Iragarkia
92. ALDIZKARIA - 2003ko uztailaren 18a
I. NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
Herrilanak eta Zerbitzu Publikoak
400/2003 EBAZPENA, ekainaren 17koa, Herri Lan zuzendari nagusiak emana, "NA-132 errepidea (Lizarra-Tafalla-Zangoza) zabaldu eta hobetzea, tartea: Eslaba-Zareko saihesbidea" izeneko proiektuari onespen teknikoa eman, eta ebazpen honen eranskinean ageri diren ondasun eta eskubide ukituen zerrenda jendaurrean jartzen duena.
Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuak "NA-132 errepidea (Lizarra-Tafalla-Zangoza) zabaldu eta hobetzea, tartea: Eslaba-Zareko saihesbidea" izeneko proiektua, Berceo Ingenieros, S.L.k prestatua, aurkeztu du, onets dadin.
Nafarroako Errepideen 2002-2009rako II. Plan Zuzentzailean jarduketa hori aureikusten du 9,100 km-tan, Tafalla eta Zangoza arteko lotura hobetzeko. Lotura-ardatz hori hobetzeko prozesua honela dago gaur egun:
_Tafalla-San Martin-Unx eta San Martín-Unx-Lergako gaina. Lanak bukatu dira.
_Lergako gaina-Eslaba. Lanak egiten ari dira.
_Eslaba-Zareko saihesbidea. Onespen teknikoaren fasean.
_Zareko saihesbidea-Oibar. Proiektua erredaktatzeko fasean.
_Oibar-Zangoza. Lanak bukatu dira.
Egun dagoen errepideak 6,00 metroko plataforma-zabalera du eta ez du bide-bazterrik herrien arteko tarteetan; gainera, Eslabako herrigunetik pasatzen denean, tarte estuagoak ditu, haietan gurutzatzen diren ibilgailuei pasatzeko bidea eragozten dietenak.
Proiektua egun dagoen errepidearen 55+300 k.p.an hasten da, Eslaba eta Lergako mugapeen mugan gutxi gorabehera; errepidearen eskuinaldetik doa eta saihesbide bihurtzen da Eslaba herrian; Zabalgizarko sakana pasatu ondoren, ezkerraldetik doa eta hortik segitzen du 64+400 k.p.an bukatzen den arte, Zareko saihesbidearen hasieran.
Zeharkako sekzioan galtzadak 7 m ditu eta 1,50 m-ko bazterbidea bi aldeetan; bi berma ere baditu, 0,50 m-koak.
Proiektuan ondoko zerbitzu hauek aldatzea aurreikusi da, besteak beste: edateko uraren hodi bat, telefono linea bat, gasa pi puntutan kanalizatzea eta linea elektriko bat bi puntutan.
Proiektuaren barrenean, Ingurumenaren gaineko Eraginen Azterlana dago eta dagozkien neurri zuzentzaileak baloratzen ditu.
Hori horrela, Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuak adierazi eta proposatutakoarekin bat, eta Herri Lan, Garraio eta Komunikazio kontseilariak urriaren 7ko 3912/99 Foru Aginduaren bidez emandako eskurantzak erabiliz, Zuzendaritza Nagusi honek,
EBATZI DU:
1. Teknikoki onestea "NA-132 errepidea (Lizarra-Tafalla-Zangoza) zabaldu eta hobetzea, tartea: Eslaba-Zareko saihesbidea" izeneko proiektua.
2. Aipatu proiektua eta ukitutako ondasun eta eskubideen zerrenda, eranskinean ageri dena, jendaurrean jartzea 30 egun baliodunetan, edozeinek bidezkotzat jotzen dituen ohar edo alegazioak egin eta zerrendako okerrak zuzentzeko behar diren datuak idatzita eman ditzan. Horretarako, interesatuek eskura izanen dituzte lurzatien planoak Nafarroako Gobernuko Herri Lan, Garraio eta Komunikazio Departamentuko Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuan eta Lerga, Eslaba, Ezporogi eta Zareko udaletxeetan.
3. Ebazpen hau Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean eta Foru Komunitateko bi egunkaritan argitaratzea.
