
50.-LAYANA GUTIÉRREZ, CRISTINA
51.-LIZARBE VILLABONA, MÓNICA
52.-LÓPEZ COMES, UXUA
53.-LÓPEZ VITAS, YOLANDA
54.-MAESTRO MARTÍNEZ, M.ª BELÉN
55.-MAGDALENO ALEGRÍA, VIRGINIA
56.-MARTÍNEZ GARCÍA, MARÍA
57.-MATE FERNÁNDEZ, RAQUEL
58.-MATEOS MARTÍNEZ, MARÍA AURORA
59.-MÉNDEZ SOTERAS, IOSUNE
60.-MINDEGUÍA JUANENA, AITZIBER
61.-MURUZÁBAL AGUIRRE, JOSÉ MARÍA
62.-OIZ VÁQUEZ, ANDER
63.-OLCOZ SAMITIER, M.ª ÁNGELES
64.-OLITE AZCONA, IOSUNE
65.-ORDUÑA GOLDARACENA, MARÍA CRISTINA
66.-ORQUIN BARRIOLA, MADDI
67.-ORRADRE IRIARTE, MARÍA JOSÉ
68.-OTEIZA MENDEZ, MERCEDES
69.-PASCUAL CAÑADA, LUIS IGNACIO
70.-PÉREZ LÓPEZ, AMAYA
71.-PITILLAS LÓPEZ, IZASKUN
72.-QUINTAS URDÁNOZ, ALBERTO
73.-RETORNADO ROSELLÓ, NURIA
74.-ROMERO PÉREZ, MARÍA ARANZAZU
75.-ROYO GRACIA, CRISTINA
76.-RUÍZ DE LARRAMENDI RUÍZ, CRISTINA
77.-RUÍZ DE LARRAMENDI RUÍZ, IMELDA
78.-SALAS ESCUDERO, ELENA
79.-SALAS ESCUDERO, RAQUEL
80.-SALVATIERRA ESCORIHUELA, AINHOA
81.-SANZ AZCÁRATE, PAULA
82.-SARASA AMATRÍAIN, LUCÍA
83.-SENOSÍAN LABAT, MARÍA
84.-SERÓN PÉREZ, MARÍA CARMEN
85.-SIREIX, JULIA FABIANA
86.-TORRECILLA ARIZALA, MARÍA DOLORES
87.-TORTAJADA FERNÁNDEZ, IRENE
88.-TIMÓN GARCÍA, SONIA
89.-TURUMBAY IZURDIAGA, PABLO
90.-URETA AIZCORBE, MAIDER
91.-VAL ARNEDO, DIEGO
92.-VILLANUEVA ESAIN, ALEJANDRA
93.-VILLANUEVA JIMÉNEZ, EDURNE
94.-YORK CAMPOS, ADELINA
-Txanda murriztuko izangaiak:
1.-AZPÍROZ ZABALETA, MARÍA JOSEFA
2.-HUARTE LABAYEN, IDOIA
3.-ITURRI AGUIRRE, IDOIA
2.-Muñoz Viedma, Lorenzo
4.-Pérez Laseca, María Luisa
3.-Ruano Ampudia, Guillermo
Iragarkiaren kodea: L0902208