2. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.1. OPOSIZIOAK ETA LEHIAKETAK. LAN PUBLIKOAREN ESKAINTZA
TUTERA
Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda,
erdi mailako teknikari izateko 4 lanpostu huts, B mailakoak, oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian
Bukatu denez erdi mailako teknikari izateko 4 lanpostu (B mailakoak) oposizio-lehiekataren bidez betetzeko deialdiko izangai onartuen eta baztertuen behin-behineko zerrendaren aurka erreklamaziorik egiteko epea, delako zerrenda Alkatetzaren abuztuaren 2009000707 ebazpenaren bidez onetsi baitzen -eta deialdiaren oinarriak 57. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratu ziren, martxoaren 30ean- eta bestetik ere, egindako akatsak zuzendu direnez,
Ebatzi dut:
Lehena.-Onestea izagai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda, deialdia arautzen duten oinarrietako 4.3 puntuari jarraikiz.
-Txanda irekia
a) Onartuak:
ANTOÑANA GARRALDA, DAVID
ARAGON PEREZ, AMAYA
ARRIAZU ANTON, CARLOS
ASIN AICUA, MAITE
BAIGORRI SAN VICENTE, BEGOÑA
BAILO VALLES, AMAIA
BENITO FALCES, INES
BLANCO LATORRE, RUTH
BURGOS CUSTARDOY, EVA M.ª
CACHO NUÑO, PIEDAD
CALLE MEZA, MEIBA LUZ
CALVO REGUEIRO, JOSE LUIS
CARCAVILLA GIL, ANDREA
CARCAVILLA GIL, BEATRIZ
CASAJUS SIMON, EVA
CHUECA PEREZ, JAVIER
DIAZ RAMOS, M.ª ANGELES
DOMINGUEZ BERGES, M.ª ROSA
ENERIZ SALVATIERRA, M.ª EUGENIA
ERVITI ILUNDÁIN, ÁLVARO
ESPINAL LOPEZ, REBECA
FERNANDEZ PUIG, FABIO
FORCADA GONZALEZ, ELENA
GLARIA IBARRA, MIGUEL
GONZALEZ BENAVENTE, ESTHER
GONZALEZ PONCE GASPAR
GONZALEZ SANCHEZ, ANTONIO
GRACIA ARAIZ, PEDRO
GUEMBE ALONSO, MARTA
GURRIA MARCO, EVA
HERNANDEZ OSTIZ, SANDRA*
HERNANDEZ SANCHEZ, ANA BELEN
IDOATE LABARGA, AMAYA
IGLESIAS PIÑAR, MARTA
ILLERA CLAVIJO, SHEILA
IRIGOYEN SAINZ, NOELIA
JASO ARAGON, FELIX
JIMENEZ PELLEJERO, M.ª ESTHER
LACALLE CASCAN, LAURA
LATORRE LEON, MARIA JOSE
MADURGA DOMINGUEZ, SHAILA
MARIN LOPEZ, ANGEL
MARTINEZ CASTRO, VIRGINIA
MARTINEZ CISNEROS, DAVID
MATUTE IRUJO, PEDRO
MAZARICO SORIA, CRISTINA
MENDIVIL ZUBIZARRETA, VICTOR MANUEL
MUÑOZ GONZALEZ, ANA ISABEL
OCHOA MARTINEZ, MAITE
OSÉS URSÚA, RICHARD
OSTA BOZAL, DIEGO
OTEIZA MÉNDEZ, MERCEDES
OVEJAS HERNANDEZ, MÓNICA
PARDO HUGUET, AMAYA
PERALES DÍAZ, M.ª TERESA
PEREZ BURGOS, ELENA
PEREZ FRAGUAS, MIRIAM
PEREZ GARDE, MARÍA
REMIREZ BARRAGAN, RAQUEL
RODRIGUEZ SAINZ, REBECA
ROMERO BUSQUÉ, OLGA
RUBIO SANZ, MIRIAM
SAENZ ABAD, SONIA
SAGASETA PEREZ, JOSÉ LUIS
SOLANO UGARTE, JOSÉ IGNACIO
TELLÓN OYAREGUI, MARTÍN JOSÉ
UÑA RESA, SERGIO
VAL ARNEDO, DIEGO
VICENTE GARCIA, VANESA
VILLAFRANCA SANCHEZ, SILVIA
ZABAL AZPIROZ, M.ª DOLORES
ZAZU ERCILLE, JAVIER
ZUASTI PAGOLA, BEATRIZ
b) Baztertuak:
SIREIX, JULIA FABIANA.
N.A.N. iraungia.
LOPEZ SAEZ, ELENA.
Eskabide baliogabea.
FERNANDEZ CERRADA, IÑAKI.
Epez kanpo aurkeztua.
MARTINEZ ARRIAZU, ROCIO.
Epez kanpo aurkeztua.
CALLEJA PIUDO, IGNACIO.
Titulu baliogabea.
LACOMA SANCHO, MIGUEL ANGEL.
Titulu baliogabea.
PEREZ MAYOR, ANA BELEN.
Titulu baliogabea.
RUIZ LLAMAZARES, PAMELA.
Titulu baliogabea
LAINEZ LOPEZ, MARTA.
Titulua konpultsatu gabe.
-Igoera txanda
c) Onartuak:
ARTO ALONSO, MARIA PAZ
BURGUI CATALAN, JOSÉ IGNACIO
CASTELLANO CORDOVA, MARTA
DAVILA JIMENEZ, MIRIAM SALOA
FERNANDEZ AGORRETA, M.ª JOSE
GARCIA FUENTES, M.ª DOLORES
GARCIA MARTINEZ, BEATRIZ
GARCIA TRINCADO, CRISTINA
GIL PEÑA, MERCEDES
HERNANDEZ ARMENDARIZ, ARTURO
HERNANDEZ ORTIN, JESÚS
LAHOZ GARCIA, M.ª INES
MARTINEZ ASÍN, JESÚS CARLOS
MARTINEZ CISNEROS, ANA CRISTINA
OLLO IDOATE, JESUS M.ª
SANCHEZ FERNÁNDEZ, SILVIA
SANZ SANTAMARIA, M.ª CARMEN
SEBASTIAN CIRIA, ANA CRISTINA
SESMA VALLES, AMAYA
TABUENCA ARRIAZU, MILAGROS
ZABALZA LÓPEZ, PURIFICACION
ZUBIETA MOZAZ, JESUS ANTONIO
d) Baztertuak
FUENTES ARCILLA, JESUS M.ª
Titulu baliogabea.
Bigarrena.-Epaimahaia osatzea kideak sartuta (deialdiko 5.1 oinarria, 57. Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratua, maiatzaren 11n); horren ondorioz, Ana José Martínez Navarro andrea epaimahaiko kide izendatzea, Udal honetako Langileria Batzordeak proposaturik, eta Mikel Ciordia Osta jauna haren ordezkari izendatzea).
Hirugarrena.-Izangai onartuei adieraztea, ezen deialdiko lehenbiziko ariketa azaroaren 26an eginen dela, 16:00etan, Tuterako E.T.I. eskolan, Tarazonako errepidea, Tutera.
Laugarrena.-Agintzea Nafarroako Aldizkari Ofizialean argitaratzeko, baita Udalaren web orrian ere: www.tudela.es.
Tuteran, 2009ko urriaren 13an.-Alkatea, Luis Casado Oliver.
Iragarkiaren kodea: L0924321