4. Ebazpen hau jakinaraztea Proiektu, Teknologia eta Obra Hidraulikoen Zerbitzuari, Bide eta Eraikuntza Zerbitzuari, Desjabetzapen Atalari eta Lerga, Eslaba, Ezporogi eta Zareko Udalei, zeini lurzatien planoen kopia bana bidaliko baitzaie, bidezko ondorioetarako.
Iruñean, bi mila eta hiruko ekainaren hamazazpian._Herri Lan zuzendari nagusia, Alvaro Miranda Simavilla.
E R A N S K I N A
NA-132 errepidea, (Lizarra-Tafalla-Zangoza) zabaldu eta hobetzea, Tartea: Eslaba-Zareko saihesbidea
UKITUTAKO ONDASUN ETA ESKUBIDEEN BANAKAKO ZERRENDA ZEHATZA
LERGAKO MUGAPEA
ES-01 ASURMENDI GOICOECHEA, FELIZ 931,00 1 328 ALORRA
SAN FRANCISCO. LERGA
ES-02 ALZORRIZ GORRIZ, MARIA ASUNCION 673,00 1 327 LARREAK
ISAAC ALBENIZ, 20-2.A D. IRUÑA
ES-09 ARMENDARIZ OTANO, MARIA TERESA 268,00 4 327 ALORRA
SAN CRISTOBAL, 40-3.A IRUÑA
ES-10 OJER ZABALZA, IGNACIO 567,00 4 328 ALORRA
MAYOR, 1. LERGA
ES-11 LAREQUI GARCIA, BASILIA 1.458,00 4 329 ALORRA
MAYOR. LERGA
ESLABAKO MUGAPEA
ES-03 AISA LACHETA, JESUS MARIA 520,00 1 1 B LARREAK
MEDIOS, 16. ESLABA
ES-04 ARLEGUI ZABALETA, LUIS FELIX 1.146,00 1 2 A ALORRA
MAYOR, 23. LERGA
ES-05 PEREZ LECUMBERRI, CARMEN 1.406,00 1 3 ALORRA
KALE BERRIA, 23. IRUÑA
ES-06 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, FRANCISCO JAVIER 267,00 1 4 MAHASTIA
INMACULADA, 16. ESLABA
ES-07 LEOZ AISA, JUAN JOSE 279,00 2 1 MAHASTIA
UXUEKO ANDRE MARIA, 5. IRUÑA
ES-08 BARBER ZULET, JOSE MARIA 95,00 2 2 OLIBONDOAK
URDAZUBIKO MONASTEGIA, 26-7.A IRUÑA
BARBER ZULET, IGNACIO
EL AIRE, 2. ESLABA
BARBER ZULET LUIS CARLOS
URDAZUBIKO MONASTEGIA, 26-7.A D. IRUÑA
ES-12 ARLEGUI ZABALETA, LUIS FELIX 1.116,00 3 126 ALORRA
MAYOR, 23. LERGA
ES-13 HUARTE HUARTE, ESTHER 923,00 3 127 ALORRA
EGULBATIKO JAURERRIA, 5-1.A B. IRUÑA
ES-14 PEREZ LECUMBERRI, CARMEN 955,00 3 128 ALORRA
KALE BERRIA, 23. IRUÑA
ES-15 ARREGUI AYAPE, LUIS MARIA ETA 1.828,00 3 129 ALORRA
ODERIZ IBERO, MARIA MERCEDES
GENERAL. GARINOAIN
ES-16 DIAZ GABARAIN, JUAN CARLOS 2.973,00 3 159 MAHASTIA
SAN MIGUEL, 11. LERGA
ES-18 LACHETA SANTAQUITERIA, AMELIA MARIA 2.500,00 3 158 A MAHASTIA
INMACULADA, 39. ESLABA
LACHETA SANTAQUITERIA, GREGORIO JOSE
BASIANO PINTOREA, 12-3.A D. IRUÑA
LACHETA SANTAQUITERIA, AURORA
ASENJO PINTOREA, 10-9.A C
ES-19 LACHETA SANTAQUITERIA, AMELIA MARIA 315,00 3 158 B LARREAK
INMACULADA, 39. ESLABA
LACHETA SANTAQUITERIA, GREGORIO JOSE
BASIANO PINTOREA, 12-3.A D. IRUÑA
LACHETA SANTAQUITERIA, AURORA
ASENJO PINTOREA, 10-9.A C
ES-20 LEOZ AISA, JESUS 152,00 3 157 ALORRA
UXUEKO ANDRE MARIA, 5. IRUÑA
ES-21 ARLEGUI ZABALETA, LUIS FELIX 1.492,00 3 160 B OLIBONDOAK
MAYOR, 23. LERGA
ES-22 ARLEGUI ZABALETA, LUIS FELIX 892,00 3 160 A MAHASTIA
MAYOR, 23. LERGA
