III. NAFARROAKO TOKI ADMINISTRAZIOA
T U T E R A
E D I K T U A
Tuterako Udaleko udaltzain izateko hamar lanpostu oposizio bidez betetzeko deialdian onartu eta baztertutako izangaien behin-behineko zerrenda. Deialdiaren oinarriak 2002ko 55. Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu ziren, maiatzaren 6an. Lanpostuak honela banatuta daude:
-5 lanpostu, txanda librean.
-5 lanpostu, txanda murriztuan.
Alkatetzaren ebazpena:
Lehenbizi.-Onartu eta baztertutako izangaien behin- behineko zerrenda onestea:
Onartuak:
-Txanda librean
ALEGRIA ENRIQUE, MIGUEL A.
ANDRES MOZAS, JOSE ANTONIO
ANDRES SOLA, RAFAEL
ARCOS FERNANDEZ, MIGUEL ANGEL
ARREGUI RAMOS, GORKA
AYUSO SOBEJANO, DANIEL
BARRADO LEBRERO, JOAQUIN
BERCHE ORIOL, ROBERTO
BERGASA SANCHEZ, MARTA
BERMEJO CUEZVA, MIGUEL ANGEL
BERROZPE FERNANDEZ, PATRICIA
BLAS RUIZ, SANTIAGO
BOIZA SAEZ, ALFREDO
CABALLERO CARIDAD, PEDRO
CASADO ZUECO, ANGEL
CASADO ZUECO, JUAN
CASAMIAN GIL, RICARDO
CATALAN LOPEZ, FRANCISCO JAVIER
COLINO JARAUTA, JAVIER
COLINO REMIRO, JUAN RAMON
CRUZ MARTINEZ, ANSELMO
CUAIRAN MORAS, GORKA
DE PEDRO IÑIGO, JAVIER
DUTOR APARICIO, ROBERTO
FERNANDEZ CATALAN, RAMON
FERNANDEZ LOPEZ, RUBEN
FERNANDEZ YOLDI, CARLOS
GARBAYO LOPEZ, IGNACIO
GARCIA BORAO, RAUL
GARCIA IZQUIERDO, FERNANDO
GARCIA NAVEIRO, MANUEL RAMON
GIL CATALAN, MIGUEL
GUARDIA ULLATE, LUIS MARIA
HUARTE JAURRIETA, MIGUEL
HUERTA VELA, JOSE ANTONIO
IRALA SANZ, NESTOR
IRIBARREN MATEO, MARIA EUGENIA
JIMENEZ JIMENEZ, MANUEL
LABEAGA AQUERRETA, IÑIGO
LASANTA AZCONA, EDUARDO
LEZCANO CHUECA, DIEGO
LORDA BEOLA, ION
MARTINEZ AGUADO, NOEL
MARTINEZ DE MORENTIN ALONSO, RUBEN
MARTINEZ JIMENEZ, JOSE LUIS
MARTINEZ MONREAL, ERNESTO
MARTINEZ TOLEDO, DIEGO
MARTINEZ VILLAFRANCA, JULIO
MONTOYA JAIME, FRANCISCO JAVIER
MORAS JIMENEZ, FRANCISCO JOSE
MORENO OSTA, RICARDO
MUERZA EZQUERRO, FERNANDO
NAVASCUES PARRA, ESTELA
OLMO ALONSO, IGNACIO
OLMO ALONSO, JOSE RUBEN
PASCUAL BEATO, FAUSTO
PEREZ ARNAIZ, IGNACIO
PEREZ MONDRAGON, CARMELO
PEREZ PICON, JOSE JAVIER
PINO DOMINGUEZ, FRANCISCO JAVIER
REMON CASTILLO, JAVIER
RIEZU HERRERO, LUIS MARIA
RUIZ BLASCO, CARLOS
SALVATIERRA PEREZ, IVAN
SAN PEDRO LOPEZ, IDOIA
SIERRA SOLA, REBECA
SOBEJANO MEDRANO, MIKEL
SOLA BLANCO, DAVID
TANARRO GIL, JOSE ANTONIO
URZAINQUI FERNANDEZ, RAFAEL
VALDES FERNANDEZ, JACOBO
VICUÑA LAPUERTA, JAVIER
YANGUAS BARQUIN, ARMANDO
ZAPATERO OCHOA, IVAN
ZAPATERO OCHOA, ROBERTO
-Txanda murriztuan
AGUERRI PERALES, AGUSTIN
CALLER ALFONSO, JOSE LUIS
ESPARZA CHICANO, MARIA JUNCAL
Baztertuak: inor ez.
Bigarren.-Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitara dadila agintzea.
Hirugarren.-Deialdiaren 4.1 oinarriari jarraituz, baztertutako izangaiek, behin-behineko zerrenda Nafarroako ALDIZKARI OFIZIALean argitaratu eta hamar egun balioduneko epean, erreklamazioak aurkeztu eta egin dituzten akatsak zuzendu ahalko dituzte.
Argitara ematen da, behar diren ondorioak sor ditzan.
Tuteran, bi mila eta biko ekainaren zazpian. Alkate udalburua, Luis Campoy Zueco.
Iragarkiaren kodea: A0206983