II. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
2.2. AGINTARIAK ETA LANGILEAK
2.2.2. Plantilla Organikoa, Lan Eskaintza Publikoa, oposizioak eta lehiaketak
IRUÑA
Iruñeko Udalaren zerbitzuko ingurumeneko goi mailako tituludun izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdia. Behin betiko zerrenda eta lehenengo ariketaren eguna
Ekonomia, Lehendakaritza eta Hiritarren Partaidetzako Alorreko zinegotzi delegatuak ondoko ebazpena eman zuen, 2006ko martxoaren 17an:
(REP 4/PR).
"Iruñeko Udalaren zerbitzuko ingurumeneko goi mailako tituludun izateko lanpostu bat oposizio bidez betetzeko deialdiaren 4. oinarrian ezarritakoari jarraituz, deialdia 2005eko urtarrilaren 5eko 2. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean eta 2005eko apirilaren 13ko 44.ean argitaratu baitzen, honako hau ebatzi dut:
1. Izangai onartuen eta baztertuen behin betiko zerrenda hau onestea:
Onartuak:
AGOTE AGUNDEZ, ANA
AGREDA BARRENA, LEYRE
AGUINAGALDE NAFARRATE, JONE
ALERDI ETXEBERRI, VICTOR MANUEL
AIZPUN NIETO, MARIA TERESA
ALBIZUA AGUINACO, AMAIA
ALDABA YABEN, SUSANA
AEGHOOL VICENTE, NOEMI
ALMANDOZ ENDARA, IRENE
ALONSO FERNANDEZ, JESUS
ALVAREZ DE EULATE LOPEZ, COLOMA
AMENAZAR ZABALA, IDOTA
ANADON MARCO, ANTONIA
ARANA LEIBAR, MIKEL
ARANA MARQUINA, CRISTINA
ARNEDILLO RUIZ-AGUIRRE, JAVIER
ASENJO ARCONES, ITZIAR
BACAICOA OROZ, ANA ISABEL
BAJO LOPEZ, JOSE CARLOS
BEA VIDRIAN, GUILLERMO
BEAUMONT LEOZ, ESTER
BELZUNEGUI OTANO, JUAN PABLO
BERGERANDI ETXEBERRIA, ALBERTO
BERROCAL ARRAIAGO, ASIER
BIKANDI MARKAIDA, XAVIER
CALVO UYARRA, MARIA
CASADO ARBONIES, RAQUEL
CASADO MORENO, MARIA ISABEL
CESPEDES ARIAS, LAURA
CESTAFE CARO, NATALIA
COMPAINS DONATARIA, NURIA
COSTERO BOLAÑOS, JOSE FERMIN
CUESTA CHAVARRI, JUAN ANTONIO
DEL AMO JIMENEZ, ENERO
DENIA SAN JOSE, ELENA MARIA
DIAZ GARDE, MARIA CONCEPCION
DIAZ DE CERIO ESLAVA, ANDREA
DOZZI, JOËL
DURAN URDANIZ, SUSANA NATALIA
EIZMENDI SAN JOSE, MAIDER
ETXARRI LOPEZ, IÑAKI
ETXEBARRIA BARRENETXEA, JONE
ERQUICIA IRAZOQUI, MIRIAM
EZCURRA ARMENDARIA, JOSE MARIA
EZPELETA ITURRALDE, PILAR
FERNANDEZ ALZOLA, ASIER
GARBISU ALBERDI, LEIRE
GARCIA MARTINEZ, EMMA MARIA
GARITANO KORKOSTEGI, MAITANE
GIL DE MIGUEL, BEATRIZ
GOÑI ELIZAINCIN, MARIA BEGOÑA
GORRIZ NOAIN, MARIA ISABEL
GUINDEO GARCIA, MARIA JOSEFA
GURRUTXAGA INSAUSTI, NORA
HUARTE TOHANE, NEKANE
HERNANDEZ LOPEZ, ITXASO
HUARTE IRURZUN, BEATRIZ
IBAÑEZ ABAD, CARMEN
IBAÑEZ ESCARDA, OSCAR
ICHASO SEGUIN, BEGOÑA
IMAZ GORRAIZ, MIKEL
IMAZ REGO, URKO
IRAIZOZ GARCIA, JUAN ANTONIO
IRIARTE OYAGA, LEYRE
IRIBARREN SAMPER, BEATRIZ
IZQUIERDO CAUSO, MARTA
IZQUIERDO LEJARDI, ANA
JAUREGUI VICENTE, ANA
JIMENEZ DIEZ, MARINA
LABAIRU VENTURA, MARIA JOSE
LAGUINILLA ALBASANZ, LAURA
LANDA MANSOA, BEATRIZ
LARRAYA ARANGUREN, NEREA
LARREA MEZQUIRIZ, MONICA
LARREA SALINAS, BLANCA
LASANTA EGADO, AINTZANE