ES-23 LACHETA SANTAQUITERIA, AMELIA MARIA
INMACULADA, 39. ESLABA
LACHETA SANTAQUITERIA, GREGORIO JOSE
BASIANO PINTOREA, 12-3.A D. IRUÑA 1.464,00 3 161 OLIBONDOAK
LACHETA SANTAQUITERIA, AURORA
ASENJO PINTOREA, 10-9.A C
ES-24 SAMPER UCAR, JAVIER 414,00 3 162 LARREAK
SANTA BARBARA, 4. ESLABA
ES-25 ZABALETA PEREZ-LARRAYA, JESUS 91,00 3 163 A MAHASTIA
MAYOR, 2. ESLABA
ES-26 ZABALETA PEREZ-LARRAYA, JESUS 3.153,00 3 L63 C MAHASTIA
MAYOR, 2. ESLABA
ES-27 ZABALETA PEREZ-LARRAYA, JESUS 459,00 3 163 B LARREAK
MAYOR, 2. ESLABA
ES-28 ZABALETA PEREZ-LARRAYA, JESUS 2.241,00 3 164 A LARREAK
MAYOR, 2. ESLABA
ES-29 BARIAIN OJER, CANDIDO FELIX 1.233,00 3 165 ALORRA
MEDIOS, 8. ESLABA
ES-30 LERGA LERGA, JESUS ETA JUAN SERAFIN 3.716,00 3 166 A ALORRA
MAYOR, 25. ESLABA
ES-31 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, FRANCISCO JAVIER 307,00 3 168 C LARREAK
INMACULADA, 16. ESLABA
ES-32 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, FRANCISCO JAVIER 7.798,00 3 168 A ALORRA
INMACULADA, 16. ESLABA
ES-34 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, FRANCISCO JAVIER 233,00 3 168 B LARREAK
INMACULADA, 16. ESLABA
ES-35 HUARTE HUARTE, ESTHER 2.046,00 3 179 A ALORRA
EGULBATIKO JAURERRIA, 5-1.A B. IRUÑA
ES-36 UCAR GALAR, FELISA 403,00 3 177 LARREAK
ANTSO AZKARRARREN ETORB., 24-3.A E. IRUÑA
ES-37 VALENCIA SANTAQUITERIA, CARMEN 2.514,00 3 178 LARREAK
PUYKO ANDRE MARIA, 7-1.A B. IRUÑA
ES-38 CASTILLO DEL HUARTE, JOSE 2.583,00 3 175 A ALORRA
EL ARCO, 2. ESLABA
ES-39 CASTILLO DEL HUARTE, JOSE 994,00 3 175 B LARREAK
EL ARCO, 2. ESLABA
ES-40 ARDANAZ SAGÜES, JOSE JAVIER 53,00 3 174 ALORRA
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-41 AYAPE BARIAIN, ANA JOSE 4.406,00 3 186 MAHASTIA-OLIBONDOAK
BENJAMIN TUTERAKOA, 10-7.A C. IRUÑA
AYAPE BARIAIN, MARIA NATIVIDAD
ENEKO ARITZA, 1-1.A A. IRUÑA
AYAPE BARIAIN, AZUCENA
ANTSO RAMIREZ, 9-7.A D. IRUÑA
AYAPE BARIAIN, MIGUEL BABIL
ANTSO AZKARRA, 65-8.A C. IRUÑA
ES-42 LERGA ZARATIEGUI, JESUS JAVIER 175,00 3 191 MAHASTIA
MAYOR, 6. ESLABA
ES-43 AISA LACHETA, JESUS MARIA 1889,00 3 187 OLIBONDOAK
MEDIOS, 16. ESLABA
ES-44 LEOZ AISA, JESUS 1916,00 3 188 ALORRA
UXUEKO ANDRE MARIA, 5. IRUÑA
ES-45 CASTILLO DEL HUARTE, JOSE 289,00 3 189 ALORRA
EL ARCO, 2. ESLABA
ES-46 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, CARMEN 1747,00 3 229 B OLIBONDOAK
INMACULADA, 18. ESLABA
ES-47 BARIAIN OJER, CANDIDO FELIX 1.003,00 3 230 ALORRA
MEDIOS, 8. ESLABA
ES-48 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, CARMEN 1.118,00 3 229 C LARREAK
INMACULADA, 18. ESLABA
ES-49 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, CARMEN 1.603,00 3 229 A ALORRA
INMACULADA, 18. ESLABA
