I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
1.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
1.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Eskaintza Publikoa, oposizioak eta lehiaketak
945/2006 EBAZPENA, ekainaren 1ekoa, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendariak emana, Nafarroako Foru Komunitateko Administrazioko Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan osasun hezitzaile izateko 3 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda onesten duena.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko zuzendari kudeatzaileak, urriaren 21eko 1689/2005 Ebazpenaren bidez, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan osasun hezitzaile izateko 3 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdia onetsi zuen. Deialdia 2005eko 138. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu zen, azaroaren 18an.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen Zerbitzuko zuzendariak, otsailaren 3ko 252/2006 Ebazpenaren bidez, deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin-behineko zerrenda onetsi zuen.
Erreklamazioak aurkezteko epea bukaturik, bidezkoa da onartu eta baztertuen behin betiko zerrenda onestea.
Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuaren egitura organikoa ezarri zuen uztailaren 28ko 276/2003 Foru Dekretuak eman dizkidan eginkizunak erabiliz,
EBATZI DUT:
1. Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzua erakunde autonomoan osasun hezitzaile izateko 3 lanpostu huts oposizio-lehiaketa bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertu diren izangaien behin betiko zerrenda hau onestea:
_Txanda irekia
Onartuak:
ABAIGAR MERINO, YOLANDA
AGORRETA TEJEDOR, ITZIAR
AGREDA SADABA, MAITE
AGUIRRE EQUISOAIN, SILVIA
AIZPUN LARRAÑAGA, MARIA ANGELES
ALMAZAN DIMINGUEZ, SUSANA
ALVAREZ SEQUEIRO, JESSICA
APOSTUA APESTEGUIA, BEATRIZ
ARAMENDIA DIAZ, M. JOSE
ARANA OROQUIETA, M. IDOIA
ARBIZU PEREZ, ANDREA
ARGUIÑANO AZCONA, SUSANA
ARGUIÑARENA ZABALA, AINHOA
ARISTU BUENO, IDOYA
ARISTU BUENO, IZASKUN
ARIZTEGUI ECHENIQUE, ANA M.
ARRIAZA LABORDE, EVA
ASENSIO MARTINEZ DE SAN VICENTE, SERGIO
ASIAIN OLLO, MARIA LOURDES
AYERRA LARRAYOZ, NAZARET
AZANZA ROS, FCO. JAVIER
AZANZA ROS, YOLANDA
AZCOITI MIQUELE, CONCEPCION
BEORLEGUI MARTINICORENA, BLANCA
BERMEJO GOMEZ, SORAYA
BERNAL IRIARTE, MARIA ELISA
BUENO DRAGO, BEATRIZ
CANGA-ARGUELLES RISCO, VIRGINIA
CIGÜELA IRUJO, ANA CARMEN
CIGÜELA IRUJO, ARANTZA
CORDERO GIMENEZ, GEMMA
CUAIRAN YEREGUI, OLGA
DANTE RODRIGUEZ, INMACULADA
DE LA FUENTE ARZA, FRANCISCO
ELENA BLAZQUEZ, YOLANDA
ENCISO SANZ, BEATRIZ
ESPARZA PATERNAIN, M. VICTORIA
ESTARRIAGA ANSO, ANA ISABEL
ESTEBANEZ RUIZ, MIRIAM
FUERTES MATUTE, VANESA
GARCIA AGUILAR, TERESA DE J.
GARCIA BOSQUE, RAQUEL
GARCIA DE EULATE MARTIN-MORO, CARMEN
GARRIDO PALACIOS, MARIA
GASCON HUGUET, JUANA
GIL GRACIA, MARIA PILAR
GIL VALENCIA, AINHOA
GONZALEZ JIMENEZ, MARIA CARMEN
GONZALEZ DE ARRIETA IRURZUN, ARANZAZU
GONZALEZ DE ARRIETA IRURZUN, M. ELENA
IDOATE LARUMBE, MARIA BELEN
ILUNDAIN OLORIZ, MARIA PAZ
IRIARTE GARCIA, IZASKUN
IRISARRI GONZALEZ, KARMELE
IRISARRI PELLEJERO, MARIA NIEVES
IZCUE ISTURIZ, M. PILAR
JERICO OJER, MARIA
JIMENEZ REDRADO, ANA ISABEL
JIMENO SALGADO, JOSE FRANCISCO
JUANIZ OJER, NEREA
JULIANI DE LA FUENTE, CRISTINA
LABIANO PEREZ SEOANE, CRISTINA
LADRON ARANA, SERGIO
LAFUENTE MARTINEZ, NURIA
LARREA MUJIKA, MAIDER
LASHERAS GARCIA, JULIA
LES SANTESTEBAN, SILVIA
LODOSO ANDONEGI, NORA
LOPEZ ARIZU, GORKA
LORENTE CISNEROS, MARIA
LOSANTOS ANTOÑANZAS, LAURA
MAESTROJUAN GUINDANO, AMAYA M.