LASARTE ELIZALDE, LOREA
LEON PEREZ, BEATRIZ
LERGA IRIMIRIZALDU, FRANCISCO
LOGROÑO OVELAR, MARIA EUGENIA
LOPEZ GARCIA, MARIA CONCEPCION
LOPEZ MANGADO, NIEVES
LOPEZ SANCHEZ, NAHIA
MADOZ MARTINEZ, OLGA
MARTIN CABEZON, MARIA
MARTINEZ GARCIA, GONZALO JAVIER
MARTINEZ GOICOECHEA, JUAN PEDRO
MARTIRENA IRURETA, CARLOS
MIGUEL MARTIN, MARIA BEGOÑA
MIRAL DURAN, JUAN FRANCISCO
MORALES GAROFFOLO, JOAQUIN
MORENO MIGUEL, MARIA AINOA
MUGUERZA MARTINEZ DE ANTOÑANZA, MIREN EDURNE
MUÑOZ GOMEZ, ANA ISABEL
MURO OCHOA, DAVID
NEPOTE GORRIZ, AINARA
NICUESA MARTINEZ, JAVIER
OCARIZ ORMAECHEA, AMAIA
PAREDES EXPOSITO, CRISTINA
PASCAL ARTAZCOZ, DAVID
PASCUAL SANZ DE GALDEANO, MONICA
PUERTA ARANSAY, MARIA
RODRIGUEZ DIEZ, MARIA ARANZAZU
RODRIGUEZ MARCO, SONIA
RUEDA DIEZ, ALFREDO
RUIZ CHUECA, LUCIA
RUIZ GURPEGUI, NATALIA
SAGASETA DE ILURDOZ CHUECA, CARLOS ERNESTO
SALANUEVA MURGUIALDAY, RAUL
SALCEDO GARCIA, ANGEL MARIO
SALDAÑA ZABALEGUI, CRISTINA
SAN MILLAN VERGE, DAVID
SAN EMETERIO GARCIANDIA, LETICIA
SANJUAN ELORZ, NATALIA
SANTAMARIA PEREZ, MARTA
SANTAMARIA SOLANA, GUIOMAR
SESMA AGUIRRE, LAURA
SOLA AZCOITI, SOLEDAD
SOLA ESCRIBANO, ROSA
SORIA BAEZ, ITZIAR
SOTILLO PORTILLA, DAVID
TAPIA DE LA FUENTE, CAROLINA
TORRES DE ESTEBAN, MARIA DEL MAR
TORRES GONZALEZ, MARTA
TUBILLEJA TARIAS, MAITE
UGARTE AGUINAGA, ANA ISABEL
ARROZ LORES, MARIA TERESA
URTASUN ALONSO, RAQUEL
URTASUN IDIAZABAL, ANA MARIA
YANGUAS SAYAS, RAFAEL
JORDANA ROA, LORETO
ZABALETA BELOQUI, MARIA
ZAMARGUILEA MARTINEZ, MIRIAM
ZUDAIRE DOMINGO, EDURNE
Baztertuak:
Deialdiko 3.2 oinarriak dioen bezala, espedientea formalizatzeari eta azterketa eskubideei dagokien tasaren ordainketa ez frogatzeagatik:
BENGOETXEA GORRITXATEGI, NAIARA
GARMENDIA ALVAREZ, AITZIBER
VELASCO EGUIA, EDURNE
ZURUTUZA FEIJOO, TOMAS
Deialdiko 3.1 oinarriak dioen bezala, eskabidea ez aurkezteagatik:
MURUA ORDOZGOITI, FRANCISCO JAVIER
PRATS ABADIA, INMACULADA
2. Onartutako izangaiei aditzera ematea epaimahaia eratu dela, honelaxe:
Mahaiburua: Ignacio Polo Guilabert jauna, Ingurumen eta Osasuneko zinegotzi delegatua.
Mahaikidea: María Teresa Martínez Ramírez andrea, Ingurumen eta Osasuneko Alorreko zuzendaria.
Mahaikidea: María Pilar Sesma Egozcue andrea, Nafarroako Unibertsitateko Zientzien Fakultateko dekanoa.
Mahaikidea: María Jesús González de San Román González de San Román andrea, Langileen Batzordearen ordezkaria.
Mahaikide idazkaria: Maria Jesus Nagore Leoz andrea, Ingurumen eta Osasuneko Alorreko botikaria.
3. Orobat, onartutako izangaiei aditzera ematea oposizioko lehenengo ariketa Nafarroako Unibertsitate Publikoan eginen dela, 2. eta 3. geletan, 2006ko maiatzaren 6an, 10:00etan."
Iruñean, 2006ko martxoaren 17an._Ekonomia, Lehendakaritza eta Hiritarren Partaidetzako Alorreko zinegotzi delegatua, José Iribas Sánchez de Boado.
Iragarkiaren kodea: L0605574