ES-50 BARIAIN OJER, JESUS 428,00 3 1510 A ALORRA
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-51 BARIAIN OJER, JESUS 333,00 3 1510 B LARREAK
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-52 ELDUAYEN LECUMBERRI, FLORENCIO 178,00 3 228 ALORRA
BAIONA ZEHARKALEA, 4-4.A B. IRUÑA
ES-53 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, FRANCISCO JAVIER 1873,00 3 325 A ALORRA
INMACULADA, 16. ESLABA
ES-54 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 829,00 3 328 ALORRA
IRIGOYEN, 10. ZARE
ES-55 AYAPE MARTINEZ-AZAGRA, FRANCISCO JAVIER 748,00 3 325 B LARREAK
INMACULADA, 16. ESLABA
ES-56 SANTAQUITERIA ARMENDARIZ, MARIA 1633,00 3 327 ALORRA
INMACULADA, 39. ESLABA
ES-57 LERGA AZURZA, JESUS 1692,00 3 310 MAHASTIA
MEDIOS, 6. ESLABA
ES-58 PEREZ-LARRAZA ZABALETA, MIGUEL 1990,00 3 309 ALORRA
PLATERIA, 3. ESLABA
ES-59 LERGA ZARATIEGUI, JESUS JAVIER 176,00 3 446 MAHASTIA
MAYOR, 6. ESLABA
ES-60 PEREZ LECUMBERRI, CARMEN 387,00 3 308 ALORRA
KALE BERRIA, 23. IRUÑA
ES-61 GALAR LEOZ, JUAN ETA SOLA BARIAIN, MARIA 3.248,00 3 307 A ALORRA
NUEVA, 1. AGEZA
ES-62 GALAR LEOZ, JUAN ETA SOLA BARIAIN, MARIA 1.020,00 3 307 B LARREAK
NUEVA, 1. AGEZA
ES-63 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 273,00 3 337 D LARREAK
IRIGOYEN, 10. ZARE
ES-64 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 420,00 3 337 A MAHASTIA
IRIGOYEN, 10. ZARE
ES-65 LERGA LERGA, JESUS ETA JUAN SERAFIN 91,00 3 306 B LARREAK
MAYOR, 25. ESLABA
ES-66 LERGA LERGA, JESUS ETA JUAN SERAFIN 2.666,00 3 306 A ALORRA
MAYOR, 25. ESLABA
ES-67 SAMPER UCAR, JAVIER 259,00 3 262 MAHASTIA
SANTA BARBARA, 4. ESLABA
ES-68 ARDANAZ LERGA, FELIX MARIA 353,00 3 286 D ALORRA
PELLEJERIA, 2. ESLABA
ES-69 BARIAIN OJER, CANDIDO FELIX 4.789,00 3 291 A MAHASTIA
MEDIOS, 8. ESLABA
ES-70 ARDANAZ LERGA, FELIX MARIA 22,00 3 286 B ERAIKINA
PELLEJERIA, 2. ESLABA
ES-71 AYAPE BERRUEZO, MARIA 352,00 3 288 ALORRA
PLATERIA, 17. ESLABA
ES-72 LERGA ZARATIEGUI, JESUS JAVIER 224,00 3 287 OLIBONDOAK
MAYOR, 6. ESLABA
ES-73 LERGA ZARATIEGUI, JESUS JAVIER 317,00 2 399 MAHASTIA-OLIBONDOAK
MAYOR, 6. ESLABA
ES-74 AYAPE BERRUEZO, MARIA 71,00 2 400 ALORRA
PLATERIA, 17. ESLABA
ES-75 SAMPER UCAR, JAVIER 3.366,00 3 289 ALORRA
SANTA BARBARA, 4. ESLABA
ES-76 SAMPER UCAR, JAVIER 955,00 3 290 ALORRA
SANTA BARBARA, 4. ESLABA
ES-77 BARIAIN OJER, CANDIDO FELIX 309,00 3 291 D LARREAK
MEDIOS, 8. ESLABA
ES-78 AISA INDURAIN, JOSE MIGUEL ETA
ZUAZU ZUAZU, MARIA ANGELES 70,00 3 292 A ALORRA
INMACULADA, 32. ESLABA
ES-79 CASTILLO DEL HUARTE, JOSE 1.458,00 3 294 ALORRA
EL ARCO, 2. ESLABA
ES-80 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 1.501,00 2 408 ALORRA
IRIGOYEN, 10. ZARE