MARCILLA HERNANDEZ, DIANA
MARCO OSES, NEREA
MARCOS CLAVER, CRISTINA
MARIEZCURRENA FERNANDEZ, AINTZANE
MARQUES JALLE, INMACULADA
MARRODAN ARRECHEA, ADRIANA
MARTIN CASTILLO, ESTIBALIZ
MARTINEZ MARTINEZ, BLANCA
MARTINEZ DE GOÑI PEREZ, MARTA
MARTINEZ DE IRUJO IGOA, NEREA
MATA GARRIDO, MARIA ANGELES
MENDIOROZ MURO, ARNAITZ
MIGUEL EGUZQUIZA, M. ELENA
MORALES LIZAUR, AMADA
MORALES LIZAUR, EVA
MORALES LIZAUR, IKER
MUNARRIZ GARCIA, MIREN
MURO LATIENDA, TRINIDAD
NOAIN CHURIO, AINHOA
OCHOA NAVARRO, AMAIA
OCHOTORENA URETA, M. JOSE
OCHOTORENA VILLANUEVA, BEATRIZ
PASTOR RESANO, M. JESUS
PELLEJERO GONZALEZ, MARIA
QUINTANILLA REMIRO, MARINA
RETANA ALONSO, SUSANA
RIPA CIAURRIZ, INMACULADA
RODRIGUEZ AMATRIAIN, NATALIA
RODRIGUEZ NAVAS, MARIA JOSE
RODRIGUEZ ORTIZ DE ZARATE, BEGOÑA
ROMERO ROY, M. ELENA
SABATA RIVERA, MARIA TERESA
SESE SANZ, ELISA
SOLA PLAZA, ANA ISABEL
SOLCHAGA DIAZ, SERGIO
SOTO OLORIZ, M. ISABEL
TANCO MURILLO, MAITE
ULLATE ANDRES, MARIA PILAR OLGA
UNZUE YARNOZ, LAURA
VALENCIA NAVARRO, MARIA NIEVES
VALLEJO AISA, SUSANA
VARONA GOMEZ, M. DEL CARMEN
VELASCO LOPEZ, M. ANGELES
VIDAL URTASUN, MARIA AROA
YABEN AZANZA, LIDIA
Baztertuak:
ARRONDO REDRADO, MIGUEL MARIA (1)
AYESTARAN SARABIA, JOSE LUIS (1)
COMA FANLO, MARIA JESUS (1)
GALINDO FERRER, ESTEBAN (1)
GARCIA DOMINGUEZ, AMAYA (1)
JIMENEZ ALFARO, MARTA (1)
OBANOS BLANCO, MARIA (1)
UNDIANO EGEA, GLORIA (1)
_Igoera txanda
Onartuak:
ANTOMAS OSES, JAVIER
ANTOÑANZAS BAZTAN, ELENA
ASENJO GORRICHO, ASUNCION
BERDUQUE MANCHO, M. DEL MAR
FERNANDEZ UGARTE, LOURDES
MATEO SAINZ, MARIA DEL PRADO
VERA NAVARRO, ELISABET
Baztertuak:
LEZAUN ELBUSTO, MARIA ANGELES (1) (2)
MORENO LORENTE, MARIA VICTORIA (1)
Baztertzeko arrazoiak:
(1) Eskatutako titulazioa ez izatea.
(2) Administrazio Publikoetan 5 urteko antzinatasun onarturik ez egiaztatzea.
2. Epaimahaiak kide hauek izanen ditu:
Mahaiburua: José Domingo Cabrera Ortega jauna, Adimen Osasuneko zuzendariordea.
Ordezko mahaiburua: Tomás Fernández Fernández jauna, Adimen Osasuneko Zuzendariordetzaren Programen Zerbitzuko burua.
Mahaikidea: Margarita Zabala Baquedano andrea, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuak izendatua.
Ordezko mahaikidea: Maite Aramburu Urtasun andrea, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuak izendatua.
Mahaikidea: José Antonio Gil Tejero jauna, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuak izendatua.
Ordezko mahaikidea: Mª Antonia Mayoral Coscolin andrea, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuak izendatua.
Mahaikidea: Pía Martín Mola andrea, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko langileen ordezkariek izendatua.
Ordezko mahaikidea: Ana Urmeneta Marín andrea, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko langileen ordezkariek izendatua.
Idazkaria: Angel Larrea Andreu jauna, Anbulatorioen eta Ospitalez kanpoko Laguntzaren Zuzendaritzako kudeaketa zuzendaria.
Ordezko idazkaria: Olga Gordillo Gutiérrez andrea, Anbulatorioak eta Ospitalez kanpoko Laguntza Kudeatzeko Langileria Ataleko burua.
3. Oposizioaldiko lehenbiziko ariketa 2006ko ekainaren 26an eginen dela adieraztea, 17:00etan, Osasun Ikasketen Unibertsitate Eskolan (Barañaingo etorbidea, zk.g.).
4. Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea.
5. Ebazpen hau igortzea mahaikide titularrei, Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Langileriaren Kudeaketa, Sarrera eta Barne Igoerarako Zerbitzuari eta Deialdiak Tramitatzeko Unitateari, bai eta Osasun Departamentuko idazkari tekniko nagusiari ere, behar diren ondorioak izan ditzan.
Iruñean, 2006ko ekainaren 1ean._Osasunbidea-Nafarroako Osasun Zerbitzuko Giza Baliabideen zuzendaria, Alberto Margallo Lana.
Iragarkiaren kodea: F0609450