ES-81 PEREZ-LARRAYA ZABALETA, JESUS 794,00 2 409 ALORRA
PLATERIA, 9. ESLABA
ES-82 PEREZ-LARRAYA ZABALETA, JESUS 454,00 3 295 MAHASTIA
PLATERIA, 9. ESLABA
ES-83 PEREZ-LARRAYA ZABALETA, JESUS 755,00 2 674 MAHASTIA
PLATERIA, 9. ESLABA
ES-84 LERGA ZARATIEGUI, JESUS JAVIER 1.192,00 2 673 MAHASTIA
MAYOR, 6. ESLABA
ES-85 SOLA APOSTUA, CARMEN 480,00 2 672 MAHASTIA
ISABEL.AREN ETORB. II, 16.4 E. DONOSTIA
ES-86 MARTINEZ-AZAGRA GARAYOA, FIDEL ETA JOSEFINA 305,00 2 671 B LARREAK
EL AIRE. ESLABA
ES-87 MARTINEZ-AZAGRA GARAYOA, FIDEL ETA JOSEFINA 2.278,00 2 671 A ALORRA
EL AIRE. ESLABA
ES-88 AYAPE RETA, MAXIMO 3.752,00 2 670 ALORRA
INMACULADA, 43. ESLABA
ES-89 BARIAIN OJER, CANDIDO FELIX 2.804,00 2 669 B LARREAK
MEDIOS, 8. ESLABA
ES-90 ARDANAZ LERGA, FELIX MARIA 479,00 2 639 B LARREAK
PELLEJERIA, 2. ESLABA
ES-91 ARDANAZ LERGA, FELIX MARIA 3.162,00 2 639 A ALORRA
PELLEJERIA, 2. ESLABA
ES-92 VALENCIA GORRIZ, JOSE 1.626,00 2 638 MAHASTIA
LA FUENTE, 1. ESLABA
ES-93 ARDANAZ, JOSE 1.500,00 2 637 LARREAK
ESLABA
ES-94 BARIAIN OJER, JESUS 606,00 2 635 D LARREAK
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-95 BARIAIN OJER, JESUS 3.042,00 2 635 A MAHASTIA
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-96 ESLABAKO UDALAREN HERRILURRAK 2.472,00 2 634 LARREAK
INMACULADA, 11. ESLABA
ES-97 BARIAIN OJER, JESUS 217,00 2 635 C ALMENDRONDOAK
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-98 ESLABAKO UDALAREN HERRILURRAK 630,00 2 632 LARREAK
INMACULADA, 11. ESLABA
ES-99 ESLABAKO UDALAREN HERRILURRAK 302,00 2 633 LARREAK
INMACULADA, 11. ESLABA
ES-100 BARIAIN OJER, JESUS 349,00 2 635 B ALMENDRONDOAK
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-101 BARIAIN OJER, CANDIDO FELIX 738,00 2 631 ALORRA
MEDIOS, 8. ESLABA
ES-102 LERGA LERGA, JESUS ETA JUAN SERAFIN 3.978,00 2 628 ALORRA
MAYOR, 25. ESLABA
ES-103 ARDANAZ LERGA, BUENVENTURA 1.155,00 2 629 MAHASTIA
PLATERIA, 2. ESLABA
ES-104 RODRIGUEZ BARIAIN, FIDEL 61,00 2 586 B LARREAK
EL ARCO, 7. ESLABA
ES-105 GONZALEZ ZARATIEGUI, JOAQUIN 3.326,00 2 627 ALORRA
INMACULADA, 34. ESLABA
ES-106 RODRIGUEZ BARIAIN, FIDEL 7.734,00 2 586 A MAHASTIA
EL ARCO, 7. ESLABA
ES-107 ARDANAZ SAGÜES, JOSE JAVIER 5.145,00 2 585 ALORRA
INMACULADA, 2. ESLABA
ES-183 LERGA LERGA, JESUS ETA JUAN SERAFIN 3,00 3 166 B LARREAK
MAYOR, 25. ESLABA
EZPOROGIKO MUGAPEA
ES-108 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 2.343,00 12 106 ALORRA
AGEZA
ES-109 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 1.724,00 12 105 ALORRA
AGEZA
ES-110 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 712,00 12 104 ALORRA
AGEZA
ES-111 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 7.039,00 12 96 A LARREAK
AGEZA
ES-112 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 6.876,00 12 107 ALORRA
AGEZA
ES-113 BASTERRA CABODEVILLA, JERONIMO 408,00 12 110 ALORRA
SANTA MARINA, 8. AGEZA
ES-114 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 619,00 12 120 LARREAK
AGEZA
ES-115 BEAUMONT IRIARTE, LEONOR 5.733,00 12 109 ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
EGEA BEAUMONT, FERNANDO
ABADIA, 3. AGEZA
ES-116 BASTERRA CABODEVILLA, JERONIMO 5.714,00 12 124 MAHASTIA
SANTA MARINA, 8. AGEZA
ES-117 PATERNAIN IZAGUIRRE, LIDIA 3.259,00 12 128 MAHASTIA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-118 PATERNAIN IZAGUIRRE, LIDIA 3.227,00 12 127 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-119 PEREZ BAZTAN, JOSE MARIA 3.233,00 12 372 B MAHASTIA-OLIBONDOAK
SANTA MARINA, 1. AGEZA
ES-120 PEREZ BAZTAN, JOSE MARIA 24,00 12 372 C ERAIKINA
SANTA MARINA, 1. AGEZA
ES-121 PEREZ BAZTAN, JOSE MARIA 5.422,00 12 372 A MAHASTIA-OLIBONDOAK
SANTA MARINA, 1. AGEZA
ES-122 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 538,00 12 375 ALORRA
AGEZA
ES-123 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 1.085,00 12 374 LARREAK
AGEZA
ES-124 GALAR LEOZ, RAIMUNDO 919,00 12 401 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-125 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 919,00 12 400 ALORRA
AGEZA
ES-126 GALAR LEOZ, RAIMUNDO 6.350,00 12 399 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-127 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 101,00 12 398 ALORRA
AGEZA
ES-128 BEAUMONT IRIARTE, LEONOR 4.508,00 12 396 A ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
EGEA BEAUMONT, FERNANDO
ABADIA, 3. AGEZA
ES-129 BEAUMONT IRIARTE, LEONOR 38,00 12 396 B LARREAK
SAN ANDRES. AGEZA
EGEA BEAUMONT, FERNANDO
ABADIA, 3. AGEZA
ES-130 MORIONES TIEBAS, MARIA ISABEL 10.450,00 12 394 A ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-131 MORIONES TIEBAS, MARIA ISABEL 834,00 12 394 B LARREAK
SANTA MARINA. AGEZA
ES-132 PATERNAIN IZAGUIRRE, LIDIA 342,00 12 392 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-133 GOYA SOLA, ANGEL MARIA
TORRALBA DEL RIO, 6,3.A C. IRUÑA 992,00 12 392 ALMENDRONDOAK
ES-13 GOYA SOLA, ANGEL MARIA
TORRALBA DEL RIO, 6,3.A C. IRUÑA 341,00 9 212 ALORRA
ES-135 MORIONES TIEBAS, MARIA ISABEL 23,00 9 213 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-136 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 2.801,00 9 225 A ALORRA
INMACULADA, 56. ESLABA
ES-137 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 1.545,00 9 224 LARREAK
AGEZA
ES-139 IZCO RONCAL, TERESA 391,00 9 221 ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
ES-140 IZCO RONCAL, TERESA 303,00 9 227 ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
ES-141 IZCO RONCAL, TERESA 322,00 12 404 ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
ES-142 GALAR LEOZ, RAIMUNDO 36,00 12 403 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-143 BASTERRA CABODEVILLA, JERONIMO 3.022,00 9 215 A ALORRA
SANTA MARINA, 8. AGEZA
ES-144 ISTURIZ FLAMARIQUE, GENARO 2.083,00 9 217 MAHASTIA
LA PLAZA. ZARE
ISTURIZ FLAMARIQUE, PEDRO
CTRA. MORIONES. ZARE
ISTURIZ FLAMARIQUE, JOAQUIN
MECA, 18. ZARE
ES-145 URRICELQUI AZCARATE, BRUNO 2.187,00 9 218 ALORRA
LA PLAZA. ZARE
ES-146 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 3.840,00 9 165 ALORRA
AGEZA
ES-147 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 1.108,00 9 167 LARREAK
AGEZA
ES-148 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 2.237,00 9 164 LARREAK
AGEZA
ES-149 MURUZABAL ARLEGUI, FRANCISCO JAVIER 3.592,00 9 163 ALORRA
MAYOR, 3. ZARE
ES-150 BEAUMONT IRIARTE, LEONOR 6.169,00 9 162 A ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
EGEA BEAUMONT, FERNANDO
ABADIA, 3. AGEZA
ES-151 BASTERRA CABODEVILLA, JERONIMO 7,00 9 232 MAHASTIA
SANTA MARINA, 8. AGEZA
ES-152 PATERNAIN IZAGUIRRE, LIDIA 377,00 9 175 ALORRA
SANTA MARINA. AGEZA
ES-153 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 203,00 9 176 LARREAK
AGEZA
ES-154 BEAUMONT IRIARTE, LEONOR 1.896,00 9 160 ALORRA
SAN ANDRES. AGEZA
EGEA BEAUMONT, FERNANDO
ABADIA, 3. AGEZA
ES-155 APESTEGUIA MORIONES, FELICISIMA 4.932,00 9 161 MAHASTIA
SAN ESTEBAN. ZARE
ES-184 LAFUENTE BAZTAN, JESUS JENARO 7,00 12 129 MAHASTIA
IRIGOYEN, 10. ZARE
ES-185 MORIONES TIEBAS, MARIA ISABEL 408,00 12 395 LARREAK
SANTA MARINA. AGEZA
ES-186 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 9,00 12 21 ERAIKINA
AGEZA
ES-187 BASTERRA CABODEVILLA, JERONIMO 762,00 9 215 B ALORRA
SANTA MARINA, 8. AGEZA
ES-188 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 2,00 12 373 MAHASTIA
AGEZA
ES-189 MARCO ZARATIEGUI, EMILIO 80,00 9 225 B BILTEGIA
VICTORIA, 24. LERGA
APESTEGUIA BAZTAN, GAUDENCIA
NUEVA, Z.G. AGEZA
ZAREKO MUGAPEA
ES-156 BEPERET REMON, MARTINA 3.433,00 4 351 ALORRA
TENOR FLETA, 32-9.A C. ZARAGOZA
ES-157 AZCARATE DEL CASTILLO, FRANCISCO JAVIER 1.963,00 4 352 A MAHASTIA
IRIGOYEN, 7. ZARE
ES-158 AZCARATE DEL CASTILLO, FRANCISCO JAVIER 216,00 4 352 B MAHASTIA
IRIGOYEN, 7. ZARE
ES-159 AZCARATE DEL CASTILLO, FRANCISCO JAVIER 2.465,00 4 353 ALORRA
IRIGOYEN, 7. ZARE
ES-160 ANSA GARCIA, FRANCISCO JAVIER 1.594,00 3 366 A ALORRA
CUATRO ESQUINAS. ZARE
ES-161 MORIONES SOLA, ISIDRO LUCIO 2.674,00 3 365 A MAHASTIA
SAN ESTEBAN, 8. ZARE
ES-162 SAGÜES BAZTAN, MAXIMO 7.999,00 4 359 ALORRA
CANTON, 6. ZARE
ES-163 MURUZABAL ARLEGUI, FRANCISCO JAVIER 1.424,00 4 360 MAHASTIA
MAYOR, 3. ZARE
ES-164 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (ALTXONBIDEAK) 1.338,00 4 362 A ALTXONBIDEA
ALONDEGIA, 1. IRUÑA
ES-165 SAGÜES BAZTAN, MAXIMO 7.118,00 4 367 B ALORRA
CANTON, 6. ZARE
ES-166 SAGÜES BAZTAN, MAXIMO 4.113,00 4 367 A MAHASTIA
CANTON, 6. ZARE
ES-167 ZAREKO UDALAREN HERRILURRAK 3.530,00 4 366 A LARREAK
LA PLAZA, 7. ZARE
ES-168 ZAREKO UDALAREN HERRILURRAK 2.296,00 4 366 B LARREAK
LA PLAZA, 7. ZARE
ES-169 ZAREKO UDALAREN HERRILURRAK 993,00 3 340 LARREAK
LA PLAZA, 7. ZARE
ES-170 ZAREKO UDALAREN HERRILURRAK 607,00 3 424 LARREAK
LA PLAZA, 7. ZARE
ES-171 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (ALTXONBIDEAK) 234,00 4 364 ALTXONBIDEA
ALONDEGIA, 1. IRUÑA
ES-172 SOLA BUSTINCE, MARIA ILUMINADA 237,00 1 468 ALORRA
TEODORO OCHOA DE ALDA, 13-3.A B. IRUÑA
ES-173 ZAREKO UDALAREN HERRILURRAK 676,00 5 750 B LARREAK
LA PLAZA, 7. ZARE
ES-174 ZAREKO UDALAREN HERRILURRAK 449,00 5 750 A ALORRA
LA PLAZA, 7. ZARE
ES-175 SAGÜES IRIARTE, TRINIDAD 1.302,00 1 467 ALORRA
MECA, 6. ZARE
ES-176 IMIRIZALDU ARDANAZ, MARIA CONCEPCION ETA ROSARIO 2.800,00 1 466 ALORRA
GOROABE, 31-2.A C. IRUÑA
ES-177 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (ERREPIDEAK) 753,00 1 692 LARREAK
SAN IGNAZIO ETORB., 3. IRUÑA
ES-178 SAGÜES IRIARTE, TRINIDAD 55,00 5 748 A ALORRA
MECA, 6. ZARE
ES-179 MURUZABAL ARLEGUI, FRANCISCO JAVIER 361,00 5 747 MAHASTIA
MAYOR, 3. ZARE
ES-180 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (ERREPIDEAK) 775,00 5 691 LARREAK
SAN IGNAZIO ETORB., 3. IRUÑA
ES-181 PEREZ-IRIARTE SOBET, MARIA ROSARIO 120,00 5 751 A ALORRA
SAN ESTEBAN, 7. ZARE
ES-182 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA (ERREPIDEAK) 532,00 5 690 LARREAK
SAN IGNAZIO ETORB., 3. IRUÑA
ALDI BATEKO OKUPAZIOAK UKITUTAKO LURZATIAK
ESLABAKO MUGAPEA
ES-75 SAMPER UCAR, JAVIER 3.366,00 2.139,00 3 289 ALORRA
SANTA BARBARA, 4. ESLABA
EZPOROGIKO MUGAPEA
ES-136 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 2.801,00 5.296,00 9 225 A ALORRA
INMACULADA, 56. ESLABA
ZAREKO MUGAPEA
ES-171 NAFARROAKO FORU KOMUNITATEA
(ALTXONBIDEAK) 234,00 3.957,00 4 364 ALTXONBIDEA
ALONDEGIA, 1. IRUÑA
UKITUTAKO ZERBITZUEN ZORTASUNA
ESLABAKO MUGAPEA
ES-80 GUILLEN AYAPE, JESUS ANGEL 1,00 4,00 TELEFON. 2 408 ALORRA
INMACULADA, 56. ESLABA
EZPOROGIKO MUGAPEA
ES-113 BASTERRA CABODEVILLA, JERONIMO 4,5 TELEFON. 12 110 ALORRA
SANTA MARINA, 8. AGEZA
ES-125 AGEZAKO KONTZEJUAREN HERRILURRAK 4,00 16,00 TELEFON. 12 400 ALORRA
AGEZA
Iragarkiaren kodea: C3201606
Sarbidea
Nafarroako Aldizkari Ofiziala
Paseo Pablo Sarasate, 38, 2.º izda.
31001 - Iruña
848 42 12 50